«MMËiiïOi AVOMt), AARDAPPELEN! Laatste Berichten* Marktberichten, Vlissingen, 25 Oct. Atlvertentiën» iilÉail léiflo ZODAG 29 OCTÖBth Me Buitengewone DUO O AR,ELS, veertiger heai en prettig uitstekend een b, maar spreek ordje mee, dat ■stand en ee0 ;oo gezond als s liefst niet ta s morgens ooi; een liefhebber 's avonds noi> weet ziek d6j luden. Een zjj. het zagen !at hij zelf dlui lelt. merkwaardig geniet, bij een ïoor liefderiji!e 3vens te mogen door allen, die nstelling. Is is in de na- Berg en Bal» .n aangekocht ailing zal ver] milddadigheid dame en haar >eft het Leger goed gelegen n en zal daar stigd worden, le arme zieken nen doorbren- p krachten te jpt binnen niet jjassenen aldaar men zich in een bepalen tot weest zijn een jen terrein te ■nde lucht ran land is te be- u zijn hierover e treden, in is ongeveer omgeven door aan den be sprong* vlak De bekende n. de Plantage Iiel een dame >p straat. Zij Te Q-estel van zijn zwaar het noodlottig ielen geraakte dat hij tijdens huis is bezwe- Assen, is een mat kokend de gevolgen orgen is een ïandenmakerij water geraakt De man, die en, laat een achter. Te Ijarig zoontje en kinderstoel waardoor het bekwam, dat i is bezweken, ^kte een smid toen eens- n^zijn 34jarige n linkerslaap onmiddellijk Ion Oppert te iw middel in schuldenaars IHij heeft na- enst genomen om de armen, >etaler" staat, nen niet beta- dak. Zoo ook in de omge- aat een volks- waaraan de maakte door de straat te men in het inter Tapijt- voor eenige ht, gelukkig Ie omatandig- heeft plaats dat de justitie laatse een Den ver- n te Am ster nen berichten omgeving n nacht van temperatuur en arbeiders- Kiel is veel de omgeving merland viel het Schwarz- dat daar de zijn gehaald, g is een dag- eg gevonden» Te Berlijn is een hoieldief gevat, Leyendecker een Nederlander geboorte die er zijn werk van naakte in de hotels waar hij logeerde je schoenen, welke voor de kamerdeuren J wsren neergezet, te stelen en in zijn jaiidkoffer nWe te nemen, om ze aan uitdragers te verkot.pen. gij heeft te Keulen, Diisseldorf, Duis- uw, Krefeld, Essen, Dortmund, Bo dmin, Elberfeld, Barmen, Gladbacb, jlnoster, Mainz, Frankfort, Hanover en j[aagdenburg zulke diefstallen gepleegd, totdat hij nu eindelijk te Berlijn werd «erat, toen hij een paar parapluies wilde ijerkoopen, welke hij voor de afwisseling jo een koffiehuis aldaar had gestolen. Therèse Humbert ligt zwaar ziek jo de gevangenis te Bennes. Zij zal een gevaarlijke operatie moeten onder -nan, die haar misschie.n het leven zal tosten- Als zij er het leven afbrengt, ioo heeft zij aan hare vrienden geschre ven, ZÜ binnen enkele maanden na tare invrijheidstelling een groot gedeelte van hare schulden kunnen afdoen. Daar zij reeds drie van de vijf jaren ■eft uitgezeten, is het wel mogelijk t men haar binnenkort zal vrijlaten. Het nieuwe reuzenschip „Ameri- van de Hamburg-Amerika-lijn is Vrijdag te New-York aangekomen en jaar feestelijk ontvangen. Alle vaartui- ia de haven begroetten de aankomst stooten op de stoomfluit en vlag- signalen en een dichte menigte wachtte den steiger het schip op. Morgen ft aan boord van het schip een feest maal plaats, waarvoor 800 uitnoodigin- yerzonden zijn. Voor de bezichti- op heden zijn reeds 17000 kaarten Zondag zijn Goud en Toqué, de beruchte inboorlingenmishandelaars, in Erankrijk aangekomen. Dadelijk werden ij raar een fort gebracht, waar zij op bun proces zullen wachten. Bij aankomst den wal werden de beeren door de vriendjes allerhartelijkst ontvangen. To qué zag er gezord uit maar Gaud leek wat ongesteld. Zij hielden natuurlijk vol, zij zoo onschuldig als engelen waren, llisschien verbeelden zij zich dit ook wel: in de tropen krijgen sommigen rare opvattingen omtrent hetgeen men een inboorling kan doen. De Kussischespoorweg- taking. De Petersb. Telegiaaf- igentuur meldt, dat sedert gistermorgen op alle spoorweglijnen de algemeene flaking is uitgebroken. Ook in de spoor- wegbureaux is het werk neergelegd. In een Zondag gehouden vergadering besloten de werkstaking der spoor- ;g-beambten voort te zetten, totdat le eiechen ingewilligd en de gevangen genomen leden van den bond van spoor wegambtenaren in vrijheid gesteld zullen 'a. Gisteren kwamen te Charkof 40 bri des van de spoorwegtroepen aan, ter ritoefening van den locomotiefdienst op le lijn MoskouKazan. De minister van verkeersmiddelen, prins Chilkof, trachtte Zondag twee lang tevergeefs de machinisten te _en den arbeid te hervatten. Slechts een enkele was over te halen en vertrok Bet den minister op de locomotief van yertrekkenden trein naar Kjasah. den spoorweg MoskouWindau is het verkeer gestaakt. De spoorweg- ïerbinding tusschen Moskou en andere van het rijk is geheel en al gestremd. dienst op de Nicolaibaan is ge- ttsakt j de trein van 5 uur van Moskou laar Petersburg kon niet vertrekken. Door bijzondere, speciaal voor dit Joel getroffen maatregelen kon prins Chilkof, minister van het verkeer, met esprestrein van Moskon naar Peters burg vertrekken. De Duitsche bladen bevatten een ast ongeloofelijk klinkend relaas over 't wedervaren van twee jonge Pruisen een wandeling hadden gedaan laDgB grens. Een kozak dreigde jonge lieden, die op Pruisisch waren, te zullen schieten, als zij "iet bij hem op Bussisch gebied kwamen. ar zij uit ervaring wisten, hoe gauw grenskozakken met schieten zijn, ga- zij aan het onredelijke verzoek ge- 'olg. Eenmaal op Bussisch gebied, wer- zij van de eene gevangenis naar de gesleept, waar zij met het ge- boevenpak moesten samen zijn, e Russische gevangenen aten hun middageten op, beroofden hen van hun Werkleeren en mishandelden hen op Jon koop toe. Na een paar ellendige ;en werden zij eindelijk in vrijheid teld en konden zij de Duitsche grens ♦eet over gaan, zonder dat hun nog Juidelijk was geworden, wat zij misdre- hadden. Ce Duitsche politie, aan wie zij ver- 'B deden van hun schandelijke behan- 'e''og, antwoordde -hun dat zij hun «achten aan den regeeringspresideut te Ppeln zou overbrengen, maar dat de »«k verder wel geen gevolgen zou «ben, Natuurlijk, roept een Duitsch blad uittegenover Rusland laat men het bij pipieren vertoogen. Als daarentegen Venezuela, Haïti of een andere roofstaat Duitsche onderdanen zoo had behandeld, zou er fluks eeu oorlogsschip uitgezon den zijn. Volgens de '„Figaro" is een be kend, maar niet genoemd,Fransch staats man, de dupe geworden van een heel bijzondere oplichterij. Een neger kwam hem, zoo het heette, mededeelingen doen omtrent gruweldaden in Fransch-Congo gepleegd en bood hem zelfs een huid aan, van een neger, die bij zijn leven gevild zou zijn. De verontwaardigde afgevaardigde betaalde vijf en twintig Louis d'or voor de huid, en de neger zou terugkomen met bijbehoorende documenten. De neger liet zich echter niet weer zien en bij het onderzoek bleek de huid van een big afkomstig te zijn. Zes tegelijk. Een negerin in de Engel sche kolonie van de Askanti Goudkust (Afrika) beeft zes kinderen ter wereld gebracht. Dit is de eerste maal dat men de geboorte van een zes- ling constateert. Het halve dozijn nikker tjes is op een sofa gezet om gefotogra feerd te worden en het portret, met alle noodige inlichtingen, heeft men naar de academies voor geneeskunde in Engeland opgestuurd. Daarmee zullen de geleerden zich tevreden moeten stellen, want het zestal is kort na de geboorte overleden. De moeder daarentegen bevindt zich redelijk wel en denkelijk zal zij nog, als zij geheel hersteld is, de reis naar Engeland moeten maken om zich aan de professoren te vertoonen. Op ae Groote Amerikaansche Meren heeft een zeer zware storm veel schade en ongelukken veroorzaakt. Op het meer Huron verging een graanschip en acht menschen kwamen daarbij om het leven. Op het Erie-meer werd het stoomschip „Sheldon" op de rotsen ge dreven. Van de 20 menschen aan boord werden twee door de golven wegge spoeld en de overigen konden wegens den ontzettenden storm niet van het schip afkomen. De stoomboot „Wisconsin" werd op de rotsen gedreven bij Lorain, en het is twijfelachtig of men de bemanning nog tijdig heeft kunnen helpen. Voorts wordt nog bericht van het vergaan van 11 andere schepen, waarbij twaalf men schen omkwamen. Ook te Buffalo en omstreken is door storm groote schade aangericht. Boornen en telegraafpalen zijn omvex'gewaaid een groot aantal menschen zijn gewond door afgewaaide dakpannen, stukken van gereis, enz. Van een stoomboot, welke op het kanaal lag, is een man te water en verdronken. Achttienhonderd gasten, op den kop af, hebben deelgenomen aan het bruiloftsmaal, dat te Pevignac, in Bre- tagne, is gegeven ter eere van het huwe lijk der dochter van burgemeester Guyo- mard en een landeigenaar, Tosser, aldaar. Op een weide, nabij de aan den vader van de bruid toebehoorende hoeve Pont- a- '1 Houstic, had het monster-diner plaats, dat door 300 lakeien werd ge diend. Het was gelukkig mooi weer en de gasten hebben gegeten met een gezon den appetijt, hetgeen blijken kan uit de volgende hoeveelheden door hen naar binnen gewerkt: 8 ossen17 kal veren, 29 schapen, 7 varkens, benevens een respectabel aantal stuks wild en gevogelte en bergen van groenten en fruit. Dat alles werd bespoeld door 21 vaten cidre en 18 vaten wijn. Aan de eeretafel, met het bruidspaar en de ou ders, zaten de afgevaardigde Dubuisson van het departement Finistère en alle burgemeesters en gemeenteraadsleden uit het arrondissement aan. Volgens gewoonte luisterden zangkoren en een muziekgezelschap het gastmaal op. Den volgenden dag gaf het jonggehuwde paar een maaltijd aan de armen uit den omtrek. In een der Roomsche kerken van de stad Guadafajara in Mexico is kort geleden een gruwelijk stuk fanatisme afgespeeld. Een priester had aangekon digd, dat hij zich voor de zonden zijner parochie zou offeren. Op den aange- kondigden dag bevond hij zich bij het altaar in dan gebede. Toen de kerk gevuld was, gaf hij bevel de deuren te sluiten, nam een kan parafine van achter het altaar, begoot er zijn kleederen mee en stak zich, voor een der ver bijsterde aanwezigen het kon verhoeden in brand. Schroeiend in de vlammen, smeekte hij met donderende stem om vergeving van de zonden zijner parochi anen ter wille van het offer, dat hij in zichzelf bracht. Zijn stem werd ten laatste in vuur verstikt, en toen enkelen hem eindelijk trachtten te naderen, was zijn lichaam reeds verkoold. Zulke feiten, hoe afgrijselijk, behooren helaas niet tot de zeldzaamheden. Een onbeschoft ambtenaar. Mijnheer de Redacteur Beleefd verzoek ik U een plaatsje aan mij te willen afstaan in uw veel gelezen blad, teneinde eene klacht uit te kunnen spreken. Toen ik jl. Zaterdagavond nl. aan eene der administratieve afdeelingen der M. t. Expl. v. S. S. moest zijn, is mij iets wedervaren, dat de grenzen der welvoegelij kheid wel verre te buiten gaat. Teneinde nl. een der ambtenaren der bier bedoelde afdeeling te kunnen spre- keB, werd door mij op de deur geklopt, welke van uit het portaal daar ter plaatse toegang verleent tot het bureau. Er werd binnen druk gepraatmen hoorde mijn kloppen blijkbaar niet daarom nog eens getikt en nóg eens, een weinig luider. Wellicht, dat mijn waarschuwing storend werkte, want nu op eens inviteerde men mij op luiden, harden toon met een„Binnen dan g.v.d M. d. R.zoo iets verontwaardigt een mensch niet alleen, maar men wordt er bijna huiverig van Hoe onwelwillend sommige ambte naren ook kunnen zijn, zoo iets is me nog nooit overkomen. Ik heb dan ook geenszins nagelaten den onbeschofte te wijzen op zijn schandelijk compliment, wat zijnerzijds de laffe verontschuldiging uitlokte „dat hij meende, dat er een ondergesoh ikte voor de deur stond(Mijnheerik was en ben uw dienaar Maar doet men zóó met zijne min deren P Heeft men het recht zijn onder geschikte met een gruwelijken vloek een opdracht te geven, daar gelaten nog het onheilige van zoo'n vloek Bewijst men aldus zijne meerderheid p Mijnheer de Ambtenaar, indien gij zelfs zóó uw hond tot U zoudt roepen, het beest zou U niet alleen met een angstig oog aankijken, maar met een biik, die van verwijt getuigde, zoo niet van twijfel in uw mqnsch-zijn. Op mij hebt U echter een nog heel anderen indruk gemaakt, waarvan ik ten slotte alleen dit wensch te zeggen dat het met iemands wellevendheid en fatsoen al zeer poover gesteld moet zijn, indien hij eene uitnoodiging of een bevel in geen welvoegelijker be woordingen verstaanbaar weet te maken. Hopende, Mijnheer de Ambtenaar, dat U voor leering niet geheel onvatbaar zult zijn en tijd zult kunnen vinden om eens over „goeden toon en bescha ving" na te denken, breng ik U mijn avondgroet. U, M. d. R., dankende voor de ver leende plaatsruimte, teeken ik UEd. dw. du., J. v. d. ZEE. Ylissingen, 23 October 1905. DUIT80I-ILAND.De „Daily Telegr.," die betrekkingen onderhoudt met het EDgelsche departement van buitenland- sche zaken, verwerpt zonder voorbehoud het denkbeeld, dat de uitvallen van de „Neue Freie Presse" door prins Billow zouden zijn ingegeven en zegt daarvan De diplomatieke methodes van den Rijkskanselier wekken niet altijd onze bewondering maar aan te nemen, dat bij eenigen invloed heeft geoefend op het schrijven dezer artikelen zou een beleediging zijn voor zijn buitengewone begaafdheid, zijne eerlijkheid en zijn doorzicht. Het blijft desniettemin een feit, dat een deel der Duitsche pers de Eogelsch-Ftansche overeenkomst als een bedreiging of een gevaar voor Duitsch- land heeft opgevat. Deze houding is ons onverklaarbaar, want wat is de gemeenschappelijke factor, waardoor Engeland en Frankrijk bijeen zijn ge bracht Alleen toch het feit, dat beide landen innig wensehen den vrede te handhaven en voordeel te trekken van zijn weldadigen invloed op handel en nijverheid. Wij hebben de verzekering gekregen en geven die ook gaarne on zerzijds zonder eenig voorbehoud, dat do vreeselijke verschrikkingen van den oorlog der wereld gespaard zullen blij ven. Waarom is dan een deel van de Duitsche pers zoo sterk gekant tegen de overeenkomst tusschen Frank rijk en Engeland Deze is immers een waarborg voor den vrede en wan neer ook nog een soortgelijk verdrag tusschen Engeland en Rusland tot stand mocht komen, dan zou deze waarborg nog oneindig sterker worden. Slechts een regeering, die aanvallende bedoelingen heeft, zou iets kunnen in brengen tegen dergelijke vreedzame overeenkomsten en wij weten dat de Duitsche regeering dergelijke bedoe lingea niet koestert. Stelt men echter de vraag of Engeland voor het geval van een niet uitgelokten aanval door een derde mogendheid Frankrijk, dan wel of Frankrijk in een dergelijk geval Engeland te hulp zou komen, dan zouden niet alleen de regeeringen, maar ook de volkeren deze vragen eenparig in toestemmenden zin beant woorden. FRANKRIJK. Millerand heeft Zon dag een rede te Nantes gehouden over arbeiderspensioenen. Wanneer de maat schappij zich lasten oplegt, heeft zij het recht en den plicht, die zoo licht mo gelijk te maken. Het Belgische stelsel van vrijheid met aanmoediging of van subsidieering der bestaande fondsen had slechts onvolkomen uitkomsten opgele verd er zijn 200,000 boekjes uitgereikt aan 1,500,000 arbeiders, hetgeen niet minder dan 15,000,000 frs. kostte. In Frankrijk wordt voorgesteld, voor nijverheid en haBdel een korting van 4 pCt. op het Iood, voor de helft gedragen door den werkgever, voor de helft door den werknemer voor den landbouw 5 pCt. id. id. Dan verschaft de Staat on derscheidenlijk 360 frs. (voor handel en nijverheid) en 240 frs. voor den land bouw. In het 10e jaar zullen er 960,000, in het 15e jaar 1,210,000 pensioentrek- kenden zijn, in het 20ste jaar 1,575,000 en in het 30ste 2,218,000. De kosten zullen bedragen 70,000,000 sinds het le jaar, 85 millioen tegen het 5e jaar, 150 miliioen tegen het 15e en 300 millioen tegen het 20e jaar. Dat is wel veel, maar de zaak moet toeh worden door gezet, zei Millerand. ENGELAND. Het Nelsonfeest is Zaterdag in Engeland en vooral te Londen, met geestdrift gevierd en aan de schooljeugd was daarbij eon breede plaats ingeruimd, 's Middags kwamen de kinderen in optocht naar Trafalgar- square en legden bloemen neder aan den voet van de versierde gedenkzuil Treffend, dat ook verscheidene kransen waren neergelegd voor de Fransche en Spaansche offers van den slag. Aan het feestmaal in de Fishmongers Hall werden ook gelukwensch-telegram- iren ontvangen van den Amerikaanschen admiraal Dewey en van den Japanschen vloot overste Togo. De Japansche vloot voogd, die nu in Japan de held van den dag is, betuigde daarin zijne be wondering voor Nelson en herinnerde aan het feit, dat de Japansche vloot werd ingericht naar het model van de Engelsche. ITALIË. De „Corriere della Sera" heeft onlangs betoogd, dat Italië door het handhaven van den Driebond slechts schade kan lijden. Een deel van de publieke opinie in Italië gaat hierin mee. Do afgevaardigde Barzilai voorspelt in een interview met de krant „Yita," dat de Driebond heeft afgedaan, daarbij Italië in een vernederende positie brengt tegenover de beide bondgenooten, Oos tenrijk en Duitschland. Immers de voor- deeliger vriendschap met Frankrijk en Engeland lijdt er onder. Barzilai voor spelt een nieuwe politieke constellatie, een „vierbond" tusschen Frankrijk, Rus land, Engeland en Italië. Duitschland zou voldoende geïsoleerd worden. HONGARIJE. In de laatste audiën tie door den Keizer aan Eejervary ver leend, heeft, naar nader verluidt, de Keizer niet het meervoudig kiesrecht aangenomen zoodat overblijft het alge meene gelijke en directe kiesrecht voor allen die lezen en schrijven kunnen. Dit besluit zal zoo spoedig mogelijk worden openbaar gemaakt. Echter denkt de regeering niet dat voor het midden van het volgend jaar deze nieuwe kies- rechtsvorra in werking zal treden, zoo dat zij geenszins in de huidige zitting op een meerderheid zal kunnen rekenen. Tot zoolang zal zij vooral het oog gevestigd blijven houden op een agita- torischen voorarbeid, en verkrijgt zij eenmaal de meerderheid bij de nieuwe verkiezingen dan zal zij met haar groot programma van hervorming voor den dag komen. Doch eer die tijd aanbreekt kan nog vee! gebeuren. Volgens den Hongaarsohen corres pondent van de „Temps" bestaat er kans, dat de meeste leden der liberale partij in den Rijksdag zich zullen aan sluiten bij de nieuwe regeeriugspartij, die men na de openbaarmaking van Fejervary's program wil vormen. NOORWEGEN. De Deensche troon- candidatuur heeft op het groote publiek in Zweden niet den indruk gemaakt, dien men verwacht had. Nu de spanning voorbij is en de ont binding der Unie een voldongen feit werd, schijnt de belangstelling voor Noorwegen» aangelegenheden plotseling weggevaagd te zijn. Yoor 't oogenblik heeft Zweden voor niets belangstelling dan voor de verandering van ministerie, die wel niet lang zal uitblijven en de pol'tieke vooruitzichten van het even- tueele nieuwe kabinet. Alleen in conservatieve kringen heeft prins Karls caudidatuur groote ontstem ming veroorzaakt. JAPAN. Togo hield Zondag te Tokio zijn formeeien openbaren intocht om den keizer den terugkeer der vloot uit den- oorlog mede te deelen. Hij werd door de ministers, generaals en diplo maten ontvangen. Togo was vergezeld door de admiraals Kataoka, Dewa en Kamimoera en hunne staven zij werden in keizerlijke gaia-wagens naar het pa leis gereden, waar zij door den Mikado ontvangen werden, die op warme wijze hulde bracht aan de diensten door ad miraals, officieren en manschappen be wezen. Geheel Tokio was op de been in de straten werden saluutschoten gelost, en speelden muziekkorpsen alles werkte mede om den intocht tot een historischen gedenkdag te maken. Per Telegraaf, 's GRAVENHAGE. Blijkens bij het departement van koloniën ontvangen telegrammen is door Gowa weerstand geboden, waarbij de vijand 23 dooden en een aantal wapenen verloor. Aan onze zijde werden 2 officieren en 2 Europeesche mindere militairen gewond. Onze colonne rukte verder op. De bevolking ten zuiden van de Beerang- rivier bleek vreedzaam en keert naar hun haardsteden terug. De stam Iloni- pas op Ceram kwam in onderwerping. Boter f 1.25 a f 1.20 p. K.G. Eieren f 0.00 k f 0.00 p. 104 at. ROTTERDAM, 23 October, Granen. Binnenlandsche. Tarwe, bij kleinen aanvoer, onveran derd. Per 100 kilo f 8.40 a f 9.50 en extra puike iets daarboven. Rogge door schaarste goed prijshou dend. Per Ilect. f 5.50 a f 6. Gerst. Winter- en Zomer- niet noe menswaard ter markt. Chevalier- per 100 kilo f 8.25 a f 9. Haver door schaarste hooger. Per 100 kilo f 7.75 a f 8.25. Witteboonen minder aangevoerd en onveranderd verkocht. Het Heet. f 11 a f 13.75. Bruineboonen, bij kleiner aanvoer flauwer. Per Ilect. f9,40 a f 10,25, doch blanke uitgezochte partijtjes daarboven. Blauwe Erwten onveranderd. Per Heet. f8 a f8.75, doch gave puik kokende kwaliteit belangrijk boven de hoogste noteering waard. Meel. De stemming is zeer vast alle offerten zijn hooger, vooral die van roggebloem, alhoewel de vraag toene mend is kan men nog niet van groote afdoeningen spreken. wegens h at uitbundig «acces behaald by hun eei-ste optreden liier ter stede 1,1.24 September, te geven door het met geheel nieuw programma, Duetten, Operetten, Solo's, Tooneelstukjes enz. Na afloop Groot Bal. Entree le Rang f 0.50, 2e Rang f 0.30 Plaatsbespreking wegens de te ver wachten groote opkomst zeer aanbevo len Zondag a.s. a 10 cent. Aanvang 8 uur. Bureau geopend 7 uur. Nude aardappelen in Zeelanden Z.- Holland niet best zijn, is het beste adres KI^IJ^rKrCf, Tdïj Steen- wajlc. De prijs is per mud volle maat franco f3.af 3.25, (ongelijk waar u woont.) Betaling bij ontvangst, zakken terug. Geteeld op zandgrond en tengevolge van den zeldzamen, warmen drogen Zomer is de kwaliteit keurig lekker en zeer duurzaam. Portmonster wordt op aanvrage tegen betaliug ge zonden, maar het is niet noodig, want ze kunnen niet beter. Gevraagd een rustig© Zitka mer, omtrek Zeilmarkt. Brieven met volledige inlichtingen onder letter S.,jaan het bureau van dit blad. Een HEER, z. b. b. h. h., vraagt tegen 8 November aanst. een Ge- meubileerde Zit- en Slaap kamer met volledige bediening, te gen den prijs van f 35.k f 40.-—. Brieven onder letter K, Bureau van dit blad.

Vlissingse Courant | 1905 | | pagina 3