Gemengd Nieuws. R E C L A SffiiÏÏVi Heden slaagde aan de universiteit te Amsterdam de heer H. M. van Lin- schoten voor het practisch apothekers examen. Gisteren namiddag waren twee jon gens in een roeiboot van den Ned. loodskotter, no. 3, liggende in het Mari nedok alhier aan het bootjevaren. Een hunner viel overboord en zou zeker verdronken zijn zoo niet de matroos V. van Hr. Ms. wachtscnip „Bulgia" hem gered had. Deze begaf zich daartoe gekleed te water en bracht den drenke ling al zwemmende naar den wal. Men schrijft ons uit Middelburg Tot cóncierge, tevens bediende by de provinciale bibliotheek in het huis in de Lange Delft, is op een jaarwedde van f250 en emolumenten benoemd, D. Passenier, te Domburg. Uit Veere wordt aan de N. R. Ct. gemeld, dat het lichten der Leonora, by Bath gezonken, nadat de Veersche Bergingsmaatschappij het plan om het te lichten had opgegeven, nu zal ge schieden door een der duikers, A. van Gelderen, die aan de genoemde maat schappij verbonden is geweest, doch nu in geen betrekking meer tot haar staat. Maandagavond werden te Zoutelande door twee a drie ingezetenen van West- kapelle, die van hun werk huiswaarts keerden, met een schop (een zoogenaam- den „ballast") de puiramen van het diaconie-armenhuis en twee particuliere woningen kort en klein geslagen. De burgemeester dier gemeente, die onmiddellijk aangifte kreeg, toog met dt-n gemeente-veldwachter ijlings heen om de baldadigen te achtervolgen. On geveer 20 minuten buiten de kom, en wel op het onder den algemeenen naam bekende Snabbeldorp, ontmoetten ver volgers en vervolgden elkander, en nu ontstond een formeel gevecht, dat, wonder boven wonder, gelukkig zonder doodslag is geëidigd. De veldwachter trad evenwel niet on geschonden uit het strijdperk. Zijn hoofd, dat kennis gemaakt had meteen schop, was aan ééne zijde hevig gezwollen en zijne linkerhand buitengewoon opgezet. Verder draagt zijn gelaat vele sporen van krabben en kleine wonden. Indien de veldwachter alleen was geweest, zou hem zeker erger overkomen zijn. Van zijne wapenen toch kon hij onmogelijk gebruik maken. Een schop, een paar klompen en een zak wei-den in beslag genomen. Tegen de daders is proces-verbaal opgemaakt. (M. C.) voor het oxamen Middelbaar Onder wijs, Staatsinstellingen In de te Zierikzee gehouden verga dering van de landbouwvereeniging V. Z. O. S. is besloten door het aankoopen van een etamboek-fokdieren zooveel moge lijk de veredeling van het rundvee in Schouwen te helpen bevorderen. Mede werd besloten een klein bedrag uit te trekken tot het oprichten van een land- bouwbibliotheek. Herk- en Schoolnieuws Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Sas van Gent en Philippine de heer H, Akersloot van Houten Roos, cand. te Breukelen. Tot onderwijzer met hoofdakte te Graauw werd gisteren benoemd de heer Jochems, thans onderwijzer te Roggel (Limburg.) Aan de hoogeschool te Utrecht zijn op dit oogenblik 953 studenten, en wel in de godgeleerdheid 231, rechtsge leerdheid 204, geneeskunde 335, wis- en natuurkunde 138 en letteren 45. Dinsdag slaagde de heer L. van Bruggen, leeraar aan de H.B.S. te Goes verwant." „Daar valt zeker niets tegen te zeg gen." „En daarom willen wij ook maar liever de dingen nemen, zooals zij zijn. Gij zult het ongetwijfeld wel met mij eens zijn, dat ik mijn rechten met alle krachten verdedigen moet. De schuld daaraan, dat hij onterfd is, kan mijn neef slechts zichzelven toerekenen de brief, deze moge echt of vervalscht zijn, heeft de zaak slechts bespoedigd, de breuk was reeds lang een feit, dat niet meer veranderd kon worden." „Dat geloof ik ook," zeide graaf Wal- dringen hoofdknikkend, wiens mager gelaat nog steeds een peinzende uit drukking vertoonde „dit belet echter niet,dat het een onaangenaam gevaar voor u is." „Dit geef ik toe, doch ik kan er niets aan doen, ik moet dit proces over mij laten komen." „Och, het proces zelf is zoo erg niet, Is het oordeel der openbare meening, RECHTSZAKEN In een gisteren gehouden openbare terechtzitting der rechtbank te Zierikzee werden de heeren mr. Fokker en mr. van der Lek de Clercq als plaatsverv. rechters geïnstalleerd. De officier van justitie wees in zijne toespraak op het gevaar dat den justiabe- len in het arrondissement hier boven het hoofd hangt, (opheffing der Recht bank,) Hij hoopte evenwel dat deze leden in lengte van dagen hunne nieuwe be trekking met lust en ijver zullen kunnen waarnemen. De Kantonrechter te Goes heeft in zijn laatste zitting weder niet minder dan 19 personen wegens openbare dronkenschap veroordeeld, w. o. één die reeds bij tiende herhaling zich hieraan had schuldig gemaakt. Te Amsterdam is in de P. C Hooftstraat op straat gevonden het lijkje van een pasgeboren meisje, gewikkeld in een boezelaar. Omtrent de herkomst is de politie nog in het onzekere. Te Britswerd (Friesland) werden in bewusteloozen toestand, in eene kamer, waar een vulkachel staat, die met anthracietkool gestookt werd, gevonden de heer v. d. M„ direc teur der stoomzuivelfabriek aldaar en zijn gast. De oorzaak was het slech te trekken van den schoorsteen waarbij zich de gassen door de kamer ver spreidden en genoemde personen be wusteloos maakten. Naar buiten gebracht, kostte het veel moeite hen weer bij te brengen. Te Leiden is het brandstoffenpak- huis van den heer Plesman, firma T. de Roode, gisteren geheel uitgebrand met den grooten voorraad van brand stoffen. Aangrenzende woningen hadden ook veel schade. Plet is nu bekend wie den schild wacht die te Roermond op post stond bij het kantoor van den rijksbetaal meester, overvielen en wondden. Het zijn drie miliciens. Ze worden goed in 't oog gehouden en zullen binnenkort voor den krijgsraad verschijnen. Aan het station der H. IJ. S. M. te 's Hage zijn een paar goederenwagens ontspoord, waaqbij twee varkens over reden en gedood werden. Bij het regiment grenadiers en jagers worden sedert een paar dagen 'n sergeant der grenadiers en 'n korporaal der jagers vermist. Tot nog toe heeft men nog geen aanwijzing omtrent hun verblijf. In een woning aan de Waard- gracht te Leiden heeft een woesteling zijn schoonmoeder, eene 74jarige weduwe, wier dochter met hare vier jeugdige kinderen toevlucht bij haar had gezocht, zoodanig mishandeld, dat de oude vrouw reeds in den Joop van den nacht is over leden. De dader is door de politie aan gehouden. De Bakkerscourant maakt de op merking dat in de laatste 20 jaar alle Nederlandsche meelfabrieken op vier na, verbrand zijn, enkelen zelfs tweemaal. De meeste molens verbrandden tusschen Zaterdagavond en Zondagmorgen, Te Rotterdam zjjn bij hun vertrek uit de Koningshaven de stoomschepen Rotterdam en Rhenania tegen .elkander geloopen. Van de Rotterdam werd de raderkast vernield. Te Utrecht was dezer dagen een duif te zien, die met een touw hing te bengelen aan een telefoondraad boven de oud-Roomsche kerk Achter Clarenburgh dat het zal uitlokken." „Praatjes, waarde graaf. Ze zullen ook wel verstommen, en des te spoe diger, naarmate ik duidelijker bewijs hoe overschillig het mij is. Ik zal als het uwe goedkeuring wegdraagt, nog voor Kerstmis mijn huwelijk met Sabine vieren, het moet een groot, luisterrijk feest zijn. Uit Berlijn en Breslau zullen er gasten komen, ik4wil aan de wereld toonen, dat ik geen reden heb om dezen strijd met mijn neef eenigszins te duchten." „Goed, zeer goed," antwoordde graaf Waldringen, wiens oogen van blijdschap schitterden. „Ge hecht daaraan uwe goedkeuring?" „Natuurlijk, mijn waarde baron." „En Sabine „Zij zal er zeker ook niets tegen hebben." „Nu weet ik nog al niet of ge dat met volle zekerheid beweren kunt. Gra vin Natalie schijnt mij nog altijd niet bijzonder genegen te zijn Toen de vereeniging tot bescherming der dieren, aldaar, van dit tragisch voor val bericht kreeg, werd dadelijk de veld wachter der vereeniging ontboden, die met een politieagent op het dak dei- kerk klom en do duif aan haar hachelijk lot wist te ontrukken. Den 27en dezer zal een totale maansverduistering in ons land in haat- geheel zichtbaar zijn, tenminste als de hemel niet bewolkt is. Voor de waarneming van dit ver schijnsel is de kleinste zakkijker voldoende om den voortgang van de schaduw op de oppervlakte der maan te kunnen volgen. Met het bloote oog is echter het geheele verloop der verduistering na tuurlijk ook zichtbaar. Vele mosseleters zijn bang voor zoogenaamde „teken", waarmee ze kleine krabbetjes bedoelen, die binnen de schel pen worden gevonden. Vooral de „teken" met een roode streep over den rug achten z|j zeer gevaarlijk, erg vergiftig zoodat van hem, die ze by ongeluk tegelijk met de mossel naar binnen werkte, het hoofd verschrikkelijk dik zou worden. Dit alles zijn bakersprookjes. De krabbetjes zyn zoo onschuldig als pasgeboren kindertjes, en de roode streep krijgen ze door 't koken, evenals kreeften door die kunstbewerking rood worden. Toch kan men door het eten van mos selen in meer of mindere mate vergif tigd worden. De schuld daarvan ligt echter by bacteriën, die men met het bloote oog niet ziet. En deze vergiftigde bacteriën komen vooral voor in zeewater, dat maar zeer weinig in beweging is, of liever maar zelden „ververscht" wordt, zooals in sommige dokken, weinig bevaren zeekanalen enz. In de yzerpletterijen van Monceau sur-8ambre is door een hevige brand voor 150,000 francs schade aangericht. Niet navolgenswaardig. Te Bergen in België heeft zich een 70jarig oud man, wiens geestvermogens gekrenkt waren, in een beerput ver dronken. Een huwelijk, zooals er stellig zelden gesloten worden, zal te Falisolle (Namen) plaats hebben Daar- trouwt eene weduwe Wiame met den oudsten zoon van haren over leden echtgenoot, dus haar stiefzoon. Die stiefzoon was 8 jaar oud, toen zijn vader trouwde met de vrouw, die nu zijne eigene eehtgenoote wordt.Zijne stiefmoeder heeft hem dus opgevoed,om hem later tot haren'man te maken, Zjjne broers en zusters uit het eerste huwelijk huns vnders, zullen dus hunnen broer voor stiefvader krijgen, terwijl de kinderen uit het tweede huwelijk hunne eigene moeder tot schoonzuster krijgen. Wordt daar wijs uit. Bdblv. Antw.) In Frankrijk maakt men tegen woordig aarden schotels en borden ver sierd met teekeningen betreffende de zaak-Dreyfus. „Men zal ze elkander in 't gezicht werpen", £eide iemand tot den fabrikant. „Des te beter", ant$roor.dde deze, „dan zal men spoedig weer nieuwe noodig hebben." Op dit terrein zullen voor- en tegen standers van de revisie wel niet kalm blijven. Er zal dus eene verzameling voor beide categoriën gemaakt worden. Zij die in de zaak-Dreyfus zich onzijdig honden, zullen uit witte borden en scho tels eten, Te Bordeaux is in Ji.et krankzin nigengesticht eene zieke die ile rust verstoorde door hare klachten, door een vrouw die naast haar sliep, met de linten van haai- schort de keel toege snoerd en daarna het hoofd onder het kussen geduwd. De bewaakster was terwijl dit drama voorviel, naar boven gegaan. Toen ze beneden kwam, iy,as de pmm'd geschied. De krankzinnige bedreef deze daad alleen omdat zij last had van de zieke. Deze was twee en veertig, de moorde nares zes en twintig jaar oud. „Mijn zuster? Gekheid, die heeft geen stem in te brengen." „Maar zij oefent invloed op Sabine." „Maak u maar niet noodeloos bezorgd," zeide de graaf met een geringschattend schouderophalen „in mijn huis geldt alleen dat wat ik wildit moest ge, dunkt me, reeds lang weten. Ge hebt slechts den trouwdag te bepalen, het overige kunt ge met volkomen gerust heid aan mij overlaten." „Na de bruiloft ga ik met mijn vrouw op reis naar Berlijn," ging baron Werner op lossen toon voort. „Ik weet niet, hoe lang ik in de residentie blij ven zal, ik heb daar vele bevriende families, de eene partij zal er op de andere volgen, en bovendien wil ik mijn vrouw ook aan het hof voorstellen." „Dat moogt ge zeker niet nalaten, de gunst van Zijne Majesteit kan u in het erfenisproces van groot voordeel zijn." „Gedurende mijn afwezigheid zult ge u toch zeker wel met het beheer van mijn goed willen belasten Een Fransch geneeskundig tijdschrift verhaalt het volgende geval. Éen jonge artieste moest in eene pantomime haar spijt uitdrukken door eene beweging dei- lippen. Om haar toorn te kennen te geven, beet zij heftig op de lippen en slikte aldus een deel van het blanketsel in, dat ze gebruikt had. Zij kreeg he vige kramp en stierf bijna. De colleges in de wijsbegeerte aan de hoogeschool te Weenen worden thans door 103 vrouwen bijgewoond. Adeline Patti, die voor de derde maal gehuwd is, zingt bij voorkeur „Home, sweet homeIemand maakte de opmerking dat zij eigenlijk bedoeli „Homrne, sweet homme Het beroemde paleis der Dogen te Venetië is aan 't verzakken de draag- balken verrotten, uit de plafonds vallen stukkeneenige bogen op de binnen plaats zjjn hun kapiteelen kwijt. Schuld van dien toestand is het gemeentebestuur door z(jn slechte zorg voor het onderhoud. Gelukkig heeft de regeering van het een en ander kennis genomen en zal zy wel zorgen dat het kwaad hersteld wordt. Luiten. Hobson, die zich aan boord van de Merrimac in de lucht liet vliegen om den toegang van de baai van San tiago voor de Spaansche vloot af te sluiten, heeft eene conferentie gehouden, waarop zich een 165 tal dames ver toonden om aan den held voorgesteld te worden, Het défilé begon met de dochters van den gouverneur van Noord-Carolina, die Hobson verzochten haar te omhelzen. Alle dames die volgden, drongen op hetzelfde voorrecht aan. De moedige luitenant heeft aldus 165 dames, waar van de meeste zeer schoon waren, om helsd. Als galant man verzekerde Hobson dat hij nooit gedroomd had zulke schoo- ne lauweren te plukken. Een aaptal geneesheeren van Lynn in de Vereenigde Staten van Noord- Amerika zijn geroepen geworden om een buitengewoon geval van geeuwhon. ger te bestudeeren. Het geldt hier een 16 jarig meisje dat gekweld wordt door een ontzettenden honger en alles ver slindt wat onder haar bereik komt. De ziekte heeft zich het eerst geopen baard terwijl het meisje een boek las, waarbij zij begon met haar tanden de hoeken van de bladzijden van het boek af te rukken en vervolgens geheele bladzijden,na ze gelezen te hebben,op te eten.In vijf weken heeft ze twaalf romans gelezen en letterlijk verslonden. Alleen de omslagen, die zekerlijk niet smake lijk genoeg waren, liet ze ongedeerd. Eveneens deed zij haar maaltijd met couranten. Dit ongelukkige kind werkte in een schoenenfabriek en zij was nooit ge lukkiger dan wanneer ze eenig pik kon rooven, dat zij dan met blijkbare vol doening oppeuzelde. Als ze in haar ouders huis stijfsel kon vinden, at zij er handen vol van op, en onlangs de hand gelegd hebbende op een pond ge brande koffieboonen, at zij er fpt de laatste boon van op. Maar toen werd zij zoo ziek dat de dokter moest gehaald worden, Tot in de laatste dagen was het meisje goed bij haar verstand en ont veinsde zij zich niet welke nadeelige gevolgen het gebruik van zooveel onver teerbare zaken voor haar kon hebben. Sedert zij ziek is geworden, ijlt zij dik wijls, en is het mogelijk dat zij het verstand yerliest, FRANKRIJK. Door den afgevaardigde Fournièijeg js in de Kamer eene poging gedaan om de afschaffing 4,er yoorschrif ten te verkrijgen (lie dén militair beletten zich met jwliti.ek te bemoeien. Dupuy verzette zich er tegen ef) zeide „Volgaarne „Welnu, dan is ook dat in orde," zeide de baron. „Ik kom heden namiddag bij u om den dag te bepalen." Zij waren blijven staan, de wegen scheidden zich hier, graaf Waldringen reikte den baron de hand en wierp nog eenmaal een onderz.QpkendeW blik op den houtvester, die hern op korten af stand gevolgd was. „Ik wil u thans niet langer ophou den," antwoordde hij. „Ge hebt nog een tamelijk eind te loopen tot aan de houtvesterij. Ik moet u nogmaals voor dezen man waarschuwen, stel geen al te groot vertrouwen in hem. Tot van middag dus." „Terstond na tafel kom ik naar u toe. Wees zoo goed de dames mijn groeten over te brengen ik zou dol graag met u medegaan, maar zaken gaan boven genoegen.'1 „Natuurlijk, "knikte de graaf en met de hand nog eenmaal vriendelijk wen sloeg hij den weg naar huis in. e niet zonder grond dat de zaak-Dreyfus (die eene politieke zaak is geworden) aan het land reeds kwaad genoeg heeft ge daan ook verzette hij zich tegen de dadelijke behandeling, welke ook dooi de Kamer met 467 tegen 26 stemmen werd verworpen. Wij kunnen niet altijd met de besluiten der Kamer dweepen, maar in dit geval mogen wij haar wel gelijk geven, dat zij de doos van Pandora niet verder wilde openen over een land waar de politiek reeds zooveel bedorven heeft en als een kanker aan het maatschappelijk leven knaagt. Volgens de „Agenoe Nationale die verzekert het uit eene onwraakbare bion te kunnen mededeelen, heeft het Hof van Cassatie aan den minister van oorlog mededeeling verzocht van het „geheim en het „ultra-geheim" dossier en daarbij den minister verzekerd dat het zich verplicht tot volkomen geheimhouding van de stukken. Dezelfde voorwaarde zou bovendien gesteld worden bij de overgave der stukken aan den heel Mornard, den advocaat van mevrouw Dreyfus. Over de angstvalligheid van de regee ring om de dossiers te overhandigen aan het Hof sprekende, zegt de Pressensé in de „Aurore" dat het zal gaan met het geheim dossier als met het bordeiel, n.l. dat het blijken zal al evenmin een gevaar te zyn voor de veiligheid van den staat, als het borderel bleek te zijn. Men weet dat de tegenpartij krachtig schermt met het argument dat het geheim dossier niet in behandeling mag komen, omdat het geheimen bevat, waarvan de openbaarmaking onaange naam of compromitteerend zou zijn voor buitenlandsche mogendheden. Weer zijn onthullingen te wachten. Volgens de Matin zou Esterhazy aan den uitgever Fayard gevraagd hebben het uitgeven zijner onthullingen te staken, omdat hij ze voor het Hof van Cassatie bestemd heeft. Als echter, zegt de Matin, het Hof vergeet er naar te hooren, zal Esterhazy openbaar alles mededeelen wat hij weet. Hij beweert dat wat men bazelt van geldelijke betrekkingen tus schen hem en kolonel Henry van allen grond ontbloot is, omdat de geheele zaak zich bepaalt tot het leenen van enkele louw. Nog gaat het gerucht dat zekere Decrion, betrokken in de Dreyfus-zaak, aan het Hof van Cassatie heeft aange boden eenige belangrijke onthullingen in de Dreyfus-zaak te doen. Van dien Decrion wordt medegedeeld dat hij in dienst was van de tegen- spionnage-inrichting aan het ministerie van oorlog, toen dit bureau dooi 1 ic- quart bestuurd werd. Deze plaatste hem echter in eene andere afdeeling met de volgende nota „Decrion is een hoogst begaafd agent die groote diensten kan bewijzen, maar zijn karakter vei- baast en ontrust mij hij moet nauw keurig nagegaan worden, wat gemakke lijker zal zijn bij den algemeenen veilig heidsdienst." Uit deze betrekking ontslagen, kwam hij in dienst bij kolonel Henry, die bij het ontdekken van groote tekortkomin gen in den diepst, hem weer wegzond, Het is dus mogelijk, dat Decrion bekend is met de machinaties die ten doel hadden de schuld van Dreyfus vast te stellen op het oogenblik dat men zich met z\jne rehabilitatie bezig hield. Vast schijnt het bovendien te staan dat Decrion naar België stukken verzonden heeft die hem door den brigadier Groult waren ter hand gesteld. Van dezen man is de justitie te weten gekomen dat hij met zekeren Koch was overeengekomen om bommen te werpen op de straten, wam kpH3) i-'auië zich zou vertoonen, en hij vervolgens den veiligheidsdienst waarschuwde. Volgens de „Courrier du Soir" is het geheim dossier door den krijgsraad aan het Hof van Cassatie ter hand gesteld onder waarborg van geheimhouding. Het 'Gërechtshpf zet opdertusschen zijne verhodrènvoort zopder aanzien Ook voor hem was de terugkeer van Egon alles behalve gewenscht 'tgeen hij van den opperhoutvester vernomen had, stemde hem zeer nadenkend, en de verklaringen van zijn aanstaanden schoonschoon konden zijne bedenkingen niet geheel en al uit den weg ruimen. Hij was er echter verre van af om te geloovep of opk plechts tp vermoe den, dat zijn schoonzoon door bedrog of vervalsching in het bezit van het erfdeel gekomen kon zijnhij hield baron Werner von Eichenfels voor een man van eer, daarenboven kende hij ook de vijandige verhouding, die jaren lang tusschen vader en zoon had be staan. Wordt vervolgd.) des persoons. Men zegtj Freycinet, minister vail 't verhoor geweest is. Ill zaak der bekentenissen reeds verschillende persol Kapitein Lebrun-Renault, f ter Poincaré, den oud justitie Guérin, majoor Fc raai Darras, overste Gué Peyrolle, majoor Metr; Antoine, die allen verond van de beweerde bekente en ander te hebben gezeg Volgens de Times is de men zich verzette tegen van het geheime dossier niet genoemd of zelfs aar hierin gelegen dat dez 't bijzonder betrekking hehl en bewjjzen dat Rusland na hield, om het geheim kanon te weten te komei Men zou dus de openbf het dossier niet willet Franschen niet mogen wt land in Frankrijk spion wel zonderling klinkt daai in Ruslandzooals overal nen heeft. BELGIE. Volgens de is de abt Daens,het hoofd democratische party in E lijst der geestelijken gt was te voorzien dat he komen, aangezien de abt v weigeren zich aan het superieuren te onderwerpe eischten zijne politieke rol ITALIË. De internation chistische conferentie te reeds geëindigd. Welke res: is nog niet bekend. KRETA. Prins George land heeft zijn intocht van Kreta gedaan. In in de hoofdstad Chani onpartijdig en rechtvaardi te zullen uitoefenen en Kretenzers aan om met vrede en vriendschap te oude veeten te vergeten. HET WAS Wij lezen in het Algem. I Talrijk zijn de personen staande eene reis te doei laatste oogenblik vertragc gereedheid brengen dei- voor de reis en juist op tij komen om in den trein te Eenmaal de trein vertrol de reiziger een zucht var met welk eene zelfvoldoenii „Het was tijd." Deze uitroep heeft Mej. te Linde bij Rijssen, ook uitroep van verlossing, meer dan 2 jaren lijden hoofdpijnen, bloedarmoede Zij lid behanl eenig zelfs verlic °p werd gestel| dervo verki Pink Willi zij ter deling. Na gebruik van de voelde zij eene belangrijke na het gebruik van 8 doz steld en had een goeden riep uit: „het was tijd" wanhopig geworden. Than Billen van Dr. Williams e. deii die aan dergelijke zie zoo schrijft zij ons. Prijs 1,75 de doos f Verkrijgbaar bij Snabilié, terdam, eenig depothouder en apotheken. Franco to| postwissel. Daar het doel dezer g< hernieuwing van het blpei king der spieren, strekt lu op vele ziekten uit bloec matiek, heupjicht, zeuuwpi ruggemergsziekte, St. Vitus zenuwachtigheid, klieren, Pillen hergeven de schoo! de bleeke gezichten, hand valien van verzwakking werkdadige handeling op oorzaakt door lichamelijke door buitensporigheden. Qelgk alle goede produktenI Pillen reeds nagemaakt, ed wel acht dat er in 't Fransd set staat„Pilules Pink Pales du Dr. Williams". '(I etiket zijn van rooskleurig voor n a- maaksels, welke dik- tvijls gevaarlijk zijn voorde1 kunnen de u-erkdadighetd fieri Waarborgen indien zij met''de gelijk aan nevenstaand modeh

Vlissingse Courant | 1898 | | pagina 2