Buiten Gemengd Nieuws. 1 blijven van wat deze stad voor merk waardigs heeft aan te bieden.» Vereeniging tegen de kwakzalverij. Blijkens bet jaarverslag omtrent den toestand der Vereeniging tegen de Kwakzalverij in 1897 zijn dit jaar, in ronde cijfers, van het «Maandblad» verspreid door de leden 14,040 ex., aan dag- en weekbladen, gezonden 5160 ex., aan koffiehuizen, cantines, brigades der marechaussee, politie commissarissen, stations, Militaire te huizen enz. 11400 ex., te 's-Graven- hage, Scheveningen enz. door bemid deling van den correspondent aldaar 14,400 ex., te Dordrecht 2400 ex derhalve een totaal van 47400 ex. Vervolgens werden er 64000 losse bladen gedrukt, ingericht om als strooi biljet onder de minder ontwikkelden verspreid te worden. In deze bladen werden twee onderwerpen behandeld, nl.„Boerengeneesmiddelen" en „Ge nezing per brief". H.M. de Koningin keert 30 dezer op het Loo terug. Men meldt san de N. R. Ct. uit den Haag In buitenlandsche laden circuleerde de vorige week een bericht, ontleend aan de Métropole van Antwerpen, omtrent een beweerd voorval nabij het rijtuig van H. M. eenige weken geleden tijdens een tocht naar Raam, en waardoor een met name genoemde hofdame, in het rijtuig gezeten, zou zijn gekwetst. Dat bericht bevatte de duidelijke sporen van onjuistheid. H.M. de Koningin rijdt nooit met drie hofdames uit, zooals in het bericht vermeld werd, en de hofdame, wier naam werd genoemd, is ongehuwd, zoodat nooit haar echtgenoot, gelijk in het bericht beweerd werd, de zegsman heeft kunnen zijn, doch nu dit bericht ook in binnenlandsche bladen wordt verspreid, wordt het gewenscht met de meeste stelligheid den inhoud daarvan tegen te spreken. Noch te Baarn noch te Soestdijk is er iets gebeurd, wat aanleiding zou hebben kunnen geven tot het verspreide ge rucht en geen hofdame is gekwetst, liet bericht moet dan ook beschouwd worden als geheel uit de lucht ge grepen. Naar men aan de Telegraaf meldt wordt in de hoogere rangen bij het korps officieren der zeemacht eerlang promotie verwacht. Op last van den minister van marine zal aan boord van de verschillende oorlogsbodems in het verblijf der machinisten, der onderofficieren en dat der mindere schepelingen, benevens in verschillende lokalen op rijkswerven, het portret van Hare Majesteit de Koningin, hetwelk op de landsdrukkerij is vervaardigd, worden verstrekt. De minister van oorlog heeft de commissarissen der Koningin ge machtigd voortaan aan de verlofgan gers van de militie te land, die zich voor hun bestaan of onderhoud naar een der aangrenzende rijken verlangen te begeven, dit voor hoogstens 12 maanden toe te staan, (tot dusver was de termijn 6 maanden). Voorts is de bepaling uitgebreid tot alle vreemde rijken van Europa. Verder kunnen de lotelingenverlofgaugers die zich in den vreemde in Europa wenschen op te houden, voor zooveel zij niet verblijven in België, in de Duitsche provinciën Hanover, Westphalen of Rijnprovincie, of in het Groothertogdom Oldenburg, door de commissarissen der Koningin vrijgesteld worden van de verplichting tot het bijwonen van het bij art. 138 het uitgescheurde blad en de randen «loten juist ineen. „Uit dit notitieboek is het noodlot tige blad gescheurd, dat d'Ornano naar de poort lokte", zei hij. «Mijn blad hier is naar het bij het lijk gevonden origineel trouw nagemaakt." Met stijgenden schrik zag de gevan gene dat alles stom toe. Nog bevond zich in de tasch een buidel met eenige goudstukken en banknoten, die de inspecteur bij zich stak. «Wij zijn zoo werkzaam geweest, mijnheer Castrucci, en signorad'Ornano heeft zulke rijke middelen tot onze beschikking gesteld, dat in Ajaccio de waard, bij wien Crespi in N. woonde en het kind, waaraan hij den brief gaf, in zijn tegenwoordigheid kunnen worden gebracht. Doch de zaak is ook zonder dit bewezen." Hij wenkte Beppo, met hem naar buiten te gaan en zei toen: „De gevangenneming van een bewoner dezer bergen heeft steeds haar bedenkelijke zijde door de der militiewet voorgeschreven onder zoek. Houden zij zich in een der genoemde landstreken op of zijn zij ter visscherij, dan kan, op aanvrage, door den Commissaris der Koningin worden toegestaan dat onderzoek eerst in November of December te ondergaan. Verlof voor langer dan één jaar wordt door den minister van oorlog verleend. Naar men verneemt, zullen binnen kort vermoedelijk weer drie nieuwe krankzinnigengestich'en verrijzen, na melijk een in de provincie Utrecht nabij het station De Biltéen nabij Bergen op Zoom en éen nabij Gorssel. Bij de revue op Woensdag a. a. op de Renkumerheide zal aan de onder officieren en manschappen bier worden verstrekt. Vlissingen, 20 Sept. Men deelt ons mede Maandag werden de bewoners van de Breewaterstraat ter vergadering opgeroepen in het café «Stad Brugge4, teneinde in kennis te worden gesteld met het reglement, dat de commissie, bij een eventueel bezoek van II. M. de Koningin aan deze gemeente, noodig achtte. Hoewel deze vergadering niet druk werd bezocht, kon toch het reglement na verschillende opmerkingen goedge keurd worden. Het doel dezer buurtcommissie is om door eene geringe wekelijksche bijdrage, dit gedeelte der stad op gepaste wijze te versieren. De weke lijks opgehaalde contributie zal bij de Spaarbank worden gedeponeerd. Men schrijft ons uit Middelburg Telkenmale wanneer te Vlissingen tijdelijk oorlogsbodems binnen liggen, komen een groot aantal „Jantjes" hier ter stede passagieren. Hoewel Janmaat in zijn aard geen kwaad kent, worden zij toch dikwijls door hun milde offers aan Bacchus zoo opgewonden, dat zij tot daden overgaan, waarvan zij zeiven later de nadeelige gevolgen onder vinden. Zoo ook Zondag hebben zij hier weder in een café heel wat schade aangebracht door verschillend glas werk stuk te slaan. Of het uit zal te maken zijn wie hiervan de daders zijn, zal misschien wel worden opge dragen aan den militairen rechter. Vrijdagavond brak, terwijl men bezig was een der deuren van de schutsluis van het kanaal te Veere in te hangen, een der pooten van den bok, waaraan de deur hing. De bok stortte onder vreeselijk gekraak en ang.-tgeschrei van 't werkvolk neer. Een werkman werd inwendig gekwetst en is per stoomboot naar Middelburg vervoerdde overigen kwamen met den schrik vrij. Aan het op 14 dezer gehouden examen voor klerk-telegrafist Se kl. bij de Staatsspoorwegen heeft ook voldaan de heer J. v. d. Hengel te Goes. Op het eiland Tholen wordt thans een levendige handel in aardappelen gedreven. De quantiteit is over het algemeen zeer goed de qualiteit ver schilt nog al op de eene met de andere plaats. De prijzen varieeren van ƒ2,40 tot ƒ2,50 per H. L. In de gemeente Oud-Vosmeer zijn in den laatsten tijd verschillende jeug dige kinderen aan zoogenaamde cholera infantum (kinder-cholera) gestorven. Bij den optocht die te Boschk&pelle den lOen dezer ter viering van de sympathie dezer halfwilde menschen yoor den misdadiger en hun haat tegen de politie. Ik heb daarom twaalf uit gelezen mannen meegebracht. Doch dat ook de moordenaar van d'Ornano op deelneming mag rekenen, geloof ik niet. Wat denkt gij daarvan?' „Siguor, ik raad u voorzichtigheid en haast aan ik ken mijn landslieden. U zag het kleine meisje voortsluipeu, zij loopt naar de herders en jammert, dat men haar oom wil wegvoeren. De mannen der bergen zijn licht ontvlamd, kenner de oorzaak der gevangenneming niet en het kon gebeuren, de t ons de de kogels om de ooren vlogen, eer wij deze wouden hadden verlaten." „Uwe tegenwoordigheid zal ons daarvoor behoeden." «Integendeel, men zal mij voorden aanbrenger en verrader houden en het eerst neerschieten.» Wordt vervolgd.) inhnldigingsfeesten plaatshad, werden o.a. gezieneen polderwerkerskeet, die een trouw beeld van het leven dier lieden te zien gafeen herberg met een paar kellners, de dorstige kelen hunner feestvierende gasten lavende en hongerige magen bevre digende een fraai opgetuigde oor logsboot een praalwagen met de Koningin, met aan baar voeten twaalf bruidjes. Meu meldt ons uit Sluis De Maatschappij van Ooft- en Tuinbouw in Zeeuwsch-Vlaacderen (Westelijk deel) hield Zondag 18 Sept. hare najaarsvergadering te Groede. De voorzitter, de heer H. G. Hammacher, deelde mede, dat dr. Schouten van IJzendijke als bestuurslid bedankt had, en dat de beslissing over het instellen van een snoeicursus in de eerstvolgende vergadering der Prov. Staten genomen zal worden. Als lid van het bestuur werd bij herstemming met 28 stemmen gekozen de beer Neeteson, gemeente secretaris van Schooudijke, tegen 25 stemmen, die op den heer Steenhart, boomkwee- ker te Oostburg, uitgebracht werden. Onder de 54 leden werden een 45-tal bladplanten in potten verloot. De heer Brakman verkreeg den hoofdprijs. Kerk en Schoolnieuws. Ned. Herv. Kerk. Aangenomen het beroep te Oostkapelle door den heer J. Visser, cand. te Rijaoord. Beroepen te Ond-Vosmeer ds. H. Snel, te Gameren. Geref. Kerker. Bedankt voor Zaam- slag A door ds. J. Meijer Jr., te Langeelag. Doopbqezinde Kerk. Beroepen totleeraar van de doopsgezinde gemeenten van Goes en Vlissingen de heer S. Spaans, proponent te BarsiDgerhorn in Noord-Holland. Men schrijft ons uit Middelburg Wij vernemen dat een groot aantal lidmaten der Ned. Herv. Gem. onwillig zijn mede te werken tot het beroep van een vrijzinnig predikant in de vacature- Sibmacher Zijnen. De minister van binnenlandsche zaken brengt ter kennis van belanghebbenden, dat het examen ter verkrijging van akten van bekwaamheid voor huis- en school onderwijs in de vrije en orde-oefeningen der gymnastiek zal aanvangen op 17 October e.k. Zij die zich aan dit examen wenschen te onderwerpen, gelieven zich voor 5 October a. s. aan te melden bij den voor zitter der commissie, voor welke zij ver langen te verschijnen. RECHTS IAKEH- Door de Arrondissements Rechtbank te Middelburg zijn heden o.m. veroor deeld, wegens diefstalP. W., 12 j., tot f 5 b. s. 5 d. h.B. R., 10 j. en H. J. G. B., 12 j., tot f 3 b. s. 3 d. h. wegens overtreding der plaatselijke ver ordening op de belasting alhierA. Th. H., 60 j., wed. A. de W., tot f 5 b. s. 1 d. h., de boete ten bate der gemeente Vlissingen wegens mishandeling J. de V., 49 j., en J. K., 40 j., de le ver oordeeld tot 7 d. h.en de 2e vrijgesproken. J. 8. M., e.ne 24 jarige timmerman uit Utrecht, die van zijne vrouw geschei den leeft, heeft Vrijdag zijn kind, een meisje vsn 4 jaar, bij de te Utrecht wonen de grootmoeder weggehaald. Hij heeft daarop aan zijne vrouw kennis gegeven dat hij naar Transvaal gaat, en haar ver zocht aan het station Maas te Rotteidam af scheid te komen nemen, belovende hij haar alsdan het kind te zullen teruggeven. De vrouw is daarop derwaarts gekomen, doch van man noch kind waa eenig spoor te ontdekken. De familie vreest thans, dat M. zichzelf en het kind om het leven ge bracht heeft, omdat hij zich uitliet,dat indien de vrouw aan zijn verzoek niet voldeed, er 2 lijken uit de Maas zouden worden opgehaald, Te Alkmaar zijn de geheele Alk- maarsche stoommeelfabriek, het woonhuis en de belendende pakhuizen in asch gelegd. De oorzaak is onbekend. Alles is op beurspolis verzekerdgebouwen en machinerieën voor ongeveer f 280,000, de goederen voor ruim f 80,000. Te Kaaksbergen werd eene landbou werswoning in asch gelegd. Door het omvallen eener petroleum lamp is Zondag een hevige brand ontstaan in de zeeftenmakerij van den heer v.E. te Oosterhout, waarbij deze en drie woningen afbrandden. Hel spoeJig aanrukken van de brandspuit voorkwam verdere onheilen. B. en W. van Leiden hebben aan den Raad voorgesteld den verkoop en het gebruik van pauweveeren gedurende de inhuldigingsfersten op 22 en 23 dezer te verbieden, wat wel het radicaalste middel is om da Leidenaars voor een onaange naam gekittel en besmetting te bewaren. Vissollen op getij Dat er luidjes zijD, die handig misbruik trachten te maken van de omstandigheden, wordt door het volgende opnieuw bewezen Bij een firma in sigaren te Amsterdam vervoegde zich voor een paar dagen een jong, welbespraakt persoon, in gezelschap van een bediende uit een hotel. Hij moest, zeide hij, dadelijk voor de buitenlandsche journalisten sigaren heb ben hij had de ledige kistjes bij zich, enz., enz. De chef van de firma, die nu maar niet zoo dadelijk voor f 80 sigaren wilde af geven, hield het jonge mensch wat aan de praat, onderzocht het geval en bemerkte met een oplichter te doen te hebben. Deze wist echter nog juist bijtijds te ontkomen. Te Bergen-op-Zoom is gedurende de Inhuldigingsfeeaten eene cocarde gedragen, die dagteekende vau 1748 en het opschrift droeg Leve de Prince van Oranjiën (toen prins Willem IV). In een mutatie voor een opgelegde straf, aan een militair, die we onlangs lazen, was een fout geslopen en luidde aldus »De kolonel P., straft den soldaat K., met 14 dagen «provoost, om den anderen dag water en brood, „voor het wegnemen van zijn kameraad die op de «Corridor te drogen hing». Tusschen de woorden „wegDemen» en „van» was Damelijk weggelaten „van een .pantalon.» (Telegr.) Op de Regentesselaan in Den Haag werden eergisteren aan de Koningin op haar weg naar het Westland, ruikers aangeboden door de jongejuffrouwen Smets en Wilhel- mina Bijning. De Koningin dankte recht vriendelijk Dank je wel, hoor ik vind het heel aardig van je». En toen het laatstgenoemd kleintje, een dame van 4 jaren, heel parmantig zei »Ik heet ook Wilhelminaa toen lachte de Koningin en gal nog een handdrukje, zeggend: „Zoo, zoo, heet je ook Wilhel- mina Mijn waarde heer, ontvanger, Gelooft mij I ge hebt abuis, 'k Ben nooit voor lat soort briefjeB, Noch voor belasting thuis. Ge weet, men plukt geen veeren Van eenen kikvorsch ooit, Zoodat voor mij die moeite Totaal is weggegooid. Bovenstaand kreupelvers werd dezer dagen den ontvanger der plaatselijke belasting te Breda door een anti-belasting betaler, toegezonden op een «Waarschu wing.» (Bredanaar.) »Le Temps« over de ontvangst der buitenlandsche journalisten te Edam »Het is tijd om te dej-uneeren. Wij gaan het raadhuis binnen waar de burgemeester in groot tenue, zwarten rok met zilveren opslagen, pantalon met zilveren strepen, degen met perlemoeren gevest, ons in de raadzaal wacht. Hij leest een kleine wel komstrede voor, in het meest correcte Fransch geschreven, opgeluisterd door ge lukkig gevonden woorden, allervriendelijk ste complimentjes, een rede die de fijnste onzer geletterden zich niet zou schamen. Dit is niet de eerste verrassing van dien aard, die ik ondervind. Alle toespraken gedurende deze lange reeks van ontvang sten en banketten door den oud-minister Röell, door den minister van binnenland sche zaken Goeman Borgesius, door den eerste-wethouder van Amsterdam, door onzen Haagschen confrère Macalester Loup, waren modellen in dit genre, en ik geef mijzelf rekenschap van de kracht van een volk, dat zich door studie de taal zijner buren eigen maakt en haar met evenveel gemak als de zijne schrijft. Na de begroeting neemt men plaats en het dejeuner,opgediend door keurig gekleede dienstmeisjes, wier kostuum en gala-mutsjes, met naïeve coquetterie gedragen, een aller- aardigsten indruk maakten, was allervroc- lijkst. Het eindigde zelfs met een ronde dans op het raadhuisplein, waar men de dienstmeisjes en ren twaalftal van onze confrères, broederlijk omstrengeld, een dollen rondedans zag maken op de geliefde klanken van het Piet Hein.» Wat is het verschiltusschen een loco motief en een kleinen jongen 1 Een locomotief met een rookende pijp gaat meestal naar voren een kleine jongen die een pijp rookt, moet gewoonlijk „naar achteren». De hoofdcommissaris van politie van Amsterdam gaat een maand met verlof. Niemand zal zeker dien ijverigen amb tenaar deze rust benijden. Generaal Booth zal ons land van 20 tot 30 October andermaal bezoeken en achtereenvolgens te Utrecht, Deventer, Amsterdam, Leiden, Den Haag en Rotter dam toespraken houden. Keizerin Elisabeth van Oostenrijk, is eenigszins gemengd geweest in het lot van den ongelukkigen koning Lodewijk II van Beieren In de maand Juni 1886 was Lodewijk, die door de geneesheeren krankzinning was verklaard, in het kasteel Berg opgesloten. Hij vernam bij toeval dat keizerin Elisabeth zich te Eutzing bevond en hij zond een vertrouwden bode om haar te verzoeken hem behulpzaam te zijn in zijn ontvluchtingsplaD. Lodewijk II vroeg aan de keizerin om een rijtuig gereed te hou den, dat hij hoopte te bereiken door het meer over te steken. Dit plan gelukte echter niet zooals men weet. Bijzetting van bet lijk der kei zerin van Oostenrijk. Ooggetuigen verklaren dat de smart van keizer Frans Jozef bij den eersten aanblik van de lijkkist in de kapel van den Hofburg zeer groot geweest is. De keizer wachtte geknield do aankomst van de kist af. Aan zijn rechterzijde knielden zijn beide dochters, aan zijn linkerzijde zijn beide schoonzonen en zijn kleinkind prins George van Beieren. Te vergeefs beproefde de keizer zijn smart te onderdrukken. Telkens weder snikte hij luid toen de kist naar binnen werd gedragen en op de praalbaar werd geheven. Aan het hoofdeinde van de kist knielde de keizer opnieuw en snikte voort durend luide tijdens de volgende, kerke lijke inzegening. Toen hierop den t,. heer prins Von Lichtenstein de sleutel de kist werd overgereikt, liep de L sprakeloos met uitgebreide armen o« kist toe, knielde neder en kust. deksel zijn luid snikken werd Joo, geheele kleine kerk gehoord. Alle" wezigen schier weenden luide mede oog bleef droog. Op een gegeven oogenblik verwijder; zich allen, behalve de leden van keizerlijke familie, die kransen oil lijkkist legden. De keizer bleef nog jt bed, tot hij met de anderen ten laa. heenging. Toen hij in de voorhal g, Sztaray ontmoette, vroeg hij haar zachte, maar heldere stem «Heeft Majesteit veel geleden De gravin woordde i «Ik geloof het niet, majeeteit is weldra iu een diepe onmJ gevallen en werd spoedig met den adem van al haar pijnen verlost.» Toen de gravin daarop de gebruikelii buiging wilde maken, hief de keizer met beide handen op, omdat het act alsof de gravin, door smart overweldj op de knieën zou vallen. Duizenden bezochten ds kerk van Hofburg, om de kist te zien. Vele d droegen rouwkleederen, vele heeren i« lioers om den arm en om den hoed orde werd geen oogenblik verste Keizerin Eltsabetli Oostenrijk-begraven. De begm, van de keizerin had Zaterdag morgel' Weenen plaate. Zij werd door verscheid voreten bijgewoond, o.a. door den Ke van Duitschland, den koning van Saks grootvorst Nicolaaa van Rusland, en n Hohenlohe. De Duitsche keizer legde i middellijk na zijn kornet op den Hoffc twee prachtige lijkkransen op de kist voor zich, en een uit naam zijner gamal Weenen zag er somber uit op den dag begrafenis. Overal rouw versieringen, winkels gesloten en des namiddags gaslichten ontstoken. Om vier uur be nen de klokken te laiden en stelde stoet zich op, waarin de onder bloemkn een bedekte lijkkoets met acht paard Aan elke zijde van de koete schreden q eerste lakkeien en vier cadetten met ba, dende flambouwen. Op het oogenblik der nadering veraf: nen de aouvereinen en de vorstelijke p aonen in het echip der kerk en hooi men op het plein voor de kerk duidel: het snikken der toeachouwers. De kist werd de kerk binnengedrag: en geplaatst op een katafalk, waar' ingezegend werd daarna zong het kt, van het Hof het «Libera Nos.» De werd nu naar den grafkelder begeleid door Capucijners, die brandei, toortsen droegen en onophoudelijk gebedi prevelden. De geestelijkheid ging vooro;, de kist werd gevolgd door den kei»; achter dezen liepen aartehertog Fraiiz Salvator, de prinsen Leopold en Georg van Beieren, de hertogen Karei en Th: dorus van Beieren enz. Nog eenmaal werd de zegen uitgesprofc daarna overhandigde de grootmeester n het Hof aan den wak°r der Oapucijir den sUutel var de kist der keizerin, alles was afgeloopen. De beide keize begaven zich daarna per rijtuig naar dl Hofburg. De Duitsche keizer is om 9 uur Zate.' dagavond naar Berlijn teruggekeerd, 1 den loop van den avond zijn even® vertrokken de koning van Servië, 1 prins-regent van Beieren, hertog Nicolu van Wurtemburg, hertog Leopold Saksen-Goburg, de kroonprins van Ibi en grootvorst Alexis. Keizerin Elisabeth van Oostenr: bezat, behalve de familiejuweelen vanti Hababurgsche huis, welke van de Keizerin op de andere overgaan, schat van juweelen en koetbaarhede o.a. een parelsnoer, dat de Keizer hu gaf na de geboorte van Kroonprins Rudi. en welks waarde nu op f 300,000 word d»»r a jnelheid 1 wedloop De geheele juweelenschat, 26 jaren leden geïnventariseerd, werd toen op waarde van 4 4 5 millioen gulden taxeerd. Maar in den loop der jaren de Keizerin vele kostbare sieraden Ie geschenke aan hare dochters en andet bloedverwanten. Thans is gebleken dat de ramp de «Bourgogne" het leven heeft g< aan een geheel gezin te Brussel den heer en mevrouw Straes, hunne dochters en hun schoonzoon. De heer Strass die handelaar was a edeleteenen, nam op zijn reizen bijna geheel roerend vermogen mede, dat nS hem in de ramp is verdwenen. De heer Strass bezat een vrij aanzienlij' vermogen in vaste goederen, maar zij" erfgenamen zullen dertig jaar moet*' wachten alvorens zij werkelijk in h" bezit van de erfenis kunnen komen. BinnK vier jaar echter kunnen zij, nadat £J de afwezigheid hebben doen constateerei voorloopig er van in 't bezit komen, d.1 in 't bezit der inkomsten, zonder echt" aan het kapitaal te mogen raken. Te Weenen is een huis gebouwd® aan de ark van Noaoh doet denken. H* bevat 1400 kamers. Het wordt thans woond door 2112 perBcnen, die een juf lijksohe huur betalen van 100,000 florijn"' ongeveer 123.000 gulden. Automatisch restauriint Een ondernemend man in New-Yc* "j daar z. i. kellners schuld zijn van trage dure bediening, op het denkbeeld gekon ze te vervangen door een heel eigenaard'! inrichting. De bezoeker van zijn n'®° restaurant gaat op een breede riem Z'"e die hem geleidelijk voert lange de ta#j waarop in de volgorde van het menn verschillende gerechten klaar staan. Aan het eind van de reis glijdt de et# achtkens van .de riem af en staat w« op ,zijn beeneu voor de kast, Booze tongen zeg: ideaal bereikt zou self het maar in zip heid "an voortbeweg de reBtaur8teu heeft vastg voor enel-i riem 1D baar vaart „ten bij te honden 1 6tÜ Beviste. Z waren te Parijs tie dertig tegen de revi Thane zijn er v6 twintig, en veertien Zeden van „ende meldt een bla Luecheni gewoond 1 aOfschoon slecht9 onderscheidde Lucch werklieden van zijn en nette kleeding. droeg hij onberispel fijn in 't zwart gekl fn zijn koathuia weinig spraakzaam ken had, stond zijn stilhij zong lieder tekst in den zak anaichistieche liedji Te Lausanne leio Bjk leven. Hij was bekend als de kle jat hij echter uit Hij heeft Lausai kostgeld ten ben betalen. Sedert eenige yius met meer Een paar dagen uit een krater en «en rijweg. Te Hamburg tabel bekend staa resteerd wegens op Hamburg. De ontvreemdinj millioenen bedrage Men heeft di het eekader van van Santiago vernietigd werd De Cristobal-Co 9, de Oquendo li/4, de Furoi l1/ deze schepen 9l/2 Zeker is al dat verscheidene kru gebracht, o.a. de Colon, maar in iei van het geld tern Een paar bekend geneeshee Green» (Oost-Loi den lijkschouwer kennis een kind van 5 m zond zijn bode vond het kind buitengewoon wel. De dokter, one zijnde, zeide, dat vond en dat hij beter worden, ja dige wetten mo< bezoek bezwijken, zon winnen, als aanstonds van h ofschoon dit nog Zooals te in de huurt, wal sensatie gemaakt. Parijsclie zeker ook wat ge voor het monumi Henry, Ja, ik heb na stuk gegeven Dicht bij jacht Eureka vlaag overvallen de heer Retain en makelaar Antwerpen, was geboden worden die met de Eur in de diepte verd George Cornelias daarentegen nog het zwemmen moest den strijd opgeven, men v water drijven, niet gevonden plaatse vertrok gezonken jacht merd en ol het FRANKRIJK, vaart op de iet de beweging ui die nu met de spotte „intellect' om de waarht te doen opgaan Wij weten u rien, minister den ministerrat om eene comn taak het is ad\ zijde der rev voorstel werd generaal Zurlin en Tillaye, mir ken, met groot men. Zurlinde: niet raedegaai van Dreyfus' sc opvatting waar maken heeft onschuldig is, tot eene her: proces over te De speciale thans bijeengei leden van het

Vlissingse Courant | 1898 | | pagina 2