OFFIGIEELE MEDEDEELINGEN Distributienieuws Sport VERKOOPINGEN, UITVOERINGEN, AANBESTEDINGEN ENZ. HET RADIO-PROGRAMM& INTERESSANTE GREPEN UIT HET PROGRAMMA VAN DEN DAG. VERDUiSTERING. ZEEUWSCHVLAAM8CHE TRAMWEG-itlAATSCHAPPIJ IV. V. STOOMTRAM HULST-WALSOORDEIV IV.V. Winterdienstregeling der Treinen en Autobussen ingaande 13 Oct. 1942. - - - - Op Zondagen PERKPOLDERHAVEN—ZAAMSLAGTERNEUZEN. - - z.o.z. om Zii kochten deze thee tegen'hooge prijzen in cafe's in Amsterdam, waarna zij ze weer te Winschoten en amgeving met groote wins. van de hand deden. De officier van juistitie noemde dit een zeei ernstig geval en meende, dat verdachten als gevaarliike smokkelaars moesten Worden be schouwd. Hij eischte teigen ieder vier maan- den gevangenisstraf. De economische rechter achtte deze straf veel te licht en veroordeielde ieder tot een jaar gevangenisstraf. VOETRAL. TernodzenMiddelburg. 70. Het open spel dat Terneuzen in de kamp tegen Middelburg vertoonde, was een verade- ming voor de talrijk opgekomen sportliefheb- toers, en vorrnde een groote tegenstelling met het kort spel in den strijd tegen Sluiskil en Climge. Hoeiwel Terneuzen met eenige mval- lers in het veld moest treden bleek de ploeg als geheel ee'n goeden dag te hebben en nam zij reeds van den aanvang af het initiatief van den aanval. Het werd een vlot samenspel met het benutten van de beide vleugelspelers, waartegen de zwaikike Middelfourgsche ver- dediging weinig raad wist. De roodzwarte middenvoor Van de Velde Ibezorgde al spoediig Terneuzen de leiding en de rechtsbin- nen Van Damme nam het tweede doelpunt voor zijn rekening. Middelburg trachtte aan de omknelling van Terneuzen te ontkomen, maar kreeg door het solide spel van de Ter neuzensche verdediging geen kans en "verder stond de doelverdediger van onze plaatselijke club zijn man_ en greep telkens op energieke wijze in. !Het was voor de bezoekers gelukkig, dat paal en lat uitkomst brachten, want de Ter- neuzensche voorhoede bleek geen moeite te hebben de verdediging telkens en "telkens te verschalken. Nog voor de rust plaatste Van de Velde het derde doelpunt. De tweede helft was een voortzetting van het betere spel van Terneuzen en was het al spoedig te zien dat Middelburg met een. nedev- laag genoegen zou moeten nemen. Weer was het Terneuzens middenvoor die met een hard schot succes had, 40. Kortr-daarop beging een der Middelburgsche achterspelers in het strafschopigebied een overtreding en Laurens gaf met den toegekenden strafschop den doel- man van de gasten geen schijn van kans. Als de achterhoede van Middelburg in de knel zit speelt een hunner te zacilft op den doelman ■terug, waarvan de Terneuzensche middenvoor een dankbaar gebruik maakt en het zesde doelpunt wordt genoteerd. Noganaals is het Van de Velde die een hem toegespeelde voor- zet benut en met de forsche nederlaag van >70 wordt het einde aangekondigd. Terneuzeu 2Axel. 12. Direct na afloop van den strijd Terneuzen Middelburg traden jiet reserve-elftal van Ter neuzen en het eerste elftal van Axel in het veld. Het spel is slechts 2 minuten oud als aan Terneuzen even buiten het strafschopge- foied een vrijen trap wordt toegekend en de Axelsche doelverdediger blijkbaar geen zicht had op den bal, die onhoudbaar iangs hem in het net wordt gedeponeerd. Axel is echter sterker en vertoont over het algemeen beter samenspel. Het is opvallend, dat de Terneu zensche half-linie den Snellen rechtsbuiten van Axel vrijwel steeds onbewaakt laat en het is deze speler die voortdurend gevaarlijke momenten voor het rood-zwarte doel doet ontstaan. Uit een hoekschop krijgt een der Terneuzensche spelers den bal tegen zijn borst en veroorzaakt daardoor den gelijkmaker voor Axel. Axel speelt enthousiast verder en heeft succes als er een worsteling bij het doel van Terneuzen ontstaat, 12. Met dezen stand komt de rust. In de tweede helft zakt het spelpeil van Axel, doch Terneuzen blijikt niet in staat hier- van te profiteeren. Zonder dat het tot verder doelpunten komt, wordt het einde aangekon digd. Het kan zijn dat Axel haar dag niet had en dit oorzaak was dat Zij haar spel niet kon ontplooien. De beste speler van het veld was de Axelsche rechtsbuiten. N Sluiskil 2—Axel 3. 7—0. De Sluiskilreserves hebben de Axelaars met een afdoende nederlaag naar huis gezonden. De gastheeren waren over alle linies sterker en doelman Florussen, die weer voor zijn oude club uitkwam, moest slechts sporadisch op- treden. Voor de rust wordt de stand op 20 voor de gastheeren gebracht. Na de thee vol- gen de doelpunten regelmatig, meestal ge- maakt door het uiterst actieve midvoortje, die de Axelsche achterhoede geregeld de han- den vol gaf. Het einde kwam alzoo met een volkomen verdiende 70 overwinning voor Sluiskil. Axel 2Hontenisse 2. 33. Axel moest in dezen wedstrijd met niet min der dan 5 invaders uitkomen en moest daar door veel aan kradht inboeten. In de eerste 'helft was het een vrijiwel gelijk opgaande partij, waarbij de bezoekers erin slaagden een 21 voorsprong te behalen. Ook na de hervat- ting zaig men vrijwel hetzelfde speltoeeld met wisselende kansen. Het is tenslotte op een verdeeling der punten uitgeloo.pen. IJzendijkeCom BoyS. 11. Na 20 minuten brak de linksibinnen van IJzendijke door en brackt den stand op 10. Binnen het half uur maakten de Corn Boys gelijk, na een gewirwar voor het doel. Na de rust was IJzendijke veel sterker en bestookte het doel van de" Corn Boys onop- houdelijk. Deze verdedigden echter hardnek- kig en deden af en toe ook nog enkele ge vaarlijke uitvallen. In den stand is echter geen verandering meer gekomen. BiervlietSchmondijke. 23. Biervliet wacht noig steeds op de eerste oveirwinning en dit elftal is wel veel in kracht achteruitgegaan. Zondag was Schoondijke daar op bezoek en ofSchoon dit elftal ook niet tot de stenkste behoort, slaagde het er toch in, de thuisclub na spannenden strijd met 32 te Idoppen. Alliance*—Breskens 21 HulstTerneuzen 3 142 KORFBAL. Luctor—DSV 3—0. Zaterdag j.l. werd de competitiewedstrijd LuctorDiSV gespeeld. Aldra bleek dat Luc- tor de troeven in handen had, maar omzetten in doelpunten ging nog niet. Toch werd het yoor het ingaan der rust 20 en in'de tweede helft gelukte het om nog eenmaal de mand te doonboren, zoodat het einde met een wel- verdiende 30 overwinning kwam. HET RUILEN VAN INLEJGVELLEN. In afwijking van het vroeger gepubliceerde, moeten mersonen, die geboren zijn tusscnen 4 October en 2 November van de jaren 1»21, 1928 en 1938 hun inlegvellen ruilen, alvorens hun bonkaarten voor Voedingsmiddelen 12e jieriode 1942 in ontvangst te nemen. NIEUWE PUNTEN VAN DE TEXTIEL- KAAJBT GELDIG VERHLAABD. Met ing-ang van 12 October 1942 kunnen van alle textielkaartenwelke per 1 November 1941 zijn uitgegeven, de puhten 21 t/m 40 voor den aankoop van textielproducten wor den gebruikt (zooals bekend zijn de textiel- kaarten voor kinderen beneden den leeftijd van 1 jaar reeds volledig geldig). Bovendien kunnen met ingang van J.2 Octo ber tegen gelijktijdige afgifte Van het ver- eischte aantal punten, kousen en sokken wor den gekocht op alle niet geldig verklaarde kousenbonnen, welke bestemd zijn voor den aankoop van kousen en sokken, met uitzon- dering van skisokjes en van kousen en sokjes voor kinderen beneden den leeftijd van 3 jaar. Skisokjes en kousen en sokjes voor kindhren beneden de 8 jaar moeten in alle kwaliteiten, welke voorradig zijn, worden afgeleverd alleen op punten doch zonder kousenbonnen. REGELING RUWVOEDERS. De Blv. Voedselcommissaris voor Zeeland maakt hieromtrent het navolgende be'kend: a, Natte pulp. Deze kan alleen op aankoopvergunning ge kocht worden. Zonder aankoopvergunnmg levert de falbriek derhalve niet af. Het ver- voeren van natte pulp is vrij. Veehouders die natte pulp wenschen te bestellen dienen on' verwijld een aanvraagformulier af te halen bij hun pi. vertegenwoordiger, dit volledig in te vullen en weer terug in te leveren bij den pi. vertegenwoordiger. De aankoopveigunning wordt dan rechtstreeks toegezonden, waarna deze ingeleverd dient te worden bij den nor- malen pulpagent. Als ragel kan slechts een kwantum pulp verstrekt worden van 2000 kg per rund boven 1 jaar dat mag aangehouden worden plus 2000 kg per aanwezig paard ouder dan 1 jaar. Veehouders tevens leveranciers van sui- kerbieten die reeds pulp by den agent of de falbriek hebben aangevraagd zullen, voor zoover de fajbriek dit aan ons heeft doorge- geven !le aankoopvergunning rechtstreeks ont- vangen en wel voor 17 October a.s. Mocht dan de aankoopvergunning nog niet in hun bezit zijn, dan dient men een aanvraagformulier bij den pi. vertegenwoordiger af te halen. De leveranciers aan de Cooperatieve Beet- wortelfabriek te Sas van Gent behooren er rekening meide te houden, dat voor de aldaar aangevraagde natte pulp de aankoopvergun- ningen rechtstreeks aan de fabriek zijn ge zonden. Tenslotte wordt er de aandacht op geves- tigd, dat niet aan alle pulpaanvragen zal vol- daan kunnen worden, terwijl ook niet gega- randeerd wordt dat, in verband met mogelijke vervoersmoeilijkheden op alle aankoopvergun- ningen geleverd- zal worden. fo. Voederbieten. De aanslag voor voedeilbieten zaJ. een dezer dagen in het ibezit komen van de leverings- pliohtige telers. De aandacht wordt erop ge- vestig-d, dat de voederbieten t.z.t. afgeleverd moeten worden aan een nader op te geven ruwvoederhandelaar. De aanslag zal voor of op 15 October 1942 bekend zijn, zoodat wordt aangeraden v6or dien datum niet te verkoo- pen. Overigens is het verhandelen en vervoeren van voederbieten geheel vrij mits men zich houdt aan de nog nader te publiceeren maxi- mumprijzen.- c. Bietenkoppen en -blad. Ook liet verhandelen en vervoeren hiervan is vrij, mits de nog bekend te maken maxi- mumiprijzen in acht genomen worden. "d. Voederaardappelen. Zonder dat men in het bezit is van een vee- voederverklaring is het vervoederen van eigen geteelde aardappelen verboden. Ook het ver- koopen, koopen, afleveren en ontvangen is veriboden, tenzij door den kooper-veehouder een aankoopvergunning wordt overgelegd en de verkooper in het bezit is van een geldig vervoenbewijs. Veehouders met minder dan 20 pet. bouw- land en een ongunstige ruwvoeiderpositie kun nen zich ter verkrijging van een aankoopver gunning wenden tot den pi. vertegenwoordiger. In Zeeland kunnen voederaardappelen voor- alsnog alleen betrokken worden, van een teler, dus niet van een hanctelaar. Het maximaal toe te wijzen kwantum zal slechts 300 kg voe deraardappelen per rund en per paard ouder dan 1 jaar mogen bedragen. VERPLICHTE OPGAVE IJZER EN STAAL. Bescihikkingsverbod. De Directeur van het Rijksbureau voor IJzer en iStaal maakt, onder verwijzing naar de verordening No. 107 d.d. 8 October 1942 van den Rijkscommissaris voor de bezette Neder- landsche gebieden (verordening Herdistribu- tie IJIzer en Staal), het volgende bekend: 'Krachtens genoemde verordening is iedere eigenaar of houder van meer dan 10 ton ijzer en staal, als bedoeld in de aan de verordening toegevoegde materiaalijst, verplicht hiervan vdor 25 October 1942 opgave te doen aan het Rijksbureau voor Uzer en Staal, Lange Houtstraat 11, 's-Gravenhage. Met betrekking tot de wijze waarop deze opgave dient te geschieden heeft het Rijks bureau een circulaire samengesteld (circulaire No. 077), welke circulaire door de betrokken eigenaars en houders, voor zoover zij deze be- doelde circulaire op 17 October 1942 nog niet mochten hebben ontvangen, bij het Rijks bureau moet worden aangevraagd. Voorts is het aan deze eigenaars en houders van den datum van het inwerkingtreden der verordening (8 October 1942) af verboden zonder toestemming van den Rijkscommissaris •"(Commissaris-Seneraal voor Financien en Economische Zaken) of de door dezen aange- wezen instantie over het betreffende materiaal te beschikken (door verkoop, aflevering, be- of verwerking of op andere wijze). Van dit beschikkingsverbod zijn uitgezon- derd: a. de voorraad ijzer en staal, benoodigd voor de uitvoering van Duitsche opdrachten, waarvoor re#ds rechtsgeldige ,,Kontrollnum- mer-Aufsteliungen'', bewijzen van overdracht „A", ,,Eisendeckungsbescheide", ,,Eisenschei- ne" of bewijzen van overdracht „D" werden ontvangen. b. de voorraad ijzer en staal, welke t/m 31 December 1942 benoodigd is voor" de ^uitvoe- ring van Nederlandsche opdrachten, waarvoor reeds toewijzingen en/of bewijzen van over dracht ,,C" werden ontvangen. c. 40 van den niet onder a of b ressor- teerenden voorraad ijzer en staal van hande- laren in ijzer en staal. Voor nadere bijzonderheden wordt verwezen naar de Verordening zelf, welke gepuibliceerd is in Verordeningenblad No. 26 d.d. 8 October 1942. VLEESCHWARENTOE WIJZIN GEN. Har*elaran, die uitsluitend gedurende den winter vleeschwaren verkoopen, kunnen onge- brui'kte toewijmigen voor vleeschwaren, wel ke zij nog in hun bezit hebben, gedurende het tijdvak van 12 tot en met 17 October 1942 bij de plaatselijke distributiediensten inleveren ter verkrijging van geldige toewijzingen. In geleverd kunnen slechts worden toewijzingen met een vervaldatum, gelegen in het tijdvak van 1 Maart 1942 tot en met 31 Augustus 1942. Handelaren dienen de oude toewijzin gen in te leveren in zakjes MD 258a, met een ontvangstbewijs MD 242-21. Detaillisten, die niet in het bezit zijn van ongebruikte toewijzingen voor vleeschwaren, komen niet in aanmerking voor een voorschot vleeschwaren. ZEEPTOEWIJZINGEN. In de betreffende publicatie is orxlangs abu- sievelij'k bon ..Algemeen 378" _vermeld in plaats van bon .Algemeen 412''. Handelaren kunnen derhalve gedurende het tijdvak van 12 tot en met 16 October 1942 de nog in hun bezit zijnde zeepbonnen bij den plaatselijiken distrilbutiedienst inleveren ter verkrijging van toewijzingen, met uitzonde- ring van de bonnen .Algemeen 412"' en „N Eenheidszeeip" HALVEEREN VAN PAK.JES BOTER. Het Riiiksbureau voor de Voedselvoorziening in Oorlogstijd maakt bekend, dat het, in af wijking van het bepaalde ten aanzien van het uitspitten van boter alsmede den verkoop en de aflevering van dit artikel zonder merk, aan detaillisten is toegestaar. ,een hoeveelheid boter van 125 gram af te geven en daartoe een pakje van 250 gram door te snijden in die ge- vallen waarin zul'ks, in verband met het aan tal bonnen, dat de afnemer kan overleggen, onvermijdelijk is. Daarbij dient erop te worden gelet, dat nimmer meer dan een half pakje boter in den winkel aanwezig mag zijn. VEEVOEDERREGELING OOGST 1942. De Provinciate Voedselcommissaris voor Zeeland maakt bekend, dat bij besluit van 14 September 1942 no. 27659 van den Secretaris- Generaal van het Departement van »Land- bouw en Visscherij is bepaald, dat iedere teler en handelaar, die aardappelen in voorraad heeft, waarvan hij redelij'kerwijze weet of kan weten,dat zij niet meer voor consumptie- doeleinden zullen kunnen worden afgeleverd dan wel gebruikt, verplicht is hiervan onver- wijld opgave te doen'aan den P.B.H. Echter met dien versitande, dat van aardappelen be neden 28 mm eerst dan een opgave moet wor den verstrekt, nadat zij zijn uitgesorteerd. Het in voorraad hebben van veevoederaard- appelen moet steeds door een veevoederver- klaring zijn gedekt. Ook voor aardappelen die door bevriezing, verrotting en dergelijke ver- loren gaan, moet een veevoederverklarin^ bij den P.B.H. worden aTangevraagd. Ditzelfde geldt eveneens, indien de opbrengst beneden het algemeen gemiddeide blijft of indien van misoogst sprake is. Bij levering aan het Prov. Bureau V.B.N.A., B.E.A. II of rechtstreeks aan consument via de regeling plattelands- voorziening ontvangt de teler een afleverings- briefje resp. een afschrift van de aankoopver gunning. Bij levering van pootgoed aan een er.kende poterhandelaar of aan een anderen teler ont vangt hij eveneens een afleveringsbriefje. Bovenstaande bescheiden moeten bij be- drijfscontrole door den teler kunnen worden overgelegd. Dit het bovenstaande blijkt, dat elke voor- raadsvermindering door den teler "moet kun nen worden verantwoord. VERHANDELEN GOEDGEKEURDE POOTAARDAPPELEN EERSTELING. De Prov. Voedselcommissaris voor Zeeland maakt bekend, dat het van heden af is toege- staan alle partijen goedgekeurd pootgoed van het ras Eersteling in de maat 35/55 mm voor het binnenland te verhandelen en af te leve ren. Dit geldt natuurlijk niet voor pootgoed, dat voor export aan de B.E.A. I! is verkocht. TEXTIELPRODUCTENDISTRIBUTIE. Aan fabr.ikanten en handelaren in kousen en sokken wordt, onder verwijzing naar het persbericht, waarbij nieuwe kousenbonnen worden geldig verklaard, medegedeeld, dat met ingang van -12 October a.s. de herbevoor- rading van voormelde artikelen (met uitzon- dering van kousen en sokjes voor kinderen beneden drie jaar, skisokjes en mijnwerkers- sokken, waarvoor de bestaande regelingen blij- ven gehandhaafd) uitsluitend zal kunnen plaats vinden tegen gelijktijdige inlevering van een aantal bonnen respectievelijk kousen- bonnen-cheques, gelijk aan het aantal kousen en/of sokken, dat besteld wordt. De bestaande quoteeringstoewijzing en puntenregeling blijft overigens volledig gehandhaafd. De aandacht wordt ef op gevestigd. dat op de ingeleverde kousenbonnen alleen die kou sen en/of sokken (dus resp. dames-, meisjes-, heeren- en jongenskousen/sokken) mogen wor den afgeleverd, waarvoor de bonnen bestemd zijn. Hierbij mogen meisjes- en jongenskou- sen als eenzelfde artikel worden beschouwd. Daarom moeten de kousenbonnen soort bij soort (volgens de kleur) op de opplakvellen worden geplakt. De reeds door den kleinhandel ingevolge de persmededeeling van 21 September j.l. inge leverde kousenbonnen zullen door de'afdeeling Bemiddeling van het Rijksbureau ,,Distex", naar gelang de productie dit toelaat, t.z.t. worden omgezet in toewijzingen, zonder dat hierover nadere correspondentie gevoerd be- hoeft te worden. Alle handelaren, die rechtstreeks van de In dustrie betrekken, moeten de opplakvellen bij den Secretaris van de Bedrijfsorganisatie, waarbij zij behooren, inzenden. (Voor den groothandelOndervakgroep Groothandel In Kousen, Sokken, Handschoenen, Tricotages, R. J. Schimmelpennincklaan 1 te 's-Graven hage; voor den detailhandelVakgroep Detail- handel in Textielgoederen, Grimburgwal 1 te Amsterdam (C.). Deze secretaris opent hier- voor een rekeningcourant, waarop de betrok ken handelaar naar gelang van behoefte kou- senbonnen-cheques kan opnemen. Daarbij moet worden opgegeven de naam jyan den fabrikant en het aantal dozijnen kousen/sok- ken naar soort (dames-, meisjes-, heeren- en jongenskousen/sokken), dat men wenscht te betrekken. Meisjes- en jongenskousen mogen als eenzelfde artikel worden beschouwd. Op ieder opplakvel of gedeelte daarvan moeten textielzegels voor een waarde van /0,30 wor den geplakt. De fabrikant is verplicht de cheques, benevens de puntencoupures, onver- wijld aan de copie-factuur te hechten en deze zoo op te taergen, dat zij bij; te houden con- trole terstond kunnen worden getoond. De detaillist, die van desi groothandel be- trekt, moet de opplakvellen aan zijn leveran- cier bij de order inzenden, tegelijk met de puntencoupures. Op deze opplakvellen be- boeven geen textielzegels te worden geplakt. Bij niet volledige uitvoering van een order door een groothandelaar, moet deze het over- eenkomstig aantal kousenbonnen van het ont vangen opplakvel knippen en aan zijn afnemers terugzenden, tenzij de afnemer er de voorkeur aan geeft voor de kousenbonnen in rekening courant te staan tot zijn leverancier. Aan den afnemer zal echter nimmer geleverd mogen worden, zonder dat hiervoo-r eerst de verschul- digde kousenbonnen in ontvangst zijn ge nomen. 13 October. SLUISKIL. Openbare verkooping van een huis met erf, in het cafe van den heer A. J. de Krijger. Notaris Hoving. 17 October. HOEK (Boeregat)Openibare verkooping van een inlboedel, in het huis van den heer J. de Bokx Wzn, B 65. Notaris Hoving. 20 October. AXE3L (Sassing). Verkooping van een woonhuisje met aanbehooren en erf in het cafe van den heer C. P. van Doeselaar. Nota ris Fanoy. Dinsdag 13 October. Ernstige muziek: 14 uur Hilv. I, Gron. Or- kestver., o.l.v. Jan van Epenhuijsen, met sol. medew. van Jan van de Velde, viool. Godsd. uitz.: Hilv. n, 10 uur morgenw.14 uur godsd. lezing door ds. G. Banger te Heu- kelum; 22.10 uur avondw. Cult, uitz.: 19 uur Hilv. II, luisterspel van landelijk Achterihoeksch leven door Tom Vos, naar gegevens van Frans Roes. Agrar. uitz.: 13 uur Hilv. H, Dr. Boeren- donk spreekt over de grondpolitieik van ons land. Voor de jeugd: 17 uur Hilv. II, mevr. R. Veen-Bakhuis houdt haar tweede sterren- praatje; behandelt worden de sterrebeelden Zwaan, Arend en Lier. Voor de zieken: 15.30 uur Hilv. H, half uur voor de zieken door Frans Verlaan. Woensdag 14 October. Ernstige muziek: 1^.15 uur Hilv. II, kamer- muziek. Godsd. uitz.: 'Hilv. H, 10 uur morgenw.; 14 uur bijbellezing- 22.10 uur avondw. Sport; 7.50 uur Hilv. II, sportnieuws. Agrar. uitz.: 13 uur Hilv. II, kijkje op het Drentsch land; versiaggever L. Pol. Voor de vrouw\: 9.15 uur Hilv. II, vijfde ge- sprek tusschen Moe'der en Dokter over het onderwerp ,Zuigelingenvoeding" Zonsopkomst 13 October, 8 uur. Zonsondergang 13 October, 18 uur 52 min. Zonsopkomst 14 October, 8 uur 2 min. Zonsondergang 14 October, 18 uur 50 min. Zonsopkomst 15 October, 8 uur 3 min. Zonsondergang 15 October, 18 uur 48 min. 16 October: Eerste Kwastier. J BRESKENS—PYRAMIDE—PHILIPPINE—TERNEUZEN. BY 13 •V Op Werkdagen TREIN1NUMMERS D1 BV 3 B 5 B 7 B 9 B 11 B 13 v Breskens (boot;) 8.15 10.00 13.40 16.16 18.00 Hoofdplaat (Dorp) 18.25 Hoofdplaat (Tol) .o 8.35 1.0.17 14.00 16.36 18.30 Biervliet 6.50 8.50 10.28 14.15 16.50 18.45 Pyramide 7.05 9.05 10,38 14.30 17.05 19.00 Philippine 5.42 7.26 9.26 10.58 14.55 17.26 19.25 Hoek 5.52 7.37 9.37 11.08 15.07 17.37 19.37 a Terneuzen (Westsl.) 6.05 7.50 9.50 11.20 15.20 17.50 19.50 19.12 19.22 TERNEUZEN—PHILIPPINE—PYRAMIDE—BRESKENS Op Zonjdagen Op Werkdagen TREINNUMMERS YB 3 T2 T 4 T 6 T! 8 H10 T 12 T 14 V Terneuzen (Westsl.) 6.15 8.15 11.45 14.25 16.15 18.10 20.45 Hoek 6.27 8.27 11.58 14.&8 16.27 18.22 20.58 >1 Philippine 6.41 8.41 12.15 14.55 16.41 18.36 21.10 Pyramide 6,38 7.05 9.05 12.40 15.16 17,05 19.00 t Biervliet 6.48 7.15 9.15' 12.50 15.26 17.15 19.10 Hoofdplaat (Dorp) 7.35 Hoofdplaat (Tol) t 7.40 9.30 13.05 15.40 17.27 a Breskens (boot) 8.00 9.50 13.25 15.59 17.45 D 1 Y 1 B 1 B 3 B 5 B 9 T- 8.10 10.35 15.20 19.35 L 20.00 8.28 10.52 15.38 20.05 8.40 11.04 15.50 20.17 7.20 8.54 11.16 16.04 20.29 6.03 7.40 9.15 11.37 16.25 20.50 6.13 7.51 9.26 11.48 16.36 21.01 6.25 8.05 9.40 12.00 16.50 21.15 —BRESKENS. Op Zondagen T 2 T 4 T 6 T 8 T 10 T12 6.30 &.50 11.10 16.00 18.35 21.20 6.44 9.02 11.23 16.12 18.47 21.32 6.57 9.15 11.37 16.25 18.59 21.42 7.20 0.36 11.58 16.46 10.17 7.30 9.45 12.08 16.56 10.00 7.42 10.05 12.22 17.12 8.00 10.20 12.40 17.30 i TERNEUZEN—ZAAMSLAG—PEr.KPOLDERHA YEN. Op Werkdagen TREINNUMMERS 1 3 5 7 9 11 V Terneuzen 8.35 11.40 14.35 17.30 20.30 Driewegen -TV- 8.46 11.51 14.46 17.41 20.41 y> Zaamslag" 5.53 9.01 12.06 15.01 17.56 20.53 Rapenburg 6.07 9.14 12.19 15.14 18.08 Hengstdijik 6.17 9.23 12.28 15.23 18.17 Groenendijk 6.27 9.31 12.36 15-31 18.24 i) Kloosterzande 6.31 9.34 12.39 15.34 18.27 ft Kruisweg 6.35 i a Perkpolderh. (boot) 9.45 12.50 15.45 18.40 Op Werkdagen TREINNUMMERS 2 4 6 8 10 v Perkpolderh. (boot) 10.00 13.00 16.05 19.15 Kruisweg 6.40 Kloosterzande 6.45 10.12 13.12 16,17 19.27 Groenendijk 6.49 10.16 13.16 16.21 19.31 Hengstdijk 6.57 10.24 13.24 16.29 19.39 Rapenburg 7.07 10.32 13.32 16.37 19.47 Zaamslag 7.22 10.47 13.47 16.52 20.02 Driewegen 7.34 10.59 13.59 17.04 20.14 a Terneuzen 7.45 11.10 14.10 17.15 20.25 PHILIPPINE -SAS VAN C 1 3 5 7 9 5.55 9.55 14.40 18.05 21.50 6.05 10.05 14.50 18.15 32.00 6.16 10.21 15.06 18.28 22.10 6.27 10.33 15.18 18.3® -6.34 10.41 15.26 18.48 6.40 10.48 15.34 18.55 6.43 10.51 15.38 18.58: 10.55 19.00 6.55 15.50 Op Zondagen DTI 2 4 6 8 7.10 12.45 16.45 20.35 7.22 12.57 16.57 20.47 7.25 13.01 17.01 20.51 7.32 13.09 17.09 20.59 7.40 13.17 17.17 21.07 5.30 7.55 13.31 17.33 21.22 5.40 8.09 13.44 17.45 21.34 5.50 8.20 13.55 17.55 21.45 Op Werkdagen GENT—DRIESCHOUWEN—AXEL—ZAAMSLAG. PS2 6.41 7.00 DZ2 5.30 5.35 5.50 D1 D2 P3 7.27 7.47 8.05 6.55 8.35 iP4 P5 9.27 10.57 9.49 11.16 10.02 11.28 10.21 11.45 P7 13.05 13.30 13.42 14.35 D6 PS8 18.36 18.56 13.20 TREINN v Philippine Sas v. Gent Westd. Driesch. Axel (Kerkdr.) a Zaamslag ZAAMSLAG—AXEL—DRIESCHOUWEN—SAS VAN GENT—PHILIPPINE Op Werkdagen Z3 Z4 Zo Z6 Z7 ZS 9.01 10.48 12.07 13,46 15.01 16.53 TREINN v Zaamslag Axel (Kerkdr.) Driesch. 4.45 5.40 Westd. 5.04 5.59 Sas v. Gent 5.20 6.15 a Philippine 5.40 6.35 7.00 8.40 10.26 7.15 8.55 10.41 SP3 Z2 7.23 11.50 12.04 P8 P9 14.56 16.41 15.18 17.02 15.30 17.15 16.25 17.32 ®B 14.40 13.25 16.30 17.37 14.55 13.40 16.45 17.52 P13 D10 19.24 19.46 20.03 20.20 19.35 19.40 19.55 SIP P14 21.13 21.10 21.35 21.25 21.50 21.45 22.10 B B N.B. Te Breskens en te Perkpolder- haven geyen onze treinen, (als op tijd gevaren en gereden wordt) aan- sluiting op een aankomende en/of een vertrekkende boot. op verzoek Aansluiting Z9 17.56 SP13 Z10* 11 20.03 20.55 7.02 7.39 7.45 81)2 8.16 9.17 11.04 12.23 14.02 15.17 17.09 9.23 11.10 12.27 14.06 15.30 17.35 9,40 11.30 14.23 15.50 17.52 10.30 11.50 14.35 16.15 18.10 14.53 16.35 18.30 18.12 18.16 7.22 8.36 10.50 12.10 20.22 21.11 20.30 21.15 20.50 19.00 21.05 19.20 B Rijdt AxelBrug. naar Hulst. B Rijdt op tijdig verzoek door tot Axel-Brug. Wacht te Axel-Station op aan sluiting van train uit Hulst. *--* Vertrekt vanaf halte Passluis. niet verder dan halte r ESSiUlSi door tot op trein p5f! PHILIPPINE!iSAS VAN GENT— DRIESCHOUWENAXELZAAMSLAG. Op Zondagen TREINN. Philippine Sas v. G. Westd. Driesch. Axel (Kerkdr.) Zaamslag TREINN. Schoondijke IJzendijke a Pyramide TREINN. Pyramide IJzendijke a Schoondijke ■DTI DZ1 D2 F3 P4 9.14 11.37 9.33 11.59 9.44 12.12 5.08 5.-55 7.30 10.02 13.05 S5 P6 16.24 14.19 16.44 14.28 16.56 14.45 17.13 P12 5.13 5.59 7.35 10.05 13jl0 14.49' 5.28 6.14 7.50 10.19 13.25 15.04 P8 10.00 21.45 19.22 22.07 19.35 22.20 20.58 22.37 B 17.17 21.03 17.32 21.18 TREINN. Zaamslag Axel (Kerkdr.) Driesch. Westd. Sas v. G. Phillipine ZAAMSLAGAXELDRIESCHOUWEN— SAS VAN GENTPHILIPPINE. Op Zondagen D1 Z1 Z2 Z3 Z5 Z6 Z8 9 6.16 7.56 10.21 13.32 15.06 17.34 21.23 22.12 6.31 8.11 10.36 13.47 15.21 17.49 2i.gg £2.2T 5.08 6.36 8.18 10.43 13.52 15.28 18.00 21 43 22 32 5.25 8.35 11.00 14.09 15.45 18.17 5.40 8.50 11.13 14.17 16.00 18.35 6.00 9.10 11.33 16.20 18.55 SCHOONDIJKE—IJZENDIJKE—PYRAMIDE. Op Werkdagen YB3 SP5 SF7 YP6 SP9 8.10 9.50 13.40 6.25 8.40 10.20 12.20 14.05 6.37 8.55 10.35 12.35 14.20 Op Werkdagen YS4 PS4 PY7 P§£ PY9 9.06 10.40 12.41 14.30 7.45 9.25 10.55 13.00 14.45 8.05 9.45 13.20 YP8 SY11 iSPll 16.15 14.55 16.40 17.50 15.10 16.55 18.10 PYRAMIDE—IJZENDIJKE—SCHOONDIJKE Y1 7.03 7.15 SP1 8.19 8.38 8.50 SP3 10.41 11.00 11.12 Op Zondagen Y6 SP5 Y8 15.29 11.40 15.48 16.28 11.52 16.00 16.40 SY9 1-7.20 SP9 19.54 17. m 20.13 20.25 PS8 15.17 15.35 15.55 PS10 17.06 17.25 17.45 BY13 19.23 19.35 PY5 PS8 PS10 Op Zondagen YS1 PS 4 PY3 PY6 YS2 9.37 11.16 12.00 v- 16.05 16.47 19.19 7.58 9.51 11.28 12.12 15.08 16.17 17.01 19.33 8.15 10.08 15.25 PY9 20.30 20.42 17.18 19.50

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1942 | | pagina 3