Kleine Advertentier* teVc«J- Strooken iichtgevend papier RAAIVIBILJETTEN ZWART VERDUISTERINGSPAPIER F'P.J.VANDESANOE de nieuwste Kaart van Europa Nieuwste Wandkaart van Groot Brittannie en leiland Landbouwberichten Sport Gemengde Berichten Laatste Berichten Burgerlijke Stand Advertentien W. CAMPHENS Dinsdags 9.30-4 uur Wijngaardstr. 13 diverse BOERDERIJEN Nieuwe'Wandkaart van Nederland Firma P. J. van de Sande Groote Holland Huis Loterij le prijs 2e prijs 3e prijs 5000.- 1675.- 1500.- VOORHANDEN BOEKHANDEL TERNEUZEN raiHial BlIMiHIl - Van heden af distribute' van Kaas. RECHTSZAKEN. HOOGLEERAAR VEROORDEELD WEGENS HET LUISTEREN NAAR EEN VERRODEN ZENDER. v VAN DE TRAP GEVALLEN EN OVERLEDEN. DE VERDUISTERENG. LOQP DER BEVOLKING. Verkoopingen, uitvoeringen, AANBESTEDINGEN ENZ. JANNEKE LE ROIJ Nieuwediepstraat 40 - TERNEUZEN T E K O O P VOORHANDEN Prijs 11,—. Prijs 10,50. Prijs f 0,50. BOEKHANDEL TERNEUZEN Prijs per Lot slechts 60 cent TREKKING 29 NOVEMBER. voor het aanduiden van sleutelgat, telefoon- toestel, muren, deuren, trappen enz. enz. Straalt in het duister een zacht wit licht uit en voorkomt ongevallen aangevende den tijd van sluiting van den winkel In deze week 1 ons op bon 26 algemeen distribut iebonboek je De secretaria-generaal, wild, hoofd van ihet departement van landbouw en visscherij deelt ipede, dat op Maandag 21 October (heden) een aanvang zal worden gemaakt met de dis tributee van kaas. Onder kaas wordt verstaan alle soorten binnen- en buitenlandsche kaas, ook smeerkaas, etibter me't uitzondering van de z.g. kwark. Gister was de verkoop van kaas geheel ver- boden. Gedurende de eerste distributiepetiode, wel- ke zal loopen van Maandag 21 October tot en met Zondag 27 October a.s. geeft bon no. 26 van bet algemeen distributiebonboekje recht op het koopen van een ons kaas. Met nadruk wordt er echter op gewezen, dat deze bon ook gedurende de daarop volgende week, dus van Maandag '28 October tot en met Zondag 3 No vember a.s. geldig blijft, terv/ijl tevens gedu rende laatstbedoelde week een nieuwe bon zal worden aan'gewezen, welke evoneens recht zal geven op het koopen van den ons kaas. Kleine gezinnen, welke anders slechts ge- sneden kaas zouden kunnen koopen, kunnen door eerst de tweede week hun bonnen in te leveren, op deze wijze toch een stuk kaas koepen. Zij, die op medische gronden behoefte heb- ben aan een extra rantsoen kaas, kunnen bij de distributiediensten op medisch attest losse bonnen' verkrijgen. Evenals zulks het geval is bij brood en vleesch, zal men in hotels, cafd's, restau rants en dergelijke slechts kaas 6ij de maal- trjden verstrekt kunnen krijgen, indien men een bon inlevert. IHiertoe zijn aparte wissel- bonnen gecreeerd, te weten de met „kaas een kwart rantsoen" gemerkte bonnen, welke wor den teruggegeven, indien men minder dan ddn ons kaas tegelijk verbruikt. Evenals de wis- selbonnen voor brood en vleesch zijn de wissel- bonnen voor kaas niet geldig voor het koopen van kaas bij den winkelier. Hiervoor kunnen slechts de bonnen van het algemeen distribu tiebonboekje worden gebruikt. De aandacht wordt erop gevestigd, dat met het inwerkingtreden van de distributie het voorschrift, dat niet meer dan een pond kaas tegelijk aan het publiek mag worden afgele- verd, komt te vervallen. In dien een consu- ment meer dan vijf bonnen tegelijk inlevert, mag derhalve de daarmee overeenkomende hoeveelheid kaas worden afgeleverd, al is deze grooter dan een pond. Aan de kaasverwerkende Industrie eullen zoo noodig door de Nederlandsche Zuivelcen- trale, afd. zuivel, te 's-Gravenhage, toewijzin- gen worden verstrekt. Belanghebbenden dienen zich derhalve tot genoemde centrale te wenden. De door de Zuivelcentrale aan ziekenhuizen, sanatoria, etc. verstrekte vergunningen om kaas op basis van hun normale verbruik van het vorige jaar aan te koopen, komen uiter- siard te vervallen. Voor deze inrichtingen is thans een regeling getroffen, waarvan de uit- voering bij de plaatselijke distributiediensten ressorteert. De directies van ziekenhuizen, sanatoria e.d. dienen zich dus tot genoemde diensten te wenden. Vanzelfsprekend komen voorts tengevolge van het bovenstaande ook de door de Zuivel centrale aan restaurants e.d. verleende ver gunningen te vervallen. In verband met het feit, dat buitenlandsche kaas, alsmede Limburgsche, hervesche, gei- ten- en schapenkaas onder de distributie- regeling vallen, dienen importeurs van kaas en producenten en handelaren in bovenge- noemde soorten kaas zich tot de Nederland sche Zuivelcentrale om nadere inlichtingen te wenden. HOE STAAT HET MET DEN KUNSTMEST? Het is thans een nationale plicht van den boer, om zooveel mogelijk te produceeren, doch daartoe moet hij dan ook in de gelegen- heid zijn. Hij dient voor zijn producten een prijs te ontvangen, die hem m staat stelt een redelijk bestaan te voeren en zijn voortbren- ging intensief in te stellen. Voor dit laatste heeft hij niet alleen arbeidslust, vakkennis en geldmiddelen noodig, maar 66k hulpstoffen, onder welke de kunstmest een belangrijke plaats inneemt. Een redacteur van ,,Het Volk" heeft daar- over inlichtingen gevraagd aan den heer Bou- dewijn, directeur van het Rijksbureau voor Kunstmestvoorziening. Deze inlichtingen ko men er op neer, dat van de drie kunstmest- groepen (stikstof, kali en fosforzuur) de voor- ziening met stikstof, dank zij de eigen bin- dingsindustrie, voor ongeveer 70 van het normale verbruik zal zijn gedekt. De voorziening met kali, welke geheel uit Duitschland komt, staat er n6g beter voor, want zij zal in normale hoeveelheden worden geleverd; de regelmatige aanvoer is verzekerd. Dit is van groot belang voor ons land met zijn groote cultuur van aardappelen en bieten. Veel minder solide is de fosforzuurpositie, doch de heer Boudewijn maakte zich daarover niet ongerust, want onze boeren waren ge- woon rijkelijk fosforzuur op hun weiden en akkers te strooien en deze stof wordt doof den grond vastgehouden. De grond heeft dus een zekeren voorraad, waarop vrij langen tijd kan worden geteerd zonder noemenswaardige schade voor het geheel onzer agrarische voort- brenging. Dit geldt speciaal voor de zware kleigronden. Intusschen is men weer begonnen met het delven van fosforiet in het Oosten des lands, maar het is nog niet mogelijk na te gaan, of daarin een fosforzuurbron van belang kan zit- ten. De boeren zullen dit jaar genoegen moe- ten nemen met een beperkte fosforzuurtoewij- zing. Ruim een derde van het normale ver bruik staat ter beschikking, maar een goede boer zal daarmee weten te woekeren. Van belang is tenslotte een goede bewaring van den stalmesit, welke nog vaak te wen- schen laat (wegloopen van het vocht, ver- vluchtiging enz.). Bouw van mest- en gier- putten is derhalve zeer gewenscht, evenals het mesten op het juiste tijdstip. Zoo a Is men ziet, klopt deze officieele ziens- wijze volkomen met de reeds herhaalde malen door ons tot uiting gebrachte, n.l. behoorlijk stikstof, normaal kali en weinig fosforzuur, waarvan de bodem echter een reserve bevat. En tenslotte de wenschelijkheid, om bewa- ringsverlies van den stalmest tegen te gaan. In zijn Vrijdag gehouden zitting heeft, meldt de N. R. Ort., het Duitsche Landgerecht prof, mr. C. W. de Vries, hoogleeraar van de Neder landsche Oeconomische Hoogeschool te Rotter dam, veroordeeld tot 18 maanden gevangenis- straf en 3000 boete wegens het luisteren naar een verboden zender. De Deutsche Zeitung in den Niederlanden meldt "over deze zaak het volgende: Tenlaste gelegd was, dat beklaagde op den 3en September op college een uiteenzetting heeft gegeven over de Haagsche Landoorlog- conventie en de betrekkingen met Duitschland. In het kader van dit college sprak hij ook over de betrekkingen tusschen het Nederland sche volk en het vroegere koninklijke huis en beriep hij zich, om de juistheid van zijn stel- lingen te bewijzen, openlijk op een radio-rede, die voor een verboden zender gehouden was. De uitlating luidde ongeveer als volgt: ,,Zoo- als ik zelf door de radio gehoord heb en zoo- als u wel allemaal gehoord zult hebben Deze uitlating leidde tot een levendige be- weging onder de toehoorders; eenige van hen maakten onmiddellijk na het college den hoog leeraar op de verstrekkende gevolgen van zijn uitlatingen opmerkzaam. Bij de behandeling bleek, dat hij ook op andere plaatsen van zijn college zinswendin- gen heeft gebruikt, die als een opwekking tot verzet tegen de Duitsche overheid waren aan te merken. De Staatsanwalt legde er in zijn requisitoir den nadruk op, dat den beklaagde slechts ten laste is gelegd, wat werkelijk bewezen kon worden; hoewel de sterke verdenking bestaat, dat een opwekking tot ongehoorzaamheid jegens de door de Duitschers uitgevaardigde wetten in de bedoeling lag, is dit punt toch niet in de dagvaardiging opgenomen. De Staatsanwalt wees er met nadruk op, dat het hier een bijzonder ernstig geval geldt. De be klaagde is jurist, hoogleeraar en rector, voor- zitter van het Nederlandsche ambtenarenge- recht en bovendien partgfunctionaris. Het betreft hier dus niet een ..Weltfremd" geleerde, maar een man, die sedert langen tijd in het openbare leven staat en zich de voile beteekenis van zijn uitlatingen bewust is. De Staatsanwalt eischte twee jaar gevangenis- straf en een boete van f 6000, waarbij hij erop wees, dat, gezien de in de wet vastgelegde maximumstraffen, bij dezen eisch nog van een milde toepassing van de bepalingen moest worden gesproken. Het gerecht legde een gevangenisstraf van 18 maanden op en een geldboete van f 3000. Bij de motiveering van het vonnis wees de president er op, dat deze poging om achter het front der strijdende troepen onrust te sto- ken, met beslistheid moest worden tegenge- gaan. De mate van de straf moet zich rich- ten naar het gevaar, dat een overtreding be- teekent. In dit geval was het gevaar uiter- mate groot. TERNEUZEN 2.aOOSTBURG. 0—3. Het is de reserves van Terneuzen niet mo- gen gelukken revanche te nemen op de te Oostburg geleden nederlaag, noch kwam het tot een puntenverdeeling, hetgeen ook juist was, want de gasten waren' over de geheele linie de meerdere, hetgeen voomamelijk ver- oorzaakt werd door het falen van de Terneu- zensche middenlinie, die niet in staat bleek de aanvallen van Oostburg te onderbreken, noch hulp kon verleenen aan haar eigen voor- hoede. 'Het duurde desondanks toch nog een half uur vooraleer Oostburg er in slaagde het eer ste doelpunt te scoren, terwjjl overigens van de weerszijden ondernomen aanvallen geen doeltreffende sudces hadden. Na de rust bleef aanvankelijk de verhou- ding gelijk aan die van de eerste helft. Toen Oostburg na 20 minuter* spelens haar voor- sprong vergrootte, kwam de meerderheid der gasten nog duidelijker aan het licht, want Terneuzen 2 ontkwam eenige malen op bij zonder gelukkige wijze aan een zeker schij- nend doelpunt. Tegen het einde slaagde Oost burg er in het derde en laatste doelpunt te fabriceeren en daarmede kwam het einde met de verdiende overwinning der gasten. AXEL—CORN BOYS. 3—3. Een door onvoltalligheid gehandicapt elftal der oranje-witten moest gisteren den strijd aanbinden tegen de Sassche Oom Boys, die al spoedig profiteerden van hun licht overwicht en de leiding namen. Voor de rust scoorde de thuisclub den gelijkmaker. Rust 11. Na de thee voerde de thuisclub de stand aldra op tot 31, doch de Sassenaars slaagden er in den voorsprong der Axelaars eerst te verkleinen en daama teniet te doen, zoodat de eindstand een drawn werd, 33. De wedstrijd stond maar op matig peil en de belangstelling was gering. DE AUTOBUSRAMP BIJ BAFLO. In het ziekenhuis te Groningen is de 61- jarige J. Funcke uit Groningen, die bij de autobusramp bij Baflo ernstig werd gewond, overleden. Hij is het dertiende slachtoffer. Twee andere zwaar gewonde arbeiders ver- keeren in hopeloozen toestand. VERDROMKEN. Vrijdagochtend is te Alkmaar het lijk opge- haald van een man, die sinds eenige dagen vermist werd en van Wien vermoed werd, dat hij in duistemis te water was geloopen. Het was de ruim 50-jarige G. aldaar. Hij is reeds het zesde slachtoffer van de duistemis te Alkmaar. Uit de haven te Muiden is Vrijdagochtend het lijk van den 38-jarigen J. Pauw opgehaald, die in den avond van 6" dezer, door de duister- nis misleid, in de sluiskolk was geraakt. Het stoffelijk overschot is naar het lijkenhuisje vervoerd. JONGETJE DOODGEREDEN TE ROTTERDAM. Vrijdagavond is aan de Maashaven te Rot terdam een doodelijk ongeluk gebeurd. De 7-jarige N. Mulder uit de Joubertstraat liep achter een Vrachtwagen om en stak onver- wacht den rijweg over. Hij werd overreden door een personenauto, die den vrachtwagen aehteropreed. De jongen werd ernstig ge wond naar het Zuider Ziekenhuis vervoerd, waar hij kort na aankomst overleed. De justitie heeft het lijkje in beslag geno- men. Te Rotterdam is een 89-jarige vrouw in haar woning aan de Dortschelaan van de trap gevallen. De vrouw bleef in bewusteloozen toestand liggen. Zij werd door buren opgeno men en te bed gelegd, waarna geneeskundige hulp werd ingeroepen. De verwondingen, die de oude vrouw had opgeloopen, waren echter zoo ernstig, dat zij er aan is overleden. KOLENDAMPVERGIFTIGING IN DEN ,/MEIHOF". In den ,,Meihof", de woninig van den beken- den folkloris D. J. v. d. Ven te Oosterbeek, heerft zich Vrijdagnacht een geval van kolen- dampvergiftiging voorgedaan. Omstreeks half vier hoorden buren een luid geschreeuw en toen zij gingen kijken, vonden zij het echtpaar Van der Ven bewus- teloos in den tuin. Kort daarop arriveerde een dokter en de politie, die, nog v66r de heer Van der Ven het huis uit liep, door hem wer- den gewaarschuwd. De toestand van het echtpaar is redelij'k wel. Men vermoedt, dat v66r het zich ter ruste begeven, de haard te veel werd getemperd, waardoor de kolendamp door een lek in het rookkanaal kon ontsnappen. Vandaag gaat de zon te 18,33 uur onder; morgen komt de zon te 8,17 op. Gedurende den tusschenliggenden tijd moet verduisterd worden. DE HAAGSCHE BABY. .DEN HAAG. Van de uitspraak, welke het Haagsche Gerechtshof op 30 September j.l. deed inzake het proces om de baby, waarvan het bezit werd betwist tusschen de families S. en Van der W., bij welke uitspraak werd bevestigd het vonnis van den president der Haagsche rechtbank, dat het kind aan de fam. S. toewees, heeft alleen nog beroep in cassatie opengestaan. Naar wij thans ver- nemen, heeft de familie Van der W. wan zulk beroep afgezien,, zoodat deze tragische ge- schiedenis thans geeindigd is. Aithans Voor- loopig. Want, de familie Van der W. is voor- nemens de zaak opnieuw aanhangig te maken wanneer het kind 2 jaar oud zal zijn gewor- den en een erfelijkheidsonderzoek meer kans op succes zal hebben dan thans. AANVALLEN OP BERLIJN. BEIRUJN. Vijandelijke gevechtsvliegtuigen hebben in den nacht van 20 op 21 October de Rijkshoofdstad in Verscheidene op elkaar volgende golven aangevallen. Het grootste deel der toestellen kon reeds bij het naderen van de hoofdstad door het krachtige afweer- geschut worden verdreven. Eenige vliegtui- gen "die Berlijn naderden wierpen brandbom- men op verscheidene woonwijken. Er werden uitsluitend niet-militaire doelen getroffen. Een vijandelijk vliegtuig werd boven Berlijn, en een tweede bij het naderen der stad door de luchtdoelartillerie neergeschoten. VREEMDE VLIEGTUIGEN. BERN. Het Zwitsersche telegraafagent- schap meldt, dat voor het eerst sinds begin September vreemde vliegtuigen in den afge- loopen nacht boven Zwitsersch gebied hebben gevolgen. Om 22.15 uur werd luchtalarm ge maakt, dat ongeveer een uur duurde. Tegen half een klonk opnieuw luchtalarm. GROOTE SCHADE. GENEVE. Naar uit Vichy gemeld wordt be- draagt de gezamenlijke schade van de over- stroomingen in het gebied der Pyreneen vol- gens voorloopige raming der Fransche regee- ring ruim een milliard francs. In het plaatsje De Teth zijn 60 huizen door het water weg- gespoeld, waaronder 5 hotels en een sana torium. Het strand van Perpignan is wegens overstrooming niet bereikbaar. Een'deel der bevolking van Perpignan is geevacueerd. Uit de ziekenhuizen der stad konden 140#emstige zieken worden gered. In Amelie les Bains zijn 63 huizen verwoest. Vijf en twintig menschen worden vermist. Aries sur Teth is volkomen met den aardbodem gelijk gemaakt. De elec- trische centrale te Pas de Loup is vemield. DE BIRMA-WEG GEBOMBARDEERD. TOKIO. Japansche marine-vliegtuigen heb ben gisteren 2 bomaanvallen ondernomen op den Birma-weg. Hun opdracht was vooral belangr(jke bruggen te vemielen. Volgens alhier ontvangen berichten is de opdracht on- danks het feit, dat het zicht deels slecht was en er wolken hingen boven de bergen van de provincie Joennan met succes ten uitvoer gelegd. Bovendien hebbende vliegtuigen verscheidene collonnes vrachtauto's aangeval len en uiteen gedreven, resp. vemield. TERNEUZEN. In de afgeloopen week hebben zich in deze gevestigd: C. de Smet, dienstbode, Markt 6, van Vogel- waarde. C. G. Destombes, landbouwerskn., Louisa- straat 23, van Hoek. D. de Putter, verpleger, Van Steenbergen- laan 63, van Hoek! F. A. van Cleemputte, sergeant K. M., le Kortestraat 6, van Den Helder. P. C. Wieland, schipper, 2e Verbindingsstr. 15, van Koudekerke (Z.). L. C. Maas, leerl. horlogemaker, Nieuwetr. 36 inw., van Eindhoven. C. A. Hoi, klerk Dir. Bel., Grenulaan 39, van Axel. T. H. van Schooten, marechaussee, Nieuw- straat 41, van Axel. E. van Deursen, dienstbode, Scheldekade 10, van Axel. V. de Smet, zonder, Scheldekade 10, van Axel. C. C. Moerings, zonder, Donze-Visserstraat 22, van Deurne (B.). H. H. J. COols, zonder, Donze-Visserstraat 22, van Deume (B.). A. H. W. Cools, zonder, Donze-Visserstraat 22, van Deurne (B.). A. Klein, zonder, Emmalaan 1, van West- dorpe. Vertrokken P. Meeusen, timmerman, Donze-Visserstraat 97, naar Schiedam. A. Weststrate, reiziger, Beatrixstr. 6. naar Axel. C. E. L. de Croock, dienstbode, Axelschestr. 54, naar Biervliet. J. C. Balkenstein, zonder, Emmalaan 1, naar Groningen. A. Jansens, rijwielhersteller, Middenstraat 92, naar Uzendijke. C. van de Velde, landarbeider, O. 17 inw., naar Axel. N. J. Otto, stoelenmatter, Woonwagenkamp, naar Breda. C. E. R. Verhoeven, dienstbode, O. 7, naar Koewacht. A. C. van Pamelen, monteur, le De Feijiter- straat 25, naar Axel. J. de Kraker, melkventer, Tholensstraat 50, naar Bameveld. J. J. J. van der Molen, zonder, Van Boven- straat 25, naar Voorburg. TERNEUZEN. (Nadruk verboden.) Huwelijks-aangiften. 16 Oct. Jacobus Wil- lemsen, oud 50 j., weduwn. en Esther de Brurjne, oud 37 j., jd. 17 Oct. Dirk van Doe- zelaar, oud 22 j., jm. en Elizabeth de Koeijer (van Hoek), oud 17 j., jd. 18 Oct. Theophilus Leonardus van de Winckel, oud 25 j., jm. en Adriana Murre, oud 24 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 17 Oct. Isaac An- dries Dieleman, oud 32 j., jm. en Johanna van Langevelde, oud 31 j., jd. Geboorten. 16 Oct. Elizabeth Pietemella, d. van Jacob Dubbeldam en van Rozalia Adriana Jacoba Riddering. Overlijden. 9 Oct. Jacobus Francois Kense, oud 65 j., echtg. van Adriana Wlllemina de Vos. IB Oct. Tona Cornelia Frederiksen, oud 49 j., echtg. van Cornells Jacob Simons. 15 Oct. Cornelia Johanna Bonnewel, oud 61 j., d. van Willem Hendrik en van Wilhelmina Jong- man (wonende te Hoofdplaat). 22 October. TERNEUZEN. Openbare verkooping van een Woonhuis en Erf te Terneuzen, in het cafe van den heer H. C. de Vrieze. Notaris Van Vollenhoven. ZAAMlSiLAG. Prijsopgaaf gevraagd voor de levering van 350.000 kg Lessinische macadam. 1025 en 20.000 kg Grenailles 5B0. Aan- biedingen worden ingewacht vo6r of uiterlgk op 22 October a.s. in het logement van den heer R. J. v. d. Veke. Bestuur Zaamsiag- polder. 24 October. SLUilSKIL. Openbare Verkoopinig van zeven Woonhuizen en erven te iSluiskil, in het cafd van den heer A. J. de Krijger, Notarissen Mijs en Hoving. Eenige en algemeene kennisgeving. Heden overleed na een langdurig, smartelijk, doch geduldig gedragen lijden, onze geliefde Echtgenoote en zorgvolle Moeder, Dochter, Zuster, Behuwdzuster en Tante, geb. DATTHIJN, in den ouderdom van 40 jaar en 3 maanden. Namens de Familie, H. LE ROIJ. MARIETJE. Terneuzen, 19 October 1940. Stationsweg 9. FABRIEK van KERKORGELS - HU1SORGELS PIANOS - VLEUGELS MUZIEK1NSTRUMENTEN Inruilen, verhuren, schoonmaken, repa- reeren, stemmen, taxeeren, vertranspor- teeren, vernieuwen. Vraagt vrijblijvend prijzen en condities. Voor Kerkorgels speciale Brochure. Dr. SCHILLING in Noord-Holland van 18, 20, 35, 44 en 46 hectare, zoowel voor geldbe- legging als voor eigen gebruik. Brieven onder no. 576, bur. v. d. blad. H.H. VEEFOKKERSTekoop: Een best Stierkalf van beste af- stamming, bij J. DE REGT, Othene. met aanduiding van de door Duitschland en Rusland bezette gebieden en de voor- naamste Mijnbouw en Industriecentra V6RK0(HT ft die verleden jaar geen lot konden bemach- tigen in de krijgt nu de kans om voor slechts 60 CENT per lot daadwerkelijk mede te leven met het groote Hollandsche evenement, onze zoo populair geworden Loterij. Populair door haar schitterende prijzen naar keuze van den winnaar, ter waarde van Ford-Vier, ter waarde van Woninginrichting, t. w. v. Verder 5 prijzen t. w. v. /100,— elk, naar keuze v/d winnaar en voorts een groot aantal prachtige prijzen Stort nog heden op postrek. 8005 der Verg. Holland Huizen, Wijde Kapelsteeg 1, A'dam-C. of zend postwissel. Loten verkrijgb. Terneuzen C. J. H. Vos, Lange Kerkstr. 74, Giro 256965, P. J. v. d. Ouden, Noordstr., Th. v. Kouteren, Nieuwe diepstraat, Mej. L. Loof, Noordstraat, Joh. de Haas, Vlooswijkstraat, A. A. Kolijn, Lange Kerkstr. 76. Zaamslag Jac. de Jonge, Axel schestr. A 133Q. Axel M.J. Markusse, kapper, Noordstraat. Hoek C. J. Hamelink, St. Hu- brechtstraat. Sluiskil L. P. Scheele, kapper, Kanaalweg en bij alle kantoren der Nederl. Middenstandsbank. Goedgek. bij besl. v. d. Min. v. Just. v. 9 Mei 1940, 80.000 Loten, 2e Afd. A, No. 1147.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1940 | | pagina 4