VJ r Ondenweg naar het paleis. De koets is aan weerszijden door De aankomst van H.M. de Koningin voor een bezoek aan Z.M. Koning huzaren geflankeerd. Leopold. Tijdens den glorieusen intocht in Brussel. Aan het station Esschen werd H.M. de Koningin namens Koning Leopold door zijn broer Karel begroet. H.M. de Koningin arriveerde per speciale trein aan het station Esschen, waar H.M. namens Koning Leopold werd begroet door Zijn Broer, Prins Karel. Na de begroeting werd H.M. de Koningin door Prins Karel aan de off. personen voorgesteld. Gildehuizen op de Groote Markt in Brussel. Van links naar rechts de Vos, de Hoorn (Schippersgildehuis). de Wolvin en de Zak. Wie op de Groote Markt van Brussel staat, zou zich eeuwen terug kunnen wanen. Hier leven vervlogen eeuwen nog voort, roemruchte eeuwen waar- in de geschiedenis van Noord- en Zuid-Nederland ten nauwste verbonden was. De galakoets, waarin H.M. de Koningin en Z.M. Koning Leopold zijn gezeten, in de Koninklijke Straat. Op de Rogierplaats. Onder de stralende zon leverde de intocht een waarlijk vorstelijken aanblik. Onze foto toont de met vier paarden bespannen open koets, waarin H.M. Konin gin Wilhelmina en Z.M. Koning Leopold III hebben plaats genomen. Op het station verwelkomd door Koning Leopold begeeft H.M. de Koningin zich in een open koets naar het paleis. Het bezoek van H.M. de Koningin aan Belgie.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1939 | | pagina 10