ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN DE BOEREN-BARON Die GRIEP -aanvai wordt gestoii f akker's Abdijsiroop No. 9727 VRIJDAG 25 FEBRUARI 1938 78® Jaargang Bekendmaking. Binnenland Feuilleton Persil blijft steeds Persil! De prijs kan nimmer zakken De prijs staat in verband Met den inhoud van de pakken Buitenland. EERSTE BLAD EEN GESPREK MET DR. DE GROOT. Clinge Doorenbos. het beproefde hoest-geneesmiddel! ABONNEMENTSPRIJS: Binnen Ter Neuzen 1,25 per 3 maanden Buiten Ter Neuzen ir. per post 1,55 per 3 maanden Bij vooruitbetaling fr. per post f 5,60 per jaar Voor Belgie en Amerika 2,overige landen 2,35 per 3 maanden fr. per post ADoncementen voor het buitenland alleen bij vooruitbetaling. UitgeefsterFirma P. J. VAN DE SANDE GIRO 38150 TELEFOON No. 25. ADVERTENTIeNVan 1 tot 4 regels f 0,80 Voor elken regel meer f 0,20. KLEINE ADVERTENTIeNper 5 regels 50 cent bij vooruitbetaling. Grootere letters en cliche's worden naar plaatsruimte blrekend. Handelsadvertentien bij regelabonnement tegen verminderd tarief, betwelk op aanvraag verkrijgbaar is. Inzending van advertentien liefst een dag voor de uitgave. DIT BLAD VERSCHIJNT IEDEREN MAANDAG-, WOENSDAG- EN VRIJDAG A V OND. De Burgemeester der gemeente PHILIP PINE maakt bekend, dat ter voldoening aan artikel 15 der Onteigeningswet, een afdruk van het Kontnkltjk Besluit van 2 Februari 1938, no. 42, tot aanwijzing van het perceel, hetwelk moet worden onteigend voor den aan- leg en de verbetering van een gedeelte van den weg PhilippineIsabellasluis, gelegen onder de gemeente Philippine, welk Koninklijk Be sluit is opgenomen in de Staatscourant van 8 Februari 1938, No. 27, van 28 Februari 1938 tot en met 21 Maart 1938, ter inzage van een ieder is nedergelegd ter secretarie der ge meente. Philippine, den 25 Februari 1938. De Burgemeester voornoemd, F. J. DHOOGE. WAPEN VOOR NAKOMELINGEN VAN HET PRINSELIJK PAAR. Bij Kon. besluit vastgesteld voor de mannelijke lijn. Woensdag is verschenen Staatsblad no. 1, betvattende het Kon. besluit van 18 Februari, houdende vaststelling van het wapen van de mannelijke en vrouwelijke nakomelingen in de mannelijke lijn uit het huwelijk van Prinses Juliana met Prins Bemhard. Het wapen is als volgt samengesteld Gevierendeeld: I en IV in azuur, bezaaid met staande blok- jes van goud, een klimmende rechtsgewende leeuw van goud, gekroond met een kroon van drde bladen en twee parelpunten van 't zelfde, getonigd en genageld van keel, in den rechter- voorklauw opgehevem houdende in schuin- linkschen stand 'n ontfbloot Romeinsch ziwaard van zilver, met gevest van goud, en in den linker een bundel van izevem pijlen van zilver, mot pun ten van goud, de punten omhoog, en de p\jlen te zamen gebonden met een lint van goud; n en in in goud een jachthoom van azuur, gesnoerd en geopond van keel, beslagen van silver; een hartschild van zilver met een roos van keel, geknopt en gepunt van goud; het schild gedekt, voor de mannelijke af- stammelingen, met twee helm en; de eerste getralied en gesierd van goud, gevoerd van keel, met dekkleeden van goud en azuur, en gekroond met 'n kroon van drie bladen en twee parelpunten van goud; helm- teeken: een vlucht van sabel, beladen met een gewelfden schuinbalk van zilver, waarop drie lindeibladen van sinopel, met de stelen om hoog; de tiweede getralied en gesierd van goud, gevoerd van keel, met dekkleeden van zilver en keel, en gekroond met een kroon van drie bladen en twee parelpunten van goud; helm- teeken: een roos van keel, geknopt en gepunt van goud, tussehen een vlucht van zilver; voor de vrouwelijke afstammelingen, gedekt met de Koninklijke kroon, gelijkvormig aan die, bedoeld in artikel 4, sub a van het Kon. besluit van 10 Juli 1907 (Staatsblad no. 181), •ooals dit is gewijtzigd bij Kon. besluit van 13 Juli 1900 (Staatsblad no. 271). Schildhouleds: tiwee leeuwen van goud, getongd en genageld van keel. Alles geplaatst in een mantel van purper, gdboord van goud, gevoerd met hermelijn, op- gebonden met koord'en, elndigende in kwas- ten, beide van goud, en gedekt met de boven- genoemde Koninklijke kroon. De minister van algemeene zaken is belast met de uitvoering van dit besluit. 21 (Vervolg.) „En toen u me zag, begreep u wel, dat zoo'n heel klein ding u geen kiwaad zou doen, wel vroeg zij met een lachje, dat een lichtje in haar donkere oogen ontstak en een schitte- rend rijtje pareltolanke tandjes toonde. Hij antwoordde rustig: „Neen, dat was het niet. Juffrouw Lindsey is tweemaal zoo groot als u en daar was ik toch oak niet bang voor. Ik was bang, dat u me saai zou vinden. Ik had gedacht, dat u erg modern zou zijn, u heeft veel gereisd en alleilei interessante lui ontmoet en wat zou u dan te praten vinden met een heel gewonen kerel, die altijd maar thuis zit te koekeloeren, een soort kluizenaar?" „Dat is heel interessant, ik heb nog nooit een kluizenaar ontmoet," zei Rita. ,,Vertelt u me eens, wat een kluizenaar is, de meeste Engelsche jongelui zjjn allemaal hetzelfde." „Hjken wjj dan zooveel op elkaar?" vroeg Roger. .JDie ik ontmoet heb wel," kiaagde Rita. Jtk kan ze niet uit elkaar houden. Ik moet ze voor mjjzelf een naaxn geven. Ik zai u den kluizenaar noemen, dat kan ik wel ont- houden. Maar vertel me nu eens, wat is een kluizenaar?" „Nou een kluizenaar is een ongezellige kerel," lachte Roger. ,,H(j woont ergens alleen op een stille plaats en ontvangt zoowat nie- *and." .Miiar u moet toch wel menschen ontvan- gen," zei Rita ernstig, ,,als het Parlement sitting houdt." Prinses Juliana is een juweel van een moeder". Met deze woorden, aldus vertelt de Avond- post, beantwoordde Dr. De Groot de vragen, welke wij hem stelden omtrent datgene, dat een ieder en inzonderheid de moeders in den lande, met de grootste belang3telling vervult: de jonggeborene in het Paleis Soestdijk in haar eerste leve-nsweken. Dr. J. de Groot keerde Dinsdagmiddag, na een verblijf van zes weken op Soestdijk, in den kring van zijn gezin in Den Haag terug. En het waren niet alleen mevrouw de Groot en de kinderen, die hem hartelijk verwelkomden: in de kamers van de woning aan de Sweelinck- straat gaven tal van mooie tuilen bloemen blijk van de verheugenis van vrienden eri patienten over den terugkeer van den dokter. Op onze vraag om eenigen commentaar op het jongste bulletin omtrent den gezondheids- toestand van de beide Prinsessen, kregen wjj ten antwoord, dat deze voortreffelijk is en dat Dr. Carstens, die Zaterdag j.l. de zorg voor Prinses Beatrix overnam, zeer tevreden is over de gesteldheid van de baby. Er zal dan ook, naar wij vernamen, geen verder consult tussehen beide geneesheeren plaats hebben. Zuster Trijntje Boonstra blijft voorloopig nog op Soestdijk. Hebt u tegen uw moeilijke taak opge- zien? informeerden wij. Er bestond geen reden, antwoordde de dokter, om, mediseh gezien, deze taak be- zwaarlijker in te zien, dan in elk and-er nor- maal geval. Er konden menschelijkerwijs geen complicaties worden verwacht en er heb ben zich gelukkig ook geen complicaties voor- gedaan. Men heeft zich, wellicht ten onrechte, in breede kringen zorgen gemaakt over de lange periode waarin de geboorte. zich deed wachten, merkten wij op. Daarvoor bestond geen enkele reden. De officieele publicatie destijds in de Staatscou rant was op dit punt volkomen duidelijk. Absolute nauwkeurigheid mag niet verwacht worden. Op een vraag inzake het tijdstip der geboor te zeide Dr. de Groot: Ik had mij tevoren vergewist of de pendule op den schoorsteenmantel juist liep en het is mijn gewoonte, om in gevallen als het onder- HET LAAGST IN PRIJS EN BOVENAAN IN KWALITEIT! PR0.18-0?03 A (Ingez. Med.) ,,Ik ben niet in het Parlement/' zei Roger. „Niet?" vroeg Rita. ,,Niet in het Hooger- huis? En Betty zei „Neen, ik niet, ik hoor tot den lageren adel," legde Roger lachend uit. Maar Rita scheen het niet te vatten en Roger moest haar dat alles uiteen zetten. „Ik ben eigenlijk boer," eindigde £jj. ,,Boer?", riep zij uit, met groote oogen. ..Bedoelt u, dat u een landgoed heeft?" ,,Zeker, ik heb een paar stukken land/' zei Roger. ,,Mar het is niet veel en ik bebouw het zelf." ,,Wat wilt u daarmee zeggen? Heeft u knechts?" ..Natuurlijk heb ik knechts, maar ik werk zelf ook hard mee. Ik ploeg en hooi en zaai, ik zou best kunnen melken, maar dat doet mjjn nicht Jane Beck. Verwondert het u nu nog, dat ik er schrik voor had, een jonge dame nit de groote wereld te ontmoeten?' Lady Anna, die wat verder aan tafel zat, keek onder haar gesprek eens, hoe Roger het maakte en zag, hoe geanimeerd hij met zijn tafeldame zat te praten. ,,Zij kunnen goed met elkaar opschieten," dacht zij. Dan keek zjj naar Betty, die tus sehen den majoor en Piers Montagu in zat. A1 zaten zij schijnbaar vroolijk te praten, toch zag Betty er bleek uit. In haar hart was Lady Anna boos. Hoe kon Roger zich laten inpalmen door zoo'n popje als Rita? Haar Betty was toch veel knapper en flin- ker en had tienmaal zooveel verstand en inzicht. Dan lachte zij om zichzelf: Roger Beck, zoo arm, zoo vreemd, zoo eigenzinnig. Dat was toch niets voor haar Betty. Toen Betty den volgenden avond bezig was met haar toilet, schrok zij van een tikje op de deur. „Wie is daar?" riep zij scherp. ,,Ik, Dick. Ik zag licht onder je deur." ,,Kom binnen," zei Betty. Dick kwam binnen, zijn houding verraadde onderdrukte opwinding. havige, den tijd onmicdellijk en preeies vast te stellen. Was uw terugkeer reeds vooraf vast gesteld Neen, er was geen vaste datum aange- nomen. Ik had mij voorgenomen heen te gaan, zoodra de toestand van Prinses Beatrix en Haar Moeder dit zou toestaan en dit oogen- blik was nu gekomen. Kunt u ons ook zeggen, vroCgen we ten- slotte, op wie van Haar beide ouders de jonge Prinses het meest gelijkt. Hierop kregen we lachend het ontwijkende antwoord te hooren: U weet niet, hoe sterk babies kunnen verane'eren. Men kan er wer- kelijk nooit lets van zeggen. En hiermede eindigde ons gesprek. Dr. de Groot, die al eenige malen aan de telefoon was geroepen, zal zich onmiddelijk weer aan zijn praktijk wijden. De babies in Den Haag hebben niet op mij kunnen wachten, verzekerde hij ons met een glimlach, maar buitendien wacht er al dadelijk weer veel werk. EERBETOON VOOR HET „WILHELMUS" NIET ONDER ALLE OMSTANDIGHEDEN. Ruim een jaar geleden is, schrijft het Han- delsblad, in een openbare vergadering eener politieke partij, gehouden in het gebouw Con cordia te Bussum, een incident gebeurd, dat in ambtelijke kringen nogal beroering gewekt heeft. Een inspecteur van politie die ambts- halve met een agent de vergadering bijwoon- de, bleef met dezen op zijn plaats zitten, toen aan het slot het Wilhelmus gezongen werd. Er werd daarop door de aanwezigen „schande" geroepen; door het kalm optreden van den politie-inspectxur kwam het niet tot tumult. De vergaderingleiding heeft daarop een aan- klacht tegen den politieman ingediend wegens 't nalaten van eerbetcon bij het ten gehoore brengen van het volkslied. Deze, iemand van positief christelijke overtuiging, stond even- wel op het standpimt, dat het Wilhelmus" in de bewuste vergadering werd misbruikt als partijlied. Juist omdat zijn gevoelens daar- tegen in opstand kwamen, achtte hij het niet noodig te gaan staan. Thans is, naar wij vernemen, van den Com- missaris der Koningin in Utrecht een rond- schrijven uitgegaan, dat zeer waarschijnlijk in verband staat met dif voorval. Het schrijven is gericbt tot de gemeenten, welke bezoldigde veldwachters in dienst hebben, en schrijft voor, dat en op welke wijze dezen eerbewijs moeten leveren uitsluitend bij bet ten gehoore brengen van het volkslied, n.l. het .Wilhel mus" en voor geen ander. Er kunnen zich, evenwel omstandigheden voordoen, aldus de circulaire, dat het volkslied ten gehoore wordt gebracht, op een wijze en onder omstandig heden, dat het omsehreven eerbetoon niet passend zou zijn. In dat geval behoort het achterwege te blijven. De beslissing daarom- trent wordt aan de prudentie van den veld- wachter overgelaten, met de aanmaning dat hij die beslissing niet te overijld nemen zal. EEN NIEUW ORDENINGSPLAN VOOR DE BAKSTEENINDUSTRIE. Wij vernemen uit betrouwbare bron, schrijft de N. R. Crt., dat er weer een z.g. saneerings- plan voor de Baksteenindustrie ten departe- mente van Oeconomische zaken is ingezonden. Het plan is dezen keer afkomstig uit den kring van de metselsteen-fabrikanten en on der de diepste geheimhouding voorbereid, en wel hangende onderhandelingen over de op- stelling van een concept voor een collectieve arbeidsovereenkomst, waarin ook gequalifi- ceerde tegenstanders van de vroeger mislukte plannen werden betrokken, echter zonder dat deze konden vermoeden, wat er nog meer werd gebrouiwen! Gelijk gezegd, gaat ditmaal de actie uit van de metselsteenbranche, maar, naar verluidt, acht men het daar onmogelijk niet ook de straatsteenfabrieken in de door ,,Het is al laat, ik heb veel te lang met Sylvia zitten kletsen. Wat is er, Dick? Ik heb slaap." Dick ging zitten, stak een cigarette aan en lachte. ,,Die arme oude Roger heeft het te pakken," riep hij uit. ,,Nog nooit zoo iets gezien. Finaal te pakken." „Ja, het ligt er dik, op," zei Betty met een voorgewende geeuw. ,,Hij is niet van haar weg te slaan," ,,Je hoeft mij niet uit mijn slaap te houden om me dat te zeggen, dat zie ik heusch zelf wel." ,,0, doe niet zoo vervelend, Betty. Als ik het niemand kan vertellen, barst ik." Hij begon te lachen, dat hij schudde. ,,De oude jongen is onbetaalbaar." ,,Je moest meer met hem mee voelen," zei Betty. „Hoe dikwijls ben je zelf verliefd?" ,,Ja, ik ben het chronisch," bekende Dick. „Maar niet zoo hevig. Roger wordt wo-est, als ik mijn bevliegingen met de zijne ver- £eli;ik-" JBeb je er hem dan mee geplaagd? vroeg Betty en schudde het haar uit haar oogen. ..Goden! Hij wou het niet hebben. Iemand ik geloof Herbert, begon er mee, zei, dat hij niet zoo heelemaal beslag moest leggen op de dollar-prinses en dat hij 66k wel eens een keertje met haar had widen dansen, maar Roger werd ineens giftig, erg giftig. Herbert trok dadelijk terug natuurlijk, hij weet, dat Roger mijn neef is en. dat we geen herrie wil- len hebben. Maar je moest Roger eens zeg gen, dat hij niet zoo hard van stapel loopt. Van jou neemt hij het .Wel aan." „Heb jij hem wat gezegd?" ,.Nou, toen de ander en naar bed waren, wou ik 'hxim de les lezen. Maar ik kreeg geen kans. Hij werd bleek cn zei niets. Keek me aan, of hij me op %ou eten. Toen ben ik maar gauw weg gegaan!" Betty borstelde haar dik haar en zei: „Ze is niet afkeerig van hem, geloof ik." (Ingez. Med.) hen gewenschte regeling te betrekken. Minister Steenberghe scbijnt zich anders dan zijn ambtsvoorganger destijds te hou den aan de procedure, door hemzelf bij de be- handeling der wet op het algemeen verbindend en onverbindend verklaren van ondernemers- overeenkomsten als wenscbelijk aangegeven; ingekomen aanvragen dienen eerst ten depar- temente te worden onderzocht om pas, wan- neer de Minister ze niet reeds dan voor inwil- liging onvatbaar acht, te worden doorgezonden aan de commissie van advies uit den oecono- mischen raad. In elk geval staat vast, dat de stukken reeds eenigen tijd ten departe- mente berusten, terwijl nog geen publicatie in de Staatscourant werd gedaan van door- zending om advies. DE NIEUWE TORPEDOJAGERS. Binnen enkele dagen zal tussehen de Ne- derlandsche regeering en Nederlandsche wer- ven het contract worden geteekend voor den bouw van vier moderne torpedobootjagers. De aanbouw van deze schepen geschiedt nog volgens het z.g. plan-Deckers. Deze nieuwe oorlogsschepen zullen van een zeer modern soort zijn. Zij krijgen een stan- daard wat:rverplaatsinig van 1600 ton vol gens de Washingtonberekening. Hun grootte is het best te vergelijken met het doorsnee- type van de Britsche flottielje-leiders. De bewapening is zeer uitgebreid. Op deze torpedobootjagers zijn vijf kanon- nen van 12 cm geprojeeteerd, benevens twee dubbelmitrailleurs van 40 mem, bedoeld voor lucihtafweer. Voorts bestaat de bewapening uit acht torpedolaneeerlbuizen van 53 cm. De jagers zullen twee schoorsteenen krijgen. Op deze schepen wordt meegevoerd een C 14 W watervliegtuig van Fokker. De jagers zijn eveneens voorizien van mijnen en diepte- Iboanmen. De kanonnen worden geplaatst als volgt; iAchte rtwee kanonnen achterui.t voorzien van schild. Voor: twee kanonnen vooruit voor zien van schild. Op het dekhuis: een kanon achteruit voorzien van schild. Dit laatste ka non vuurt over de andere heen. Twee mitrailleurs worden op het voorste platform gemonteerd en twee op een midden- platform. De nieuwe torpedojagers zijn van het be- staande type zooals de Van Gent, madr zijn belangrijk groote r van opzet en meten onge- veer 300 ton meer. De snelhei'd zal 36 zeemijlen per uur bedra- gen. Met den bouw zal ongeveer 2 a 2(4 jaar gemoeid zijn. !De jagers vertoonen veel overeenlkomst met bet. type Japanische torpedoibootjager. De Japansche jagers van deze afmetingen zijn eobter minder snel. „Neen, dat niet", zei Dick en stond geeu- wenid op. ,,Neem jij hem maar eens onder han- den en zeg, dat bij het niet foroeeren moet. Nacht, Betty." „Weil te rusten", zei Betty en ging ook naar bed, maar kon den slaap niet vatten, hoewel zij zich een poosje geleden vreeselijk moe had gevoeld. „Nu m6et ik Roger helpen", zei ze bij zich zelf. ,,Ik had nooit gedacht, dat hij zoo gauw vuur zou vatten." Den volgenden middag deed zich de gele- genheid voor, omdat zij allemaal liever in den tuin bleven zitten dan te gaan wandelen. Zjj hiel'd Roger, die op weg naar den tuin was met ten stapel kussens, tegen. ..Koirn eens even hier, Roger", zeide zij, en liet hem in haar eigen zitkamertje. „Ik moet nu weg", zei hij. ,,Ik breng deze kusisens naar juffrouw de la Riva." „Het duurt maar een minuutje, Roger en htf is juist over juffrouw de la Riva, dat ik je spreken wil." Roger kwam naar binnen, maar bleef staan met een handv-ol kussens. ■Zij deed de deur dicht. ,,Kijik eens hier, Roger, heb ik niet beloofd, je altijd te helpen? Ik geloof, dat nu mijn tijd daartoe wel gekomen is." Hij keek haar aan terwijl een vuurroode bios hem naar de wangen steeg, maar ant woordde' ged'wongen kalm: ,,Kijk eens-hier, ik heb haar ontmoet, als je. dat bedoelt, En ik zie niet in... ik bedoel, dat ik dat tosh zelf moet weten. Ik moet mijn kans waarnemen." En hij keek naar de kus sens. .Roger, Roger", vermaande Betty met op- gehxven wijisvinger, ,,als je te veel haast maakt, kon je dfe zaak wel eens bederven." ..Mjaar wat kan ik er aan doen, Betty? De tijd is zoo kort. Morgen vroeg moet ik weer weg." Betty lachte. DRIE JAPANSCHE GENERAALS TERUG/GEROEIPEN. IHet keizerlijke hoofdkwartier heeft Woens- dagmorgen medegedeeld, dat generaal Mat- soei, luitenant-generaal Asaka en luitenant- generaal Janagawa uit hit district Sjanghai teruggeroepen zijn. Generaal Sjoenrokee Hata, lid van den hoogen raad ran oorlog, is benoemd tot opperbevelhebber der strijdkrach- ten in dat district ter vervanging van Mat- soei. In een verklaring van het Japansche hoofd kwartier wordt gezegd, dat de terugroeping der drie generaals' een gevolg is van de voor- bereiding voor de langdurige ■vijandelijkheden, die tihans in het twetde stadium zijn geko men. Janagawa was commandant der troepen in het district Hangtsjou; Asaka, een oom van«den Keizer, commandeerde de troepen in het district Nanking. Matsoei heeft zijn commando reeds Dinsdag aan Hata overgedragen en is in het geheim naar Tokio vertrofkken. In de kringen der bui- tenlanders te Sjanghai acht nun de terugroe ping van Matsoei, die nog kortgeleden als na- tionale held werd voorgestel'd, zeer belangrijk. Men gelooft, dat Tokio een verzoenend ge- baar tegenover de moigendbeden wil maken en verwacht, dat te Sjanghai een ontspanning tot stand zal komen na het vertrek van Mat soei, die zich steeds agressief ten aanizien van de belangen der buitenlanders heeft getoond. Hij gaf vaak toe aan de extremistische ele- menten in bet leger en voerde een politiek. die niet door Tokio geinspireerd werd. Men vertelt zelfs, dat hij nooit orders van de re- Duizenden hebben reeds vroeger de ver rassende werking van Akker's Abdijsirocp bij griep aanvallen ondervonden. Door haar hoest-siillende werking, haar ziektekiem doodende eigenschappen, haar gunstigen invloed op de borsi, keel en ademhahngs organen is de bekende, vanouds geprezen Per flacon 90 cf., f. 1.50, f. 2.40. Overal verkriigbaar. Hoe grooter flacon, hoe vo'ordeeliger het gubruik. {LxxgQZ. Med.) ,,Je bent een rare vent, Roger. Moet je ato- soluut morgen weer weg?" „We zijn met dsn. baiver-ooigst bezig", her- haalde Betty, zonder te merken, dat zij hem eigenlijk napraatte. ,,En misscbien ben je ook met den levensoogst bezig. Waarschijnlijk kun je beter aver je gevoelens oordeelen, als je haar een poos niet ziet. Trouwen is een em- stige zaak, weet je dat wel? Je kent haar nog niet half en haar karakter is ook een punt van overweging." Rogers gezicht betrok. „Hoor eens, ik doe geen snmlbere voorspel- lingen", ging zij voort, .jnaar ik denk aan jou. Bedfenk maar eens goed, hoe versclhillend jul- lie omstandigheden zijn." ,,Denk jij niet," zed Roger langizaam en be- daard, ,,dat, als twee voor elkaar bestemde menischen elkaar ontmoeten-, zij het beiden voelen? En wat komt de rest er dan op aan? Je kunt je leven toch aanpassen Toen Betty dat hoorde, gaf zij het op. Ro ger die praatte van: ,,zijn leven aanpassen!" ,,Maa.r zet niet te veel op het spel door overhaasting", drong zij nog aan. ,,En blijf nog een paar dagen. De knedhts kunnen toch wel zonder jou verder. En al ging het een beetje scheef op Beckford, dat zou toch niet hinderen, als je Rita trouwt." Weer trok er een wolk over Rogers gezicht. ,,Dat is juist zoo beroerd, dat zij zoo rijk is", mompelde hij. ,,Maar daar kan ik ook ver der niets aan doen, ik zal het een b-eetje lang- zamer aanleggen.Maar denk je niet, dat zrj net zoo over mij denkt als ik over haar Betty keek naar den flinken jongen kerel, met den nieuwen zachteren trek op het ge- laat; en haar stem was een beetje schor, toen zij antwoordde: ,,Dat kon hetl goed zijn. Roger, en ik wensch je het al.lerbeste." Toen was hij weg. (Wordt vervolgd.i

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1938 | | pagina 1