I I Fongers Rijwielen Vulpenhouders I I I I I I GELD beschikbaar een HEEREN WONING ERRES Gemengde Berichten Laatste Berichten Advertentien I P I I fl 1 I Verloting Openbare U.L.O. school Openbare Verkooping. Fa A. J. FAAS ZONEN, S. Z. 4 WIELRENNEN. KORFBAL. RECHTSZAKEN. MARTHA GEERTRUI DE KRIJGER, Zeeuwsch-Vlaamsche Tramweg-Maatschappij N.V. Stoomtram Hulst—Walsoorden N.V. Zomerdienstregeling N.V, Machinate Breigoederenfabriek ..Excelsior" Coop. Boerenleenbank SCHOOLBEHOEFTEN Vergadering van Aandeelhouders der N.V. Motorschip ..Brabant" Vergadering van Aandeelhouders der N.V. Motorschip „West Vlaanderen" Vergadering van Aandeelhouders der N.V. Motorschip „Antwerpen" Vergadering van Aandeelhouders der N.V. Scheepsvaart Mij „Limburg" Huishoudelijke- en Meubilaire Goederen OUD-ZEVENAAR KLEINE-ZEVENAAR BEKENDMAKING. BEKENDMAKING. voor hypotheken. Ook voor Gemeenteleeningen en Polders tegen goedkoope rente. L. v. d. HEMEL, Beeedigd Makelaar - Ter Neuzen Telef. 144 TER NEUZEN. TE KOOP zoo goed als nieuw, op den besten stand van Ter Neuzen. Te bevragen L. v. d. HEMEL, Beeedigd Makelaar - Ter Neuzen Telef. 144 A. J. Stoffels-Risseeuw Flrma P. J. van de Sande Afdeeling IV. Promotie-compeititie Tweede Klasse. Willem II heeft aan Miranda niet veel ge- legenheid gegeven aan het woord te kcanen, want vanaf het begin is er door Willem II hardnekkig gestreden en reeds spoedig was de stand 20, weliswaar gelukte het aan Miran da nog voor de rust een doelpunt te scoren, doch het was te zien dat Willem n de leiding niet uit handen zou geven. Na de rust werd het dan ook 31 en kort voor'het einde volg- de nummer 4, waartegenover Miranda geen enkele Jmaal het net meer kon vinden. Middellburg heeft het tegen MW niet ge- troffen, want zij vond. de thuiseluib in een pracht conditie, waarbij nog kwam dat het bij MVV als een bus klopte. Hoe verdienstel'jk Middelburg ook speelde, zij kon zidh tegen de felle aanvallen van de thuiseluib niet staande houden en al is de uitslag ook 30, het werd niettemin een eervolle nederlaag tegen de club die op zulk een eminente wijize haar eerste klasseschap wist te verdedigen. doelp. gap. gew. gel. verl. pnt. v.t. MW 11 2 30 Willem II 1 1 2 4—1 Miranda 1 1 1 Middelburg 1 1 03 Framotie-competitic Derde klasse. AxelTemeuzen. 21. Dat de thuiswedstrijd AxelTerneuzen voor de promotie juist op den tweeden Pinksterdag was bepaald, was voor Axel een ongekend meevallertje, want nu is deize wedstrijd bijge- woond door zeer velen, die het volgen van do zen zoo belangrijken strijd juist als een uit- stapje beschouwden en toen scheidsrechter P. Koster, die bijgestaan werd door de grens- rechters Gilissen, het sein van aanvang liet kliriken, waren zoo ongeveer 3600 bezoekers aanwezig. Vddrdat de strijd een aanivang nam, heeft de heer Dobbeleir namens de bezoekende vereeni- ging een tuil Ibloemen aan den aanvoerder van Axel aanigeboden, als hulde voor het be- haalde kampioenschap. Als Kouwijzer heeft afgetrapt, weet Scheele het leder dra te bemachtigen en toeweegt Axel zich in de richting van het roodizwarte doel, doch v. d. Wege en even later v. d. Hooft, retoumeeren, zoodat de gasten er vandoor gaan en Dronkens moet een comer toestaan, als gevolg van deze eerste aanval. Dieleman wordt daaribij al direct aan den tand gevoeld. Als het Axelsc'he binnent»io er opnieuw van- door gaat, heeft v. d. Hooft geen lastige taak en weer trekken de gasten ten aanval en leg- gen Dronkens andermaal het vuur aan de schenen, waardoor een tweede hoekschop wordt afgedwongen. Ben kopbal van J. Hame- link komt voor den Axelschen doelmond en de toesnellende de Cooker laat Dieleman onder groot gejuich van de vele honderden Ter Neu- zensche supporters visschen, na 3 minuten spelens. 01. Door dit spoedig verworven succes ge'inspi- reerd, blijven de gasten een licht overwicht uitoefenen en toonen zij in de eerste helft hun meerdere routine, maar ook v. d. Hooft en v. Pienibroek, die uitloopend redding brengt, worden in den strijd betrokken, zoodat er ten- minste teekening in het spellbeeld valt te con- stateeren. Na een gevaarlijke door Koster ge- leide aanval weet ook deze de eerste Axelsche corner te forceeren, maar Scheele is niet in staat te richten. Even later ontsnappen de oranjetruien aan een groot gevaar, als een zenuwachtig gewirwar voor hun doelmond ontstaat, maar de paal brengt redding. M. Gans'richt thans zijn eerste schot op v. Pien- broek van vrij grooten afstand, welke goed wordt gestopt. Andermaal wordt Axel een vrijen schop toegewezen en Koekkoek zet den rechtervleugel aan het werk, Scheele passeert fraai naar K. Gans en een fraai verrassend schot van diens voet stelt na 17 minuten spe lens onder een geweldig gejuich de beide par- tijen op gelijken voet. 11. De gasten gaan nu verwoed tot den aanval over en de Axelsche veste doorleeft benauwde oogenblikken. De strijd is meer spannend dan fraai. Koster krijgt een vrijen schop tegen zich wegens al te vurig spel en M. Gans is met zijn voorzet bij de volgende oranje-aanval te scherp, terwijl Scheele bezijden de palen schiet. Dan komt Terneuzen meer en meer in het offensief en de Axelsche verdediging moet thans alle zeiilen bijzetten. In deze periode van overwicht noteeren wij andermaal niet min der dan Vier hoekschoppen op de oranjeveste, maar deze wordt fanatiek verdedigd en ont- snapt telkenmale aan de gevaren, waarbij Kouwijzer eenmaal rakelings over de lat kogelt. Dieleman onderscheidt zich weer op bijzondiere wijze, maar ook het Axelsche back- stel met den spil en Koekkoek toonen zich subliem en onder een voortdurend overwicht der gasten breekt dan de rust aan. De tweede helft is het spelbeeld grondig gewijzigd en thans is Axel aanstonds in den aanval. Biegel lost een fraai schot. De eerste Terneuzen-aaiwa! le'vert weer een corner op, doch de daaruit ontstane situatie is zoodanig, dat de thu'isclub weer teh aanval trekt. Koster mist een fraaie kans en de beurt is nu weer aan de roodzwarten, waarbij Verstraten een hoekschop moet toestaan. Andermaal zien wij Koster dan een kans mi'ssen en deze speler is zichtlbaar beneden vonm. Het Axelsche over wicht wordt steeds grooter en als M. Gans dan na ruim 12 minuten spelens den bal fraai van rechts in de gevaarlijke zone krijgt toe- gespeeld, haalt hjj in een kluwen van spelers den bal schitterend om en verschalkt met zijn rug naar het doel, onder onbedaarlijk gejuich, den roodzwarten doelman en alzoo heeft Axel de leiding. 21. Dit doelpunt blijlkt aldra het zelfvertrouwen der gasten te hebben geschokt. Beide elftallen wordt dan weer na afwisselende aanvallen een comer toegewezen. Eenige Terneuzen-aanval- len stranden op buitenspel. Opnieuw krijgt Koster een vrije schop tegen zich. Even later benut deze speler dan een pass van de schitte rend spelende K. Gans, doch v. Pienbroek stopt. De volgende Axelsche aanval loopt op nieuw uit op een vrijen schop tegen Koster. De Temeuzen-vleugelspelers loopen opnieuw in den buitenspelval. Dieleman moet dan weer handelend optreden, maar een comer is weer het resultaat van deze roodzwarte aanval. Doelder redt de situatie ditmaal, maar de Ter Neuzenaars komen opnieuw opzetteft en nu wordt Koekkoek zoodanig in het nauw gedre- ven, dat een corner aan de Cooker ten deel valt. J. Hamelink valt tweemaal achtereen op ongeoorloofde wijze de Axelsche doelwachter aan, hetwelk slecht in den smaak van. het pu- 'bliek blijkt te vallen. De roodzwarten blijven ver benelden hun vonm en er is weinig ver- band tusschen voorhoede en middenlinie. Een hoekschop door Scheele genomen belandt ach- ter het Temeuzen-doel. De resteerende pe riode blijft Axel in de meerderheid en bij het einde gaat het spel als een nachtkaars uit, maar heeft Axel in den niet fraaien, maar over het algemeen zeer fair gespeelden kamp wel- verdiend gewonnen. De stand is thans doelp. gsp. gew. gel. verl. pnt. v.t. RjOS 1 1 2 3—2 Axel 2 1—1 2 4—4 Temeuzen 1 1 12 Zeeuwsche Voetbalbond. De Temeuzensche Boys hebben een bijzonder productieven dag gehad, want met 10—1 wer- den de reserves van Breskens geslagen, die een slechten wedstrijd hebben gespeeld. Geen oogenblik konden zij zich uit den greep van de Boys loswerken en vrijwel den geheelen wed strijd door was de thuisclub in den aanval, met het gevolg, dat de doelpunten elkander opvolgden. Bij de rust was de stand al 60. en na de henvatting voegden de Boys nog 4 doelpunten aan haar hooge score toe, terwijl Breskens slechts eenmaal het net wist te vinden. Vriendschappelijke wedstrijd. Temeuzen 2 heeft te Deinze tegen S. K. Deinze een vriendschappelijke wedstrijd ge speeld, die met een 31 overwinning voor de thuisclub eindigde. Daar S.K. Deinze bekend staat als een flinke Belgische vereeniging en bovendien nog versterkt was met eenige spe lers van Gantoise uit Gent, mag het een eer- volle nederlaag worden genoemd van de rood zwarte reserves. Oorspronkelijk had Terneu- zen's eerste elftal den strijd moeten aanlbin- den, doch in venband met den wedstrijd tegen Axel, moest hiervan worden afgezien. Naar ons wordt medegedeeld heeft er Maan- dag j.l. te 'Hoek een wegwedstrijd plaats ge had, waar de renner Jean Dooms van Ter Neuzen als derde aankwam, terwijl hij Dinsdag te IJzendijke als zevende de eindstreep pas- seerde. Op den tweeden Pinksterdag heeft de korf- balcluib Rapide van Axel aldaar een propagan- dawedstrijd gespeeld tegen de Antwerpsche vereeniging „Opbouw''. Spoedig nam Rapide de leiding en door veldmeerd'erheid bnachten zij den stand kort daarop op 20. Door de .vakwisseling kwamen de bezoekers in de meerderheid en ging de voorsprong te niet. Vlak na het oogenblik, dat de scheidsrechter affloot voor de rust maakte ,,Oplbouw" een ^ooi doelpunt, hetgee'n niet toegekend werd. In de eerste minuut na de rust nam de thuisclub opneiuw de leiding, zij het met een zg. gehinderd doelpunt. Bij beide partijen kwam er een inzinking door vermoeidheid. Het eerst deed zich dat gelden bij de gasten, doch de mooie kansen hierdoor ontstaan werden niet benut. ,,iOpbouw" herstelde zich echter weer en rruaakte de stand 33. Teruggekomen in de beginopstelling vlotte het spel bij Rapide" beter en werd in de laatste minuut het win- nende doelpunt gemaakt, edndstand dus 43. iOp het midden'veld verza/nelden de beide twaalftallen zich en reikte Rapid'e's voorzit- ter een herinneringsmedaille uit, zijn dank uitsprekend voor het feit, dat de sportieve wedstrijd zeker aan het doel, „propaganda", heeft voldaan. POLITIERECHTER TE MIDDELBURG. Zitting van Dinsdag 18 Mei 1937. De volgende personen werden gedagvaard: F. L. S., oud 65 j., zonder beroep, wonende te Sas van Gent, wegens beleediging van Gilles Verbrugge te Sas van Gent op 1 April 1937. Eisch f 15 boete of 10 dagen hechtenis. Uit- spraak idem. Mr. van der Weel, verdachte's raadsman vroeg vrijspraak, subsidiair clementie. G. V., oud 41 j., brugknecht te Sas van Gent, wegens mishandeling van Ferdinand Ludovious Scheffer te Sas van Gent op 1 April 1.1., door hem te slaan en te knijpen. Eisch 5 boete of 3 dagen hechtenis. Uit- spraak idem. R. E. v. H., oud 35 j., arbeider, wonende te Uzendijke, wegens vernieling van een glasruit, toebehoorende aan P. F. Gilles te IJzendijke op 4 April 1.1. Eisch 30 boete of 18 dagen hechtenis. Uit- spraak f 20 boete of 10 dagen hechtenis. C. L. v. d. B., oud 51 j., landbouwer, wonen de te Sint Kruis, wegens beleediging van Ma- rinus Uitdewilgen te St. Kruis op 28 Maart 1.1. Eisch 10 boete of 6 dagen hechtenis. Uit- spraak f 10 boete of 5 dagen hechtenis. M. B. S., oud 26 j., arbeidster, wonende te Sluiskil, wegens diefstal van eenige dweilen en borstels, toebehoorende aan de Borstel- faibriek J. SmalleGarrevoet te Sas van Gent op onderscheidene tijdstippen in 1937. Eisch 3 maanden gevangenisstraf voorw. proeftijd van 3 jaar. Uitspraak idem. C. J. t. H., oud 36 j., schipper, wonende te Ter Neuzen, wegens beleediging van Berand Zwaga te Ter Neuzen op 3 April 1.1. Eisoh 10 boete of 6 dagen hechtenis. Uit spraak 10 boete of 5 dagen hechtenis. R. A. A., oud 24 j., vlasbewerker, wonende te Koewacht, wegens mishandeling van zijn vader Petrus Adam, door hem te slaan te Koewacht op 28 Maart 1.1. Eisch 1 maand gevangenisstraf voorw. met proeftijd van 3 jaar. Uitspraak idem. D. I. P., oud 70 j., visscher, wonende te Cadzand, wegens diefstal van eenige planken, toebehoorende aan Abraham Willemsen te Retranchement, omstreeks Januari 1937. Eisch 20 boete of 12 dagen hechtenis. Uit spraak 15 boete of 10 dagen hechtenis. EEN INCIDENT MET DEN HEER IK. MUSSERT TE AMSTERDAM. Vrijdag heeft zich in het tuindorp het Blauwe Zand, aan den overkant van het IJ te Amsterdam een incident voorgedajan, waarbij de heer Ir. Mussert betrokken is en dat sinds het onderwerp uitmaakt van een uitgebreid onderzoek door de politie. Volgens zijne mededeelingen, bezocht de heer Ir. Mussert daar enkele families van partijgenooten, welke hadden geklaagd, dat zij door de overige bewoners der buurt wer den geterroriseerd. Het eerste bezoek liep zonder incidenten af, doch bij het tweede, in de Amelandstraat, stroomden de bewoners te samen en namen tegen hem en zijn chauffeurs een vijandige houding aan. Toen de heer Mus sert zich naar zijn auto begaf, naderde hem van achter een persoon. Dit is later gebleken te zijn zekere Melchers. Volgens het N.S.B. persbureau heeft de heer Mussert verklaard, „dat hem een groote vent achterop is gekomen, die iets riep wat hij niet precies heeft kunnen verstaan, dooh hij voelde, dat de man hem van achteren atta- queeren wilde, hetgeen inderdaad kort daarna gebeurde. Hij gaf mij met de vuist twee sla- gen in het gezicht. Nu ben ik nog jong ge- noeg om mij tegen zooiets te verdedigen en, eerlijk gezegd, ik had een dergelijken aanval wel verwacht, zoodat ik uit voorzorg een zweepje had meegenomen van ongeveer 60 c.M. lengte. Ik heb daarmee van mij afge- slagen en de man, die mij, zooals ik al zei, in den rug had aangevallen, kreeg een haal over zijn wang, die allesbehalve zacht is aan- gekomen. Hij maakte zich uit de voeten, maar toen begon de algemeene aanval, die de omstandigheden in aanmerking genomen, nog goed is afgeloopen". De heer Mussert heeft voorts meegedeeld, dat toen een overmacht tegen hem en zijn chauffeurs begon op te trekken, dat een van zijn chauffeurs op dat moment een revolver- schot in de lucht loste, en de menigte zich toen gedeeltelijk verwijderde, zoodat hij snel in den auto kon plaats nemen naast zijn chauf feur, doch dat toen de'auto met steenen werd' bekogeld. Door den heer Mussert is ter zake van het voorgevallene bij de justitie een klacht inge- diend, die hem j.l. Zaterdag ter zake hoorde. Ondertusschen was door de politie den man die den heer Mussert zou hebben aangevallen en die eerst onbekend was, opgespoord. Het was zekere Melchers. Deze verklaarde geen enkel voornemen te hebben gehad den heer Mussert aan te vallen of te molesteeren. Hij had alleen de daar saamgeschoolden gewaarschuwd niet op te dringen en uiteen te gaan, „daar dit toch alles bedoeld was als reclame". Toen de heer Mussert hem evenwel geslagen heeft, heeft hij teruggeslagen en deswege een klacht tegen den N.S.B.-leider ingediend. Hij heeft ook een klacht ingediend tegen het Nationale Dagblad meer speciaal wegens be- leedigingen die daarin aan zijn adres zouden zijn geschreven. Gisteren is door de politie ter plaatse het voorgevallene getracht te reconstrueeren. Bij het verhoor door de politie kon de heer Mussert het zweepje waarmede hij Melchers had geslagen niet meer laten zien. Ook het pistool, waarmede de chauffeur een schot in de lucht heeft gelost, was niet meer te vinden. Wel heeft de politie de huls gevonden, waar- uit viel af te leiden, dat het wapen met scherp geladen was. De chauffeur die geschoten heeft ontkende dit ook niet en gaf tevens toe, niet bevoegd te zijn dat wapen te dragen. Des wege is tegen hem prooss-verbaal opgemaakt. Negen getuigen hebben bij de politie ver klaard, overeenkomstig de mededeeling van Melchers, dat de heer Mussert dezen zonder eenige noodzaak den eersten slag zou hebben gegeven. Als gevolg van deze omstandigheden zal voor de justitie wel in de eerste plaats zijn uit te maken, wie den eersten klap heeft gegeven. ONVOORZIGHTTG WEG OVERGESTOKEN. Gisteravond is te Giessendam het 4-jarig zoontje van K. Nederveen achter een vracht- auto om den weg overgestoken en door een personen-auto overreden. Het kind werd zwaar gewond en is vannacht aan de gevol- gen van het noodlottige ongeval overleden. KOLENDAMPVERGIFTIGING. HAARLEM. In een woning hier ter stede is een gezin, bestaande uit man, vrouw en 2 kinderen van reap. 6 en 1% jaar bijna het slaohtoffer geworden van kolendampvergifti- ging. Buren was het opgevallen, dat het gezin tijdens de Pinksterdagen niet werd ge- zien. De gorddjnen bleven gesloten. Door bellen en kloppen trachtte een der buurlieden de aandacht van de bewoners te trekken. Ein- delijk werd de deur geopend door den bewo- ner, die totaal versuft was. In de slaapkamer werd het gezin aangetroffeh, dat bijna be- wusteloos was. Toen de ramen werden geopend, kwamen alien weer bij. Het echt- paar was zeer verwonderd, te vernemen, dat de Pinksterdagen reeds voorbij waren. Bij onderzoek bleek, dat de kachelpijp geheel verstopt was door roet, waardoor zich kolen- damp ontwikkelde. Indien de kachel niet uit- gegaan was, zou het geheele gezin den dood hebben gevonden. PRINS BERNHARD TEGENWOORDIG BIJ VLOOTREVUE. LONDEN. Prins Bemhard zal op den krui- ser ,,Stmthmore" morgen de vlootschouw bij Spithead bijwonen. Prinses Juliana zal hierbij niet tegenwoordig zijn. Zaterdagochtend zal het Prinselijk Paar met Hr. Ms. ,,Java" van Harwich naar het vaderland terugkeeren. ONGELUK BIJ SCHIETOEFENINGEN. HEERLE5N. Tij'dens schietoefeninigen der rijksveldwacht te SchaeSbergen weigerde de revolver van een der rijksveidwachters af te gaan, daar de kogel in den loop bleef steken. Bij de pogingen die in het werk werden ge- steld om de fout te herstellen, ging plotseling het schot af, met het gevolg, dat de rijksveld- wachter Waardeniburg uit Eygelshoven in het dijfoeen werd getroffen. IHij werd naar zijn woning vervoerd'. Zijn toestand is redelrjk wel. KEELAANDOENING VAN HITLER? LONDEN. Een bijzondere corr. van de Daily Herald meldt, dat door een vooraan- staande Italiaansch specialist is meegedeeld, dat, sinds Hitler voor de eerste maal wegens een keelaandoening is geopereerd, hij zich meerdere malen onder behandeling heeft moe ten stellen. Dit was telkens het geval, wan- neer na het uitspreken van een rede, werd medegedeeld dat deze rust moest houden. Officieus werd steeds ontkend, dat Hitler zich opnieuw onder behandeling .had moeten stel len, sinds hrj 2 jaar geleden was geopereerd. DE STRIJD IN SPANJE. Gemeld wordt, dat Amorobieta gisteravond op 7 uur nog brandde. De Requetes zijn er in geslaagd, de vlag te hijschen op den toren van het seminarium. De troepen van gene- raal Mola hebben evenwel de stad nog niet bezet, hoewel zg deze beheerschen. De correspondent van Havas is met nog 3 andere oorlogsverslaggevers de stad Amoro bieta genaderd. Zij konden goed de schade zien die door de branden en ontploffin- gen waren aangericht. Nabij de kerk, waar zich de voornaamste vuurhaarden bevonden, stegen vlammen op tot een hoogte van wel 15 Meter. De Heer en Mevrouw HOGEN-ESCH-ROELOFS geven met blijdschap kennis van de geboorte van hunne Dochter ADA ELISABETH. Ter Neuzen, 16 Mei 1937. Burg. Geillstraat 22. P I Op Donderdag 20 Mei a.s., hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Grootouders, ADRIAAN GERARD VAN DRIEL EN MARIA SUZANNA CLARISSE, hunne 40-Jarige Echtvereeniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven, is de wensch van Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen en Verloofden. Ter Neuzen, 19 Mei 1937. Baandijk 81. N Algemeene Kennisgeving. Heden overleed na een langdurig en geduldig gedragen lijden, onze geliefde Echtgenoote en Moeder, Dochter en Zuster, in den ouderdom van bijna 48 jaar. C. HAAK. J. D. HAAK. Zaamslag, 18 Mei 1937. gevestigd te Terneuzen. Met ingang van 22 MEI a.s. treedt de in werking van den TRAMDIENST en de navolgende AUTOBUSDIENSTEN 1. St. Janssteen—Hulst—Walsoorden (dagelijks). 2. WalsoordenOssenisseHulst (op Maandagen). 3. Walsoorden—Hulst—St. Nicolaas (op Donderdagen). 4. Hulst—Zaamslag—Axel—Gent (op Vrijdagen). Laatstgenoemde dienst is hierbij een half uur later gesteld. De Algemeen-Directeur, C. WIND VAN MERKESTEYN. Hartelijk dank aan alien, voor de vele belangstelling op 12 Mei 1.1. bij ons 50-jarig Huwelijks- feest ondervonden. L. DEK. C. DEK—Zeevaart. Sluiskil, 19 Mei 1937. Bij dezen betuigen wij onzen hartelijken dank aan alien die blijken van belangstelling hebben getoond op 12 Mei bij ons 45-jarig huwelijk. J. C. DE REGT. L. DE REGT—Jonqen. Ter Neuzen, 2de Verbindingstraat 17. „TERNELJZEN" De Jaarl. Alg. Verg. van Aandgel- houders zal plaats hebben te Ter Neuzen op Zaterdag 29 Mei 1937, te 3 ure namiddag. De te behandelen onderwerpen liggen voor de aandeelhouders ter inzage ten kantore der Vennootschap, Tragel, St. Jansteen. Toegang tot de vergadering wordt verleend op vertoon der aandeelen. DE DIRECTIE. te TER NEUZEN. De ALGEMEENE VERGADERING van de Coop. Boerenleenbank te Ter Neuzen zal gehouden worden op Vrijdag 4 Junl 1937, des namiddags om 2uur(Zomer- tijd), in het hotel „Du Commerce", Markt te Ter Neuzen. Ter Neuzen, 19 Mei 1937. Namens het Bestuur, D. J. DEES, Voorzitter. G. VAN FRAAIJENHOVE, Wnd. Secretaris. Uitgeloot zijn de volgende No.: 375, 538, 58, 94, 499, 72, 113, 439, 22, 290, 163, 107, 412, 466, 70, 44, 340, 364, 359, 120, 216, 90, 427, 569, 134, 30, 203, 285, 159, 334, 559, 306, 453, 281, 286, 152, 409, 540, 365, 202, 287, 34,407,361, 520, 355, 74, 253, 319, 228, 327, 329, 599, 297, 52, 223, 573, 79, 372, 363, 596, 219, 77, 111, 472, 245, 28, 366, 307, 511, 504, 68, 406, 284, 56. Prijzen worden thuisbezorgd. NV. Firma P. J. van de Sande gevestigd te Ter Neuzen, op Donderdag 3 Juni a.s., des namiddags 2 uur in het Hotel ..Rotterdam" te Ter Neuzen. Stukken liggen ter inzage ten kantore der N.V. Bouwmaterialenhandel „DE HOOP" te Ter Neuzen. Aandeelhouders worden herinnerd aan Art. 19 der Statuten. DE DIRECTIE. gevestigd te Ter Neuzen, op Donderdag 3 Juni a.s., des namiddags 2 uur in het Hotel .Rotterdam" te Ter Neuzen. Stukken liggen ter inzage ten kantore der N.V. Bouwmaterialenhandel „DE HOOP" te Ter Neuzen. Aandeelhouders worden herinnerd aan Art. 19 der Statuten. DE DIRECTIE. gevestigd te Ter Neuzen, op Donderdag 3 Juni a.s., des namiddags 2 uur in het Hotel .Rotterdam" te Ter Neuzen. Stukken liggen ter inzage ten kantore der N.V. Bouwmaterialenhandel „DE HOOP" te Ter Neuzen. Aandeelhouders worden herinnerd aan Art. 19 der Statuten. DE DIRECTIE. gevestigd te Ter Neuzen, op Donderdag 3 Juni a.s., des namiddags 2 uur in het Hotel .Rotterdam" te Ter Neuzen. Stukken liggen ter inzage ten kantore der N.V. Bouwmaterialenhandel „DE HOOP" ter Ter Neuzen. Aandeelhouders worden herinnerd aan Art. 23 der Statuten. DE DIRECTIE. Deurwaarder K. J. HUINEMAN te Ter Neuzen, zal op Zaterdag 22 Mei 1937, namiddags 2 uur te Zaamslag (Spui), ten verzoeke van den heer C. A. VAN FRAEIJENHOVE, publiek en a contant verkoopen: als: Eiken Kroonkast, Kasten, Stoelen, Bedden met toebehooren, Regulateur, Klokken, Spiegels, Pan- nen, Potten, Glas-, Geleierd- en Aardewerk enz. enz. Het Bestuur van den polder maakt bekend: le. dat vanaf heden gedurende acht dagen ter inzage van de eigenaren van gronden, geiegen in dien polder, ten kantore van den Ontvanger- Griffier te Ter Neuzen, zijn neder- gelegd: a. de rekening en verantwoording van het beheer van dien polder over 1936/37. b. de begrooting voor 1937/38 metde memorie van toelichting. 2e. dat op Donderdag 3 Junl a.s. des namiddags om 3.30 uur in het hotel .Der Nederlanden" te Ter Neuzen een algemeene vergadering van in- gelanden zal worden gehouden. 3e. dat voormelde begrooting met de memorie van toelichting, na de vast- stelling door de vergadering van ingelanden, weder gedurende acht dagen, te rekenen van 4 Juni a.s. ten kantore van den Ontvanger- Griffier ter inzage zal liggen. 4e. dat de begrooting en de rekening hiervoren bedoeld, in afschrift tegen betaling der kosten verkrijgbaar zijn. Ter Neuzen, 19 Mei 1937. ABR. DEES, Dijkgraaf. L. CH. WABEKE, Ontvanger-Griffier. Het Bestuur van den polder maakt bekend: le. dat vanaf heden gedurende acht dagen ter inzage van de eigenaren van gronden, geiegen in dien polder, ten kantore van den Ontvanger- Griffier te Ter Neuzen, zijn neder- gelegd: a. de rekening en verantwoording van het beheer van dien polder over 1936/37. b. de begrooting voor 1937/38 met de memorie van toelichting. 2e. dat op Donderdag 3 Juni a.s. des namiddags om 2 uur in het hotel .Der Nederlanden" te Ter Neuzen een algemeene vergadering van in gelanden zal worden gehouden. 3e. dat voormelde begrooting met de memorie van toelichting, na de vast- stelling door de vergadering van ingelanden, weder gedurende acht dagen, te rekenen van 4 Juni a.s. ten kantore van den Ontvanger- Griffier ter inzage zal liggen. 4e. dat de begrooting en de rekening hiervoren bedoeld, in afschrift tegen betaling der kosten verkrijgbaar zijn. Ter Neuzen, 19 Mei 1937. DING. SCHEELE, Dijkgraaf. L. CH. WABEKE, Ontvanger-Griffier. Het Bestuur van den ZEVEN TRI- N1TEITPOLDER maakt bekend: dat eene vergadering van Stembe- voegde Ingelanden zal worden gehou den op DONDERDAG 27 MEI 1937, des namiddags 3 uur, in het .Hotel 's Lands Welvaren", bij De Vries— Adriaansen te Ter Neuzen, en dat gedurende acht dagen vo6r en nh dien datum ten huize van den Ont vanger-Griffier, voor de eigenaars van gronden in dien polder, ter inzage zullen liggen en in afschrift of druk verkrijgbaar zijn: a. de rekening over 1936/37 en b. de begrooting voor 1937/38 met memorie tot toelichting. Ter Neuzen, 18 Mei 1937. Het Bestuur voornoemd, A. DE BRUIJNE, Dijkgraaf. JOH. SCHEEL^, Ontv.-Griffier. Het Bestuur van den MARGARETHA- POLDER maakt bekend: dat een vergadering van Stembevoegde Ingelanden zal gehouden worden op Vrijdag 28 Mei 1937, des namiddags 4 uur (Zomertijd), in het Logement van de Wed. C. P. de Reqt te Zaamslag; dat de rekening en verantwoording over het dienstjaar 1936/1937 en de begrooting voor het dienstjaar 1937/1938 met de memorie van toelichting, ge durende acht werkdagen, vanaf heden ten kantore van den Ontvanger-Griffier ter inzage zullen liggen dat de begrooting na de vaststelling door de vergadering van Ingelanden en de memorie tot toelichting mede ge durende acht werkdagen, te rekenen van den dag na de vaststelling, ten voor- melden kantore ter inzage zullen liggen en dat die stukken tegen betaling der kosten in afschrift verkrijgbaar zijn. Zaamslag, 18 Mei 1937. Het Bestuur voornoemd, J. TOLLENAAR, Dijkgraaf. J. VERPOORTE, Ontvanger-Griffier. AGENTEN: Een gemakkelijker stofzuiger dan dit nieuwe ERRES fabrikaat van R. S. Stokvis en Zonen zult U vergeefs zoeken. Laat ons U dit nationale product eens mo gen tonen. De prijs bedraagt slechts Fl. 45.-, geheel com- pleet. Tel. 41. ZAAMSLAG. in alle kwallteiten en prijzen, vindt U bij de

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1937 | | pagina 3