ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN Kloosterbaisem, fiushfBKa' SsSSSs Nd. 9b61 VRIJDAG 29 JANUARI 1937 77© Jaargang Binnenland. Feuilleton Het Geheim van de Zeven Schoorsteenen Buitenland. TWEEDE BLAD 'K HEB EEN RADiON WAS ZIEN HANGEN 'K ZAL STEEDS RADION VERLANGEN Een greep uil de vele verklaringen, welke ler inzage liggen. r. wwewkxbwcmw dscun-vv Awonaw*->$y«fflmatY*rexacqBBa>qa!|ie^^ i itmhtmh TER NEUZENSCHE COURANT TYROOLSCHE HULDE AAN DE KONINGIN. UR Ween en werd Woensdagavond aan de Tel. gemeld: Op typisch Tyroolsche wijze heeft gister- avond de ibevolking van Igls hulde gebrarht aan de Koningin der Nederland en. een hulde, die zich in hoog oplaaiende vlammen in den verm van een gekroonde W. tegen den met sterren overdekten hemel op twee duizend M. hoogte afteekende. Vijftig flinke knapen hadden in diep ge- heim groote ladingen hout van het eindsta- tion van de kabelbaan naar den top van de Nordkette gebracht, den bergrug, die steil bo- ven Innsbruck uitrijst. Om zeven uur, toen het zoolang door de eeuwige sneeuw van den bergton vastvehon- den daglicht gedoofd was, vlamde in de iile hoogten een immense gekroonde W. op. Uren- lang straalde in den Alnennacht het door ens NederLanders zoo geliefde symbool, een huldi- ging, op oeroude Tyroolsche wiize door Tyrol aan de Koningin bereid. Zichtbaar van uit alle hoeken der stad Innsbruck straalde de gekroonde W., zichtbaar nog beter van uit Igls, dat aan de andere zride van het Inndal aar. de flank van den Patschenkofel liert, .zicht baar ook uit Harer Maiestelts privd-eetzaal, die op de Nordkette uitziet. De burgemeester van Innsbruck, de heer Brand Fischer, heeft dezen uitweg gevonden uit het dilemma, hoe de Tyrolers uiting zou- den kunnen geven aan iiun genegenheid en vereerlng voor de Koningin, zonder het ver- langen van H.M. naar de strengste terugge- trokkenheid te miskennen. HET VERRLIJF VAN H.M. DE KONINOIN EN OOSTENRI 'jK. Uit Inssbruck wordt gemeld, dat H.M. Ko ningin Wilhelmina Zaterdag uit Igls naar Sell am See zal vertrekken om er de viifde In ternationale interacademiale winterspelen bij te wonen. H.K.H. Prinses Juliana en 7 K.H. Prins Bemhard zullen de Koningin te Zell am See^ ontmoeten. VIOE-ADflVTIRA AL DE GR* A FT NEEMT ZHN BENOEMINO NIET A'AN. Naar vemomen wordt heeft vme-admiraal J. de Graaff, die aangezocht was voor de ftmctie van hooge commis=aris van den Vol- kenbond te Dantzig, aan het secretariaat van den Volkenbond meegedeeli, dat hp de benoemrng niet zal aanvaarden. VAN GEELKERKEN GEEN PROPAGANDALEIDER MEEK? Naar de Maasbode vemeemt, is de heer v. Geelkerken uit zijn functie van algemeen pro- pagandaleider van de N.S.B. ontheven. Tn zijn plaats is benoemd de heer W. O. A. Koster, ■het vroegere liberale Kamerlid en directeur van de chamottefabrieken te Geldsrmalsen. OONTENGENTEERINGEN. itn de memorie van antwoord aan de Eerste Kamer inzake een aantal contingenteerings- ontwerpen, zegt de minister van meening te zijn, dat bij de beslissing omtrent het al of niet opheffen van een contingenteering niet alleen tnoet worden overwogen of de noodzakelijk- heid van bescherming van den desbstreffenden Nederlandscben bedrijfstak Is verminderd, doch ook of aan het contingenteeringsmiddel eenige positieve kracht kan wordsn ontleend bp bet voeren van onderhandelingen ter ver- krijiging van gunstiger voorwaarden voor den Nederlandscben export. Zoolang de handelspolitiek van de voor Ne derland belangrijke afzetlanden zich niet in voldoende mate heeft gswijzigd, meent de minister, dat het in het algemeen niet moge- ljjk zal zijn, maatregelen, welke getroffen werden ter bescherming van onze Nederland- sehe industrie, op groote schaal op te heffen. POSTBEGROOTING VOOR 1927. Eerste Kamer bepleit tariefsverlaging. Aan het voorloopige verslag der Eerste Kamer over de Poshbegrooting voor 1937 •wordt het volgende ontleend: Eenige leden achtten wat de belangen van het publiek betreft, de tarieven in het alge meen te hoog en huns inziens mocht het oogenblik van verlaging daarvan niet lang m£er op zich laten wachtsn. Voorts meenden zij, dat niet steeds wordt voldaan aan den eersten eisch, welke aan den I hier bedoelden dienst mag worden gasteld, n.l. bevordering van het vsrkeersbelang, door het publiek zoo vlot en goed mogelrjk te bedienen. Gewezen werd op het in sommige plaatsen op drukke dagen telkens optredend inconvenient zeer geruimen tijd ten postkantore te moeten wachten, alvorens „aan de beurt" te komen. Het groot aantal wachtgelders maakt het, naar het gevoelen dezer leden, gemakkelijk hierin de gewenschte verandering te brengen. Andere leden achtten het, in het bijzonder voor het platteland, waar na Zaterdagmorgen eerst laat op Maandag weer post wordt be- steld, onjuist de gelegenheid om op Zondag post af te halvn te verminderen. Voorts hadden eenige leden bezwaar tegen de voortdurende toeneming van het personeel, op arbeidsovereenkomst in dienst en van het aantal, een zeer geringe vergoeding genieten- de, volontairs. Het aantal contract-arbeidfirs is, naar hun meening, thans reeds veel te groot. VRAGEN AAN MINISTER GELISSEN. Het Tweede Kamerlid de heer Smeenk heeft aan den Minister van Handel, Nijverheid en Scheepvaart gevraagd: Is de Minister bereid, om aan de Kamer uitvoerig de gronden mede te deelen, waarop de afwijzing be rust van: 1. Het verzoek van den Nederlandscben Baksteenbond tot algemeene verbindendver- klaring van de ondernemersovereenkomsten in de baksteenindustrie. 2. Van, eenzelfde verzoek der „Nederland- sche Bakkerij Stidhting" betreffende de on dernemersovereenkomsten in de bakkerijen te Amsterdam en te Rotterdam? EERBEWIJZEN AAN EEN OFFICIER IN BURGER. Het Tweede Kamerlid Van der Waerden (s.-d.) heeft aan de ministers van justitie en van defensie het volgende gevraagd: 1. Zijn de ministers niet van oordeel, dat, nu tenigevolge van ©en sententie van het hoog militair gerechtshof voor de praktijk is komen vast te staan, dat volgens de bestaande wet- telijke voorsohriften een militair verplioht is eerbetoon te bewijzen asm iederen willekeu- rigen burger, die, onder voorgeven een militair superieur te zijn, zailks verlangt, er alle aan- leiding voor den wetgever bestaat tot ingnj- pen, ten einde aan dezen onhoudbaren toestand een einde te maken? door AGATHA CHRISTIE. RAOS-A (Ingez. Med.) 2. Zijn de ministers bereid totstandkoming van wettelijke bepalingeh van deze strekking te bevorderen? HET GEISOLEERE AMELAND EN DE AUTOGIRO. Naar de N. R. Crt. vemeemt, heeft de heer Van der Velde, directeur van de Autogiro Mij aan het Nederlandsche Roode Kruis (bloed- transfutiedienst) aangeboden om indien me- dici dat noodig oordeelen met zijn toestel naar Ameland te vliegen, om daar datgene te bren gen waaraan men behoefte heeft. HET HANDELSREGISTER EN DE WARENWET. De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Geldersche Vallei heeft het volgende adres verzonden aan den Minister van Handel, Nijverheid en Scheepvaart. Indertijd is een plan geopperd, afkomstig uit de kringen van de Algemeene vereeniging voor vreemdelingenverkeer, om ten bate van de propaganda voor Nederland een heffing in te voeren op de jaarlijksche bijdragen aan het handeisregister. Er is en terecht em- stig verzet aangeteekend tegen dit optrekken aan het instituut van het handeisregister ten behoeve van doeleinden die daaraan vreemd zijn. Niettemin is iets dergelijks gedaan bij de uitvoering van de Warenwet, zooals deze thans geldt. Daarbij wordt van de betrokken zaken een bedrag geheven in den vorm van een vermenigvuldiging van de jaarlijksche bijdrage der dergelijke zaken aan het Handels- registert De practijk leert dan ook, dat hier allerlei bezwaren naar voren gekomen zijn, die naar onze meening te voorzien waren. Ten eerste is in de practijk de verhouding van het nut van de Warenwet voor een zaak niet steeds evenredig aan ihet bedrag, dat op deze wijze geheven wordt; men krijgt zeer onbilijk oan- doende gevallen te zien bij onderlinge verge- lijking. Ten tweede komt het handeisregister bij velen in discrediet door een instituut, geheel aan dit register vreemd. Ten derde ondervindt het handeisregister schade en last door deze onvrijwillige koppe- ling aan de Warenwet daar srteeds meer zaken trachten, zich aan de inscihrijving te onttrek- ken ofwel de kapitaalsopigave lager te doen dan anders zou gesohied zijn, alles uit vrees voor de gevolgen van de Warenwet. Daarenboven is deze geheele regeling aan de Kamers van Koophandel opgedrongen, zon der dat zij er zelfs in gekend werden. Aangedrongen werd op een spoedige herzie- ning van deze regeling waardoor geen relaties gelegd worden tusso~.cn de Warenwet en het handeisregister. ZORG VOOR MAATSCHAPPELI.IK ONTSPOOIUJE JEUGDIGE WERKLOOZEN. De vereeniging Het Hoogeland schrijft: Den laatsten tjijd zijn in de pers mededee- lingen verschenen i betreffende de oprichting van een werkkamp voor gederailleerde jeug- dige werkloozen. Deze mededeelingen zouden den indruk kunnen wekken, dat tot dusver voor jeugdige personen, die hetzij door werk- loosheid, hetzij door andere oorzaken tot mis- drijf zijn vervallen, niets wordt gedaan om hen weder gieschikt tot plaatsing in de maat- schappij te maken. In dit verband moet er echter op gewezen worden, dat, nadat de ver- eeniiging landarbeid haar arbeid wegens brand had moeten staken, de reclasseeringsvereeni- ging Het Hoogeland een van haar drie kolonies besehikbaar heeft gesteld voor de verpleging van jeugdige voorwaardelijk veroordeelden. Op deze kolonie Wilhelminahoeve, genaamd en gelegen aan de stoomtram Groningen Drachten, is plaats voor personen van 18 tot 23 jaar. Op het oogenblik zijn in de kolonie 53 jeugdige personen opgenomen, die daar regelmatig arbeid verriciten en in de gelegen heid zijn een vak aan te leeren. ZIJN WIJ DUITSCHERS? De heer Van der Waerden, lid der Tweede Kamer heeft aan den Minister van Buitenland- sche Zaken gevraagd: 1. Is het den Minister bekend, dat in het 21) Vervolg. Hoofdstuk X. >rDf> Zerven Schoorsteenen." Het tooneel stelt voor: Inspecteur Badg- worthy in zijn privd-kantoor. Tijd's mor- gens half neg.n. Inspecteur Badgworthy is een groote zware man met een specialen ge- wichtigheids-loop. Haalt, op oogenblikken *an professioneele emotie, zwaar door zijn neus adem. Op d.n achtergrond agtent John son, een nieuwe kracht in het corps. Heeft het onbeholpen, ik-ben-pas-uit-het-ei voorko- men van elkein agent, die pas door de oplei- ding uitgebroed is. De telefoon op d'2 tafel vraagt rinkelend de aandacht van den aanwezigen. De inspec teur neemt den boom met gepast langzame bewegingen op. Hallo! Politie-bureau Market Basing. Met Inspecteur Badgworthy. Wat IHi.t uiterlijk van den inspecteur ondergaat een kleine verandering. Hij is grooter figuurlijk gesproken dan Johnson, maar anderen zijn grooter eveneens figuurlijk gesproken dan hij. ,,Ja, mylord. Wat zegt u, mylord? Die laatste woorden heh ik niet goed uerstaanV' Een lange pauze. De inspect' ur luistert: de eene uitdrukking wisselt de andere af op zjjn gewoonlijk niet zeer expressief gezicht. Na verloop van een minuut of drie legt hij den hoom, na een ..onmidd'.llijk, mylord," neer. Keert zich naar zijn satelliet en zegt, nog gewichtiger dan anders „Zijn lordschap aan de telefoon. 'n Moord op ,,De Schoorsteenen". ,,'n Moord?" stamelde de jonge agent. ,,Ja, 'n moord!" herhaalde de inspecteur met een zekere mate van voldoening. „Wel, wel hier in de huurt is nog nooit •fen moord gebeurd ten minste niet dat ik weet... behalve dien keer toen Tom Pearse zijn meissie doodgeschoten heb." „En dat was, om zoo te zeggen, geen moord, maar sterke drank," zei de inspecteur. „Daarom is-ie d'r oak niet voor opgehan- gen," zei Johnson neerslachtig. „Maar dit is toch niet echt, niet?" ,,Ja, Johnson. Een van de gasten van het huis een buitenlander is vanmorgen dood gevonden. Open raam en voetstappen bui- ten." ,,Zonde dat het een buitenlander is," zei Johnson spijtig. 't Feit, dat het slachtoffer een buitenlan der was, maakte den moord veel minder echt. Buitenlanders, vond Johnson, werden zoo dik- wijls doodgeschoten. Zijn lordschap is heelemaal de kluts kwijt," ging de inspecteur voort. „We zullen maar meteen gaan en dr. Cartwright onderweg op- halen... 't Eenige wat ik nou maar hoop is, dat er niemand door die voetstappen aan 't dauwtrappen is geweest." Badgworthy voelde zich in den zevenden hemel. Een moord, een £chte moord! En dat op ,,De Zeven Schoorsteenen"! .Inspecteur Badgworthy leidt het onderzoek. De politie beschikt over verscheidene aanwijzingin. Sen- sationeel arrest. Promotie in douceurtjes voor bovengenoemden inspecteur." ,,Dat wil zeggen," zei inspecteur Badgwor thy tegen zichzelf, ,,als Scotland Yard zich er niet mee bemoeit." Die gedachte dempte zijn enthousiasme danig. De omstandigheden in aanmerking ge- nomen was er veel kans op inmenging van Scotland Yard. Ze gingen bij dr. Cartwright aan en brach- ten hem van het gebeurde op de hoogte. De dokter was jong en dus zeer enthousiast. De mededeeling had ongsveer dezelfde uitwerking op hem als op Johnson. „Alle goden!" zei hij. „Een moord! Dat hebben ws sinds de dagen van Tom Pearse niet meer beleefd." Ze persten zich met hun drieen in den two seater van den dokter en reden met een flinke vaart den weg naar ,,De Schoorsteenen" op Bij het voorbijrijden van de uitspanning „De Vrooltjke Cricketers" maakte de dokter zijn metgezellen opmerkzaam op 66n van de gas- ten, die in nonchalante houding tegen den deurpost geleund stond. ,,'n Vreemdeling in dit oord," zei hij, Flinke kerel! Zou wel eens willen weten hoe lang hg hier al is en wat hij in ,,De Vroolijka Cricke ters" doet. Eersten keer, dat ik hem zie Misschien gisteravond pas gekomen." „Niet met den trein,'" zei Johnson. De brcer van Johnson was de eenige plaat- selijke beambte, op wien dp „spoorweghalte' bogen kon en als gevolg daarvan was John son, wat de „aankomsten" en vertrekken" aanging, een wandelend informatiebureau. ,,Wie zijn er gisteren vocy „De Schoorstee nen" uitgestapt?" vroeg de inspecteur. ,.Lady Eiileen, met den trein van drie uur veertig, met twee heeren, e^n Amerikaan en ddn jongmensch, officier of zoo. Geen van twee met bediende. Zijn lordschap met een vreemden meneer... misschien de meneer, die docdgeschcten is, -met den trein van vijf uur veertig. De vreemde meneer had zijn bedien de wel bij zich. Met denzelfden trein Mr Eversleigh. Mrs. Revel met den trein van zeven uur vijf en twintig en tegelijk met haar nog een buitenlander, een met een kaal hoofd en een haakneus. En de kamenier van Zorg er voor altijd een pot Akker's Kloosterbaisem in huis te hebben, die komt ell: oogenblik van pasAkker's Kloosterbaisem, vanouds beroemd en beproeid. bewijst dagelijks onschat- bare diensten en blijfl ongeevenaard: als wond-, huid- en wrijf-middel. Want dit is't bijzondere voordeel van Kloosterbaisem: 'n verrassend snelle wond-zuiverende en wond-heelende werking zonder litteekens, tegelijker- tijd 'n wondere genezende uitwerking op spieren, weefsels en gewrichien. Daarom bijzonder doelmatig bij kneu- zingen en dergelijke verwondingen. Ondragelijke brandwonden. Rheumatische pijnen ik stond zelt verstomd over het wonder, del heb toegepas^Kanf el-. lLolZm jonsgdegHeer J. Vr. te H. Als wondmiddel onmiddellijk verzachtend en genezend bij oude en nieuwe wonden, brandblaren, ontvellingen, insec- tenbeten, doorrijden en wonde- of doorgeloopen plekken. Als huid-middel bij winterhanden en wintervoeten, schrale huid, springende handen, uitslag, ring- en dauwworm. Als wrijf-middel ongeevenaard tegen pijn in spieren en gewrichien, rheumatische aandoeningen, spit in den rug, spierverrekkingen, verstuikingen, heupjicht, zadelpijn, enz. p„r J.n, 35 cent Pollen van 6211, cent, f 1.04 en f 1.82. Hoe grooter pot, hoe voordeeliger. Verkrijgbaar bij alle goede Apothekers en Drogtsten. (Ingez. Med.) ,,Jungvolk Jahrhurch" 1937 uitgegeven door de Duitsche „Reiohsjeugend-Fiihrung", welk aarboek als een officieele uitgave van de Duitsche regeering moet worden beschouwd of al thans met zulk een uitgave moet worden gelijkgesteld, op biz. 203, o.a. het volgende voorkomt: Auslandsdeutchtum. ,ln Deutschland selbst wohnen 65 Mil- lio'nen Deiutsche. Dariiber hinaus wohnen draussen noch einmal die Halfte der Reichs- bevolkerung. Diese 33 Millionen sind Deut sche so gut wie wir. Die Grenzdeutschen Danemark 50.000 NordsChleswig (Versailles) Niederlande 7.000.000, Selbstandiger Staat seit 1648, Belgien 50.000, Eupen-Malmedy (Versail les)" enz. 2. Is de Minister bereid de Duitsche regee ring te verzoeken er zorg voor te dragen dat in een volgende editie van dit jaarboek de in- woners van Nederland niet langer als ..Grenz- deutsche" en ..Deutsche so gut wie wir' worden aangemerkt BEOEDIGE KLOPPARTIJ. Het vroegere Zwitsersche bondsraadlid Mu- rv heeft te Chaux de Fonds een lezing gehou- den over het onderwerp „Waarom is het com- munisme in ZiAdtserland onmogelijk •Het kwam tot vechtpartrjen met commu- nisten. De politie moest eenige charges uit- voeren, waarbij zij van traangasbommen ge- bruik maakte. Verscheidene personen werden gewond. Dr. Eugtae Bourquin, een geneesheer, die afgevaardigde is in den kantonalen raad van Neuchatel, is het slachtoffer geworden van ejn aanval, waarvan de omstandigheden nog niet zijn opgehelderd. Emstig gewond werd hij naar het vereenigingslokaal van de natioT nale jeugd overgebracht, waar hij even later overleed. DE ST.* ftlNGSBEWEGING IN ANTWERPEN TEN EINDE. De staking der havenaribeiders te Antwer- pen is geeindigd. Overal zijn ds werkzaam- heden hervat, slechts met uitzondering van enkele, zeldzame gevallen. Daar de organisa- ties de staking afkeurdm, hebben de arbei- ders hun zin niet door kunnen drijven. HI T DUITSCHE VIERJARIGE PLu\N. In het kader van het vierjarige plan heeft de Duitsche regeering een zeer ingrijpenden maatregel genomen om tegemoet te komen aan haar behoefte aan metal sn. Volgens een gepubliceerd decreet moeten alle particulieren die over voorraden platina, nikkel of zink in ruwen of half hewsrkten staat heschikken, i voor zoover die niet het voorwerp van trans- acties uitmaken, die voor vijftien Februari in- leveren bij de autoriteiten die beiast zijn met de uitvoering van het vierjarige plan. Weige- ring om deze metalen in te leveren zal worden gestraft met gevangenisstraf of boeten. Mrs. Revel met den trein van acht uur zes en vijftig." Johnson hield huiten adem op. ,,Dus niemand voor ,,De Criketers Johnson schudde het hoofd. Dan moet-ie per auto gekomen zijn,' be- sliste de inspecteur. ..Johnson, noteer, dat je op den terugweg in ,,De Cricketers" de noo- dige informaties inwinnen moet. We moeten alles van den menschen, die hier niet thuis hooren, te weten zien te komen. De meneer in quaestle is opvallend gebruind. Misschien komt hij ook ergens uit het buitenland." De inspecteur knikte een paar maal tevre- den. Hij zou ze toonen, dat hij goed zijn oogen open had, dat hij er niet een was, ook al was hij ergens in een uithoek gestation- neerd, die zich om den turn liet leiden. De auto reed tusschen de hek-pilaren van lrDe Zeven Schoorsteenen" door, snorde de op- rijlaan op en hield voor den imposanten in- gang stil. In elke ,,Gids voor Engeland's Historische Bouwwerken" staat een uitvoerige heschrij- ving van ,X)c Schoorsteenen", dus die kun nen we hier gevoeglijk achterwege laten. De deur werd opengedaan door een butler met een volmaakt uiterlijk, volmaakte manie- ren en een volmaakte houding. ,,Wij zijn niet gewoon," zei die houding, ,,dat er binnen deze muren een moord wordt ge- pleegd. Maar de tijden zijn verdorven. Laat ons daarom het onvermijdelijke dragen zoo als menschen van ons type betaamt en laat ons, tot onzen laatsten snik, voorgeven, dat er niets, hoegenaamd niets bijzonders gebeurd is." Zijn lordschap verwacht u," zei de butler. Dezen kant op, als 't u blieft." Hij bracht hen naar een kleine, gezellig- ing:richte kamer de toevlucht van Lord Caterham als de pracht en praal van de ove- rige vertrekken hem tc bar werd en diende hen aan. ,De politie, mylord... fen Dr. Cartwright" Lord Caterham liep jachtig de kamer op en neer. Zijn uiterlijk, zijn geheele manier van doen bewees, dat hij buitengewoon opgewon- den was. ,,Ha! Inspecteur Badgworthy! Eindelijk! Gelukkig, dat u er bent. En Dr. Cartwright ook! Een buitengewoon onaangenamen ge- schiedenis, heeren! Buitengewoon onaange- naam!" (Bij het laatste ..buitengewoon onaange- naam", streek Lord Caterham zoo verwoed met alle tien zijn vingers door zijn haar, dat het in plukjes recht overeind hleef staan. ,,Waar is het lichaam?" vroeg de dokter zakelijk. Lord Caterham keerde zich bijna verheugd naar hem toe. Wlaarschijnlijk dankte hij den hemel, dat hem eindelijk weer ©ens een dood- gcwone, nuchtere vraag gedaan werd. „In de Vergaderzaal, zelfde plaats, waar het gevonden is, ik heb 't door niemand la ten aanraken. Als ik 't wel heb... ahem... is dat de gebruikelijke manier, niet?" „Zeker, mylord!" zei inspecteur Badgwor thy goedkeurend. Hij diepte uit een van zijn zakken een op- schrijfboekje en een potlood op. „Wie heeft het gevonden? U?" Gelukkig niet," zei Lord Caterham. ,,Wat dacht u... dat ik gewoonlijk op zoo'n onmo gelijk uur als dit opsta? Neen... een van de kamermeisjes heeft 't gevonden. Is aan het gillen geslagen, hebben zs me verteld. Zelf heb ik niets gehoord. Toen zijn ze mij komen waarschuwen en natuurlijk ben ik toen opge- staan, heb ik me aangekleed en ben beneden gekomen. Ja, en toen zag ik 't ook..." „U herkende het lichaam als dat van een van uw gasten?" „Ja..." ,,Genaamd... (Wordt vervolgd.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1937 | | pagina 5