1 I n n J V Hoera Daar is het! ff m v Ter Neuzensche Courant Ons Zegelsysteem. m No. 16 AprSI 1936 Klimop" ingevoerd door de Winkeliers-Vereeniging „Ter Neuzen Klimop" en verkrijgbaar in alle Klimopwinkels. v 'in"1111"""" /''"ill/ Vrijdag 3 April 1936. No .9435 DERDE BLAD Utiguve van de Winltelievs**^erceniging |y3cr N Een blijde boodschapl Het groote parool. Een koopdag zonder centen Hoera voor het Klimopzegel. 1 VAN He! N M 1st KLIMOPZE De Winkeliersvereeniging „Ter Neuzen Klimop" biedt de bevolking van Zeeuwsch-Vlaanderen een ver- bazend ieuk verkoopsysteem aan. Gelijktijdig met onze voorjaarsreclame willen wij het als een blijde boodschap rond brengen in alle huizen en het vast hameren in de hoofden en de harten van het publiek. De Klimopwinkels in Ter Neuzen voeren vanaf 7 April het Klimopzegel in. WAT IS EEN KLIMOPZEGEL? Het is een zegel, dat verstrekt wordt bij aankoop van een kwartje aan goederen. De waarde van het zegel wordt niet in percenten uitgedrukt, wel in punten. Ieder zegel heeft een waarde van 10 pimten. Wie voor een gulden aan goederen koopt, ontvangt 4 zegels a 10 punten, is 40 punten. De zegels worden zorgvuldig door het publiek het geheele jaar door opgespaard. Ieder kooper, die regelmatig de Klimopwinkels be- zoekt, verzamelt in een jaar tijds een groot getal punten. Edn of tweemaal per jaar zal door de Winkeliers- vereeniging een groote publieke koopdag worden ge- organiseerd. Tot dezen koopdag worden opgeroepen, alien, die Klimopzegels hebben gespaard. Op dezen verkoopdag worden aangeboden groote partijen goederen als daar zijn: stofzuigers, fietsen, ledikanten, waschmachines, foto-toestellen, vloerklee- den, mantels en japonnen, schoenen, kousen, dassen, hoeden, taarten, sigaren, tasschen, messen, enz. enz., voor elck wat wils. Het publiek komt naar dezen koop dag, want al aeze goederen zijn daar om verkocht te worden. Doch het publiek lS.at ditmaal zijn portemonnaie thuis. Het brengt alleen zijn opgespaarde zegels mee. Er wordt slechts .ver kocht" in punten. Er wordt een fiets opgeroepen. Hoeveel voor deze fiets En men zet in: 50 punten. Een ander biedt 100 pun ten. Nog een ander 200 punten. Iemand anders wil de fiets per s<5 hebben en biedt 500 punten. Wordt er niet hooger meer geboden, dan gaat de fiets weg voor 500 punten. Men telt nu voor den vendumeester 500 zegel- punten en neemt, zonder 6en cent verdere kosten, de fiets mee. Wordt nu zoo een fiets voor 500 zegelpunten ver kocht, dan heeft de kooper daarvoor slechts voor 12% gulden aan waren gekocht in de verscheidene Klimop winkels. Want een gulden geeft 40 punten en voor 12% gulden ontvangt men geheel gratis 500 punten. Het wordt een reusachtige koopdag ZONDER CENTEN. Geen roode duit wordt er uitgegeven! Want het is geheel uitgesloten te bieden: b.v. 500 punten en den gulden; dat gaat niet. UITSLUITEND DE PUNTEN DER ZEGELS HEB BEN WAARDE! Een koopdag is altijd een aantrekkelijk iets. Zelfs dan als men er heen moet met een gevulde beurs. Wat een glorie zal onze Klimopkoopdag worden, als men geen halve cent hoeft uit te geven, en toch mooie, beste spullen kan koopen. En het komt er nu niet op aan of men de zegels kreeg bij winkelier X of winkelier Z. In welken ,,Klimopwinkel" men de zegels ook heeft gekregen, voor den koopdag zijn zij allemaal gelijk in waarde. We geven een voorbeeld: Het groote parool dat nu gaat door heel Ter Neuzen, door alle plaatsen van Zeeuwsch-Vlaanderen dat is: Koopt in de Klimopwinkels! Koopt UITSLUITEND in de Klimopwinkels, want allddn daar worden Klimopzegels verstrekt. Vraagt en spaart zegels! Doet uw kinderen zegels sparen. Bij den geringen aankoop van een kwartje ontvangt U reeds 10 punten. Het publiek van Zeeuwsch-Vlaanderen, dat zoo graag naar Ter Neuzen komt om zijn inkoopen te doen, zal een levendig belang stellen in het Klimopzegel. De Klimopverkoopdag wordt een feestdag, als men van heinde en ver toestroomt met de zakken vol Klimopzegels. Het wordt een veel grootere attractie dan onze stem- peldagen, omdat nu IEDEREEN in staat is iets te koopen. Zijn er soms van onze klanten die verhinderd zijn den koopdag bij te wonen, er is niets verloren. De zegels behouden hun waarde en men heeft voor den volgenden koopdag des te meer punten en kan dus des te meer bieden. Alles wat op den koopdag wordt aangeboden, gaat ook weg. Heeft men b.v. in den beginne zeer hooge puntencijfers geboden, zoodat ten slotte haast geen zegels meer overblyven, toch worden alle aangebrachte goederen verkocht al moest een vloerkleed voor 10 punten worden toegewezen. Dat is de groote attractie van het systeem! „Ter Neuzen Klimop" heeft reeds veel mooie suc- cessen behaald, doch het Klimopzegel overtreft alles. De eerste groote verkoopdag is vastgesteld in de maand Augustus, na de Braderij. Dan reeds zullen honderden guldens aan goederen worden toegewezen op het Klimopzegel. Wie zal zich niet in de rij willen stellen om te bieden. En hoe zullen zij, die geen Klimopzegels bezitten, ont- goocheld zijn als de anderen er met de mooie goederen vandoor trekken. Daarom: Vanaf 7 April loopt de groote weg naar de Klimopwinkels. Zegels! Zegels!... Zegels! Ze worden uitgereikt, op gespaard door oud en jong, door arm en rijk. De tijd tot verzamelen der sigarenbandjes is voorbij. Het wordt nu een verzamelen van Klimopzegels! Jongens en meisjes, aan 't werk! Dames en heeren, kijkt uit waar ge voortaan uw inkoopen doet: in Augustus is het de groote dag: 't Is fabelachtig en toch waar. En zoo verbluffend eenvoudig. Niet raden, niet tellen, niet zoeken noch oplossen: Alleen op onzen koopdag komen bieden, gewapend met uwe zegels. De klanten zullen aan ,,Ter Neuzen Klimop" hunne groote dankbaarheid betuigen. Het is echt KLIMOPWERK!

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1936 | | pagina 9