ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN w No. 9390 WOENSDAG 18'DECEMBER 1935 75« Jaargang Binnenland FeuiHeton Een liefde in China. Geef Uzeii DIT Kerstgeschenk! Buitenland TWEEDE BLAD Neerlands nationaal radioblad. NEUZENSCHE COURANT wsrveyrgwemc^T'evMy a AGnn^ec." - -• HET DEFILe VAN HET KOBPS MARINIERS. De parade op hot Malieveld voor H. M. de Koningin, ter gelegeriheid van de herdenking van de oprichting vodr 270 jaar van het korps mariniers, welk inllitair schouwspel Dinsdag jJ- wegens lichte ongesteldheid van H. M. njoest worden uitgeateld, heeft Maar- dagocbtend plaats gehad. Omstreeks kwart voor 11 reden voor het paleis Noordeinde 3 hafauto'a voor, waariti de Koningin en de Prinses en eenige ledcn der hofhouding zich naar het Malieveld zouden begeven. Koningin en Prinses stapten nabij het Malieveld over in de blauwe caldchi. Bij het rijden langs het Malieveld werden de vorateigke person en door een belangstellende menigte hartelijk toege- juleht. Inmiddels was het korps mariniers, onder bevel van zijn commandant, kolonel J. C. O. Darren, met de m&rinekapel op het Malie veld langs de Spoorlaan opgesteld. Op het terrein, dat tengevolge van de weersomstan- digheid in een verre van gunstigen toestand verkeerde, waren eenige houten vloeren ge- legd voor de autoriteiten en genoodigden. Aanwezig waren on. de minister-president Dr. H. Coljjn; minister Dockers; de Oommissaris der Koningin, Jhr. Van Kamebeek; de bur- gemeester van Den Haag, den heer De Mon- chy en tal van andere autoriteiten. Voorts waren oud-gedlenden met hun vaandels (on.. van land- en zeemacht en Madjoe) vertegen- woordigd. Terwijl de marinekapel het Wil- helmus deed weerklinken, reden de vorstelpke personen het terrain op. Koningin en Prinses inspecteerden vervolgens in de open caliche de troepen en bleven in dat rijtuig om het defile gade te slaan. De troepen, in secties verdeeld, waarvan een met vaandel marcheerden zeer correct en keurig ondanks den striemenden regen, die toen wel op z(jn hevigst vjel. Na dit defi!6, waarbij een leven- <£g .JLeve de Koningin" werd aangeheven. vertrokken de Koninkljjke gasten, na min- aaam te hebben bedankt. SLIPGEVAAB OP BIJKSWEGEN K.N.A.C. aeht aanduicUng der gevaar- lyke wegvakken gewenscht. In een ad res aan den minister'van Water- staat heeft het bestuur der K.N.A.C. naar aanledding van de door den Rijkswaterstaat veivaandigde opgave van gladde rijbaan- oppervlokten als zijn meening te keimen ge geven, dat het zeer veel waarde zou hebben indien deze als bijzonder slipgevaarlyk be- scbouwde weggedeelten zouden worden aan- geduid. Zulks is reeds geschied op den Rijks- weg 's-Gravenhage-Noord-Hollandsche grens, waar te Hillegom voor het slipgevarr op de in het wegdek gelegen tramrails wordt ge- waarschuwd, terwjjl het in de bedoeling ligt ook te Lisse een soortgelijk bond te doen plaats en. Adressant acht het eveneens van belang indien dergelijke waarschuwingen terens werden aangabracht op de wegverhardingen, waarop gedurende een zekeren tijd van het jaar een speciale slipgevaarlijkheid wordt ondervonden, zooals enkele brugdekken in de hoofdverbindingen, o.m. b(j de brug te Keizersveer. HET GEVAL-KOBTENHORST. Op de vragen van den heer Goseling met betrekking tot hetgeen aan het lid van de Nederlandsche handelsdelegatie den heer dr. Kortemhorst tijdens zijn verblijf te Berlijn vanwege de Duitsche regeering is te kennen gegeven in verband met als lid der Tweede Kamer gedane uitlatingen. Heeft de Minister van buitenlandsche zaken mede namens den minister van handel, nijver- beid en scheepvaart geantwoord: 1. Inderdaad is aan dr. Kortehhorst, tijdens zijn jongste verblijf te Berljjn als lid van de Nederlandsche handelsdelegatie, vanwege de Duitsche regeering te kennen gegeven, dat, hoewel men geenerlei bezwaar maakte tegen zijn bljjven optreden als onderhandelaar, hem geen onverplichte beleefdheden van die zjjde aouden kunnen worden bewezen, en zulks op grond van uitlatingen van dr. Kortenhorst in de vergadering van de Tweede Kamer op 21 November j.l. Aan die mededeelingen werd toegevoegd, dat het ministerie van buiten landsche zaken, ofschoon zulks tot dusver nog was voorkomen, geen waarborgen kon geven tegen onaangename uitingen in de Duitsche pers. 2. Voigens verkregen inlichtingen gevoelde de Duitsche regeering zich in het bijzonder gegriefd door de uitlatingen van dr. Korten horst in bedoelde vergadering: ,,De onaan- tastbaarheid van de rechterljjke uitspraken, de onafhankelijkheid van de rechterlijke macht tegenover de uitvoerende organen is daar wel nu en dam tot een aanfluiting ge- worden'', welk woord in het Duitsch werd vertaald met Farce" of ,,Zum Hohn und Spott"; verder door de ontkenning van dr. Kortenhorst, dat Duitschland een „rechts- staat" mocht heeten. Naar Duitsche opvat- tingen zou dit laatste beteekenen, dat er in Duitschland geen recht besbond. Hr. Ms. gezant te Berlijn heeft daarop doen uitkomen, dat, hetgeen een Nederlander in een in Neder- lamd gehouden rede zegt, naar Nederlandsehen maatstaf moet worden beoordeeld, en dat naar Nederlandsche opvattingen, waarnaar dr. Kortenhorst in zijn rede troiiwens had verwezen, „rechtsstaat" een juridisch begrip is en dat de ontkenning van het bestaan van verhoudingen in een bepaald land, welke met dat juridische begrip strooken, geenszins als beleedigend voor dat land mocht worden opge- vat. Tegen de grief, voor zoover berustende op het woord „aanfluiting", kon echter zake- lfjk niets worden aangevoerd. 3. De regeering kan, na aan de Duitsche regeering met het sub 2e. vermelde resultaat opheldering te hebben gevraagd, geen goeden grond aanwezig achten voor verdere stappen bij die regeering. Zij is van oordeel, dat dr. Kortenhorst, toen hij na zijn benoeming tot gedelegeerde meerbedoelde rede in de Tweede Kamer hield, zich onvoldoende rekenschap heeft gegeven van zijn positie als lid der Nederlandsche handelsdelegatie, welke mede- bracht, dat bij in een tusschenperiode tusschen twee bijeenkomsten van de beide delegaties zich onthield van uitlatingen, welke die positie wellicht zouden kunnen bemoeilijken. Met de uiteraard ook door de regeering volledig er- kende onafhankelijke positie van een lid der volksvertegenwoordiging heeft dit naar de meening van de regeering niets te maken. De regeering acht na de door haar reeds bij de Duitsche regeering gedane stappen het inci dent als gesloten. Zij ziet daarom in het ge- beurde geen aanleiding voor eenigen verderen maatregel, met name wat de samenstelling der handelsdelegatie betreft. OPNEMING VAN JEUGDIGE WERK LOOZEN IN HET BEDRIJFSLEVEN. Gelijk bekend, heeft de minister van sociale zaken eenigen tijd geleden overleg gepleegd met Ged. Staten der provincies inzake een plan tot opneming van jeugdige werkloozen in het bedrijfsleven. Reeds hebben verschillende colleges van Ged. Staten een circulaire aan de gemeente- besturen laten uitgaan. In aansluiting daarop beeft de minister zich thans per brief tot een groot aantal, on- geveer zestig organisaties van werkgevers en werknemers gericht met het verzoek, bij de uitvoering van het plan, dat in den brief uit- voerig wordt toegelicht, zooveel mogelrjk medewerking te verleenen. Het plan beoogt jonge werkloozen werk- zaamheden te doen verrichten, welke in de verschillende bedrjjven onder de huidigs om- standigheden niet worden uitgevoerd, doch waren de tijden be ter, anders zeker ter hand zouden worden genomen. Het wordt de taak van de op te richten plaatselijke comity's dergelijke werkzaamheden op te sporen, plannen tot uitvoering te ont- werpen en deze den minister ter goedkeuring voor te leggen. Het ligt nu voor de hand, dat daarbij de medewerking zoowel van werk gevers- als van werknemerszijde niet zal kunnen worden gemist. Uit het Engelsch door BEN BOLT. (Nadruk verboden.) 16) (Vervolg.) „Heb je onaangename tjfding ontvamgen, Forsyth vroeg hij vriendelijk. „Ja", antwoordde Forsyth, met een ruk stilstaande, toen barstte hij uit: Wang-Hi de mamdarijn en Harrington zijn een paar ellendiga schurken". „Daaraan heb ik nooit getwijfeld", luidde het kalme bescheid. ..Alleen heb ik nocit kunnen ontdekken, wie de grootste schavuit van de twee was". „Dat zal ik je vertellen het is Barring- ton. Hij is een doortrapte boef. Dit briefje is van miss Barrington. Haar vader staat op bet punt haar te verkoopen aan Li Woeng-Ho, of heeft dat a! gedaan. Ze vraagt of ik haar helpen wil met de zendings-sampan weg te kamen. Wang-Hi dacht een oogenblik na. lrBen je er van overtuigd, dat het briefje van miss Barrington Is?'' klonk het toen. .Absoluut!" ,J>us, je denkt niet dat het een valstrik is Dat ze „Dat miss Barrington een valstrik voor mij opzet, is bultengesloten", verklaarde Forsyth vol overtuiging. „Nu, eerlijk gezegd", stemde de Chineesche arts toe, „geloof Ik, dat je gelijk hebt. Maar in dergeljjke omstamdigheden kun je niet voor- achtig genoeg zijn. Het is misschien verstan- dig als ik even met den jongen praat, allicht kan ik lets ontdekken". „Doe dat; inmiddels kan ik overleggen DE WEEB-AFDEELINGEN VAN DE N. S. B. Door ir. Mussert is. zooals wjj reeds me'den, in „Volk en Vadtrland" meegedeeld, dat de wat mij te doen staat." Hij hervatte zijn rustelooze wandeling door den tuim, tot Wang-Hi zich weer bij hem voegde. „Er is geen twijfel aan dat miss Barring ton den brief gestuurd heeft", vertelde hij. ,,Ik kan den jongen op geen enkele leugen of tegenspraak betrappen". „Ik heb onderwijl een plan bedacht", zei Forsyth hierop. ,,Ik moet haar te hulp ko- men, ik kan haar niet aan de genade van die twee bandieten overlaten. Wij zullen de zendingssampan voor haar gereed maken; ik zal haar helpen Barrington's huis te verlaten en wanneer ik haar veilig en wel aan boord heb, kom ik hier terug". „Als er op straat maar geen gevaar voor je is", opperde Wang-Hi. „Na donker niet. Ik kan kleeren van jou aandoen; als Ohinees zal ik ni;t de aandacht trekken; daarbij verwachtten ze niet, dat ik mij het gebeurde van vanmiddag zoo gauw weer vertoon. De hee'.e zaak zal niet meer dan een uur kosten". Hij wachtte een oogenblik en vervolgde: „Zoek jij Ching op, terwijl ik het antwoord schrijf en geeft hem instructies om provisie in de sampan te laden. Laat hij er dadelijk voor zorgen, want zoo gauw; het donker is moeten we weg". Hjj vroeg den boodschapper even geduld te hebben, ging het huis binnen en schreef een briefje aan Kathleen, waarin hij haar mededeelde, dat hij, als Chinees vermomd, kort na donker bij de poort van haar vaders huis zou komen; ze moest dan klaar zijn en wachten tot hij drieanaal geklopt had. Hij deelde haar in 't kort mode, dat hij maat- regelen getroffen had, die het haar mogelijk zouden maken naar Canton te gaan, en spoorde haar aan, zich dapper te houden. Hij verzegelde de enveloppe, gaf den brief aan den jongen en beloonde dezen met een zilveren dollar. De Chinees nam de enveloppe en het geld aan zonder een spier te vertrek- ksn en toen Forsyth de poort geopend h>.d, W,A. en R.W.A. van de N.S.B. met mgang ven 31 December a.s. worden opgeheven: Aan deze mededeelingen ontleenen we nog het volgende: De gev/eldige groei Van de N.S.B. in het nu ten einde spoedende jaar heeft met zich gebraeht, dat personen de beweging zijn bin- nengedrongen, die daar niet behooren. De een met de bedoeling de beweging van binnen uit te ondermijnem, de ander om een rol te spelen, weer anderen om do beweging dienst- baar te maken aan eigenbelang. De beweging zulvert als een gezond lichaam zichzelf en stoot onbruikbare elementen op den duur af. Dit proces ging echter niet snel genoeg en wordt nti sinds twee maanden van boven af bevorderd. In dit stadium van den opbouw gaat het er niet zoozeer om, om in den kortst mogelijken tijd te komen van 55.000 op 60.000 man, dan weJ om de beweging inwendig te reinigen en daardoor de saam- hoorigheid en de kracht te vergrooten. Dit gesohiedt door onbruikbare elementen in snel- ler tempo af te stooten en de open komende plaatsen te doen innemen door goede werkers. Dientengevolge moet groote voorzdcM'gheid betracht worden met bet toelaten van nieuwe leden en mag niet geschroomd worden om de ongunstige elementen een handje te helpen bij hun vertrek. CON CENTRATIE BIJZONDER ONDEBWIJS. Naar ..De Standaard" bericht heeft de heer j J. Schouten, a.-r. lid der Tweede Kamer, op i een vergadering van het Geldersche Prov. Comit6 te Arnhem Zaterdag verklaard, dat de concentratie-paragraaf uit het bezui- nigings-ontwerp voor het onderwijs voor de anti-revolutionnairen onaanvaardbaar is. Onze bezwaren zijn, aldus spr., zoo emstig, dat wjj op dit punt niet kunnen wijken. Het is niet toelaatbaar, dat in onze wetgeving het principe wordt geintroduceerd dat de overheid bevoegd zou zijn naar eigen subjectief inzicht te oordeelen of op een bepaalde plaats een bepaalde school mag bestaan. 1 Spr. betwijfelde het overigensj of het kabi- net-Colijn politieke consequentie^ uit een ver- werping van deze paragraaf zou trekken, het geen hij trouwens onredelijk zou achten. Het is dan ook zoo, zeide hij, ongeoorloofd ons in een positie te dringen van: 6f concentratie aanvaarden 6f het kabinet van zijn taak ont- heffen. Wij weigeren de positie zoo te zien en zoo te stellen. HET COLLEGE VAN REGEERINGSCOMMISSARISSEN. De Staatscourant vermeldt de nieuwe samenstelling van het college van regeerings- commissarissen. Deze samenstelling is thans als volgt: mr. dr. A. A. van Rhijn, voorzitter van het college, tevens waarnemend regeeringscom- missaris voor de visscherij; dr. W. L. Groeneveld Meijer, regeeringscom- missaris voor Handel en Nrjverheid, tevens regeeringscommissaris voor de Steunverlee- nlng aan de fabrieksturf Ir. S. L. Louwes, regeeringscommissaris voor den akkerbouw en veehouderij ir. A. L. H. Roebroek, directeur-generaa) van deji landbouw, adviseerend lid; ir. J. G. Tukker, adviseerend lid voor de pluimveehouderij F. V. Valstar, regeeringscommissaris voor de groenten-, fruit- en sierteelt; S. van Zwanenburg, commercieel adviseu''. „Als de Dieren spreken" door Anne de Vrles [schrijver von „Bortje") ,lnspecteor Lund heeft hoasf'door Willy Corsari Bijdragen scher L. J. Jordaan, L. M. Arntzenlus, Ted. Sickens, T. Oeff Jan de Boer. Illustrates van Harmsen van Beek Heskes Henstra etc .Gosto Berllng" door Dr. J. C. A. Fetter, met llustraties von Prof Jurres Kerstnummer verschijnt In oplage van 275.000 exemplaren Geef Uzelf een halfjaar-abonnement op de Radio Bodedan krijgt U 6 maanden lang iedere week Nederlands mooiste Programma Tijdschrift toegezonden, met alle programma's, m«t tal van artikelen en een overvloed van mooie tekeningen. Kosten F. 3-- slechts, te storten op Giro 128.000 AVRO, Amsterdam of bij een der ondergenoemde AVRO-kantoren Abonncer U direct dan ontvangt U bovendien hct> wondermooie AVRO-Kerstnummer, uitgevoerd in een schat van kleuren. met verhalen van onze bekende schrijfsters en schrijvers met bijdragen uit de beste pennen die het land U biedt! Als extra-Kerstverrassing sturen wij U dan de be- roemde AVRO-Kunstkalender, waaraan wederom 12 bekende Nederlandse meesters hun werk afstonden. F. 3.- slechts per halfjaar. Te storten op Giro 128.000 Amsterdam, of bij een der navolgende kantoren: te Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Haarlem, Groningen, Arnhem, Leeuwarden, Nijmegen, Zwolle (tijdelijk), Middelburg. RADIO BODE NED. BOND VAN HABMONIE- EN FANFAREGEZELSCHAPPEN. In de Zaterdagmiddag te Utrecht gehouden vergadering van den Nederlandsehen Bond van Harmonie- en Fanfare-gezelschappen is in de plaats van jhr. mr. F. van de Poll te Zeist, die na 25 jaar het presidium vervuld te hebben, om gezondheidsredenen is afgetreden tot voorzitter benoemd mr. F. J. van Lan- schot, burgmeester van 's-Hertogenbosch. In de Zondag gehouden vergadering is da afgetreden voorzitter gehuldigd en tot eere- voorzitter benoemd. liep hij met een sluwen lach om zijn dunne lippen heen. Toen de man verdwenen was, begon Dick Forsyth toebereidselen ter maken voor zijn avontuurlijke onderneming en nadat de iuis- t°mjs was ingevallenr.ld.oin.Jiijr in Chineesche kieedc, over den muuraan den acht.erka.nt van het huis. Het plein lag stil en ver'-iten en overtuigd, dat hq geen gevaar liep iastig gevaiien te worden, sloeg hij den weg in naar Barrington's woning. Hij bereikte het pad, dat van den hoofdweg er heen voerde, liep behoedzaam over het gras, dat het aan den kant omzoomde en kwam aan de witte poort. Hij Reek behoed zaam om zich heen, zag alleen zwijgende duisternis en klopte met het heft van zijn zakmee driemaal op de poort. Het geluid klonk helder en duidelijk door de stilte en hij wilde juist zrjn hand opheffen om het signaal te herhalen toen hij in zijn onmiddellijke na- brjheid een plotselinge beweging bemerkte. Hij draaide zich half om en op hetzelfde moment hoorde hij een soortgelijk geluid aan zijn andere zijde. V66r hrj kon roepen of iets doen, om zich te verdedigen, doemde een schaduwachtige gedaante uit het donker op en klemden zich een paar pezige handen met scherpe nagels om zrjn hals. De aanval geschiedde zoo onverhoeds, dat Dick Forsyth op den grond tuimelde, maar toen hjj lag, begon hij zich als een bezetene te verweren. Een andere gestalte p'.ofte bovenop hem en de volgende seconde kreeg hij met een gevulden bamboestok een venjj- nigen tik op het hoofd. Hij had een gewaar- wording, alsof hij een fellen lichtstraal zag, toen verloor hfl het bewustzijn.- Zijn aanval- lers, die zjjn lichaam voelden slap worden, stonden op en voltooiden hun werk door zijn handen en voeten te binden. En aan den anderen kant van de poort in smartelljk begrtjpen, stond Kathleen Barring ton, zich wanhopend afvragend, wat ze doen zou. Ze had daar gestaan toen Forsyth klop- VINGEBAFDBUKKEN BIJ UITBEIKING BIJBEWTJS. De cornmissie ter bestrrjding van de mis- daad te New-York voert een actie, tenein.de te bereiken, dat voortaan vingerafdrukken worden genomen van gegadigden van rijbewij- z.en voor het besturen van auto's. te en haar hart was van vreugdevolle verwach- tingen vervuld geweest. Maar spoedig had een namelooze angst haar aangegrepen; de volgende geluiden lieten haar niet in twijfel j dat Dick Forsyth was overrompeld en toen 1 het eensklaps stil werd teeken, dat de strijd geeindigd was had ze het wel kunnen uit- gillen van vertwijfeling, want ze was over tuigd, dat de aanvallers hero hadden vermoord. Met bovenmenschelijke inspanning hield ze zich in, duwde de poort open en liep naar buiten. Ze zag in de duisternis, dat twee schimmen- de figuren zich over een derde bogen, die op den grond lag. Opeens viel al haar angst af, j een blinde, roekelooze moed, een gevoel, dat j uit de oer-diepten van haar instinct opsteeg, verdrong elke redeneering, en met een onge- articuleerden kreet wierp ze zich op den diehtbijzijnden aanvaller, in de ijdele hoop, den bewustelooze Forsyth te kunnen helpen. Maar op datzelfde oogenblik glipten twee mannen geluidloos buiten de schaduw van den muur. Een van hen had een zak in zijn hand en toen zrjn metgezel Kathleen vastgreep, gooide de eerste haar den zak over het hoofd, waarna ze haar snel vastbonden. Een paar minuten later lag ze, ingepakt als een mum- mie, bulpeloos aan hun voeten. De twee kerels, die met Forsyth beizig waren geweest, hadden hun taak volbracht en lichtten zich op, alle vier hijgden nu van inspanning; een van hen lachte; toen ver- scheen een vijfdre. op het tooneel. ,,De stoelen!" commandeerde hij. Het viertal scheen zich in de duisternis op te lossen en terwijl ze weg waren, ging de laatstaangekomene naar den bewusteloozen Forsyth toe en gaf hem een schop. „Zoo, hond van een Engelschman! Jij war mij bedreigen! Wel, daar zul je nu van lusten en je zult bidden om te mogen sterven, dat vertel ik je!" De vier mannen keerden terug met een paar draagstoelen. In de laatste riitir.g ri. vorp.r.-: sie is een resolutie aangenomen, waanr wcrdt g- iischt, dat in iedercn staat. een btres" moot worden gevestiga, dat inlichtingen zil mcete-. uit- wisselen terzake van misdaden Indien het voorstei tot het verpiichte af- geven van vingerafd.ukken tot wot is ver- heven, zouden deze bureaux in het bezit komen van de vingerafdrukken, waarbij ieder, die op een gegeven oogenblik wordt ..gezocht" „Smijt ze er in!" riep de mandarin, want de vijfcie persoon was niemand anders dan hij. De vier gehoorzaamden en toen de manda- rijn een nieuwe order gaf, schommelden de stoelen aan de schoudars der dragers Een moment daarna begonnen ze langzaam den heuvel af te dalen. Een goed uur gleed Forsyth van de duister nis der bewustcioosheid in een andere duister nis, die tot zijn zinnen doordrong, zonder dat dezen hem echter eenige aanwijzing konden geven omtrent de plaats, waar hij zich bevond Eenigen tijd lag hij stil voor zich uit te sta- ren, toen bereikte het ge&lots van water zijn oor, een muffe lucht kwam in zijn neus, ter wijl hi) een menigte geluiden opving, die zijn gedachten associeerden met de beweging van een schip. Juist terwijl hij zich hiervan be- wust werd, hoorde hij het getrippel van poot- jes en een seconde later liep iets over zijn lichaam. Hij maakte een p'ctselingi, bruuske beweging, de rat piepte en sprcng weg. Toen trachtte hij zich cp te rich'-en. Nu merkte hij pas, dat zijn handen en voe ten gebonden waren en in het moment dat volgde, kwam de herinnering als een bruisen- de stroom terug. De gebeurtenissen van dien middag en vooravond trokken weer aan zjjn geast voorbij, de brief, dien hij van Kathleen BaiTington had ontvangen, het signaal, dat hij had gegeven, de aanslag voor Barrington's poort. en de overtuiging, die met een sciiok vorm aannam in zijn hersens, uitte zich in e£n enkel woord: ..Verraden!" Deze overtuiging was heel wat zwaarder te dragen dan al het andere van de verschrikke- lijke situatie. Zijn gebonden polsen deden hem pijn, zijn hoofd bonsde, zijn lichaam was zoo stijf, alsof het bont en blauw grslagen was, maar naast de folterende gedachte dat Kath leen Barrington hem in de handen van zjjn vrjanden overgeleverd had, leek hem dat alles volmaakt onbelangrflk. (Wordt vervolgd.)

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1935 | | pagina 5