I W. U, SGHUURMAN Hoogwatergetij I I I I hervat. CrisismaatregeienAardappelen. JONGENS- en MEISJESBOEKEN Firma J. L. JURRIJ 5 - n t&d Hand- en.TMoeken Sport Gemengde Berichten Laatste Berichten Burgerlijken Stand Marktberichten &DTEBTENTIEN I I... I I Qpenbare Vergadering WEGENS OPHEFFING Firma P. J. van de Sande Wit Fianel Dames Pyama's Wit Katoen VOETBAL. NA DE VARKENS THANS DE TARWE. LOOP DER BEVOLKING. ''4. de Weled. Heer Sietema. OnderwerpConsumptiemelk prijsregsling ZENUWARTS te MIDDELBURG, heeft alle spreekuren Heden ontsliep na een geduldig lijden onze hartelijk geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, ELISABETH LAURENCE DE LINT, geb. "VAN DE SANDE, in den ouderdom van 56 jaar. Bandoeng Ir J. A. DE LINT Rotterdam A. S. KoHLERDE LINT Ir J. L. G. KoHLER en Kind M. C. DE LINT Delft M. J. W. DE LINT Voorschoten P. J. DE LINT J. A. DE LINT 's-Gravenhage, 1 Juli 1934. Van Blankenburgstraat 80. Geen bezo^. De teraardebestelling zal plaats hebben Woensdag a.s. kwart voor twaalf op de begraafplaats Oud Eik en Duinen. Vertrek van Van Blankenburgstraat 80 te half twaalf. Eenige kennisgeving. Heden ontsliep te 's-Gravenhage tot onze diepe droefheid onze innig geliefde Dochter, Zuster, Behuwdzuster en Tante, ELISABETH LAURENCE DE LINT, geb. VAN DE SANDE, in den ouderdom van 56 jaar. 's-Gravenhage M. C. VAN DE SANDE—Pothoven ■L. M. E. BENJAMINSE—Van de Sande Mr A. P. BENJAMINSE en Kinderen M. VAN DE SANDE I. VAN DE SANDE M. VAN DE SANDE—Donze en Kind G. C. SCHOUTEN HOOGENDIJK— Van de Sande en Kind P. C. SCHOUTEN HOOGENDIJK Dr W. DE LINT Amsterdam 's-Gravenhage Ter Neuzen Tjiwangie Est. (lava) 's-Gravenhage Juli 1934. Geen bezoek. Als Depothouder zijn aangesteld fn Z.-V. O. D. voor het afgeven van Bonnen, Rooivergunningen en Veilinss- verklaringen, de R. K. Landbouwschool te Hulstte Sas van Gent bij C. BRUGGEMANj. W. BAKKER, Axel en de Veiling Ter NeuzenJ. VEREECKEN te Kloosterzande. Namens de G. en F.-Centrale, Afd. Rijks Contr6le-Bureau, Ter Neuzen Telef. 156 J. HUIJSSENDIELEMAN. P.S. Het rooien van Pootaardappelen zonder rooivergunning is verboden. F» P. J. VAN DE SANDE van Ter Neuzen voor 1934 waarin tevens zijn opgenomen de spoor- en schuttijdente Ter Neuzen, Sluiskil en Sas van Gent. PRIJS 20 cent zeer groote sotteering prijzen vanaf 11 cent diverse kleuren prijzen vanaf I,72 uitgebreide keuze 70 c.M. breed vanaf 7 cent vanaf 9 cent NOORDSTRAAT 58 TER NEUZEN Niet alleen de autoriteiten op het stadhuis, maar honderden lang-s den weg die afgeloopen werd alsvorens het sportterrein aan den Kou- dekerkschen weg was 'bereikt, hebben den stoet met belangstelling gadegeslagen. Op genoemd terrein was een flinke tribune opgericht voomamelijk voor de autoriteiten, en officieren met hun dames en eenige geluid- versterkers waren aanwezig om te tracbten bet gesprokene over het geheele terrein te doen hooren. Men moest een kwartiertje wachten alvo- rens Minister Deckers met gejuich kon worden begroet en toen kon met de opening van de eigenlijken Landdag worden begotinen, in tegenwoordigheid van duizenden bedangstelle- den. De burgemeester van Vlissingen, de heer Van Woelderen, heette allereerst Minister Deckers welkom en bracht hem hulde, dat hij de reis heen en weer heeft willen maken. De Minister kon mededeelen, dat de toestand van den Prins geen aanleiding geeft tot grooten ziorg. Spr. uitte zijn hoop op een spoedige Deterschap van den Prins, wat krachtig onder- steund werd. Ook de andere autoriteiten heette spr. nogmaals welkom en zich richtende tot de Zeeuwsche landstormers, zeide spr., dat men op zulke dagen als Zaterdag ziet hoe groot "de belangstelling der autoriteiten is en dat men daar nog weer eens doordrongen door moet worden, hoe eendracht, eensgezindheid en saamhoorigheid alien samen machtig en groot maakt. Spr. schetste hoe de Zeeuwen met Holland samengingen in de eeuwen van onzen groot- sten bloei in ondememingslust en dooraet- tingsvermogen en zij daarbij vormden de krachtdgste steunpllaren voor het gezag en voor Oranje. Zal Bestevaer Michiel, Vlissinger van eenvoudige geboorte, niet altijd het natio nal voorbeeld blijven van onwankelbaren trouw en treffende bescheidenheid A1 heeft Zeeiand later tijden van achteruitgang en ver- vaJ gekend, tegenwoordig zijn de Zeeuwen aan de heerlijke Nederlandsche Scheldie weer wak- ker en ondememend als weleer en bereid de goede oude Zeeuwsche tradities hoog te hou- den. De kranige Zeeuwsche landstormers be- hooren daarbij mede voorop te gaan en spr. is er van overtuigd, dat zij pal zullen staan als het moet. Op voorstel van spr. besloot men aan de Koningin een telegram te zenden van den volgenden inhoud: Het Zeeuwsche Verband van den Bijzonderen Vrjjiwilligen Dandstorm op den Landdag te Vlissingen ver- zameld, biedt Uwe Majesteit zijne eerbiedige gevoelens van verknochtheid en onwankelbare trouw. De burgemeester van Vlissingen, voor- zitter van den Landdag, van Woelderen". Spr. besloot met een drievouddg hoezee op H. M. de Koningin, waarmede alle aanweizgen in- stemden. De tweede spreker, luitenant-generaal b.d. L. F. Duymaer van Twist, voorzitter der Nat. Landstormcommissie, voldeed gaame aan het verzoek een enkel woord te spreken. Spr. kan daardoor dank brengen, dat zoo veien vrijwillig gehoor hebben gegeven aan zijn oproep om te komen. Spr. verheugt zich ook over de aanwezigheid van zooveel vrou- wen van landstormers. In haar steun ligt voor een groot deel het succes voor een krach tig voortgaan van het mooie instituut. Als de B. V. L. de vrouwen aan zijn zijde heeft ■zal het goed moeten gaan met de actie. Spr. hracht daarop onder applaus hulde aan den heer P. G. Laernoes, van wien zulk een stuw- kracht voor den B. V. L. uitgaat. De Land- dagen genieten de groote eer gewoonlijk een lie van het kabinet tegenwoordig te hebben, dit is wel een bijzonder voorrecht. Er zijn duizenden congressen in een jaar in Neder- iand, die dat vorrecht moeten missen. Dat de B. V. L. zoo anders wordt behandeld, is een groote onderscheiding, die zij aan de voile be langstelling der regeering dankt. De Zeeuw sche vrijwilligers, die zich aansluiten, toonen te begrijpen den geest van den B. V. L. Men moet paraat zijn en ,,als het moet" pal staan voor Vaderland, Koningin en Vorstenhuis. (Applaus.) Op het podium tegenover de tribune nam nu het Westkapelsche Dameskoor, onder leiding van den heer P. de Rooij te Vlissingen, plaats en terwijl alle aanwezigen opstonden, zongen zij het Wilhelmus. Het volkslied werd gevolgd door het niet minder goed gezongen ,,Bede voor het Vader- land". Hiema1 beklom de heer Ds. J. A. van Selms, Herv. predikant te Nijmegen, het spreek- gestoelte om te spreken over ,,De Geestelijke achtergrond van den B. V. L.". Door leven achter de tribune was Ds. Van Selms niet makkelijk te volgen en moeten wij ons bepalen tot enkele opgevangen deel- tjes van zijn rede. Spr. behandelde o.a. het ontstaan van den B. V. L. in tijden van revo- lutiegevaar, toen men meende, dat de regee ring niet meer kon vertrouwen op het leger en de politie. Men voelde, dat er een instel- ling moest zijn, waarop een regeering,. die vol- gens wettelijke regelen aan het bewind is, in alle g"evallen volkomen rekenen kan. Dit is dus een insteiling, die zoowe de geestelijke als andere vrijheid van den individu zal bescher- men. Een insteiling, als de B. V. L., die krach tig staat achter het: ,,Ik zal handhaven' Direct na Ds. Van Selms, sprak de heer J. W. Vienings, burgemeester van Clinge, die tot onderwerp had ,,De B. V. L. en het gezag Spr. herinnerde aan 1918, mocht zoo iets zich herhalen, dan is de B. V. L. noodig. Als het gezag omver geloopen dreigt te worden, dan is de B. V. L. op post, het geweer in de» aanslag. Ten koste van goed en bloed zal hij het gezag vendedigen. Het gezag is de wette lijke gesteide-macht. Zonder gezag is geen samenwerking mogelijk, niet in een fabriek, niet in een zaak, maar ook niet in een land. Dit leert Rusland, waar men revolutie kreeg om te komen van onder het gezag van het Tsarisme, maar waar nu een ander gezag niet minder tiert. Spr. is verheugd, dat Nederland thans een kabinet heeft, dat weet wat betee- ken het gezag hoog te houden. Hulde brengt spr. speciaal aan den Minister van Defensie, die de recbte man op de rechte plaats is. Gezag krijigt men niet door te speculeeren op den volksgunst, want het volk roept den eenen dag ,,hoerah" en den volgenden dag ,,kruisigt hem". De geschiedenis leert duidelijk wat gezag is. Spr. is niet voor een dictatuur, want bij een parlemenit worden de staatsbelangen be- hartigd in een kamer, maar bij een dictator in diens tusschenkamer. Voor Nederland moet het gezag blijven hij Koningin Wilhdmina. Daarom moet men pa1 staan voor troon, altaar en vaderland. Met Gods steun moet men blijven bevorde- ren Oranje en Nederland een", tot in eeuwig- heid. (Luid applaus.) Thans was het de heer S. J. Tamminga uit Goes, die met 't Zuid-Bevelandsche a Capella- koor de aanwezigen vergastte op „Wilhelmus", ..Holland ik vind je zoo mooi" en „Jan Willems Vrijage", gevolgd door de oude Zeeuwsche dans ,,Provinciale Rei". Na het succes der Zuid-Bevelanders waren directe de Westkapelsche schoonen weer op het podium am met heldere stemmen het „WiIt heden nu treden" en het „Zeeuwsch Volkslied" ten beste te geven. Een dankbaar applaus was haar hulde na dit tweede optreden. En direct marcheerden de kranige jongens der marine in hun tumkleeding het terrein op. defUeerden langs de tribune en voerde op de muziek van een tamiboer en een pijper een zeer lang, bijna onberispelijk uitgevoerd num- mer Zweedsche gymnastiek uit, met als een slot in menschelijke lijnen een groote W met een anker er onder op het grasveld. De nu volgende standen hadden niet minder welverdiemd succes. Dit was ook het geval met het nu volgende colonne-geweer een bij zonder ingewikkeld nummer, dat vlot uitge voerd werd en als slot ook een hulde aan de Koningin was, omdat een deel der mannen met hun geweren, „W" schreven en de andere het geweer presenteerden. Intusschen had de heer P. G. Laernoes reeds medegedeeld, dat de jury voor den vaan- delwedstrijd bestaande uit de heeren: P. Wis- se, C. W. D'huy, L. Heijmans, alien te Middel- burg, W. Abeleven, Souburg en G. A. M. Jacobs, Vlissingen,. de volgende prijzen had toegekend: eerste prijs de afdeeling St. Maar- tensdijk met 41 p.; 2e afdeeling St. Philips- land en Anna Jacobapolder met 40 punten, 3e afd. Sluis en 4e afd. Koudekerke, beide met 39 punten, volgorde bij loting. Het Zuid-Bevelandsche a Capella-koor stond intusschen weer gereed en klonk het Piet Hein lied over het veld, gevolgd door ,,Domine, sal- vam fac Reginam nostram" en het ,,Zeeuwsch Volkslied" ,met tot slot den zoo aardig ge zongen en gedansten oud-Zeeuwschen dans „Het Patertje". Het succes was ook nu groot. Het muziekkorps ,,Oefening na den Arbeid" uit Middelburg hegeleidde den gezamenlijken slotzang, n.l. twee coupletten van het Wilhel mus. Hiermede was de uitstekend geslaagde Landdag beeindigd. Verschillende groepen waren reeds vertrok- ken omdat hun nog een verre reis wachtte naar hun haardsteden. Zoo was er o.a. de stoomhoot ,,'Stad Zierikzee" met een 150-ta.l Schouwenaren en o.a. het muizekgezelschap ..Witte van Haamstede". Maar ook uit de uiterste hoekjes van Zeeuwsch-Vlaanderen, uit Tholen en St. Pbilipsland, waren vrouwen en mannen opgekomen om mede te getuigen dat men wat er ook gebeure, zich schaart achter het wettig gezag, en dit zal steunen voor zooveel in zijn vermogen is. LITSLAGEN VAN ZONDAG. Kon. Nederl. Voetbalbond. Kampioenschap van Nederland. AjaxVelocitas 31. Ajax heeft gister haar kansje, om door middel van beslissingswedstrijden het lands- kampioenschap te behalen, weten te henutten, door op eigen terrein te winnen van Velocitas. Het wachten is nu op de ontmoeting KFC Willem n. De stand luidt thans: KFC 7 4 2 1 144 10 Ajax 8 4 2 2 218 10 Willem II 7' 3 2 2 1315 8 Heracles 8 4 4 1320 8 Velocitas 8 1 7 822 2 TERNEUZENTEMSCHtE S.K. 52. De Belgische vereeniging Temsche SK heeft gister een goeden indruk achter gelaten. De uitslag 52 voor Temeuzen was zeer geflat- teerd. Door de Belgen Werd in het veld goed werk geleverd, doch voor doel Waren zij meestal het hoofd kwijt en wisten van de kansen geen gebruik te maken. Wanneer het vastgestelde aanvangsuur reeds was verstreken en de gasten nog niet waren gearriveerd, begonnen de meeste be- zoekers zich reeds met een ndet-doorgaan van den wedstrijd vertrouwd te maken. Eindelijk kwamen de gasten dan toch opdagen, zoodat een half uur over tijd kon Worden begonnen. Reeds vanaf het begin was het een aan- trekkelijke partij. Ook bleek reeds direct, dat het veel te lamge gras een ernstige hin- derpaal was voor de spelers. Ofschoon beide partijen reeds eenige mooie kansen hadden gehad, duurde het toch twintig minuten voor- dat Terneuzen de leiding wist te nemen. Vijf minuten later maakte Temsche echter gelijk. Weer nam Temeuzen de leiding, maar spoedig daama was de stand nogmaals gelijk, 22, met welke verhouding ook de rust intrad. In de tweede helft Werkten beide ploegen hard om het leidende punt, Wat tenslotte aan de thuisclub gelukte. Wel kreeg Temsche daarop kans om door een strafschop gelijk te maken, doch hiervan wenschte zij geen ge bruik te maken. De Belgen wenschten blijk- baar door hun aanvalsspel de partijen op ge- lijken voet te brengen, doch daartoe wprd hen geen kans geboden. Plotseling kwam in den stand verandering, toen bij een aanval van Temeuzen een der Belgische backs den bal in eigen doel trapte, terwijl tenslotte eenigen tijd later, na eenig gewirwar voor het doel, de doelman van Tem sche nogmaals door Terneuzen Werd gepas- seerd, zoodat tegen de verwachting in, Ter neuzen dezen wedstrijd met 52 won. Omtrent de omvangrijke fraudes, welke ont- dekt zijn bij de^ tarweleveranties aan de Ge- westelijke Tarwe-organisatie in Noord-Brato., schrijft het „Handelshlad" nader: Het eerste onderzoek had plaats in Halste- ren, waar een groote partij zoogenaamde vnje tarwe als Vita-tarwe is vermalen en daama aan verschillende bakkers tegen den vollen prijs is afgeleverd. Naar aanleiding hiervan heeft de hoofdeon- troleur van de Tarwe-Centrale, den heer Den Oudsten, te Halsteren een onderzoek ingesteld, waarbij zooveel feiten aan het licht kwamen, dat de nasporingen, welke reeds vier weken duren, een zeer grooten omivang hebben aan- genomen. Hierbij is komea vast te staan, dat de Tarwe-Centrale \en de Gewestelijke Tarwe- organisatie op tal van wijzen zijn benadeeld. Zoo is door al dan niet'opzettelijk onjuiste schattingen der opibrengst van den te velde staanaen oogst veel meer tarwe aan de Cen- trale geleverd, dau werkelijk door de boeren is verbouwd. Zoodat het vermoeden voor de hand ligt, dat goedkoop gekochte vrije tarwe tegen den vollen prijs aan de Centrale, casu quo de gewestelijke organisatie is geleverd. Ook is gefraudeerd met het monstertrekken der geschoonde tarwe, waardoor groote par tijen in een hoogere prijsklasse geklassificeerd zijn, tengevolge waarvan deze partijen_ van 50 cent tot f 2 per 100 K.G. te duur aan de Cen trale zijn geleverd! Voorts is gebleken, dat tarwe, die als A- qualiteit, of super-A-qualiteit aan de Centrale werd gedeclareerd, bij de boeren als B- of C- qualiteit is afgerekend. Fraude schijnt verder gepleegd te zijn met de levering van zaai-tarwe, terwijl tenslotte met medeweten en goedivindea van ambtena- ren der Gewestelijke Tarwe-organisatie ver- voerbewijzen voor ongeschoonde tarwe zijn af- gegeven, tengevolge waarvan het bewaarloon in de opslagplaatsen te vroeg is ingegaan. Hierdoor is de Centrale opnieuw voor groote bedragen benadeeld. SLACHTOFFERS VAN SNELHEIDS- WAANZIN. Bij de motorwedstrijden om den grooten prijs van Duitschland hebben tWee bekende rijders den dood gevonden. De Zweed Kalen, die de vorige week ook in de T.T.-races startte en de Relg Noir, die tweede werd in de 500 (J.c. klasse, kwamen zoo ernstig te val- len, dat zij met een schedelbreuk naar het ziekenhuis moesten worden overgebracht, al- waar zij aan de bekomen verwondingen "zijn overleden. DE TOESTAND VAN Z. K. H. PRINS HENDRIK. 's GRAVENHAGE. Omtrent den toestand van Prins Hendrik kan worden medegedeeld, dat na een eenigszins onrustigen voomacht Z. K. H. 6 uur onafgebroken rustig heeft ge- slapen. De gister gemelde temperatuursverhooging is nog niet geheel geweken. Een zeer lichte hartvliesontsteking, als ge- volg van den oorspronkelijken aanval van hartzwakte, maakt absolute rust voorloopig dringenid noodzakelijk. De berichten, die in enkele bladen zijn op- genomen waarin gemeld werd dat de Prins bij het zich openbaren der ziekte tengevolge van pijn en hartzwakte het bewustzijn zou hebben verloren, berusten op een misverstand. Z. K. H. is geen oogenblik buiten bewustzijn geweest. HAAGSCH GERECHTSHOF. Door de rechtbank te Middelburg werd vrij- gesproken de directeur van de stoomtram maatschappij BreskensMaldeghem, de Th., van de hem ten laste gelegde verduistering, tegen welk vrijsprekend vonnis de Officier van Justitie hooger beroep had aangeteekend. Hpden heeft het Haagsche Gerechtshof conform het requisitoir van den advocaat- generaal dit vrijsprekend vonnis bevestigd. TER NEUZEN. In de afgeloopen week hebben zich in deze gemeente gevestigd: D. Molducci, technicien, Noordstraat 17, van Axel. E. d'Hont geb. Oppeneer, zonder, Louisa- straat 15, van Middelburg. F. L. de Kubber, dienstbode, O 195 (inw.), van Zaamslag. C. J. Meijer, zonder, Tholensstraat *110, van Axel. C. de Koeijer, landbouwersknecht, Baandijk 22, van Zaamslag. J. P. M. Hauser, dir. N.V., Scheldekade 7, van Amsterdam. Indien gij voortdurend last hebt van schele hoofdpijn als gevolg van een slechte spijsvertering, gebruik dan eens een poosje Foster's Maagpillen, het betrouwbare, zacht werkende laxeermiddel. Atom verl^rijgbaar A f 0.65 per flacon. Te Ter Neuzen bij Firma A. van Overbeek* Leunis, Axelschestr. fin Westkolkstr. 19 (Ingez. Med.) O. S. G. H. v .Haelst, zonder, Heerengradit 2, van Vught. A. P. de Bruijn, dienstbode, Noordstraat 76. van Ossenisse. P. de Lege geb. <van Kerkvoort, zonder, Scheldekade 17, van Zaamslag. Wed. A. C. v. d. Linden-Boulogne, zonder, Axelschestraat 22, van Gouda. A. M. D. Kiel, zonder, Tholensstraat 15, van Axel. Vertrokken A. P. F. de Graeve, dienstbode, Spoorstraat 3, naar Sas van Gent. Wed. T. A. de MulHuijssen, zonder Axel schestraat 10, naar Axel. M. J. B. Toutin, metaalbewerker, Baandijk 12a, naar Selzaetc. Wed. P. d'Hont geb. de Bakker, zonder, Nieuiwediepstraat 83, naar Hulst. C. Ph. G. A. de Lavoir, dienstbode, Beneden- weg 31, naar Goes. (Nadruk ver.boden.) TER NEUZEN. Huwelijks-voltrekkingen. 27 Juni. Antho- nius Josephus Florentinus Vantricht, oud 23 j., jm. en Jelletje Weijsenbom, oud 22 j., jd. 28 Juni. Jacobus Gerardus Aarsen (van Sas van Gent), oud 33 j., jm. en Irena Sophia Be- gheijn, oud 31 j., jd. Arie van der Staal, oud 22 j., jm. en Sara Johanna Dieleman, oud 22 j-. jd. Geboorten. 23 Juni. Irene Mathilde, d. van Alfons Luciaan Verbraeken en van Josephina Albertina Poorters. 24 Juni. Oomelis Fran- qois, z. van Martinus Johannes Wieland en van Janna Johanna Jansen. 25 Juni. Jan Adriaan Maarten, z. van Pieter de Lege en van Pieter- nella van Kerkvoort. Overlijden. 26 Jimi. Elisabeth Mannaert, oud 80 j., wed. van Petrus van Goethem. Rotterdam, 2 Juli 1934. VEEMARKT. Aangevoerd: 445 vette runderen; 360 vette en graskalveren; 486 schapen en lammeren; 854 varkens. De noteering was als volgt: Koeien le kw. f 0,65f 0,62, 2e kw. f 0,52 0,56, 3e kw. 0,400,44; Ossen le kw. f 0,520,56, 2e kw. 0,460,50, 3e kw. 0,400,43; Kalveren le kw. /0,600,70, 2e kw. 0,50—/0,55, 3e kw. 0,30—/0,40; Schapen le kw. 0,37, 2e kw. 0,33, 3e kw. 0,30; per stuk,/18, 14, /9; Lammeren le kw. 0,39, 2e kw. 0,35, 3e kw. /0,30; per atuk 12, 10, 8; Varkens le kw. /0,32 0,34, 2e kw. 0,280,30 3e kw. /0,24 0,26. Door de Crisis-rundveecentrale werden 45 schapen uit de markt genomen. VLAS. Aangevoerd: Blauw 600 K.G. 0,40 - -/ 0,45; Holl. Geel 7500 K.G. 0,40—0,45. AARDAPPELEN. Zeeu'wsche Eigenheimers 67Blauw- pitten 7,50—/8,50. Malta Spring 1213 ct.Westl. ronde 7 8y2 ct.! Westl. lange 67 ct.; Westl. kleine 56 ct. per K.G. GRANE5N "EN PEULVRUCHTEN. Geen noteering tot nieuwe oogst. D.V. 8 Juli a.s. hopen onze geliefde Ouders, EGBERT CHR. OGGEL, en KRINA DREGMANS, den dag te herdenken van hun 25-jarig Huwrelljk. Hunne Kinderen, D1NQEMAN en Verloofde. KAATJE*. Axel, 2 Juli 1934. P Hiermede betuigen wij onzen hartelljken dank aan alien voor de vele blijken van belangstelling ondervonden na het plotseling overlijden van onzen lieven Zoon, Broeder en Ver loofde, ELIZA BAKKER, in het bijzonder aan den heer A. A. Dees en vrouw en personeel der onderneming. Namens alien, M. A. BAKKER van de MELKVEEHOUDERSBOND Woensdag a.s., 3 uur (Z. T.) bij den Heer Zegers, Hotel „Den Arend". Spreker: Alle veehouders en slijters worden uit- genoodigd de vergadering bij tewonen. HET BESTUUR. 1 van den beurtdienst Ter Neuzen—Goes v.v. door den heer K. Hamelink, deelt ondergeteekende mede, dat hij dezen dienst weer als voorheen geregeld hoopt uit te voeren. Vertrek Ter Neuzen des Woensdagsmorgens vroeg, aankomst Ter Neuzen des Vrljdagsavonds. Beleefd aanbevelend, D. P. DE JONG, Blokken 3. Beurtschipper op Middelburg. Ter Neuzen, 2 Juli 1934. 5 cent per 3 ons: Nice Biscuits. 1 5 cent per 2 ons: Mexicaantjes, Nogahopjes, Toledo Bonbons (zachte vulling). 1 0 cent per 1 ons: Cafe noir, Frou-frouwafels, Cristaldrops, Pinda Toffee, Fruitdrops, Ananasbabbels. 10 cent per ons: Sinaasschijfjes, Taraciona's, Pruimen. BOEKHANDEL

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1934 | | pagina 3