s\°*a'\e*etS Luxor_Theater MflflGPILLEN Kennisgeving. Friseertangen Een HOFSTEEDJE Ter Neuzens Mannenkoor St. Nicolaasfeest QEMENQDE BERICHTEN. Laatste Beriehten. BU&GERLIJKEN STAND. MARXTBERICHTEN KLAVERZADEN Dinsdag 29 November Dr. KROP Openbare Verkoopinq Canadaboomen 100 CANADABOOMEN, bij VAN OVERBEEKE. Niemandsiand. Ik geef voor het A. KREYMBQRG Co., Electrische Firma Gebrs Tazelaar VERKOOPINGEN, UITVOERINGEN AANBESTEDINGEN, ENZ. LOOP DER BEVOLKING. SCHEEP V AARTBE WEGING. WISSELKOERSEN. K. DE RIDDER-SCHIPPER, Weder als voorgaande jaren op besteDing verkrijgbaar Echte zuivere Belgische en Roosendaalsche FRANS DE (3RUIJN, te HOE K. UU UU Ull'IUI van DRIESSEN'S CHOCOLAOE. lO ct. per suk (fiink model) FILMVOORSTELLING op Dinsdag 29 Nov. 1932, vanaf 3 December tot 10 December 1 pakket inhoudende 1 pond Krippen 1 pond magere Worst en 1 ons Vet voor 75 cent. Op verzoek zal onze SI. Nicolaas met Zwarte Piet de pakjes aan huis bezorgen. Beleefd aanbevelend, D. IJSEBAERT, Aan onze geachte begunstigers van Ter Neuzen en Omstreken maken wij bekend onze Vertegenwoordiger voortaan weer elken Woensdag te Ter Neuzen zal zijn bij den heer ALLAART, Lange Kerkstraat 5, voor het aannemen van bestellingen op Heeren-, Jongens- en Kinderkleeding, Confectie en naar maat. Is ook aan huis te ontbieden. MIDDELBURG LANGE DELFT H 13 Noordstr. Telef. latere. 19-21 13 Ter Neuzen Heerlijk van sinaak bij VAN OVERBEEKE .aanval volgt, waarbij tie Regt door kopwerk bet apel een wending igeeft. Ala Scheele, die ditmaal als half speelde, zijn voorhoede aan net werk zet, ontsnapt de Sassche doelman aan een zeer groat gevaar als F. de Kegt zieh door de verdediging heeft heen igeiwerkt en aUaen voor Duoarmont staande rakelings naast schiet. Nadat Borgt een duel veriiest tegen den vluggen Sasschen linksbuiten en Dieleman het buitenspelreglement een paar malen heeft overtreden, ontwikkelt zich een kracJitig Axelsch offensief. Een fraai drie- hoeksspel tusschen Gans, de Regt en Diele- man, doet eerstgemoeande in een kluwen van apaters belanden en de Sassche keeper be- eweert het gevaar. Een fraaie trough-passe van de Regt naar Dieleman wordt met een achuiwer naast het Sassche heiligdom besio- tien. By een vrijen schop tegen de Boys redt Ducarmont maar als Koekkoek dan prachtig en zeer scherp voor/.et behandelt hij tenge- volge van den wind het leder onjuist en de score is geopend 01. Het spel is dan 9 mini it en oud en de Axelaars geven een short- passing spel te zien waar het spel der Boys grillig tegen afsteekt. Een Sassche uitval brenigt verademing voor de tricolore's, maar M. Gans retoumeert het leder en weer zijn de Oranje-mannen voor het Sassche doel. Han- dig passeert de Regt naar Koekkoek en er zijn ruirn 12 minuten gespeeld als zijn zuiver geplaatst schitterend schot ten tweeden male in de Sassche touwen wordt gejaagd. 02. I>e Axelaars behouden in de verdere eerste helft het beste van 't spel. De uitvallen der gastheeren zijn weinig gevaarlijk en de Regt en Gans in de Axelsche voorhoede vergasten ons op handig gegoochel met het leder, dat de vurig verdedigende Sassenaars voor lastige problemen stelt. Tal van Axelsohe aanvallen stranden echter op buitenspel. Een fraaien voorzet van Dieleman kogelt F. de Regt naast. De Boys voorkomen dan eenige malen gevaar door udttrappen. Als de Oranje-hem- den wat al te dicht op den Sasschen doelman zltten snerpt het fluitje voor een vrijen schop. Een hoekschop van Dieleman belandt op de Sassche palen, waama J. v. d. Berge in de buitenspelval loopt. Als Dieleman dan al- leen voor den Boys-doedman komt te staan gaat zijn vliegend schot over. Een nieuwe rechtsche attacque brenigt den Sasschen doel man opnieuiw in het nauw. Nadat AsseJman an Dammens een paar maal de situatie hehben gered, blijft de Sassche doelwachter op den bal liggen en geeft de scheidsrechter een vrijen schop tegen Axel. De Sassche rechtsbuiten D'hooge voelt dan de verdediging ■der gasten aan den tand, maar de Axelsche aanvoerder is onvermunmbaar, zoodat K. Gans opmieuw de Sassche veste onder vuur neemt. Bij een onverwachten Snellen aanval van nechts ontsnapt het Axelsche doel aan een dOorboring, het harde, schuine schot gaat over v. d. Velde's heiligdom. Even later is Dieleman voor het doel van Sas, maar de jeugdige keeper stopt zijn metaalharden schuiver. Als de Sassenaren eindelijk een hoekschop op het Axelsche doel weten te for- oeeren, vinden Borgt en M. Gans het welle- tjes. Door een onderling verkeerd begrijpen van Dieleman en K. Gans gaat een fraaie kans verloren. F. de Regt wordt goed bewaakt en Dieleman plaatst een schot in het zijnet. d'Hooge bij de gastheeren en J. v. d. Berge sden dan hun voorzetten ver naast de beide doelen belanden. Dieleman schiet na een trough pass van K. Gans naast. Wanneer een moment later Jan van den Berge fraai op eijn klassieke wijze heeft vrijgemaakt, benut L. de Regt zijn onberispelijken voorzet even- eens zoo en het bard wijst 03. 37 minuten is er gespeeld en de Axelaars zfjn favoriet. Scheele kopt fraai den bal weg an zet zijn voorhoede opnieuw aan het werk, als F. de Regt een juweel van een doelpunt maakt, wordt dit door den scheidsrechter voor vermeend buitenspel geannuleerd. Van de Velde moet dan door uitloopen een Sasschen aanval anschadelijk maken. J. v. d. Berge en Koekkoek zijn het weer die de Sassche ver dediging belagen. Als Koekkoek op zeer ge- riingen afstand van het doel fraai naar den wij staanden L. de Regt overgeeft, doet deze op 1 meter afstand ten vierden male de tal- rijke oranje-supporters juichen. (04). Nog een buitenspel-aanval en de rust is aange- bnoken. Na de hervatting schijnt de Oranjeploeg het heel wat gemoedelijker op te vatten en is het spelpeal sterk gedaald. De gastheeren geven nu beter partij, maar wij krijgen nu slechts dporadisch te genieten van het moode spel in de eerste helft. De beide achterspelers M. Gans en L. v. d. Berge zijn thans in actie en als Renicque alleen voor Van de Velde komt, is zijn schot niet berekend en gaat ver naast. Borgt en M. Gans stuwen de voorhoede der gasten weer ten aanval en de Sassche doel wachter maakt een vreemde salto-mortale. Uit een hoekschop weet Dieleman bijna te doelpunten, doch Duoarmont is nu klemvast. Zelfs M. Gans waagt zich tot op de Sassche helft, waardoor Stouthamer ontsnapt, doch zjjn schot gaat over. De Vries schiet ver naast Van de Velde's home en Dammens is evenmin fortuinlijk en schiet naast. Als de Axelsche aamvoerder dan zijn terrein heeft geziuiverd en zijn broer Jan aan het werk zet, die fraai naar F. de Regt passeert, blijft de rood-wit- blauiwe doelwachter meester van het terrein. De strijd gaat nu meer gelijk op. L. de Regt kogel't ver naast en even later moet de jong- ste Gans assistentie verleenen bij een comer op het oranjedoel. Als J. van den Berge het dan weer op zijn heupen krijgt, oomhineeren de gebroeders de Regt fraai, doch het schot van Koekkoek is te tarn. De Sassenaren for- ceeren opnieuw een comer, die eveneens niets oplevert en door een nieuwen Axelschen aan val wordt afgewisseld, waarbij F. de Regt te weifelend en Dieleman te vurig optreedt. Het gevolg is een hoekschop, dank zij een pracht- schot van L. de Regt, hetwelk de keeper over de lat werkt. Asselman en Vermoet biijven tenslotte meester van het terrein. Stouthamer rent er van door, maar een oranjeman zit hem op de hielen, zoodat het succes nihil is. Als J. v. d. Berge dan het leder van zijn broer krijgt toegespeeld, verwachten wij een zeker doelpunt, doch des scheidsrechter fluitje ont- dekte blijkbaar weer een (voor ons niet zicht- baar buitenspelsgeval. Nadat L. v. d. Berge een vrijen schop heeft genomen, leeft het spel weer een moment op, als de gebroeders De Regt en Karel Gans er snel combineerend van door gaan. Het schot van F. de Regt wordt echter gestopt. L. van den Berge bezweert dan opnieuw het gevaar hij een Sas-aanval. Een volgeq.de strand op buitenspel. D. de Regt ziet een vrijen schop tegen zich toegekend, maar Gans redt dopr op den doelman terug te spelen. Een Axelsche aanval van links wordt met een tarn schot van Koekkoek be- sloten. Bij een Sassche aanval komt Dammens te vallen en Scheele ziet een vrijen schop tegen zich gegeven. Renicque schiet vervolgens ver naast en wanneer dan een paar Sassenaren al te vurig op Van de Velde zitten moet even worden gestopt. Het spel is daama geruimen tijd van minder goed gehalte en de aanvallen worden aan weerszijden slecht verzorgd. De verdediging heeft dan ook geen zware taak en zoowel M. Gans als Asselman zij de strui- kelblokken. Het laatste gedeelte van den wed- strijd is Axel weer sterker en circa vijf mi nuten voor het ednde weet de Sassche doel man niet langer weerstand te bieden aan een prachitvoorzet van Karel Gans die Koekkoek onder groot gejuicb in de touwen deponeert. (50). Het resteerende gedeelte is Axel door zijn snelie door Dieleman geledde aanvallen in de meerderheid. De Sassche rechtshalf wordt daarbij door den Axelschen rechtbuiten op forsche, maar eerlijke wijze op zij gezet, ten- gevdge waarvan deze speler zich opwindt en bij een volgende aanval Dieleman opzettelijk schopt, tengevolge waarvan deze zich teweer stellt en waardoor achtereenvolgens Martens (S. B.) en Dieleman (Ax.) uit het veld worden gezonden. Jammer genoeg eindigde daardoor deze, overigens in een zeer sportieve verhoUddng gespeelde, wedstrijd aldus met een incident, waarvan wij hopen dat geen van beide ploegen hoezeer wij het betreuren verdere narig- heid zal onderviniden. Daten de spelers zich toch vooral weten te beheerschen en een voor sportmannen waardige houding aannemen. Door dezen uitslag staan de Axelaren voor- loopig veiliig op de tweede plaats en is weer een lastige klip op den tocht omzeild. Met een prachtig doelgemid'dielde verbeiden wij de twee eerstvolgende wedstrijden, n.l. op 11 December tegen de Sassche Boys te Axel en daama op j 18 Dec. den retumiwedstrijd tegen de rood- zwarte reserves in Ter Neuzen. ZEEUWSCHE VOETBADBOND. Tern. BoysTemeuzen IV 34 Scheldestrijders nBKW 16 Sluiskil IIJzendjjke I 21 Sluiskil IIJzendyke I. 21. In een zeer aantrakkeiijken wedstrijd is het aan Sluiskil mogen gelukken de puntjes thuis te houden. Aanvankelijk trekken heiden om beurten ten aanval, waarbij de verdedigingen meester van bet terrein blijven. Uit een hoek- I schop neemt de thuisclub de leiding, waarmede i de mst aanbreekt. Spoedig na de hervatting krijgt Sluiskil een strafschop te nemen, deze wordt echter door den doelman der gasten ge stopt. Bij een missen van een der backs der j gastheeren maakt de IJzendijksche midden- i voor geen font en brengt de partijen op gelij- ken voet. Door beide ploegen wordt nu hard gewerkt am het winnende punt, wat kort voor het einde aan de thuisclub gelukt en hiermede een zwaarbevochten zege in de wacht sleept. ECHTEDIJK DRAMA TE TILBTJRG. Zaterdagmorgen is naar de Telegraaf meldt, op den Bosscheweg 442 te Tilburg een moordaanslag voorgevallen. Zekere J. G., rijwielbewaarder aan het station alhier, die sedert vier weken van zijn 38-jarige echtge- noote M .R. gescheiden leefde, vervoegde zich Zaterdagmorgen aan de woning van de stief- ouders van deze vrouw, waar zij vier dagen vertoefde, en vroeg binnengelaten te worden. De oude moeder Janssen deed de deur open en trachtte hem den toegang te weigeren. Hij drong echter het huis binnen en loste in de kamer op korten afstand een schot uit een revolver op zijn vrouw, die emstig in den bulk werd getroffen. De vrouw vluchtte en kwam naast een schuurtje in den tuin te vallen. De dader zette haar achterna en loste op laffe wijze nog een drietal schoten op de weerlooze vrouw, die in hals en arm getroffen werd. Na het plegen van zijn daad is G. op zijn rijwiel gesprongen, dat hij voor het hek van de Handelshoogeschool geplaatst had en weg- gereden in de richting Prof. Dondersstraat en vervolgens richting Koningshoeven. Aanleiding tot de soheiding was een vecht- partij, die een viertal weken geleden plaats had in een woning aan de Boomstraat, waar- bij G. zijn echtgenoote emstig mishandelde en haar met den hak van een schoen een em- stige hoofdwonde had toegebracht. De dader schijnt reeds eenigen tijd met misdadige plan- nan te hebben rondgeloopen, daar hij meer- malen zich had uitgelaten, dat hij de vrouw zou doodschieten. De geneeskundige dienst heeft de eimstig gewonde vrouw, nadat zij ter plaatse door dr. P. voorloopig was verbonden, overgebracht naar het R. K. ziekenhuis. Haar toestand is zeer zorgwekkend. De dader is nog voortvluchtig, maar de recherche, onder leiding van den commissaris van politie Preusting, heeft reeds alle uitgebreide maat- regelen genomen. De politie heeft twee ledige hulzen en een scherpe patroon gevonden, zoodat de moge- lijkheid bestaat, dat maar drie schoten zijn gelost. De stiefvader verklaarde echter, in huis een schot en buitfen drie schoten te hebben hooren vallen. Buren beweerden zelfs, dat er nog meer is geschoten. Een burger heeft den dader nog nageloopen, doch kwam onver- richberzake terug. De dader werd, zooals gemeld, achtervolgd door de Tilburgsche recherche, welke intus- schen de marechaussee te Hilvarenbeek had gewaarschuwd. Het gelukte de marechaussees aldaar den voortvluchtige te 11 uur te ar- resteeren. Na de arrestatie richtte de man het wapen op zichzelf, doch de poging tot zelf- moord werd op het juiste moment verhinderd. Toch werd de man door een schot in den arm getroffen. Inmiddels is het slachtoffer te ruim elf. uur Zaterdagmorgen in het ziekenhuis aan de. verwondingen overieden. NEDERIjANDSCHE spoorwegen. UTREOHT. Naar wij vememen zullen met ingang van 1 Januari a.s. bij de Nederiand- sche Staatsspoorwegem de algemeene abonne- mentskaarten verlaagd, de wijze van aanvraag vereenvoudigd, de groepskaarten afgeschaft en gedurende het geheele jaar 8-daagsche abonnementen verkrijgbaar gesteld worden voor het geheele net. De prijzen voor de al- geheele abonnementskaarten zullen bedragen voor de eerste maand le klasse f 85, 2e klasse f 65, 3e klasse f 45, voor elke volgende maand op de eerste maand aansluitend zijn de prijzen resp. 57, f 43,40 en f 30. De prijzen voor de 8-daagsche abonnemen ten zijn voor de eerste klasse f 28,50, f 21,75 en f 15. De Directie deelt omtrent de tariefsver- laging voor de abonnementen nog mede, dat reizigers, die op 31 Dec. nog volledige abon nementen of groepskaarten hebben, en een on- mididellijk in geldigheid aansluitenide abonne- mentskaart wenschen, van die goedkoopere prijzen voor de opvolgende maand kunnen gebruik maken. Zij, wier algemeen abonne- ment of groepskaart in 1932 doorloopt kunnen deze verwisselen voor een algemeen abonne- ment volgens het nieuwe tarief en krijgen het prijsverschil terugbetaald. OSS. Hedennacht zijn in Oss en omgeving wederom twee aardschokken gevoeld, de eerste om 4.20 uur, die 1 a 2 seconden duurde en nauwelijks waameembaar was, en een om 6.02, die vier 5. vijf seconden duurde en in hevigheid zekere even zwaar was als die van de vorige week. De huizen trilden, alien werden wakker en vluchtten in nachtgewaad uit hun woningen. officieele uitslag van de verkiezingen luiden als BRUSSED. De Zondag gehouden volgt: Katholieken Diberalen Socialisten Vlaamsche National. Communisten 80 zetels 23 73 8 3 (76) (28) (70) (10) (1) 29 Nov. TER NEUZEN. FilmvoorsteUing door N. V. V. en I. V. A. O. in het Uuxor Theater. TER NEUZEN. Dezing in de Ned. Herv. Kerk. Spr. Dr. Krop. WESTDORPE. Buitengew, vergadering van stembevoegde ingelanden van de polders Canisvliet, Autrichen, Nieuw Papeschor, Oud Papeschor en Smits Coegors c.a. bij den heer A. E. Kerckhaertde Cooker. AXEL. Veiling woon- en winkelhuis en bouwland. Kantoor W. A. den Boggende. 30 Nov. HOEK. Aanibesteding levering en vervoer macadam. Waterschap Loven en Willems- kerke. 3 Dec. TER NEUZEN. Aanbesteding bouwen vier woonhuizen. Architect De Bruijne. ZAAMSLAG. Aanbesteding bouwen twee woonhuizen. Architect A. P. Wisse. 7 Dec. KOEWACHT. Veiling hofsteedje. Notaris Fanoij. (Nadruk verboden.) TER NEUZEN. Huwelijks-aangiften. 25 Nov. Gijsbregt Marinus Kouwijzer, oud 29 j., jm. en Jozina Tanneke de Jonige, (van Hoek,oud 29 j., jd. Marinus Daniel Ollebek, oud 25 j., j.m. en Johanna Oppeneer, oud 21 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 24 Nov. Pieter van der Meer, oud 26 j., jm. en Maartje Leen- tje van der Meide, oud 21 j., j.d. Geboorten. 21 Nov. Hermanus, z. van Jozias Pieter Klaassen en van'Krina Maria Verberkmoes. 22 Nov. Cornelia, d. van Jaco bus Reinier Scheele en van Catlina de Feijter. 25 Nov. Reinder Hendrik, z. van Hendrik Reinder van der Meer en van Adriana Hame- link, (van Rotterdam). Overlijiden. 22 Nov. Jacobus de Doelder, oud 75 j., wedn. van Elisabeth Loof. TER NEUZEN. In de afgeloopen week hebben zich in deze gemeente gevestigd P. J. Rijnberg, zonder, Tuinstraat 9, van Den Helder. M. W. J. Aertssens, dienstbode, Karper- straat 17, van Tegelen. J. Dooms geb. Dieleman, zonder Molenzicht 1, van Rotterdam. C. S. Kroon, dienstbode, Tholenstraat 130, van Rotterdam. A. den Ddkken en gezin, schipper, adres: Lanige Kerkstraat 31, van Zaamslag. J. P. Crinse, zonder, le De Feijterstraat 43, van Parijs. D. d'Haens, dienstbode, Markt 6, van Graauw en Lapgendam. M. M. Leutenez geb. Goossens, leurster, Kerkhoflaan 39, van Hulst. E. Daniels, leurder, Kerkhoflaan 39, van Hulst. M. J. Riemens, landibouwersknecht, Nleuwe- diepstraat 93, van Axel. J. M. Gepken, leeriing-verpieegster, Axel- schestraat 58, van Rotterdam. R. A. Eijsackers geb. Lossde, zonder, Brou- werijstraat 10, van Graauw en Langendam, Vertrokken J. F. de Kramer, dienstbode, Noordstraat 79, naar Biervliet. R. M. C. de Feber, zonder, Bovenweg 73 (Sluiskil), naar St. Jansteen. A. C. Schaalje, handelaar, De Doelder- straat 20, naar Middelburg. G. J. Tapperwijn, handelaar, De Doelder- straat 20, naar Middelburg. H. C. A. Koopmans, kapelaan, Korte Kerk straat 22, naar Breda. A. J. H. Bours en gezin, eleotricien, Kanaal- weg 96a (Sluiskil), naar Westdorpe. Rotterdam, 28 November 1932. VEEMARKT. Aangevoerd werden 284 vette runderen, 209 vette- en graskalveren, 855 schapen en lam- meren en 970 varkens. De aanvoer van runderen was minder dan vorige week, de handel was kalm. Kalveren met korten aanvoer en zeer kal- men handel. Schapen met kleineren aanvoer dan vorige week en flauwen handel. De aanvoer van varkens was ongeveer de helft van de vorige week, handel kalm. Zouters waren niet aangevoerd. De noteering was als volgt: Koeien le kw. 0,540,62, 2e kw. f 0,380,48, 3e kw. 0,26f 0,38; Kalveren le kw. 1,06f 1,21, 2e kw. 0,64—/0,84, 3e kw. 0,40—/0,60; Schapen 8—14 per stuk; Varkens le kw. 0,28—/0,30, 2e kw. 0,24—/ 0,27, 3e kw. 0,21—/ 0,24. BINNENLANDSCHE GRANEN. Gerst Ghevalier /4,505,50; Haver 4,50 5,50; Erwten, kleine groene /9/13; Schokkers /13/14; Mindere soorten 8 tot /12; Bruine Boonen /8,50/9,50. Maagpillen, Verstopplng verstoort Uw gestel en humeur. Neem geen sterk pur- geerende middelen, doch van tijd tot tijd de zacht werkende Foster's het ideale laxeermiddel. m f 0.65 per flacon. Te Ter Neuzen bij Firma A. van Overbeeke Leunis, Axelschestr. en Westkolkstr. 1# (Ingez. Med.) FIJNE ZADEN. Lijnzaadvoer 67Blauwbloei Zaailijm- zaad f 11/12; Witbloei Zaailijnzaad /II 13; Bruin Mosterdizaad 1718; Blauw- maanzaad 3941; Karwijzaad 18/20. AARDAPPELEN. Zeeuwsche Blauwe 1,401,90; Zeeuw- sche Bonte 1,40/1,90; Zeeuwsche Eigen- heimers 0,50/0,90; Brielsohe Eigenheimers 0,601,40; Blauwe Eigenheimers 0,80 /1,20; Poters 0,400,90 Bravo's 1,50/2 alles per H.L. Westlandsche ronde 3 tot 4 cent per K.G., aanvoer fiink, handel flauw. VLAS. Blauw 700 K.G. 0,40—/0,50; Holl. Gee! 6300 K.G. 0,400,55. Blauw was nagenoeg onverkoopbaar wegens de slechte kwaliteit. Er was van goede kwaliteit geen aanvoer. TARWEVEILING. Door de Tarwe Centrale werd in veiling gebracht ongeveer 800 ton. Hiervan werden verkoeht: 200 ton Zeeuw sche B voor /4,70; 2Q0 ton Zuid-Hollandsche B voor 4,65 en 4,67 alles per 100 K.G. plus 1 veilingskosten. De Groninger B, Noord-Hollandsche A, Noord-Hollandsche C, waarvoor respectievelrjk 4,30, 4,55 en 4 werd geboden, werden opgehouden. Voor Sluiskil: 25 Nov. Duitsch s.s. HES- TIA, 1616, ledig, Antwerpen; Duitsch s.s. LATONA, 594, gem., Bremen. Van Sluiskil: 26 Nov. Duitsch s.s. LATO NA, 594, kunstmest, Antwerpen. Voor Sas van Gent: 27 Nov. Spaansch s.s. SAJBINA, 1297, fosfaat, Huelva. Voor Selzaete: 27 Nov. Duitsch s.s. KAS- SAR WIECK, 332, creosoot, Immingham. Van GentTer Neuzen: 26 Nov. Eng. s.s. FALCON, 738, stukg., London. Voor Gent: 25 Nov. Noorsch s.s. RAGN- VALD JARL, 1091, gem., Antwerpen; Eng. s.s. TURQUOISE, 235, pekkolen, Londen; Eng. s.s. LINK LIGHT, 75, olie, Londen; Duitsch s.s. MAX ALBRECHT, 3474, olie, Londen; Eng. s.s. OTTO, 360, stukg., Ant werpen; Eng. s.s. LETCHWORTH, 717, kolen, Immingham; Eng. s.s. KILVEY, 288, pek kolen, Londen. 26 Nov. Duitsch m.s. KATTEGAT, 3389, petroleum, Batoem; Fransch s.s. HENRI DELMAS, 832, ledig, La Rochelle; Zweedsch s.s. RANJA, 683, hout, Sundsvall; Duitsch s.s. GRETCHEN MULLER, 720, erts, Hamburg. 27 Nov. Eng. s.s. BLACKCOCK, 226, stukg., Londen; Eng. s.s. HAUXLEY, 937, kolen, New-Castle; Eng. s,s. LANCASTER CASTLE, 3443, stukg., Havre; Noorsch s.s. VIKING II, 2668, kunstmest, Duinkerken; Eng. s.s. RYE, 427, stukg., Goole; Belg. s.s. MARCEL, 841, ledig, Brugge; Eng. s.s. THE EARL, 269, ledig, Londen. Van Gent: 25 Nov. Eng. s.s. TORPOINT, 84, fosfaat, Saint Brieux; Duitsch s.s. LEO- NORE, 537, ijzer, Gyon; Eng. s.s. TADORNA, 984, stukg., Belfast; Duitsch s.s. BUSSARD, 568, ijzer, Koningsbergen; Belg. s.s. YVONNE, 385, ledig, New-Castle. 26 Nov. Noorsch s.s. STANDARD, 727, ledig, Oslo; Eng. s.s. CRICHTOUN, 506, stukg., Beith; Eng. s.s. OTTO, 360, stukg., Hull; Belg. s.s. CHARLES, 334, gem., Goole; Grieksch s.s. ANASTASSIA, 1822, cokes, Triest. 27 Nov. Eng. s.s. TURQUOISE, 235, ledig, Londen; Noorsch s.s. BRAVORE, 855, restant, Antiw.Eng. s.s. KILVEY, 288, ledig, Antw.; Spaansch s.s. MARI, 2438, ledig, Cardiff; Duitsch m.s. KATTEGAT, 3389, restant, Hamburg. Amsterdam, 28 Nov. 1932. Vreemd bankpapier. Bieden. Laten. Engelsch 8,— 8,05 Duitsch 58,60 59,10 Fransch 9,70 9,80 Belgisch 6,88 6,98 Getrouwd IZAAC P. C. GAZAN EN LEVINA E. DE ZEEUW, die, mede namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de onder- vonden belangstelling. Ter Neuzen, 24 Nov. 1932. Heden overleed te's-Graven- hage, Van Boetzelaerlaan 298, tot onze groote droefheid, onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Over- grootmoeder M e v r o u w in den ouderdom van 73 jaar. G. DE RIDDER. J C. A. DE RIDDER-de Smidt Kinderen, Behuwd- en Kleinkind. Ter Neuzen, 25 Nov. 1932. Witte-, Lucerne- en Hopperupsklaver, alsook de van ouds bekende Voeder- bietenzaden in soorten van eigen teelt wet groote voedingswaarde en langbe- waarbaar. Al de zaden worden franco thuis bezorgd. Aanbevelend, Zaadteler - HULST - Tel. 65 'savonds zeven uur spreekt in de Ned. Herv. Kerk van Rotterdam over: De (tussische geloof.vervol- gingen en het dreigend ge«aar van het bolsjewisme. Notaris CALLENFELS te Ter Neuzen, zal ten verzoeke van de Erfgenamen van wijlen den heer AL)R VAN DE WEGE Kz., op Donderdag 1 December 1932, des nam te half twee uur, in het cafd „'s Lands WeDaien" bij den heer W. A. Nieuwelink te Hoek, in het openbaar verkoopen in den Loven- en den Koudepolder te Hoek, groot 6 H.A 87 A. 20 c.A. of 15 gem. 126 roeden. Te veilen in 3 perceelen. Vrij van huur te -anuaarden: de ge- bouwen den 1 Maart 1933, het overige dadelijk na de betaling van koopsommen en kosten. Betaling koopsommen 30 Decemher 1932 Onkosten 6 dagen. Grondlasten vanaf 1 januari 1933. Polderlasten vanaf 1 November 1932 Nadere inlichtingen ten kantore van den Notaris voornoemd, aiwaar de kada- strale kaart ter inzage ligt. REPETITIE op Donderdag 1 Dec. aanvang B'/2 uur, op de bovenzaal van den heer H. DE VRitZE, Markt. Nieuwe leden welkom. Opkomst dringend gewenscht. HET BESTUUR. Firma P. J. VAN DE SANDE. TE HOOP: staande aan den DIJK tusschen den Pierssens- en Bontepolder onder deze gemeente. lnlichtingen zijn te bekomen bij onder- geteekende. Inschrijvingsbiljetten worden ingewacht bij den Ontvanger-Griffier, den heer L. Ch WABEKE te Ter Neuzen, voor 15 December 1932. De Dijkgraaf van den polder „Kleine-Zevenaar", D. SCHEELE. door N. V. V. en I. V. A. O. j Vertoond wordt de Film 's Middags aanvang 2.30 uur voor de werkloozen ad/0,10 p p.en/0,15 voor man en vrouw samen. 's Avonds aanvang 8 uur toegang voor iedereen. Leden van moderne bonden en I.V-A.O. /0,35, overige /0,50. Geen plaatsbespreking DUKSTRAAT TER NEUZEN MET 30 EIGEN MAGAZIJNEN Neemt proef SS ct per flesch

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1932 | | pagina 3