Boekbandg! Firma F. J. VAN DE SAID: Ter Neuzen ADVERTENTlCB Verhuisd Van de meest bekende merken Vulpenhouders, met voile garantie, in overgroote verscheiden- heid, van kwaliteit en uitvoering steeds een enorme collectie voorradig Verl. Van Stesnbergenlaan IS. EEN VEREENIGING VAN VETERANEN. GEMEENTERAAD VAN SAS VAN GENT. UITSLAG VERKOOPENGEN, AANBESTEDINGEN, ENZ. SCHEEPV AARTBE WEGING. WISSELKOERSEN. A D R I, Zondagsschoolvereeniging „saeviu£l" MAANDAG 28 MAART a.s. R0TTERDAM5CHE BANKVEREENIGIRG N.V* Kantoor TERNEUZEN Vrijdag 25 Maart 1932 A. D E K K E R, Telef. 218. - - ->■ "S ."A-.,"- ''-"H van ramp staat een dee! der ing-estorte huizen id brand. Het geheele dorp is verwoest. Te Columbiana werden vijftien personen gedood en 75 gewond. Hier zijn honderd gebouwen ingestort. Te Clanton werden twee personen gedood en een honderdtal huizen vernield. Volgens de latere berichten werden tien per sonen gedood te Calera. vier te Marion en een Faunsdale. De aangerichte schade wordt op ten minste 500 millioen dollar gesohat. De scheepvaart langs een gedeelte der Pacific-kust was geheel onmogelijk en tal van schepen moesten een goed heenkomen zoeken in de havens. Ook het luchtverkeer meest grootendeels worden stopgezet Een vliegtuig met twee inzittenden, dat door den storm werd overvallen en een noodlanding trachtte te maken op een eilandje in de Ohio-rivier werd tegen den grond gedrukt en vernield. De beide inzittenden werden gedood. Tenslotte viel in de noordelijke staten veel sneeuw, vooral in Chicago, Philadelphia, Pitts burgh, Cleveland en New-York. Een onvrfjwillige luchtreis. Een Reuter-bericht uit Bisbee meldde Dinsdag: In den afgeloopen nacht heeft ook in een deel van Arizona een hevige storm gewoed. Ten einde niet uit hun bed te worden ge- Blingerd, hadden twee boeren hun legerstede met touwen aan de balken van de zoldering bevestigd. Op een gegeven oogenblik rukte de storm echter het dak van het huis weg, met het gevolg, dat de twee mannen met het dak en de er aan bevestigde bedden een paar hon derd meter ver door de lucht vlogen, alvorens tegen den grond te smakken. Een hunner werd daarbij verpletterd. Te Dalton in Georgie werd een man als een veertje door den wind opgenomen en boven in een boom geworpen, waar men hem Maandag- ochtend vond hangen aan een gebroken tak, waarvan de pimt door zrjn arm was ge- drongen. Te Cleveland in Tennesee waren een vrouw met een zuigeling en twee andere kinderen de wrakhoop van hun huis ontvlucht toen een heftige windstoot de zuigeling uit de armen van de moeder rukte en verscheidene meters verder in een put kwakte, waarin het kindje verdronken is. DUBBELE ROOFMOORD. Zon dag heeft men in een dorp in de nabij- heid van Clermont Ferrand een vreeselrjjie misdaad ontdekt. Vroeg in den morgen merkten de bewoners van het dorp een sterke petroleum- en rook- lucht, die uit het huis van een 62-jarige wel- gestelde weduwe bleek te komen, die samen met een vriendin woonde. Toen men de wo oing binnendrong vond men de beide vrouwen dood en half verkoold op den grond liggen. Haar kleeren waren met petroleum begoten en aangestoken. Uit het onderzoek leidt men af, dat men hier met een misdaad te doen heeft. Een der beide vrouwen is door een schot In het hoofd, de andere door harde slagen op het hoofd met een spits voorwerp om het leven gekomen. De moordenaar (of moordenaarszijn, na de woning geheel te hebben doorzocht en de beide lijken met petroleum te hebben over- goten en in brand gestoken, met hun buit verdwenen. OVERVAL OP EEN EXPRESTREIN. Zondagnacht hebben Mexicaansche bondie- ten een overval gepleegd op den exprestrein van Laredo naar Mexico City. Op het gebied van den staat Queretaro brachten zij den trein door het opbreken van de rails tot stil- stand, waarbrj de locomotief ontspoorde en vier wagons omvielen. De bandieten wilden gebruik maken van de onder de passagiers ontstane paniek, doch het militaire escorte van den trein stelde zich te weer en in den donkeren nacht ontstond een vuurgevecht, waarbrj een der bandieten werd gedood en een soldaat gewond. Na een half uur sloegen de bandieten op de vlucht zonder 'hun doel te hebben bereikt. Volgens een Reuter-bericht zouden ook de machinist en de stoker zijn gedood. Er wer den geen passagiers emstig gewond. DONKER BERLIJN. In de nabijheid van het Silezische station -te Berlijn is Zaterdagavond de 37-jarige vrouw Leszcz in tegenwoordigheid van haar beide ■kinderen, oud 6 en 5 jaar, doodgeschoten. Vol gens het ingestelde onderzoek is de moord vermoedelijk gepleegd door misdadigers, die vreesden, dat de vrouw hem zou verraden. De politie is den moordenaars op het spoor. De ■man van de vermoorde, een bouwvakarbeider, zit reeds geruimen tijd in de gevangenis. De vrouw kreeg vaak bezoek van twee jonge mannen, die dan ook him vriendinnen mee- brachten en feestgelagen in het huis gaven De kinderen, die bij de neergeschoten moeder zaten, vertelden, dat zij er geweest waren. De mannen zijn echter in hun eigen woning niet teruggekeerd. Bij een in die woning in- gesteld onderzoek vond de politie een revolver met 400 patronen en een rugzak met gouden en zilveren voorwerpen, klaarblijkelijk af- komstig van een diefstal, die in dien nacht van Vrijidag op Zaterdag is gepleegd. Men ver- moedt thans, dat het in de woning van vrouw Leszcz tot een twist is gekomen over de ver- deeling van de buit. VALSCHEMUNTERIJ Te Stuttgart is, naar de „Montagspost" meldt een drukkerij van valsch papiergeld ontdekt. In verband hiermede zijn zes perso nen gearresteerd. De voomaamste schuldige is een koopman, Schroeder, die twee maanden geleden uit Zuid-Amerika is teruggekeerd. Schroeder had in de Reuchlinstrasse een werk- plaats met vele machines ingericht, waar twee lithografen dag en nacht bezig waren met de fabricatie van valsche biljetten van 100 Mark. Tengevolge van een oneenigheid met den huiseigenaar, die het ononderbroken werken in de werkplaats vreemd vond, kwam de zaak ter oore aan de politie. Deze stelde 3en onderzoek in en vond daarbij valsche bil jetten ter waarde van in totaal 1V2 millioen mark. De biljetten waren uitstekend nage- maakt. In totaal is voor ongeveer 8 millioen mark valsch geld vervaardiigd. HET GESTOLEN KIND. Men heeft thans niet ver van Hopewell, de plaats waar de Lindberghs hun buiten hebben een nieuw spoor gevonden. In een schuur daar in de buurt vond men onder hooi ver- stopt, een auto. Er zgn drie mannen gearresteerd van wie men aanneemt, dat zij in relatie staan met een bende auto-bandieten. Echter is nog niet bewezen, dat zij iets te maken zouden hebben gehad met de ontvoering van het kind van Lindbergh. Nog wordt uit New-York gemeld, dat de politie een voormalig lid van de bende van A1 Capone tracht op te sporen. Men vermoedt dat deze man iets te maken heeft gehad met de ontvoering van het kind van Lindbergh, omdat hij niet ver van de woning van dezen laatste ongeveer drie uur voor de vermissing van het kind in Hopewell gezien was in een auto. MILLIONNAIR ZONDER HET TE WETEN. Een huiskneoht, Adrien Lacoste geheeten, die op het oogenblik werkzaam is in een hotel te Amiens, is, zonder het zelf te weten, van 1929 af reeds millionnair. Eenige jaren ge leden had hij door bemiddeling van een bank te Bordeaux acht obligaties van de stad Lon- den gekocht. In 1929 lootte een van de obli gaties uit en was terugbetaalbaar met tien- duizend pond sterling. De bank, die de fond- sen voor hem in bewaring had, kon den ge- lukkige op het in de boeken voorkomende adres niet vinden. Kort geleden, dus drie jaar later, vemam Lacoste pas, welk geluk hem deelachtig was geworden. Daar op den dag van trekking de koers van het pond 124 francs was, komt Lacoste nu in het bezit van 1.440.000 francs (kapitaal en interest). HET UURWERK DAT Atuva .iAN. De Zweedsche ingenieur Olssen heeft ein- delijk zijn levenstaak volbracht. Hij heeft een uurwerk geconstrueerd, dat alles kan. Het wijst uren, minuten en seconden aan, maar ook op- en ondergang van zon en maan, even- als het begin van ochtend- en avondscheme- ring. Een beweegbare sterrekaart geeft op ieder oogenblik den stand van de sterren aan en op twee draaiende aardbollen kan men zien, hoe laat het op ieder punt der aarde is. Een radio-installatie verkondigt den tijd, waardoor dan tegelijkertijd een bronzen stand- beeld in beweging komt. Alles gebeurt door een ongeloofelijik gecompliceerd uurwerk, dat geheel automatisch loopt; zelfs de schrikkel- jaren registreert het zelf. PIJPROOKENDE DAMES. In Engeland schijnt het rooken van pijpen door dames mode te gaan worden. Dezer dagen heeft men te Brighton op den boulevard een dame gezien, die een pijp rookte. Dit was misschien de eerste verschijning van de damespijp in het publiek. Binnenskamers zijn er al meer vrouwen, die pijpen rooken. Een bekend winkelier te Londen heeft den laatsten tijd heel wat pijpen aan dames verkocht. Daar zijn heel mooie onder, sommige zelfs bezet met briljanten, die wel 3 pond per stuk kos- ten. De meeste dames geven de voorkeur aan korte houten pijpen, sommigen rooken ook lange of korte steenen pijpen. Er zijn dames, die heel zware shag rooken. Vele dames zijn een pijp gaan rooken om van het vele ciga- rettenrooken af te komen. Volgens den pijpen- koopman zijn er onder zijn klanten tal van welbekende dames. DUBBELE MOORD. Zondagochtend om drie uur brak brand uit in de schuren van de hoeve van den landbou- wer Wolff te Zaulsdorf in het district Oels- nitz. De brandweren van alle omliggende ge- meenten hebben zich zeif ingespannen om te verhinderen dat ook de hoeve en de stallen een prooi der vlammen werden. Enkele brand- weermannen drongen de geheel met rook ge- vulde hoeve binnen met de bedoeling den 56- jarigen landbouwer en diens 54-jarige vrouw te redden. Zij vonden het echtpaar met doode- lijke wonden in het slaapvertrek, Wolff leefde nog en werd onmiddellijk naar het ziekenhuis te Oelsnitz gebracht, waar hij Zondagmiddag overfeed zonder tot bewustzijn te zijn terug gekeerd. De 18-jarige knecht van het echt paar is onder beschuldiging den dubbelen moord te hebben gepleegd en daarna de schu ren in brand te hebben gestoken, in hechtenis genomen. Hij; beweert weliswaar onschuldig te zijn, maar de autoriteiten meenen voldoen- de bewijzen voor zijn schuld in handen te hebben. De knecht, die behalve kost en inwoning een loon van 4 mark per week kreeg, had reeds sinds weken aan vrienden en kennissen verteld, dat hij met Paschen een nieuw pak wilde koopen maar niet wist, waar hij het noodige geld vandaan moest halen. Tenslotte is hij vermoedelijk op de gedachte gekomen zijn meester om te brengen. Hij, had zes stuk- ken van vijf mark buit bij zich toen hij werd gearresteerd. BANKEN VAN RUBBER. Het nieuwste type Londensche omnibus is voorzien van banken van rubber van een spe- ciaal sponsachtig soort, dat vervaardigd wordt van het zuivere product, direct na het tappen. Het kussen is volkomen regelmatig van samenstelling en moet een bijzonder langen levensduur hebben, doordat de rubber onver- malen is en ook geenerlei andere behandeling heeft ondergaan, waardoor zij gemakkelijk zou kunnen barsten. ROMEINSCHE DIERENGEVECHTEN IN PARIJS Is de Parijsche correspondent van de „News Chronicle" goed ingelicht, dan wacht den be- zoekers van de lichtstad eerlang misschien een nieuw, en toch ook weer oud „vermaak". De bekende sport-promotor Jeff Dickson heeft namelijk plannen ontworpen om het be kende Palais des Sports, binnen welks muren reeds dikwijls een felle strfjd van man tegen man is geleverd, tot een Romeinsch circus uit de oudheid te maken en in de arena, precies zooals de Romeinen met hun Nubische gevan- genen deden, jachten van imenschen op een leeuw te organiseeren. Negers zullen de rol van Nubische gevangenen van vroeger spelen. Zij zullen gewapend zijn met speren en ge- kleed zrjn als de leeuwenvechters in het oude Rome. Onderhandelingen zijn reeds aan den gang over het engageeren van 100 negers, en 200 leeuwen, een honderdtal getemde en een honderdtal wilde zijn reeds in het buitenland besteld. De secretaris van Jeff Dickson deelde den correspondent mede, dat de moeilijkheid schuilt in het verkrijgen van toestemming van den prefect van politie. De vergunning is intusschen reeds aangevraagd. De secretaris acht het gevaar voor de toeschouwers niet grooter dan in circussen. Wonneer dat ver- meden kan worden, zullen de leeuwen niet worden gewond of gedood. Te Berlin bestaat een „Stammtlsch", die maar eens in de drie maanden bijeenkomt. Het is de vereeniging van veteranen uit de oorlogen van 1864, 1866 en 187071 en zij telt nog steeds 50 leden. Een dezer dagen was er opnieuw een bijeenkomst in een bier- lokaal in de Behrenstrasse. Twaalf veteranen waren verschenen. De jongste was „slechts" 81 jaar, de oudste pas „88". Met z'n twaal- ven telden ze tezamen 1009 jaren. De voor- zitter is de vroegere majoor Schweitzer, die twee dagen na de oorlogsverklaring de ,,pers- conferentie" schiep, welke vertegenwoordi- ging von de Duitsche dagbladpers te Berlijn sedert dien elken middag om 12 uur bijeen komt. Majoor Schweitzer is zelf journalist en in weerwil van zijn 82 jaar nog voorzitter van deze conferentie. KATTENLIEFDE. Een rijke grondeigenaar in Virginia is"ook eigenaar van een kat, waaraan hij bijzonder gehecht is. Maar het dier wordt oud eh' ver- liest ook zijn tanden. Tot groote wanhoop van haar baas, kan poes nu ook geen vast voedsel meer gebruiken en moet zij uitsluitend gevoed worden met melk. Haar baas zelf vond dit toch wel wat te eentonig en zoo besloot hij poes een kunst- gebit te bezorgen. Een tandarts nam deze vrfj lastige taak op zich. Of poes nu gewone of gouden tanden heeft gekregen, dat verhaalt de geschiedenls niet. DE MONNIKEN VAN DEN ST. BERNARD. Het plan, om een aantal monniken van den St. Bernard in Zwitserland naar Tibet te laten verhuizen, wordt nu uitgevoerd, zoo meldt de „Times". Het is voorbereid door een expedi te van de paters Cocquoz en Melly, die ver- leden jaar een avontuurlijken tocht van een 2500 K.M. door den Himalaya hebben ge- maakt, deels te paard en deels te voet of per ski. Maandenlang hebben zij in de Tibetaansche berglanden gezworven, en eindelijk bereikten zij, bijna uitgeput door lichaamsinspanning en voedselgebrek, Tsekoe aan de rivier de Mekong; daar in de buurt zal het nieuwe red- dingsklooster vermoedelijk worden gesticht. Hun rapport heeft het kapittel van den St. Bernard tot een gunstige conclusie omtrent het vestigen van zulk een nederzetting geleid. In het onherbergzame Tibetaansche gebergte zullen deze monniken dus dezelfde taak op zich nemen, die hun klooster meer dan dul- zend jaar in Zwitserland heeft verricht. In de Dinsdagavond om 6% uur gehouden raadsvergadering werd besloten geen geld disponibel te stellen voor het aanleggen van een park aan de Stationsstraat. Weder staak- ten de stemmen, n.l. 5 tegen 5. De heer Kaas was n.l. niet ter vergadering aanwezig. Uitgeloot werden de volgende nuimmers in de verschillende hierna te noemen geldleenin- gen: No. 36 van leening 1893; Nos. 17 en 13 van leening 1915; No. 4 van leening 1923; No. 5 van leening 1924; No. 15 van leening 1925 (eerste leening); No. 32 van leening 1925 (tweede leening); No. 4 van leening 1928; No. 9 van leening 1930 (eerste leening); No. 2 van leening 1930 (tweede leening); No. 29 van leening 1930 (derde leening); No. 38 van leening 1931 (eerste leening); No. 29 van lee ning 1931 (tweede leening); No. 14 van lee ning 1931 (derde leening). Alle betaalbaar met f 100 tegen nader te bepalen datum. Tot lid van het Burgerlijk Armbestuur werd herkozen de heer Th. Stubbe. In het kohier voor de hondenbelasting wer den opgenomen 53 honden eerste en 100 hon- den tweede klasse, tesamen in de belasting opbrengende f 630. Aan den volontair R. Slock werd voor ge1 presteerd werd gedurende 1931 ter gemeente- secretarie 50 gratificatie toegekend. Aan het verzoek van Burg, en Weth. der gemeente Boschkapelle om adhaesie te betui- gen aan een motie van den raad dier ge meente, inzake de bestrijding der werkloos- heid, door o.a. bij den Minister aan te drin- gen op steun brj het uitvoeren van produc- tieven arbeid, als daar is: het graven van een kanaal naar de Schelde, het ontwateren van gronden en het verbeteren van tertiaire wegen, werd adhaesie betuigd onder bijvoe- ging van: het aanleggen eener waterleiding. Het verzoek van het R. K. Kerkbestuur om beschikbaarsteliing van leermiddelen en meu- belen voor een 4de lokaal in de R.K. bijzon- dere jongensschool, werd afgewezen met 6 tegen 4 stemmen. Tegelijkertijd hiermee werd behandeld een adres uit de Zandstraat, houdende verzoek om gelegenheid te blijven geven tot verkrijgen van openbaar onderwijs. Dit adres werd voor kennisgeving aangenomen. De vaststelling van de verordening op de winkelsluitingswet werd aangehouden, ten- einde te kunnen nagaan op welke wijze het best kan tegemoet gekomen worden aan den wensch dergenen, die 's Zondags de winkels wel willen open gehouden zien, doch niet goed- keuren, dat vreemd personeel op zon- en feest- dagen daarin moet werkzaam zijn. Er werd besloten de opcenten op de ge- meentefondsbelasting te brengen van 70 op 80. Meerdere opbrengst aan inkomsten on geveer f 3000. Voorts werd besloten de gemeente in de tweede klasse te doen rangschikken. Meer dere opbrengst hiervan verwacht ongeveer 6000. Dit bedrag van ongeveer 9000 zal strekken tot uitkeering aan de werkloozen. Voorts werd goedgevonden een leening te sluiten groot 10.000 aan hoogstens 5% en jaarlijksche aflossing van 400 ter bestriding van de werkloosheid. De heer Neeteson waarschuwt tegen deze gevaarlijke operatie. Er werden voorts behandeld eenige adres- sen, verzoekende erfpachtsterrein en bouw- vergunning, waarvan werden toegestaan aan Desire Dhaenen aan het Olmenplein een ter- rein in erfpacht te geven ter breedte van 5y2 M. Aan de Gebrs Ren6 en Andr4 Clayssens werd aldaar eveneens een terrein afgestaan ter breedte van 5% M. Aan J. J. de Leux werd terrein toegewezen aan de Flankstraat naast Geizing. Aan Th. Cappaert werd het door hem ge- vraagde terrein op den hoek van de Poel- straat tegenover het tramstation geweigerd op technische gronden. Bovendien was door P. Leroux tegen deze aanvrage bij den raad een bezwaarschrift in- gezonden. Door den heer De Leux werd het voorstel ingediend om kinderen uit het buitenland, die hier de scholen komen bezoeken, 20 maal het bedrag van het gewoon verschuldigde school- geld te doen betalen. Het voorstel werd tot nadere overweging uitgesteld tot de volgende vergadering. Verder werden bij de rondvraag door diverse raadsleden interpellaties gehouden o.a. door den heer De Leux over den toestand van de brandspuit, door den heer Sijbel over de architecten-kwestie en door den heer De Maayer over het reglement van orde. De vergadering werd hierna te ruim 10 uur gesloten. WESTDORPE. Door Burg, en Weth. alhier werd Dinsdag jj. aanbesteed: 1°. het aanleggen van een rijwielpad langs den keiweg, van de kom tot de grens der ge meente Axel. (Lengte 2805 M.) Ingeschreven werd als volgt R. Verschelling te Ter Neuzen voor 10.650 en 10.360; J. P de Vos te Ter Neuzen voor en 10.570; M. Wandel te Schoondijke voor 9670 en /9670; J. H. van de Ven te Vlissingen voor 9660 en /9660; J. B. van Troost te Graauw voor 9375 en fW. de Bokx te Hoek en H. Kerckhaert te West- dorpe voor j 9071,75 en 9000; Eld. Mechelink en Zonen te Westdorpe voor 8775 en /8725; Hyp. Bogaert te Nieuw-Namen voor 8690 en A. L. Blommaert en A. J. Blommaert te Hulst voor 8648,80 en 8498,80; W. F. Wijnen H. J. de Graaf te Rotterdam voor f 8648,50 en f 8748,50. 2°. het verharden van een zijkantweg aan het zijkanaal te Passluis met 85 Ms. kei- bestrating en het maken van grondkeerende muren, waarop eenvoudige hekwerken zjjn aan te brengen. Ingeschreven werd als volgt: A. L. Blommaert A. J. Blommaert te Hulst voor f 2485,60 en 2185,60; J. B. van Troost te Graauw voor 2240 en R. Verschelling te Ter Neuzen voor f 2200 en /2060; J. P. de Vos te Ter Neuzen voor en f 2130; W. de Bokx te Hoek en H. Kerck haert te Westdorpe voor 1960,36 en /1925; M. Wandel te Schoondijke voor 1915 en /1915; J. H. van de Ven te Vlissingen voor 1900 en 1900. Voor de massa werd ingeschreven als volgt: I. Adriaansens te Ter Neuzen voor 13.000 en f 12800; R. Verschelling te Ter Neuzen voor 12850 en 12420; J. P. de Vos te Ter Neuzen voor en 12700; J. Wisse te Axel voor 12300 en 12230; P. Blommaert te St. Jansteen voor f 12150 en 12150; J. B. van Troost te Graauw voor f 11615 en J. de Bree Fz. te Ter Neuzen voor f 11500 en fM. Wandel te Schoondijke voor 11495 en 11495; J. H. van de Ven te Vlissingen voor 11480 en 11480; G. A. van der Straa- ten te Ter Neuzen voor 11375; A. L. Blom maert en A. J. Blommaert te Hulst voor f 11134 en 10684; J. de Maagd te Honte- nisse en P. Dees te Sas van Gent voor 11072 en W. de Bokx te Hoek en H. Kerck haert te Westdorpe voor 11032,11 en f 10925; Alph. Warrens te Ossenisse voor 10420 en A. de Fever te Sas van Gent voor 4,25 per M2. Het eerste cijfer betreft met werkloozen, het tweede zonder werkloozen. COOPERATIEVE VRliUHT EN'VEILING „ZEEUW SCH - V LAANDEREN" G.A. TE TER NEUZEN. Veiling van 22 Maart 1932. Kropsla 11 ct. per krop; Witlof 11 tot 28 ct. per K.G.; Spruiten 9 tot 21 ct. per K.G.; Knolselderij 3 tot 5 ct. per stuk; Boerekool 5 ct. per stuk; Spinazie 25 tot 28 ct. per K.G.; Koolrapen 3 ct. per K.G.; Roode kool 3 tot 4 ct. per stuk; Wortelen 4 ct. per K.G.; Wal- chersche Zaadboonen 4 tot 9 ct. per K.G.Prei 20 tot 21 cent per bos; Snijsla 28 ct. per K.G., Eieren 2,30 tot 2,60 per 100 stuks. Voor Sluiskil: 22 Maart. Ital. s.s. SECO- RITAS, 3015, pyriet, Huelva. Voor Selzaete: 21 Maart Duitsch s.s. STJND. 221, creosoot, London. Voor Gent: 21 Maart. Eng. s.s. DEER- WOOD, 1189, kolen, New-Castle; Noorsch s.s. ASGERD, 741, hout, Danzig; Eng. s.s. VA- NELLUS, 915, stukg., Glasgow; Duitsch s.s. GRATIA, 1300, vlas, Moermansk. Van Ter Neuzen: 22 Maart. Eng. sa. SHEAFFIELD, 1682, ledig, West Hartlepool. Van Sluiskil: 21 Maart. Fransch s.s. EN- SEIGN MAURICHE PEECHAC, 2548, ledig) R'dam. Van Gent: 21 Maart. Fransch s.s. CAP". TARIFA, 1784, stukg., Antwerpen; Zweedsch s.s. JOSEPH BERGENDORFF, 366, fosfaat, Koningsberg; Nederl. s.s. BRABANT, 203, kunstmest, Portsmouth; Ned. s.s. LARK, 95, aardappelen, New-Castle. 22 Maart. Noorsch s.s. STEN, 753, ledig, New-Castle; Nederl. s.s. ANTJE, 99, rjzer, Richborough; Noorsch s.s. ELNA E., 659, ledig, Amsterdam; Eng. s.s. CROSSBILL, 127, aardappelen, London. ■^it- Amsterdam, 23 Maart 1932. Vreemd Bankpapier. Bieden Laten Londen 9.9,10 Duitsch 57,59,- Fransch 9,70 9,80 Belgisch 6,90 6,95 Heden werd plotseling, door een noodlottig ongeval, van onze zijde weggenomen, ons innig ge- liefd jongste Zoontje en Broertje, in den jeugdigen leeftijd van bijna 3 jaar. F. H. VAN DER PEIJL. M. S. VAN DER PEIJL-Donze en Kinderen. Ter Neuzen, 21 Maart 1932. gevesiigd te TER NEUZEN. Het Comity voor de te houden BAZAR in het Vereenfglngsgebouw alhier, maakt bekend, dat de opening der Bazar zal plaats hebben op Namens het Comitd, B. N VAN D1JKE, Voorzitter, Kapitaal en Ressrven 70.000.000 Onze kassen zijn op (Goede Vrijdag) den geheeien dag gesloten. van de Zde Verbindingsstraat S, naar de

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1932 | | pagina 3