BiGBtry asMBiQBi aimcHT*h Een Woonhuis en Erf Een Woonhuis en Erf W Itlof KLOMPEN S Aanbesteding* MAISON M3DERNE Loonende Werkkring. Kantoor-Agenda's Hebt U Storing Telefoonnummer 147. 1750,- ter leen ST. HICOLAAS-GADEAU een Luxe Potje met Bloeiende Primula Slooperij -■■■.-'A-..: -;•/ v: RECHTSZAKEN. tiHB De Zwarte Lieve Vrouw HEEREN en KINDEREN GOEDKOOPST dezen WINTER UITSLAG VERKOOPINGEN, AANBESTEDINGEN, ENZ. VERKOOPINGEN, UITVOERINGEN, AANBESTEDINGEN, ENZ. SCHEEPVAARTBEWEGING. WISSELKOERSEN. de Wed. WESTERBEEKE-DE BREE, Het Bouwen van een Bergplasts met verdiepin(j» NIEUWSTRAAT 36 Permanent Wave ijverige personen, zun sutfuiijt is BiG-BEN-PIJPEN VAN OVERBEEKE aan Uw Electrischa geleiding of Motoren C. P. KRAMER, Rijk^ambtenaar vraagt 20 cent per K.G. J. P. VROEGOP, EEN M00I EN G0EDK00P J. P. VROEGOP BREEPOEL en VERMAST levert alle soorten tegen spotprijs. Aanbevelend. DE KOMST VAN ST NICOLAAS TE TER NEUZEN. Heden bracht St. Nicolaas, verge- zeld van den zwarten Pieterman zijn aangekondigd bezoek aan Ter Neu- zen. De lessen waren in verschillende scholen vroeger beeindigd en tegen 12 uur stroomde een talrijke menig- te, waarorrder „de hoop van ons ge- slacht" verre weg de meerderheid vormde, hoewel ook vele ouders en ouderen zich kwanien verlustigen in de pret van de jeugd. Reikhalzend keek men uit naar het Oosten, of men de boot niet kon zien naderen. Echt, zooals de traditie dit wil, kwam de ,,Zeenwsch-Vlaanderen" met den mysterieusen Heilige aan boord, opduiken uit den nevel die over de Schelde hing en het uitzicht belemmerde, en voer de haven bin- nen. Luide toejuichingen stegen op, toen de jeugd St. Nicolaas en Pieter man op de kapiteinsbrug ontwaarde en de klaroenen schalden. Nadat eerst de overige passagiers van boord waren gegaan kwam de hooge gast op de ponton en wandel- de over de loopbrug naar den wal, waar zijn paard gereed stond. Nadat St. Nicolaas in het zadel was ge- zeten, werd hij met eenige hartelrjke woorden verwelkomd door den voor- zitter der Winkeliersvereeniging „Ter Neuzen Klimop", den heer Van den Bruele, die ook dank betuigde, dat de goede Sint had voldaan aan de tot hem gerichte uitnoodiging om hier dezen dag te komen. Voorafgegaan door de bekende ge- costumeerde trompetters en het be- stuur der Winkeliersvereeniging be- gon St. Nicolaas, terwijl Pieterman het paard aan den teugel leidde zijn glorieusen intocht, omstuwd en ge- volgd door een talrijke menigte grooten en kleinen. Dat zoowel de intocht van St. Ni colaas als de daarmede samenvallen- de weekmarkt in Zeeuwsch-Vlaanderen een algemeene belangstelling trok, bewijst wel de geweldige massa volk die heden namiddag in de stad vertoefde. De straten zagen zwart van't volk en op de markt was er geen door- f- -.= komen aan. In de winkelstraten trokken niet alleen de schitterende Stalages vele kijkers, doch kon men ook een druk bezoek aan de winkels constateeren. AB.BONDISSEMENTS-RECHTBANK TE MIDDELBURG. Zitting van 1 December 1931. De volgende zaken werden behandeld: P. B. B., oud 51 j., koopman te Watervliet (Belgie)werd verdacht dat hij op 16 Febr. 1931 onder IJzendijke van Belgie op Nederl. grondgebied is binnengekomen met zich dra- gende 4 zakken inhoudende 10.000 boekjes sigarettenpapier, zonder gedekt te zijn door document. Eisch: vrijspraak. H. W., oud 31 j., handelaar te Sas van Gent, werd verdacht dat hij op 2 Februari 1931 heeft in voorraad gehad 235,55 liter gedistil- leerd, welke voorraad pas op 5 Februari 1931 ten kantore van den Ontvanger der Accijnzen is aangegeven. Eisch80 boete. J. F. v. L., oud 20 j., veedrijver te Oost- Eecloo en K. B., oud 33 j., veedrijver te Asse- nede, werden ten laste gelegd dat zij op 20 Maant 1931 te Philippine hebben gepoogd ieder een rund uit te voeren. Eischieder f 50 boete en verbeurdverkla- ring. Mr. P. C. Adriaanse vroeg vrijspraak. K. d. G., oud 32 j., herbergier te IJzen- dijke, werd beklaagd dat hij op 17 Februari 1931 te IJzendijke in verboden nederlage heeft gehad: 2 liter jenever, 1 flesch Cognac, 4 zakken inhoudende sigarettenpapier, in tataal 10.000 boekjes. Eisch2500 boete en verbeurdverklaring. Politierechter te Middelburg. Zitting van 1 December 1931. De volgende zaken werden behandeld: J. V., oud 27 j., huishoudster te De Clinge (B.), werd verdacht dat zij op 7 Januari 1931 te Clinge 4 K.G. Melissuiker en 1 K.G. Vruch- tenjam zonder dekking door document heeft ingevoerd. Eisch f 50 boete en verbeurdverklaring. Uitspraak 50 boete of 10 dagen hechtenis. E. S., oud 27 j., werkman te De Clinge (B.), beklaagd van verboden invoer van 3 K.G. Melissuiker en 3 K.G. Bastaardsuiker te Hon- tenisse op 10 December 1930. Eisch 50 boete en verbeurdverklaring. Uitspraak f 50 boete of 10 dagen hechtenis. B. M. R., oud 42 j., zonder beroep te Clinge beklaagd van verboden invoer van 3 K.G. Melissuiker te Clinge op 7 Januari 1931. Eisch f 50 boete en verbeurdverklaring. Uitspraak f 50 boete of 10 dagen hechtenis. B. H., oud 23 j., zonder beroep te Clinge, beklaagd van verboden invoer van 10 K.G. Melissuiker te Clinge op 23 Juli j.l. Eisch 50 boete en verbeurdverklaring. Uitspraak 25 boete of 5 dagen hechtenis. K. L. v. D., oud 29 j., zonder beroep te Clinge, beklaagd van verboden vervoer (zon der geleibiljet) te Clinge op 18 Juli 1931, van 4 K.G. Melissuiker. Eisch 50 boete en verbeurdverklaring. Uitspraak f 50 boete of 10 dagen hechtenis. V: -• - K. L. v. D., voomoemd, bealaagd van ver boden vervoer van 1 zak suiker ad 45 K.G. en een van 50 K.G. Eisch f 50 boete en verbeurdverklaring. Uitspraak 50 boete of 5 dagen hechtenis. E. S., oud 27 j., landbouwersknecht, en A. K. S., oud 16 j., fabriekswerker, beiden te De Clinge (B.) beklaagd van verboden vervoer van Melissuiker, resp. 5 K.G. en 6 K.G. te Koe- wacht op 4 December 1930. Eisch resp. 50 en f 25 boete en verbeurd verklaring. Uitspraak resp. f 50 boete of 10 dagen hech tenis en f 25 boete of 1 maand tuchtschool. B. M. R., oud 42 j., zonder beroep en J. V., oud 27 j., huishoudster, beiden te De Clinge (B.beklaagd van verboden vervoer van 1 K.G. Basterdsuiker en 2 K.G. tablettensuiker, ieder, te Clinge op 4 December 1930. Eisch ieder 50 boete en verbeurdverklaring. Uitspraak f 50 boete of 10 dagen hechtenis. L. W. d'H., 36 j., landarbeider te Hulst, beklaagd van verboden vervoer van 54 K.G. Melissuiker te Hulst op 11 December 1930. Eisch f 50 boete en verbeurdverklaring. Uitspraak 50 boete of 10 dagen hechtenis. A. H. R., oud 30 j., schipper te Hoboken (B.l a/b van het schip „Charleroi", beklaagd van het niet vertoonen van een bewijs van aan- melding voor de Inkomstenbelasting voor schippers, te Sas van Gent op 22 Oct. 1930. Eisch /10 boete of 4 dagen hechtenis. Uit spraak 5 boete of 2 dagen hechtenis. J. L., oud 19 j., schippersknecht te Rumen, a/b van het schip „Spes", beklaagd van als voren te Sas van Gent op 25 Nov. 1930. Eisch 15 boete of 6 dagen hechtenis. Uitspraak 10 of 5 dagen. B. K., oud 29 j., schippersknecht te Amster dam, a/b van het schip „Uliaria", beklaagd van alsvoren te Sas van Gent op 13 Dec. 1930. Eisch f 5 boete of 2 dagen hecht. Uitspraak idem. A. C. J. v. W., oud 24 j., schipper te Ant- werpen, a/b van het schip „Scheldeboord", beklaagd van alsvoren te Sas van Gent op 23 Dec. 1930. Eisch 7,50 boete of 3 dagen hecht. Uit spraak 5 of 2 dagen. A. C. J. v. W., voomoemd, beklaagd van alsvoren te Sas van Gent op 24 Jan. 1931. Eisch 7,50 boete of 3 dagen hecht. Uit spraak 5 of 3 dagen. H. K., oud 38 j., schipper te Oldekerk, a/b van het schip „Anna", beklaagd van adsvoren te Sas van Gent op 2 Jan. 1931. Eisch 10 boete of 4 dagen hechtenis. Uit spraak f 7,50 of 3 dagen. H. K., voomoemd, beklaagd alsvoren te Sas van Gent op 4 Febr. 1931. Eisch 10 boete of 4 dagen hechtenis. Uit spraak 7,50 of 3 dagen. J. P. Ph., oud 23 j., schippersknecht te Ny- megen, a/b van het schip Constance be klaagd van alsvoren te Sas van Gent op 5 Jan. 1931. Eisch 7,50 boete of 3 dagen hecht. Uit spraak 5 of 2 dagen. HET STROOPERSDRAMA TE ECHT. De meening, dat hierbij sprake kan zijn van een gevecht tusschen twee stroopersbenden, wordt, volgens de N. R. Crt., meer en meer losgelaten. De drie slachtoffers waren on- gewapend, en het vermoeden bestaat, dat zij bij het stroopen betrapt werden of in een hinderlaag zijn gelokt, van waaruit zij be- schoten werden. Niet lang na het vertrek van de jongens uit hun woningen hebben de bewoners schoten gehoord, maar daarvan is niet veel notitie genomen, omdat dit wel meer voorkomt. Vrijwel vast staat, dat niet een dader aan het werk is geweest, daar men hulzen van verschillende grootte heeft gevonden, zoowel van geweer- als van revolverkogels. Boven- dien is er met hagel geschoten. Een der lijken had 19 schotwonden. Bij een onderzoek werden voetsporen, een zakmes en een zaklantaam gevonden. Eater werd onder een bos hout een schop gevonden, waarmee waarschijnlijk de kuil is gegraven. Maandag werd het onderzoek onder leiding van de rijkspolitie nog voortgezet. Nadere mededeelingen konden nog niet worden ge- daan. Wel echter kan worden gemeld, dat het onderzoek aanwijzingen heeft opgeleverd, zoo- dat er thans in een zekere richting gezocht wordt. Het gerucht, als zou reeds een arrestatie hebben plaats gehad, wordt met stelligheid tegengesproken. Verder is wel komen vast te staan, dat de daders alles van tevoren goed hebben overlegd. Waarschijnlijk hebben zij dan ook het vermoeden gehad, dat de stroopers, wier strikken des nachts gezet waren, tegen den nacht wel bij het bosch zouden verschijnen. Nog Zondagmiddag is een huiszoeking ge- schied btj den jachtopziener H. v. d. E., den opzichter van de jachtgoederen van graaf van Aefferden. Deze woont te Posterholt. Bij hem werden eenige wapens in beslag geno- nomen, o.a. vuurwapenen. Deze v. d. E. moet ook betrokken zijn geweest bij- de schietpartij van enkele jaren geleden op de gebroeders v. H. De man staat by de bewoners bekend als buitengewoon streng, en treedt steeds krachtig op tegen de stroopers, die hier in grooten getale wonen. Vrijwel alle arbeiders in de omgeving van dit gehucht maken zich van tjjd tot tijd wel schuldig aan het stroopen van konijnen. Zondag werd door de marechaussde drie- maal een boodschap gezonden aan v. d. E., die ook een grooten zoon heeft, welke hem vaak assisteert, om zich bij de marechaussde aan te melden. Hieraan gaf hij zoo ver- telde men ons geen gehoor. Tenslotte is hy dan ook door de marechaussee gehaald. Na verhoor heeft men hem weer op vrije voe- ten gesteld. De sectie van de lijken is opgedragen aan Dr. Hulst uit Leiden. In verband met het stroopersdrama te Put- broek, kan worden gemeld, dat ten huize van den jachtopziener v. d. E. te Posterholt, klee- ren, schoenen en een geweer in beslag zijn genomen. Deze zijn gezonden naar den schei- kundige J. H. v. Waegeningh te Maastricht, die deze voorwerpen zal onderzoeken. Patroonhulzen gevonden. Daaromtrent wordt aan de N. R. Crt. ge- meld Op de plaats van waar vermoedelijk de schoten gelost zyn, werden een achttal onder het mos verborgen patroonhulzen gevonden. De beide jachtopzieners aangehouden. Later meldde de corresp. van de N. R. Crt. te Roermond: Gisteravond werden per tram uit Posterholt gevankelijk v. d. E., vader en zoon, verdacht in het drama van Putbroek gearresteerd. Beiden zijn geboeid naar het huis van bewa ring te Roermond overgebracht. Verre getuigen van het drama. Aan de Limb. Koerier is nog het volgende ontleend Reeds Zondagavond vernamen we, dat een drietal personen uit Posterholt den nacht van het drama in de buurt geweest waren. De geruchiten daaromtrent waren echter onzeker zoodat we er nog geen mededeeling van wil- den doen. Het verder onderzoek door de poli- tie leidde Maandagmiddag eveneens naar Pos terholt en dra besloten we een der ons ge- noemde personen op te zoeken. Een moeilyke autotocht over den met diepe sporen doorkliefden landweg bracht ons tus schen de bosschen naar Posterholt waar we het geluk hadden een der nachtelyke wande- laars te ontmoeten. Met een tweetal kameraden was hy in den nacht van Vrydag op Zaterdag op stap ge weest. De jachtopziener v. d. E., diens zoon en nog een derden persoon, dien ze niet kon den herkennen, zagen ze zich begeven in de richting Annedaal in deze buurt staat de woning van genoemden jachtopziener de politiemannen lieten zy stilletjes voor zieh uitgaan en verloren ze later uit het oog. Het drietal had zich daarop begeven in de richting van Donkshof van waaruit ze op het open veld voor zich hadden mat in de verte (een afstand van 2 K.M.) den boschrand, waar het drama zich afgespeeld had. 19 schoten in 7 minuten. Tusschen half een en een uur hoorden ze een tweetal schoten knallen (niet oogenblik- kelijk achter elkaar), een korte tusschenpauze volgde toen elf schoten vlak achter elkaar zich deden hooren. Weer volgde een tusschen pauze toen vijf schoten knalden en toen nog een sohot. Negentien schoten, naar den klank te oordeelen, afkomstig uit een jachtgeweer en revolver, waren in totaal gelost en dat alles in een tijdruimte van zeven minuten. Naar den knal te hooren moeten enkele schoten, vooral de laatste, vlak op den grond afgeschoten zijn. Zooals reeds gemeld, waren de schoten ook gehoord door verschillende bewoners van de woningen aan den landiweg en ook door fami- lieleden van de vermoorde jongemannen. Waar in de bosschen en de nabije grens herhaalde- lijk schoten weerklonken, was daar weinig aandacht aan geschonken; de betreffende fa- milieleden verkeerden Zaterdagmorgen dan ook in de meening, dat de jongens wellicht betrapt waren en opgebracht. Vader Kersten kwam Zaterdagnacht van de mijn thuis en moest vernemen, dat de jongens toen nog niet thuis waren en navraag bij politiemannen niets opgeleverd had. Met het uur nam de ongerustheid toe. Dat de jongens ongewapend waren staat vast. De verwondingen door de hagelkorrels en revol verkogels in de lichamen waren ernstig en als vaststaand kan aangenomen worden, dat ver schillende schoten van vlakbij op de jongens moeten gelost zijn. De verdwijning van Roubroeks. Een lange weg over Duitsch gebied bracht ons naar Bruggelchen, het uiterste gehuchtje van Diergaarde, waar de familie Roubroeks woont, welke nog steeds in de grootste on- zekerheid leeft omtrent het lot van hun 25- jarigen zoon Willem, den vyfde uit het gezin, van 10 kinderen, die, zooals we reeds meld- den, op 24 Augustus des middags na het eten, per rijwiel de woning verlaten had en nimmer iets van zich had laten hooren. De ontdek- king van het drama te Putbroek heeft de on- zekerheid doen stygen en de oude moeder, die geen dag voorbij Het gaan om te vragen of er nog niets van haar zoon vemomen was, leed er ten zeerste onder. Denzelfden dag, dat de jongen verdween, is hy nog geweest in den winkel van de wed. Son tag nabij Annedaal (tusschen Putbroek en Posterholt) waar hij sigaretten gekocht heeft. Dit is het eenige, wat vast staat na het weg- rijden van het ouderlyk huis. In verband met deze verdwijning zullen deze dagen rond Annedaal de bosschen doorzocht worden. het Groote Kleedingmagazijn voor is wederom het Rijke keus, Schoonste snede Zuivelbrug 7 - GENT. Er is maar 66n ingang, die is juist a. d. Brug. (Ingez. Med.) BOERDERIJEN AFGEBRAND. Zaterdagavond brak brand uit in de hof- stede van de Weduwe Steketee te Baarland. De bewoonsters, die zich reeds ter ruste had den begeven, werden gered en konden met veel moeite het vee nog in veiligheid brengen. Alles brandde tot den grond toe af. De oor- zaak is onbekend. Verzekering dekt de schade. Zaterdagmorgen ontstond, doordat kinderen met vuur speelden, in het achterhuis van de kapitale boerderij van L. van Oome Lzn., aan de Groote Haar te Gorkum brand. In korten tijd stond de boerdery in lichte- laaie. Toen de brandweer ter plaatse kwam, viel niets meer te redden. De aangrenzende boerderij, bewoond door J. Beusekom, vatte eveneens vlam, maar door krachtig optreden kon het vuur gebluscht worden. Van de boerderij van Van Oome kwamen vier koeien en een pink, benevens een aantal kippen, in de vlammen om. De eigenaar kon nog eenig geld uit de kast halen, doch verder is de geheele inboedel ver- brand. Een groote hoeveelheid hooi en stroo verbrandde eveneens. Alles was verzekerd. BRANDSTICHTING. Te Langereis, gemeente Hoogwoud, ont stond deze week een begin van brand in een caf<5. De brand werd gebluscht en een onder zoek naar de oorzaak had tot resultaat, dat de cafehouder naar Alkmaar is overgebracht als verdacht van brandstichting. Zaterdagmiddag heeft hy voor den rechter- commissaris aldaar een volledige bekentenis af gelegd. BRUTALE OPLICHTING. Eenige maanden geleden is meldt het Alg. Hbl. bij een bewoner van den Een- drachtsweg een man gekomen, die zeide door een kennis te zijn gezonden. Deze man was zonder werk en hij kwam geld te leen vragen opdat hij in Scheveningen een betrek- king zou kunnen krijgen in het hotelbedrijf Hij had daarvoor geld noodig ten einde zrjn garderobe te kunnen voorzien en hij kreeg f 1100 van den heer te leen. Na ruim een maand kwam de man terug met de mededee ling, dat hij tot zijn spijt aan de f 1100 niets had gehad, omdat hy in handen was gevallen van een oplichter, wien hy het geld had gege- ven. Hy zou met dezen oplichter samen zaken zijn gaan doen en naar de man nu vertelde, want eerlijk duurt het langst zei hij was het verhaal over de betrekking in Sche veningen niet juist geweest. De bewoner van den Eendrachtsweg is door het verhaal van den man, dat de oplichter van plan was in het huis asm den Eendrachtsweg te gaan inbreken gedurende den tyd dat de bewoner met vacantie zou zijn, geintimideerd. De man die het geld te leen had gevraagd, verzekerde nu, dat er niets zou gebeuren, want hij zou wel op het huis passen. Voorts vertelde hij, dat hij nu in de gele- genheid was, om als bedrijfschef in dienst te treden bij het filiaal van de „Hema", dat te Breda zal worden geopend. Ook hiervoor had hij geld noodig en het is hem gelukt ditmaal f 3300 in ontvangst te nemen. In dien tusschentijd is de bewoner van den Eendrachtsweg met vacantie gegaan en niet lang nadat hij weer daarvan terug was, meld de de man zich opnieuw bij hem aan, en nu deed hij een verhaal over zijn vrouw die zoo- veel schulden maakte. Bij dit bezoek toonde hij tevens brieven van de directie van de ,,Hema" in Breda om zijn verhaal waarschijn- lijkheid te geven. Na dit bezoek werden hem 3700 ter hand gesteld en eenige weken later verscheen hij opnieuw, en nu vertelde hy, dat hij in Breda over de kas van de ondememing zou gaan en dat het wel voor kon komen dat hij deze kas mee naar huis moest nemen. In verband hiermee had de directie van hem een waarborgsom van 4500 gevraagd en op z$n beurt vroeg hij dit geld nu te leen. Ook dezen post heeft hij geind en op deze wijze heeft hij den Rotterdammer voor f 12.600 opgelicht. Eenigen tijd geleden viel de aandacht va* de politie op dezen man, in verband met het feit, dat hij verdacht werd van smokkelhan- del in verdoovende middelen. De man ver toefde veel in cafd's, reed auto en gaf opmer- kelijk veel geld uit. Er werd een onderzoek naar hem ingesteld, en daarbij kwamen de door hem gepleegde oplichtingen aan het licht in verband waarmee hij is gearresteerd en op het hoofdbureau van politie in bewaring is gesteld. In verband met de oplichting van j 12.600 ten nadeele van een Rotterdammer kan nog het volgende worden meegedeeld. De man die naar aanleiding van deze op lichtingen is gearresteerd heeft Zondagoch- tend een volledige bekentenis afgelegd. Daar bij heeft hij meegedeeld, dat een 48-jarige fotograaf medeplichtig is geweest. Hij heeft dezen fotograaf eenige maanden geleden lee- ren kennen in den tijd dat hij werkloos was. Zij woonden gezamenlijk op kamers. De foto graaf die den heer, die op de Eendrachtsweg woont, kende, had hem den raad gegeven daar eens om geld aan te kloppen. Mocht het luk- ken geld te krijgen, dan zou de fotograaf eea percentage van de opbrengst ontvangen. Dit is dan ook gebeurd. De fotograaf die een be kende is van de politie, bevindt zich thans In verband met een ander feit in de strafgevan- genis. De eerst-aangehoudene is naar het huis van bewaring overgebracht en ter beschikking van de justitie gesteld. Van het geld, dat men den bewoner van den Eendrachtsweg heeft weten afhandig te maken, zijn nog slechts honderd gulden ge vonden. De rest is gedeelbelijk opgemaakt tijdens een huwelijksreisje naar Parijs en een ander gedeelte is verloren gegaan bij smok- kelhandel in verdoovende middelen. CORRESPONDENTIE. Den heer D. te S. Wegens plaatsgebrek moest uw stuk blijven liggen tot het volgende nunmer. AXEL. Maandagmiddag werd door het kantoor W A. den Boggende alhier geveild: een huis en erf aan den Nieuwendijk. Kooper werd de heer A. Zegers Gz., hande laar alhier. 5 Dec. TER NEUZEN. Aanbesteding bouwen van 3 woningen. Architect L. de Bruijne. 8 Dpt. AXEL. Veiling landbouwinspan. Kantoor W. A. den Boggende. 9 Dec. TER NEUZEN. Veiling hofsteedje en bouw- land. Notaris Dumoleyn. Voor Gent: 30 Nov. Eng. s.s. IMBER, 1186, stukg., Glasgow; Amer. s.s. WEST CHATA- LA, 3838, gem., Houston; Noorsch s.s. B1A- RITZ, 1017, gem., Lysekil. 1 Dec. Eng. s.s. DAFILA, 969, stukg., Manchester; Eng. s.s. CITY OF CORK, 373, ledig, Waterford. Van Sluiskil: 1 Dec. Eng. s.s. HOOK- WOOD, 926, ledig, Blyth. Van Gent: 30 Nov. Eng. s.s. VIRGILIA, 3415, ledig, Antwerpen; Eng. s.s. TEES- WOOD, 416, ijzer, Middlesborough. 1 Dec. Duitsch s.s. CORA, 465, ledig, Vlis- singen; Fransch s.s. LUSSAC, 864, hout, Rouaan; Eng. s.s. HORSLEY, 1244, ijzer, Grangemouth; Eng. s.s. LOWTHER CASTLE, 2704, stukg., Antwerpen; Zweedsch s.s. LISA., 602, steen, Oskarham; Belg. s.s. MARCEL, 841, ijzer, Boness; Eng. s.s. JELLICOE ROSE, 609', ijzer, Llanelly Eng. s.s. THE MARQUIS, 345, fosfaat, Cork. Amsterdam, 2 December 1931. Vreemd Bankpapier. Bieden Laten Londen 8,8,10 Duitsch 58,75 59,25 Fransch 9,70 9,75 Belgisch 6>88 6,94 Heden overleed zacht en kalm, na een lar.gdurig, doch ge- duldig gedragen lijden, onze gelief- den Echtgenoot, Vader, Broed r en Zwager d e heer THOMAS JACOB MARCUSSE, in den ouderdom van 49 jaar 2 maanden en 12 dagen. De diepbedroefde Familie, Wed. TH. J. MARCUSSE— Jacobs. ABR. P. MARCUSSE. CORNa MARCUSSE. Hoek, 1 December 1931. Hi Heden overleed zacht en kalm Mejuffrouw I in den ouderdom van 80 jaren en acht maanden. Uit aller naam, TH. C. DE METTE. Hoek, 1 Dec. 1931. Op Donderdag 10 December a.s., des nam. 1 uur, zal door den Architect A P WiSSE te Zaamslag, indeherberg van den heer R. J van de Veke, worden aanbesteed, in 5 perceelen en in massa voor den heer A. DE POOTER te Hoek van den Dijk. Bestek met teekening ad 1,— ver- krijgbaar bij den Architect. De Architect, A. P. WISSE. Zaamslag, Dec. 1931 nog deze geheele maand Aanbevelend, JOH. A. v. d. REE Notaris VAN DER VEEN te Ter Neuzen is voornemens, ten verzoeke van de Familie KA1JSER, op Donderdag 10 December 1931, des namiddags hall drie, in het caf(5 van den heer de Regt te Zaamslag, publiek te verkoopen; te Zaamslag, aan de Axelscheweg, groot 1 Are 1C Centiaren. Verhuurd aan den heer C. DE Vos, voor 2,25 per week. te Zaamslag, aan de Axelsche weg, groot 1 Are 10 Centiaren. Verhuurd aan den heer L. C. Machiel- SEN, voor 58,50 per drie maanden. De koopers treden in het genot van de huur bij de betaling der koop- penningen. Betaling koopsommen binnen 30 dagen en der onkosten binnen 6 dagen na de toewijzing. Inlichtingen ten kantore van genoemden Notaris. Verzekering, geen spaarkas, vraagt op iedere plaats in Oosten West Zeeuwsch- Vlaanderen die een agentschap op zich willen nemen, Brieven No. 20, Advertentie-bureau LITTOOIJ OLTHOFF, Middelburg. Finn* F. J. vmn de Baade. in ruime sorteering voorhanden bij: Bel dan op Tevens Uw adres voor: Electrische Kacheltjes, Strljkl]zers, Scheerbakjes, Ornamenten. Kookplaten, Lampen en?. Beleefd aanbevelend, TER NEUZEN. Nieuwstraat 8. voor 1e Hypotheek op Woonluis, op nader overeen te komen rente. Brieven onder No. 653, Bureau van dit Blad. Donze-Visserstraat 40-42 IS Verkrijgbaar vanaf 80 cent compieet. Donze-Visserstraat 40-42

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1931 | | pagina 2