A16EMEEN NIEUWS- F.N APVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. EEN DAG BIDDER BOUTEN Bent U ook zoo pw tevreden AANBESTEDING. No. 8745 MAANDAG 12 OCTOBER 1931 71e Jaargang FBUILLETON, BINNKNLAND. AUTOS en NIJVERHEID Burgemaestsr sn Wathouders van Tar Nauzen HET BOUWEN VAN EEN SLACHTHUIS. door K. R. G. BROWNE. Menigeen, die pepermunt koopt, is al tevreden, als hem iets in handen gestopt wordt, dat er alleen maar op lijkt. Zij meenen, dat pepermunt peper munt is, doch vergeten dat er wel 100 soorten zijn! U krijgt de echte medicinale peper munt, als U vraagt naar het merk VS. Deze staat onder voortdurende controle van het laboratorium Dr. E. Pannenborg en Dr. H. J Doorn- bosch te Groningen, wat een waar- borg is voor absoluut prima kwaliteit. DRAi5lt!AvAN-VALKmBUR( <e L LEEUWARDEN ABONNEMENTSPRIJS: Binnen Ter Neuzen 1,40 per 3 maanden Buiten Ter Neuzen fr per post 1 80 per 3 maanden Bij voor uitbetaling fr. per post 6,60 per jaar Voor Belgie en Amerika 2,25, overige lan den f 2,60 per 3 maanden fr. per post - Abonnementen voor het buitenland alleen bij vooruitbetaling. Uitgeofster: Firma P. J. VAN DE SANDE. GIRO 38150 - TEEEFOON No. 25. ADVERTENTIeN: Van 1 tot 4 regels 0,80 Voor elken reg°1 meer f Grootere letters en clichAs worden naar plaatsruimte bereken Handelsadvertentlen bij regelabonnement tegen verminderd tanef, betwelk op aanvraag verkrijgbaar is. Inzending van advertentien liefst een dag voor de ui gave. DIT BLAD VERSCHIJNT IEDEREN MAANDAG-, WOENSDAG- en VRIJDAGAVOND. •fffffir—ni—rn-*- doen te weten, dat door den Raad dier ge- meente in zijn vergadering van 6 Augustus 1931 is vastgesteld de volgende verordening. VERORDENING betreffende de classi- ficatie van de gemeente Ter Neuzen voor de beffing der personeele be lasting. Artikel 1. De gemeente wordt voor de heffing der per soneele belasting naar de eerste twee grond- slagen ingedeeld: a. de kom in de zesde klasse; b. bet overlg deel in de acbtste klasse. Artikel 2. De grens tusscben Ter Neuzen (kom) en Ter Neuzen (overig deel) loopt als volgt: „Van de Wester-Scbelde uit door bet midden van de voorbaven, de sluis en het kanaal van den Nieuwen Westelij'ken kanaal- arm, tot aan het pirnt, waar deze kanaalarm den middenkanaalarm ontmoet; van laatstgenoemd punt in een rechte lijn naar het punt, waar de scheidingslijn van de secties M en E de Baandijk raakt, verder langs bedoelde scheidingslijn tot de Axelsche- weg, vandaar in een rechte Ijjn bet perceel gemeente Ter Neuzen, Sectie E no. 1091 inbegrepen naar bet punt, waar de Molendijk en de dijk tusscben de Noord- en Serlippenspolder elkaar ontmoeten; vervolgens noordwaarts midden over laatst- genoemden dijk tot de waterleiding, verder door de as van die waterleiding tot de oost- baven en tenslotte door die oosthaven in de Wester-Scbelde". Artikel 3. Deze verordening treedt in werking met ingang van 1 Januari 1932 op welk tijdstip de thans geldende verordening betreffende de classificatie van de gemeente Ter Neuzen voor de beffing der personeele belasting vervalt. Deze blijft van kracht ten aanzien van beJastingjaren, welke voor dien datum zijn geeindigd. Vastgesteld door den Raad der gemeente Ter Neuzen in de openbare vergadering van den 6 Augustus 1931. (get.) J. HUIZINGA, Burgemeester. (get.) B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris. Zijnde aan deze verordening goedkeuring verleend bij Koninklijk besluit van 26 Sep tember 1931, no. 10. En is hiervan afkondiging gescbied waar het behoort, den 12 October 1931. Burgemeester en Wethouders voomoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris. Burgemeester en Wethouders van PHILIP PINE, zullen op Donderdag 22 October 1931, des voorm. 11 uur, aanbesteden: Aanwijzing op den dag der aanbesteding des voorm. 10 uur. Bestek en teekening vanaf Woensdag 14 October A 1,verkrijgbaar ten gemeente- huize en bij den gemeente-opzichter L. de Bruijne, architect te Ter Neuzen. 9) Vervolg. ,,Een paar vrienden van me, moeder", kondigde E. W. J. Bellerby aan. „Op den weg buiten 't hek tegen 't lijif geloc- pen. Van links naar rechts: Miss Craig, Mr. Cardinal". De pientere blauiwe oogen van Lady Bellerby monsterden Peter terloops en bleven goedkeurend op het gezichtje van Miss Craig rusten. ,,Welkom op de Old Hall", zei ze ge- moedelijk; dan ging ze tegen haar zooa voort: ,,Wat heb je met je broek gedaan, Toby?" Cardinal heeft me omvergereden en in een moddersloot gedeponeerd", ver- telde haar zoon met een opgewekt ge- zicht. „Het slachtoffer mopperde over nat en zoo, maar was overigens onge- deerd. Ik heb Cardinal meegebracht, om- dat we samen in Oxford gestudeerd heb- ben en omdat hij op het oogenblik den raad van een expert noodig heeft." In korte trekken schetste hij haar den eenigszins zonderlingen toestand, waar- in Peter en zijn metgezellin zich bevon- den. ,,Tja zei Lady Bellerby, toen hij zweeg, ,,dat is een vervelende geschie- denis. Maar we zullen er wel wat op vin- den Ze glimlachte haar gasten gerust- stellend toe. ,,Ik ben blij, dat Toby u meegebracht heeft. 't Is hier wel wat saai voor hem en al zijn vrienden zijn welkom u blijft zeker eten, niet? Dan hebben S ALARISKORTIN G. Het dagelijksch bestuur van de centrale van Nederlandsch overheidspersoneel heeft besloten, op korten termijn openbare protest- vergaderingen te houden tegen de door de regeering voorgestelde salariskorting voor de rijksambtenaren en onderwijskrachten, in de j volgende gemeenten: Alkmaar, Amsterdam, Arnbem, Breda, Coevorden, Deventer, Eind hoven, Groningen, Den Haag, Hengelo, 's Her- togenbo.sch, Leeuwarden, Middelburg, Ter Neuzen, Rotterdam, Stadskanaal, Utrecht en Zwolle. Een vergadering van de vereeniging van beambten bij rjjksinstellingen in Nederland heeft een motie tegen de voorgestelde salaris korting aangenomen. De groep overheidspersoneel van bet R.K. Werkliedenverbond heeft zich in een te Utrecht gebouden vergadering bezig ge- houden met de door de regeering voorgeno- men salariskorting voor het overheidsperso neel. Aanwezig waren afgevaardigden van bet Verbondsbestuur, den Ned. R.K. Onder- officiersbond St. Martinus, de R.K. Vereeni ging van marinepersoneel St. Christoforus, den Ned. R.K. Bond van spoor- en tramweg- personeel St. Raphael en den Ned. R.K. Bond van overheidspersoneel St. Paulus. Verslag werd uitgebracht van de bespre- king, welke Is gehouden tusscben de R.K. fractie van de Tweede Kamer en vertegen- woordigers van het R.K. Werkliedenverbond en de R.K. Centrale van burgerlyk overheids personeel. Instemming werd betuigd met de door bet R.K. Werkliedenverbond gevolgde gedrags- lijn en besloten werd, met alle geoorloofde middelen de actie tegen de voorgenomen korting te blijven voeren. DE KANAALPLANNEN EN DE OESTERCULTUUR. Woensdagavond waren de leden der ver eeniging tot bevordering der oestercultuur te Yerseke bijeengeroepen om allereerst de oes- terverzending te bespreken. De burgemeester Gunning bracbt de vraag ter tafelof het plan-Konijnenburg voor bet kanaal van Antwerpen schade kan bren- gen voor bet oesterbedrijf. Het kanaal zal een deel der beste oesterperceelen in de Schelde O ,D. de zoogemaamde „broek" of Bergsche Bank absoluut waardeloos maken, wel komt bet kanaal er niet door, maar de gevolgen zijn net zoo emstig, waarbij dan nog komt dat de Bergsche Bank van pl.m. 111000 op pl.m. 7000 HA gebracbt wordt en de percee- len (oester en mossel) in de Eendraeht gebeel waardeloos worden. Dus: 1°. vermindering, 2°. verzanding en 3°. verdwijning van per- ceelen. Bij dit ailes komt de ontstellende vraag wat zullen de gevolgen zjjin voor de overige perceelen op de Ierseksche Bank! Niemand kan bij benadering wat schatten of veronderstellen! Hoe zal de stroom gaan? De vergadering besprak uitvoerig bet voor en tegen van een actie tegen dit plan. De beer Vlaming waarschuwde tegen meedoen aan 't voeren van een hetze tegen of voor politieke stroomingen, maar wil gaame voor- lichting ontvangen b.v. van de heeren Konij- nenburg of van bet Kamerlid Krijger. Deze heeren zullen worden uitgenoodigd. Voorts werd met algemeene stemmen besloten om actie te voeren tegen ieder kanaal dat door de oesterperceelen mocht komen. we u meteen hier voor ons bal cham petre." Een paar oogenblikken bleef het stil. ,,Bal champetre herhaalde Peter ver- ontrust. ,,Ja, ouwe jongen", zei Toby met een grijns van leedvermaak. „We hebben hier vanavond een soort van fuif. Een bal champetre in eer en deugd. Alleen de upper ten wordt toegelaten. 't Leek me beter om je naar binnen te loodsen, voor ik je het heugelijk nieuws mee- deelde." ,,In de oude boerderij", legde Lady Bellerby haar gasten uit. „Een intiem feestje, ten bate van ons nieuwe zieken- huis. Voor de helft in en voor de helft buitenshuis en gecostumeerd." Peter keek zijn metgezellin hulpeloos aan. Als doodgewone, normale jonge man had hij een soort van afkeer van alles wat naar gecostumeerd" zweemde en hij was als danseur niet volleerd genoeg om van elke gelegenheid, om te laten zien wat hij kon, te willen protfiteeren. ,,Ik geloof niet begon het meisje met het roode haar aarzelend. „Kom, wees nu gezellig", drong Toby aan. ,,Je komt toch niet van moeder af, voor jullie allebei een kaartje gekocht hebt prijs een rijksdaalder, plaatsbe- spreking inbegrepen je kunt een rijks daalder toch maar niet zoo weggooien. En dan, u weet niet, wat dansen is, voor en aleer u met mij gedanst heeft." ,,U blijft natuurlijk", besliste Lady Bel lerby. „Ik denk er niet aan om iemand, die in aanmerking komt te laten gaan." ,,Mijn lijfknecht heeft vergeten mijn balmasque-costuum in te pakken", tracht- te Peter er zich met een grapje af te maken. „En ik kan niets anders dan de polka en de menuet." De medewerking van den voorziter van bet visscherijbestuur, van de burgemeesters van Tholen en Bruinisse en den hoofdopzichter Bol te Zierikzee zal worden gevraagd. En- kelen zeiden reeds alien steun toe. Ook zal de Cokso worden uitgenoodigd tot meedoen aan deze actie. Maar vooropgesteld wordt: bet bekomen van degelrjke onpartijdige voor- i lichting in deze gansch niet gemakkelijke j zaak. Ook zal indien noodig een deputatie van oesterkweekers bij de Ministers van Finan- cien en Buitenl. Zaken een audientie aan- vragen. De beer Ramaer, otid-inspecteur-generaal van den Waterstaat zal een motie in dezen zin worden gezonden. Bedoelde motie aan de nationale Unie te 's Gravenhage luidt: De vereeniging tot bevordering van bet Oesterbedrijf vergadert ter bespreking van plannen tot aanleg van een Antwerpen-Rrjn- kanaal; overwegende: dat in de Ooster-Schelde (Oostelijk deel) perceelen gelegen zijn waar bet oesterbroed (jonge oesters), waar het Zeeuwsche oester bedrijf zijn bestaan aan te danken heeft, ge- vonden wordt; dat afdamming van een gedeelte van dit water deze perceelen zal doen verdwijnen, dan wel de waterstrooming zoo zal verleggen, dat zij zullen verzanden of althans hun hoe- danigbeden in zeer ongunstigen zin zal ver- anderen. besluit eenstemmig U als haar gevoelen mede te deelen dat door afdamming van de Ooster-Schelde (Oostelijk deel) het Zeeuwsche Oesterbedrijf in haar eerste bestaansmoge- lijkheid ten zeerste wordt bedreigd. DE RIJN-SCHELDEVERBINDING. De heeren Mr. P. A. F. Blom, burgemeester van Bergen op Zoom; J. Riddel's, wethouder van Roosendaal; B. A. Th. M. Truffino, bur gemeester van Hulst; Ir. L. A. M. van Loon, lid van de Provinciale Staten van Noord- Brabant, voorzitter van de Cruyslandpolders te Steenbergen; H. van Mechelen, secretaris- penningmeester van de Mark en Dintel te Oud-Gastel; J. P. J. Asselbergs, lid van de Provinciale Staten van Noord-Brabant, groot- industrieel; A. G. J. de Vries, grootindustrieel; Dr. P. J. H. van Ginneken, directeur van bet Instituut voor suikerbietenteelt; J. D. Smout, assuradeur en scheepsbevrachter; Mr. A. A. J. Dirven, advocaat en procureur, alien te Ber gen op Zoom; J. Vos Az., lid van de Tweede Kamer; F. C. J. Konings, koopman; L. C. C. M. de Bruyn, industrieel; C. A. Valkenburg, lid van den gemeenteraad en van de Provin ciale Staten van Noord-Brabant, en J. P. Melsen, leider van bet kantoor voor sociale zaken, Mien te Roosendaal, tezamen vormen- de de Kanaalcommissie van West-Brabant en Zeeuwsch-Vlaanderen en bebartigende de be- langen van beide voomoemde gebiedsdeelen met betrekking tot de groote vraagstukken voor Alle soorten Borluutstraat 8 - GENT. Tel. 124.15. (dicht bij bet Stadhuis.) (Ingez. Med.) ,,Maak je daar maar geen kopzorg over", stelde Toby hem gerust. „Ik tuig je wel op. Tien minuten van mijn goede zorgen en je moeder kent je niet meer terug. Aha! Op van rechts de heer des huizes met een vriendelijken glim- lach op zijn fijnbesneden gelaat." Over het grint kwamen langzame stappen naderbij en een stem zei: „Zoo, Sarah. En wie hebben we hier?" Er zijn op dit ondermaansche men- schen, die van het eerste oogenblik af, dat men hen ziet vertrouwen en genegen- heid inboezemen, maar er zijn anderen, wier uiterlijk in dengeen, die hen aan- schouwt, een bijna onbedwingbare be- hoefte wakker roept om den eigenaar van dat uiterlijk met een steen te gooien; Sir Walter Bellerby, M. P. J. P., behoorde tot de laatste categorie en bekleedde daarin een vooraanstaande plaats. Hij was een groote eenigszins gezette man, met champagne-flesch schouders, een rond geelbleek gezicht, anderhalve kin, uitpuilende oogen en het air van een god- heid van den Olympus die voor een kort verblijf onder de stervelingen, van zijn hooge woonplaats afgedaald was. Hij had geen haar op zijn hoofd, maar dit gemis werd vergoed door een groote afhangende walrus-snor. Hij was uitge- dost in plus fours van een ultra-onwel- riekende en harige stof en het was zoo duidelijk als wat, dat hij niet aan een te weinig aan zelfwaardeering laboreerde. Peter, die de ongelukkige gewoonte had am zich, basis of geen basis, dadelijk een oordeel te vormen, kwam tien seconden na het verschijnen van den heer des hui zes tot de conclusie dat Sir Walter Bel lerby geen sympathie van hem was en het ook nooit zou worden. ,,Twee vrienden van Toby, Walter", op bet gebied der scbeepvaart en afwatering, hebben zich met een adres tot den minister- raad gewend. Hierin zeggen zij, dat zij met belangstel- ling hebben gevolgd de ontwikkeling van de plannen tot verbinding van Rijn en Schelde, waar deze van de belangen van West-Brabant en Zeeuwsch-Vlaanderen niet gescheiden kunnen worden; dat bnn getroffen heeft, dat bet als Een- dracbtskanaal bekend project, voerende van den dam in bet Kreekrak naar Dintelsas, aan alle eischen voldoet, die strooken met de vitale belangen van meergenoemde gewesten; dat toch door voomoemd kanaal: 1°. ontstaat een open verbindmg van West-Brabant met de Wester-Scbelde, dien- tengevolge de haven van Bergen op Zoom aan bet diepe vaarwater wordt aangesloten; 2°. een behoorlijke verbinding met Z.- Vlaanderen tot stand gebracbt wordt, tenge- volge waarvan dit Nederlandsch terrltoir beter dan tot nu toe zich richten kan naar overig Nederland; 3°. verkregen wordt, doordat bet op laag peil is ontworpen, de oplossing van het bran- dende vraagstuk der afwatering van West- Brabant; 4°. dank zij: de geprojecteerde verbinding met Mark en Dintel, de afbouw van bet kanalennet van Noord-Brabant kan worden voltooid, waardoor gebeel Brabant te water te bereiken i3. De commissie verzoekt den Ministerraad met den meesten aandrang, bij een eventueele bebandeling van de Rijn-Scheldeverbinding emstig rekening te houden met de hierboven in nationalen zin geformuleerde belangen, door aan West-Brabant de zoozeer verlangde verbinding met open en diep vaarwater te geven en Zeeuwsch-Vlaanderen nauwer aan te sluiten aan Brabants vasten wal. RESTAURATIE RAADHUIS TE VEERE. In de laatstgebouden vergadering van de restauratiecommissie voor bet Raadhuis te Veere is bet definitieve ontwerp voor de, door H. J. Etienne te vervaardigen, bouwpenning vastgesteld. Op de voorzijde komt bet Raadhuis met een randscbrift, op de keerzijde de drie wapens van Nederland, Zeeland en Veere, met de twee in dit geval wel zeer toepasse- lijke spreuken „Je Maintiendrai" en „Luctor et Emergo". De middellijn wordt 60 mM, zijnde dit bet formaat, dat de Ned. vereeni ging voor penningkunst den laatsten tijd ook toepast. De penning zal worden geslagen door de Koninklijke Begeer te Voorschoten. Hoewel uiteraard de organisatie voor den verkoop pas later in werking gesteld zal wor den, verzoekt de Commissie nu reeds mede te deelen aan ben, die bun bouwpenning tot her- stel van dit schoone pand uit een roemrijik verleden willen bij'dragen, dat t.z.t. een bron- zen resp. een zilveren penning franco zal wor den toegezonden aan hem of haar, die een foedrag van tenminste 6 of 25 stort of doet overschrijven op postrekening 182289 van den secretaris-penningmeester van de restauratie commissie voor het Raadhuis te Veere. Dit geldt natuurlijk ook voor hen die reeds eerder door bet zenden van een gift van bun belangstelling deden blijken. VETTE KOEIEN EN DITO OSSEN UIT DENEMARKEN. Het Tweede Kamerlid de beer Braat heeft aan den minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw de volgende vragen gesteld: gaf Lady Bellerby kalm ten antwoord. Ze stelde Peter en zijn metgezellin voor en Sir Walter was zoo vriendelijk om hun, ter vervanging van het gebruikelij- ke ,,aangenaam", even toe te knikken. „Zoo, zoo. A-hem. En is dit uw eerste bezoek aan Sandhaven?" „Ja", gaf Miss Craig ten antwoord. Peter merkte op, dat ze Bellerby senior met nog grooter aandacht stond te be- studeeren dan Bellerby junior. ,,Een vredig dorpje", sonoorde Sir Walter op een manier of Sandhaven het vredige aan hem te danken had. „Laten we hopen, dat u goed weer mag hebben. iKomt u vanavond op ons tuinfeest? Ja. Uitstekend! Uitstekend. En, Toby, wat heb je in dien tusschentijd voor plannen met je gasten?" Toby grinnikte en maakte een over- dreven geresigneerd gebaar. ..Gezien het feit, dat ze de Oude Mees- ters vandaag of morgen toch zullen moe- ten bewonderen, doen ze volgens mij het beste, als ze het nu meteen maar doen. Dan zijn ze eraf, wat?" Sir Walter fronste zijn wenkbrauwen. Het was een voortdurende lichte ergernis voor hem, dat zijn eenige nakomeling geestelijk absoluut niet in staat was, om hem den eerbied, die hem als vader, lid van het parlement en vooraanstaand man, rechtens toekwam, te doen gewor- den. Toby nam een houding tegen hem aan, die meer leek op die van een toe- gevenden broer, dan op die van een pliehtsgetrouwen eenigen zoon en die houding irriteerde Sir Walter weleens. Ze irriteerde hem op dat oogenblik bo- venmate, maar Sir Walter was te welop- gevoed, ''om in tegenwoordigheid van twee vreemden van dat irriteeren te doen blijken. (Ingez. Med.) Is het den minister bekend: dat er hier te lande wekelrjks ongeveer duizend stuks ge- slachte vette koeien of dito ossen uit Dene- marken ingevoerd worden? dat daar te lande die uitvoer gesteund wordt met regeeringsgeld; dat dientengevolge de prijtzen van vette koeien, ossen, schapen en varkens hier te lande in enkele maanden tijds met 40 tot 60 pet. gedaald zrjn; dat bij deskundigen de verwachting be- staat, dat bedoelde vee-invoer nog zeer lang zal duren omdat in Denemarken groote overvloed bestaat van vet gemest vee en de regeeringssteun daar de boeren aanmoedigt dat die invoer hier de veeboeren tot wan- hoop drijft door de enorme verliezen, welke zij hierdoor lijden Is de minister niet van meening, dat, om een geheele ruineering van de veeboeren hier te lande te voorkomen, ter zake van boven- bedoelden vee-invoer zeer spoedig en krach- tig ingegrepen dient te worden? Zoo ja, is de minister dan bereid mee te deelen welke maatregelen en wanneer die maatregelen genomen zullen worden? KON. NEDERL. LANDBOUW-COMITe. De algemeene vergadering van bet Kon. Nederl. Landbouw-Comite zal te 's Graven hage worden gehouden op Vrijdag 16 Octo ber a.s. Na afdoening van buishoudelijke zaken zullen de navolgende inleidingen worden ge houden. De landbouwcrisis en de suikerbietenteelt door den heer J. M. van Bommel van Vloten te Goes. Kan de landbouw de door den minister van Financien voorgestelde verhooging van het algemeen invoerrecht van 8 pet. tot 10 pet. (Ingez. Med.) „Misschien", gaf hij op terechtwij:zen- den toon ten antwoord, „voelen je vrien den niets voor schilderijen." ,,Miss Craig wel. Ze heeft 't me zelf, zonder eenige schaamte, verteld." Sir Walter keerde zich naar het meisje met het roode haar en keek haar welwillend aan. ,,Zoo! Dan mag ik misschien nu het ge- noegen hebben, om u mijn bescheiden verzameling te laten zien." ,,Heel graag", stemde Miss Craig voor haar doen ernstig toe. „Dat is lief van je, kind", zei Lady Bellerby. ,,'t Is een bezoeking voor mijn man, dat Toby en ik zulke laag bij de grondsche wezens zijn. We weten niets van kunst af, maar we weten wel, wat we willen... en dat is onvergeeflijk, niet, Walter? Ga nu maar gauw maar ver- geet niet, dat we vanavond vroeger dan anders eten." Zonder zich te verwaardigen antwoord te geven, draaide Sir Walter zich om en stapte weg, op den voet gevolgd dooi een leergierige Miss Craig, een uit zijn humeurigen Peter en een verveelden Toby. Hij ging hun voor, de stoep op en door een hooge, ruime hal met donkere balken, naar een deur bekleed met groen baai, die den toegang bleek te vormen tot een lange, vrij breede gang. ,,Hier zijn we er", kondigde Sir Wal ter, met den deurknop in zijn hand, aan. Hij sprak triomfantelijk, alsof het feit, dat ze er waren, op zichzelf al een pres- tatie was. Hij schraapte zijn keel een paar maal, en toen hjj zich paraat voelde om te beginnen, ging hij met zijn bezoe- kers de gang in. (Wordt vervolgd.)

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1931 | | pagina 1