ALGEMEEN NIEUWS- EN APVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. EEN DAG BIDDER Aspirins s Eerste Blad. Het is slecht weer, No. 8743 WOENSDAG 7 OCTOBER 1931 71e Jaargang. BIHNENLAND. t K0ILLKTOH, BUITBffLAHD. De Zwarte Lieve Vrouw GOEDKOOPST dezen WINTER GEMEENTEGELD EN BOEREN- LEENBANKEN. DE AMERIKAANSCHE GOUDZENDING VOOR NEDERLAND. ABONNEMENTSPRIJS: Binnen Ter Neuzen 1,40 per 3 maanden Buiten Ter Neuzen fr per post 1.80 per 3 maanden Bij voor udtbetaling fr. per post 6,60 per jaar Voor Belg-ie en Arnerika 2,25, overige lan den 2,60 per 3 maanden fr. per post Abonnementen voor bet buitenland alleen btj voomitbetaling. Uitgeefster: Firma P. J. VAN DE SANDE. GIRO 38150 TELEFOON No. 25. ADVERTENTIeNVan 1 tot 4 regels 0,80 Voor elken regel meer 0,20. Grootere letters en clicb^'s worden naar plaatsruimte berekend. Handelsadvertentien bij regelabonnement tegen verminderd tarief, hetwelk op aanvraag verkrtjgbaar is. Inzending van advertentien liefst e6n dag voor de uitgave. DIT BLAD VERSCHIJNT IEDEREN MAA NDAG-, WOENSDAG- en VRIJDAGAVOND. OPROEPING LEERLINGEN HERHALINGSONDERWIJS. Be gelegenheid wordt geboden tot het ont- vangen van berbalingsonderwijs voor de rijpere jeugd in de openbare lager school A (aan de Walstraat) en D (te Sluisk.il) over j bet tijd/vak van 1 November 19311 Maart 1932. Aanmelding van leerlingen kan gesobieden v66r den 15 October a.s. voor wat betreft school A op de gemeente-secretarie en voor wat betreft school D bij het hoofd dier school. Ter Neuzen, den 7 October 1931. Burgemeester en Wetbouiders van Ter Neuzen, J. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris. HINDER WET. Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN, maken bekend, dat het verzoek van A. H. F. M. VAN ROMPU te Ter Neuzen, om op bet perceel kadastraal bekend ge- meente Ter Neuzen, Sectie C, no. 4863, ge- legen aan de Schuttershofweg 2 ondengrond- sche tanks en een benzinepomp te mogen opricbten en in werking brengen door hen is ingewilligd. Ter Neuzen, den 6 October 1931. Burgemeester en Wethouders voomoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris. DE LIBERALS POLITIEK EN DE CRISIS. In de Maandagavond te Haarlem gebouden vergadering van den Vrijbeidsbond zouden, naar het Alg. Hbl. meldt, over ,,De liberale politiek en de crisis spreken mevr. mr. SoheltemaOonradi en mr. C. H. Guepin. Mevr. Scheltema was echter door ongesteld- heid verhinderd; in baar plaats trad mej. mr. Van Dorp a Is spreekster op. Be heer Guepin ging bij, bet nagaan van den oorsprong van deze crisis terug tot den oorlog, somde de verschillende gevolgen daar- van op en kwam vervolgens tot de gebeurte- nissen van den jongsten tijd. Spreker noemde den toestand van dit oogenblik zeer ernstig en wees op bet be- treurenswaardige van de thans beerscbende groote wivkloosheiid, waarvan het demora- liseerende van zoo grooten invloed is op een belangrijk deel van onze bevolking. Spreker betreunde het, dat op bet jongste congres van S.D.A.P. en N.V.V. dingen zijn gezegd, die er op wijzen, dat men in die kringen de noodzaak niet inziet van samenwerking met de regeering. De eischen, die men nu stelt, toonen, dat men den emst van den toestand niet wil zien en niet wil medewerken. Op dat standpunt zal de Vrijbeidsbond niet staan. Er zal opbouwende critiek moeten gegeven worden en samenwerking moeten zijn, zoover natuurlijk samenwerking met de regeering mogelijk is. Spreker wees op hetgeen MacDonald dezer dagen heeft gezegd als een voorbeeld voor de S.D.A.P. in ons land, hoe men zich gedragen moet, wanneer emstige rampen het land be- dreigen. De liberale partij, zoo besloot spreker, is een partij, die wil meewerken om datgene te bereiken wat noodig is geworden. Men kan door K. R. G. BROWNE. 7) Vervolg.) ,,Alsjeblieft", zei Jane Craig verbaasd. Peter zei niets, om de eenvoudige reden, dat hij op het oogenblik niets wist, dat zijn gevoelens getrouw weergaf en dat tegelijk in de tegenwoordigheid van een dame gezegd mocht worden. In een eenigszins pijnlijke stilte zwenkte hij om de auto heen, hield het portier voor haar open, liep daarna denzelfden kant om weer terug en school: door het andere portier op zijn zitplaats achter het stuur. De Wonder schoot op een manier van een hazewind, die een paar uur aan den ket- ting gelegen heeft, vooruit en botste het grasveld over in de richting van den hol- len weg. Het leek of het half uur rust de curiositeit op wielen de gelegenheid ge geven had, om eens in alle kalmte over de zaak na te denken, tot het besef te komen dat ze zich misdragen had en het besluit te nemen om voortaan een gewillige zoo al niet snellere auto te zijn. Zelfs de vrij steile helling naar het dorp kon haar pas herwonnen enthou- siasme niet den domper opzetten. Hij- gend, blazend en proestend, dartelde ze den heuvel in een uitstekend volgende tempo van zes kilometer per uur op, ram- melde het overblufte dorp door en sloeg den weg naar Wellbridge in. Het rumoer onder den motorkap maakte een bij uitstek goed vrijhandelaar zijn en het toch noodig achten, dat op een gegeven oogenblik daarvan wordt afgeweken. Wij voelen ons in tijden van nood voor alles nationaal. Mej. Van Dorp besprak meer in het bij- zonder de maatregelen, die de regeering in dezen crisistijd heeft voorgesteld. Tot nu toe, zei spreekster, hcbben we besproken wat j tegen de crisis moet worden gedaan maar nu heeft de crisis de regeering zelf bereikt. Spreekster besprak uitvoerig de kosten van het onderwijs, waarop belangrijk bezuinigd zou kunnen worden. Dat men in den Vnij:- heidsbond niet algemeen is v66r verlaging van de ambtenaarssalarissen. Spreekster meende, dat de liberalen mogen zeggen, dat een groot deel van de oorzaken van de crisis mag worden toegeschreven aan het afwijken van de liberale beginselen. In verband hiermee besprak mej. Van Dorp nog de loonpolitiek en betoogde, dat de loonen niet hooger kunnen zijn dan een bedrijf toe- laat. Ooik spreekster kwam op tegen het woord „leedvermaak", door den heer Oudegeest op het congres van Zaterdag gebruikt en besloot met de verklaring, dat de liberale partij de eenige is, die nationale politiek voert. RIJKSCOMMISSIE VOOR WERKVERRUIMING. „Het Volk" vemeemt, dat een speciale vergadering van de Rijkscammissie voor werkverruiming is gehouden, waar gesproken is over voorzieningen, welke wellicht moeten worden getroffen in verband met de toene- mende malaise. De commissie besloot, den voorzitter van den Raad van ministers te ver- zoeken, een deputatie uit haar midden, be- staande uit de heeren Zadelberg, waamemend voorzitter, dr. Vos, mr. Kortenhorst, en F. v. d. Walle, in audientde te ontvangen. Deze audientde is, naar wij voorts verne- men, reeds toegestaan. Het moet in de be- doeling liggen, te bevorderen, dat onder lei- ding van den minister-president met vooraan- staande leiders van werkgevers- en werk- nemersorganisaties in de komende weken be- sprekingen worden gevoerd. DE BINNEN SCHIPPERS EN DE TARWEWET. De heer de Visser heeft aan den minister van Binnenlandsche zaken en landbouw de volgende vragen gesteld: 1. Is het den minister bekend, dat er onder de binnenschippers groote ontevredenheid heerscht, mede ten gevolge van de woeker- winsten, die vaak door bevrachters en expedi- teurs worden gemaakt, wijl deze van de feite- lijke bedragen, die door het vervoeren van granen worden betaald, er niet tegen opzien pLm. 50 pet. voor hun bemoeiingen te reike- nen, terwijl alle lasten en risico's door de schippers worden gedragen? 2. Is de minister bereid te bevorderen, dat eventueele graantransporten, die ingevol- ge de voorschriften, voortvloeiend uit de be- palingen van de z.g. „Tarwewet", moeten plaats hebben, rechtstreeks aan de binnen schippers worden opgedragen? het Groote Kleedingmagazijn voor HEEREN en KINDEREN is wederom het Rijke keus, Schoonste snede Zuivelbrug 7 - GENT. Er is maar een ingang, die is juist a. d. Brug. (Ingez. Med.) een behoorlijk gesprek onmogelijk en dus chauffeurde Peter stilzwijgend een stilzwijgen, dat doortrokken was van tevredenheid, een groote, een weidsche tevredenheid. Volgens hem had het Lot, door het meisje met het roode haar in het plan der campagne, speciaal voor Peter gemaakt, zoo opeens op te nemen, nu eens blijk gegeven van tact en buitengewoon veel gezond verstand. Als alle gewone, gezonde jonge mannen kende Peter een behoorlijk aantal jonge meisjes, maar tot dusver was geen dezer dochteren Eva's er in geslaagd, zijn aandacht langer dan vijf minuten te boeien. Jane Craig daar- entegen had hem van het eerste oogen blik af, alle omstandigheden ten spijt, het grootste belang ingeboezemd. Ze was anders dan de anderen; maar waarin het verschil zat, kon hij niet zeggen. Van haar antecedenten wist hij niets en wilde hij op het oogenblik niets weten; voor het uitwisselen van persoonlijke wetens- waardigheden hadden ze nog tijd genoeg, als ze elkaar eerst wat beter nadden leeren kennen. Want dat ze elkaar beter zouden leeren kennen, daaraan twijfelde hij geen seconde; hoe kon ze, als meisje, een gereserveerde houding aannemen tegenover den man, dien je, practisch ge- nomen, met een braadpan zijn hersens ingeslagen had? Hij keek even, tersluiks naar het pikante profieltje naast zich en kwam tot de ontdekking dat het goed, buitengewoon goed was te leven. Uit puren levenslust en goedgehumeurdheid begon hij te zingen. ,,Ik ben een en twintig jaar vandaag" jubelde hij onbezorgd en niet bepaald waarheidslievend. ,,lk ben een en twin- Tal van gemeentebesturen in Noord-Holland hadden bun overtollige kasgelden belegd bij de locale Boerenleenbanken. Ged. Staten van Noord-Holland eischen nu echter, dat die Boe renleenbanken daar onderpand tegenover stellen. De Coop. Centrale Raiffeisenbank te Utrecht, bij welke die locale banken zijn aan- gesloten, weigert daartoe haar toestemming, omdat de aansprakelijkheid der leden voldoen- den waarborg biedt. Een van de eerste goudzendingen van de Vereenigde Staten naar Europa sedert Enge- land den gouden standaard heeft opgegeven, kwam Zaterdag te Plymouth aan met het stoomschip Rotterdam". De zending bestaat uit 20 stukken ter waarde van 6 mdllioen; de bestemming is Amsterdam. Als gemeld is 35 millioen goud naar Frankrijk verscheept Bijna alle groote sche- pen, die van de Vereenigde Staten varen, bevatten goud. BOTSINGEN TUSSCHEN VLAMINGEN EN WALEN. Ter gelegenheid van den Belgischen dag welke Zondag te Hasselt, de hoofdstad der provincie Limburg, door Belgisohe patriot- ten werd gehouden, is het tot bloedige bot- singen gekomen tusschen Vlammgen en Walen. Boeren, arbeiders en handwerkslie- den waren in duizenden samengestroomd om het Vlaamsche karakter der omgeving te be- wiijzen. Op onge.veer 15 K.M. ten Noorden van Hasselt is het tot de eerste botsing ge komen. Walen wilden hier op het graf van een Fransehman een krans leggen. De Vla- mingen traohten dit te verhinderen. Er ont- stond een vechtpartij, waarbij zeven personen werden gewond. Op den landweg naar Hasselt werd een vrachtauto, waarin deelnemers aan de demonstratie werden vervoerd, door een groepje Vlamingen aangehouden. De wagen werd vernield. Bij de daarop volgende vecht partij werden 17 personen gewond. Het oor- logskerkhof te Hasselt, waar Fransche sol- daten zijn ter aarde besteld, zou met kran- sen worden versierd. De Vlamingen hadden evenwel in den nacht alle ingangen bezet, zoo- dat de Walen niet op het kerkhof konden komen. De regeering had groote detache- menten gendarmerie uit Luik naar Hasselt geconsigneerd. Toen 's middags de feeststoet, bestaamde uit 25 menschen, zich in beweging zette, wer den zij door de toeschouwers onder gejoel ont vangen. Er werd geroepen: „Leve Vlaande- ren, weg met Belgie", terwijl de Vlaamsche Leeuw werd gezongen. Uit de bovenverdiepingen van. het Vlaam sche huiiS werd met flesschen en glazen ge- worpen. De gendarmen bestormden 't huis en dwongen de Vlamingen het huis te ont- ruimen. Jonge Vlamingen haalden de Belgische vlag van de huizen omlaag en verbrandden deze, onder het zingen van Vlaamsche liederen. De microfoon, waarmede de redevoeringen via den Vlaamschen omroep zouden worden uitgezonden, werd door de woedende menigte vernield. Des avondiS waren de Vlamingen volkomen meester van het veld, nadat de Franskiljons het plaatsje hadden verlaten. Een extra trein, die uit de richting Gent kwam, werd bij Kermpt door Vlaamsche boe- tig jaar! Ik heb den huissleutel in mijn zak en heb dus aan mijn horloge lak! Vader zegt ik mag doen wat ik wil en dus zit ik met Een van de eerste voorschriften, die een adspirant-chauffeur van buiten te lee ren krijgt, luidt: zingt of fluit niet achter het stuur. (Als je een stem hebt als Mr. Peter Quentin Cardinal doe je het beste nooit te zingen, maar dat heeft met deze quaestie niets te maken.) Niemand kan twee dingen tegelijk werkelijk goed doen en Peter vergat door zijn concentratie op de vorming van zijn borsttonen een oogen blik, een ondeelbaar oogenblik, dat er een weg was dien hij in het oog moest houden. En op dat oogenblik achter- haalde hem het noodlot. De „Wonder" reed juist op dat oogen blik een hek voorbij, een hoog ijzeren ge> vaarte met aan weerskanten een gescho- ren haag, blijkbaar de ingang naar een buitenplaats van vrij behoorlijke afmetin- gen. En uit dat hek op een manier die de gedachte wekte dat hij uit een kanon afgevuurd was schoot een jong- mensch op een fiets te voorschijn. volgde een heftig gekraak, een zwakke angstkreet van Miss Craig en daarna het geiuid of een zwaar lichaam zich door dicht struikgewas een weg baande. Peter's lied eindigde in een noodkreet en de ..Wonder" schoof als een represaille maatregel voor het met zijn voile gewicht op de rem staan van den chauffeur, dwars den weg over en maakte vlak voor een dikken boom halt. Met een en dezelfde beweging stonden chauffeur en passa- gier half uit hun zitplaatsen op en keken, bang, voor wat ze te zien zouden krijgen naar den weg achter hen. Tot Peter's groote verwondering was er geen lijk te zien. Midden op den weg lag de fiets, doch van den berijder was en hoe gauw kan men dus een verkoud- heid oploopen. Hebt U Aspirin-Tabletten bij de hand?! Welnu, dan kan U niets gebeuren. Op dit fabrieksmerk moet men altijd letten. Let op den oranjeband. Prijs 75 c+s. (Ingez. Med.) ren en studenten met steenen en flesschen bekogeld. Talrijke ruiten werden vernield. Het aantal door glasscherven gewonde treinpassagiers is zeer groot. Volgens een nader 'bericht wordt bet totaal aantal gewonden op 100 geschat. In de geheele provincie Limiburg heerscht groote opwinding. Reeds te voren hadden de gematigd Vlaam sche organisaties, dus niet de Vlaamsch na tionale groepen van Hasselt en omstreken tegen het houden van deze betooging gepro- testeerd. Bij den terugkeer uit Hasselt van een ge- deelte der leden van bet Nationale legioen te Antwerpen trokken ongeveer 500 betoogers naar het lokaal van het legioen in de Lange Gasthuisstraat. Nauwelijks waren zij daar aangekomen, of zij werden aangevallen door een sterke groep Vlamingen, die in minder dan geen tijd het geheele lokaal vemielden. De glassoherven vlogen overal in het rond. De direct ingeroepen politiebeambten slaag- den er in de orde te herstellen. De geheele straat werd afgezet. Tal van personen liepen verwondingen op. Een groote menigte bevond zich Zondag- avond om 10 uur nog in de omgeving van het stationsgebouw. Zondagavond liep te Brussel al het gerucht dat minister Van Caneghem ontslag zou aan- vragen, in verband met het feit dat de minis ter van P. T. T. de radiouitzending heeft toe- gelaten van de Waalsche betooging te Has selt. Er is ook sprake van dat de andere Vlaam sche ministers zouden aftreden. Men acht het evenwel mogelijk, dat de zaak in der minne wordt geschikt. DE ENGELSCHE LIBERALEN. De beschaafde Engelschman is, schrijft de N. R. Crt., een man van goede vormen. Hij bewaart die zelfs in den politieken strijd; ja wat nog meer zegt, hij kan hoffelijk blijven in het hevigste conflict in den boezem van zijn eigen partij:. Slechts beleefdhedd in een famiiiegeschil kan een dergelijke mate van zelfbeheersching nog overtreffen. De Engelsche liberalen nu mogen aanspraak maken op den lof, deze eigenschap van den beschaafden Engelschman in hooge mate te bezitten. Men weet hoe groot de spanning nu is in de gelederen der Engelsche liberalen. De ontevredenheid in de partij met het be- leid van de mannen die als vertegenwoordi- gers der partij in het kabinet zitten, is zeer groot. Die ontevredenheid sbaat op het oogenblik aan een defindtieve beslissing be- treffende de antbinding van het Lagerhuis nog in den weg. Nu heeft de leider van de partij in de regeering, Sir Herbert Samuel, in de National Liberal Club het woord gevoerd voor de libe rale organisaties. De organisaties hadden naar bericht werd hun vertrouwen uitgespro- ken in het beleid van den minister. Dat klinkt heel vreedzaam. De voortzet- tang van het bericht was echter reeds ge schikt om twijfel bij den lezer te wekken of" het nu wel alles rozengeur en maneschijn was geweest in die bespreking. Een verslag in de Engelsche pers licht ons nader daarover in, al is ook dat verslag weinig meer dan een. zeer sober communique. Daaruit blijkt dat Sir Herbert slechts een gedeelte van de vergadering heeft bijge- woond. Hij sprak er en gaf antwoord op vragen, waarbij hij blijkbaar zeer weinig mededeelzaam werd als men onderwerpen van de onderhandelingen in het kabinet aan- raakte. En eerst nadat hij vertrokken was begon de discussie over de motie die ten slotte werd aangenomen. Wij vememen, dat die discussie heel open- hartig is geweest, en dat men de termen van de motie heel zorgvuldig overwogen heeft- Een hoofdbestanddeel van het debat vormde beschouwingen over de stemming in de kies- districten, zooals die was naar de meening van de sprekers. Men bleek algemeen zeer hevig gekant tegen algemeene verkiezingen, en ongeschokt was alter vertrouwen in den vrij en handel. Men moet zeggen, dat het uitspreken van vertrouwen in het beleid van Sir Herbert Samuel dus wel heel erg beleefd lijkt geweest te zijn. Dit blijkt nog meer uit de „zorgvul- dig overwogen" en dus voorzichtig gekozen. f bewoordingen van de motie. De organisaties ,,verklaren bun instem- ming met de actie van de leiders der partij, die uit alle macht tegenstand bieden tegen het verhaasten van een overbodige en ge- vaariijke algemeene verkiezing, te midden van een nationale crisis", j Nu kon men Zaterdag vertrouwen heibben als liberaai in het beleid van Sir Herbert Samuel of in dat van Lloyd George, maar niet in allebei tegelijk. Wien men bedoelde blijkt echter uit het voorgaande duidelijk. Niet Sir Herbert; ten minste niet den Sir Herbert van de voorafgaande dagen. Critiek hooren ,wiij' dan ook uit de woorden, waarmede de motie verder gaat: De organi saties ,,erkennen dat onze leiders zeer ver zijn gegaan in hun pogingen om op dit oogen- bik de nationale eenheid te handhajven". Ddt zou natuurlijk evengoed werkelijke lof kunnen zijn voor betoonde tegemoetkomend- heid in een goede zaak als met zachte ironie uitgedrukte blaam. Dat dit laatste de bedoe- ling was, en dat men slechts dergelijke woor den gekozen heeft om de uitenmate gespan- nen toestand in de partij zelf te ontzien, blijkt uit de daarop volgende felle veroordeeling van een algemeen tarief. Men staat daar- mede geheel aan de zijde van Lloyd George. „Het voorstellen van een algemeen tarief zou een allerongelukkigste uitwerking heb ben op de gemoederen der kiezers, daar een verdere verhooging van de kosten van levensonderhoud er bet onvermijdelijk gevolg geen spoor te bekennen. Maar opeens dook vanachter den berm, die de sloot aan hun linkerhand flankeerde, een ge- zicht op. Een jeugdig, rond, verbaasd en verontwaardigd gezicht, opvallend dik besmeerd met modder. „Wel verdorie", zei dat gezicht boos. Het ging een paar centimeters omhoog en begon, gevolgd door zijn eigenaar, uit de sloot te klimmen. Genoemde eigenaar bleek een eenigszins gezet jongmensch van Peter's ouderdom te zijn, gekleed in wat eens een smetteloos witte sportbroek eweest was en een jasje, dat door een eurenblinden kubist in een oogenblik van ontoerekenbaarheid ontworpen was. Dit jongmensch na eenige vergeef- sche pogingen om zichzelf te ontdoen van dit gedeelte van Sussex' vruchtbare aar de, dat klis-neigingen vertoonde, want de sloot was vrij diep en het had dien nacht energiek geregend -*>— mompelde iets, dat onvermeld moet blijven en kwam vecht- lustig op de oorzaak van zijn onverwachte kennismaking met den sloot af. „Contant betaald zeker, he?" infor- meerde hij met een boozen blik op het niet bemodderde gezicht van Peter. ,,He?" zei Peter overbluft. ,,Voor Sussexje hebt t zeker ge- kocht he? De manier waarop de man rijdtVerdorie". De stem van den dikken jongen man ging bij dat laatste woord van verontwaardiging wel een oc- taaf de hoogte in. ,,Kijk eens naar mijn broek, kaffer!" Peter keek naar de broek en onder- drukte met moeite een grinnik. ,,Het spijt me geweldig", zei hij. ,,Maar wie komt nu ook zoo den weg opschieten? Zonder even vaart te min- deren, zonder even te bellenHij S hield op, want de gewezen sloot-bewoner had zich voorovergebogen en stond hem met beklemmende intensiteit aan te staren. ,,Vertikke zei het dikke jongmensch, „nee, ik vergis me niet. Je bent toch Car- dinal, niet? P. Q. Cardinal?" „Ja dat is mijn naam", gaf Peter lich- telijk verbaasd ten antwoord. „Dacht ik het niet! Herken je mij niet! Ik ben eigenlijk tegelijk met jou in Oriel geweest jij was toen captain van het cricket-team en ik „Alle goden!" zei Peter, met zijn oogen verbaasd op het dikke jongmensch. „Ja, natuurlijk! Bellerby, E. J. W. Bellerby!" De dikke jonge man knikte ijverig en stak Peter zijn hand toe. De strijdlus- tige uitdrukking van zijn gezicht veran- derde als bij tooverslag in een genoeg- lijken glimlach en de droevige staat waar in zijn flanellen sportbroek zich bevond, was in de vreugde van dit onverwachts weerzien geheel vergeten. ,,Raak, kerel! Wat een mop, zeg, dat jij hier opeens komt opduiken! De wereld is toch wel klein, wat! Logeer je hier ergens in de buurt of ben je op je door- reis hier?" „Ik logeer hier, geloof ik. En jij? ,,Ik woon hier, ongelukkig genoeg", zei Mr. Bellerby met een hoofdbeweging naar het ijzeren hek, waardoor hij zijn ongeluk tegemoet gesneld was. ,,Wat een reuze-bof, dat jij hier opeens komt op duiken, zeg! Gewoonlijk zie je hier nie mand, gewoonweg niemand;" Zijn blik gleed van Peter naar Miss Craig en bleef goedkeurend op het frissche gezichtje van het jonge meisje rusten. Hij wachtte af, beleefd maar beslist. (Wordt vervolgd.)

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1931 | | pagina 1