Wen nieuws- en advertentieblad voor zeeuwsch-vlaanderen. Millionair tegen wil en dank ALLES ASPIRIN No 8724 MAANDAG 24 AUGUSTUS 1931 71 e Jaargang. /T60°pIret).T- Onze Prijsvragen gedurende de Winkelweek 1IIIINLAI0. FKTTILLBTOH. B U I I I I 1 A I I- AUTOS MOTORS NIJVERHEID Vooral Dames eemg op de wereld door E. PHILLIPS OPPENHEIM. de tarwewet. (sSPJ SR9 1 t/><- A. rpcrft Is f 0.80 Atxmnementen voor bet buitenland alleen b« vooruitbeta ng. Ultgeefcter: Firma P. J. VAN DE 8ANDE LELEFOON No ,nsr. Voor elken regel meer 0.30 ADVERTENT18N: Van 1 tot 4 regels 0,80 herekend. Grootere letters en cllchd's worden naar HandelsadvertentlSn bfl regelabonnement tegen vennm d voor ae ultga- a. verkrflgbaar is. - Inzendlng van advertentien liefst een a g nrnFRKN MAANDAG-, WOENSDAG- en VRUDAGAVONW. GIRO 98150 „«j iwuwjuh - smtu De uitslag van de Prijsvraag In ons num- mer van Woensdag 12 Augustus met den regel" .Zeeuwsch-Vlaamsche TramwegMaat- schappij te Ter Neuzen", is als volgt: Eerste prijs: de heer H. L. J. Willemaen, Grenulaan 41. Tweede prijs: de heer B. Burger, Axelsche straat 36. Derde prijs: de heer P. Fijn van Draat, Noordstraat. Troostprijzen verkregen: de heer A. Stoutjesdijk, N. J. Hartestr. 14. Mevr A. C. de Vrles—v. d. Graaf, mevr- Scheldekade. de heer Ph. Koene, Noordstraat 100. De uitslag van de laatste Prijsvraag in ons nummer van Vrijdag 14 Augustus met den regel: „Winkelweek Ter Neuzen Klimop, Waar het volk is, is de nering", is als volgt: Eerste prijs Mej. Annie van Pienbroek, Scheldekade 27. Tweede prijs: de heer M. Fraanje, 2de Verbindingstr. 16. Derde prijs: Mej. M. Klaassen Jd., Tuinstraat 27. Vierde prijs: de heer Ch. Ducheine, Boschkapelle. Troostprijzen verkregen: de heer J. M. van Mossevelde, Tuinstr. 13. de heer J. M. van Dixhoom, Hoek, Noordstraat 3. de heer Johannes Harms, Donze-Visserstraat 63. de heer C. van 't Leven, Smidswal 33. MGR. NOLENS. In zijn parlementair overzicht schrijft Mr. Antonio, een der oudste parlementaire ver- slaggevers, als volgt over Mgr. Nolens: ,,Wanneer op den 15den September de niieuwe 7. it Ling der Staten-Generaal wordt ge- open-d dan zai men in ons Lagerhuis een markante figuur missen. De katholieke pers verspreidde het bericht, dat Mgr. Dr. Nolens niet meer aan de parle mentaire werkzaamheden zai kunnen deelne- men. Tot voor korten tijd was men algemeen van oordeel, dat de 72-jarige grijsaard nog wel een poosje de leidsels van zijn partij in handen zou kunnen hebben. Het blijkt dat men Dr. Nolens' vitaliteit overschat heeft. Het aftreden van Mgr. Nolens als leider van zijn fractie, als zeer invloedrijke en eeizaghebbende mede-bestuiurder van zijn parti), plaatst deze voor een uiterst moeilijke tank namelijik: het vinden van een man, geschikt en bereid voor de even ondankbare als zware functie. Lndien Mr. Van Schaik niet Kamer-president /ware, hij zou stellig behooren tot de mannen, bier in aanmerkmg komend. Aan tact ontbreekt het hem zeker niet Zou hij ook de kracht kunnen ontwikke- len, een Nolens eenmaal gesohonken en gedu rende zoovele jaren aan den dag gelegd Voor den heer Nolens is daze onverwachte ineenstorting van physiek weerstandsvermo- gen zeer droe/vig. Niet wijl deze kranige staatsman door eerzucht van klein allooi, door ijdelheid of zuoht naar „uitkomen" zou wor den bewogen. Allerminst. Hij heeft „het hoogste be- reikt" wat een politieke carri&re kan brengen. Is: minister van staat, oud-hoogleeraar, voor- zitter van den Hoogen Raad van Arbeid, als- ook van den Mijnraad, commandeur in de orde van den Nederlandschen Leeuw. Werd door den Paus verheven tot sohier de hoogste waardigheden en ondenscheidingen, welke deze kerkvorst heeft te begeven. En Nolens bleef altijd toonbeeld van eenvoud en be- echeidenheid, elke huldiging of publiek eerbetoon angstvallig ontwijkend. Wel leefde steeds in hem de vurige wensch om voor het openbaar belang gelijk Nolens dat het best meende te kunnen dienen en be- vorderen nuttig te zijn. Zooals de tijdingen over zijn gezondheidst/oestand luiden, is hij wordt hem het leven nog eenigen tijd ge- spaard machteloos geworden om in het openbaar leven nog een rol te spelen. Die on- macht moet een man als hp is, met smarte- lijken weemoed overstelpen. Er zit tragiek in dit gebeuren. DE ATJTEURSWET. Blijkens het voorloopig verslag van de Eerste Kamer over het wetsontwerp tot wij- ziging der auteurswet 1912 met het oog op bemiddeling inzake muziekauteursrecht acht- ten versoheidene leden dit ontwerp als proeve van wetgeving bedenkelijk en verwerpelijlk, Een tweede bezwaar ibetrof de onoprechtheid ervan. Een derde bezwaar achtten sommige leden, dat het ontwerp geen rekening houdt met de belangen, inzichten, wensohen en rechten van de groote meerderheid der auteurs. Ten slotte wensdhten de tagenstan- ders van het ontwerp de aandacht erop te vestigen, dat alle door hem opgesomde bezwa- ren van te meer kracht zijn nu het in de be- doeling der regeering ligt om ten koste van alle belanghebbenden een kieine groep per- sonen te bevoordeelen, die juist in den kring der belanghebbenden alle sympathie hebben verloren. Deze bezwaren ondervonden van andere zijde uitvoerige bestrijding. De regeeringscommissaris voor de uitvoe- ring- van de Tarwewet 1931 deelt ons mede, dat bakkers die op 1 September 1931 nog m het bezit zijn van tarwebloem of tarwemeel B (ongemengde tarwebloem of meel dus), die bloem of dat meel sleohts mogen gebrui- ken indien zij tarwebloem of tarwemesl, uit- sluitend bereid van iriheemsche tarwe (tarwe door bemiddeling van de Centrale Tarwe- organisatie geleverd), afnemen tot een hoe- veelheid gelijk aan van den bp hen aan- wezigen bovenbedoelden voorraad tarwebloem of tarwemeel B, teneinde dezen voorraad m overeenstemming te brengen met de tarwe bloem of het tarwemeel, voldoende aan de ministerieele voorschrtiften. Aan bakkers kan, op bun verzoek aan de Meelcentrale worden toegestaan van hun voorraad tarwebloem of tarwemeel B 7% pCt. van hun totaal bloem- of meelvenhruik over zes maanden (dit is ongeveer het totaal bloem- of meelverhruik over 2 weken) te ver- werken. Zij die hiervan gebruik maken, wordeB gedurende dien tijd niet in de gelegenheid ge- steld verder onvermengde tarwebloem of -meel te betrekken. Zij zullen dus gedurende dien tijld geen bonboekjes ontvangen. DE AIJTOMATISEERING VAN DE RIJKSTELEFOON Zooals reeds vroeger is medegedeeld, ligt het in het voomemen Nederland in de eerst- volgende 10 a 15 jaar van een nieuw, auto- matisch ingericht telefoonstelsel te voorzien, waartoe het land o.a. in 22 districten zai worden ingedeeld. De voorshands hiervoor noodige regelingen zijn tot stand gekomen, zoodat thans, zoowel voor wijziging van den besbaanden organisatievorm, als voor de be- zettimg van de nieuwe beheersfuncties, de noodige voorzieningen kunnen worden getrof- fen krachtens de tot stand gekomen regelingen heeft de directeur-generaal der P. T. en T. bepaald, dat met ingang van 1 November a.s. zai worden overgegaan tot de vorming van de telefoondistricten Leeuwarden, Hengelo (O Deventer, Arnhem en Haarlem, waar- van 'de zetel gevestigd zai zijn in de gelijk- namige plaatsen. Gelijktijdig worden de mge- neursddstricten te Amsterdam, Groningen en Vlisslingen opgeheven en de grenzen van eenige andere ingenieursdistricten gewijzigd. In de nieuwe telefoondistricten is de auto- matiseering nog niet tot stand gekomen, doch in voorbereiding. Door den nieuwen organi satievorm bier reeds thans in te voeren wordt de districtsleiding in staat gesteld de telefoon- toestanden in haar district zoo grondig moge- lpk te leeren kennen en aan de verdere voor bereiding van de automatiseerdng den steun harer plaatselijke kennis te verleenen. voor 55) Vervolg.) Hierop bezichtigden de broers in gezel- schap van den secretaris de verschillende vertrekken, waarover ze de noodige vra- gen stelden. Weer in de eetzaal terug- gekeerd, merkte Stephen plotseling op: ,,Wij zijn niet geheel en al tevreden over uw voorstel, mijnheer Doll' ,,Het spijt me dit te hooren, heeren antwoordde deze. ,,In welk opzicht ,,Wacht u even", viel George Henry hem in de rede. ,,U moet ons niet ver- keerd begrijpen. Mijn broer en ik zijn van oordeel, dat de door u voorgestelde uit- breidingen bij lange na niet voldoende zijn". ,,Volgens onze opinie", legde Stephen uit, ,,moet de keuken vergroot worden; hiervoor is meer dan voldoende ruimte aan den achterkant. Bovendien kan de eetzaal vier meter langer worden, terwijl de rookkamer veel aardiger zou zijn, wan- neer daarin een erker werd aangebracht. Verder meenden wij, dat er in de kleed- kamers minstens drie douches moeten worden geplaatst". ,,Maar heeren", riep de secretaris uit, ,,daarmede zou heel wat geld gemoeid zijn". „Zonder dat kan men heel weinig in de wereld krijgen, wat de moeite waard is", wierp Stephen tegen. ,,Mijn broer en ik zijn bereid, wanneer u zich met ons voor stel kunt vereenigen, om het werk in han den te geven van een goeden architect en de leening uit te breiden tot zes dui- zend pond, net geheele bedrag te four- neeren". FOURNITURES GENERALES Borluutstraat 8, GENT. Tel. 12415. (Nabp 't Stadhuls) (Ingez. Med.) „Wat zegt u? Heelemaal?" „Te zamen", antwoordde Stephen. „Dat wil dus zeggen, dat wij ieder drie duizend pond nemen ,,Wacht even, Stephen", riep George Henry uit. „Ik heb een idee". Weer fluisterden ze met elkaar en in- tusschen zat de heer Doll zenuwachtig een stuk vloeipapier te versnipperen. Op- nieuw nam Stephen het woord. „Mijn broer heeft een uitstekend denk- beeld geoppert, zei hij. „Wij zijn hier ge- introduceerd door onzen nccf oarold, cn wij will en den dienst, dien hij ons bewe- zen heeft niet over het hoofd zien. Obli gates, ter waarde van duizend pond kun nen worden uitgeschreven op zijn naam: het restant moet tusschen ons tweeen ver- deeld worden". ,,Dat is een bijzonder mooi voorstel, heeren," kon de heer Doll ten slotte uit- brengen. ,Het is ons zeer aangenaam dit te kun nen doen", vcrzekerde Stephen hen ,Om de waarheid te zeggen geschiedt dit ook uit een zeker oogpunt van egoi'sme. Wij zijn er van overtuigd, dat wanneer de leening is uitgeschreven, u gauw genoeg een grooter ledental zult verwerven. Daar- om geven wij er de voorkeur aan, het op deze mauier in te richten, teneinde een dergeiijk icts te vermijden". ,.Wij v.mien het minder prettig te spelen, wanneer er zooveel menschen om ons heen /.ijn", legde George Henry uit. ,,Het is inderdaad een vorstelijk aan- bod", gaf de heer Doll te kennen. „Van- middag is er toevallig een bestuursverga- dering, en zou het mij heel aangenaam zijn als u wachten kon om de kwestie met de overige heeren te bespreken ,,Dat is volstrekt niet noodig ant woordde Stephen, ,,want we willen gaarne zoo gauw mogelijk naar Londen terug, Als u mij even pen en papier wilt geven zai ik het voorstel op schrift zetten en u tevens naam en adres van mijn ban- MAGDONAJLD AAN DEN KRUISWEG. Het Engelsche kabinet is schrijft de N. R. Cnt., Zaterdagmorgen. am halftien bijeengekomen. We weten niet of de lezer onmiddelliijik de voile beteekenis van deze bloote mededeeling beseft. In jaren is zoo iets niet gebeurdwant men ibedenke dat het Zaterdag is, de der sport en ontspanning ge- heilige dag van Engeland. De Engelschman heeft, zooals men weet, naar eigen smaak en behoefte het vierde gebod uitgehreid: hij heeft den Zondag om te rusten en den Zaterdag om niet te werken ingesteld. Vrijdiag dacht MacDonald er nog over, het weekend te Lossiemouth in Schotland te gaan doorbrengen. Toen Vrijdagavond laat een bijeenkomst van het kabinet noodig werd, die de heraadslaging van vanmorgen overbodag had kunnen maken, bleken de ministers reeds in alle richtfingen uiteengevlogen. Men moest het plan, dat een heilige traditie had kunnen redden, opgeven omdat allerlei hoofdpersonen niet te vinden waren. Het heet nu vast te staan, dat MacDonald dit weekend Londen niet zai verlaten. Uit deze ongewone dingen ziet men reeds, dat de toestand heel critiek is. Toch is er voor de naaste toekomst wei teekeniing te zien. De regeering is voor een duidelijke keus gesteld tusschen aftreden of zich los te maken van het verbond der vakvereenigingen. Het schijnt, dat de regeering niet van plan is het roer van staat uit handen te geven. Men zou dus het merkwaardige schouwspel kunnen beleven, dat een Britsch kabinet een aanvul- lende begrooting doorzet met hulp van de oppositie tegen een groot gedeelte van haar eigen partij in. De oppositie in de officieele organisatie van Labour bepaalt zich (tot de vertegenwoordi- gers der vakvereenigingen. De vertegenwoor- diging van de politieke Labourpartij heet be reid de regeering te volgen. De vakvereeni gingen beschikken echter over een belangrijk gedeelte van de zetels der partliji; zij moeten op ver over de honderd afgevaardigden kun nen rekenen. De positie .is nu deze: De regeering heeft het plan van een fiscaal tanief, dat in het bestuur der vakvereenigingen veel aanhangers telt, opgegeven. Snowden heeft het dus defi- nitief gewonnen. Zij gaat echter den conser- vatieven lang niet ver genoeg in haar bezui- nigingen; deze partij wil nieuwe lasten, zoover als het slechts gaat, vermijden, en is van meening, dat Snowden daarvan nog te veel eischt. Men kan dus zeggen, dat de regee ring op het oogenhlik in het stadium van loven en bieden is met de conservatieven. Dat Baldwin nu haastig uit zijn gewoon zomerver- blijf te Aix les Bains teruggeroepen is, hoeft er nog niet op te wijzen, dat die onderhande- lingen er crlitiek bijstaan. De toestand geeft op het oogenbiik den leider der conservatieve partiji alle reden om te Londen hij de hand te zijn. Want een regeeringscrisis zou ib.v. nog steeds kunnen uitbreken door de moeilijkheden in 't Labour- kamp. Al lijkt dit op het oogenbiik dan niet waarschijnlijk, solide is de positie van Mac Donald allerminst. Baldwin moet in ieder ge- val gereed staan om het bewind te kunnen ovememen of door den koning te worden ge- raadpleegd. De vorming van een kabinet uit de drie groote partijen behoort op het oogen biik immers ook niet tot de volstrekte on- denkbaarheden. Met de liberalen heeft de regeering het blijkbaar gem/aikkelijker, nu zij het fiscale tarief heft laten schieten. Het heet, dat voor hen Lord Reading, de gewezen onderkoning, nu aan de beraadslagingen gaat deelnemen. Met hen is zij er ook blijikbaar nog lang niet. Verreweg de grootste moeilijkheden heeft MacDonald zooals gezegd, met het verbond van vakvereenigingen. De vertegenwoordi- gers van dit verbond iwillen niets weten van jijden vaak na sP°rJ" beoefening aan hoofd- pijn. Als altijd helpen ook hier Aspirin- Tabletten snel en zeker. Let op oranje bana en Bayerkruis. Prijs 75 cts.\^» (Ingez. Med.) besnoeiing van sociale ulitgaven e.d. Zy wil len alles of vrijwel alles uit nieuwe lasten halen Z66 radicaal schdjnen zij op dit stand- punt te staan, dat een vergelijk met het kabi net buitengesloten is gaan lijken. Daarmede hebben zij den toestand feitelijk wat gemak- kelijker gemaakt. De regeering is gedwongen. het verbond los te laten. Zij) kan niet anders^ niet alleen om het onvereenigbare der beide stan-dpunten, maar ook omdat het verbond de eindbeslissing wli'l laten aan de algemeene bij eenkomst van het Trade Union Congress, dat eerst 7 September te Bristol vergadert. Zoo lang kan Engeland niet wachten. Practisch lijkt deze kant van de crisis daarmede ver- eenvoudigd. Het is het oogenlblik niet om gissingen be- treffende de toekomst te doen. Maar wij kun nen toch op eenige dingen wijzen dJie zich reeds duidelijk tegen den politieken horizon schijnen af te teekenen. Ten eerste moeten de omstandig"heden die nu ontstaan zijn als zij niet den val der re geering bewerken, toch wel ten gevolge heb ben dat het kabinet leden verliest. Het is nauwelijiks aan te nemen, dat het standpunt van het vakverbond door geen enkele der leden van het kabinet wordt gedeeld, en dat ook geen enkel lid rekening wenscht te hou- den met de positie, waarin hij tegenover zijn kiezers komt te staan. Wel zeggen de be- richten dat het kabinet eensgezind is, maar wat de Daily Herald nog als mogelijk voor- stelt geeft een eigenaardig denkbeeld van die eenstemmigheid. Ten tweede kan men thans reeds consta- teeren dat de samenhang van de labourpartij in zeer groot gevaar is. Die eenheid was toch al niet ongedwongen. De labourpartij omvat zeer gematigde en ook zee-r radicale elemen- ten. Men weet dat de regeering telkens het verzet van een groep, die haar niet consequent genoeg vond, heeft moeten overwinnen. Als het er thans echter toe komt dat het kabinet afstand doet van den steun van een grooten vleugel van eigen aanhangers om met behulp van de rechterzijde maatregelen te laten goedkeuren, waarin die vleugel een verlooche- ning ziet van de belangen die ziji behartigt, dan lijkt het niet waarschijnlijk, dat de een heid in de partij nog langer kan worden ge- handhaafd. WelMcht is de splitsing tijdelijk; maar dat het bij een aanblijven van de regee ring zonder splitsing zou afloopen geiooven wrj niet, tenzij nog een compromis gevonafen wordt, waarvoor de toestand echter niet vee> ruimte laat. De dingen zooals zij thans staan, kunnen dus nog groote politieke verschuivingen in het kiers opgeven. Stel de zaak niet te lang uit. Als u voordat de obligaties zijn uit- gegeven, een voorschot mocht wenschen te ontvangen, zullen wij zorgen, dat u dit wordt uitgekeerd". „En wanneer zie ik de heeren weer/' vroeg Doll die zijn oogen niet scheen te geiooven. ,,De volgende week Zaterdag, op het- zelfde uur antwoordde Stephen. „Mijn broer en ik hebben besloten een dag per week aan onze uitspanning te wijden". ,,U zult ons altijd heel welkom zijn verklaarde Doll hartelijk. ,,Ik moet u eer- lijk bekennen, dat ik een dergeiijk iets totaal niet verwacht had". Hierop namen ze afscheid van elkaar. HOOFDSTUK XXV. „Ik kan me geen prettiger sport dan golf voorstellen", verklaarde George Hen ry drie weken later, toen ze met zijn tweeen op de waranda van de Club zaten. ,,Wat zeg je van Harold's spel? vroeg George Henry plotseling, Harold bezit niet de minste spier- kracht", gaf Stephen te kennen. „Ik heb zijn armen eens gevoeld en hij moest zich schamen voor een jongen man van dien leeftijd. Hij is heel mager en hij moet het tegenover ons afleggen in kracht. Hij is echter veel handiger, want terwijl hij met een cigaret in zijn mond op zijn luie ma- nier een bal weggooit, komt die tweemaal zoo ver terecht als wanneer wij het doen ,,Hoe speelt hij het klaar? vroeg George Henry. „On, dat weet ik wel. Het is zuiver een beweging van zijn pols „Pols? herhaalde George Henry na- denkend. „Ja, maar het is een kwestie van eenige oefening", merkte zijn broer op. Kort daarop voegde de heer Doll zich bij hen. „Ik zou graag willen, dat de heeren even met me mee gingen om de bokaal te bekijken, die zooeven gebracht werd. Ik vrees, dat er een vergissing in het spel is". „Vergissing?" herhaalde Stephen. „Wat voor een vergissing?" vond George Henry het noodig te vragen. ,,Het voorwerp komt mij veel te kost- baar voor om voor een gewonen wedstrijd beschikbaar te stellen". Stephen fronsde zijn wenkbrauwen. ,,Ik houd niet van opvallende dingen", zie hij, en ik moet eerlijk toegeven, dat de bokaal mij in deze omgeving formidabel toelijkt j ,,Wij hebben er een reductie op ge- kregen omdat deze zoo abnormaal groot was", bekende George Henry, ,1k geloof niet, dat ze den beker terug zullen nemen". „Ik zou u een voorstel willen doen", gaf de heer Doll te kennen. ,,Wat zou u er van zeggen, als we er eens een natio- nalen wedstrijd van maakten? Dit zai een groote reclame voor de Club ziin en zullen we dan meteen een aardig bedrag aan entrees kunnen maken' „Daartegen hebben wij geen bezwaar gaven de broers toe. Vanaf dien dag vormde de beker, welke uitgeloofd was door de Fursedown Hill Golf Club 't middelpunt van elk gesprek, In ieder blad kon men een afbeelding daarvan vinden. Inschrijvingen stroomden van heinde en verre binnen, en -toen de datum van mede- dinging was verstreken, bleek het, dat drie honderd en veertig spelers zich hadden opgegeven. ,,Wij moeten een dag vrij nemen", zei Stephen, „om naar den wedstrijd te kijken". ,,Kijken!" antwoordde George Henry. „Wij doen zelf mee, want ik heb onze namen ook opgegeven Eerst was Stephen een weinig ver- baasd, doch onmiddellijk daarop kwam het idee hem heel komisch voor. ,,Maar George Henry", maakte hij zijn broer attent, „we hebben nog slechts een paar maanden golf gespeeld en de aller- eerste krachten van Engeland hebben zich opgegeven volgens mijnheer Doll". ,,Wij konden niet anders handelen", verklaarde George Henry. ,,Iedereen verwacht toch, dat de schenkers van den beker zelf meedingen". Toen ze hun kantoor verlieten, over- handigde Harold aan George Henry een stukie papier. „Dat heeft me enfin ik zai niet zeg- en hoeveel maar aardig wat geld ge~ ost". ,Wat is het dan?" vroeg zijn oom. ,,Het adres van Peggy Robinson. Dat koristje, waarop u zoo verliefd was George Henry wierp een blik op het papiertje en stak dit zorgvuldig in zijn vestjeszak. ,,Ik ben je ten zeerste verplicht, Ha rold", zei hij heel dankbaar. ,,Wij zullen vanmiddag je onkosten-rekening wel nader bespreken". ,,Als u iets voor het meisje doen kunt, zai dat heel goed zijn," verklaarde Ha rold. Volgens hetgeen ik gehoord heb, is ze er erg broerd aan toe. Ze heeft onaangenaamheden gehad met den regis- seur van ,,De zingende Vogel", en kon daarna nergens meer een engagement krijgen. Maar wees op uw hoede, oom George Henry. Al ziet ze er nog zoo onschuldig uit, die meisjes hebben toch allemaal dezelfdie streken. Luister nog eens De auto was echter in beweging geko men, daar George Henry hiertoe een ge- biedend bevel had gegeven. Mopperend stak Harold de straat over en zij bij zichzelf: ,,Ze hadden me toch waarachtig nu wel mee uit lunchen kunnen nemen". (Wordt vervolgd.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1931 | | pagina 1