SPECIALE UITGAVEN WINKELWEEK LAHDB0UW BERICHTEH. VAN DE VOOR? DE Zooals reeds in onze redactioneele kolommen gemeld is, zal in de week van 10—15 Augustus de Ter Neuzensche Winkelweek „Klimop" worden gehouden en hebben wij besloten om special© nu miners van ons blad uit te geven, te beginnen met Vrijdag 7 Augustus. Niet alleen komen de hierin geplaatste advertentien onder de oogen van onzen uitgebreiden lezerskring, maar wij zullen deze nummers in de stad huis aan huis doen bezorgen. Een advertentie in deze uitgaven is dan ook de beste en fioed- koopste reclame voor elken zakenman, daar voor deze speciale nummers de gewone tarieven blijven gehandhaafd en men dus geen extra-onkosten voor reclame behoeft te maken. Om ook onze lezers te doen deelnemen in deze Winkelweek, zullen wij eenige verrassingen in de handelsadvertentien verwerken. Door daaraan prijsvragen te verbinden, voor welker oplossing fraaie geschenken zullen worden uitgeloofd, zal elke advertentie nauwkeurig moeten worden geraadpleegd. Het spreekt vanzelf dat aan deze uitgaven veel arbeid verbonden zal zijn, daar ieder zakenman deze schitterende ge- legenheid zal willen benutten om zijn advertentie-reclame in elk huisgezin tot het onderwerp van het gesprek te maken, want men kan er van overtuigd zijn dat er druk naar de oplossingen gezocht worden. De uitslag van dezen advertentie-wedstrijd zal in ons blad Vrijdag 21 Augustus worden bekend gemaakt. Reeds thans kunnen advertentien voor deze nummers worden gezonden, daar ieder blad een andere prijsvraag zal bevatten. Beleefd verzoeken wij op de advertentie te vermelden wanneer men haar geplaatst wenscht te zien. De uiterste termijn van inzending zal steeds zijn den avond vddr de verschijning. De Administratie van de TER NEUZENSCHE COURANT Algemeen Nieuws- en Advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen. zal van m- GEMEENTERAAD VAN SAS VAN GENT. Zkovt werd nog gezongen het Neuzenlied. De vergadering werd gesloten met een 3crar2Mig opwekkend woord van den voorzit ter, die verklaarde dat, evenals de reclame- tcm alles .voortreffelijk en bovenverwachting robt. Er is allerwege medewerking en nit al- 3es JbJjjkt, dat bet door de winkeliersvereeni- ging ontwikkelde programma, dat wordt aan- gevsild door de vereeniging voor vreemdelin- genverkeer voortreffelijk rolt. Indien mooi weer een en ander begunstigd, mag op een auecasvolle week gerekend worden. Hedenmiddag te 1 uur vertrok de reclame- karavaan bestaande uit auto's naar bet Oos- telijk deel van Zeeuwsch-Vlaanderen. Morgen koml .bet Westelijk deel aan de beurt. JEEN NIET ALLEDAAGSCH AANBOD. .Boerderijen op afbetaling in Argentinie. Een toijzondere kans wordt geboden aan «en tiental flinke land- of tuinbouwers om yifb zonder dat zij over meer geld beschik- Iten dan benoodigd is voor den overtocbt, op een complex van prima geheel geinstal- .leerde ..bedrijven te vestigen. In bet algemeen dienl men dergelijke aanbiedingen uit bet Smitenland met eenige voorzicbtigbeid tege- xnoet te treden; bier ecbter betreft bet een tanderneming, welke zicb tot onze landgenoo- ten ricbt door tusschenkomst van de onder toe- yjffot der regeering werkende Sticbting Land- vetimiizing Nederland, welker direeteur zicb spe canal naar Argentinde beeft begeven om de aangeboden bedrijven in oogenscbouw te ZUHnCIL Wie zicb voor dit plan interesseert, kan T.i/-h dan ook in vertrouwen wenden tot boven- .genoemde insteiling, wier kantoor is gevestigd ten Een Haag, Bezui de nhou tscheweg 97. Ee boerderijen, tien in getal, worden geheel in cultuur gebracht en ge'installeerd opgele- verd, voorzien van vee, werkpaarden, land- bouwgereedschappen en buisraad, terwijl bij bet aanvaarden ervan geenerlei betaling ge- eisebt wordt, daar de koopprijs in den loop der j&ren uit de opbrengst van bet bedrijf kan worden voldaan. Zij vorderen tezamen met een modelboerderij van 80 H.A. een aaneen- gesloten geheel. Aan bet boofd dezer medel- iboerderij komcn een Hollandscbe landlbouw- kundige met Hollandscbe assistent, wier taak bet is den landbouwers leiding en voorzich- iting te geven en hip te staan in alies wat bun a dea vreemde, vooral gedurende den eersten tijdr bezwaarlijk zou vallen. Het spreekt wel van zelf, dat uitsluitend degelijke ervaren landbouwers in aanmerking tnmpn Zij moeten voorts getrouwd zijn en kinderen bebben, waarvan altbans reeds 66n den leeftijd beeft om mede te werken. Iniiobtingen worden ook verstrekt door de vakafdeelingen voor de landbouwlbemiddeling aun de arbeidsbeurzen te Groningen en Mid- •ilelbnrg. UITVOERLNG TABWEWET. Het lid der Tweede Kamer de heer Kersten neeft aan den Minister van Binneniandscbe Z&ker en Landibouw gevraagd: Is bet den Minister bekend, dat met name an Zeeland graanhandelaren weigeren door ken gekochte tarwe te aanvaarden, tot groot ongerief van de landbouwers, die geld be- koeven Kan de Minister mededeelen, of deze wei ghting grond vindt in de onzekerheid, of de xegetrmg deze geschatte en verkocbte tarwe inderdaad afnemen zal? Is de Minister bereid ten spoedigste maat- regelen te treffen om alle landbouwers in ge- lijke recbten te doen deelen? VOORTVLUCHTIG. Ee zaakwaamemer H., wonende te Uzen- dijke, die tevens ontvanger-griff.ier van enkele polders en waterscbappen is, en in wiens ad- asinistratie fraude moet zijn ontdekt, is voort- ▼luchtig. KEEKING DEKHENGSTEN. Blij beschikking van den Minister van Bin neniandscbe ZaKen en Landbouw, is bepaald: a. dat de gewone keuringen van tot dek- fcing ibestemde bengsten in bet najaar 1931, welke alleen door de Stamboekcommissien xuSjen gescbieden, zullen worden gebouden in: Zeeland: (alleen voor type trekpaard), Esnsdag 27 October te Middelburg en Zierik- zee; Woensdag 28 Oct. te Kattendijke; Don- derdag 29 October te Hulst en te Axel; Vrij dag- 30 October te Oostbuig. b. dat de gewone keuringen van tot dek- king bestemde bengsten in bet najaar 1931, ■welke zullen gescbieden door de Rijkscommis- sre voor de keuring van trekpaard en en door de betrokken Stamboekcommissie, zullen wor den gebouden in: Zee.)and: Donderdag 29 October te Hulst <en te Axel; Vrijdag 30 October te Oostburg. COMMISSARIS DEK KONINGIN. Ee Oommissaris der Komingin is Zaterdag met zijn gezin voor eenige weken met verlof naar bet buitenland vertrokken. SLUISKIL. Het Zangersfeest. Onder gunstige weersomstandigbeden bad albier Zaterdag j.l. het zangersfeest plaats. Hoewel de lucbt dreigend werd tegen bet uur uran aanvang, docb daarbij bleef bet dan ook. Tegen het aanvangsuur begon de drukte, toen de deelnemende vereenigingen en belang- stellenden arriveerden. Om even half vijf vereenigden zicb de be- sburen en directeuren in de zaal van den heer A. J. de Krijger, waar het bestuur van „Po- lybymnia" recipieerde. Voorzitter G. H. Koo- beette namens „Polybymnia" harteljjk areikom op bet kleine plaatsje en bracbt dank voor bet accepteeren van de uitnoodiging tot dealname. Hij spreekt zijn bijzonder genoegen ait, dat de vereenigingen hunne medewerking merleenen, teneinde aan ons feest een meer ailgebreider cachet te kunnen geven en meer .'luister bij te zetten. TSPg bopen dan ook (aldus spreker), dat uw kezoek aanleiding zal mogen geven, tot meer- dere samenwerking en waardeering onder- img van ons waderkeerig vereenigingsleven en tot meer uitgebreider beoefening en ach- ting der edele zang- en muziekkunst. Juist omdat de laatste jaren door het toe- memend gebruik der radio, de liefde voor niTiiapit. en zangbeoefening helaas zoo sterk arp Jen achtergrond geraakt is, beschouwen wij bet als een plicht om door nauwere samenwerking de achterstand op dit terrein weer in te halen en het onderling beoefenen zooveel mogelijk weer aan te kweeken en aan te wakkeren. Indien wij met ons georganiseerd feest van aeden in die richting iets mogen daarstellen, zgn wij op bet gewenscbte pad en hebben dan Aoch al iets van het vooropgestelde doel be- :ireikt. Met deze gedachte voor oogen, stel ik voor met mij een dronk te wij den op bet door ons zoo zeer begeerde welslagen van deze festivi- teit. Onder algemeene blijken van instemming wordt aan dit verzoek voldaan. De heer A. van 't Hoff, bestuuslid van „Orelio" brengt vervolgens dank, mede namens de andere deelnemende vereenigingen voor de gedane uitnoodiging, alsmede voor de hartelijke ontvangst hen bereid. Spreker kan niet anders dan van barte instemmen met bet door den voorzitter gesprokene en hoopt op bestendiging van de tot stand gekomen samenwerking, met bet oog op eventueele latere samenkomsten. Daama begaf het gezelschap zicb naar het terrein, waar inmiddels alle veeenigingen waren gearriveerd benevens een flink aantal belangstellenden, waarna de gastvrouwe een aanvang maakte met de verschillende uit- voeringen. Deze verliepen in goede orde en zooals wij voorspelden deden alien hun best de opgeko- menen een taangenamen avond te bezorgen. Jammer dat een paar koren eenige krach- ten moesten missen, hetzij door werkzaam- heden, betzrj door vacanties. Alhoewel een groot gedeelte met ware be- langstelling de verschillende prestatie's volg- de, was een ander gedeelte druk bezig te con- verseeren. Het spijt ons dit te moeten zeg- gen maar bet is tocb ieder bekend, dat zang in de vrije lucbt geen storing mag ondervinden. De ware liefhebbers hadden echter een paar gezellige uren. Wij vemamen tenminste eenige „stemmen uit bet publiek", welke wis- ten te waardeeren hetgeen geboden werd. Natuurlijk is in onze Zeeuwsch-Vlaamsche zangvereenigingen verbetering aan te bren- gen, doch zij die daarvan overtuigd zijn, kun- (Ingez. Med.) AXEL. De Huisvlijttentoonstelling. Nauwelijks is de schooljeugd de trappen van de openbare school afgestormd, met een heerlijke vacantietjjd in het vooruitzicbt, of het bestuur van V. V. V. neemt het gebouw in beslag om de laatste (en zeker niet de lichtste voorbereidingen te treffen. In de resteerende 4 dagen moet alles gerangschikt worden, hetgeen veel zorg eiscbt, terwijl ook de deelnemers aan de winkel-.show bun stands moeten opslaan. Immers het juiste tentoon- stellen der inzendingen huisvlijt is een heel lastig werk, terwijl de standhouders ook zoo- veel mogelijk zullen doen om hun artikelen zoo gunstig mogelijk te doen ultkomen. Inzendingen en deelname mogen op zichzelf reeds een succes worden genoemd, zelfs ruimte tekort. Enkele laatkomers moesten dan ook worden afgewezen. De inzendingen zijn, naast die uit Axel, ge komen uit de omliggende plaatsen en wel een zeer belangrijk gedeelte. Daar ook Belgische deelname is, zou men deze tentoonstelling in- temationaal mogen noemen. De huisvlijtafdeeling is gesplitst in 5 af- deelingen, zooals ook uit de advertentle blijkt, terwijl tevens de teekeningen welke door de leerlingen van ,,Ambachtsbelang" zijn ver- vaardigd, worden tentoongesteld. Er valt niet aan te twijfelen, of ieder bezoeker(ster) WESTDOKPE. Geslaagd te Gent met onderscheiding voor bet tweede gedeelte brouwkundig ingenieur, de heer R. van Waes te Wesfcdorpe. 15 IKK V LI EX. Bij Kon. besluit is benoemd tot gezworene van den Angelinapolder de beer A. Dieleman te Biervliet. TER NEUZENSCHE eengekomen, dat de tarwe oogst 1930, welke nog op de bedrijven aanwezig is, in de eerst- volgende weken zal worden ingenomen tegen de geldende prijzen, welke tot nu toe golden. De handelaren zullen de overgenomen partijen op de gebruikelijke wijze betalen. Voor de bewaring door de Gewestelijke Tarwe-organisatie, wordt, voor de bewaring een vergoeding per 100 K.G. berekend. DE KIXVOERING VAN XARWEWEX. DE XERNEUZENVLISSIN GEN. Gister bad onze voetbalvereeniging bet eerste elftal van V.C. Vlissingen op bezoek. Met de rust was het 43 voor de thuisclub. In de tweede belft maakte Temeuzen nog een doelpunt, terwijl Vlissingen het net niet meer wist te vinden. Xemeuzen won dus dezen wedstrijd met 53. AXEL—URBAIN. 94. In dezen vriencischappelijken wedstrijd speelt Axel met 5 invallers, docb na ruim 10 min. beeft Bij'. een 20 voorsprong. Wanneer de stand 21 is, valt een speler bjj Axel eenigen tijd uit. Nadat de bezoekers de lei ding hadden veroverd (32) maakt Axel weer gelijk en bij de rust is bet 43. Na de rust maken de gasten spoedig ge lijk, en wanneer Axel de stand op 5-4 brengt kunnen de Unbain-spelers zicb niet bij een be- slissing van den scheidsrecbter neerleggen en geven er de brui aan. Zonder veel moeite kan Axel de stand opvoeren tot 94. nen niet beter doen, dan zich onverwijld aan te sluiten bij de reeds groote scbare van be- oefenaars der mooie zangkunst. Ook zij die daarvan niet overtuigd zijn durven wij dezen raad geven. Werkelijk wanneer zij er een- maal toe overgaan, zullen zij er een aange- name ontspanning in vinden, maar ook een aangename inspanning, om later in een eerlijken wedstrijd succes en waardeering te oogsten. Den deelnemers hulde voor hunne mede werking tot het welslagen van deze propa ganda. Bij monde van den voorzitter werd iedere vereeniging afzonderlijk dank gebracht en een verversching aangeboden. Inmiddels was de hanmonie „Vlijt en Vol- harding" van Hulst gearriveerd. Deze werd eveneens bartelijk ontvangeu door den voorzitter, die namens de gast vrouwe dank bracbt voor de bereidwilligheid, waarmee de uitnoodiging tot medewerking was aangenomen. Spreker boopte door deze medewerking een waardig slot te verkrijgen op onze festiviteit, zijnde als het ware de kroon op hetgeen er gepresteerd is door de zangers en zangeres- sen. Inderdaad was dit concert een mooi besluit aan het feest; voor velen was 6dn en ander te vroeg afgeloopen. Het bezoek mag bevredigend worden ge noemd; ruim 600 betalende bezoekers passeer- den de controle, werd ons medegedeeld, zoo- dat de onkosten wel gedekt zullen zijn. Sluiskil en in het bijzonder de organisato- ren, kunnen met aangename herinnering op dezen dag terug zien. zal er iets vinden dat hem of baar kan inte- resseeren, voor „elck wat wils". Mogelijk dat bet zien van de door vaardige handen voortgebrachte, huisvlijttentoonstelling voor velen aanleiding zal zijn, om een volgen- de maal eveneens tot de inzenders gerekend te worden. Een bezoek aan de tentoonstelling kunnen wij dan ook gerust aanbevelen. Door den Zeer Eerw. Heer Pastoor J. Buijsrogge albier, zal met ingang van 1 Oc tober 1931 ontslag worden aangevraagd. Zijn eerw. zal na genoemden datum zijn welver- diende rust nemen in bet St Cathartnagesticht te Bergen op Zoom. In de Vrijdag gebouden vergadering van de Vereeniging tot verbetering der Volks- huisvesting, werden de beeren A. E. C. Kruisse en C. Xh. v. d. Bilt, resp. als voorzitter en bestuurslid herkozen. Zaterdag werd een wielnjdster, mej. M., toen zfl uit de Nieuwstraat kwam gereden aangereden door een motorrijder, den rijks- veldwacbter de B., welke uit de richting Kerkdreef kwam. Het ongeval liep buiten- gewoon gunstig af. Mej. M. werd verwond aan 66n der handen, bet rijwiel werd zwaar bescbadigd. Daar betrokken personen bet over de schade eens werden, werd geen ver- volging ingesteld. HOEK. Bij beschikking van den Minister van Bin- nenlandsche Zaken en Landbouw is bepaald, dat door de zee- en kustvisschersvaartuigen, thuisbehoorende te Hoek moet worden ge- voerd bet letterteeken H. O. K. XIENJARIG BESXAAN Z. V. B. Ter gelegenheid van bet tienjarig bestaan van den Zeeuwschen Voetbalbond wordt Zon- dag a.s. op het terrein van Terneuzen een propaganda-wedstrijd gespeeld tusschen twee elftallen, bestaande uit spelers, uitkomende in het Z. V. B.-verband. DE WEDSTRIJDEN liELflle NEDERLAND. Vrijdagavond werd te Antwerpen eem bij- zondere vergadering belegd van de Belgische Entente" om te bespreken de misverstanden, die gerezen zijn tijdens de laatste algemeene vergadering van den Belgischen Voetbalbond. Nadat alle geschillen bijgelegd waren, kwam men overeen om een nieuwe buitengewone algemeene vergadering van den B. V. B. op 30 Augustus bijeen te roepen en dan aan de orde te stellen de netelige kwestie van de wedstrijden BelgieNederland. Er bestaat nu een strooming om deze ontmoetingen toch in Antwerpen te doen spelen. De algemeene in- druk van de deelnemers aan deze vergadering is, dat op 30 Augustus officieel besloten zal worden dat Belgie—Nederland in Antwerpen zal blijven worden gespeeld. U1TVOERING TARWEWET. GEWESTELIJKE TARWE-ORGANISATIE IN ZEELAND. In de Vrijdag j.l. gehouden gecombineerde vergadering van bet bestuur der Gewestelijke Tarwe-organisatie en de vertegenwoordigers der combinatie van de handelaren, is over- Aan een verslag van een vergadering van de afdeeling Tiel van de Geldersch-Overijssei- scbe Maatschappij van Landbouw, opgenomen in bet orgaan van die maatschappij, is bet navolgende ontleend: „Uitvoerige bespreking vindt plaats over de werking van de Tarwewet. Als boofdbezwaar wordt in deze weder gevoeld de zeer lang- zame werkwijze van de regeering. Ongetwij- feld is dit de oorzaak dat de bakkers ge legenheid gebad bebben groote hoeveelheden op te slaan en dat nu voor het inlandsch koren geen voldoende afneming is. Niettegen- staande dit feit zijn er tocb reeds bakkers, waarvan bekend is, dat zij nog geen inlandsch koren bebben verwerkt die toch den brood- prijs reeds hebben verhoogd. De heer Van Everdingen is bang, dat goedgekeurde par tijen bij lang wachten niet meer zullen vol- doen aan het vastgestelde monster. De heer Van Beuningen, die veel tijd be- schikbaar stelt als lid van de gewestelijke organisatie van Gelderland, Utrecht en Over- ijssel en als zoodanig door en door met de tarwewet bekend is, beantwoordt de gestelde vragen en wijst er opf dat eerst oude oogst moet zjjn verwerkt, voordat een aanvang met den nieuwen kan worden gemaakt. Aan- geraden wordt den nieuwen oogst niet te ge lijk in zijn geheel af te dorscben en ook het koren, dat nu reeds opgezakt is, niet zoo te laten staan, daar uitsluitend goed koren kan worden geleverd. Op een vraag van den heer Westeringb, of bet niet mogelijk is, dat de boeren op bet te leveren koren een voorschot krijgen, ant- woordt de voorzitter, dat de afrekening plaats gehad heeft en dat het verleenen van voor schot v66r de levering tot veel moeilijkheden aanleiding kan geven. Uit cijfers, opgenomen in het Handelsblad, blijkt, dat bij vermenging van 25 pet. Ned. tarwe bij het thans te velde staande gewas een zeer belangrijk percentage niet voor leve ring in aanmerking zal komen. Bij de regeering op meer spoed en verhoo- ging van bet percentage aan te dringen zal, als gewoonlijk, wel geen resultant opleveren. De beer van Rappard verklaart zicb ecbter bereid, zoo noodig, dienaangaande vragen aan de regeering te stellen. Vrijdagmorgen 31 Juli ten 10 ure schaarden de vroede vaderen van Sas van Gent zicb weer om de groene tafel om een 12-tal agenda-punten af te werken en daarmede tevens een goede traditie brekend door niet meer 's avonds te vergaderen zooals steeds een goede gewoonte was en wat voor menig belangstellende in de geheimen der gemeente- politiek wel een groot nadeel is. Aanwezig waren behalve de Voorzitter de volgende leden: Neeteson, Marquinie, IJse- baart, Stoutbamer, de Leux en de Secretaris. De beer Verscbaffel .verschijnt lajter ter ver gadering. De Voorzitter opende de vergadering en be gon met punt 1te wetenOnder^oek der ge- loofabrieven van de gekozen raadsleden. Daarvoor moest een commissie van 3 leden benoemd worden uit de raadsleden en bij stel- de voor, dat de beeren de Leux en Stoutbamer als stemopnemers zouden willen fungeeren. Als lid van deze commissie werd bij eerste stemming aangeweizen de beer de Leux, daar- na bij tweede de heer Stoutbamer en bij derde de beer Usebaart. De commissie verwijderde zicb om de geloofsbrieven te onderzoeken en na een poosje kwam zij terug en bij monde van den beer Stoutbamer, werd medegedeeld, dat, na onderzoek gebleken was, dat er geen termen aanwezig waren om de benoemde raadsleden niet toe te laten, weshalve bij ad- Viseerde ze de arena te laten betreden. De Voorzitter vroeg: stemming? docb nie- mand verzette er zicb tegen, zoodat punt 1 daarmede van de baan was en men brnnen korten tijid in den Sassohen senaat de oude en de nieuw gekozenen bun eerste voorstel- ling zal kunnen zien geven. Als tweede punt wordt mededeeling ge- daan van bet kasonderzoek bij den gemeente- ontvanger, uit welk proces-verbaal blijkt, dat er een kassaldo aanwezig is van f 7868,95 welk bedrag klopt met de boeken. Deze mededeeling wordt voor kennisgeving aangenomen. Hiema wordt de gemeenterekening over 1930 aangeboden. Deze blijkt te sluiten met een batig saldo van 12398,67, hetgeen bewijst, dat over het jaar 1930, ondanks de zicb reeds afteekenende malaise nog zoo slecht niet geboerd is. Bij punt 4: Voorstel tot vaststelling van bet bedrag der gemeentelijke vergoeding be- doeld in art. 101 der L. O. wet 1920 over 1929 voor de bizondere lagere scholen vememen we, dat de kosten van het openbaar onder- wijs in deze gemeente bedragen bebben f 11,06 per leerling en de vergoeding door de ge meente te dragen voor de bizondere meisjes- school berekend tegen een gemiddeld aantal leerlingen van 111 over die periode zal be dragen 1227,66, voor de R.K. jongensschool met een gemiddeld aantal leerlingen van 92 Va f 1023,05. Zonder hoofdelijke stemming wordt bet voorstel aangenomen. Naar aanleiding van bet laatstelyk genomen besluit tot wijziging van bet reglement van politic in de gemeente, waarbij o.a. besloten werd, dat bet verboden is over de stoepen te rjjden met fietsen of voertuigen, is door Ged. Staten een schrijven aan de gemeente gericht om dit reglement te willen aanvullen in dier voege, dat bet rijden van voertuigen met hulp- behoevenden wel zal zijn toegelaten. Voorts, dat in deze politieverordening zal moeten opgenomen een bepaling, dat bet hou- den van dieren, die mogelijk stank of reuk verspreiden, zooals koniijben, bokken en gei- ten binnen de babouwde kom langs den open- baren weg verboden is. Dit voorstel ondervindt van verschillende zij den tegebkanting. De beeren de Leux, Stoutbamer en IJse- baert achten het gewenscht de clausule be- trekking bebbende op bet houden van konij- nen bokken en geiten niet in de verordening op te nemen. Zij zijn van oordeel, dat de be- moei'ingen van Ged. Staten zicb in dit opzicbt te ver uitstrekken. De beer Neeteson is van oordeel, dat de beeren deze zaak veel te zwaar tillen. Na de gevoerde discussies doet de beer Neeteson ten slotte bet voorstel om bet schrij- van van Ged. Staten naar Burg, en Wetb. te renvoyeeren, teneinde met de geuite gevoelens rekening te kunnen houden.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1931 | | pagina 2