ALGEMEEN NIEUWS- F.N ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. GILLET Millionair tegen wil en dank ASPIRIN No. 8682 MAANDAG 18IMBI 1931 71 e Jaargang* RAADSVERGADERING. AANBESTEDING. BESTEK No. 1 FSOltLSTON, De Volkenbond behoeft steun en propaganda. MOTORS eenig op ds wereld Dinsdag 2 Juni 1931, voor hot bouwen van ©en riool- gemaal 50 M3 gewapend beton) het leggen van een hoofd- rlool (45 M1) en van een pers- leiding, met het uitvoeren van bijkomende werken. Da Burgemeester en Wethouders van Ter Neuzen Vooral Dames - ARONNEMBNTSPRIJS: Binnen Ter Neuzen 1,40 per 3 maanden Bulten Ter Neuzen fr. per past 180 per 3 maanden Bij vooruitbetaling fr. per post 6,60 per jaar Voor 3elgie en Amerika f 2,25, overige lan den f 2,60 per 3 maanden fr. per post Abonncmejiten voor het bnitenland alleen btj vooruitbetaling. Ultgeefster: Flrma P. J. VAN DE SANDK. GIRO 38150 TKLEFOON No. 25, ADVERTENTI8N: Van 1 tot 4 regels /0,80 Voor elken regel meer 0,kC. Grootere letters en dichfi's wor den naar plaatsrulmte berekend. HandelsadvertentiSn bfl regelabonnement tegen verminderd tarief, hetwelk op aanvraa® verkrtjgbaar is. Inzending van advertentien liefst 66n dag voor de uitgave. DIT BLAB VERSCHIJNT IEDEBEN MAANDAG-, WOENSDAG- en VRIJDAGAVOND. ■OMMMMMBi De Burgemeester van TER NEUZEN maakt bekend, dat eene Openbare Vergadering van dea gementeraad is belegd op Donderdag 21 Mai lflSl, des namiddags 2 uur. Neuzen, den 18 Mei 1931. De Burgemeester voomoemd, J. HUIZINGA. Bttigeaneeater en Wethou-ders van TER NBUZEN, zullen op dea namiddags om 3 uur ten Gemeentehuize, aaribesteden: Het bestek met 2 teekeningen zijn voor 3.(vooruit te betalen) verkrijgbaar btj Gemeentewerken, Ter Neuzen en brj het Adviesbureau voor Civiel-Ingenieurswerken, Abraham-Patrasstraat 5, te Den Haag (post- rekening No. 24585), alwaar ook nadere in- lichtingen worden verstrekt. Burgemeester en Wethouders van Ter Neuzen, J. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVULLE, Secretaris. doen te weten, dat door den Raad dier ge- meente in zrjne vergadering van den 26 Fefbruari 1931 is vastgesteld de volgende ▼srordening: VERORDENING op de heffing van rechten op het ruimen van privaat- putten en -tonnen in de gemeente Ter Neuzen. Artikel 1. In deze gemeente wordt een belasting ge- to«wen voor het van gemeentewege ruimen van •en privaatput of een privaatton. Artikel 2. De belasting wordt berekend als volgt: A. Privaatputten, Voor het ledigen van een privaatput en bet wegvoeren van de daaruit verwijderde stoffen per een M3. inboud van den put (een gedeelte ran een M3. voor een M3. gerekend) een gulden B. Prlvaattonnen. Per kalenderjaarvoor bet ledigen van een ton en bet wegvoeren van de daaruit verwij derde stoffen: a. ddnmaal per kalenderweek of minder vler gulden. b. tweemaal per kalenderweek zes gulden. driemaal per kalenderweek of meer, zea gulden, vermeerderd met f 0,15 voor elken keer dat de ton meer dan tweemaal per kalenderweek wordt geledigd. Voor bet ledigen van een ton en het weg voeren van de daaruit verwijderde stoffen van tijdelrjik in de gemeente verblijf houden- dea, zooals de bewoners van keeten en woon- wagens wordt f 0,15 per keer berekend. door E. PHILLIPS OPPENHEIM. 16) (Vervolg.) Wat de coupe en afwerking van hun kleeren betreft, had de tailleur bewezen een ware artiest te zijn. Met het oog op hun positie en persoonlijkheid had hij zich eenige vrijheden veroorloofd. De costu mes, welke ze op kantoor droegen, maak- ten, dat hun verschijning nog steeds vaag den indruk wekte van den ouderwetschen waardigen, en onbesproken koopman. De totale afwezigheid van iets van arrogance was er wellicht de oorzaak van, dat hun veranderde, meer moderne levenswijze zoo weinig opviel. Daar zij vast besloten had- den niet geheel en at met hun oude beken- den te breken, lunchten zij nog wel eens enkele keeren bij Prosser. Het aantrek- kelijke van die gelegenheid scheen even- wel geheel en al verdwenen te zijn. Ze moesten zichzelf bekennen, dat, verge- leken bij hun tegenwoordige diners in de „Milan' het voedsel bij Prosser hun min der goed bekwam en de bediening ook wel te wenschen overliet. Wanneer zij dit restaurant verlieten, hadden ze dan ook altijd het gevoel, alsof ze een zeer edele daad hadden verricht. ,,We mogen onzen oude vrienden niet Artikel 3. 1, Onvermogenden kunnen geheel van de betaling dezer belasting door Burgemeester en Wethouders worden vrijgesteld. 2. Als onvermogenden worden aangemerkt zij, die niet in de Rijksinkomstenbelasting zijn aangeslagen. Artikel 4. Bewoners buiten de bebouwde kom van de gtad en Sluiskil, die het ledigen van hun privaatputten vanwege de gemeente wen schen, betalen de gewone belasting, wanneer zij op niet meer dan 200 M. afstand van de grens dier kammen won en; voor iedere 100 M. of gedeelte daarvan ver- der f 0,10 meer. De afstand wordt gemeten over den te berijden weg. Onder de bebouwde kom der stad en Sluis kil wordt verstaan hetgeen daaronder wordt begrepen in artikel 1 der algemeene politie- verordening voor de gemeente Ter Neuzen, zooals dat artikel thans luidt of nader wordt vastgesteld. Artikel 5. De invordering geschledt overeenkomstig de verordening van beden. Artikel 6. Deze verordening treedt in werking een maand na dagteekening der Koninklijke goedkeuring, op welk tijdstip de thans gel- dende door den gemeenteraad vastgestelde bepalingen omtrent de heffing op het ruimen van privaatputten en -tonnen te Ter Neuzen vervallen. Deze blijven van kracht voor de voor het In werking treden dezer verordening bewezen diensten. Vastgesteld door den Raad der gemeente Ter Neuzen in de openbare vergadering van den 18 December 1930. get. J. HUIZINGA, Voorzitter. get. B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris. VERORDENING op de invordering van rechten op het ruimen van privaat putten en -tonnen in de gemeente Ter Neuzen. Artikel 1. 1. De inning van de belasting voor bet vanwege de gemeente ledigen van privaat putten en het wegvoeren der daaruit verwij derde stoffen geschiedt ten kantore van den gemeente-ontvanger, tegen een door dezen af te geven ontivangbewijs, waarop vermeld worden, het volgnummer, de datum van af- gifte, de naam van den verzoeker, de betaalde belasting en het nummer en de straat waarin of waanbij de privaatput behoort. 2. De voldoening der belasting voor het ledigen van privaatputten en het wegvoeren der daaruit verwijderde stoffen moet geschie- den bij vooruitbetaling, tenzij het bedrag niet vooraf kan worden bepaald, in welk geval de voldoening moet geschieden binnen tien dagen nadat het verschuldigd bedrag aan den be- lastingschuldige is medegedeeld. 3. De belasting voor het ledigen der prlvaattonnen en het wegvoeren der daaruit verwijderde stoffen, moet geschieden in vier gelijke termijnen en wel in Januari, April, Juli en October. Artikel 2. 1. Van hen die nalaat de verschuldigde rechten te voldoen, worden deze ingevordend overeenkomstig de bepalingen van de artike- len 258 tot en met 262 der Gemeentewet. 2. Verschuldigde bedragen, waarvan de invordering niet heeft kunnen geschieden, kunnen door den gemeenteraad oninvorder- baar worden verklaard. Artikel 3. Deze verordening treedt in werking tegelijk in den steek laten," placht Stephen te zeggen. ,,Niettemin zijn we langzamer- band genoodzaakt ons meer in de geld- uitgevende wereld te bewegen." Ze ontmoetten heel veel menschen, die maar al te bereid waren hun tot gids te dienen, maar niettegenstaande ze hun leven en opvattingen volkomen gewijzigd hadden, bleven ze toch de handige en voorzichtige zakenmenschen, die zich vol- strekt niet op den voorgrond wilden plaat- sen. Heel nauwgezet trachtten ze zooveel mogelijk uit te geven, maar ze hadden niet de minste bedoeling dit weg te gooien. Eveneens wijdden ze nog het grootste gedeelte van hun tijd aan hun zaken, welke ook hun voile belangstelling had den Intusschen namen de repetities, welke onmiddellijk begonnen na de onderteeke- ning van het bewuste document, van de opvoering van „De zingende Vogel" een root gedeelte van den tijd van juffrouw lanche Whitney in beslag, terwijl ook haar vriendin, juffrouw Peggy Robinson, het hiermede er druk had. Zoodra de eerste opwinding echter een weinig ge» luwd was, waren de twee jonge dames zich er van bewust opnieuw groote be langstelling voor hun eigenaardig syndi- caat te gaan voelen. Op een morgen traden ze om kwart voor een de Milan" binnen en namen plaats aan een tafeltje vlak bij den ingang. Ze hadden echter den ober van te voren te kennen gegeven, dat ze onmiddellijk, wanneer de heeren dit mochten wenschen, zich bij hen zouden voegen. ..Vertel me nu eens, beste Blanche", met die op de heffing, op welk tijdstip de thans geldende door den gemeenteraad vast gestelde bepalingen omtrent de invordering van loon voor het van gemeentewege ruimen van privaatputten en -tonnen vervallen. Deze blijven van kracht voor de voor het inwerking treden dezer verordening bewezen diensten. Vastgesteld door den Raad der gemeente Ter Neuzen in de openbare vergadering van den 26 Februari 1931. get. J. HUIZINGA, Voorzitter. get. B. I. ZONNEVULLE, Secretaris. Zijnde aan deze verordening goedkeuring verleemd bij Koninklijk" besluit van 21 April 1931, No. 8. En is hier-van afkondiging geschied waar het behoort, den 18 Mei 1931. Burgemeester en Wethouders voomoemd J. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris. JACHT EN VISSCHERIJ. Op de gemeente-secretarie zijn voor een ieder beschikbaar formulieren tot het be- komen van een jacht-, visah- en hengelakte, voor het dienstjaar 1931/32. Ter Neuzen, 15 Mei 1931. De Burgemeester van Ter Neuzen, J. HUIZINGA. Rnim tien jaren geleden kwam de Volken bond in concreten vorm tot stand. In ge- dachtie was hij er reeds lang, reeds eeuwen achtereen. Hij is in die tien jaren tijds uit- gegroedd tot een instrument, waarvan de nut- tige werking op internationaal gebied wordt erkend door een ieder, althams door een ieder, die niet blind wil zijn voor de feiten. Hij heeft in elke richting arbeid ter hand genomen, die vaak wij denken aan voorkomen geschillen en aan financieele saneering als in Oostenrjjk en Hongarije en elders zegenrijke gevolgen heeft gehad. De Volkenbond heeft van den aanvang van zijn bestaan af aan het ontwape- ningsvraagstuk aandacht geiwijd; de mogelijk- heden overwogen om deze ontwapening, die met de veiligheid der volken onder elkander nauw verband houdt, ter hand te nemen; het Protocol van 1924 geschapen; de atmosfeer van Locarno van zich doen uitgaan, en is zoo, dank zij den moeitevollen arbeid der Commis- sie-Loudon gekomen tot de eerste Ontwape- ningsconferentie, die op 2 Februari 1932 zal worden geopend. Waarom dan steun aan dezen Volkenbond, die immers door de Staten werd gasticht en in materieelen en moreelen zin wordt onderhouden? Waarom dan pro paganda voor zijn arbeid, die immers door een ieder gekend, al is het technisch niet door een ieder geprezen wordt Inderdaad, de Volkenbond is een vereeniging van volken. En hij is in zekeren zin georga- niseerd gelijk elke vereeniging, groot of klein. H. VAN DE CALSEYDE 8 Borluutstraat (dicht b\j Stadjiuis) GENT. Tel. 12415. (Ingez. Med.) vroeg Peggy op vertrouwelijken toon, ,,hoe schiet je op met je ouden millionair? Blanche legde het rolletje muziek, dat zij droeg, op de tafel neer en boog zich tot haar vriendin over. ,,Je zult toch moeten toegeven, Peggy", zei ze, ,,dat ik de noodige ervaring van mannen kan hebben." „Zeer zeker," bekende Peggy volmon- dig. „Je hebt niet bepaald over het geluk te klagen." „Ik verbeeldde me altijd", ging juf frouw Whitney voort, „dat ik iederen man, hoe handig hij ook mocht wezen, kon doorzien. En nu moet ik je toch eerlijk bekennen, dat ik thans voor een raadsel sta. Ik kan uit mijnheer Stephen Under wood evenmin wijs worden als uit een sphinx. Ik weet niet, wat hij wel of niet wil." „En geloof mij," vertrouwde Peggy haar toe, George Henry, zooals hij zich noemt, is precies hetzelfde." ,,Het is niet eerlijk tegenover een meis- je," gaf juffrouw Whitney peinzend te kennen. ,,Het is aewoonweg idioot," stenide Peggy toe. ,,Het gaat er niet om, dat ze gierig zijn. Verleden week Donderdag zat ik een beetje kort bij kas ,,Ik zag de rekening uit je zak vallen, merkte haar vriendin op. ,,Is het gelukt „En of, en ik heb me er later erg over geschaamd, omdat alles zoo gemakkelijk ging. Ik durf hem eenvoudig niet te vra- gen bij me in de flat te komen, Blanche. Ik geloof, dat hij flauw zou vallen. Ik denk er over een moeder te huren en hem op de thee uit te noodigen." Hij heeft een algemeene ledenvergadering, de jaarlijks op den tweeden Maandag van Sep tember bijeenkomende AssemblAe; hij heeft i een bestuur, den Raad, die thans uit veertien leden bestaat; hij heeft een secretariaat, dat te Geneve is gevestigd en uiteraard, gezien de gewichtige werkzaam- j heden, die daaraan zijn en voortdurend wor- j den opgedragen, ook een grooten omvang heeft. Maar de Volkenbond is meer dan een gewone vereeniging, want hij beoogt het wel- zijn van alle volken tegelijk door dezen te ver- hinderen elkander en tegelijk zichzelven na- deel toe te brengen door elkander te beoor- logen en de beste kracbten van elkanders bloed af be tappen. De Volkenbond nu bewandelt ter bereiking van dit doel tweeerlei weg: den directen en den indirecten. Gezag berust slechts zelden, en dan alleen op het beslissende oogenblik, op daadwenke- lijke kracht; gezag berust voor een groot ge deelte op de suggestie, die er van het gezag uitgaat. Wel in geen enkele stad van ons toch in het algemeen ordelievend vaderland is er een politiecorps, krachtig en talrijk genoeg om weerstand te bieden aan pogingen tot or- deverstoring, die de gezamenlijke bewoners van zulk een stad zouden aanwenden. Maar de politie is georganiseerd, de menigte onge- organiseerd; deze laatste leeft voor een groot deel onder de suggestie, die niet alleen sug gestie is, dat verzet tegen het gezag toch vruchteloos is. Vandaar, dat met een relatief kleine politiemacht kan worden volstaan, en dat in het algemeen de innerlrjke orde in el ken Staat kan worden gehandhaafd met een macht, die eigenlijk slechts berekend behoeft te zijn ter beteugeling van de opzettelijke kwade en kwaadaardige elementen der samen- leving! Een zoodanig gezag zal de Volken bond zich slechts langzaam kunnen verwer- ven; nu ligt de krachteloosheid van dien Bond tegen daadwerkelijk verzet nog be veel voor iedens oog open. Vandaar, dab de Volken bond uiberst voorzichbig moeb zijn om den direcben weg be bewandelen ber bereiking van zijn doel; den direoben weg, die zou kunnen uibloopen hebzij op fiasco, hebzij op boespib- sen der werkelijke kracht. Slechts enkele malen dan ook heeft de Volkenbond de krachtproef genomen; wij denken daarbij aan het Italiaansch-Grieksche geschil om Confu; aan het Mosoel-geschil tusschen Engeland en Turkije; aan de merkwaardige oplossing van het Grieksch-Bulgaarsche grensconflict, dat zonder den Volkenbond ongetwijfeld tot een bloedigen oorlog in den Balkan zou hebben geleid. Als men eenerzijds den Volkenbond wel eens te groote voorzichtigheid verwijt op politiek gebied, dient men anderzijds hem de erkenning niet te onthouden, dat telken male zijn ingrijpen een judst ingrijpen is gebleken! Daamevens de andere, de indirecte weg. Deze indirecte weg leidt langs de intematio- nalisatie van de wereld en van de gedachten der wereld. Ongetwijfeld, ook v66r den oor log was er veel mtemationaal geregeld. Maar wie zich bedenkt, hoevele moeilijkheden de bij- eenroeping van een intemat. conferentle over een desnoods onbelangrijk doel ondervond, zal den grooten voomitganig zien van het feit, dat thans de Volkenbond zijn gewoon apparaat maar in werking heeft te stellen om tot zulk een conferentle te geraken. Bovendien heeft de Volkenbond voor zijn z.g. secundalre werk- zaamheden het stelsel van decentralisatie toe- gepast, dat uitnemend werkt. Er iis, zij het ook min of meer onafhankelijk van den Vol kenbond, aan dezen verbonden een Interna tionale Arbeidsorganisatie, die voor de door- voering der intemationale arbeidswetgeving zorg draagt; er is een organisatie van door- voer en verkeer, die de moeilijkheden, tevoren aan het internationaal verkeer verbonden, aan- merkelijk vergemakkelijkt; er zijn organisa- ties voor financieele en economische aange- legenheden, bij welke men den naam van Oos- tenrijk en van Hongarije maar behoeft te noe- ,,Ik ben vast besloten," beweerde juf frouw Whitney op beslisten toon, ,,dat ik nu eens weten moet hoe het eigenlijk staat..." Precies om kwart over eejien traden de beide broeders binnen. Ze begroetten de jonge dames hartelijk, doch op hun ge wone keurige manier, namen plaats aan hun tafeltje en bestelden een eenvoudig, maar kostbare lunch. Tegen het einde van den maaltijd leunde Blanche, die een weinig verstrooid was geweest, dichter tot Stephen over. „Kan ik een kort oogenblikje met U over zaken spreken vroeg ze. Zonder twijfel," stemde hij toe. „U kunt dit gerust openlijk doen. Mijn broer voelt, zooals U weet, evenveel belangstel ling voor alles wat U te zeggen heeft. ,,Maar dit betreft U alleen," verklaarde de jonge dame eenigszins ongeduldig. „Wees nu zoo goed even met mij mee te gaan." Stephen volgde haar naar de hal en nam in een gemakkelijken stoel plaats, terwijl zijn metge'zellin dicht bij hem kwam zitten. Mijnheer Stephen" begon ze, ,,we heb ben nog heelemaal niet gesproken over de onvoorziene uitgaven, welke zich mochten voordoen." „Goede hemel" riep hij uit. ,,U dient me te vertellen, hoe groot die zijn, juf frouw Whitney. Ik dacht ,.Moet ik U dat zeagen vroeg ze op rustigen toon. ,,Ik ben er van overtuigd, dat het U be kend is, hoe vreeselijk dom ik ben wat be treft theater-aangelegenheden," antwoord- lijden vaak na sport- beoefening aan hoofd- pijn. Als altijd heipen ook hier A s p i r i rt- Tabletten snel en zeker. '.•t op oranj© bana en Bayerkruis. Prijs 75 cts. (Ingez. Med.) men om van haar nut verzekerd te zijn; er is een hygienische organisatie, die reeds menige ramp van Europa heeft afgewend. Er zijn commissien voor de mandaten, die de Volkenbond over de vroegere Duitsche kolo- nien en Turksche gebieden uitoefent; voor de opiumbestrijding, die het in 1912 in Den Haag aangevangen werk krachtdadig voortzet; voor de bestrijding van den handel in vrouwen en kinderen; voor de intellectueele sam-enwerking. en op nog menig ander gebied, die alle nut- tigen arbeid afwerpen. Deze commissien ver- gaderen geregeld te Genfeve; de uitwisseling van gedachten tusschen ue vooraanstaande personen, die aan den arbeid dezer commissien. deelnemen, waarborgt voor het internationaal verkeer reeds een belangrijike verbetering. Maar hoe nu dezen arbeid, den ondergrond zijner gedachten, tot de groote massa's in de verschillende landen te brengen? De Volken bond is, zonder een euperstaat te zijn, een of- ficieel lichaam, waarvan leden zijn het meeren- deel der landen, die de wereld vormen. De Volkenbond mag en kan tusschen zijn Iecten geen onderscheid maken, en toch beseft hij levendig, dat datgene wat in bet eene land kan geschieden, in het andere onmogelijk is. De Volkenbond kan daarom zoo moeilijk, an- ders langs indirecten weg, propaganda maken voor eigen arbeid, eigen gedachten in popu- lairen zin toelichten, in het kort zelven tot de groote massa's gaan. Daarom was het zoo juist gezien van de Engelsche pacifisten, dat zij, ter zelfder tijd brjna, dat de oprichtxng van den Volkenbond praktisch aan de orde w>erd gesteld, een League of Nations Union oprichtten; een voorbeeld spoedig in Frankrijk en Italie gevolgd. Ook andere landen zijn in dit voetspoor getreden, en in Nederland. waar gedurende den oorlog de aloude Bond „Vrede door Recht" en de Nederlandsche Anti-oorlog Raad samenwerkten, werden deze beide samengesmolten teneinde tot een geheel nieuwe Vereeniging voor Volkenbond en Vrede te geraken. Ook deze Nederlandsche vereeni ging, die als centrale organisatie voor de ver- spreiding van de kennis van den Volkenbond mag worden beschouwd, stelt zich ten doel den Volkenbond nader tot de massa in Neder land te brengen; den Volkenbond en zijn ar beid te doen kennen en daardoor waardeesren. Want, het moge vreemd en bevreemdend klin- ken, maar ontstellend is soms de onwetend- heid, die tegenover den Volkenbond heerscht, ook, ja voomamelijk zelfs bij degenen, die dezen het meest becritiseeren. In die leemte aan kennis moet worden voorzien; niet het minst ter wille van den Volkenbond zelven. Want deze is geenszins volmaakt; deze is ge- brekkig samengesteld en op gebrekkigen grondslag opgetrokken. Het is het streven van de Volkenbondsvereenigingen in de ver schillende landen om die samenstelling en dien grondslag te venbeteren, uit te breiden. te verbreeden. Dat zal slechts kunnen geschieden door langzamen, gestadigen arbeid, die inspanning en toewijding zal vorderen. Dat zaJ slechts de hij volmaakt onschuldig. Ze nam hem bij den arm en leidde hem, terwijl hij zich verre van op zijn gemak voelde, door het voile cafe naar een afge- legen hoekje. Daar bestelde zij koffie en likeur. ,,Mijn broer waagde hij te zeggen. ,,Oh hij heeft gezien, dat U wegging.' viel ze hem in de rede. Peggy zal hem wel hierheen brengen. Wilt U nu eens even naar me luisteren U weet, dat ik de hoofdrol speel in „De zingende Vogel", nietwaar?" ..Natuurlijk." ,,De voornaamste actrice van een ape- rette" vervolgde ze, „moet een zekere positie ophouden. Ik ben niet zooals an dere meisjes geweest, daar ik veel te veel op mijzelf heb gepast. Ik heb er niets voor gevoeld om me af te geven met al die jongelui, welke om me heen zwermden. en die bereid waren de rekeningen varr, mijn modiste of schoenmaker te betalen.. Ik heb altijd alleen gewoond. Als de „ster" van ,,De zingende Vogel" kan ik echter niet op dezelfde, eenvoudige wijze- blijven doorgaan." ,,U heeft geld noodig voor persoonlijfce uitgaven stelde Stephen verlegen voor. „Ik moet een gemeubileerde flat heb ben een telefoon, heel veel bloemen, wat juweelen en of een electrisch coupetje of een kleine limousine om me naar het thea ter te brengen," verklaarde ze zonder eer oogenblik te twijfelen. ,,Hemelsche goedheid," riep Stephen uit. „Is dat allemaal noodzakelijk (Wordt vervolgd.)

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1931 | | pagina 1