ALGEMEEN NIEUWS- F.N ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Aspirin Nederlandsche Middenstandsbank No. 8573. MAANDAG 1 SEPTEMBER 1930. 70e Jaargang BI9NENLAND. FKVILLETON. Vampier-Vleugel COUPONS - EFFECTEN 0 UITSLAG van onze eerste Prijsvraag. door TER NEUZEN, 1 Sept. 1930. SAX ROHMER. 49) Kantoor TER NEUZEN Nieuwstraat 10 Tel. No. 6 Een koele luchtstroomr H eenig op de wereid ABONNEMENTSFRIJS: Binnen Ter Neuzen /1,40 per 3 maanden Buiten Ter Neuzen fr per post /ISO per 3 maanden Bij voor ultbetaling fr. per post 6,60 per jaar Voor BelgiS en Amerika 2,25, overige lan den 2,60 per 3 maanden fr. per post - Abonnementen voor het buitenland alleen tori vooruitbetaling. Ditgeefster: Ftrma P. J. VAN DE SANDE. GIRO 38X50 TELEFOON No. 25. ADVERTENTI6NVan 1 tot 4 regels 0,80 Voor elken regel meer /0,3a Grootere letters en clieh6's wor den naar plaatsrulmte berekend. Handelsadvertentlen bij regelabonnement tegen verminderd tarief, hetwelk op aanvra&s verkrflgbaar Is. Xnzendlng van advertentlen llefst dag voor de nltgavo. DIT BEAD VERSCHIrTNT IEDEREN MAANDAG-, WOEN8DAG- en VBIJDAGAVOND. Wij mochten, tot onzen spijt, op onze eerste prijsvraag si cell ts weinig oplossingen ont- vangen. Slechts een inzending bevatte de beide spreekwoordien. Inzendster betuigde in een vriendelijk schrijven ons haren dank voor de aangename ontspaiming bij het formeeren van de verbor- gen spreekwoorden, doCh wenschte niet voor een prijs in aanmerking te komen. Verder ontvingen wij twee goede oplossin gen van het spreekwoord uit het eerste blad, en twee oplossingen van het spreekwoord uit het tweede blad, terwijl er vijftien geiheel ver- keerde oplossingen waren ingezonden. Enkele hiervan hadden meer letters getoruikt dan er in de advertentie verwerkt waren, terwijl er ook inizendingen binnen kwamen die geheel verkeerde letters hadden ingelascht. Het spreekwoord, dat in het eerste blad verwerkt was, luidde: Tegen stroom is het kwaad roeien. In het tweede blad was verwerkt het spreekwoord Eerste gewin is kattegespin. Voor de goede oplossing van het spreek woord wordt aan den heer C. de Regt, Tho- lensstraat 113, een zilveren vulpotlood toegekend. Voor de goede oplossing van het spreek woord uit het tweede blad, ontvangt de heer J. van Dixhoorn, Zaamslag, Val C 82, eveneens een zilveren vulpotlood. o De prij'zen kunnen aan ons Bureau worden afgehaald. REDACTIE TER NEUZENSCHE COURANT. EEN GESCHENK VAN DE VVEERMACHT AAN DE KONINGIN. De geheele weermacht: de zeemacht, het leger hier te lande en het leger in Neder- landsch-Indie zal ter gelegenheid van den 50sten geboortedag van de Koningin aan H. M. een huldeblijk aanbieden, bestaande uit een paar in de fabriek te Leerdam vervaar- digde kristallen vazen. H. M. zal daartoe den Commandant van het Veldleger, den Com mandant der Marine in Nederland en den oudsten hier te lande aanwezigen hoofd- officier van het leger in Nederlandsch-Indie op 1 September ten Paleize ontvangen, al- waar de aanbieding namens de weermacht zal plaats vinden. Nog wordt medegedeeld, dat de deelneming opengesteld is geworden voor alien, die op een of andere wijze gerekend kunnen worden deel uit t'e maken van de weermacht. Getracht is hen alien te bereiken. Daar het van belang werd geacht te vermiijden dat het plan ontijdig werd gepubliceerd, zijn naar gebleken is nochtans verscheidene verlofs- militairen hiervan onkundig gebleven. Voor hen bestaat echter nog gelegenheid tot deelnemen; zij behoeven daartoe slechts onder vermelding van hun naam de voor alien J vastgestelde bijdrage van 0,10 te storten op postgirorekening no. 162440. HET EINDE VAN DEN RADIOSTRIJD NIET IN 'T ZICHT. Cp hun verzoek om nadere inlichtingen naar aanleiding van een dagbladbericht over een officieuse bijeenkomst tusschen A.V.R.O- hoofdbestuursleden en den directeur-generaal j der P. T. T., Ir. Damme, waarin besproken zou zijn een plan om aan de A.V.R.O. ver- gunning te verleenen over te gaan tot den houw van een grooten en zes kleine zenders, is aan de N. R. Crt. van bevoegde zijde mede gedeeld, dat dit bericht geheel uit de lucht is gegrepen en dat een dergelijke conferentie niet heeft plaats gehad. PLATTELANDERSBOND. Donderdag vergaderde de Plattelanders- bond te Utrecht. De aftredende voorzitter en de secretaris. de heeren Braat en Timmers wenschten niet voor een herhenoeming in aanmerking te tomen. In him plaats zijn ge- kojjen tot voorzitter Mr. C. Vervoom te Her- wijnen en tot secretaris J. H. Zwart te Ap- pelscha. De beer Braat werd, wegens zijn vele verdiensten jegens den bond, tot eere- voorzitter benoemd. Mr. Vervoom verd benoemd tot lid van het hoofdbestuur van het Intemationaal Agrarisch Bureau te Praag. Met algemeene stemmen is besloteii om, in verband met de ciisis in den landbouw, een plattelanders-demotstratie hier ter stede te houden. ONDERSCHEIDINGEN. Bij Kon. besluit zijn j.m. benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau de heeren D. J. Dees te Ter Neuzen enjj. A. J. B. M. G. Seyd- litz te Hulst, gewezei dijkgraaf van den polder lian Alstein er van het waterschap Absdale, Riet en Wulfsdjk. Is toegekend de eee-medaille verbondem aan de Orde van OranjeNassau, in zilver aan den heer P. van de Plaache, bestmirslid van de Kon. muzieksocietet „Aardentourgsche Fanfaren" te Aardenbug, S. M. Sijttema, hoofdkommies der directebelastingen, invoer- reehten en accijnsen te Hilst. HERDENKING VAN OEN 50STEN GEBOORTEDA3 VAN H. M. KONINGIN WLHELMINA. Tegen Zaterdagvoormidda; waren door het gemeentebestuur van Ter Eeuzen ten stad- huize genoodigd de besturender Vereeniging tot Bevordering van Vreendelingeniverkeer „Ter Neuizen Vooruit", het Miziekgezelschap ,,De vereenigde werklieden" ei de „Ter Neu- zensche Winkelweek Kliimop" er herdenking van den 50sten jaardag van EM. Koningin Wilhelmina, waarvoor in deize gemeente de 30e Augustus is gekozen. Namens het college van buriemeester en wethouders de opgekomenen eenwelkom toe- roepende, op dezen heugelijken lag, sltelde spreker in het licht, dat wij ots gelukkig mogen achten dat onze geeerbiechyde Konin gin voor ons gespaard hleef. Wij hehben als Volk een voorrecht onder Hare regeering, ,,Hoe (Vervolg. mat het met Madame de Stamer. waar wij onder Haar bestuur rustig kunnen leven in een vrij land, en Zij de liefde en aoh- ting Harer onderdanen algemeen heeft ver- verworven. Spreker meende dit naar voren te moeten brengen, maar achtte het niet zijne taak hier van onze Vorstin een lctensschets te geven. Hij gaf als zijn standpunt te kennen, dat de overheid de bevolking niet tot een feestelijke herdenking kan bewegen, maar iets anders is het, dat zij wel steun kan geven aan eene beweging die uit het volk opkomt. En zoo heeft men hier het voorrecht drie wakkere vereenigingen te bezitten, .die elkander hebben kunnen vinden in bet sapienstellen van een goed voorzien programma voor deze week, dat aan de burgenij reed® zooveel genoegen heeft gebracbt. Aan de samenwerkingdief vereenigingen dankten wij de spontane vreugije die wij zagen en die, naar hij stellig verwacht, ons tot een goed einde zal brengen voor de feestviering van den jaardag onzer Koningin. Het gemeentebestuur is daarom namens de bewoners dank verschuldigd aan de vereeni ging ,,Ter Neuzen Vooruit", aan het Muziek- gezelschap ,,De vereenigde werklieden" en aan de winkeliersvereeniging ,,Klimop", voor het- geen zij tot stand brachten en zich nog voor- nemen te doen. Hij sprak de hoop uit, dat deze vereenigin gen zich in een klimmende belangstelling der bewoners zullen mogen verheugen. Onder de beste wenschen voor het verder verloop van het feest, eindigtde spreker met de zegenlbede dat God de Koningin tot in lengte van dagen moge spraren voor Haar gezin, voor land en volk, en noodigde de aan wezigen uit daaraan een dronk te wijden. Ten slotite stelde hij voor aan Hare Maje- steit het volgende telegram te«zenden: ,,Het college van Burgemeester en Wet houders der gemeente Ter Neuzen; het be stuur der Vereeniging voor Vlfeemdelingen- verkeer; het bestuur der muziekvereeniging ,(De vereenigde werklieden"; het bestuur van de Ter Neuzensche Winkelweek „Klimop", in het gemeentehuis ter receptie bijeen, wen schen Uwe Majesteit en daarmede tegelijk Uw Koninklijk Huis, van harte geluk met Uw verjaardag. Zij hopen, dat Uwe Majesteit en Uwe door- luchtige Familie bewaard' mogen blijven van tegenspoed en dat Uwe Regeering m toe- nemende mate door God gezegend moge worden tot welzijn van het Nederlandsche volk. Namens de besturen, De Burgemeester, J. HUIZINGA". Door de heeren Ph. J. Callenfels, voorzitter van V. V. V., A. van den Bruele, voorzitter van „Klimop" en N. J. Harte, voorzitter van het muiziekgezelschap, werd, onder betuiging van instemming met de woorden van den e gc. Mrs. Fisner?" vroeg ik verder. ,,0, die arme, arme Madame! zei de oude vrouw meewarig. Gelukkig slaapt ze op het oogenblik. Maar als ze wakker wordt!" ,,Ja, 't is wel heel erg voor haar", stemde ik toe. „En Miss Beverley?" ,,Die is pas om vier uur naar haar kamer gegaan. Maar Nita heeft me zoo juist verteld, dat ze alweer op is en elk oogenblik beneden kan komen' ,,0!" zei ik. Iik stak een cigaret op en tjing door de open voordeur naar buiten. In een soort van nerveuse spanning be- qon ik het voorplein op en neer te loopen. Voor de deur stond een kleine two-seater, maar ik gaf me geen rekenschap van wat dat autotje daar deed, tot ik, door de ope ning in de haag en langs het grintpad evenwijdig met het terras, bij de biblio- theek kwam en daar een paar onbekende mannen bezig zag, Ik aanvaardde haas- tig den terugtocht, want ik begreep, dat de gebruikelijke formaliteiten formali- teiten, die ik in dit geval dubbel onaan- genaam vond, omdat ik vermoedde, dat haar voile, deprimeerende gewicht op de tengere schouders van Val Beverley zou komen al aan den gang waren, en als de ,,officieele" intocht op Cray s Folly begon, was het met onze rust uit. Op het oogenblik, dat ik de_ hal binnen- ging, za9 ik Val Beverley de trap af- komen. Ze zag nog heel bleek, maar haar oogen stonden, ondanks de donkere (Ingez. Med.) krinaen er omheen, rustiger en ojgewek- ter dan ik had durven hopen. ,,Goeden morgen, Miss Beverley", be- groette ik haar. ,,Goeden morgen Mr. Knox^ P-ettig, dat u ook al zoo vroeg op bent". ,,Ik wou eens rustig met u pratenvoor* inspecteur Aylesbury terugkomt", ze ik. Ze keek me verontrust aan. ,,Hij gaat me natuurlijk een verhoor^f- nemen, niet?" „Ja. Hij wou't vannacht al doen, mar we hebben hem, met de noodige moeife, van dat plan afgebracht". ,,Dat zou ook gewoonweg onmogeliji aeweest zijn", verontwaardigde Vai Beverley zich. ,,Ik had Madame niet of heel bezwaarlijk alleen kunnen laten ,,Dat begrepen weMaar vanoch- tend zult u er aan moeten gelooven". We ginaen de gang in en kwamen zoo in de bibliotheek, waar een bleek en angstig kijkend dienstmeisje op een frag- mentarische manier aan het stof-afnemen was. Ze ging weg toen wij bintnenkwamen en Val Beverley liep naar de openslaande deuren en keek naar buiten, naar het keurige terras en den rustigen, zonnigen rozentuin. „0, God!" zei ze, terwijl ze haar han- den wanhopig ineenkneep, ,,ik kan het" nog maar niet begrijpen, dat dat ver> schrikkelijke werkelijk waar is Ze keer- de zich naar me toe. „Wie kan t gedaan hebben? Zoo'n afschuwelijke moord. 't Vermoorden van een mensch in koelen bloede ging ze bijna fluisterend voort. „Wat denkt Mr. Harley ervan? Heeft hij eenig vermoeden wie de dader kan zijn?" .,Voor zoover ik weet, niet gat ik haar zonder een 000 van haar af te laten, ten antwoord. ,,NTaar nu wat anders. Weet Madame de Stamer het al? ..Wat bedoelt u?" burgemeester, dank gebracbt voor de van het gemeentebestuur ondervonden medewerking, en de beste wenschen uitgesproken voor den bloei der gemeente en het welzijn van haar bestuurders. POGING TOT DIEFSTAL VAN EEN RIJWIEL. Zondagavond laat bezochten enkele per- sonep den winkel van mej. Loof in de Noord- straat om nog eenige Inkoopen te doen. Zrj hadden him rijwiel op het trottoir gezet. Op een gegeiven oogenblik ziet de winkelierster het gelaat van een anderen persoon voor de ramen en tegelijk bemerkt zij, dat bij een rijwSl grijpt en er mee van door gaat. Zrj waarschuwt hare klanten die onmiddellijk naaf. buiten Snellen om den dief te achter- volgen. Deize bracht het echter niet ver, aan- geizien de voorband van het rijwiel slap stond, waasSdoor hij bij het straatje naast de apo- theak-Klaassen reeds kwam te vallen. Hij vluchtte toen door dat straatje en men heeft herq. niet meer kunnen achterhalen. JONGEN OVERREDEN. Jlp Zaterdagmiddag reed de heer C- de Rid der met zijn auto over de Axelsche brug in de Hchting Axelsche straat, terw^l van de Oostizijde per rijwiel de 1-2-jarige Van K. van Sluiskil aian kwam. Laatstgenoemde heeft blijkbaar minder opgelet en reed op de brug juist toen de auto er af kwam. Hij kon niet meer uitwijken en liet zich in zijn schrik juist voor de auto vallen. Deze duwde den jongen een eindje weg, doch kon vlug stoppen. De heer De Ridder heeft den jongen die hevig uit zijn neus bloedde bij een geneesheer ge bracbt. Daar kon echter geen verder letsel worden geconstateerd. Heeft iemand haar de waarheid ver teld?" Val Beverley schudde haar hoofd. ,,Neenverzekerde ze me. ,,Ik weet zeker, dat niemand t haar verteld heeft. Ik ben geen oogenblik, tot ze in slaap viel, de kamer uit geweest. Maar toch..." Ze aarzelde. ,,Ja?" zei ik aanmoedigend. „Maar toch weet ze t. O, Mr. Knox, dat vind ik nu het ergste van alles dat z'e 't weet, dat ze 't van het eerste oogen blik af geweten heeft, dat die eene korte kanl haar alles verteld heeft". ,,Dus u begrijpt nu toch ook... zei ik rustig, „dat ze dit einde voorzien heeft?" „Ja, ja. Dat was 't verdriet, dat ik zoo dikwijls in haar oogen gezjen heb, de reden van veel in haar uitlatingen, dat me steeds weer onbegrijpelijk was, de ver- klaring voor zoo veel kleinicjheden, die ne al dien tijd dat ik op Cray's Folly toorgebracht heb, een raadsel geweest z?n". Ik zweeg een paar oogenblikken; dan: .Als zij er zoo volkomen van overtuigd wa-., dat niets en niemand hem kon red ded', zei ik langzaam, ,,moet ze dingen gew-ten hebben die hij noch zij ons vertdd hebben", „J&. dat geloof ik ook", stemde Val Beverey toe. ,,,Miar waarom hebben ze Paul Harley dan nut in vertrouwen genomen?' ,,Dat begrijp ik ook niet... of... tenzij...' „Ta, wat oftenzij?" „Tenzf,ze keek me met een eigenaardiqe uitdrukking in haar oogen aan, tenzij ze geheimhouding gezworen hadden. 0. ik weet, dat t belachelijk klinkt. melddramatisch en zoo, maar wat voor andeip reden kunnen ze gehad hebben?" „Ja... ik weet er ook geen. En nu heb EXAMEN VOOR WATERBOUW- KUNDIG OPZICHTER. Bij het te Goes door het Zeeuwsch Tech- nisch Instituut gehouden exam en voor Water- bouwkundig-opzichter is o.m. geslaagd de heer J. K. Labijt, opzichter bij de Z.V.T.M. te Ter Neuzen. NED. HERV. KERK. Beroepen te Broek in Waterland ds. H. J. Bamouw te Aardenburg. R.H.B.S. TE OOSTBURG. Bij Kon. besluit van 27 Augustus is tijde- lijk benoemd tot leeraar aan de R.H.B.S. te Oostburg J. P. Allaart, te 's-Gravenhage. DE WINKEL- EN FEESTWEEK. Een glorieux einde. We hebben in ons vorig nummer melding gemaakt van hetgeen hier in verband met de Winkel- en Feestweek tot en met Donderdag is geschied en melden thans het vervolg. Yrijdagmorgen was de waamemend direc- teur der Ambachtsschool, de heer Stouthard met eenige leerlingen, eenige gemeentewerk- lieden en personeel der P. Z. E. M. aangevan- gen met het plaatsen der door leerlingen der Ambachtsschool vervaardigde monumentale 9 M. hooge lichtzuilen. Deze witte zuilen, met enkele omamenten in Oranjekleur ge- decoreerd, en aan den voet versie'rd met foremen, gaven reeds des daags aan de Markt een bijzonder feestelijken aanblik. De mon tage vorderde nog veel werk en het was reeds laat in den avond, toen ze voltooid en voor heft gebruik gereed waren. ,Te 8 uur ving bet ik nog iets voor u, Miss Beverley. Ik weet een van de vragen, die Aylesbury u straks zal doen". ,,Wat dan?" ,,Hij is te weten gekomen zeker van een van de bedienden, want zelf heeft hij u niet gezien dat u vannacht, toen dat in den rotstuin gebeurde, nog uw kleeren van gisteravond aanhad ,,Dat is zoo", stemde Val Beverley rus tig toe. „Is dat zoo merkwaardig?" ,,Volgens mij niet. Ik vind t begrijpe- lijk". ,,Ik was gisteravond heel bang; nog nooit in mijn leven heb ik me zoo angstig gevoeld als gisteravond! Slapen! t Zou me niet mogelijk geweest zijn. Te voelde de dreiging om je heen; 't was of de lucht op ye drukte. En ik voelde ook, hoe kwam zou ik niet kunnen zeggen, dat er iets erg zou gebeuren". „Dat heb ik ook gevoeld", zei ik. ,,Groote Hemel! Als je bedenkt dat we hem misschien hadden kunnen redden! ..Gelooft u dan—", begon Val Bever ley; meteen zweeg ze weer. „Wat?" drong ik aan. „0, ik wou iets zeggen, wat me zoo even opeens inviel. Maar ik zeg t toch maar niet. 't Is te gek. Inspecteur Ayles bury komt om negen uur terug, niet?" ,.Om half negen, als ik t gped begre pen heb". ,,Ik heb hem gewoonweg niets te ver- tellen. Ik was op mijn kamer. Ik voelde me ellendig, dood-zenuwachtig, toen dat schot gelost werd. Ik zat niet eens te lezen. Ik zat maar te wachten... te wach- ten... tot... het, wat weet ik niet, zou gebeuren". „Ik kan me volkomen in dien toestand indenken. Ik heb zelf iets dergelijks door- gemaakt' „En toen ik, na het schot..." ging het jonge meisje voort... mijn deur open deed die in het warme jaar- getijde zoo weldadig aandoet, heeft vaak een verkoudbeid ten- gevolge. Neemt dan' Aspirin-Tabletten. Let op oranje band en Bayerkruis. Prijs 75 cts. (Ingez. Med.) Concert van het muziekgezelschap De vereenigde werklieden", directeur de heer A. Sohirris ann, ten gehoore van vele honder- den, die zich op de Markt verzamelden. De uitvoering van het uitgebreide, welgekozen programma. voldeed uitnemend. Met de goede uitvoering werkten ook de omstandigheden ten zeerste mede, om het verblijf op de Markt te veraangenamen. Het was de mooiste zomeraivond die men zich denken kan. Geen windje was te bemerken, en dan de feeerieke verlichting van de Markt. Een algemeene kreet van bewondering steeg uit de menigte, toen te 9 uur de lichtzuilen werden ontstoken, die de Markt in een helder wit licht zetten. Waar men ten deize heeft nagevolgd hetgeen in groote steden bij lichtweken of tentoon- stellingen in den loop van dit jaar is daar- gesteld, mag gezegd worden, dat deze licht zuilen de vergelijking daarmede goed konden doorstaan, en dat zij den ontwerpers en de inrichting waar. ze vervaardigd zijn alle eer aandeden. Ook de stadhuistoren stond weer in het licht der schijnwerpers, terwijl ook de Firma Tazelaar voor een schitterende verlichting van den gevel van haar winkel had gezorgd. Dat onder dat alles onder de menigtte feestgangers 'n gezellige stemming heerschte laat zich denken. En zoo was men genaderd tot de Zaterdag. Omtrent de officieele herdenking ten stad- huize wordt op een andere plaats in dit blad melding gemaakt. De feestelijkhedeo. Des namiddags 2 uur kwam het muziek gezelschap „De vereenigde werklieden" op de Markt, om zich aan het hoofd te stellen van. den stoet deelnemers aan de volksspelen en gecostumeerden voetbalmatch. Men was onder de waranda van het .Hotel du Com merce" reeds geruimen tijd bezig met het vullen van ballons en het uitgeven daarvan aan de kinderen. Jammer was het, dat de ballons van meerdere kinderen hun reeds op de Markt ontglipten, maar het was toch nog een mooi aantal dat in den stoet werd mee- gevoerd. Ondanks de warmte marcheerde men opge- wekt naar het sportterrein der H.B.S. aan de Van Steenbergenlaan, dat met vlaggetjes versierd was. Op Ijet sportterrein was het de commissie voor de volksspelen, die, met haren leider den heer G. D. Meuser, aan de verschillende spelen leiding gaf. Deze verzocht het ,,Wil- helmus" te spelen en mede te zingen en< daama werden op een sein de ballons las- gelaten ,d'ie aa.ruvankelijk in Noordweslelijke enzoo, met mijn oor voor de kier, verder durfde ik niet, luisterde, hoorde ik Ma dame beneden in de hal... hoorde ik haar stem". ,,Riep ze om hulp? „Neen, gaf Val Beverley met een licht fronsen van haar wenkbrauwen, of ze iets niet begreep, ten antwoord. ,,Ze riep iets in het Fransch. Of beter, aan de intonatie hoorde ik dat het Fransch was, want ik verstond geen van de woorden, daarna hoorde ik haar kreunen..." „En toen bent u naar beneden gegaan?" „Ja. Ik was wel heel bang, maar ik heb me gedwongen om het iicht in de gang op te draaien, en toen ben ik de trap* afgeloopen. En beneden zag ik haar liggen, in de gang voor de deur van haar kamer „Was haar kamer donker?" „Ta. Ik heb het licht opgedraaid en ge- probeerd om haar op te tillen. t Ging, gedeeltelijk, maar ze was te zwaar om haar naar binnen te dragen. Ik was nog met haar bezig... eau-de-cologne op haar polsen en smelling-salts toen Pedro de tusschendeur opensloot. O, ze deed haar oogen, moe, dicht... ik vergeet t nooit!" Ik nam haar hand in de mijne en. streelde die geruststellend. „U bent tot dusver heel, heel moedig geweest vertelde ik haar, ,,en dat blijft u, tot alles afgeloopen is, niet?" Ze glimlachte even en bloosde toen ik haar hand weer los liet. „Ik moet nu even naar Madame gaan kijken", zei ze, „maar als ze nog slaapt, zal ik haar maar niet storen". We gingen terug naar de hal. Juist toen Val Beverley de gang naar de kamer van Madame in wou gaan, kwam inspecteur Aylesbury door de voordeur binnen. Wordt vervol g d

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1930 | | pagina 1