ALGEMEEN NIEUWS- F.N ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Aspirin No. 8567. MA AND AG 18 AUGUSTUS 1930. 70e Jaargang BIB N EN L A N 0. FEPILIETOK. Vampier-Vleugel BUITENLAHS. eenig op de wereld Het Koninklijk bezoek aan Oostelijk Z.-Vlaanderen. PUBLICATIE. KONINKLIJK BEZOEK. door SAX ROHMER. Uw gezondheid TER NEUZENSCHE COURANT ABONNEMENTSPRUSBinnen Ter Neuzen 1,40 per 3 maanden Buiten Ter Neuzen fr. per post /1,80 per 3 maanden Br) voor uitbetaling fr. per post /6,60 per jaar Voor Belgie en Amerika f 2,25, overlge lan den 2,60 per 3 maanden fr. per post Abonnementen voor het buitenland alleen bij vooruitbetaling. Ultgeefster: Firma P. J. VAN DE SANDE. GIRO 38150 TEUEFOON No. 25. Het heeft H.M. de Koningin behaagd mij op te dragen aan de bevolking van Zeeland en in bet bizonder aan de bevolking van Oos telijk Zeeuwsch-Vlaanderen Haren diepgevoel- den dank over te brenigen voor de ontvangst aan H. M., H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. den Prins der Nederlanden bij hoogst derzelver bezoek aan Zeeuwisch-Vlaanderen bereid. De hartelijke wijze waarop de geheele bevolking van het door H. M. bezochte gedeelte van ons gewest, Haar en Haar gezin heeft ontvangen, de woorden van aanhankelijkheid en trouw in de venschillende gemeenten tot Haar ge- richt, de fraaie versieringen, die in vele plaat- sen op zoo velerlei wijze uiting gaven aan de gevoelens van vreugde, die de bevolking be- zielden, hebben H. M. diep getroffen. In het bij zonder was het H. M. een vreugde, getuige te zijn van de schitterende wijze waarop in het aloude Hulst in de levende kracht van het met zooveel banden en aan Haar stamhuis verbonden Zeeuwsch-Vlaanderen tot uiting is gekomen. Het is de innige wensch van H.M. dat met den onmisbaren zegen van den Al- machtige ons gewest moge bloeien. De Commissaris der Koningin, QUARLES VAN UFFORD. Middelburg, 16 Aug. 1930. De Burgemeester van TER NEUZEN maakt het volgende bekend: Hare Majesteit de Koningin heeft mij op- gedragen den ingezetenen dezer gemeente Haren hartelijUen dank over te brengen voor de vriendelijke ontvangst, die Haar met Haar Gemaal en Haar Dochter tebeurt is gevallen bjj het bezoek op 16 Augustus j.l. De Vorstelijke Familie was zeer erxente- lijk voor de wijze, waarop van de gehecht- heid aan Haar Huis werd blijk gegeven. Ter Neuzen, den 18 Augustus '30. De Burgemester voornoemd. J. HUIZINGA. COMPENSEEREND INVOERRECHT OP SOMMIGE SOORTEN SUIKER. De Minister van Financien brengt ter ken- nis van belanghebibenden, dat de wet van 1 Augustus 1930 tot heffing van een compen- seerend invoerrecht op sommige soorten van suiker in werking treedt 17 Augustus 1930. 44) (Vervolg.) Ze legde haar handen smeekend op mijn sdhouders en keek me aan op een manier, die een verlangen in me wakker riep, om haar in mijn armen te nemen en haar zoo te troosten. Gelukkig wist ik die onzinnige opwelling te onderdrukken. „Er is op Kolonel Menendez ge- schoten", zei ik half-fluisterend, om Mrs. Fisher, die juist de kamer binnenkwam. ,„Hij is toch niet Ik knikte. Ze knipperde met haar oogen, of ze plotseling in een te fel lioht keek, en greep zich in een poging om zich staande te houden, krampachtig aan me vast. ,,Dat heeft ze geweten", fluisterde ze na een paar oogemblikken. ,,Daardoor is ze flauw gevallen. Hemel! Wat ver- schrikkelijk!" Ik bracht haar naar een stoel, hielp haar bij het gaan zitten, en bleef haar be- zorgd gadeslaan. Maar offedhoon alle kleur uit haar gezicht verdwenen was hield ze zich kranig en na een paar oogen- blikken sloeg ze haar oogen op en glim- lachte me moedig, maar .wel wat bleekjes toe. „Ik zorg wel voor haar' zei ze. ,,Mr. Harley heeft u natuurlijik noodig". Toen ik in de hal kwam, vond ik daar een verzameling van bedienden, in alle stadia van aekleed-zijn, bijeen. Juist deed Castro de deur open en liet Carter, den chauffeur, die in de tuinmanswoning woonde, binnen. DE POOLSCHE COULOIR. Zaleski, de Poolsehe minister van buiten- landsche zaken, heeft schrijft de N. R. Crt. tegen den Duitschen zaakgelastigde te Warschau vertoogen gehouden naar aanlei^ ding van de rede van Treviranus, die tot 30 September minister voor het bezette gebied' in het rijkskabinet blijft. Er is geen gebied van Duitschland meer als onderpand voor de' betaling der herstelkosten bezet, maar de zaken van zijn departement zijn nog niet alle afgewikkeld. Treviranus, die behoort tot een van de groepen waarin de Duitsch-nationale partij zich den laatsten tijd gesplitst heeft, had het wat bont gemaakt tegenover Polen door zrjn terugeischen van de Poolsehe cou loir, maar heeft in twee verklaringen daama zijn bedoelingen nader toegelicht, om duide- lijk te maken dat hij niet aan een geweld- dadige herziening van de nieuwe grenizen van Versailles gedacht had. Niettemin is te be- grijpen dat het de Polen onaangenaam getrof fen heeft dat een Duitsch rijksminister een geweldig brok van hun gebied, zij het langs vreedizamen weg, opeischt, hetwelk hun ver- binding met de Oostzee verschaft en door een overgroote meerderheid van Poolsch spre- kenden bewoond wordt. De couloir is de westelrjke ,,hoorn" van Polen, de provincie Wilna is de oostelijke hoom, dien Lithauen van hen terugeischt. Bedenkt men dat het meerendeel van de Duitschers ook Opper- Silezie met zijn minerale hulpbronnen van Polen terug zouden willen hebben, dan is het te begrijpen dat het Poolsehe volk kitteloorig wordt over gestadig herhaalde aanspraken die een nieuwe „Poolsche verdeeling" als een billijke regeling zouden willen voorstellen. Om bij de couloir te blijven, is het de vraag wat in het oog der wereld zwaarder moet wegen': dat de Duitsche provincie Oost-Prui- sen een exclave van het rijksgebied blijft en van zjjn natuurlijke bevoorradings- en afzet- gebieden afgesneden is of dat millioenen Polen weer onder het Duitsche gezag komen -en er dan misschien een Duitsche couloir door Poolsch gebied, in plaats van de Pool sehe couloir door Duitsch gebied, komt, waardoor Polen ten minste zijn verbinding met de zee zou. behouden. In dit laatste zui- ver hypothetische geval zou er een nieuwe coulodr-kwestie ontstaan waarin Polen de. terugeischende partij zou worden. De herziening van de grenzen in het Oos- ten is het gevolg van de militaire overwinning der geallieerden en ondanks al het gepraat over een beroep op den Voikenfoond, om deze grenzen opnieuw op zoo grondige wijze te her- zien als de Duitschers zouden wenschen, is het duidelijk dat daar geen belangrijke ver- andering in kan komen dan ten gevolge van een nieuwen oorlog. Wie het anders zou wil len voorstellen, strooit de goegemeente zand in de oogen. Als de Volkenbond zoo dwaas wilde zijn, de taak aan te vatten om stukken van het gebied van een souvereinen staat dan toch zeker tegen zijn wil te gaan afsnijden, zou hij meteen uiteenspatten. De eischen die Minister Treviranus stelt, behooren niet in het domein van de Real-J politik, maar misschien mag men zijn derail- lement ten deele_verklaren uit het feit dat op het oogenblik in Duitschland de verkiezings- veldtocht gaande is, waarin velen meer zeg- gen dan zij verantwoorden kunnen. ADVERTENTI8NVan 1 tot 4 regels 0,80 Voor elken regel meer 0,10, Grootere letters en clich6's wor den naar plaatsruimte berekend. Handelsadvertentien bij regelabonnement te gen verminderd tarief, hetwelk op aan vraag verkrjjgbaar is. Inzending van advertentien liefst 66n dag voor de ultgave. DIT BEAD VERSCHIJNT IEDEREN MAANDAG-, WOENSDAG- en VRIJDAGAVOND. BRAND. Vrijdagavond brak boven deze omgeving een hevige onweersbui los. Al spoedig werd aan den rooden gloed in de lucht waargeno- men dat onder Ter Neuzen brand was ont staan, en aan den stijgenden gloed was te zien dat het een felle brand was. Nader bleek dat de bliksem was geslagen in de landbouw- schuur op de hofstede van den landbouwer A. Dees DJz., gelegen aan het kanaal nabij den tweeden overzet. De brandweer uit de kom was met de automotorbrandspuit vlug op het terrein en gaf onmiddellijk water. Kort daama kwam ook de motorbrandspuit van Sluiskil ter plaatse. De schuur stond toen met den geheelen inhoud ongedorschen graan reeds in lichte laaie, zoodat men zich moest bepalen tot het beveiligen der nabij staande gebouwen en verder beginnen met blusschen van de bran- dende massa, die een felle hitte verspreidde. Gelukkig woei de wind van de belendende gebouwen af. Het zou anders de vraag ge- weest zijn, of bij deze felle bries deze niet eveneens een prooi der vlammen zouden zijn geworden v66r de brandweer ter plaatse kon zijn. We vemamen dat het den heer Dees nog had kunnen gelukken de paarden tijdig uit den brandenden stal te halen. Twee kal- vers zijn echter in de vlammen omgekomen. Des morgenis 6 uur kon de brandweer in- rukken. Naar we vememen is alles verzekerd. Er werd echiter nog in andere richting een roode gloed in de lucht waargenomen. Deze bleek afkomstig van den brand door den blik sem veroorzaakt op de hofstede van den land bouwer H. Regemortel te Absdale, waar de landbouwschuur met inhoud graan, hooi en eenig landbouwgereedschap door het vuur werd verteerd. Een paard, een stier en 2 var- kens konden uit den stal gered worden. De brandspuit van St. Jansteen kwam wel ter plaatse, doch werd niet in werking gesteld. Wegens de windrichting liep ook hier het nabij gelegen woonhuiis geen gevaar. Naar we vememen is de schuur slechts laag verzekerd. EEN ZEEMAN VERDRONKEN. Tijdens de onweersbui, die met hevigen wind gepaard ging, wilden vier leden der be- manning van den zee! ?hter .Thames", lig- gende op de reede alhier zich per roeiboot naar boord van het schip begeven. Even buiten de haven sloeg de boot om, zoodat al ien te water geraakten. Aan drie personen gelukte het zwemmende den oever te berei ken. Zij kwamen bij de gemeentepolitie on derdak v-ragen en gelegenheid om hun kleeren te drogen, welke hen in het politiebureau werd verschaft. Van den vierden man werd niets meer vemomen. Hij is dus vermoedelijk verdronken. GEMEENTELIJKE ARBEIDSBEURS. Op 16 Augustus stonden als werkzoeken den (hetgeen niet altijd beteekent dat zij werkloos zijn) bij de arbeidsbeurs inge- schreven Transport- en losse arbeiders 165; zee lieden 3; nachtwakers 1; fabrieksarbeiders 3; vlechters 3; betontimmerlieden 6; totaal 181. De aanmeldingen bedroegen: Maandag 8, Dinsda^; 6, Woensdag 11, Donderdag 66, Vrij- dag 52 'en Zaterdag 47. DEKLAST VERLOREN. Zaterdagmiddag wilde het motorschip ,,Elodie", schipper J. van Damme, van Ter Neuzen, komende van Kats met een lading vlas, alhier op de haven komen. Door het daar ter plaatse zeer woelige water is de deklast uitgeschoten en overboord gevallen. In twee gedeelten is de lading nabij de Griete aangespoeld. MOTORBOOT GESTRAND. Door de sleepboot „Willem" van de Firma C. A. Jansen alhier, is Zaterdagmorgen be houden binnen de haven van Ter Neuzen ge- sleept de motorboot „Johanna", schipper W. Leeman van Giessendam, geladen met gries- meel, bestemd voor Belgie, welke boot tijdens het onstuimig weer van dien voormiddag, op den Westdam der oude haven was vastge- loopen. Door de „Willem" werd het motor schip weer vlot getrokken. EEN DROEVIG ONGELUK. Naar we vememen is gisteravond op de grens van Axel, Koewacht en St. Jansteen, op of bij den weg naar Absdale een droevig on- geluk voorgekomen. Daar moesten twee auto's elkaar passeeren en kwamen daartoe zeer langzaam aangereden. Ter plaatse speelden eenige kinderen op den weg, en een 3^jarig jongetje liep op het laatste oogenblik over den weg onder een der auto's. Het was den bestuurder onmogelijk nog te stoppen, zoo dat het knaapje overreden werd en in beden- kelijken toestand moest worden opgenomen. WATERSCHAPPEN. Bij Kon. besluit zijn benoemd in de provin cie Zeelandmet ingang van 6 September 1930 tot dijkgraaf van den Dijckmeesterpolder C. J. de Zwart, te Hoek; met ingang van 1 Augustus 1930 tot gezworene van den Dijck meesterpolder G. D. A. Voerman te Philippine; met ingang van 1 Augustus 1930 tot gezwo rene van den Hellegatpolder J. Scheele Wzn. te Zaamslag. EEN ONGEVAL. Er heeft zich Donderdag op het terrein van de in aanbouw zijnde ammoniak-fabriek te Sluiskil weer een vrij emstig ongeval voorge- daan, dat evenwel aan de onvoonzichtigheid van het slachtoffer zelf moet worden toege- schreven. Men is op dat terrein bezig met het opmet- selen van een ongeveer 60 meter hoogen sbhoorsteen. Gedurende het schaftuur be- wogen zich verschillende werklieden over het gedeelte van het terrein waar deze bouw plaats vindt. Herhaaldelijk was door de met- selaars gewaarschuwd, dat men van onder het werk weg moest blijven met het oog op het gevaar door neerstortend gesteente te worden getroffen. Door eenige werklieden werd deze waar- sohuwing in den wind geslagen, met het nood- lottig gevolg, dat, toen op een gegeven oogen blik een steenmassa naar beneden stortte, een hunner daardoor zoo emstig getroffen werd, dat hij bewusteloos neerzeeg. De man voor wiens leven men aaiwankelijk vreesde is ter verpleging naar het ziekenhuis te Sluiskil overgebracht, alwaar de dokter ontdekte dat hem eenige ribben waren gebroken. DIEFSTAL VAN EEN RUND. Dezer dagen ontdekte een landbouwer te Hengstdijk, dat een van zijn runderen, die onder die gemeente in een weide graasden, was verdwenen. Aanv-ankelijk dacht men, dat het dier uit de weide was gebroken en zich onder andere dieren in een aangrenzend wei- land had gemengd. Een ingesteld onderzoek ..Carter", zei ik ,,neem een auto en ga den dokter halen. En als er nog iemand is, die chauffeeren kan, laat die dan naay de politie gaan. De Kolonel is doo<J- geschoten." HOOFDSTUK XVIII. Inspecteur Aylesbury. „Ziezoo, heeren", zei inspecteur Ayles bury' „nou beginnen we aan het getui- genvefhoor". Het grauwe licht van den dageraad gleed, langzaam, aarzelend over de heu- vels en het uitzicht uit de ramen van de bibliobheek deed me aan een studie van Bastien Lepage denken. De lampen straal- den een eigenaardig, gelig schijnsel uit en dit, met het koude, grijze licht, dat door de deuren naar binnen viel, gaf aan het pompeuze interieur van de bibliotheek, iets van een tooneel bij daglicht. Het portret van Velasquez verplaatste me, geestelijk, telkens weer naar de biljart- kamer, waar op de rustbank, onder een laken, een stille gedaante lag en dan vroeg ik me af, of ik zelf er even moe en neerslachtig uitzag als mijn metgezellen, dat wil zeqgen, als twee van hen, want inspecteur Aylesbury was de gezondheid en onverschilligheid in eigen persoon. Met zijn handen in zijn broekzakken, vierkant en plomp stond hij voor den grooten haard. Hij had iets van een wal rus, maar de omstandigheden waren te ernstig voor een goed waardeeren van den humor in de vergelijking van Harlev. Met zijn groote, rossige snor, uitpuilende bruine oogen en zware onderkaak met twee verdiepimgen, die een eigenaardig contrast vormde met zijn laag, naar ach- teren loopend voorhoofd, was hij een buitengewoon onsympathieke persoonlijk- heid. Van het eerste oogenblik af had ik een zekeren weerzin tegen zijn groot, log lichaam en pafferige handen opgevat. En daarbij was zijn manier van optreden buitengewoon irriteerend. Harley zat op dezelfde plaats, waar hij tijdens ons laatste ondefhoud met Kolonel Menendez gezeten had en ik was een paar minuten te voren tot de ontdekking gekomen tot de minder aangename ont dekking, eerlijk gezegd dat ik op de bank zat, waarop Kolonel Menendez toen gelegen had. Buiten ons was er nog iemand aanwezig: Dr. Rolleston van Mid Hatton, een slanke .blonde man met uiterlijk en manieren, waaraan men duide lijk den gewezen militair herkende. Hij stond naast me en rookte rustig e'en sigaret. ,,Ik helb natuurlijk al de gebruikelijke aanteekeningen gemaakt", ging de inspec teur gewichtig voort, „de ligging van het lichaam, de aard van de verwonding, de inihoud van de zakken, enz. en nu begin ik met u, Mr. Harley, als de persoon, die den vermoorde gevonden heeft Paul Harley ging, zonder een blik van den spreker af te laten, wat gemakkelijker zitten en sloeg zijn eene been over zijn andere. ,,Maar voor we over het gebeurde van vanavond beginnen, zou ik graag een zuiveren indruk hebben van uw positie hier ,van de rol, die u bij deze quaestie speelt, Mr. Harley. Om te beginnen" inspecteur Aylesbury hief zijn wijsvinger gewichtig op, „om te beginnen bent u gisteren om informatie over de buurt hier bij me geweest, Mr. Harley ,,Ja", stemde Harley kortaf toe. ,,De vragen, die u me gesteld hebt, waren", ging de inspecteur langzaam en plechtig voort, „weet u ook, of hier in de buurt negers of andere kleurlingen wonen en wilt u me een lijstje geven van de land- goederen en families, binnen een straal is het beste juist goed genoeg. Eischt daarom uitsluitend Aspirin- tabletten in de origi- neele verpakking met het wereldberoemde BAYER-kruis. L»t op oranje band en Bayerkruis. Prljs 75 c (Ingez. Med.) leverde echter geen resultaat op, zoodat moet worden aangenomen, dat het- rund, dat een waarde vertegenwoordigt van ongeveer 300, is gestolen. Van de daders ontbreekt ieder spoor. EEN STOOMBOOTJE GEKAPSIJSD. Donderdagmiddag omstreeks 1 uur voer het stoomibootje, dat den vrachtdienst onder- houdt tusschen Sluis en Brugge, tusschen Oostkerke en Damme (Belgie) op een plan- kier, waardoor het bootje ook wegens den hevigen wind, naar 66n kant overhelde en eenige zakken graan in het water terecht- kwamen. De stoomboot kapsijsde door die vracht en zonk. De bemanning, die uit twee man personee! en eenige passagiers bestond, kwamen met een nat pak en den schrik vrij. van drie kilometer van Cray s Folly af. Ik heb u de gevraagde inlichtingen ge geven en nu is 't uw beurt om mij 't een en ander te vertellen. Om te beginnen: waarom hebt u me die vragen gesteld?" ,,Dat zal ik u vertellen", was het ant- woord van Harley. ..Kolonel Menendez had mij verzocht om met mijn vriend, Mr. Knox, naar Crays Folly te komen, om eenige gebeurtenissen, die hier plaats gegrepen hadden te onderzoeken ..O!" zei de inspecteur met opgetrok- ken wenkbrauwen. ,,U was dus hier om 't een en ander te onderzoeken?" "kn die gebeurtenissen, waarover u het heeft wat voor gebeurtenissen waren dat?" ,,Oppervlakkig beschouwd n paar ge- wone incidenten", gaf Harley ten aut- woord. ,,Een poging tot inbraak ,,Een poging tot inbraak?" „Llaar daar weten wij niets van!" „Dat kan zijn maar die poging tot in braak heeft plaats gehad, dat kan ik u verzekeren. Ten tweede had Kolonel Menendez iemand s avonds in den tuin zien rondsluipen en ten derde had hij op een ocbtend een vleermuisvleugel tegen z'n deur gespijkerd gevonden De wenkbrauwen van inspecteur Ayles bury gingen de laagte in, tot ze, in een jbestraffenden frons, de bruine oogen eronder bijna raakten. ..Zonder nu dadelijk gevolgtrekkingen te willen maken, meneer' zei hij, ,,maar u probeert toPh niet, om op een oogenblik als dit grappig te zijn, wel?" „Mijn gevoel voor humor schittert op het oogenblik door afwezigheid". gaf Harley kortaf ten antwoord. ,,Ik heb u in antwoord op uw vraag eenige feiten en niets anders dan dat meegedeeld". ,,0, als dat zoo is. TER NEUZEN, 18 AUG. 1930. Terwijl men in bijna alle plaatsen van dit gewest reeds plannen maakte tot het organi- seeren van feestelijkheden ter herdenking van den 50sten jaardag van. H.M. Koningin Wilhel- mina, werden wij verrast door de mededeeling van den Commissaris der Koningin, ter ge legenheid van de Landibouwtentoonstelling te Kloosterzande, dat de Vorstin voomemens was met Hare Familie op 16 Augustus een bezoek te brengen aan Oostelijk Zeeuwsch-Vlaan deren. Met groote ingenomenheid werd deze mede deeling vemomen. Klaarblijkelijk was de aan- leiding de herdenking van het 750jarig be- staan der stadsrechten van Hulst, doch toen omtrent het programma van dit bezoek een en ander bekend was, wekte dit een bijzondere vreugde in verschillende gemeenten, waar- van meerdere aan de uiterste landsgrens ge legen, immers, thans zouden ook die gemeen ten het voorreoht genieten de Landsvrouwe met Haar gezin binnen hunne grenzen te ont vangen, en maakte men zich allerwege op Haar een waardige ontvangst te bieden. Bij al die plannen was men wel hoopvol gestemd, maar toch bezorgd, dat het weer, dat zich de laatste weken vein zoo'n ongun- stige zijde deed kennen, ook een demper zou kunnen zetten op de feestvreugde van dezen dag door regenbuien. We werden echter begunstigd. 't Scheen na het ruwe weer van Donderdag en het hevige onweer van Vrijdagnacht wat uitgebuid, en al scheen Zaterdag nog niet het joumalistieke „Oranjezonnetje", zoo waren toch, ondanks de donkere wolken, met de stevige bries uit het Noordwesten, bij een stijgenden barometer, Inspecteur Aylesbury ademde een paar maal. ,,De zaak staat dus zoo: er is op Cray's .Folly ingebroken een feit, waarvan men ons,' tusschen twee haakjes, niets heeft laten weten een verdacht persoon is hier binnen de hekken gezien, een tweede feit, waarvan men ons niets heeft laten weten; en iemand heeft de flauwiteit gehad, om den vleugel van een vleermuis op de-deur te spijkeren. Mag ik weten. Mr. Harley, waarom u me dit vertelt! De beide andere feiten zijn ernstig, maar waarom u me op een oogenblik als dit met een streek van den een of anderen kwa- jongen aankomt, begrijp ik niet". ,,Ja", zei Harley moedeloos; ,,'t klinkt wat zonderling, dat geef ik u volmondig toe. Maar volgens Kolonel Menendez was dat juist het belangrijkste van de drie". ,,Wat? Die vleermuisvleugel op de deur?" ,,Ja, die vleermuisvleugel op de deur. Hij geloofde, dat het een soort van ken- nisgeving was van zijn terdoodveroor- deeling door een geheime vereeniging, een negervereeniging. Daarom heb ik ook naar kleurlingen of negers hier in de buurt gei'nformeerd. Begrijpt u .inspecteur?" Inspecteur Aylesbury haalde een groo ten zakdoek uit zijn zak en snoot luid- rudhtig zijn neus. Daarna borg hij den zakdoek weer zorgvuldig weg en ademde een paar maal beaachtzaam. Dan: ,,Wilt u daarmee zeggen", zei hij, ,,dat wijlen Kolonel Menendez verwachtte, dat hij vermoord zou worden?" ,,Dat wil ik daarmee zeggen," gaf Har ley ten antwoord. ,,En dat verklaart meteen mijn aanwezigheid hier op Cray's Folley". (Wordt vervolgd.)

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1930 | | pagina 1