POSTER'C De Evangelisaty Tent Tafelloopers. Foto-Artikelen HOFSTEDE te pachten solideAGENTEN Postzegel Albums GELDBELEGGING Installateur. Een WOONHUIS en ERF, een completen Inboedel Apotheek H. VAN AKEN, Frans Wittoucklaan, SELZAETE W gaat niet door. Bekendmaking. Een Schildersknecht, N.V. Spaarkas „VESTA" EEN HOEFJE Openbare Verkooping. Aanbesteding. i IVIeubileire Goederen Vendu-Huis Uitloting obligaties geldleeningen Beoosten Bleij Benoorden, gem. Axel Openbare Verkooping. I. HetWoonhuis enErf 2. Het Huis metTuintje Ls VAN WAESBERGHE-JANSSENS BU&GERLIJKEH STAND. Huis en Hof. Pluimvee-rubriek. Pas op voor Rheumatiek! 1 RugpijnNieren Pillen C. P. KRAMER, FIRMA P. J. VAN DE SANDE Hat racht tot het weghalen van het Broed- of Mosselzaad van de kunstwerken van het Waterschap vanaf 1 Augustus 1930 tot 1 Augustus 1931. GEVRAAGD voor geruimen tijd werk P. C. BRAKMAN, en verdere In- en verkoop 2de hands Maubelen G. v. d. BERGE. a. Het bouwen van een WOONHUIS. b. Het bouwen van een MAGAZIJN Betaling Contant. Schuldbekentenissen en Obligation van Polders en Gemeenten in Zeeuwsch-Vlaanderen steeds verkrijgbaar bij heeft steeds in voorraad: J. Dieleman en gezin, landbouwer, Kijkuit L 15, van Ter Neuzen. O. E. A. Talboom, landbouwersknecht, Drie- schouwen A 33, van Zuiddorpe. D6sire de Rechter, arbeider, Armendijk H 49, van St. Jansteien. M. de Jonge, arbeider, Schapenbout, O 27, van Hoek. S. van Kerkvoort, dienstbode, Capellepol- der M 26, van Zaamslag. E. Wagner, bankwerker, Sluiskil P 35, van Gclosn. St. J. de Bruine, fabrieksarbeider, Sluiskil P 35, van Urmond. A. Schmidt, bankwerker, Sluiskil P 35, van Geleen. H. W. Weenink, monteur, Sluiskil P 35, van Geleen. C. de Munck geb. Florus, huishoudster, Nieuwendijk I 94, van Zaamslag. Ch. J. M. Misseghers, molenaar, Molen- straat B 33, van Moerbeke. P. A. Goossen, dienstknecht, Kanaal K 29, van Stekene. J. CI. van Waes, zonder, Julianastraat E 101, van St. Jansteen. G. Calamai, ingenieur, Sluiskil P 35, van Sas van Genit. C. den Hamer Jr. en gezin, landbouwer, Weststraat D 34, van Stoppeldijk. Abr. Maas en echtgen., smid, Walstraat C 15a, van Geleen. P. Riemens, tuinarbeider, Steenovens M 44, van Naaldwjjk. Dan. A. v. d. Berg, bankwerker, Kerkdreef E 8, van Dordrecht. Vertrokken: Pr. E. A. Velleman en echtgen., assuradeur, Noordstraat B 57 ged., naar Westdorpe. N. A. M. Slijpen, hulp in de huishouding, Gentsche Vaartstraat C 81, naar Loosduinen (Den Haag). P. P. Scheele, zonder, Koestraat D 82, naar Zaamslag. D. de Maertelaere geb. Dumez, zonder, Walstraat C 12, naar Westdorpe. Janna Dees, dienstbode, Nieuwendijk I 85, naar Biervliet. E. Dobbelaar, dienstbode, Armendijk H 47f, naar Zaamslag. J. Dieleman, winkelbediende, Singelweg J 11c, naar Rotterdam. A. M. Pauwels, scholier, Drieschouwen A 50, naar Wachtebeke. Jos. Li. van Mossevelde, bakkersknecht, Sassing Q 30, naar Ter Neuzen. M. J. Triest, dienstbode, Spui O 1, naar Boschkapelle. G. A. A. Destembes, dienstbode, Zeestraat A 26, naar Boschkapelle. Cath. Naeije, hulp in de huishouding, West straat D 28, naar Rotterdam. Maria Koekkoek, dienstbode, Kijkuit L 3, naar Ter Neuzen. Com. den Hamer Sr. en gezin, landbouwer, Weststraat D 34, naar Stoppeldijk. M. M. Naessens, zonder, Kanaal K 25a, naar Stekene. W. Vinke, fabrieksarbeider, Kanaalkade A 88, naar Hoek. C. A. Hoogstraate en gezin, arbeider, Magrette N 45, naar Zaamslag. P. Datthijn, smidsknecht, Spui N. 85, naar Ter Neuzen. Arie Deij, grondwerker, Schapenbout O 17a, naar Wieringen. AXEL. Huwelijks-aangiften. 5 Juni. Petrus Hen- dricus Kalle, oud 27 j., jm. en Anna Maria de Brouwer, oud 23 j., jd. 12 Juni. Jan de Kraker, oud 25 j., jm. en Willemina Faas, oud 21 j-> jd- Huwelijks-votrekkingen. 5 Juni. Alphonsus Marie Dankaart, oud 29 j., jm. en Magdalena Maria Seghers, oud 24 j., jd. 12 Juni. Marinus de Jonge, oud 26 jm. en Ebrina Dieleman, oud 26 j., jd. Frangois Jacobus Jansen, oud 27 j., jm. en Cornelia Geertruida Goossen, oud 27 j., jd. 26 Juni. Petrus Hendricus Kalle, oud 27 j., jm. en Anna Maria de Brouwer, oud 23 j., jd. Jan de Kraker, oud 25 j., jm. en Willemina Faas, oud 21 j., jd. Geboorten. Francina, d. van Jan Adriaan de Regt en van Elisabeth van de Velde. 5 Juni. Maatje Elisabeth, d. van Adriaan Koekkoek en van Cornelia Maria van Drongelen. 6 Juni. Ebrina, d. van Leendert Pieter van Cadsand en van Suzanna den Engelsman. 7 Juni. Ma ria Henriette, d. van Ren£ Augustus Polfliet en van Henriette Anna Martinu. 8 Juni. Hen- drik, z. van Louis Vinke en van Tanneke van Tatenhove. 12 Juni. Frederik Andries, z. van Adriaan Michiel de Feijter en van Klara den Doelder. 13 Juni. Comelis Levinus, z. van Ja cobus Klaassen en van Maria Susanna Schie- man. Leendert, z. van Nicolaas Jan Bolleman en van Maatje Jansen van Rosendaal. 16 Juni. Jan, z. van Comelis Renier Boeije en van Aaltje Scheele. 23 Juni. Johannes Bemardus, z. van Petrus Bemardus Seghers en van Ja- coba de Visser. Maria Jacomintje, d. van Abraham Deij en van Paulina Adriana Diele man. 27 Juni. Cornelis Hendrik, z. van Frede rik van Tatenhove en van Janna Jacoba Rinn. 29 Juni. Jacobus Jan, z. van Jan Wieland en van Klasina Pietemella van Sweeden. Overlijden. 9 Juni. Suzanna Scheele, oud 63 j., echtg. van Levinus Dieleman. 18 Juni. Willem Riemens, oud 13 j., z. van Willem en van Maria Janna Boeije. Jan den Engelsman, oud 12 j., z. van Gelein en van Geertruij Wol- fert. 24 Juni. Jaspert de Feijter, oud 73 j., wedn. van Catharina Schieman. BOSCHKAPELLE. Geboorten. 17 Juni. Artmandus Theodo- rus Eduardus, z. van Eduardus Jacobus Heijens en van Ludovica Maria Warrens. GRAAUW. Huwelijks-aangiften. 11 Juni. Immerie Alphons Triest, oud 27 j., jm. en Mathilda Herwegh, oud 21 j,. jd. Geboorten. 1 Juni. Maria Louisa Pruden- tia, d. van Petrus Augustinus Mangnus en van Maria Apolonia Pardon. 3 Juni. Josephus Maria, z. van Josephus van de Vijver en van Martha Dankaart. 10 Juni. Joseph, z. van Martha Maria Onigenae. 26 Juni. Cecile Marie Louisa, d. van Cyrillus Gustaf Jacobus De Buck en van Louisa Catharina Bleijen- bergh. 30 Juni. Walter Petrus, z. van Jo sephus de Smaele en van Maria Philomena Stevens. Overlijden. 18 Juni. Jan Francies Broe- ckaert ,oud 79 j., weduwn. van Adriana van Schijndel. HOEK. Huwelijks-aangiften. 5 Juni. Willem de Groote, oud 20 j., jm. en Levina Verbrugge, oud 21 j., jd. Abraham Comelis Koster, oud 25 j., jm. en Adriana Maas, oud 25 j., jd. 19 Juni. Pieter Dieleman, oud 27 j., jm. en Janna Riemens, oud 23 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 5 Juni. Jannis de Putter, oud 30 j., jm. en Dingetje Adriana de Jonge, oud 30 j., jd. 19 Juni. Willem de Groote, oud 20 j., jm. en Levina Verbrugge, oud 21 j., jd. Abraham Comelis Koster, oud 25 j., jm. en Adriana Maas, oud 25 j., jd. Geboorten. 5 Juni. Jacomina Cornelia, d. van Jozias Dieleman en van Franchise de Bruijne. 7 Juni. Paulina, d. van Jan Cor nelis de Kraker en van Pietemella Haak. 11 Juni. Comelis, z. van Iman de Zwarte en van Cornelia Verhelst. 28 Juni. Tanneke Ester, d. van Jan de Putter en van Cornelia Brandes. Overlijden. 2 Juni. Keetje Jacoba Meul- broek, oud 29 j., echtg. van Adriaan van Tiggelen. IJZENDIJKE. Huwelijks-aangiften. 5 Juni. Willem de Groote, oud 26 j., jm. en Wilhelmina Catha- lina Versprille, oud 21 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 3 Juni. Marinus Veraart, oud 18 j., jm. en Alida Louisa de Dobbelaere, oud 17 j., jd. 5 Juni. Adriaan Bruijnooge, oud 34 j., jm. en Maria Magda lena Rammeloo, oud 34 j., jd. 19 Juni. Willem de Groote, oud 26 j., jm. en Wilhelmina Cathalina Versprille, oud 21 j., jd. Geboorten. 2 Juni. Frans August Marie, z. van Marcellus Emiel Marie de Dobbelaere en van Clara Maria Haverbeke. 5 Juni. Rudolph Petrus, z. van Andr6 de Houck en van Louisa Maria Vermeire. 24 Juni. Huber- tus Clementinus Marie Jozef, z. van Alfred Remondus Hubertus Thomaes en van Emma Maria van Hijfte. Overlijden. 4 Juni. Maria Ludovica Meu- lenbroek, oud 69 j., wed. van Henricus van den Hauwe. 11 Juni. Een als levenloos aangegeven kind van het vrouwel. geslacht van Johannes Franciscus Sutin en van Alma Sturm. IN DEN TUIN. De algemeen,e zorgen. Bloementuin. De vroegstbloeiende zomer- bloemen welke nu zoo goed als uitgcbloeid zijn, worden verwijderd, nadat we vooraf van iedere soort voldoende rijp zaad hebben ge- wonnen, dat in doosjes of zakjes op een droge, luchtige plants wordt bewaard. Ver- geet bij dit werk vooral niet direct op ieder zakje den naam te vermelden, hetgeen later veel gezoek en eventueel verwarring voor- komt. In het bollenland worden de bloembollen elk jaar nadat ze geibloeid hebben en afge- storven zijn ,gedroogd en gesorteerd, om in het najaar weer aan de aarde te worden toevertrouwd. Met de bolgewassen in den tuin is zulks ieder jaar niet noodig. Verschillende soor- ten kan men rustig een drie- of viertal jaren laten staan, om ze daama, als ze te veel broed gevormd hebben, te dicht staan of niet meer behoorlijk groeien, op te nemen, te zuaveren van het kleine kweek en de sterkste opnieuw te planten. Ook kan aanvulling noodig zijn, doordat er vele bollen wegbleven. In zulke gevallen doet men verstandig de bollen op te nemen, zoodra het loof afgestorven is. De aarde wordt geheel van de bollen verwijderd, evenals het broed (dit zijn de jonge bolletjes) en de goede bollen worden naar een luchtige en droge plaats overgebracht. Tegen 't eind van September, begin October worden de ibollen weer geplanit, na den grond vooraf om- gewerkt en bemest te hebben. Dit geldt niet voor de bolgewassen in 't gras Die laten we rustig staan om het gazon niet te vemielen en gaan ze op den duur achteruit of ver- dwijnen ze langzamerhand, dan worden er wat nieuwe bollen opnieuw uitgeplant. Overigens gaan we in den bloementuin voort met het verwijderen van uitgebloeide bloemresten en het aanvullen van opengeval- len plekken. Waar zware regenbuien de grond hebben dichtgeslagen, wordt zoo spoe- dig mogelijk de hak, hark of ander werktuig gehanteerd. Groententuin. In den groententuin zijn zoo langzamerhand de meeste soorten oogstbaar. Bovendien hebben we hier te zorgen voor den herfst. De open plekken der eerste groenten worden bezet met wintergroenten of voor dit doel bezaaid. Vruch ten tuin: Hoewel de appels en peren nog ver van hun voile gewicht verwijderd zijn, is het nu aan verschillende takken reeds te zien, of ze het zwaar te verantwoorden zullen krijgen. Om te voorkomen, dat zwaar- beladen takken zoodanig doorbuigen, dat den vorm der geheele boom min of meer verloren gaat, is het raadzaam tijdig steunstokken aan te brengen. Laat evenwel het middel niet erger zijn dan de kwaal, want niet zelden ge- beurt het, dat een zwaarbeladen tak juist afbreekt op de plaats waar het gesteund wordt, indien althans maar e6n steunpunt is aangebracht. Nu de bessenoogst voor de deur staat, geven we iedere amateur in overweging straks bij het plukken eens op te letten, op welke organen de tros-, kruis- en zwarte bessen haar vruchten geven. Zulks is van zeer groot belang met het oog op den winter- snoei, want om rationeel te kunnen snoeien moet men toch in de eerste plaats weten, waarop de vruchten zich bij de verschillende fruitsoorten ontwikkelen. We zullen dan tevens opmerken dat ruime struiken, dat zijn die waar het lieht ook in het midden vrije toegang hebben, de mooiste en de meeste vruchten geven en dat ook het hart der strui ken met mooie vruchten zijn beladen. Per slot van rekening gaat het om veel en mooie vruchten en niet om een hoop takkebossen. Vragen, deze rubriek betreffende, kunnen door de abonnd's worden gezonden aan Dr. Te Hennepe, Diergaardestngel 96a, Rotterdam. Postzegel van 6 cent voor ant- woord insluiten en blad vermelden. DE WERELDTENTOONSTELLING OP PLUIMVEEGEBIED TE LONDEN IN JULI. Nu we voorloopig onze kuikens weer rustig kunnen laten groeien, gewapend met kennis omtrent de cocoidiosis, gaan we eens over heel wat anders praten, n.l. over een groote en grootsche gebeurtenis die einde Juli in Londen zal plaats vinden. Wie weet of eenige lezers er niet toe komen daar dan eens een vacantiereisje heen te maken, dat hoogst in- teressant en leerzaam zal zijn. In de pluim- veegebieden wordt al wel maanden over die bijeenkomst gesproken. We zullen dus onze lezers eens omtrent een en ander op de hoogte brengen. Laat mij dan beginnen met te vertellen, dat evenals de meeste kippenliefhebbers in verschillende plaatsen zich tot vereenigingen aaneengesloten hebben, wier doel het meestal is tentoonstellingen te houden en van tijd tot tijd een gezellige en leerzame avond te orga- niseeren, zoo heeft men ook grootere ver eenigingen die weer over het geheele land werken. Een der meest bekende op tentoon- stellingsgebied in ons land is de Koninklijke Vereeniging Avicultura, die gevestigd is te 's Gravenhage. Ook in Utrecht, Groningen, Rotterdam en meerdere plaatsen bestaan ver eenigingen die groote tentoonstellingen orga- niseeren. Dit betreft echter hoofdzakelijk z.g. sport", d.w.z. het fokken en tentoonstellen van mooie rasdieren. Daamaast worden ook allerlei van de pluimveehouderij tentoonge- steld, doch meestal is daarvoor in ons land niet veel ruimte over. Deze tentoonstellingen trekken echter duizenden en duizenden be- zoekers en heele huisgezinnen genieten op zoo'n dag van de tentoongestelde dieren, zoo- als kippen, duiven, konijnen, enz. enz. Een groote vereeniging met geheel ander doel is in ons land de Algemeene Nederland- sche Pluimveefokkers Vereeniging, kortweg altijd A. N. P. V. genoemd. Deze wordt ge vormd door pluimveefokkers die zich toeleg- gen op goede dieren van hooge productie. Dit is dus een meer wetenschappelijk streven en de fokkers die lid willen worden moeten ook aan bepaalde eischen voldoen. Verder zijn verschillende plaatselijke ver eenigingen op pluimvee- en landbouwgebied georganiseerd tot grootere gewestelijke orga- nisaties en deze weer in een Federatie ver- eenigd. In het buitenland zijn op dezelfde manier de pluimveehouders in verschillende vereeni gingen georganiseerd, doch al deze vereeni gingen zijn plaatselijk of landelijk. Daamaast bestaat er echter een vereeniging van pluim- vee-liefhebbers en wetenschapsmannen, die zich met pluimveewetenschap bezighouden en die thans haar leden telt in ongeveer 45 lan- den der wereld. Deze vereeniging heet: World's Poultry Science Association, Wereld Vereeniging van Pluimvee Wetenschap, en deze vereeniging stelt zich ten doel: Bevorde- ring der Pluimveewetenschap. Zij tracht dit doel te bereiken door het organdseeren van: a. Internationale congressen b. Internationale tentoonstellingen; c. Gedurende de laatste week ook door het publiceeren van een tijdschrift, waarin allerlei wetenschappelijke pu- blicaties besproken worden. Deze intematiionale vereeniging werd al jaren voor den oorlog opgericht door een der meest bekende Engelsche pluimvee-specialis- ten, dr. Edward Brown uit Londen, maar door den oorlog kwam er niet veel van inter- nationale samen,werking en nog minder van intemationale bijeenkomsten. Na den oorlog werd het anders en reeds in 1921 kon een Wereld-Congres gehouden wor den en wel in Scheveningen. Holland was het eerste land dat de eer genoot het congres te huisvesten, daar Holland in dien tijd een der voomaamste pluimveehoudende landen was en als neutraal land de voorkeur verdiende Op dit eerste congres, gehouden in het Kur- Verwaarloos nooit de geringste aanval van rheumatiek. Deze kan u mettertijd onnoemelijk veel last en pijn bezorgen. Ofschoon velen bij vochtig weer hinder hebben van rheumatische pijnen, behoeft dit.niet in zoo erge mate het geval te zijn. Immers rheu matiek wordt vaak veroorzaakt door urinezuur, dat als gevolg van trage of verzwakte nieren in het bloed achterblijft. Laat geen kostbaren tijd verloren gaan. Begin onmiddellijk met het ge- bruik van Foster's Rugpijn Nieren Pillen, als gij reden hebt om aan te nemen, dat uw nieren verzwakt zijn, door verschijnselen als rheumatische pijnen, rugpijn, waterzuchtige zwel- Iingen, of onaangenaame urinestoor- nissen. Verkrijgbaar bij alle drogisten enz. in glazen verpakking a f 1.75 p. flacon. Te Ter Neuzen bij Firma A. van Overbeeke Leunis, Axelschestr. en Westkolkstr. 55 (Ingez. Med.) haus te Scheveningen, kwamen duizenden buitenlanders en door de enorme werkkracht der leiiders, Dr Lavink, thans burgemeester van Alphen a.d. Rijn en de heer B. Wilton te Voorburg, geholpen door talrijke bekwame mannen, slaagde dit congres buitengewoon. Thans nog na ongeveer tien jaren wordt Holland in het buitenland algemeen geprezen om dit congres. In opzet was het congres bedoeld als bijeenkomst ter bespreking van wetenschappelijke vraagstukken, maar men begrijpt dat daamaast wat anders noodig was om vele menschen te trekken. Aldus kwam er naast het congres een ten- toonstelling en wel een tentoonstelling, waarop allerlei landen der wereld het beste pluimvee- en pluimveebenoodigdheden konden inzenden. Een dergelijke tentoonstelling trok natuurlijk enorm en werd een der hoofdge- beurtenissen van de intemationale samen- komsten. De congressen werden om de drie jaar ge houden en in 1924 vond dan ook het 2e con gres plaats in Barcelona, in Spanje. Hier werd vooral de schitterend mooie tentoonstelling iets bijzonders, terwijl het wetenschappelijke deel van het congres zelf op den achtergrond kwam te staan. Toen nu twee congressen in Europa waren gehouden, kwam Amerika zijn rechten op- eischen voor het derde congres en zoo trok- ken wij dan in 1927 naar de hoofdstad van Canada, Ottawa. Steeds grooter aandacht trokken de congressen en de tentoonstellin gen en in Canada ging het dan ook echt Amerikaansch toe. Alles was overweldigend groot voor onze Europeesche begrippen. En zoo staan we dan nu in 1930 voor het viierde Wereldcongres, dat in Londen gehou den zal, worden en dat voor Holland en ge heel Europa van groote beteekenis zal wor den. Dr. TE HENNEPE. In plaats van kaarten. Ondertrouwd L. M. VAN DIS EN J. A. SMELT Huwelijks-inzegeningWoensdag 16 Juli a.s. in de Catharijnekerkte Doetinchem. Adresna 1 Sept.: Rollandslaan35,Haarlem Zij, die nog lid wenschen ,iteworden van de Ter Neuzen- sche Mondharmonicaclub „BRAVO" kunnen zich Maandag a.s. aanmelden in „Ons Huis" op de Markt. Namens het Bestuur, J. ROME1JNSEN, Voorzitter. W. V. DRIEL, Secretaris. De publieke verkooping van de kapitale Holstede onder Nieuw- en Sint Joosland vastgesteld op 11 Juli 1930, Notarissen JONKERS en BLAUPOT TEN CATE. De busdienst Neuzen—Selzaet., vertr. Neuzen n.m. 2.15 uur, is vanaf heden STOPGEZET. A. A. DEES De ondergeteekende maakt het geachte publiek van Ter Neuzen en Omstreken bekend, dat hij zich heeft gevestigd als Onder beleefde aanbeveling, Nieuwstraat 8. TER NEUZEN. van het LEOER DES HEILS, van 5-16 Juli, staande bij de Ambachtsschool te Ter Neuzen. Zaterdag 5 Juli, 's avonds 8 uur, OPENING. Verschillende sprekers Notaris VAN DER VEEN te Ter Neuzen, is voor- nemens op MAANDAG 14 JULI 1930, te half drie te Ter Neuzen, in het Hotel „du Commerce", van den heer De Vrieze, ten verzoeke van den heer W. Scheele Dz., publiek te verkoopen te T»-r Neuzen, aan de Burgemeester Geillstraat, Nr 16, groot 1 are, 23 centiaren. Aanvaarding 31 Augustus 1930. Grondbelasting 1 Sept. 1930, voor rekening kooper. Betaling van de koopsom binnen 30 dagen en der onkosten binnen 6 dagen na de toewijzing. inlichtingen ten kantore van genoem- den Notaris. Het Uitvoerend Bestuur van wii.het Waterschap der Sluis aan de Wielingen zal bij inschrijving verpachten Inschrijvingen worden tot en met 15 Juli a.s. ingewacht bij den Voorzitter van het Waterschap te O o s t b u r g, bij wien, evenals bij den Ontvanger- Griffier te IJzendijke, inlichtingen te bekomen zijn. Het Uitvoerend Bestuur van voornoemd Waterschap, P. ERASMUS, Voorzitter. A. HENDRIKSE, Ontv.-Griffier. zijn verkrijgbaar bij Fa P. J. VAN DE SANDE, in den Koninginnenpolder te Biervliet, thans nog bewoond door den heer Alex, de Groote. Te aanvaarden Augustus 1930. Te bevragen ten kantore van de Firma J. TH. HENDRIKSE te IJzendijke. Schilder, AXEL. vraagt voor Ter Neuzen en Omstreken Brieven Haarl. Houttulnen 127, Amsterdam. Bij inschrijving te koop van den heer L. J. DEES, te Ter Neuzen in den Zeven Triniteitpolder, groot 1 H.A. 51 A. 90 c.A. of 3 Gem. 123 Roeden. Aanvaarding 1 Maart 1931. Biljetten in te leveren tot en met 9 Juli 1930, ten kantore van Notaris VAN DER VEEN te Ter Neuzen, alwaar inlichtingen te bekomen zijn. Notaris CALLENFELS te Ter Neuzen, zal op Woensdag 9 en Donderdag lO Juli 1930, telkens des namiddags 2 uur, in de voormalige Rolluikenfabriek aan de Grenulaan 48 te Ter Neuzen, in het openbaar verkoopen zooalsTafels, Stoelen, Kasten, Schrijf- tafel, Fietsen, Leunstoelen, Spiegels, Klokken, Naaimachines, Machinetafels. nieuwe Ledikanten /8,50 (mooi en sterk), pracht Kinderwagen. Hebt U overtollige Meubelen of ge heele Inboedels? Ik koop ze van U. „ONS HUIS" MARKT. Geopend van 9 tot 5 uur. Fa P. J. VAN DE SANDE, Ter Neuzen. Architect HENNINK is voornemens om op MAANDAG 7 JULI 1930, des n.m. half vljf uur, in Hotel ^Rotterdam" te Sas van Gent, in het openbaar aan te besteden beide aan de Westkade te Sas van Gent. Bestek en teekening k f 1,— verkrijg baar bij het bureau van „De Zeeuwsche Koerier". Inlichtingen worden verstrekt op alle werkdagen van 8—9 uur v.m. aan het Architecten-Bureau HENNINK te Sas van Gent. bestaande uitSalon-, Huiskamer-, Eetkamer- en Slaapkamer- ameublementen in verschillende stijlen en houtsoorten, Mahonie- en Eiken Linnen- en Hangkasten, Buffetten, Tafels, Theekasten, Crapauds, Fauteuils, Canape, Divan met kleed, Stoelen, Spiegels, Schilderijen, Pendules met coupes, Schrijtbureau met stoel, Eet- serviezen, divers Kristal, Karpetten, Tapijten, Vloerzijlen, Tafel- kleeden, Gordijnen, Ledikanten met spiraal- en kapokmatrassen, Gramafoon met platen, Singer Trapnaaimachine, Kookfornuis, Boekenkast, Lederen Clubfauteuil, Brandkast, Jaarsma Haard, Keukengerief, Oud en Modern Koperwerk, enz. Te bezichtigen in voormeld gebouwDinsdag 8 Juli 1930 des na middags tusschen 5 en 10 uur en den morgen van Woensdag 9 Juli 1930. Van 4'/2 leening groot 14000.— no. 22, betaalbaar 1 Augustus 1930. 4 o/0 4500.— 29, 1 September 1930. 33/4 15600.- 36, 1 1930. 4 0/0 - - - 3100.8, 7 Mei 1931. Het Bestuur, M. W. KOSTER Pz., Dijkgraaf. A. E. C. KRUYSSE, Ontv.-Griffier. De Notaris J. A. DREGMANS te Axel zal ten verzoeke van de Familie VAN PUIJVELDE, in het hotel van den heer H. P. Dieleman—Koole te Axel, Markt, op DINSDAG, den 15 JULI 1930, des namiddags 4 uur (zomertijd) verkoopen: aan de Zeestraat te Axel, kadaster sectie G no. 2463, groot 80 c.A. Dit huis staat leeg, voor bezichtiging sleutel te bevragen ten kantore van den Notaris. te Axel, Plaatje, kadaster sectie F no. 812 geheel en 893 gedeeltelijk, samen pl.m. groot 2 A. 63 c.A. Dit huis is verhuurd tot eind Juli aan M. Lindhout voor 2,75 per week. Te aanvaarden bij de betaling. Betalenuiterlljk 16 Augustus a.s. BREUKBANDEN met en zonder veeren, eenvoudige en luxe uitvoering. BI'IKBANDEN voor vrouwen, welke in poaltle zfln. BlIIKGOKDELS voor zwa arlrjvigen, ruime sorteering. ELASTIEKE KOUSEN, alle soorten. Eventueele niet voorradlge maten kunnen binnen 48 uren geleverd worden. IJSZAKKEN, LTJCHTKUSSENS, IRRIGATORS, SPUITEN en alle GTJMMI -ARTIKELEN. Alles aan voordeelige prtyzen, op maat zonder verhooglng van prtya.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1930 | | pagina 3