meer het geldt de ontwatering of betere afwate- ring eener streek, bestaat er dan overal onder de lanabouwers in deze provincie wel een gemeen- schappelijk streven am gezamenlijk actief op te treden. En wordt, wanneer het den aanleg van een weg betreft, waarbij onze landbouw over *t algemeen zoo zeer gebaat is, dan niet al te veel op een goudschaaltje afgemeten het eigen belang naast dat van den buurman? Het antwoord op deze vragen laat ik aan U 'over. Ik heb er slechts op willen wijzen, dat wie hulp of steun vraagt, allereerst zorgvuldig dient na te gaan, of hij zelf niet in eenigerlei opzicht is te kort geschoten en geen plichten, welke op hem zelf rusten, heeft veronachtzaamd. Het Zeeuwsche devies moge den Zeeuwschen landbouw ten alien tijde eene aansporing zijn om allereerst den strijd met eigen krachten te voeren en zelfstandig daarin te overwinnen. Alzoo, landbouiwers van Zeeland: houdt goeden moed, sluit U aaneen en volhardt in den strijd om het bestaan. Weest er van overtuigd, dat de overheid ook voor Uwe ziorgen een open oog heeft en dat Uwe organisatie's ongetiwijfeld Uwe voorspraak zullen zijn om te bereiken, wat noodzakelijk is, maar daamaast staat voor een ieder onzer de plicht er naar te streven om eigen fouten en tekorbkomingen te herstellen. Ondanks den druk der tijden hebben wij hooge verwachtingen van hetgeen deze tentoonstelling ons te aanschouwen zal geven. Ik hoop, dat velen van heinde en verre hierheen zullen komen om in oogenschouw te nemen, hetgeen deze afdeeling op landbouwgebied presteert. Moge deze tentoonstelling in alle opzichten een succes zijn en moge zij voor velen eene aan sporing zijn om mede te werken aan de verdere ontwikkeling en de verheffing van het peil van den Zeeuwschen landbouw. Met dezen wensch verklaar ik de tentoonstel ling voor geopend. Betreffende den eersten dag der tentoonstelling te Kloosterzande, dient nog te worden gemeld, dat de algemeene voorzitter der Z. L. M., de heer Mr. P. Dieleman, de onderscheidens-rosetten aan de eigenaars der dieren uitreikte en in het bij- zonder stil stond bij de dieren, die de medailles van De Koningin en van Prinses Juliana hadden behaald, resp. den kampioen-hengst en de kam- pioene-koe. Het bezoek was dien dag niet zeer groot, slechts 900 betalende bezoekers werden geteld. Donderdag, den tweeden dag van de tentoon stelling, was het bezoek ook nog geringer dan verwacht werd, en de regen, die dit deel van Zeeuwsch-Vlaanderen besproeide, zal daaraan ook geen goed hebben gedaan. Voor paardenliefheb- bers was er echter nog eens extra te genieten, door het voorbrengen van hengsten met afstam- melingen en van twee en vierspannen merrien van 66n eigenaar. Onderstaand volgt een volledig overzicht van sde bekroningen AFDEELING PAARDEN. Hengsten van 4 jaar en ouder. Groote maat boven 1.65 M. le prijs en reserve-kampioen. Mon Gros de Mon Souhait B 1331. Eig.: Gebr. de Waal, Osse- nisse. 2e prijs. David d'Hulst B 1075. Eig.: Gebr. Mi- chielsens de Deckere, Hulst. 3e prijs. Franco B 1395. Eig.: B. J. Boeding, Stoppeldijk. 4e prijs. Empereur d'Ahea B 1339. Eig.: H.-V. Kloosterzande" te Kloosterzande. Eerv. verm. Artist de Kiel B 1262. Eig.; P. Vael te St. Jansteen. Hengsten van 4 jaar en ouder. kleine maat tot 1.65 M. le prijs en kampioen. Herseur II de Cognebeau B 1430. Eig.: H.-V. te Stoppeldijk. 2e prijs. Alban de Fair B 1378. Eig: J. de Put ter en Co., te Axel. 3e prijs. Moustache B 1038. Eig.: A. de Kock te Hontenisse. 4e prijs Bristol B 1347. Eig.: P. Verdurmen te Kloosterzande. Hengsten van 3 jaar. le prijs. Certain van Lamswaarde B 1429. Eig.: E. Fassaert te Lamswaarde. 2e prijs. Baldad B 1428. Eig.: E. Cleiren te Clinge. 3e prijs. Bourgois van Luntershoek B 1431. Eig.C. de Feijter te Boschkapelle. Hengsten van 2 jaar. le prijs. Carlo Vb. 58249. Eig.: G. de Deckere te St. Jansteen. 2e prijs. Dalson van Luntershoek Vb. 56159. Eig.: C. de Feijter te Boschkapelle. 3e prijs. Robert S.B. 58973. Eig.: J. F. Ver straeten te Graauw. 4e prijs. Kleber d'Absdale Vb. 56795. Eig.: G. de Deckere te St. Jansteen. 5e prijs. Artist Vb. 57935. Eig.Wed. E. Ver- schueren te Hengstdijk. 6e prijs. Davidszoon Vb. 57920. Eig.: A. Ver- schueren te Hengstdijk. Hengsten van 1 jaar. le prijs. Hindenburg Vb. 60441. Eig.: A. Cam- maert te Lamswaarde. 2e prijs. Fair d'Empereur Vb. 62085. Eig.: R. Vereecken te Kruispolder. 3e prijs. Mon Gros d'Alstein Vb. Eig.: H. J. de Waal te Graauw. 4e prijs. Bristol Vb. 60128. Eig.: Th. de Kock— v. d. Bulck te Kloosterzande. 5e prijs. Blondin Vb. 60464. Eig.A. Stallaert te Kloosterzande. Hengstveulens geboren in 1930. le prijs. Gaston. Eig.: G. Verstraeten te Graauw. 2e prijs. Honny's Mon. Eig.: Jac. Serrarens te Ossenisse. 3e prijs. Een veulen van Cam. Hoefnagels te Clinge. 4e prijs. Een veulen van A. J. de Nijs te Wal- soorden. 5e prijs. Florus de Louisa. Eig.: K. Kerckhaert te Nieuw-Namen. 6e prijs. Anton. Eig.: P. Vael te St. Jansteen. Hengsten met afstammelingen. le prijs. Frans B 714. Eig.: A. de Kock te Hontenisse. 2e prijs. David d'Hulst B 1075. Eig.: Gebr. Mi- chielsens-de Deckere te Hulst. 3e prijs. Empereur d'Ahea B 1339. Eig.: H.-V. ..Kloosterzande te Kloosterzande. Kampioenschap hengsten. Kampioen. Herseur II de Cognebeau B 1430. Eig.: H.-V. te Stoppeldijk. Res.-kampioen. Mon Gros de Mon Southait B 1331. Eig.: Gebr. de Waal te Ossenisse. Merrien van 5 jaar en ouder, Groote maat boven 1,62 M. le prijs. Amanda B 8160. Eig.: J. den Hamer ie Axel. 2e prijs. Clara B 12418. Eig.G. Verstraeten te Graauw. 3e prijs. Ora de Laboureur B 12543. Eig. P. Vael te St. Jansteen. 4e prijs. Florine B 10873. Eig.Th. Staal te Stoppeldijk. 5e prijs. Carissima B 10890. Eig.: Th. de Kock te Hontenisse. 6e prijs. Nora B 4929. Eig.: J. F. Verstraeten te Graauw. 7e prijs. Alberta B 4926. Eig. G. Verstraeten te Graauw. 8e prijs. Indiana de Cond6 de Laboureur B 12497. Eig.: G. de Deckere te St. Jansteen. 9e prijs. Liza B 7965. Eig.: A. van Dorsselaer te Kuitaart. 10 prijs. Treesken B 13774. Eig.: P. de Maat te Kruispolder. Merrien van 5 jaar en ouder, kleine maat tot 1,62 M. le prijs. Caline B 12410. Eig.: P. Vael te St. Jansteen. 2e prijs. Princes de Laboureur B 8150. Eig.: S. van Hoeve te Axel. 3e prijs. Hermine de Koel B 10885. Eig.: A. de Kock te Hontenisse. 4e prijs. Flora B 3660. Eig.: F. Dekker Pz. te Axel. 5e prtjs. Mirza B 13857. Eig.: J. de Hamer te .A.X61. 6e prijs. Dorothea B 13806. Eig.: P. Vael te St. Jansteen. 7e prijs. Mazette B 11029. Eig. A. Stallaert te Kloosterzande. 8e prijs. Elza B 10906. Eig.: J. F. Verstraeten te Graauw. Eerv. verm. Louise B 12430. Eig.: P. de Maat te Kruispolder. Eerv. verm. Elza B 12439. Eig. A. Verschueren te Hengstdijk. Merrien van 4 jaar. le prijs. Stella B 14476. Eig.: J. F. Verstraeten te Graauw. 2e prijs. Sodora B 14437. Eig. J. de Putter, Steenbosch te Axel. 3e prijs. Fondina de David B 14481. Eig.: Gebr. Kerckhaert te Nieuw-Namen. 4e prijs. Anna B? Eig.: J. de Waal te Osse- nisse. 5e prijs. Betsy B 14520. Eig.: A. Verschueren te Hengstdijk. Merrien van 3 jaar. le prijs. Marie de David Vb. 53681. Eig.: Jac. Serrarens te Ossenisse. 2e prijs. Sippa Vb 55092. Eig.: J. den Hamer te Axel. 3e prijs. Flavia de Louisa Vb. 55181. Eig.: Gebr. Kerckhaert te Nieuw-Namen. 4e prijs. Elza Vb. 53647. Eig.: H. de Feijter te Axel. 5e prijs. Bella de Louisa Vb. 53166. Eig.: Gebr. Kerckhaert te Nieuw-Namen. 6e prijs. Poes Vb. 53121. Eig.: H. de Feijter te Axel. 7e prijs. Paula Vb. 52645. Eig.: H. Schelfhout te Hengstdijk. 8e prijs. Sinette Vb. 54611. Eig.: P. Mahu te Graauw. 8e prijs. Juliana d'Absdale Vb. 52626. Eig.: G. de Deckere te St. Jansteen. Merrien van 2 jaar. le prijs. Dahlia Vb. 5704. Eig.: Th. Staal te Stoppeldijk. 2e prijs. Frida de Melo Vb. 75668. Eig.: J. F. Verstraeten te Graauw. 3e prijs. Joubertine de Laboureur Vb. 56093. Eig.: A. H. Dekker Jz. te Zaamslag. 4e prijs. Henriette Vb. 56998. Eig.: A. Stal laert te Kloosterzande. 5e prijs. Kina d'Absdale Vb. 57613. Eig.: G. de Deckere te St. Jansteen. 6e prijs. Sidona de Bosch Z.B.S. 28/1111. Eig.: M. van Fraaijenhove te Axel. 7e prijs. Erna Vb. 56427. Eig.: P. de Maat te Kruispolder. 8e prijs. Griet Vb. 58308. Eig.: A. Koster te Zaamslag. 8e prrjs. Poes Vb. 58266. Eig.: Th. de Kock te Hontenisse. 8e prrjs. Hera Vb. 57018. Eig.: Wed. J. Bau- wens te Graauw. Merrien van 1 Jaar. le prijs. Ma Grosse I de Zeedorp Vb. 59642. Eig.: Jac. de Waal te Ossenisse. 2e prijs. Liza Vb. 61190. Eig.: Wed. Joh. Bau- wens te Graauw. 3e prijs. Jeanne van Lamswaarde Vb. 62081. Eig.: E. C. Fassaert te Lamswaarde. 4e prijs. Dora de Melo Vb. 59754. Eig.: J. F. Verstraeten te Graauw. 5e prgs. Lot Vb. 60148. Eig.: A. Dumoleijn te Hontenisse. 6e prijs. Julma Vb. 61417. Eig.: A. Verschue ren te Hengstdijk. 7e prrjs. Parfleurine de Louisa Vb. 62291. Eig.: Gebr. Kerckhaert te Nieuw-Namen. 8e prijs. Olga Vb. 62265. Eig.: C. Vereecken te Kruispolder. 8e prijs. Alma Vb. 59916. Eig.: C. Vereecken te Kruispolder. Eerv. verm. Liza Z.B.S. 29/9. Eig.: J. L. de Putter te Terhole. Eerv. verm. Altesse Vb. 60639. Eig.: Wed. C. J. Vael te Hontenisse. Merrieveulens geboren in 1930. le prijs. Irma. Eig.: E. F. Volleman te Graauw. 2e prijs. Flora. Eig.A. Verschueren te Hengst dijk. 3e prijs. Kora. Eig.: E. Cleiren te Clmge. 4e prijs. Francisca. Eig.: P. de Maat te Kruis polder. 7e prijs. Ida. Eig.: G. Verstraeten te Graauw. 8e prijs. Honda de Melo. Eig.: J. F. Verstrae ten te Graauw. 9e prijs. Een veulen van Th. de Kock te Honte- niflsfi. 9e prijs. Edy. Eig.: F. van Geyt te Kruis polder. 9e prijs. Jacoba de Louisa. Eig.: Gebr. Kerck haert te Nieuw-Namen. Tweespannen Merrien aangespannen voor boerenwagen. le prijs. Tweespan van P. Vael te St. Jansteen. 2e prijs. Tweespan van Th. Staal te Stoppel dijk. 3e prijs. Tweespan van J. den Hamer te Axel. Vierspannen Merrien van een eigenaar. le prijs. Vierspan van P. Vael te St. Jansteen. 2e prijs. Vierspan van Gebr. Kerckhaert te Nieuw-Namen. 3e prijs. Vierspan van J. den Hamer te Axel. 4e prijs. Vierspan van J. F. Verstraeten te Graauw. 5e prijs. Vierspan van Th. Staal te Stoppel dijk. 6e prijs. Vierspan van A. Verschueren te Hengstdijk. AFDEELING RUNDVEE. Oudere stieren, ingeschreven in het N. R. S. le prijs en kampioen. Max Constantijn 120, S 8809. Eig.: Stierenvereeniging te Axel. Stieren met 2 breede tanden. le prijs en reserve-kampioen. Wodan. Eig.: A. D. H. Verschueren te Hengstdijk. 2e prijs. Frans 140, S Eig.: Stierenvereeni ging te Kloosterzande. 3e prijs. Ador. Eig.: P. v. d. Voorde te Wals- oorden. Stieren boven 1 jaar, doch geen breede tanden. le prtjs. Frans 159. Eig.: J. J. Jansen te Kloosterzande. Stieren beneden 1 jaar. le prijs. Alva. Eig.: H. A. A. Baron Collot d'Escury te Kloosterzande. Kampioenschap Stieren. Kampioen. Max Constantijn 120, S 8809. Eig. Stierenvereeniging te Axel. Res.-kampioen. Wodan. Eig.: A. D. H. Ver schueren te Hengstdijk. Koeien, 1 en 2 maal gekalfd, nog geen 6 maanden bekalfd. le prijs en kampioen. Elsa. Eig.: A. d'Hert te Zuiddorpe. 2e prtjs. Emma. Eig.: J. J. Jansen te Honte nisse. 3e prijs. Bles. Eig.: G. Weijns te Axel. 4e prijs. Greta. Eig.A. d'Hert te Zuiddorpe. 5e prijs. Jaan 45. Eig.: H. A. A. Barron Collot d'Escury te Kloosterzande. 6e prijs. Anna. Eig.: J. J. Jansen te Honte nisse. 7e prijs. Liza. Eig.: P. Warrens te Hontenisse. 8e prijs. Bonte. Eig.: P. v. d. Voorde te Wals- oorden. 9e prijs. Majoor 2. Eig.: H. A. A. Baron Collot d'Escury te Kloosterzande. lOe prijs. Liza. Eig.: P. A. Verdurmen te Hontenisse. Koeien, 1 en 2 maal gekalfd, langer dan 6 maanden bekalfd. le prijs. Katharina. Eig.: P. Dieleman te Walsoorden. 2e prijs. Dora. Eig.: Alg. de Nijs te Klooster zande. 3e prijs. Bertha. Eig.: P. Dieleman, Walsoor den. 4e prijs. Mina. Eig.: Alf. de Nijs te Klooster zande. Oudere koeien, nog geen 6 maanden bekalfd. le prijs. Cornelia. Eig.: A. J. de Nijs, Wals oorden. le prijs. Antje. Eig.: J. J. Jansen te Honte nisse. le prijs. Marie. Eig.: Wed. P. v. Wesemael te Hengstdijk. le prijs. Marie. Eig.: P. Dieleman, Walsoorden. 2e prijs. Catto. Eig.: E. Cattoir te Zuiddorpe. 2e prijs. Bertha. Eig.: Jac. de Waal te Osse nisse. 2e prijs. Een koe van Jac. Vinke te Honte nisse. 3e prijs. Elza. Eig.: Jac. Serrarens te Osse nisse. 3e prijs. Mina. Eig.: M. Menu te Groenendijk. 3e prijs. Rika. Eig.: Com. de Feijter te Bosch kapelle. 3e prijs. Wiepke XI. Eig.: H. A. A. Baron Collot d'Escury te Kloosterzande. 4e prijs. Blondina. Eig.: E. Cattoir te Zuid dorpe. 4e prijs. Emma. Eig.: P. A. Verdurmen te Kloosterzande. 4e prrjs. Liza. Eig.: J. F. Verdurmen te Osse- uiss6. 4e prtjs. Lena. Eig.: Wed. P. van Wesemael te Hengstdijk. 5e prijs. Dora. Eig.: M. Menu te Groenendijk. 5e prijs. Bonte. Eig.: H. Schelfhout te Hengst dijk. 5e prijs. Sara. Eig.: Com. de Feijter te Bosch kapelle. Oudere koeien, langer dan 6 maanden bekalfd. le prijs. Mina. Eig.: P. v. d. Voorde te Wals oorden. 2e prijs. Wieske. Eig.: D. Bakker te Walsoor- den. 3e prijs. Emma. Eig.: Jac. de Putter te Axel. 4e prijs. Lady Eig.: E. Cattoir te Zuiddorpe. Kampioenschap Melkkoe. Kampioene. Elsa. Eig.: A. d'Hert te Zuiddorpe. Kalfvaarzen, zichtbaar drachtig. le prijs. Emma. Eig.: Com. de Feijter te Boschkapelle. 2e prijs. Marie 8. Eig.: H. A. A. Baron Collot d'Escury te Kloosterzande. 3e prijs. Mol 4. Eig.: H. A. A. Baron Collot d'Escury te Kloosterzande. Eerv. verm.: Treijntje 4. Eig.: H. A. A. Baron Collot d'Escury te Kloosterzande. Eerv. verm. Lena 10. Eig.: P. W. de Kock Verbist te Kloosterzande. Eerv. verm. Emma. Eig.: J. Koster Dekker te Boschkapelle. Vaarzen met 2 breede tanden, niet zichtbaar drachtig. le prijs. Lia. Eig.: A. d'Hert te Zuiddorpe. 2e prijs. Bella. Eig.: G. Weijns te Axel. 3e prijs. Rika. Eig.: Wed. P. van Wesemael te Hengstdijk. 4e prijs. Kee. Eig.: Jos. de Waal te Hengst dijk. 5e prijs. Minet. Eig.: A. Menu te Groenendijk. 6e prijs. Nora. Eig.: A. Menu te Groenendijk. 7e prijs. Alma. Eig.: A. Menu te Groenendijk. 8e prijs. Antje. Eig.: K. Vinke te Ossenisse. Vaarzen ouder dan 12 maanden en geen breede tanden. le prijs. Mina. Eig.P. A. Stallaert te Klooster zande. 2e prijs. Anna 2. Eig.: J. J. Jansen te Hontenisse. Vrouwelijk jongvee beneden 1 jaar. le prijs. Anna 3. Eig.: J. J. Jansen te Honte- uiss6 2e prijs. Emma. Eig.: G. Weijns te Axel. 3e prijs. Flora 8. Eig.: P. W. de Kock te Kloos terzande. Minstens 3 stuks Fokvee van een eigenaar. le™prijs. Groep. Eig.: A. d'Hert te Zuiddorpe. 2e prijs. Groep. Eig.: Alf. de Nijs te Klooster- zajide 3e prijs. Groep. Eig.: Wed. P. v. Weesemael te Hengstdijk. 6 stuks Fokvee van een eigenaar. le prijs. Groep. Eig.: H. A. A. Baron Collot d'Escury te Kloosterzande. 2e prijs. Groep. Eig.: A. Menu te Groenendijk. 3e prijs. Groep. Eig.: J. J. Jansen te Klooster- Z8inde. 4e prijs. Groep. Eig.: E. Cattoir te Zuiddorpe. AFDEELING VARKENS, SCHAPEN EN GEITEN. Onderafdeeling Varkens. Beeren, ouder dan 15 maanden. 2e prijs. Beer van Alois Michielsen te Stoppel dijk. Beeren van 916 maanden. le prijs en kampioen. Beer Stamb.no. 130. Eig.: Com. Pieters te St. Jansteen. Zeugen, 2 of meermalen gebigd, niet zichtbaar drachtig. le prijs en kampioene. Zeug, Stamb.no. 729. Eig.: J. van Heese te Hengstdijk. Jonge Zeugen voor de eerste maal drachtig. le prijs. Zeug. Eig.A. StallaertElias te Kloosterzande. 2e prijs. Zeug. Eig.: Alois Michielsen te Stop peldijk. 3e prijs. Zeug. Eig.: Alois Michielsen te Stop peldijk. Twee beste jonge zeugen van pl.m. 3 maanden oud, eig. Alois Michielsen, ingezonden ter opluis- tering, verkregen een eerv. verm. Onderafdeeling Schapen. Hiervoor waren geen inschrijvingen. Onderafdeeling Geiten. Stamboekgeiten of volbloed afstammelingen daarvan. Melkgeiten, geboren voor 1928. le prijs en res. kampioene. Pietje St. 516. Eig.: Alf. Dhont te Zuiddorpe. 2e prijs. Marie II, St. 545. Eig.: P. de Bakker te Hontenisse. 2e prijs. Dankbaarheid, St. 518. Eig.S. Janse te Axel. 3e prijs. Emma, St. 477. Eig.: Aug. Herman te Zuiddorpe. 4e prijs. Dora, St. 551. Eig.: Joz. Lourens te Axel. 5e prijs. Mie, St. Eig.: K. Lucasse te Wals oorden. Melkgeiten, geboren in 1928. le prijs en kampioene. Emma, St. 577. Eig.: Ed. d'Haene te Zuiddorpe. 2e pr^js. Nelly, St. 580. Eig.: J. van Doom te Axel. Melkgeiten, geboren in 1929. le prijs. Nelly, St. 578. Eig.: P. Blok te Zuid dorpe. 2e prijs. Dora, St. 576. Eig.Aug. Willems te Zuiddorpe. Lammeren, geboren in 1930. le prijs. Wilhelmina, R. v. J. 673. Eig.: P. Schuitvlot te Axel. 2e prijs. Marie. Eig.: J. van Doom te Axel. 3e prijs. Juliana, R. v. J. 672. Eig.: S. Janse te Axel. Alle andere geiten. Melkgeiten met 6 of meer breede tanden. le prijs. Geit van Jos. de Groene te Zuiddorpe. 2e prijs. Corrie. Eig.: R. C. Boeije te Axel. 3e prijs. Geit van Ren<5 Lossie te Hengstdijk. Melkgeiten met 4 breede tanden. le prijs. Mieke. Eig.: Wed. J. Arends te Osse nisse. 2e prijs. Geit van A. van Bellegem te Hengst dijk. Melkgeiten met 2 breede tanden. 2e prijs. Geit van Math. Stevendael te Hengst dijk. 3e prijs. Geit van A. Goossen te Hontenisse. Lammeren, geboren in 1930. le prijs. Lam van Alp. Kindt te Zuiddorpe. 2e prijs. Lucie. Eig.: R. C. Boeije te Axel. 3e prijs. Lam van Ren6 Lossie te Hengstdijk. 4e prijs. Marie. Eig.C. de Brouwer te Zuid dorpe. Kampioenschap Melkgeiten. Kampioene. Emma, St. 577. Eig.: Ed. d'Haene te Zuiddorpe. Res.-kampioene. Pietje, St. 516. Eig.: Alf. Dhont te Zuiddorpe. AFDEELING PLUIMVEE. Witte Leghorns. Toom (13) geboren in 1929 of eerdei. le prijs. P. Dieleman te Walsoorden. 2e prijs. F. A. de Keijzer te Hontenisse. Toom (13), geboren in 1930. le prijs. F. A. de Keijzer te Hontenisse. 2e prijs. P. Dieleman te Walsoorden. Witte Wyandottes. Toom (13), geboren in 1929 of eerder. 2e prijs. P. W. de Kock te Kloosterzande. Siereenden. le prijs. J. J. Jansen te Kloosterzande. Kalkoenen. le prijs. P. Dieleman te Walsoorden. 2e prijs. H. A. A. Baron Collot d'Escury te Kloosterzande. Parelhoenders. 2e prijs. H. A. A. Baron Collot d'Escury te Kloosterzande. AFDEELING BIJENTEELT. Honing. Mooiste collectie slingerhoning. le prijs. H. A. A. Baron Collot d'Escury te Kloosterzande. le prijs. H. C. Begheijn te Hulst. 2e prijs. P. J. v. d. Branden te Hulst. Mooiste collectie Raathoning. le prijs. H. A. A. Baron Collot d'Escury te Kloosterzande. Was- en Imkersmateriaal. Mooiste was in blok. le prijs. H. A. A. Baron Collot d'Escury te Kloosterzande. 2e prijs. H. C. Begheijn te Hulst. Beste verzameling imkersgerief. le prijs. H. C. Begheijn te Hulst. AFDEELING ZUIVELBEREIDING. Boerenboter. Inlegboter. 3e prfls. A. de Kraker te Zaamslag. ,Versche boter. le prijs. P. Tieleman te Hontenisse. 3e prijs. A. de Kraker te Zaamslag. Fabrieksboter. Inlegboter. le prijs. Roomboterfabriek te Aardenburg. 2e prijs. Roomboterfabriek te IJzendijke. 3e prijs. Roomboterfabriek te Kloosterzande. Versche boter. le prijs. Roomboterfabriek te Aardenburg. 2e prijs. Roomboterfabriek te Kloosterzande. 3e prijs. Roomboterfabriek te IJzendijke. AFDEELING HOEFBESLAG. Inzending Hoefijzers. 2e prijs. Th. de Deijne te Kruispolder. 2e prijs. Andte de Bruyn te Kloosterzande. Inzending Hoefijzers en Leermiddelen. le prijs. Gebr. Schieman te Axel. Inzending Febrieksjjzers. le prijs. Z.-Vl. Hoefijzerfabriek H. Kerckhaert te Stoppeldijk. Inzending Materialen en gereed- schappen. le prijs. Gebr. Schieman te Axel. Aan het einde van onze verslagen en mededee- lingen over de landbouwweek 1930 der Z. L. M., willen wij dank brengen voor de wijze, waarop ook in den kring Hulst de vertegenwoordigers der pers zijn ontvangen, maar daaraan toevoegen dank aan den Secretaris der Z. L. M. en het per- soneel van het Landbouwhuis te Goes, die als altijd weder op hun post waren en ons het werk, speciaal het noteeren der bekroningen, zoo zeer vergemakkelijkten. Een woord van dank ook aan het personeel van het kantoor van den algemee- nen voorzitter, dat ons ook nu weer ter wille was.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1930 | | pagina 6