ALGEMEEN HIEUWS- EN APVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Eerste Blad. STER-TABAK STER Hi buitbhlakd. No. 8541 WOESDAG 18 JUNI 1930. 70e Jaargacg B1NNKNLAND. FBT1ILLET0H. Vampier-Vleugel TABAK TER NEUZEN, 18 JUNI 1930. door SAX ROHMER. SPOORWEGMAATSCHAPPIJ GENTTER NEUZEN. HERBENOEMING BURGEMEESTER. Een pijprooker, die voor het eerst kennis maakte met riep uit: „Had ik dat maar eerder geweten! Maar het spreekwoord zegt: „Beter laat dan nooit, en hij haalt nu de schade weer in. MAAKT VR1ENDEN RECHTSZAKEN. mum If .VBONNEMENTSPBIJSBlimen Ter Neuzen 1,40 per 3 maanden Buiten Ter Neuzen fr pe- post 1.80 per 3 maanden - Bjj voor uitbetaling fr. per post 6,60 per jaar - Voor Belgie en Amerika 2,25, overlge lan den 2,60 per 3 maanden fr. per post - Abonnementen voor het buitenland alleen bij vooruitbetallng. Ultgeefster: Flnna P. J. VAN DE 8ANDE. GIRO 38150 - TELEFOON No. 25. ADVERTENTI6NVan 1 tot 4 regels /0,80 Voor elken regel meer J 0,20. Grootere letters en cliches worden naar plaatsruimte berekend. Handelsadvertentlen bij regelabonnement tegen verminderd tarief, hetwelk op aanvraag verkrijgbaar is. Inzending van advertentien liefst 66n dag voor de uitgave. DIT BLAD VERSCHIJNT IEDEKEN MAANDAG-, WOENSDAG- en VRIJDAGAVOND. DE LANDBOUWCRISIS. Op vragen van bet Tweede Kamerlid De Visser- 1. Is de minister bereid, in verband met den noodtoestand, waarin ten gevolge van de agra- rische crisis de kleine boeren op dit moment verkeeren, de noodige maatregelen te nemen, waardoor voor deze categorie van de bevoiking geen faillissementen kunnen worden uitge- sproken en geen executies worden ten uitvoer gelegd 2. Is de minister tevens bereid, ten spoe- digste de noodige maatregelen te nemen, waardoor aan de kleine boeren, voor zoover hun zuiveV inkomen tot beneden de f 1500 per jaar is gedaald, een wekelijksche crisissteun wordt verleend? heeft de minister van binnenlandsche zaken en landbouw geantwoord: De ondergeteekende is van oordeel, dat de heerschende landbouwcrisis het nemen van zoo ingrijpende maatregelen, als in de beide vragen bedoeld, geenszins wettigt. WATERLEVERANTIE-MAATSCHAPPIJ TE LYON VEROORDEELD. Eenige jaren geleden is te Lyon een typhus-epidemie uitgebroken, welke bij on- deiwoek bleek veroorzaakt te zijn door ver- ontreiniging van -het water. De familieleden van de sladhtoffers hadden een eis-ch tot schadevergoeding ingediend tegen de maatschappij, die voor de watervoor- ziehing zorgt en de rechbbank heeft thans in' deze uitspraak gedaan. De maatschappij moet een bedrag van een half millioen francs aan de betrekkingen der overledenen uit- keeren. Bovendien is de directeur der maat- .schappij Mercier, veroordeeld tot een jaar gevangenisstraf en 500 francs boete. Twee andere leiders der onderneming werden vrij- gesproken. DE CRISIS IN DEN FRANSCHEN WIJNBOUW. De bonden van Fransche wijnboeren hebben te Narbonne een protestvergadering gehou- den. In verband met de crisis in den wijnbouw verlangen zij verhooging van de invoerrechten, een verbod voor den invoer van wijn uit Al giers, en vermindering van de wijnbelasting. Teneinde hun eischen kracht bij te zetten, is besloten, dat alle afgevaardigden en senato- ren, leden der provinciale staten en gemeente- raden in het wijngebied op 30 Juni bij wijze van protest hun ambten zullen neerleggen, indien de regeering de eischen niet terstond inwilligt. Ten slotte trokken de betoogers naar het gedenkteeken der bij den opstand der wijnboeren in 1907 gevallenen, waar kran- sen werden neergelegd. KONINKLIJK BEZOEK .AAN ZEEUWSCH-VLAANDEREN Naar gisteren ter gelegenheid van het officieele diner der Zeeuwsche Landibouw- maatschappij te Hulst gehouden door den Commissaris der Koningin werd medegedeeld, is H.M. de Koningin voomemens op Zaterdag 16 Augustus aanstaande, vergezeld van Prinses Juliana en Prins Hendrik een bezoek te ibrengen a$n Zeeuiwscth-Vlaanderen. Nadere bijizonderheden werden hieromtrent nog niet vemomen. BEVORDERD. Tot doctor in de Godgeleerdlheid is te Groningen bevorderd Ds. L. J. Caizemier, Ned. Herv. Predikant alhier, op proefschrift: Oud-Egyptische voorstellingen aanigaande de ziel. N ATI ON ALE ZONNESTRAALDAG. Aanstaanden Zaterdag zal alhier oak een collecte worden gehouden voor kosteloaze verpleging van t. b. c.-patienten aller ge- zin'dten uit heel 'het land in de inrichtiing „Zonnestraal", onder protectoraat van het Nederlandsch Roode Kruis. Door een bijidrage steunt men het werk van deze stichting om als naizorg de verpleegden weer als volwaar- dige arbeidskrachten in de maatschappij terug te brengen, en zoo een weldaad te zijn voor velen. BENOEMING BIJ DEN P. T. EN T.-DIENST Bij beschikking van den directeur-generaal der posterijen, telegrafie en telefonie, is met ingang van 1 Juli ajangewezen als beheerder van het bijpost-, telegraaf- en telefoonkan- toor te Geertruidenberg de commies bij den post-, telegraaf- en telefoondienst G. Kok te Ter Neuzen. Maandag werd te Gent gehouden de jaar- lijksche algemeene vergadering van aandeel- houders der spoorwegmaatschappij Gent Ter Neuzen. Tegeniwoordig waren 143 aan- deelhouders, in verband met hun aanideelen- bezit uittorengende 45.586 stemmen. Blijkens de winst- en verliesrekening be- droeg de nettowinst fr. 3.023.539 (vorig jaar fr. 3.739.000) en credit voor saldo 1928 fr. 562.729, brutowinst fr. 3.122.992. Voorgesteld werd de volgende winstverdee- linig: toe te voegen aan de wettelijke reserve fr. 149.471; te bestemmen voor den terugkoop van prior, aandeelen fr. 300.000; te bestem- men voor het personeel fr. 220.000; uit te keeren een dividend van fr. 30 bruto over 68.869 gewone aandeelen, fr. 2.066.070; over te schrijven op nieuwe rekening fr. 34.003. De balans en verlies- en winstrekening werden zonder discussie goedgekeurd. Volgens de ovememings-overeenkomst met de regee ring houdt de maatschappij de beschikking over de bedrijfsuitkomsten tot den dag van de ovemame en exploitatie door den Staat. De resultaten van de eerste maanden van 1930 zullen derhalve in liquidatierekening opgenomen worden. Benoemd werden tot lid van den raad van foeheer en administratie de heeren Beckers en J. A. van Rompu en tot commissaris, de heer Otto. Liquidatie der maatschappij. Daama werd gehouden een buitengewone algemeene vergadering, waarin in verband met de naasting der lijn op Belgisdh gebied door den Staat, met algemeene stemmen werd besloten de maatschappij te liquideeren. Naar de president mededeelde, heibben de onderhandelingen met den Staat tot een be- vredigend resultaat geleid. De Staat betaalt voor het door haar genaaste deel fr. 36 mil lioen, terwijl de spoorwegmaatschappij MechelenTer Neuzen voor het door haar overgenomen deel Ter NeuzenSelizaete fr. 13 millioen betaalt. Door Staat en genoemde spoorwegmaat schappij wordt het materieel overgenomen voor een glolbaal bedrag van fr. 8.599.500, welk bedrag, rekening houdende met de revaluatie hooger is dan de balanscijfers. Als liquidateuren werden voorgesteld de leden van den Raad van Beheer, met toeyoe- ging van den heer G. Nauwelaerts, voorzitter van de commissie ter verdediging van de be- langen van de aandeelhouders, welk voorstel werd aangenomen. De vergoeding voor de liquidateuren werd bapaald op fr. 500.000. In antwoord op een vraag, door een aan- deelhouder gesteld, werd de verzekering ge- geven, dat binnen enkele dagen tot aflossing van de preferente aandeelen a rato van 100 frcs. per aandeel en tot uitkeering van een voorloopig bedrag van 400 frcs. netto op de gewone aandeelen zal worden overgegaan. Men hoopt met de liquidatie over een paar maanden geheel klaar te zijn. BENOEMING BU^&EMEESTER. Bij Kon. Besiuit is l.enoemd tot burge- meester der gemeente St. Jansteen, de heer P. H. Geimaerdt. Naar aanleiding der benoeming van den heer Geimaerdt, voormalig ingezetene van Sas van Gent, thans commies-chef ter gemeente-secretarie te Bergen op Zoom, bevat ,,De Zoom", dagblad voor het Zuiden, verschijnende te Bergen op Zoom, een zeer waardeerend artikel omtrent den benoemde, waaraan wij het' volgende ontleenen: Herinnerd wordt aan zijn jeugdopleiding te Sas van Gent en Selzaete (middelbare school) en vervolgens zijn intrede in de ge- meenteadministratie ter secretarie der ge meente Sas van Gent. Tijdens zijn werk aldaar wist hij het diploma als candidaat- gemeente-secretaris te verwerven. Hij werd 1 Augustus 1912 benoemd tot ambtenaar ter secretarie te Breda en kwarn 1 Juni 1914 te Bergen op Zoom, alwaar hij was benoemd tot adjunct-commies. Achter- eenvolgens klom hij op tot commies en tot commies-chef, terwijl hij ook benoemd werd tot le ambtenaar van den Burgerlijken Stand. Sdnds 10 jaren is de heer Geimaerdt secre- taris van de administratieve vereeniging van burgemeesters en secretarissen van West- Brabant en Oost-Zeeland. Tijdens de moibili- satie was hij tevens burgerlijk lid van de schattings- en vorderingscommissie. In deze commisise heeft hij zicfa zeer verdienstelijk gemaakt. Hij toonide daarbij zijn organisatle- talent en werkte onvermoeid aan de zware taak die op zijn schouders wordt gelegd. Bergen op Zoom verliest in hem een uit- stekend ambtenaar. Hij was bij1 vele bewoners zeer goed gezien. Ook Onder de amibtenaren was de nieuwe burgemeester zeer bemind. Hem en mevrouw Geimierdt wordt met de benoeming van harte ge ukgewenscht en den wensch uitgesproken, dat onder zijn krachtige en energieke leiding St Jansteen een goede toekomst tegemoet gaat. Zoo hij, evenals in Bergen op Zoom, de gewenschte medewer- king zal krijgen, gelooft de redactie dat de bewoners van St. Jansteen een burgemeester zal hebben gekregen, die door tal van inge- zetenen zal worden bemind. Hij zal voor de gemeente een trouw en goed burgervader wezen. Moge het hem in Zeeuwsch-Vlaan- deren naar wensch gaan. Bjj1 Kon. besiuit is henbenoemd tot burge meester van Cadsand, de heer I. Erasmus. BENOEMING GEZONDHEIDSCOMMISSIE. De Commissaris der Koningin heeft benoemd tot lid der gezondheidscommissie, zetel Hulst, de heer Mr. H. L. Hoogenhuis, aldaar. WATERSCHAP ..STOPPELDIJK". Bij Kon. Besiuit is met ingang van 13 Juni benoemd tot voorzitter van het waterschap Stoppeldijk c.a., de heer L. A. C. van ESbroeck te Hengstdijk. VERBINDING BRESKENS—KNOCKE. Hoewel de nieuwe directe lijn Breskens Knocke het vorig jaar speciaal in dienst werd gesteld en dat gepaard ging met klinkende toespraken over de goede verbetering, is de lijn thans nog niet opengesteld. Men moet nu weer den omweg maken over SluisWest- kapelle naar Knocke. Wat de oorzaak hiervan is kunnen wij niet verklaren, doch een feit is het, dat de nieuwe lijn in rustige rust ligt. ZAAMSLAG. Dezer dagen is 'n ongeveer 2jarig paard, dat met eenige andere dieren in de weide liep van den heer J. Dees, hofstede „De Punt" alhier, bij het rennen komen te vallen en brak een zijner halswervels. Het dier moest als gevolg daarvan worden afgemaakt. Het is wel toe- vallig, dat juist het gevallen dier niet ver- zekerd was; de overige paarden waren dit wel. SELZAETE. 18) Vervolg. Terwijl Mr. Colin Camber op de plech- tige manier van een man, die licht aan- geschoten is, met dien uitleg gaf, had ik hem opmerkzaam zitten aankijken en lang voor hij uitgesproken had was ik tot de ontdekking gekomen dat ik me in de tegenwoordigheid van een bijzonder mensch bevond. Hij behoorde tot het type man, dat een krachtigen, origineelen geest paart aan een zwakken wil, een mesallliance, waaruit vaak het genie ge- boren wordt. Ik vroeg me onder het luis- teren af, wat voor functie Mr. Collin Camber in het dagelijksche leven beklee- den zou en ook, maar dat kwam pas in de tweede plaats, waarom zijn naam mij zoo bekend voorkwam. Het was niet onmoge- lijk, dat ik de een of andere bekende per- soonlijkheid voor me had, want iemand met dat voorhoofd en die oogen moest, in welk milieu en in welke positie dan ook, op den voorgrond treden. Dat stond vast. ,,Die uitleg is heel interessant, Mr. Camber", complimenteerde ik hem, toen hij zweeg. ,,U bent iemand die scherp op- merkt", zei ik. ,,Ja", gaf hij ten antwoord. ,,Ik heb mijn geheele leven ongeveer niets anders gedahn. Ik ben naar alle deelen van de wereld geweest om mijn medemenschen te observeeren, maar ik kan niet zeggen, dat ik er veel mee gewonnen heb. Ik be- doel van een financieel standpunt be- keken." Hij keek met aan met oogen. die op- eens bijna tragisch van uitdrukking ge- worden waren. ,,U moet niet denken", ging hij voort, ,,dat ik een gewoonte-drinker ben, Mr. Knox. Den laatsten tijd heb ik door aller- lei moeilijkheden.huiselijke moeilijkhe- den..." Hij dronk zijn glas in een teug leeg. „U drinkt toch zeker een tweede glas bier, Mr. Knox? Wees dan zoo goed, als Mrs, Wootton u bedient, haar te zeg gen, dat ze mij met een soortgelijken vriendendienst ten zeerste zou verplich- ten." Op dat oogenblik verscheen de bewuste Mrs. W^ootton achter de toonbank. ,,Tijd, heeren", zei ze, „het is over half drie." ,,Wat?" riep Mr. Camber uit, terwi) hij half van zijn stoel opstond. „Wat? U weigert me te bedienen, Mrs. \Vootton. „,Heelemaal niet, Mr. Camber zei de waardin, ,,maar ik mag niemand meer bedienen. 't Is over het sluitingsuur." ,,U weigert me te bedienen mompel- de Camber en nu hij driftig' werd was het duidelijk te hooren, dat hii zijn spraak niet meer volkomen beheerschte. ,,Moet ik .me zoo maar laten beleedigen? Ik voelde dat de waardin mij smeekend aankeek en dus kwam ik haar te hulp. „Waarde heer", zei ik opgewekt, „de wet is de wet en daarvoor moeten we ons buigen.. In elk geval zijn we stukken beter af dan in Amerika. Man neergestoken. Maandagnacht werd in de Groenstraat door een douanier die huiswaarts keerde een man gervonden, kreunende van pijn langs den "weg liggend. Hij deelde mede, dat hij door drie jongelieden was neergestoken en met een zakmes verwond, waardoor hij boven de hartstreek drie diepe wonden hekomen had. Hij kon van zijn aanvallers geen persoonslhe- schrijving geven. Vermoedelijk zijn het wel vreeimden geweest, zooals er tegenwooordig velen in de omgeving rondzwerven, die dezen laffen aanslag op den 20jarigen werikman der cokesovens, zijnde J. de Jaegher, hefbben ge- pleegd. Diefstal sohijnt de drijfveer der mis- daad te zijn geweest want men heeft den ge- troffene van zijn horloge en zijn portefeuille, inhoudende 50 fr. iberoofd. De douanier riep ijlings de hulp in van de geneesheeren. Dr. Van Overt)eke met Dr. Mobilde waren spoedig ter plaatse, om den ongelukkige voorloopig te verbinden. Hij is nu gelukkig aan de beterhand. Het is der gendarmerie nog niet gelukt de bedrrjvers dezer misdaad op te sporen. Verlaging spaarrente. De interest van wege de Belgische post- spaarbank tot niu verleend voor bedragen beneden fr. 20.000, zijnde 4,40 wordt van af 1 Juli a.s. verlaagd tot 3,60 Voor be dragen boven fr. 20.000 wordt de interest verlaagd van 3,60 tot 2,70 Autobotsing. Zondagmorgen had aan de Kleine Markt v66r de herberg der Gabrs. De Pauw een autobotsing plaats. De luxe-auto van Louis N., van Haelter nabtj Aalst werd aangereden door de bier-auto van den heer Stevens te Selzaete. Dank zij de tegenwoordigheid van geest van den heer S., die terstond krachtig remde en zijn auto tot stilstand ibracht, is de stoffelrjke schade aan den aangereden auto zeer gering, terwijl geen persooniijk letsel ontstond. ,,Ja, dat is waar", stemde Mr. Camber toe, op een toon, alsof hij met die woor- den een universeele waarheid beaamde. „Ja, maar dat soort wetten zijn een be- leediging, zijn voor ieder weldenkend mensch een beleediging. Hij ldet zich onhandig op zijn stoel terugvallen en bleef onbeweeglijk zitten. Ik keek van de waardin naar hem en vroeg me af, wat ik doen moest. Dit pro- bleem werd echter voor me opgelost en op een manier, die ik niet had kunnen voorzien. Ik hoorde zachte, schuifelende voetstappen op de steenen treden voor de deur. Ik keerde me om en zag, bijna vlak achter me, een ouden, gerimpelden Chinees. Hij droeg een blauw pak en een pet van grijze tweed; hij had een eigenaar- dig soort pantoffels met verbazend dikke zo'len aan en zijn gezicht leek op een be- minnelijk lachend masker uit oud ivoor gesneden. Ik kon mijn oogen niet geloo- ven; wie had dan ook kunnen denken dat hij hier, in „De bloeiende Lavendel- struik", een herberg in het harfcje van Surrey, een Chinees te zien zou krijgen? Colin Camber stond moeizaam op en keek den man strak aan. ,,Ah Tsong", zei hij met een stem, die koud en scherp van drift klonk. ,,Wat kom je hier doen?" i Zonder een spier van zijn gezicht te vertrekken, gaf de Chinees hem ten ant- j woord: j ,,Bweng bwiefje u, m neer... gauw twug moet kom.' ..Wat bedoel je", vroeg Mr. Camber. I „Wie heeft je hier naartoe gestuurd? (Ingez. Med.) Politierechter te Middeliburg. Zitting van 17 Juni 1930. De volgende zaken werden behandeld: M. M. d. S., huisvr. van Th. V., oud 26 j., zonder beroep te Clinige, werd ten laste ge legd, dat ziji op 16 Mei j.l. te Clinge Louisa Maria Maas heeft beleedigd. Eisch f 10 boete of 10 dagen hechtenis. Uit spraak idem. J. C. d. V., oud 41 j., arbeider te Breskens, werd ten laste gelegd, dat hij op 6 Mei 1930 te Breskens Dingenis de Visser heeft be leedigd. Eisch f 10 boete of 10 dagen hechtenis. Uit spraak idem. Ma. v. d. B„ oud 19 j., ahbeidster te Clinge, werd verdadht, dat zij op 14 Mei j.l. te Hulst Delfina van Dorsselaar heeft beleedigd. Eisch 10 boete of 10 dagen hechtenis. Uit spraak idem. ,,Kjeine vwouwtje', zong de Chinees met een breeden glimlach en zijn oogen smeekend in die van zijn meester. ,,Kjeine vwouwtje." „0!" zei Mr. Camber op veranderden toon. „0!" Gen paar oogenblikken bleef hij, nu stram rechtop, den ouden Chineeschen bediende staan aankijken. Dan keek hi) Mrs. Wootton aan en boog... keek mij aan en boog eveneens, maar nu over- dreven vormelijk. ,,Ik hoop dat u me zult willen excu- seeren, Mr. /Knox", zei hij. ,,Mijn vrouw wenscht, dat ik dadelijk thuis kom." Ik boog ten teeken van instemming. Hij ging, op den voet gevolgd door Ah Tsong, naar de deur. Daar bleef hij staan en keerde zich naar me om. ,,Mr. Knox", zei hij. „Ik zou het bui- tengewoon op prijs stellen als u me, voor uw vertrek, een uur van uw tijd zou wil len schenken. Ik krijg, helaas, zelden be zoek. Maar iedereen hier in de buurt kent het Guest House... u hoeft maar te vra~ I gen en ze geven u inlichtingen over den weg. Van het eerste oogenblik af heb ik gevoeld, dat wij vele aanrakingspunten hebben... Tot weerziens dan..." Hij ging, met den Chinees achter zich aan, de deur uit en het half dozijn stoep- treden af. Toen het tweetal verdwenen was, keerde ik me naar Mrs. Wootton, de waardin, en keek haar met even op- getrokken wenkbrauwen aan. ,Ze knikte en zuchtte diep. Elken middag en elken avond hetzelfde_ spelle- tje en dat duurt nou al maanden", ver- telde ze me. „Dat loopt nooit goed af... A. A. B., oud 20 j., meubelmaker te Sluis, werd ten laste gelegd, dat hij op 12 Mei j.l. te Sluis, Augusta van Damime heeft ge stagen. Eisch f 15 boete of 15 dagen hechtenis. Uit spraak 10 of 10 dagen hechtenis. D. d. R., ou'd 33 j., arbeidster te Clinge (B.), werd verdacht, dat zij op 23 April j.l. te Clinge een glasruit, toelbehoorende aan F. Bolsens heeft vemield. Eisch f 10 iboete of 10 dagen hechtenis. Uit spraak idem. Door den Officier van Justitie te Middel- burg is hooger beroep aangeteekend tegen de navolgende vonnissen der Rechttoank van 13 Jrmi 1930; L. v. R., oud 39 j., huisvrouw van A. H. d. V., zonder beroep, wonende te Ter Neuzen. waarbij zij wegens verduistering is veroor deeld tot 6 maanden gevangenisstraf, voor- waardelijk met een proeftijd van 2 jaar. E. L. B., oud 38 j., schoenmaker te Graauw, ter zake van diefstal, veroordeeld tot 3 maan den gevangenisstraf, voorwaardelijk met een proeftijd van 3 jaar. J. D., oud 53 j., rijwielhandelaar te Hoek, wegens verduistering veroordeeld tot 1 maand gevangenisstraf, voorwaardelijk met een proeftijd van 1 jaar. A. M. DE JONG CONTRA NAP DE LA MAR. Zooals men zich zal herinneren wenscht de heer A. M. de Jong het contract tusschen hem en Nap de la Mar, betreffende de op- voeringen van „Meryntje Gyzen's Jeugd", Flierefluiters Oponthoud" en ,„Het Verraad" te ontbinden. of der most verandering in kommen." „Wat? Komt Mr. Camber hier elken dag en wordt hij elken dag door dien Chineeschen bediende van hem gehaald?" „Twee maal elken dag", verbeterde de waardin me, ,,en zijn arme vrouw laat 'em elken keer door dien Chinees weg- halen." ,,Wat een drama", mompelde ik. ,,En dat met zoo'n man!" „Tja', zei ze, terwijl ze ijverig de kroe- zen en glazen van de toonbank begon aif te pakken, ,,'t is zonde, maar wat ken ik der an doen?" ,,Woont Mr. Camber al lang hier in de buurt?" informeerde ik voorzichtig. ..Bijkans drie jaar, meneer. Toen heb-ie het Guest Hjouse in Mid Hatton gehuurd. Ik herinner me alles nog zoo goed, om reden er een herrie van belang geweest is om die Chinees, die-ie meebrocht." ,,Ja, dat zal wel een heele opschudding veroorzaakt hebben zei ik. ,,Is dat zoo- genaamde Guest House een groote be- zitting?" „0, nee, meneer, heelemaal niet. Niets als tien kamers en een tuin. 't Heb jare leeg gestaan. Vroeger heb t aan wat we hier noemen: Orayland Park Estate be- hoord." „Mr. Camber is zeker een schrijver of een dichter, niet?" Ik geloof van wel, meneer. Ik heb tenminste nooit anders gehoord. (Wordt vervolgd.)

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1930 | | pagina 1