ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBEAD VOOR ZEEUWSCH-VIAANDEREN No 8297. Maandag 12 November 1928. 68e Jaargang. Eerste Blad. Tar Neuzensche Courant Derde Blad. 6E menqde'b bricFteh. ABONNEMENTSPRIJ S: Aankondiging. BIHNENLAND. De innemende Landlooper VooTBdfl[eNeCn° Amerik!0#" 5. l.nden^tlS »Sen fe. Ab'onnemeM^or he. vSoruf.be.al.nc, Dit Had verschijnt icdercn Maandag Woensdaq- en Vrijdagavond.-r—— lrwBurgemeester en Wethouders van ZAAM- SLAG, brengen ter algemeene kennis, dat te beginnen op Vrijdag S November. No. 8296. door E. I. RATH 53) NEUZENSCHE COURANT over den minister van arbeid deelt spr. niet. Komende tot de partijqroepeerinq wijst spr. er op, dat niet tot een parlementair kabinet kan worden qekomen zonder de samenwerkinq van qroepen. Spr. betoogt, dat de r.k. partij voor al- les in het staatsleven de Christelijke be- ginselen wil zien uitgewerkt. Hij meent voorts, dat de uitqaven voor sociale en ndn wedel aan de beurt DE BEGROOTING VAN ARBEID, HANDEL EN NIJVERHEID. In de memorie van antwoord aan de Tweede Kamer over zijn beqrootinq voor 1929 deelt de minister van arbeid, han- del en nijverheid o.m. het volqende mede Het advies van den'Hooqen Raad over een algemeenen maatreqel van bestuur betreffende den wekelijkschen rustdag van transportarbeiders te land kan bin- sprake was. De regeering zal blijven doen wat mogelijk is om onware of tendentieu- ze inlichtingen van bet publiek tegen te gaan. Een afdoend middel daarentegen staat echter niet te harer beschikking. Het is welbekend, dat de regeering ern- stig wensoht met Belgie tot een goede op- lossing te komen. Voor zoodanige oplos- sing is noodig, dat de te treffen regeling zooveel mogelijk op den voet van weder- keerigheid geschoeid zij, zoodat beide lan- i had verdiend, want het was weer een mooie uitvoering. In den aanvang scheen het ons en we bemerkten, dat we daarin niet alleen stonden slap en zonder pit. De ,,onbe- kende factor was er toen blijkbaar nog niet in. Het spel kwam echter spoedig op dreef, niet het minst door mevr. Sophie Stein, die als tante bijzonder te genieten qaf door de vertolking der rol van Kate Harborow. met haar tegenspeler, den heer VAN OVER DEN MINISTER VAN ONDERWIJS. Blijkens het voorloopig verslag over hoofdstuik VI der Rijksbegrooting vond het beleid van den Minister bij vele le- den scherpe gfkeuring. Geklaagd werd over zijn geringe voortvarendheid en over zijn gebrelc aan initiatief. Verder dan plannen maken komt het bij den bewinds- man niet. Wat onder het bewind van den Minis ter tot stand is gakomen is eigenlijk niets anders dan de vervroegde invoering van den 7jarigen leerplicht, eerst na herhaal- den aandrang uit de Kamer en anderhalf jaar te laat. Ook in het komende jaar heeft men blijkbaar niets te verwachten, gezien het opzienlbarende feit, dat in de Troonrede met geen woord over het on- derwij's gerept wordt. Vooral ten aanzien van het nijverheids- onderwija is veel achterstand, art. 25 van de Nijverheidswet bleef ondanks herhaal- den aanSrang buiten werking gesteld, terwijl verwacht had mogen worden, dat nu de middelen ruimer vloeid'en, voor al ien de belemmeringen van de stoipwetten, zoowel voor het nijverheids- als voor het middelbaar en voorbereidend hooger on derwijs zouden worden opgeheven. Voorts kan het buitengewoon lager on- derwijs, tengevolge van niet uitvoering van de regeling der wet van 1920, zich niet vrijelijk ontwikkelen. Voor de lichamelijke opvoeding wordt niets gedaan, evenmin aan 'n behoorlijke regeling van het handelsonderwijs. De verbetering van de opleiding der leeraren laat op zich wachten. Van andere zijde werden deze opmer- kingen weersproken. Opgemerkt werd, dat het voorbarig is thans reeds een eind- oordeel over het beleid uit te spreken, daar juist het vierde jaar vaak een vrucht- baar jaar blijkt te zijn. Vele leden zouden het intusschen buitengewoon bedenkelijk vinden indien ten opzichte van het aan- vullend onderwijs niets geschiedde, ter wijl de Minister toch ten opzichte van dit onderwijs in een zeer gunstige positie verkeert. Mocht de Minister in deze zaak tekort schieten, dan zouden ook deze le den moeten erkennen, dat zijn beleid een groote teleurstelling is geweest. iSommige leden meenden, dat indien het den Minister mociht gelukken nog in dit zittingsijaar een wet op het middelbaar en voorbereidend hooger onderwijs en een wet op het aanvullend onderwijs in het Staatsblad te brengen, niet gezegd zcsu kunnen worden dat zijn bewind on- vruchtbaar is geweest. KINDJE OVERREDEN EN GEDOOD. Een ernstig ongeval heeft aan het vierjarig dochtertje van den heer T. aan den Aals- meerderdijk te Haarlemmermeer het leven gekost. Het kind kwam uit een poort naast de woning en holde den weg op, juist toen de heer V. uit Uithoorn met zijn auto naderde. Deze zag het gevaar aankomen en gooide het stuur om. Hij mocht er echter niet in slagen het ongeluk te vermijden. De kleine werd overreden en gedood. Het lijk was onherken- baar verminkt. De politie heeft proces-ver- baal opgemaakt. De auto werd in beslag ge- nomen en naar Hoofddorp getransporteerd. EEN ENGELSCH I.EGER VLIEGTUIG VERMIST. Naar het Engelsche Luchtvaartdeparte- ment mededeelt, is Dinsdagavond een mili- tair vliegtuig van het vliegveld Catterick op- gestegen tot het doen van een dienstvlucht, zonder tot dusverre te zijn teruggekeerd. Een uitgebreid onderzoek, dat ingestelu werd, is zonder resultaat gebleven. GROOTE BRANDEN. Woensdagnacht is de grotoe suikerfabriek Tanberg aan de Saale door brand vernield. De schade is zeer groot, te meer daar ook een groote hoeveelheid suikerbieten in de vlam- men is opgegaan. Te Gross Breitenbach is de houtdraad- fabriek van de firma Eckhardt geheel ver- brand. De oorzaak is vermoedelijk brand- stichting. Te Neurenberg is de verffabriek Miinch- berg door brand verwoest. De schade wordt op ruim 250.000 mark geschat. DE MOORD OP SERGEANT KOSCH. Het geval van den onder-officier bij de rijksweerbaarheid Kosch, die eenigen tijd ge- leden te Maagdenburg vermoord is gevonden, terwijl zijn verloofde, Anna Noth, in ernsti- gen toestand naar een ziekenhuis moest wor den vervoerd, waar zij verleden week werd gearresteerd, is thans opgehelderd. Na een verhoor, dat 4 uur duurde, bekende Anna Noth, dat zij van het leven had willen schei- den, maar op den inval gekomen was, haar verloofde eerst te dooden. Zij had sergeant Kosch doodgeschoten en was zelf in de Elbe gesprongen om zich van het leven te beroo- ven. Voorbijgangers hadden haar dat echter verhinderd. DE UITBARSTING VAN DE ETNA. De uitbarsting van de Etna in het jaar 1928 zal, schrijft de N. R. Crt., met een zwarte kool in de reeks uitbarstingen van deze eeuw, waarin zij de zevende is, aangeteekend blij ven. Zij is ook volgens de vuleanalogen van sier ongekende kracht. Mascali is al door den lavastroom getroffen. Het stadje is ten deele verwoest, evenals het dorp Nunziata. Thans nadert de gloeiende stroom Giarre, ten Zuiden van Mascali, een stad van ongeveer 27000 inwoners, die een belangrijk centrum is voor den wijnhandel. Naar een telegram uit Rome, van Woensdag gedateerd, meldde, was toen de lava al tot op een steenworp af- stands van de stad gekomen. Ook Fiume- freddo, ten Noorden van Mascali, een plaotsje van 3000 inwoners, loopt gevaar. Hetzelfae telegram meldde, dat alle verbin- dingen met de getroffen streak verbroken zijn, terwijl tevens alle electrische draden vernield werden, waardoor de streek in het donker zit. Ook de voornaamste waterlei- ding is verwoest, zoodat de watertoevoer verbroken is. Mascali en Nunziata zijn slechts van den algeheelen ondergang gered, doordat zij gebouwd zijn op kleine verheven- heden van het terrein, waardoor de lava in het stroombed van de rivier op vele plaatsen er onder langs stroomt. Te Mascali werd echter, ondanks deze gunstige omstandig- heden, toch nog het grootste gedeelte der huizen verwoest. De lava stroomde over het marktplein, bracht het gemeentehuis tot in- storten, benevens verschillende kerken, be- reikte vervolgens de hoofdkerk, welks facade en toren echter nog overeind staan. In Nun ziata was de verwoesting nog grooter. Op het oogenblik is de lava reeds driehonderd voet voorbij Mascali gestroomd, en het is te voorzien, dat, tenzij de lavastroom onmiddel- lijk ophoudt, deze en nog andere steden van het aardoppervlak zullen verdwijnen. Waarlijk dramatische scenes speelden zich af te Mascali, waar de naamdag gevierd werd van den patroon St. Leonardo. Slechts wei- nige inwoners waren in de nabijheid geble ven van hun bedreigde woningen. Zij hadden zich verzameld rond een altaar, dat buiten de kerkdeuren was opgericht. Priesters leidden den dienst aan het altaar, waarbij de geloo- vigen op den grond knielden om de genade van den hemel af te smeeken. Hun gebed werd verbroken door het kraken van instor- tende huizen, toen de gloeiende lava over de boorden van de stroombedding heenstroomde en het stadje binnendrong. Sommigen vlucht- ten in paniek, met kreten van ontzetting, ter wijl anderen naar hunne huizen snelden, om nog te redden, wat te redden viel. Intusschen schoof de lava langzaam doch onverbiddelijk voort, alles vernielende wat zij op haar weg ontmoette. Spoedig was de lucht boven de stad zoo heet als in een oven. De geheele stad was verlaten, prijsgegeven aan de Etna voor zijn vemielingswerk. Alles wat slechts even branden kon, vloog in brand, wat sterk bij- droeg tot het schrikv/ekkende van dit ont- zettende schouwspel. Het ziet er echter nog niet naar uit, dat het einde van deze uitbars ting nabij is. Vulcanologen voorspellen in- tegendeel, dat het een langdurige uitbarsting zal zijn. De lava nadert de spoorbrug bij het station GiarreRiposto van de lijn Messina Catania. Blijkens een bericht van Donderdagochtend uit Messina blijft de vulkaan in een werking, zoo hevig als de vulkanologen op den berg nog nimmer aanschouwd hebben. Een stuk van den spoorweg CataniaMessina is thans ook door de lavamassa overstroomd, zoodat het reizigersverkeer tusschen deze beide hoofdplaatsen met stoombooten onderhouden moet worden. De vluchtelingen uit Mascali en Nunziata zijn elders ondergebracht. In de bedreigde plaatsen houdt men processies en kerkdiens- ten om 's hemels genade af te smeeken. Toen de bewoners van Mascali machteloos moesten toezien hoe de vurige lavastroom hun huizen binnendrong en de vlammen alles verwoest- ten, hebben er zich hartverscheurende toonee- len afgespeeld. EEN FAMILIEDRAMA. Een familiedrama heeft zich afgespeeld in een woning in de Dresdnerstrasse in het Zuid-Oosten van Berlijn. Aldaar woonde een 28-jarig kantoorbediende met zijn 37-jarige vrouw en hun zevenjarig dochtertje. De echtgenooten leefden in onmin met elkander. Toen Maandagnamiddag iemand de familie kwam opzoeken deelde het zevenjarig doch tertje mede, dat haar ouders nog steeds slie- pen en zij hen sinds Zondagochtend niet meer had gezien. De bezoeker drong nu met een paar buren de woning binnen en vond de vrouw dood in haar bed liggen. Zij was door messteken in hoofd en borst omgebracht. De man lag bewusteloos op een sofa; hij had de gaskraan opengedraaid, maar daar de munt- meter niet voldoende gas meer had gegeven is hij er levend afgekomen. EEN VEESTEKEI.ING IN DOODSGEVAAR. Een vreemdeling, die te Hamburg aan boord van 'n stoomschip was geslopen en zich in het kolenruim had verborgen, raakte doordat er nieuwe kolen in het ruim werden gestort, in een zeer benarde positie. Tijdens de vaart naar Cuxhaven trachtte de verstekeling door het geven van klopsignalen de aandacht op zich te vestigen. De bemanning boorde gaten in den wand, waardoor de man ten minste van voldoende lucht kon worden voorzien. Nadat draadloos aangevraagde assistentie kwam opdagen, kon de bunkerwand met een zuurstofapparaat worden doorgebrand fin werd de ingeslotene bevrijd. De verstekeling, die een Let bleek te zijn, werd in handen van de politie gesteld. KOLEND AMPVERGIFTIGIN G. In den nacht van Maandag op Dinsdag heeft zich op een Elbe-aak uit Hamburg, die in de nabijheid van de Neustadter Leder- fabriek in Mecklenburg-Schwerin lag, een noodlottig geval van kolendampvergiftiging voorgedaan. De drie arbeiders, die met het lossen van de aak waren belast, hadden de kachel in de kajuit aangestookt en hadden zich daarna ter ruste begeven. Door de ont- wikkeling van kolendamp raakten zij alle drie bedwelmd. Toen zij gevonden werden waren twee hunner reeds overleden. De derde is in hopeloozen toestand naar het zieken huis vervoerd. EEN KELDER VAN 35 VERDIEPINGEN. De Japansche architecten schijnen een ge- bouw dat diep in den grond gebouwd is be- stand te achten tegen aardbevingen. Men heeft althans in Tokio een plan ontworpen voor een gebouw van 35 verdiepingen in den grond. Het zal gebouwd worden met stalen vakwerk en cylindervormig worden. De ven- tilatie wordt verkregen door een ronde lucht- schacht van 17.5 M. diameter. De bouwkos- ten zijn begroot op 2 millioen dollar. AUTO-ONGELUK IN FRANKRIJK. Een Reuter-telegram uit Pontoise meldt; Op den rijksstraatweg bij Gonesse sloeg een auto tengevolge van de gladheid van den weg over den kop en kwam tegen een boom terecht. De bestuurder, de heer Louis Rou- hart uit Utrecht, 69 jaar oud, bekwam slechts eenige schrammen, doch zijn vrouw, mevr. Sophia RouhartVan der Est, 40 jaar oud, was op slag dood. Zijn schoondochter, mevr. Andree Rouhart, 25 jaar oud, werd zwaar ge- wond overgebracht naar het Hopital Lariboi- siere te Parijs, waar zij overleed. EEN GROT ONTDEKT. Een archeoloog van bekendheid, de inge- nieur R. de Joly, heeft bij Montdardier (Gard) op den oostelijken uitlooper van de hoogvlakte van Larzac een grot ontdekt, waarin sporen van menschelijke bewoning tijdens het einde van het steenen en het begin van het bronzen tijdperk zijn aangetroffen. Vaatwerk van allerlei afmeting en op ver schillende wijzen versierd is er gevonden en ook is er een gedeelte van een menschelijken schedel ontdekt, die een uitgesproken doli- chocephalen vorm heeft. Binnenkort zal deze grot, die moeilijk toegankelijk is, stelselmatig worden onderzocht. GRATIS LEVENSVERZEKERING VOOR LUISTERAARS. De luisteraars in Duitschland ontvangen bij den aanvang van 1929 een welkom Nieuw- jaarsgeschenk in den vorm van een gratis levensverzekering. Iedere luisteraar is dan n.l. wanneer hij zijn radiobelasting betaald heeft, gratis verzekerd tegen overlijden, per- soonlijk letsel en schade aan eigendommen, veroorzaakt door het gebruik van zijn radio- toestel. EEN WALVISCH IN DE BAAI VAN FLENSBURG GEVANGEN. Twee visschers uit Gliicksberg, hebben bij het dorpje Miirwick in de baai van Flensburg een jonge walvisch weten te vangen, die 4% Meter lang was en ruim twee duizend pond woog. Het dier is waarschijnlijk van een groep walvisschen afgeraakt, die de vorige week in de baai van Apenrade, vlak bij de Deensche grens, door visschers aangetroffen was. EEN DORP AFGEBRAND. Een groote brand heeft zoo goed als een geheel dorp bij Agram verwoest. De brand- weer uit Agram, die naar de plaats van den brand was gegaan, was daar spoedig na het uitbreken van den brand aangekomen. We- gens afwezigheid van den burgemeester van het dorp kon zij echter geen machtiging krij- gen mede te werken aan het blusschingswerk en zij zag rustig toe hoe nagenoeg het geheele dorp in vlammen opging. Het gebeurde heeft in Agram groote op- schudding verwekt. ZOEBKOFF VARIeTE-ARTIST Zoebkoff, de echtgenoot van prinses Victo ria en zwager van den ex-keizer, heeft weer een teeken van leven gegeven. Zooals men weet, vertoeft hij in het groothertogdom Luxemburg. Een Parijsch impressario, is hem daar gaan opzoeken, en heeft hem over- gehaald music-hall artist te worden en in het komende seizoen het Parijsche publiek in een groot variety van Montmartre op een paar moderne dansnummers te vergasten. Zoebkoff verklaarde het voorstel te hebben aangenomen in de hoop, dat hij als music- hall artist misschien niet langer zal be- schouwd worden als ongewenscht element en weer in Duitschland zal toegelaten worden. VLOE1PAPIER. Evenals zoovele andere uitvindingen be- rust ook de uitvinding van het vloeipapier op een vergissing. In een papierfabriek in het Engelsche graafschap Berkshire vergat jaren geleden een arbeider de noodige stijfsel in de pap te doen. Eenigen tijd later echter ontdekte de directeur der fabriek toevalligerwijs, dat het ,,ongesteven" papier de hoedanigheid bezat inkt in zich op te nemen zonder deze te doen vervloeien. Aldus kwam het vloeipapier in de wereld en verdween het fijne, gekleurde zand, dat sedert eeuwen reeds als droogmiddel diende. Vervolg. ,,Jk ben nu zoo eerlijk, als t maar kan, vervolgde ze bijna hardop. „Ik weet niet zeker, of ik verliefd op hem ben. Ik ge- loof het wel, maar ik ben er niet zeker van. Meestal ben ik woedend op hem; ik haat hem bijna. Dat staat als een paal bo ven water; maar overigens eigenlijk aldoor, zelfs als ik hem haat houd ik eigenlijk zoo veel van hem, dat ik er zelf bang van wordt. Als het waar is, dat ik verliefd op hem ben, is het vreeselijk. Als het niet zoo is, wat mankeert me dan?" Ze stond plotseling op en liep naar den spiegel, waar ze schrok van haar gloeien de wangen. ,,Ja, ik geloof heusoh, dat ik verliefd ben", zei ze doodongelukkig en begon weer heen en weer te loopen. .Anders zou ik niet jaloersch zijn op Minnie Har lan. Herb Wheeler heeft me nooit ja loersch gemaakt. Als ik nog niet verliefd ben, dan ben ik toch op weg het te wor den, wat precies even erg is. Het is een schande voor mezelf en voor mijn familie en ik kan het niet helpen. Ik ben een verrader! Ik ben een huichelaarster en een zwakkeling. Ze moesten me maar dood schieten!" Toen Hilda zoo ver gekomen was met haar zelfvernedering, kalmeerde ze een beetje. Ze was ten minste eerlijk geweest tegenover zichzelf al was het een bittere vernedering geweest. Wat nu? ,,Een ding staat vast," peinsde ze. ,,Als ik verliefd ben of wordt, is het hoog tijd, dat ik iets over hem te weten kom. Als hij weg gaat wat hij natuurlij'k niet doet zal ik nooit wijzer worden, tenzij ik hem naloop, wat ik waarschijnlijk zou doen, gezien het feit, dat ik alle schaamte- gevoel verloren heb. Hij is geen land looper geen gewone ten minste; maar wat is hij wel? V/ie is hij? Waarom is hij hier qekomen? Ik ben blij, dat hij niet Franklin Fielding is. Ik zou het niet kun nen uiitstaan, voortdurend ontleed te wor den; toch heb ik het cevoel alsof hij me aldoor bestudeert. Hij kent ons door en door! En ik wil en zal weten. wie hij is. Als hij een verleden heeft, wil ik er alles van te weten komen. De v.raag is, hoe? Over dit vraagstuk dacht Hilda gerui- men tijd na. Het was nutteloos naar Wade Rawlins zelf te gaan; ze spraken nauwe- lij'ks meer tegen elkaar. Bovendien zou hij toch niets zeggen; hij zou er alleen be- hagen in scheppen haar nog meer van de wijs te brengen. Toen dacht ze aan Marian. Het jong- ste lid van het gezin had een wonderlijk talent om achter alle mogelijke dingen te komen. Als ze Marian kon vertrouwen, zou ze een goede kans hebben iets te we ten te komen over den man, wiens komst op Kilbourne Heights haar zoo in het nauw gebracht had. ,,Maar hij zal er voor boeten hij zal er voor boeten! mompelde Hilda, toen ze haar zuster ging zoeken. Marian luisterde aandachtig naar al wat haar zuster te vertellen had en keek Hilda aandachtig aan. ,,Ik ben er niet zeker van, 'dat hij me iets zal vertellen' zei ze eerlijk. ,,Hij heeft het nog nooit gedaan." ,,We moeten het weten om ons zelf te beschermen zei Hilda nadrukkelijk „Als hij niet weg wil gaan, moeten we weten wat hij op zijn kerfstok heeft wat hij voor ons verbergt." ,,Je praat, alsof je bang bent, dat hij een oplichter is", vond Marian. ..Dat is hij waarschijnlijk. Waarom niet?" ..Wat zou dat fijn zijn- Het zou ook gevaarlijk kunnen zgn Dit lokte Marian evenzeer aam hoe- wel ze er niet veel vertrouwen in had. ..Ik zal zien, wat ik kan doen zei ze. ,,Zeg, Hilda, heb je soms een paar dodat Hilda haalde haar geld te voorschiin. ..Het is beter, dat we het weten, dan kunnen we zoowel Minnie Harlan als onszelf beschermen", zei Marian, terwijl ze het geld wegborg. ..Natuurlijk", zei Hilda. ,,Dat had ik ook al gedacht. Toen Marian verdween, zuchtte haar oudere zuster en maakte een gebaar van diepe wanhoop. ,,Het is vreeselijk moeih]k om eerlgk te blijven tegenover jezelf zuchtte ze. Marian glimlachte ondoorgrondehjk, toen ze verdween met Hlda s twee do. lars. Ze had nu zekerheid gekregen om- trent iets, waarover ze al een heel tijcije had nagedacht. Nu moest ze zien, hoe- veel munt ze er uit kon slaan. Het duurde een paar uur, voordat het haar qelukte Rawlins alleen te spreken te krijqen Hij leerde Bridge aan mevrouw Kilbourne, alsof deze laatste nooit pogm- gen in het werk had gesteld hem te laten verdwijnen. Na het eten. toen de scheme- rinq al qevallen was, kreeg Marian hem te pakken. Rawlins deed geen pogmgen te ontvluchten, want hij zag, dat ze in een geheimzinnige bui was en waarschgnlgk wel interessant zou zijn. ..Ik heb nieuws. Wade fluisterde ze. .iDat heib je altijd." .Nu is het groot nieuws, Wade ,,Voor den dag ermee. ,,Het is geen grap, Wade. Het is be langrijk voor jou. Het is iets, dat jij moet weten." t, w ore ik weer weggestuurar „Ik zei, dat het belangrijk was." ,,Ik luister." ,,Neen nog niet", zei Marian. .,je kunt niet maar zoo den hoorn opnemen en luisteren. Eer9t je dubbeltje in de gleuf, Wade." „Dat had ik kunnen weten' mopper- de hij. ..Hoeveel is het je waard? vroeg ze. ,,Hoe weet ik dat? Wat is het? ..Eerst betalen, anders krijg je niets te hooren. Zie ik er zoo gemakkelijk uit ,,Neen!" ,,Is het twintig dollar waard? vroeg Marian na een korte berekening. ,,A1 het nieuws in de heele wereld is nog geen twintig dollar waard" ant- woordde hij snel. ,,Ik wed, dat sommige menschen er wel vijftig voor over zouden hebben, Wade Rawlins." „Best mogelijk, maar ik niet." ,.Tien "dollar dan?" ,,Geen kwestie van, kleine afperser. „Luister eens het is iets over jou en Hilda," zei ze. ,,Zeg je nu nog niets? Hij begon nieuwsgierig te worden. ,,Ik heb op het oogenblik geen tien dollar," zei hij voorzichtig. ..Hoeveel heb je dan?' ,,Niet meer dan vijf." Marian keek hem verwijtend aan. (Wordt vervolgd.)

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1928 | | pagina 9