ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCh-VLAANDEREN. 8285. Maandag 15 October 1928, 68e faargan Eerste Blad. ""btoTei^lTnd, ABONNEMENTSPRIJS: BISSEHLAKP, TXTriLlKTOI De innemende Landlooper Binnen Ter Neuzen f 1,40 per 3 maanden Buiten Ter Neuzen fr. per post f 1,80 per 3 maanden Bij vooruitbetaling fr. per post 6,60 per jaar Voor Belgie en Amerika f 2,25, avenge landen 2,60 per 3 maanden fr. per post Abonnementen voor het buitenland alleen bij vooruxtbetahng. Dit blad vcrschijnt iederen Maandag Woensdag- en Vrijdagavond. MEPPEL BENADEELD VOOR 39 MILLE. Het totaal der bedragen, ontvreemd ten nadeele van de gemeente Meppel door den voormaligen secretaris, den heer J. v. d. Z. in de jaren 1918-1928, bedraagr biijkens het rapport van het verificatie- bureau der Ver. van Ned. Gemeenten 39.349.70%. In bedoeld rapport wordt geconstateerd, dat burgemeester Knop- pers herhaalde malen handelingen heeft gepleegd, die in strijd waren met de ge- meentewet, terwijl den ontvanger, den heer G. H., onachtzaamheid en gemis aan verantwoordelijkheidsgevoel wordt ver weten. Ook de directeur der gasfabriek de heer D. de K., heeft niet voldoende acht geslagen op bedoeld artikel. Verder wijst het rapport er o.a. op, dat de raads- leden Goldsteen en Odding in den distri- butietijd in loondienst geweest zijn bij de gemeente, en dat zij, zulks in strijd met art. 23 der gemeentewet, niet als raads- lid zijn afgetreden. WIJZIGING RIJKSTELEFOON- TARIEVEN. In de toelichting op de ontwerp-begroo- ting voor 1928 van de inkomsten en uit- gaven van de P., T. en T. is medegedeeld. dat sedert eenigen tijd een herziening van de locale en interlocal tarieven in stu- die genomen is. Deze arbeid is thans zoo- ver gevorderd, dat omtrent hetgeen ver- moedelijk verwezenlijkt kan worden, me- dedeelingen kunnen geschieden aan ver- tegenwoordigende colleges, teneinde hun oordeel terzake te vernemen. Nevens de belangrijke voorzieningen, in deze beschouwing behandeld, liggen nog verschillende andere, in het voordeel van de aangeslotenen, doch van minder ver- strekkende beteekenis in het voornemen. De locale telefomie. Nu de Rijksadministratie staat voor een algemeene herziening van de telefoonta- rieven meent zij zich daarbij als hoofddoel te moeten stellen, de tarieven in hun toe- passing meer dan tot dusverre te doen zijn een zooveel mogelijk juiste vergeldinq van de te verleenen diensten en door het zoo matig mogelijk stellen van de ver- schuldigde bedragen, het nemen van een telefoonaansluiting binnen het bereik te brengen van een groot aantal personen die slechts weinig gesprekken zullen aan- vragen. Thans is dus het oogenblik ge- komen om voor de locale telefonie het verouderde vast abonnementstarief in na- volging van hetgeen in nagenoeg alle Europeesche landen geschiedde door een moderner systeem te vervangen. Een zorgvuldige bestudeering van de stof, waarbij ook rekening gehouden werd met de ervaringen, door buitenlandsche administrates opgedaan, leidde tot de keuze van het gesprekkentarief. Het volgens het gedachte systeem ver schuldigde bestaat uit twee bestand- deelen: le. een jaarlijksch bedrag als huur voor het min of meer individueele deel der te benutten installaties, het zoogenaamde grondbedrag en door E. J! RATH. 41) (Vervolg.) ,,Wees voorbereid op Hilda,' waar- schuwde Marian. „Ik zal naar beneden gaan en haar mijn verontschuldigingen aanbieden." ,,Ik denk niet, dat je daarmee ver zult komen, Wade Rawlins. Als ik in Hilda's plaats was, zou je er tenminste niet mee opschieten." Rawlins lachte, terwijl Marian zich met een gewichtig knikje van de trapleuning liet glijden. „Wat ben je van plan? Ga je Kane van haar bevrijden?" vroeg ze. ,,Ik heb nog niet eens gezegd, dat ze hem lastig valt." „Dat hoeft ook niet. Dat w-eet ik. Wees in ieder geval voorzichtig, W^ade. Ie kunt niet zoo heel ver gaan met Hilda. Ik zou het ellendig vinden als ze je wegstuur- den." „-Ik ook," bekende hij. ,,Zei je, dat Hilda op het tennisveld is?" ,,Ja! Maar houd je groot. Als ik jou was, zou ik me heelemaal niet veront- schuldigen", zei Marian. Ze keek hem na, terwijl hij naar bene den liep, en boog zich over de leuning om te zien hoe hij er van boven uitzag. „Als ik een jaar of vijf ouder was, zou ik hem wel aan kunnen! En nu naar Kane." Ze liep zonder plichtplegingen Kane s kamer in, evenals Rawlins gedaan had. Ze 2e. een bedrag per aangevraagd lo- caal gesprek; (inkomende gesprekken tellen niet mee). Voor de berekening van het aantal lo- j cale gesprekken worden van de uitgaan- de niet medegeteld: a. de aanvragen van interlocale of In ternationale gesprekken; b. aanbiedingen van telegrammen per telefoon; c. gesprekken, welke niet worden ge- voerd wegens bezet zijn van de aange- vraagde aansluiting. Vermoedelijk wordt niet meer dan drie cents per gesprek geheven. Welk tarief hier te lande zal ingevoerd worden, kan nog niet gezegd worden aangezien alle factoren voor de samen- stelling er van nog niet beschikbaar zijn. Wel kan reeds worden medegedeeld, dat vermoede'lijk niet meer dan drie cent pet gesprek geheven zal worden. Het laag- ste grondbedrag zal waarschijnlijk f 24 per jaar zijn, terwijl het hoogste vermoe delijk f 48 zal bedragen. Het ligt voorts in de bedoeling te be- vorderen, dat de thans verschuldigde bijdrage in de kosten voor het tot stand brengen van een telefoonaansluiting bestempeld met de minder juiste bena- ming van ,,entreegeld" ten bedrage van 25 in netten met niet meer dan hon- derd aansluitingen en van f 50 in de groo- tere netten, wordt afgeschaft in de eerst bedoelde netten en toi: f 25 verminderd in de overige netten. iDe buiten het minimumstariefsgebied van een net voor een aansluiting verschul digde jaarlijksche bijdrage van f 2 per 100 M., zal volgens de plannen tot f 1.50 per 100 M. verminderd kunnen worden. Verwacht mag worden dat het nieuwe tariefssysteem de ontwikkeling van de telefonie zeer ten goede zal komen. Interlocale telefoondienst. Voor het verkeer tusschen dichtbij el- kander gelegen plaatsen wordt thans van de telefoon weinig gebruik gemaakt. De verklaring daarvan is, dat men het bedraq van 0,20 nog te hoog acht in verband met de andere hulpmiddelen, waarover men beschikt. De afstanden, waarover hier te lande het tarief van f 0.50 geldt, zijn sterk uit- eenloopend. Voor het verkeer over groo- tere afstanden zal men als regel voor spoedzaken gaarne gebruik maken van de telefoon, omdat de verschuldigde ver- goeding van f 0,50 dan geenszins te hoog is in verhouding tot het nut, dat het ge bruik van de telefoon verschaft. Is de af- stand aanzienlijk, dan is de telefoon meestal het eenige verkeersmiddel, waar- mede in spoedgevallen tijdig het ge- wenschte resultaat wordt bereikt. Voor korte afstanden is evenwel een tarief van f 0.50 in veel gevallen te hoog. Voor dicht bij elkander gelegen plaatsen dient een lagere eenheidsprijs dan 0.20 te fl|Iden en de overgang in het tarief van f0.20 tot f 0.50 is te groot. Met betrekking tot het in vele gevallen te hooge tarief van jF 0.20 binnen een afstand van 15 K.M., zal invoering van een tarief van ten hoog ste /0.10 voor afstanden tot en met 7.5 K.M., waardoor het bestaande tarief tot de helft wordt teruggebracht, de thans zich voordoende bezwaren grootendeeis ondervangen. Berekeningen aan de hand van statis- zag hem voor het raam staan. Hij staardi somber naar den tuin. „Heb je geld, Kane?" vroeg ze. ,,Blut," antwoordde hij somber. ,,En je bent me al vijf dollar schuldig. „Ik wou er tien van maken. Jij bent mis- schien blut, maar toch nooit zoo erg als ik. Ik heb maar vijf dollar noodig. Die kan je me toch wel geven." ,,Ik heb je gisteren gezegd, dat ik geen cent meer leen en ik doe het niet ook. Hij wendde zich weer naar het raam, ten teeken, -dat hij het gesprek als geein- digd beschouwde. ,,Maar alles is vandaag veranderd, zei Marian minzaam. „Heelemaal veranderd, Gisteren was ik een onwetend meisje maar vandaag ben ik een wijze vrouw. „Dat maakt nog geen verschil van vijt dollar," mopperde hij. ,,Schiet op en hin der me niet langer.' Marian glimlachte koel, streek met de hand door het haar en slenterde langzaam de kamer door. Alleen, omdat je onbeleefd bent, zei ze, „en gierig, eisch ik tien dollar in plaats van vijf, Kane Kilboume! ,,Loop rond," zei hij mat. ,.Waar zal ik heen loopen? Naar een blonde schoone, in een blauwe japon, met een snoezigen blauwen parasol? Ze was nauwelijks uitgesproken or Kane keerde zich met een ruk om. ,,Een wat?" „Een schoone blonde, rond-dolend door Kilbourne Heights, op zoek naar een jong- mensch," fantaseerde Marian. Hij greep haar bij de schouders en een oogenblik was ze bang, dat hij haar iets zou doen. „Als Rawlins je Hij zweeg plotse- ling en keek haar woeden-d aan. ,,Maar Rawlins heeft me niets verteld zei Marian. ,,Geen woord. Ik heb niets uit hem kunnen krijgen. Hij is veel te be- tisohe gegevens hebben uitgewezen, dat de invoering van een tarief van f 0.35 voor afstanden van meer dan 15 K.M. tot en met 35 K.M. bezien van bedrijfs- standpunt, voor het regenwoordige mo gelijk is. Uit den aard der zaak zou het uitstrekken van deze tariefsverlaging over een verderen afstand dan 35 K.M. het publiek meer voordeel bieden, doch dan zou in verhouding t'' hetgeen voor an dere thans mede aan'de rede zijnde tele- foontariefsverlagingen noodig is, het be- drijf voor dit onderdeil een te groot gel- delijk offer moeten brengen. Het ontwerp is ter beoordeeling toege- zonden aan de Kamers van Koophandel en Fabrieken en andere belanghebben- den. VACCINATIE EN ENCEPHALITIS Ingediend is een wetsontwerp tot ver- lenging van den geldigheidsduur van tij- delijke bepalingen berreffende de vacci- natie vervat in de v. et van den 11 den Februari 1928. Bij genoem-de wet is de indirecte ver- plichting tot inenting tegen de pokken tot 1 Januaii 1929 opgeschort. Op dien datum zal die verplichting dus weder in werking komen, tenzij de duur der opschorting te voren bij de wet verlengd wordt. In verband hiermede heeft de Minister van Arbeid, Handel en Nijverheid het advies van de encephalitiscommissie in- gewonnen. In het antwoord deelt de com- missie mede, dat de cevreesde complica- ties na inenting zich nog voordoen en dat men er nog niet in is geslaag-d, zoo min hier te lande als in het buitenland, de oor- zaken der complicaties op te sporen. De commissie acht dan ook een verlenging van den opschortingsduur noodzakelijk en wel voor een termijn, langer dan een jaar. iDaar blijJkt, dat de omstandiqheden, welke aanleiding geven tot de totstand- koming van de wet van 11 Februari 1928 nog onveranderd aanwezig zijn, meent de Minister, dat de tijdelijke bepalingen van die wet vooralsnog moeten b-lijven gelden. Hoe wel de commissie met het oog op haar veelzijdige onderzoek'-.gen een verlenging voor den tijd van een jaar te kort acht, meent de Minister, in verband met de be- slissing van de Tweede Kamer, waarbij de geldigheidsduur van de wet tot een jaar werd bepenkt, een voorstel tot ver lenging met gelijken termijn te moeten doen. De Volksvertegenwoordiging blijft dan in de gelegenheid, van jaar tot jaar zich over dit belangrijke vraagstuk uit te spreken. Uit de stukken, die ter griffie zijn ge- deponeerd, blijkt met betrekking tot dc gevreesde complicaties, dat zich biijkens de voorloopige opgave in het eerste half- jaar 1927 op 99.940 vaccinaties 35 encep halitis gevallen hebben voorgedaan of 1 o.p 2855; in het eerste halfjaar 1928 deden zich op 28.800 vaccinaties voor 10 ge vallen of 1 op 2880, zoodat de ziektekans in de eerste helft van 1928 gelijk is ge weest aan die in de eerste helft van 1927 De gevallen over het eerste halfjaar 1928 waren aldus verdeeld, dat voorkwamen onderscheidenlijk 1, 1, 2, 4, 2 gevallen in de maanden Januari, Maart, April, Mei en ]uni, waarvan 4 met doodelijken afloop. Voorts blijkt, dat zoowel hier te lande als in het buitenland het onderzoek in verschillende richtingen in vollen gang is. trouwbaar. Ik kan wel achter de dingen komen, zonder dat ze ze me vertellen. Als je mijn schouders niet los laat, moet je me vijftien dollar geven. Hij liet haar los en deed een stap ach- teruit. Zijn wangen gloeiden en in zijn oogen lag wanho-op en doodsangst. ,,Als je er een wo-ord over rept, bega ik een ongeluk aan je!" dreigde hij. „Ik heb niet gezegd, dat ik het verder zou vertellen. Ik heb alleen gezegd, dat je me tien dollar zou leenen." Ze glimlachte tegen hem met zooge naamde zusterlijke genegenheid, maar Kane zag niet anders dan een grijns. Hoe- veel wist ze en wat? En als Rawlins het niet verteld had, hoe was ze er dan ach ter gekomen? Het was waarachtig chan tage! Maar als ze het eens vertelde. Zijn handen waren plotseling klam. >;Ik ik heb geen tien dollar," zei hij-. „Zoek", gelastte ze. ,,Ik zal je vijf leenen." ..Tien!" Hij frommelde onhandig in den zak. ,,Als je belooft, -niet ,,Tien dollar," zei Marian. ,,Het is bijna alles, wat ik heb." klaag- de hij. „Heb medelijden!" (Marian Cfreep het peld en liep achter- uit naar de deur. „Denk er aan, dat ik maar vijf leen, Kane. Die andere vijf zijn, omdat je zoo onaardig geweest bent. XXII. Hilda Kilbourne deed niet altijd, zoo- als men van haar verwachtte. Ze kon soms de meest onverwachte dingen doen en toen Rawlins haar aantrof op het tem nisveld, verrastte ze hem. Ze keek hem niet alleen vriendelijk, maar zelfs strale^d aan. „iSIeem een racket", zei ze. „We kun- Zoodra de werkzaamheden en haar resul- taten daarvoor ver geno-eg gevorderd zijn, zal een volledig rapport gepubliceerd worden. NEDERLAND—BELGIE. De correspondent van de N. R. Crt. meldt: Naar aanleiding van sommige berich j ten omtrent de Nederlandsch-Belgische onderha-ndelingen, on-langs in de Belgi- sche pers verschenen, schrijft de Indepen- dance Beige dat, in strijd met wat som- migen meenen te weten, de Belgische regeering haar eisch inzake een Moerdijk- kanaal niet heeft o-pgegeven. Minister Hymans verklaarde op 6 Juli j.l. in het parlement, dat het graven van laterale of complementaire waterwegen, bestemd om in de ontoereikendhei-d van de huidige verbindingen met den Rijn te voorzien, de voornaamste eisch van Belgie blijft. De -Belgisch-e regeering heeft van deze essen- tieele zaak, welke steeds het voornaamste punt van de op te lossen kwestie blijft. niet afgezien, zij is vast besloten. iedere oplossing te verdedigen, welke haar in deze materie voldoening kan geven. Moest dit onmogelijk zijn, dan zou zij voorloopig van een accoord afzien, om dat zij meening is, da-t een waterweg tot verbetering van de verbindingen van Antwerpen met den Rijn de conditio sine qua non is van ieder accoord met Neder- land. Tot dusver zijn er geen concrete vcorstellen; de besprekingen hebben plaats in algemeene termen, en ook voor de van een technisch standpunt te behan- delen vraagstukken is men bij algemeen- heden gebleven. Het is de kwestie van het kanaal AntwerpenRijn, die de knoop vormt der besprekingen en toetssteen zal zijn van den goeden wil van Nederland om tot een accoord te komen, dat ons vol doening kan geven. Men kan natuurlijk praten over het eventueele tha-ce, maar het komt er op aan, dat men overtuigd weze van de noodzakelijkheid van het kanaal. LLOYD GEORGE AAN HET WOORD. Op het congres van de liberale partij te Yarmouth heeft, schrijft de N. R. Crt., Lloyd George zijn aangekondigde groote rede gehouden, die het eerste schallende bazuingeluid is geweest tot omverwerping van de muren van het conservatieve re- geeringskasteel, waartegen in den aan- staanden voorzomer bij de algemeene verkiezing de aanval ondernomen zal worden. De zooveel gecritiseerde buiten- landsche staatkunde van Baldwin's regee ring was voor hem een gemakkelijk aan- valspunt. De man die eens de khakiver- kiezing aanvoerde met de leuze dat de ,,-keizer moest hangen", is nu een en al toeschietelijkheid tegenover Duitschland, wat de ontruiming van het Rijnland be- treft. Toont men een staatsman „oudc plunje" die zoozeer van de nieuwe ver- s-chilt, dan pleegt hij te zeggen „dat de omstandigheden toen heel anders waren Het is niet de eerste verbazingwekkende volte-face die Lloyd George maakt. Met de conservatieven, dien hij thans den strijd heeft aangezegd, zoo bitter dat hij nen nog best een set spelen voor het eten." Hij nam een racket op, dat op een bank lag en liep naar zijn plaats, waarop ze hem een keiharden bal serveerde. Geen woord over het verdwijnen van haar auto, geen woord over Annabelle, geen zweem van verwijt in blik of houding. Ze lachte hem uit, toen hij een harden bal miste; ze lachte zich zelf uit, toen ze probeerde een bal te halen, waar ze niet bij kon Ze speelde alsof ze met jeugdigen overmoed van het leven genoot. Rawlins begreep er niets van. Als ze wachtte tot een andere gelegenheid, ver- baasd-e hij zich over de manier waarop ze comedie speelde. Als ze het vergeten had maar dat was niet mogelijk. Als het haar niet kon schelen, was hij teleurge- steld en bezorgd. Hij verlangde niet n-aar een twistgesprek, maar hij hoopte, dat ze het tenminste vervelend zou vinden. Twee dingen, die hij niet kon ^rijmen, waren Marian's verslag en Hilda s hou ding tegenover hem. Hij werd achter- dochtig. Hij trad haar te gemoet met een verontschuldig-ing op de lippen, maar hij kwam niet verder en wist niet wat te doen. Hij tenniste dus maar zoo goed mogelijk, maar ook niet met veel succes, want ze won het gemakkelijk van hem. Toen ze naar huis wandelden, stak ze den arm door den zijn-e iets heel onge- woons voor Hilda en begon te praten over de moeite, die Grosvenor had met zqn waardigheid. ,,Hij strijdt een zielestrijd legde ze uit'.' „Zijn principes gelasten hem den dienst op te zeggen, maar zijn- nieuwsgie- righeid laat hem talmen. Hij wil zien, hoe het met jou afloopt.' ,,En heeft hij eenig vermoeden? vroeg Rawlins voorzehtig. „Niets bepaalds, voor zoover wij we- ten. Heeft iemand het?' niet met hen in een nieuwe regeering zou willen samenwerken, had hij,, ook na den oorlog, de coalitie gaarne bestendigd. Maar de Tory's kregen genoeg van hem toen hij in het incident over Tsjanak het Britsche rijk op den rand van een nieu- wen oorlog met Turkije bracht en zoo weinig bekommerd voor de handhaving van den wereldvrede leek, dien hij nu krachtdadig wil behoeden. Aan de arbei- derspartij tegenover welke hij de antithese thans scherp stelt, heeft hij toen hij in zijn eigen partij eenigszins vereenzaamd was komen te staan, daar hij Asquith niet als leider kon verdringen, menig lonkje toegeworpen en het heeft niet aan hem gelegen dat de toenadering mislukte. Op di>t oogenblik is de bewegelijke Welsch- man echter weer de onbetwiste leider van de liberale partij. Hobhouse, de voorzitter van het congres, heeft het ronduit gezegd. De politieke vooruitzichten geven hem weer kans op het spelen van een belang rijke politieke rol en het oefenen van groo- ten invloed, De drie partijen; conserva tieven, arbeiderspartij en liberalen zullen ieder voor zich den verkiezingsveldtocht in een fellen driehoeksstrijd voeren en, wegens het ontbreken van het stelsel van herstemmingen, zullen de liberalen in het voor hen gunstigste geval weer, maar met versterkte gelederen in het Lagerhuis tus schen de twee andere partijen in komen te staan. De verwachting is dat de con servatieven zooveel van hun groote meer- derheid zullen -zien afbrokkelen dat zij niet meer tot krachtig regeeren in staat zijn, zoo zij zelfs niet in de minderheid zullen komen. Deze constellatie opent voor een schran- der parlementairtacticus als Lloyd Georqe gulden vooruitzichten. Want ofschoon de liberalen dan als zwakste partij de re geering niet in handen kunnen nemen, kunnen zij alle schoone verkiezingsbelof- ten van de twee andere partijen, de con servatieven en de arbeiderspartij, volkor men sterihseeren en de aan het roer zit- tende regeering dwingen den steun der liberalen te koopen door verfatsoeneering van haar wetgevende maatregeien in overeenstemming met liberale eischen. ,,-In geen geval", zeide Lloyd George, zullen de liberalen voor een coalitie te vinden zijn. Wanneer een der andere par tijen aan het bewind komt, hebben de libe ralen de ke-us tusschen verworging in een koord van tarieven of vierendeeling door het socialismeGeestig-er kon de toe- stand niet gekenschetst worden. Lloyd George, die het zelfstandig leven boven een dergelijke parate executie ver- kiest, voelt zich als een staatsman die een nieuwe politieke jeugd tegemoe-tgaat, en voor de liberale partij is,' indien alles niet heel anders loopt dan het zich laat acn- zien, weer een belangrijke rol in het par lement weggelegd. EEN KANAAL VAN ANTWERPEN NAAR ZEEBRUGGE? De Brusselsche Standaard bevat een ultvoerig pleidooi voor den aanleg van een kanaal van An-twerpen naar Zeebruq- ge, w-elk plan naar het blad zegt, in West- Vlaanderen hardnekkige verdedigers vindt. Uit de door het blad aangehaal-de ar- gumentatie blijkt de vrees voor een ver- zanding der Schelde. Daarom moet de ,,Och, er zijn natuurlijk verschillen-de theorieen", zei Hilda. ,,Bijvoorbeeld „Ik ben bang, dat ze te fantastisch zijn. Wade. Je zoudt er om lachen en ik twij- fel er niet aan, of we hebben het allemaal mis." „Wat is jou theorie?" Hilda keek hem van ter zijde aan en schudde het hoofd. -Dat is een duister hoofdstuk". zei ze. „Moeilijk te lezen dus," veronderstel- de hij. ,,Voor menschen met slechte oogen. Rawlins lachte om de nieuwsgierigheid te verbergen die ze bij hem opgewekt had. Hij begreep dien mid-dag niets van haar. Ze deed alles anders, dan hij verwachtte. Hij begreep heelemaal niet, waarom ze niet woedend op hem was of waarom ze terugkwam op het duistere hoofdstuk, Grosvenor als aanloop. Hij voelde zich niet op zijn gemak. Ik wou, dat jij me dat hoofdstuk eens voorlas", zei hij. .,1k geef graag toe dat je goe-de -oogen heb-t, zelfs, dat je helder- ziend bent." Ze hadden het terras bereikt. ,,Op een anderen keer' zei ze, ,,zal ik misschien probeeren het je voor te lezen. Als ik niet alles kan ontcijferen, kan je me misschien helpen, maar nu moet ik me gaan verkleeden voor het eten." Zoo Jiet ze hem dus onvoldaan achter. Hij zag haar niet weer, voordat de heele familie zich aan tafel zette. Na het eten trachtte hij een uitleg te krijgen van Ma rian, maar ze kon hem niet wijzer maken. „Het eenige, wat ik je kan aanraden. zei Marian, „is voorzichtig te zijn. Het is niet natuurlijk, dat Hilda lief tegen je is, na wat er gebeurd is. Ik heb nog nooit gezie-n, dat ze iemand de andere wanq toekeerde." (Wordt vervolgd.) C NEUZENSCHE COURANT

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1928 | | pagina 1