ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. No. 8282 Vrijdag 5 October 192 68e Jaargang pbedikbeubtehT ABONNEMENTSPRIJS: BINNENLAND. B|U I TEN L A N,D. 8 P 0 E I GEMEENTERAAD VAN TER NEUZEN. s Zondag 7 October 1928. TER NEUZENSCHE COURANT Binnen Ter Neuzen f 1,40 per 3 maanden Buiten Ter Neuzen fr. per po3t f 1,80 per 3 maanden Bij vooruitbetaling fr. per post 6,60 per jaar Voor Belgie en Amerika f 2,25, overige landen 2,60 per 3 maanden fr. per post Abonnementen voor het buitenland alleen bi) vooruitbetaling. Dit blad verschijnt iederen Maandag-, Wccnsdag- en Vriidagavand. DE MOSSELPACHTERS TE BRUINISSE. Op de schriftelijke vragen van het Tweede Kamerlid den heer Drop betref- le*de de dagvaarding van pachters van schelpdieren-visscherij-perceelen te Brui nisse ter betaling van op 1 Maart ver- sckenen pachtsommen over het verloopen jaar, heeft de minister van Financien het volgende geantwoord I. Het is den ondergeteekende be- ke»d, dat dertien pachters van schelpdie- ren-visscherij-perceelen te Bruinisse, met hun borgen, tegen 12 September jl., vo'or de rechtbank te Middelburg zijn qedaq- vaard, ten gevolge van de niet-betaling va* de over het jaar 1 April 192731 Mei 1928 op 1 Maart jl. verschenen pacht sommen. II. Op grond van artikel 9 van de Algemeene Voorwaarden van Verpachting geldende voor alle door den Staat in het openbaar verpacht wordende vischplaat- §ea binnen het gebied der Zeeuwsche Stroomen, werd bij dagvaarding ook ge- vorderd de betaling van 1 procent boete pes maand van 1 Maart 1928 af. III. De ondergeteekende heeft tot instel- lea der procedure last gegeven, na raad- te belangstelling van de zijde van het pu- bliek. De aveiij van het de>de vliegtuig. Omtrent de averij, welke het derde vliegtuig de H.-N.A.F.C. in B.itsch-Indie bij Cawnpore heeft gekregen, deelt de direct e van de N. I. L. het volgende mede. Uit een telegram, ontvangen van de bemanning Prillwitz, Wegner en Lischer, blijkt het volgende: Op weg van Nasira- bad naar Allahabad heeft het vliegtuig met krachtigen tegenwind te kampen ge kregen. Door de duisternis is het over vallen, alvorens het doel was bereikt. De eerste bestuurder heeft toen de landing uitgevoerd op de renbaan te Cawnpore. Hierbij heeft het linkerrijwiel een lage hooischelf geraakt, d e op de renbaan lag. Het linkergedeelte van het land ngstoestel is beschadigd. De post is per trein door- 1 gezonden. Het giste en vertrokken vierde vlieg tuig heeft, zooals men hierboven kan le- zen, een speciale werkruigkundige en het benoodigde materieel medegenomen. DE GRAF ZEPPELIN. lea der procedure last gegeven, na raao- Het luchtschip Graf Zeppelin, dat pleging van het Bestuur der Visscherijen Woensdagnacht tot bi) drieen boven de K s NnnrH'7op wac rrphlpvpn pti rich nm hair op de Zeeuwsche Stroomen. IV. Daar de aanzuivering van de pacht sommen, verschuldigd door de in andere plaatsen wonende mosselpachters den Staat weinig reden tot klagen geeft, meent de ondergeteekende, dat het tegenover he*, die hun verplichtingen behoorlijk na- konien, niet billijk zoude zijn, zoo den Brainisser visschers vrijheid werd gelaten, hun pachtsommen niet te voldoen. V. Gedurende den oorlogstijd en bij al gemeene groote malaise werd van het ar tikel 9 geen gebruik gemaakt, doch het eslangt toepassing, wanneer de pachter tot betaling in staat wordt geacht. Bij elke herverpachting wordt op dit artikel de na-. dr*k gelegd, zoodat het den pachters be- kend is. VI. Het eerste deel dezer vraag wordt bevestigd beantwoord, doch daar de be- langhebbenden herhaaldelijk gewaar- 8chuwd zijn, is de vraag op dit geval met toepasselijk. Het tweede deel der vraag wordt in verband met het voorafgaande ontken- nend beantwoord. Verder deelt de Minister nog mede, dat belanghebbenden herhaaldelijk ge- waarschuwd zijn, zoodat het optreden van den Staat niet onredelijk is en de Minister niet bereid is een betalingsregeling te tref- len. GEEN BRUIDjES MET PAGEHAAR In de laatst gehouden kerkeraadsverga- deuing der Gereformeerde Gemeente te j Rotterdam (predikant ds. G. H. Kersten is besloten geen huwelijken meer kerkeluk te doen bevestigen van paartjes „waar- 'van de bruid zonder noodzaak zich het Kaar heeft laten afsnijden. GOLFLENGTEN RADIO-OMROEP In aansluitinq op een vroeger bericht emtrent de verdeeling tusschen de ver schillende Europeesche landen van de golflengten voor den radio-omroep, deelt het Ned. Corr. Bureau mede, dat eenl be- slissing ter zake nog niet is genomen. Wei aijn op eenige conferenties van niet-orh- eieele zijde hieromtrent voorstellen getor- m*leerd, doch de regeeringen van de ver- schillende landen, welke de beslissing moeten nemen, hebben zich daarover nog niet uitgesproken. In verband met enkele voorloopiqe oe- sprekingen hieromtrent, waartoe de tc'e~ graafconferentie te Brussel ge.egenheid hood, heeft thans Tsjecho-Slowakije het iaitiatief genomen tot het bijeenroep^n van een conference der belanghebbende staten, die met dit voornemen hebben in- gestemd. De vertegenwoordigers der sta ten zullen in den aanvang van het volgen de jaar voor dit doel bijeenkomen Eerst daai na zal het mogelijk zijn, de verdeeling der golflengten in de landen zelt ter hand te nemen. DE VLIEGTOCHTEN NAAR INDIe. De vierde der vijf vluchten naar Ned.- l*die is Doi;derdagmo:gen aangevangen. De H -N.A.F.D. vertrok te kwart voor 6 van Schiphol. Voor het vertrek werd de bemann ng toegesproken door den heer Enthoven, van den Ned.-Ind. Luchtvaart Mij die hun een goede reis wenschte. Zooals men weet, bestaat de beman ning uit de eerste bestuurder J Schott de Iweede bestuurder de lste luit. C. I- Weltmann en de werktuaqkundige, de heer Static* Be halve deze bemanning is met het vlieqtuia meeqeqaan de heer Weichman, van' de Fokkerfabrieken, die onderdeelen heeft medegenomen voor het door den beer Prillwitz bestuurde vliegtuig M. N.A.F.C, dat bij de landing te Cawnpore licht beschadigd is. Het v.erde vlieqtuiq heeft een qroote- »e lading post medegenomen dan de vo- riqe machine, en wel tot een totaalqe- wicht van 237 K.G. Er was ook gisteren weer voor het vertrek van Schiphol groo- Noordzee was gebleven, en zich om half een boven Borkum bevond, kwam om drie uur bij heldere maan boven Bremen en om negen uur bij prachtig weer en bege- leid door een heel eskader vliegtuigen, boven Berlijn. Boven het paleis van den rijkspresident wierp het een ..boodschap uit en kruiste langen tijd boven de hoofd- stad, welker bevolking het luchtschip luide toejuichte en toewuifde. De rijksminister van verkeer von Gue- rard heeft, toen de Zeppelin opdaagde, dr. Eckener het volgende draadlooze tele gram gezonden: „De rijksregeering ver- welkomt het luchtschip boven de hoofd- stad des rijks. Heel Duitschland is trotsch op het nieuwste groote werk van Duitsche wetenschap, techniek en energie. Den ver- dienstelijken leider dr. Eckener en de ge- heele bemanning wenscht de rijksregeering een voorspoedigen tocht tot eer van den Duitschen naam". In Engeland heerschte gioote belang stelling voor den proeftocht van de Zep pelin en een groote menigte heeft het luchtschip gadegeslagen bij zijn vaart bo ven de Oostkust van Engeland en vooral boven Lowestoft en Yarmouth. Het welslagen van den kruistocht is van bijzondere beteekenis voor de Britsche luchtvaartdeskund-igen in verband met den bouw van de twee nieuwe Engelsche luchtschepen, die hun voltooiing tegemoet gaan en de grootste ter wereld zullen worden. Bij een der vroege.e proeftochten van de Zeppelin boven het Bodenmeer hebben twee ervaren Engelsche luchtvaarders t.w. majoor Scott en de eskader-leider Booth op uitnoodiging van de Zeppelin-werf als passagiers aan den tocht deelgenomen. EEN SAMENZWERING TEGEN KONING ZOGOE VAN ALBANIe. Uit Belgrado wordt aan de Parijsche Matin geseind: Uit Durazzo wordt bericht, dat er een samenzwering tegen koning Zogoe is ont- dekt. De staat van beleg is afgekondigd. Er zijn 11 samenzweerders doodgeschoten. In een later door het Albaneesch Pers- agentschap verzonden bericht wordt de ontdekking van een samenzwering tegen gesproken. Ook de staat van beleg zou niet zijn afgekondigd. ANONIEME BURGERZIN. De kanselier van de schatkist heeft, naar de Britsche draadlooze dienst meldt, van een anonymus een som van 5000 pond ontvangen als vrijwillige bijdrage voor de schatkist. Churchill is voorne- mens het geld ter hand te stellen aan de commissarissen der nationale schuld om het te doen dienen voor aflossing der oorlogsschuld. De totale som sedert den oorlog vrij- willig bijgedragen voor de vermindering der nationale schuld bedraagt ongeveer 2.200.000 pond. HET FONDS VOOR BORMS. Sedert eenige weken is een inschrijving geopend tot liet stichten van een Borms- fonds, dienend om dr. Borms, wanneer hij uit de gevangenis komt, te steunen en zijn gezin behulpzaam te zijn. Tot dus- ver is 135.000 francs ingekomen. Het fonds heeft een drieledig doel: 1°. het toekennen van een lijfrente aan dr. Borms; 2°. het ondersteunen van Borm s gezin indien hij mocht komen te overlijden; 3°. een blijvende herinnering te scheppen aan het door dr. borms voor de Vlaamsche beweging gebrachte offer. Dit laatste geschiedt in den vorm van on- dersteuning van behoeftige Vlaamsche studenten en kunstenaars, het bevorde- ren van de uitwisseling van Vlaamsche en Nederlandsche leerkrachten, het ver- leenen van subsidies voor het uitgcven van wetenschappelijke werken en voor het organiseeren van lezingen. TER NEUZEN 5 OCT. 1928. In de Donderdag gehouden vergade- ring werd voorloopia vastgesteld de re- kening over 1927. De ontvangsten van den gewonen dienst hebben bedragen 453.410,08, de uitgaven f 384.049,83, goed slot alzoo f 69.360,25. Voor den kapitaaldienst werd ontvangen 92.659,49^, uitgegeven 90.973,353^, goed slot f 1686,14. De begrooting voor 1929 werd aange- boden, voor den gewonen dienst op een eindcijfer van f 412.187 en voor den ka pitaaldienst op een eindcijfer van f 21.389,71. De inkomstenbelasting die voor het loopende jaar is geraamd op f 163.580,96 en het vorige jaar f 201.457 opbracht, is thans uitgetrokken op 156.702. Onder de ontvangsten is ge raamd een batig saldo van den dienst 1927 ad f 42.260. Van het Burgerlijk Armbestuur is een schrijven ontvangen, waarin dit meedeelt te weigeren de inlichtingen omtrent uit- keeringen die haar krachtens besluit der vorige raadszitting gevraagd zijn. De heer Hamelink gispte het, dat dit college eenvoudig weigert, zonder haar stand- punt te motiveeren. Dit college plaatst zich de laatste jaren op een standpunt alsof het boven den raad staat. Hij meent, dat de raad toch ook mede ver- antwoordelijk is voor den gang van zaken in dat college en hij zal overwegen voor stellen tot' wijziging van het reglement van dat college om zulke ervaringen in de toekomst te voorkomen. Afwijzend werd beschikt op een ver- zoek van de Zeeuwsche Vereeniging voor Dialect-onderzoek te Goes, om een bijdrage uit de gerneentefondsen. Aan den heer P. Platteeuw te Gent werd een perceel bouwgrond aan de Scheldekade verkocht ad f 10 per M2.. en aan den heer A. E. Bliek een perceel aan de Burgemeester Geillstraat ad f 8 per M2. Het voorstel van Burg, en Weth. tot het verleenen van vergunning aan de Zuid-Nederl. Radiodistributiemaatschap- pij te Vlissingen voor het ten behoeve van radio-distributie spannen en hebben van draden in en boven de openbare straten ondervond in den aanvang van verschillende zijden bestrijding. De heer De Bakker was er tegen, omdat het con- currentie is tegen de plaatselijke hande- laars in volledige toestellen, terwijl z.i. de mindere man er nog niet mede gebaat zal zijn, wegens de nog hooge kosten, en men reeds voor f 65 een toestel kan aan- schaffen waarmede men 15 stations kan beluisteren, terwijl de distribute slechts 2 stations kan brengen. De heer Colsen was er tegen uit vrees voor storing, de heer Bedet, omdat hij conflicten vreest tusschen den concessionaris der electri- sche verlichting en die der radio-geleidin- gen. De heer Scheele vreest ook gevaar, bij het breken van draden, terwijl de heer Van Cadsand er tegen is, omdat hij be- zwaar heeft tegen uitzendingen op Zon- dag. Als raadslid wil hij daarvoor de openbare weaen en straten niet disponi- bel stellen. Het voorstel werd verdedigd door de heeren Verlinde, Van den Bulck, Hamelink, Van Aken en den voorzitter. Dc laatste wees er op, ciat verschillende aangevoerde bezwaren be- treffende inductie en gevaar worden on- dervangen en vreest geen conflicten tus- schen oude en nieuwe concessionarissen. Er zal met verschillende wenken rekeninq worden qehouden bij het uitwerken der voorwaarden. Het standpunt van den heer Van Cadsand noemde hij verouderd. de radio is ons gegeven en we mogen die, evenals vele andere zaken, ook ge- bruiken. De overheid zou alleen tot ta?k hebben tegen misbruik te waken. De heer Verlinde zette uiteen, dat men er met het aanschaffen van een toestel van f 65 nog niet is en bovendien toch voort- durend uitgaven heeft bij het bezit van een eigen toestel. Een abonnement ad 50 cent per week zal nogal goedkooper uitkomen en daarom de radio onder be- reik van vele menschen brengen die er nu niet aan kunnen denken, terwijl te verwachten is, dat de ontvangst storing- vrij zal zijn, hetgeen thans door de vele motoren nogal te wenschen overlaat. Hij ziet overiqens in distributie reclame voor het aanschaffen van een eigen toestel. Het voorstel van Burg, en Weth. is ten slotte met 10 tegen 2 stemmen aanqe- nomen. Na breede bespreking, waacbij feitelijk alleen de heer Bedet zich principieel uit- sprak tegen het instituut schoolartsen, naar aanleiding waarvan de heer Hame link er op wees, dat zijn partijqenoot, de minister Slotemaker de Bruine die princi- pieele bezwaren niet deelt, en ook me- mand in de Staten van Groningen, werd aanqenomen het voorsted van Burg, en Weth., om aan Ged. Staten te kennen te qeven, dat hun voorstel inzake school artsen, uitgewerkt in hunne circulaire dd. 1 Juni 1928, den raad niet voor uitvoering vatbaar voorkomt. De raad nam er cen ter genoegen mede, dat Burg, en Weth. het vraagstuk nader onder de oogen zullen zien om na te gaan of dit middels n plaat selijke regeling is op te lossen. Door den heer Hamelink is echter het instituut schoolarts als nevenbetrekking bestreden, zulks op grond van elders bestaande praktijk. Aan den heer A. F. K.. Metz werd we gens benoeming tot onderwijzer te Rot terdam, met ingang van 17 November a.s. eervol ontslag verleend als hoofd der U.L.O.-school. Aan G. de Vrieze werd voor 1928 voor twee schoolgaande kinde- ren ingevolge art. 13 der L.O..-wet, een tegemoetkoming voor schoeisel toegekend ad f 30. EINDE ZOMERTIID. Wij herinneren eraan, dat de zomertijd a.s. Zondagochtend 3 uur eindigt, zoo at in den nacht van Zaterdag op Zondaa de klokken een uur moeten wo den achter- uitgezet. GESLAAGD. De heer H. G. Wolfert D.Ez., vroeger alhier, slaagde heden te Leiden voor het examen semi-arts. PROV. STATEN. Ged. Staten van Zeeland hebben de opening der tweede gewone zitting van P ov. Staten van dit gewest vastgesteld cp Dinsdag 30 Oct. e.k., s avonds om half acht. Het ligt voorts in de bedoelinq de afdeelingsverslagen der ingediende voorstellen te behandelen op Maandag 19 Nov.. s middags om half twee. DE KWESTIE VAN HET MOSSEL- ZAAD. In verband met de belangrijke beslis sing van den Minister van Binnenland- sche Zaken en Landbouw inzake de ver deeling van het mosselzaad van de Zui derzee door den Bond van Mosselkwee- kers, werd. blijkens de M. Crt., te Roo- sendaal een buitengewone vergadering gehouden van het hoofdbestuur van den Bond van Mosselkweekers in Zeeland. In de vergaderinq. die door alle leden werd bijgewoond, was ook aanwezig de heer J. M. Krijger, lid der Tweede Kamer. De voorzitter, de heer S. Hage, bracht den Minister dank voor zijn beslissing, die de taak van het bestuur verlicht. Ook den heer Krijger bracht hij dank. De opdracht van den Minister werd door de vergadering aanvaard. De vergadering benoemde een commis- sie om een concept-regeling op te stellen, waarnaar de verdeeling van het mossel zaad in den vervolge zal kunnen geschie- den. In die commissie worden benoemd de heeren mr. A. j. van der Hoeven, bur gemeester van Tholen, W\ van den Berg D'z. lid van de Kamer van Koophandel. tevens mosselschipper te Bruinisse en F. Dhooge. voorzitter van de Cooperatieve Mosselverkoopvereeniging te Philippine, terwijl de heer Krijger zich mede beschik baar stelt de regeling tot stand te helpen brengen. De voorzitter vraagt of men thans het oogenblik gewenscht acht om de organi- satie in beweging te brengen. Alqemeen was men overtu'gd, dat dit oogenbrk nog niet is aangebroken; indien binnez korten tijd Blijken mocht dat de prijzen belang- rijk inzinken, zul-en dadelijk door net uit- voerend bestuur maatregelen worsen ge- troffen om de orqanisatie te doen werken BESMETTELIjKE ZIEKTEN. Het aantal gevallen van besmettelijke ziekten voorgekomen in Zeeland in de week van 23 tot en met 29 September be- droeg Febris Typhoi'dea 1 te Koudeke ke, 4 te Middelburg (waarvan 1 in een gezin waar de ziekte reeds voorkwam) 1 te Oost- en West-Souburg en 2 te Vlissin- qen. Roodvonk1 te Hontenisse, 3 te Oostburg. 2 te Renesse en 2 te Sas van KOEWACHT. Door de politie alhier is aangehouden zekere v. W., alhier woonachtig, verdacht van zedenmisdrijf. De man is ter king van de lustitie qesteld. (M.Ct.) AARDENBURG. Met de Staatscourant van 2 Oct. zijn verzonden de statuten van de Kon. Mu- zieksocieteit ,,Aardenburqsche ranfaren gevestigd alhier. IJZENDIJKE. In de Dinsdag gehouden raadsvergade- rinq alhier, werd naar aanleiding van een verzeek van het comite voor de Wmkel- week om bij de opening aanwezig te zqn. aediscussieerd over een officieele on vanqst, Opqemerkt werd o.a., dat de w.n- kehers er zelf de schuld van zqn en veel in Belqie wordt gekocht en zij trouwens zelf er ook te veel koopen De stemmen over het verzoek staakten. Wel werd met 5 tegen 1 stem f 100 suhsidie gegeven. tot 1 jaar gevangenisstraf met aftrek van het voorarrest. P. S., oud 21 j., veldarbeider te Zaamslag, is wegens mishandeling veroordeeld tot f 25 boete of 10 dagen hechtenis. J. D„ oud 23 j., landbouwersknecht te Zaamslag, is wegens alsvoren veroordeeld tot f 25 boete of 10 dagen hechtenis. J. D., oud 23 j., landbouwersknecht te Zaamslag, is wegens alsvoren veroordeeld tot f 10 boete of 5 dagen hechtenis. A. P. D., oud 23 j., landbouwer te Zaam slag, is wegens alsvoren veroordeeld tot 10 boete of 5 dagen hechtenis. A. P. D., oud 23 j., landbouwer te Zaam slag, is wegens alsvoren veroordeeld tot 15 boete of 10 dagen hechtenis. K. H., oud 53 j., melkveehouder te Axel, is wegens overtreding motor- en rijwielwet, met bevestiging van het vonnis van den Kanton- rechter, veroordeeld tot f 5 boete of 3 dagen hechtenis. DE GEAKRESTEEKDE GEVANGEN- BEWAARDER. Het Haagsche gerechtshof heeft thans in hooger beroep bevestigd de beschikking van de Haagsche rechtbank, waarbij voor een ter- mijn van 30 dagen is verlengd de gevangen- houding van den gevangenbewaarder bij de bijzondere strafgevangenis te Scheveningen, J. E. K., die gearresteerd is als verdacht hulp te hebben verleend bij de bekende ontvluchting van vier gevangenen uit de strafgevangenis te Scheveningen. GEMEENTELIJKE- EN DISTRICTS- ARBEIDSBEITRS TE TER NEUZEN. Op 1 October stonden als werkzoekenden (hetgeen niet altijd beteekent dat zij werkloos zijn) bij de arbeidsbeurs ingeschreven Op 1 Sept Transport en losse arbeiders 144 Timmerlieden 4 Opperlieden 3 Schilders 1 Centrale-machinist 1 Magazijnknecht-timmerman 1 Metselaars 1 Zeelieden 5 Chauffeurs Voermansknecht 1 Kantoorbedienden 2 Dienstbode 1 169 1 1 5 2 1 3 1 164 190 Bij de Correspondentschappen: Axel 3 Hulst 2 Westdorpe 4 S 11 VOETBAL. Het voetbalcompetitierad draait tot hier- toe rustig voort en het laat zich aanzien, dat. ook de wedstrijden welke voor Zondag a.s. zijn vastgesteld, niet zullen behoeven afge- last te worden voor slecht weer, daar de barometer nog op geen verandering wijst Wij krijgen hier Zondag „Sinoto" van Zie- rikzee op bezoek, om tegen ons eerste elftal te kampen en gezien de resultaten welke eerstgenoemde club tot hiertoe in de compe- titie heeft behaald, laat het zich aanzien, dat het een spannende strijd zal worden, waarbij Terneuzen al zijn combinatievermogen in het werk zal moeten stellen, wil het baas blijven in eigen huis. Echter hebben wij goede hoop. Als net elftal in dezelfde samenstelling als tegen Vlissingen II in het strijdperk treedt dan geven wij ,,Sinoto" geen kans. Het zal voor de voetballiefhebbers weer een wedstrijd worden, waarbij zij hun hart kunnen ophalen. Ned. Herv. Kerk. 9V2 u., dhr. L. Dek en 2 u., Ds. A. Timmerman, Voorbereiding van het H. Avondmaal. 91/2 u., Ds. A. Timmerman, Be- diening van den H. Doop en 2 u.( dhr. L. Dek. 9 u., en 2 u Ds. E. Raams. o. 9 u. en 2 u., Ds. G. van Dis. Sas van Gent. 9^2 u-, Ds. H. Akersloot van Houten Roos. Philippine. 2 u., Ds. H. Akersloot. van Houten Roos. Ter Neuzen. Sluiskil. Hoek. Zaamslag Hoek. Zaamslag, Gereformeerde Kerk. 9 u. en 2 u., Ds. J. B. Van- haelen. 9 u., en 2 u., Ds. A. B. w. M. Kok. Chr. Gerefo rneerde Kerk. Zaamslag. 9 u. en 2 u., Ds. Tolsma. RECHTSZAKEN. Arrondissements-Rechtbank, Middelburg Zitting van 5 October 1928. De volgende vonnissen werden uitge sproken C. C., oud 50 j., leurder te Ter Neuzen, gedetineerd, is wegens ontucht veroordeeld Ter Gereformeerde Gemeente. Vlooswijkstraat. Neuzen. 9 u., 2 u. en 51/2 u., leesdienst, Oud-Gereformeerde Gemeente Vlooswtjkstraat. Ter Neuzen. 9 u., 2 u., en St/j u., leesdienst. Axel. Gereformeerde Gemeente. Weststraat. 9 u., en 2 u., leesdienst. Lokaal „Eben-HaSzer" Kerkhoflaau Ter Neuzen. 6V2 u. Evangelisatie. U.K. Kerkdiensten te Ter Neuzen. Zondag zfjn de H. H. Diensten om 7, 8Vt «h 10 uur. 's Namiddags om half drie Lof.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1928 | | pagina 5