ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUW8CH-VLAANDEREN. No 8272 Vrydag 14 September 1928. 68' Jaargang Eers e Blad. ft ABONKEKENTSPRIJS: WO€.ST- BINNEN LAND. F N TTI L L 8 T 0 W. De innemende Landlooper BUITEN L AND. pr jftsWBftayf. RANT rh r>-n M n4n„fr v„,™ Buiten Ter Neuzen fr. per post f 1,80 per 3 maanden Bij vooruitbetaling fr. per post /6.60 per jaar VooTBd5« /terikf f'2 25 KU J fr."pe, pos, - Abon.cmemen voo, he. buitenland alleen bii voorubbefehnp. Dit blad verschijnt icderen Maandaq- Woensdaq- en Vriidaqavond. BBVOEGDHE1D TOT STEMMEN BIJ VOLMACHT. Burgemeester en Wethouders van TEH NEUZEN maken bekend, dat een kiezer, met inaehtneming van hei in de Kieswet bepaalde, bevoegd is bij volmacht te stemmen, indien zijn beroep of wti kzaamheden medebrengen, dat hij herhaaldelijk of althans gedurende het gedeelte van het jaar, waarin de stemming gewoonlijk valt, werkzaam pleegt te zijn buiten de ge- meente op welker kiezerslijst hij voorkomt, mits zijn afwezigheid, indien hij gedurende het tijdvak of de trjdvakken, waarin hij aldus werkzaam is, een of meermalen in die ge- meente terugkomt, als regel telkens langer dan drie dagen duurt. Mede is, met inaehtneming van het in de kieswet bepaalde, bevoegd bij volmacht te stemmen de vrouw, welke, gehuwd met een kiezer, die voldoet aan de bovenvermelde voor- waarden, met haar man, in verband met diens beroep of werkzaamheden, afwezig pleegt te zijn. De kiezerslijst wrjst aan, welke kiezers be voegd zijn bij volmacht te stemmen en voor welke verkiezing zij daartoe bevoegd zijn. De aanwijzing geschiedt niet dan nadat de belnnghebbende een daartoe strekkend met redenen omkked verzoekschrift aan het ge- meentebosluur heeft ingediend; de indiening moot gesehieden v oor 1 Januari en niet eerder dan 1 October van het voorafgaande jaar. Formulieren v oor de bedoelde verzoekschriften zijn van 15 September tot en met 31 December ter gemeente-sccretarie kosteloos voor de kie zers verkrijgbaar. De belanghebbende, die een verzoekschrift als bovenbedoeld heeft ingediend en die van de gevraagde bevoegdheid gebruik wil maken, doet daarvan in persoon mededeeling ter secre- tarie van de gemeente, op welker kiezerslijst hij moet voorkomen, aan den burgemeester of aan den daartoe door dezen aangewezen amb- tenaar. De mededeeling kan gesehieden zoo- dra het verzoek is ingediend, doch niet later dan een week na den dag der candidaatstelling. Hij geeft daarbij op naam en voomamen, dagteekening en plaats van geboorte van hem zelf en van den door hem aangewezen ge- maehtigde. Van de aanwijzing wordt een schriftelijke volmacht opgemaakt. De volmacht wordt door den kiezer en door den burgemeester of den door dezen aangewezen ambtenaar ondertee- kend. Een afschrift van de volmacht wordt den kiezer uitgereikt. De gemachtigde moet in persoon ter secre- tarie van de gemeente mededeelen, dat hij de volmacht aanneemt. Van de aanneming wordt aanteekening gedaan onder het origineel der volmacht; deze aanteekening wordt door den gemachtigde en door den burgemeester of den door dezen aangewezen ambtenaar ondertee- kend. Indien de aanneming niet reeds gelijk- tijdig met de aanwijzing heeft plaats gevon- den, geeft de burgemeester of de door dezen aangewezen ambtenaar onverwijld van de aan wijzing kennis aan den gemachtigde met op- roeping om binnen vijf dagen ter secretarie de volmacht te komen aannemen; is binnen dien termijn de volmacht niet aangenomen, dan is zjj vervallen en kan de kiezer niet opnieuw voor dezelfde verkiezing een gemachtigde aan- wjjzen. Als gemachtigde mogen slechts aangewezen worden zij, die in de gemeente bevoegd zijn tot het deelnemen aan dezelfde verkiezing. Indien de kiezer een gemachtigde heeft aangewezen vddr de vaststelling van de kiezerslijst, en na de vaststelling dier lijst mocht blijken, dat de gemachtigde niet aan dezen eisch voldoet, wordt de volmacht als vervallen beschouwd en kan de kiezer niet opnieuw voor dezelfde ver kiezing een gemachtigde aanwijzen. Een kiezer mag niet meer dan een aanwij zing als gemachtigde aannemen, behoudens dat hij een tweede aanwijzing mag aannemen, in dien beide aanwijzingen zijn geschied door per- sonen, die tot zijn huisgenooten behooren. Ter Neuzen, 14 September 1928. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris. MINISTER HIJMANS TERUG UIT GENeVE. De corr. van de N. R. Crt. te Brussel meldt: De minister van Buitenlandsche Zaken, Hijmans, is uit Geneve te Brussel terug- gekeerd voor de stemming over de mili- taiie wetten en deelneming aan een kabi- netsraad, die nog deze week zal worden gehouden en in welke hij een uiteenzetting zal geven over den stand der besprekin gen te Geneve en speciaal van zijn be- sprekingen met minister Beelaerts van Bloklan'd. Verder zal ook in deze verga- dering een definitief besluit genomen worden omtrent het amnestievraagstuk, dat na de militaire debatten in de Kamer aan de orde moet komen. Hijmans verklaarde, niets te kunnen toevoegen aan wat hij reeds inzake den stand der ontwapenings- en ontruimings- problemen te Geneve aan de journalisten mededeelde. Verder zeide hij, voor wat de bespreking met minister Beelaerts aan- gaat, enkel te kunnen mededeelen, dat hij meer dan een onderhoud had met zijn Nederlandschen collega, dat hij samen met hem alle mogelijke oplossingen van het vraagstuk der Nederlandsch-Belgische betrekkingen overwoog en beiden het er over eens werden de besprekingen voort te zetten. Hijmans weigerde verder, in den loop van den middag, de journalisten, die om een onderhoud hadden verzocht, te ontvangen, daar hij beweerde, toch niets te kunnen zeggen. Morgerx of misschien reeds hedenavond keert hij naar Geneve terug. In goed ingelichte kringen is de indruk van de besprekingen van Hijmans en Bee laerts, dat een accoord in principe niet onmogelijk moet geacht worden. DE SJD.A.P. EN DE VERKIEZINGEN VAN 1929. Te Amsterdam is een vergadering van den partijraad der S.D.A.P. gehouden, welke partijraad te beslissen heeft over de vraag, of en zoo ja, welke kies'krin- gen zullen worden gecombineerd, hoeveel candidaten op €lk6 candidatenlijst pcstcld zullen worden, terwijl daar tevens een voorloopige bespreking over de samen- stelling van die lijsten moet plaats vinden. Langdurige besprekingen werden ge houden in verband met de plaats. welke de heer Stenhuis, lid van de Tweede Kamer en oud-voorzitter van het Ned. Verbond van Vakvereenigingen, op de candidaten lijst 1925 innam. Ten slotte werd met al- gemeene stemmen de volgende motie, voorgesteld door de delegatie der federa- tie Amsterdam, aangenomen, meldt het Volk: ,,De vergadering van den partijraad, kennis genomen hebbende van de mede deeling van het partijbestuur, dat het den door E. I. RATH. 29) (Vervolg.) Marian rende naar binnen en had het al gedaan, voordat haar moeder tijd had van gedachte te veranderen. Daarna dui- kelde ze tot drie keer toe door de hall en was juist op weg naar het terras, toen ze haar moeder tegen het lijf liep, die naar binnen ging. Mevrouw Kilbourne hield haar tegen. „Jk heb besloten, dat Hilda het hem zal zeggen, zei ze. ,,Ga mee naar boven. „Maar ik wil er bij zijn!" pruilde Marian. Mevrouw Kilbourne greep haar jongste dochter bij den arm en nam haar mee. ,,We moeten Rawlins niet verlegen ma ken," zei ze. ..Hilda zal alles wel zeggen, (wat .noodig is.' ,,Maar ik heb het bedacht, moeder. Waarom niet maar ik mag toch aan het eten komen, he?" Hilda bkef stil op het terras zitten met een peinzende, afwezige uitdrukking in haar oogen. Ze wist niet zeker of haar wraak wel goed of het zelfs wel wraak was, zoolajig het slachtoffer er niets van wist. Maar af- gezien van wraakgierige plannen, waren er nog andere redenen, waarover ze thuis maar iiever niet wilden sprenen. Als ze een plaatsvervanger noodig had den, moesten ze dat zelf weten. Toen Rawlins kwam, verzocht ze hem te gaan zitten, maar hij gaf er de voor- 4en Juni 1928 partijgenoot Stenhuis heeft verzocht, zijn Kamerlidmaatschap neer te leggen en van de gronden, waarop dit verzoek berustte; aanvaardt het standpunt van het partij bestuur als door het partijbelang geboden; noodigt de sociaal-democratische Ka- meriractie uit, indien Stenhuis blijft weige- ren, zich te voegen naar het besluit van het partijbestuur, dai thans ook is het een- stemmig besluit van den partijraad, hem niet meer te beschouwen als vertegen- woordiger van de S.D.A.P. in het parle- ment." DE NIEUWE BURGEMEESTER VAN ROTTERDAM. Met ingang van 15 October is bij Kon. besluit tot burgemeester van Rotterdam benoemd mr. P. Droogleever Fortuyn, lid van de Tweede Kamer en oud-wethouder van 's Gravenhage. De nieuwe burgemeester van Rotterdam is 28 December I860 te Rotterdam gebo- ren, heeft daar het Erasmiaansch Gym nasium bezocht, daarna te Leiden gestu- deerd en is in 1894 qepromoveerd op een dissertatie over „het vermogen der firma". In 1925 kwam hi; in de Tweede Ka mer. Hij had het jaar daaraan vooraf- gaand een reis naar Indie, Oost-Azie en Amerika gemaakt en besprak in de Ka mer ook veelal Indische vraagstukken. Hij is voorzitter geweest van de Unie Liberale kiesvereeniging te 's Gravenha ge en was na de formatie van den Vrij- heidsbond eenigen tijd voorzitter van de afdeeling Den Haag van dien Bond. In 1925 werd hij door den Volkenbond benoemd tot lid van de commissie van on- derzoek naar een beslissing van het con flict tusschen Griekenland en Bulgarije. Verder is hij een krachtig voorstander van sport en lichaamsoefening. Hij was of is nog lid van den raad van toezicht der Bank voor Nederlandsche gemeenten en ondervoorzitter van de Vereeniging van Nederlandsche gemeenten, commissaris van de N.U.M. en eere-lid van den Ned. Voetbalbond. Als wethouder van financien heeft hij o.a. de invoering van de belastingen op de openbare vermakelijkheden, de straatbe- lasting en het grootboek van de gemeen- te-schuld voorbereid en verdedigd. Naar wordt gemeld, zal mr. Drooglee ver Fortuyn tot September 1929 lid van de Tweede Kamer blijven. Bij de verkiezingen in dat jaar stelt hij zich echter niet meer beschikbaar. WIJZIGING DER INVALIDITEITS- WET. De Minister van Arbeid heeft bij de Tweede Kamer thans een wetsontwerp ingediend, tot wijziging der Invaliditeits- wet. Het ontwerp beoogt in de wet eenige aanvullingen en wijzigingen te doen aan- brengen, waarvan de wenschelijkheid in de praktijk der wetsuitvoering is gebleken. Van de onderscheidene voorstellen is het meest belangrijke dat, strekkende om de loongrens, bedoeld in artikel 4 der in- validiteitswet te verhoogen. Naar de qel- dende voorschriften is. behoudens het thans afgesloten overgangstijdvak. niet verzekeringsplichtig de arbeider wiens loon meer dan ,f 1200 per jaar bedraagt. Stijgt het loon echter na den aanvang van i den verzekerisgsplicht tot boven f 1200, i dan duurt de verzekeringsplicht voort tot- i dat het loon f 3000 per jaar bedraagt. Het i is echter gebleken, dat, in verband met de veranderde economische verhoudingen, met haar daling van de geldwaarde, als gevolg van de loongrens van f 1200 voor- al in de grootere gemeenten, meer arbei- ders buiten den verzekeringsplicht vailen, die aan de onderhavige voorziening be- hoefte hebben. Daarom wordt voorgesteld de loongrens thans te verhoogen en wel tot f 2000. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. GEEN BLOOTE BEENEN. Onlangs heeft het hoofd van een der openbare scholen te Voorburg enkele leerlingen geweigerd op grond, dat zij zon- der kousen de lessen wilden bijwonen. Een der leerlingen was het zoontje van het raadslid, den heer Van Borrendam, die over de houding van het betrokken schoolnoofd een aantal vragen aan B. en W. stelde. Deze vragen werden beant- woord, doch allerminst tot bevrediging van den interpeilant. lmmers uit de beant- woording bleek, dat B>. en W. het besluit van het hoofd der school hadden goed- gekeurd en ook de meerderheid van den raad zich daarmede vereenigde. Te ver- wachten is dus, dat in het vervolg de zelfde gedragslijn zal warden gevolgd. Thans heeft de heer Van Borrendam zich tot het Rijksschooltoezicht gewend met een uitvoenigen brief, waarin hij tracht aan te toonen, dat de Voorburgsche on- derwijsverordening niet toelaat, dat kin- deren, die zonder kousen op school ver- schijnen, worden geweerd. Het hoofd der school heeft alleen het recht leerlingen wegens wangedrag of onzindelijkheid te weren en was daarom niet competent de kinderen zonder kousen den toegang tot de school te ontzeggen. Hij verzoekt den inspecteur te voorkomen, dat in het ver volg de verordening op bovenomschreven wijze wordt toegepast. IN BERAAD TE GENeVE. De bruisende woordenstroom uit mon- den en pennen, die na Briand's rede los is gekomen, mag nog wat navloeien, de eigenlijke belangstelling richt zich nu schrijft de N. R. Crt. op gesloten beu- ren, waarachter de leiders der hooge poli- tiek in Europa het kiesche vraagstuk van de bezetting van het Rijnland verder be- handelen. Toen na den grooten oorlog het eerste diep vertrouweiijke overleg over den vrede begon, is gesproken van een kraamkamer, waarop ieders aandacht ge- vestigd was. Zoo spoedicj als tosn kan de buitenwereld echter ditmaal geen uitkom- sten verwachten op grond van hetqeen er binnenskamers gebeurt. Op zijn hoogst kan men het eens worden over de hoofd- punten welke voor verdere gedachtenwis- selingen tot richtsnoer zouden moeten die- nen, maar er zal nog veel ruggespraak met de kabinetten in de Europeesche hoofd- steden moeten volgen. Men kan echter misschien zeggen dat de kwestie van de ontruiming op de agenda is geplaatst met het vooruitzicht dat zij daar niet meer van zal verdwijnen. Uit de officieele commu nique's over de totdusver gevoerde be- raadslagingen wordt men niets wijzer. keur aan te blijven staan. Hilda stak met- een van wal. Moeder wil, dnt je vGnavond om hair acht met ons eet. Schikt het je?" Hij keek haar stomverbaasd aan, zon der te antwoorden. ,,Zou ik mogen weten waarom? vroeq hl'iHilda legde hem het heele geval kort en zakelijk uit. ,,Het is een plan van mqn zuster. voegde ze er aan toe. Hij knikte. Dat had hij wel begrepen. U zegt. dat het de wensch van uw moeder is," merkte hij op^ ,,Mag ik we ten, of het ook de uwe is?" ,,Ik wensch mijn moeder te helpen, Rawlins." ,,Dat begrijp ik, En hebt u de heele zaak zorgvuldig overwogen en van alle kanten beschouwd?" Het klonk als een waarschuwing. We zouden het je niet vragen, als we er niet over nagedacht hadden. Antwoord. als je blieft." ,,Ik neem natuurlijk aan, 1 enmiinste Hij keek naar zijn uniform. „Daar zal voor gezorgd worden zei Hilda kalm. „Het is nog vroeg. Er is een flinke stad, op ongeveer twintig mijl van i hier. ]e kunt mijn auto nemen en koopen wat je ncodig hebt. ]e hadt Kane s klee- ren wel kunnen leenen, maar ik ben bang dat je te lang bent." Hij knikte. ,,Als je hier even wacht, zal ik Qexct halen", zei ze, opstaand. Hij leunde tegen den deurpost en wacht- te, Hij zag er niet uit als een man, die op het punt stond van niets tot iets gemaakt te worden. Wat ook zijn gevoelens moch- ten zijn, zijn gezicht was strak als een masker; maar zijn hersens werkten me^ vervaarlijke snelheid. Hilda kwam terug met het geld, dat ze hem gaf. Hij bedankte haar en stak het in den zak, zonder het na te tellen. ,,Je moet een kennis uit stad voorstel len", zei ze. ,,Je hoeft niets uit te leggen. De menschen, die je zult ontmoeten, zijn volkomen vreemden voor je. ,,Ken ik uw familie intiem? Ze dacht even na. ,,Ja, dat geloof ik wel, Rawlins, maar je moet lastige herinneringen met rust laten. .Natuurlijk." ..Moeder heeft een beetje opgesneden over den man die ons in den steek heeft gelaten", voegde ze er aan toe; ,.er wordt aus veel van je verwacht." ..Voer ik zijn naam?" ,,0, neen! Dat zou onvoorziene moei- lijkheden veroorzaken. Houd je eigen naam. Toen ik zei, dat er veel van je ver wacht werd. sprak ik voornamelijk uit mijn moeders naam. „Ik geloof wel, dat ik u begrijp zei hij. ,,U hebt veel intelligente vrienden. .Juist. Moeder zal blij zijn, als alles goed afioopt. Als het achter den rug is, dan Ze zweeg plotseling en keek den ande- rem kant op. ,,Als we dat voorloopig maar met rust lieten", stelde hij voor. ,,Daar kunnen we het later nog over hebben. ,Ja, graag." Hij beschouwde het gesprek als geein- digd, boog en liet haar alleen. 'Terwijl hij snel uit het oog verdween. werd het Hilda plotseling bang te moede. Voor het diner was ze niet bang. Ze twij- felde er niet aan, dat ze met succes de gas- ten voor den mal zouden houden, zonder dat dezen er ooit achter kwamen; maar v at bedcelde Rawlins toen hi, ze. dat z later wel verder zouden zien? H,lda zap heel precies het onvermijdeli]ke Pevolg. Z" had er niet eerder aan gedacht, dal Rawlins ook zijn eischen zou stellen Ze liep naar het einde van het terras, van waar ze de garage juist kon zien door de struiken. Ze zag hem naar binnen loopen. Even later zag ze haar two- seater naar buiten rijden, om daarna te verdwijnen in een bocht van ae oprijlaan. ,,Ik hoop maar", sprak ze bij zichzelf, dat ze hem zoo gauw aan kleeren kun nen helpen. Hij' heeft zulke vreeselijke lange beenen XVI. Etta, het linnenmeisje, dat Grosvenor gewoonlijk hielp bij kleine dinertjes, kwam de provisiekamer binnen met een leeg blad. De provisiekamer was eigenlijk een heel ruim vertrek. Rosa zat aan de tafel in den hoek glazen af te vegen. Grosvenor stond stijf tegen den muur geleund. de ar- men gekruist over de borst. ..Wat doet hij?" vroeg hij koel, terwgl Etta het blad neerzette. ,,Ze laten hem iets vertellen over Pa- rijs", zei Etta. Rosa hield op met werken om beter te kunnen luisteren. „Iets, dat gebeurd is in de Rue de ik weet niet meer hoe hij dat noemde. Grosvenor gaf ondubbelzinnig zijn mis- noegen te kennen. Morgen ga ik mevrouw den dienst op- Ze°ffnde„T"k™ie.'aan!'' (Uit de tichtin, Va (k ook^nietverkondigde Etta. ..Als het een beetje wil. komen wij den volgen- den keer aan de beurt." De butler keek medelgdend van het eene meisje naar het andere. ..Als je er op gesteld bent, landloopers te bedienen dan moet je hier bepaald blij ven", zei hij tegen Etta. ,Jij hebt wel met hem aan een taiel qe- zeten"„ antwoordde Etta. '..Dat maakt niet veel verschil.' Gister zouden ze zij voortgezet worden. Men is nu aan Duitschen kant ook eenigszins over de paniekstemming heen die Briand's uiteenzetting gewekt had en waaruit de Duitsch-nationalen natuurlijk .politieke munt hebben willen slaan. In een communique, verspreid door hun persbu- reau, doen zij den volke kond dat zij zich met de „officieele Duitsche instanties in verbinding hebben gesteld, teneinde uit te maken ..welke onvermijdelijke consequen- ties" voor Duitschland uit het gebeurde te Geneve getrokken moeten worden. Zij zien dit gebeurde dus niet als een inci dent of een episode, maar als een slotbe- drijf, wat het geenszins geweest is. Ver- vuld van revanche-gedachten, hebben zij nooit de wereld in twijfel gelaten, in welke „onvermijdelijke" richting zij de Duitsche politiek liefst zouden sturen. Uit de kringen der sociaal-democrati sche en democratische regeeringspartijen is hierop dadelijk het afdoend antwoord gegeven dat een politiek van verzet en protest Duitschland nergens kan heen voeren en dat om bestendiging van over- leg en samenwerking tusschen Frankrijk en Duitschland de kwestie van een ver- nieuwing der internationale betrekkingen moet blijven draaien. De paniekkreten over het einde der Fransch-Duitsche toe- naderingspogingen zullen van zelven ver- stommen. •EEN BELANGRIJKE AANHOUDING VAN COMMUNISTEN TE SOFIA. Naar het Bulgaarsch telegraafagent- schap meldt, heeft de politie te Sofia een nieuwe, uitgebreide organisatie ontdekt, die trachtte het werk van de oude com- munistische partij, die na den aanslag in de kathedraal te Sofia van overheidswege ontbonden was, voort te zetten. De politie heeft het grootste deel der leden van het nieuwe geheime bestuur der organisatie aanqehouden. Dit zijn lieden, die zich tot voor kort als vluchtelingen in het buitenland ophielden en die op onwettige wijze in het land zijn teruggekeerd. Dit bestuur bleek met ver- schiilende communistische organen in het buitenland in verbinding te staan en gel- den te ontvangen uit Moskou. Het aantal aangehoudenen bedraagt vijftien. Het on- derzoek is nog in gang. PRINS GEORGE IN CALIFORNIE. Prins George brengt een bezoek aan Californie en onder de bezienswaardiqhe- den, die zijn prinselijk oog niet mogen voorbijgaan behoort natuurlijk ook Holly wood, het land dat zoo gemakkelijk prin- sen doet ontstaan en schitteren. Juist door de talrijkheid van de prinsen op het film- doek mag men echter verwachten. dat een echte prins van koninklijken bloede er op- geld zal doen. Volgens een bericht van de New York Herald heeft prins George al opgeld gedaan, voor hij nog in Hollywood was. Gemeld wordt n.l. dat hij reeds in ..En hoe weten jullie of hij wel een ech te landlooper is?" vpoeg Rosa. ..Mis schien is hij wel echt in Parijs geweest. Grosvenor streek zijn vest glad en trok zijn handschoenen aan. Ze zouden hem dadelijk weer noodig hebben in de eet- kamer en hij bereidde zich voor op de qe hate taak. Rosa keek naar zijn gezicht. „Laat mij iets naar binnen brengen zei ze opgewonden. ..Heusch. ik zou hem zoo dolgraag zien." „Vergeet je plaats niet, sprak de but ler' gestreng. „Het is al erg genoeq. dat Etta zich moet vertoonen." Met deze woorden verdween hij in het gangetje. dat de provisiekamer met de eet- kamer verbond. Een genoeglijk lachen klonk hem te gemoet, maar in Grosvenor s owren klonk het grof en bacchantiscn. De geschiedenis uit Parijs was blijkbaar net UltEr zaten zestien personen om de ovale tafel en de steen des aanstoots zat tusschen Minnie Harlan en Hilda. In overeenstem- ming met Marian's voorspelling at nu met een vork en niet van zijn mes. Van den anderen kant van de kamer kon Gros venor al zien, dat het de goede vork was. Hij had zeker gekeken, wat de anderen deMarian zat vrijwel recht teqenover Rawlins. Ze had een jongmensch naast zich, dat geen oogenblik vergat, waarom hij gevraagd was, maar Marian had geen tijd'voor hem. Ze was te verbaasd over het welslaqen van haar plan, om ook maar een woord te willen missen van den man die teqenover haar zat. Eens kneep ze zich stiiletjes in het been om zich te over- tuigen, dat ze niet droemde. (Wotdt vervolgd.)

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1928 | | pagina 1