ALGEMEEN NIEUWS- EN APVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. No 8,267 Maandag Eerste Blad. B tfi teiTlan d. ABOM!j£<E*irSPRIJS: BINNEN LAND. F XUILLXTOI. De innemende Landlooper R.,ifpn Ter Neuzen fr 'per post f 1,80 per 3 maanden Bij vooruitbetalinq fr. per post 6.60 pe- Am/n'^fTzS. 5 DpeAos, - - At-o.-e,.*™,, voor he, baitenlahd »11«. bii «e,»,rb«ahn„. Dit blad verschijnt iederen Maandaq-. Woensdaq- en Vrijdaqavond. jaar DE AANSTAANDE MANOEUVRES IN LIMBURG. In Limburg zullen dit jaar groote ma noeuvres worden gehouden. Deze vangen a an met een oefening van de lichte bri gade. welke van 13 tot 18 September duurt. Zij concenireert op 18 September in de omgeving van Valkenburg, om op dien datum onder de bevelen van den commandant van het veldleger te treden, waarna op dien datum en op 19 en -0 September gedeeltelijk in samenwerking met, gedeeltelijk tegen deelen van oe Itle divisiegroep zal worden geoefend. Op die data is geheel Zuid-Limburg overvuld met troepen, wat de IHe divisie groep betreft vrijwel geheel uit oudere herhalingslichtingen bestaande. De lichte brigade bestaat gedeeltelijk uit jonge lich ting, gedeeltelijk uit oudere herhalings lichtingen; zoo bestaat het reg. wielrij- ders geheel uit herhalingslichting, de re- gimenten huzaren voor 'n gedeelte, de 4de eskadrons zijn huzaren van oudere lich- ting, de andere eskadrons hoofdzakelijk jonge lichting, hier en daar aangevuld met oudere; het 'korps rijdende artillerie be staat voor het grootste gedeelte uit oudere lichtingen. Vooral bij de lichte brigade komen van de oudere lichtingen heel wat Hagenaars onder de wapenen, speciaal bij de Wiel- rijders en oi| net Haagsche regiment hu zaren, terv ljl ook de jonge lichting der huzaren, welke thans alhier bij het 3ce half-regiment is, op manoeuvre gaat, met uitzondering van een klein gedeelte, dat achterblijft, om op 18 September het es- corte te kunnen geven bij de opening der Staten-Generaal. Ook de luchtvaart-afdeeling te Soester- berg zal in voile sterkte aan de groote manoeuvres deelnemen; hiertoe is te Vaals op het vierlanden-punt een qroot vliegterrein ingericht, dat aan alle te stei- len eischen voldoet. Deze vliegtuig-eska- ders doen ook reeds mee aan de oefenm- gen der lichte brigade. De brigade splitst zich in de periode van 13 tot 18 Septem ber in een roode en een blauwe partij, de eerste concentreert op 13 September in Roermond en omgeving, de tweede in de omstreken van Echt. De oefeningen van gen op H September van deze plaatsen uit aan, waarna de lichte brigade de vol- gende dagen al oefende dwars door Lim burg naar het Zuiden trekt. Bij deze ma noeuvres zal voor het eerst oorlogsver- pleging worden toegepast. waardoor dit jaar het dienstvak der intendance een voor haar zeer nuttige oefening heeft. De motordier.st uit Haarlem levert een vijf- honderdtal chauffeurs en motorrijders (onder wie veel Hagenaars) van oudere lichtingen, welke alien de groote oefenin gen zullen meemaken. Gezien ook het terrein, waar dit jaar de groot manoeuvres plaats vinden, bestaat er van buitenlandsche zijde groote belang- stelling voor deze oefeningen en de mili- taire attache's van de voornaamste Euro- peesche rijken zullen ze als toeschouwer volgen en mede maken. Van medische zijde is voor den aan- vang der manoeuvres een uitgebreid on- derzoek naar 't drinkwater ingesteld, wat op onderscheidene plaatsen in Limburg nog wel eens wat te wenschen overlaat. Ook het regiment genietroepen is voor een groot gedeelte gemobiliseerd om het noodige verbindingspersoneel der hoo- gere staven te leveren terwijl eveneens een ponton en pionniersafdeeling der ge nie aan de manoeuvres deelneemt. Het korps luchtdoelartillerie uit Utrecht zal in voile sterkte van de partij zijn. De lichte brigade wordt gecomman- deerd door haar vredes-aanvoerder, gene- raal-majoor van Mens, inspecteur der ca- valarie, onder wiens leiding de oefenin gen van 13 tot 18 September plaats vin den. Daarna neemt luitenant-generaal Muller Massis, commandant van het veld leger, de leiding. De totale sterkte der deelnemende troe pen gedurende de laa.ste dagen der ma noeuvres zal globaal berekend circa 15.000 man, 2000 paarden en een kleine duizena voertuigen bedragen, hieronder ongeveer 300 automobielen. De troepen worden voor een gedeelte op 20 Septem ber, de overige op 21 September per spoor naar de garnizoens vervoerd. Veldpost in werking. Gedurende de geheele oefening treedt voor de troepen der lichte brigade de veldpost in werking. Teneinde een spoe- dige bezorging der poststukken tijdens de oefeningen aan de deelnemende troepen te waarborgen, verdient het aanbeveling, alle brieven te adresseeren met den rang en naam van hem, aan wien de brief ge- richt wordt en met het onderdeel, waar- bij adressant dient en verder bij te voegen „Op oefening met de lichte brigade in Limburg' lijke personen even geestdriftig. De voor naamste straten waren versierd. Na de begroeting door burgemeester Adolphe Max, maakte de koninklijke familie een rit door de stad. Later legde het konings- paar bloemen op de graftombe van Leopold II, den stichter der C ongo-kolonie. HET KELLOGG-PACT. Reeds 39 toetredingen. Reuter meldt uit '/ashington dat reeds 39 regeeringen hun voornemen te kennen hebben gegeven tot onderteekening van het Kellog-pact. Op 31 Augustus zijn des- betreffende mededee ngen ontvangen van Nederland. Luxemburg, Zwitserland, Pa nama en Urugay. HET BELGISCH KONINKLIJK PAAR UIT DEN CONGO TERUG- GEKEERD. Koning Albert en koningin Elisabeth kwamen Vrijdagochtend aan boord van de ,,Anversville" van de reis naar den Congo terug. Zij werden ingehaald door de prin- sen. de leden der regeering, alle autoritei- ten en een geweldige menschenmenigte. De terugkeer der vorsten valt samen met de mwijding van de nieuwe sluis aan de Kruisschans' en het nieuwe groote bassin te Antwerpen. De burgemeester van Antwerpen heette de vorsten welkom en verklaarde, dat het in dienst stellen van de nieuwe maritieme installaties schitterende vooruitzichten voor de haven opende. Minister-president Jaspar heette daarna namens de regeering de vorsten welkom, die onder geestdriftige ovaties de geheel bevlagde stad Antwerpen verlieten, om zich naar Brussel te begeven. Koning Albert, die de welkomstgroeten beantwoordde, zei. dat wat hij op zijn reis in den Congo had gezien, zijn vertrouwen in de toekomst van de Belgische bezittin- gen in Afrika bevestigde, die een essen- tieele factor waren geworden, van de grootheid van het vaderland en dit hoe ianger hoe meer zouden worden. Te Brussel was de ontvangst der vorste- door E. J. RATH. Vervolg. ,,Dan zie ik niet in, waarom we wel over mijn aangelegenheden zouden spreken, zei Kane. ,,En ik zeg er verder ook geen woord over. „De quaestie is, dat het mijn aangele genheden zijn geworden. De juffrouw „En stel, dat ze het denkt; is het zoo een misdaad voor een chauffeur om uit rij- den te gaan met een dienstmeisje?' ,,U vergeet misschien, dat ik op proef ben," ,,Kom, wees menschelijk, Rawlins. |e begrijpt toch wel, hoe zooiets gaat. Ik kon toch niet om haar auto vragen en zeg, ben je van plan me te verklappen? Rawlins wendde voor te aarzelen. Ik zal je zeggen, wat ik zal doen", zei Kane. ..Laat jij de zaak nu maar kalm loo- pen dan zal ik zorgen, dat je er geen schade van lijdt. Heusch, zoodra ik van vader geld kan loskrijgen. Wat Rosa betreft, was Rawlins al ge- rnstaesteld Hij dacht alleen aan Hilda Surne en hoe die er over dacht. ..Beloof nu, dat je niets zult zeggen zei Kane overredend, .,dan krijg je tien dollar misschien wel twintig." ,,Dank u. m „Is het afgesproken? Als het later noodig mocht blijken, dat ik iets meer te weten kom van de jonge- dame, dan ,fAls het noodig is, zal ik het je vertel- len. Rawlins knikte. Kane slaakte een zucht van verlichting. ,,Ik zal je zeker wel twintig kunnen geven", zei hij. ..Dank u." Rawlins boog. Hij werd langzamernand een meester in het buigen. ,En zoudt u er dan als het u blieft niets van widen zeggen aan juffrouw Marian?" Marian? \Vaarom zou ik het in s hemelsnaam aan Marian vertellen? vroeg Kane. Maar Rawlins verdween al in de rich- ting van de garage. Hij wilde er niet op betrapt worden te glimlachen. XIII. Rawlins zat geruimen tijd op de bank naast de deur van de garage zich behage- lijk te koesteren in de warme ochtendzon. Hij haalde zich al wat gebeurd was nog eens voor den geest en peinsde over de toekomst. Hij begon bij het begin, namelijk het verhaal van den conducteur en ging alles na tot aan de belooning. die Kane hem be- loofd had. Hij vergat zelfs niet de vrouw, wier ontbijt hem nieuwe kracht had ge geven, noch de tien cents, die hij in de rivier had geworpen; geen enkele kleinig- heid vergat hij, want juist die kleiniaheden schenen hoofdzaak te zijn. Over het ge heel was hij tevreden tot nu toe. Al het gebeurde na te gaan, was een- voudig genoeg. Het vereischte slechts ge- duld en aandacht, maar de vizioenen die voor zijn geestesoog opdoemden, zoodra hij over de toekomst dacht, waren minder duidelijk. Soms waren ze zelfs verwar- rend. Hij kon ze niet met elkaar in over- eenstemming brengen. Ze begonnen alle- maal op hetzelfde punt, maar liepen dan plotseling uiteen. „Ik weet het niet, gaf hij toe. „lk kan niet zien, hoe dit alles moet afloopen. De THANS WORDT ALS VASTSTAAND AANGENOMEN, DAT AMUNDSEN EN GUILBAUD ZIJN OMGEKOMEN. Het visschersvaartuig ..Brodd van Aalesund, kapitein Haride, is Zaterdag van het Beren-eiland te Tromso aange- komen met een twee meter langen drijver, die gebleken is afkomstig te zijn van het Latham-vliegtuig van Amundsen en Guib baud. De officieren van de ..Michael Sars" hebben den drijver herkend. Hij is gerepareerd met een koperen plaat en bij navraag bij den chef van het marine-sta tion te Bergen, verklaarde deze, dat inder- daad een der drijvers van het Latham- vliegtuig tijdens het verblijf te Bergen met een metalen plaat is gerepareerd. Voorts verklaarde hij, dat de drijver een blauw- grijze kleur had; dit is ook de kleur van den door de visschersboot gevonden drijver. Het wrakstuk is gevonden op 16 K.M. ten noordwesten van Thorsvaag bij het Fuglo-eiland, noordelijk van Tromso ge- legen. Er schijnt dus weinig twijfel meer te zijn, of het vliegtuig is verongelukt en de bemanning om het leven gekomen. Ver- moedelijk he'eft de ramp plaats gehad op den avond van 18 Juli, toen het vliegtuig zich tusschen de kust van Noorwegen en Beren-eiland moet hebben bevonden. De bekende Pool-onderzoeker Otto Sverdrup verklaar.L in- een interview, na van de bovenvermelde bijzonderheden ken- nis te hebben genomen, dat hij dit wel als het definitieve bewijs beschouwt van den ondergang der vliegers. Hij koesterde geen hoop, dat'nog een der inzittenden van het Latham-vliegtuig in leven zou zijn. Sver- drup is van meening> dat de catastrophe heeft plaats gehad, voordat Amundsen en Guilbaud Beren-eiland bereikten. Nabij dit eiland bevinden zich vele visschers- schepen en die zouden de machine waar- schijnlijk wel gezien hebben of er sporen van hebben gevonden. Te Oslo hebben de bladen extra-edities uitgegeven, die het droevige nieuws brach- ten. dat in het geheele land diepen rouw heeft veroorzaakt. DE OVERBRENGING VAN DE BEMANNING DER L 55. De overblijfselen van de bemanning van de Engelsche duikboot L 55 zijn Zaterdag met groot eerbetoon aan boord van het Engelsche oorlogsschip Champion ge- bracht. Te Kroonstad speelde een Russi- sche militaire kapel treurmarschen gedu rende de overbrenging van de 42 lijkkis- ten aan boord van het koopvaardijschip kwestie is. dat ik het probeer te berede- neeren en dat is niet de manier. Ik zou helderziend moeten zijn en dat ben ik niet." Hij werd in zijn overpeinzingen ge- stoord door Hilda Kilbourne. wier auto niet buiten, voor de garage stil hield, maar kalm naar binnen reed en verdween. Hij stond op en volgde haar, verwonderd. dat ze hem niet van huis uit had opge- beld. Als ze begon over die haarspeld, zou hij haar teleurstellen. Toen hij op haar toetrad, stond ze al naast de auto en keek die onderzoekend aan. Hij begreep onmiddellijk, dat ze niet dacht aan de haarspeld. Er was iets in haar houding, in haar heele manier van doen, dat vended, dat er iets belangrijkers op til was dan eenige flauwe vermoedens omtrent Rosa. „Je moet iets voor me doen, Rawlins zei ze nadenkend. „Met genoegen, juffrouw." ,,Maar je mag het aan niemand vertel- len." .Zeker, juffrouw." ,,Ik zal je ruimschoots beloonen. ;Hij betuigde zijn dank met een buiging. Ze schenen allemaal te betalen, behalve Marian, die inzamelde. Toch voelde hij zich verplicht te zeg- 9en ,.Dat is niet noodig, juffrouw. ,,0, ik zal betalen", zei ze vastberaden. iDat doe ik veel liever. Is^de groote wa- gen klaar om uit te rijden? Hij knikte. ..Ik heb hem noodig, maar )e moet eerst thuis iets voor me halen. i Ze zweeg en keek hem nog eens aan- dachtig aan, als was ze het niet met zich- zelf eens. Daarna haalde ze een sleutel tc voorschiin uit haar sportmantel en gat dien aan hem. Ga door de achterdeur naar binnen en alle Russische schepen hadden de vlag halfstok geheschen. In de Estlandsche ha ven Reval, waar de Champion de kisten overnam, liet de Estlandsche regeering militaire eerbewijzen brengen en alle mi- n'sters kwamen aan boord om een krans op een der kisten te leggen. Verder wa ren er kransen van den Engelschen con- sul-generaal, de Engelsche kolome en ver- scheiden corporaties zoodat alle kisten door tenminste een krans gesierd werden. TREIN IN MEXICO OVERVALLEN. In den staat Morelos hebben bandieten de soldaten, die een passagierstrein be- waakten, op een na doodgeschoten en daarna de passagiers beroofd. Men ge- looft, dat de wacht uit niet meer dan tien man bestond. De reizigers moesten op een rij gaan staan en werden toen van al hun bezittingen beroofd, doch niemand werd gedeerd. De bandiet.en hebben den trein daarna in brand gestoken. DE SCHEEVE TOREN VAN PISA. Men weet, dat de toren van Pisa, de beroemde scheeve toren, den laatsten tijd nog steeds verder verzakte, zoodat men begon te vreezen dat hij ten slotte om zou vailen. Men wil nu den bodem zoo ver- sterken dat er een eind komt aan het ver- zakken. Daartoe neemt men proeven met het binden van het zand dat het voor naamste bestanddeel van den grond vormt met mortel en cement, om het zoo meer vastheid te geven. Die proeven zijn opge- dragen aan een Engelsche firma. De ver- eeniging van ingenieurs en architecten heeft daaraan aanstoot genomen. Italianen 1 zouden dit werk ook wel kunnen en zeker verwachten zij, dat aan Italianen ten slot- te het eigenlijke werk zal gegund worden. Als dit niet geschiedt, dan is het een on- verdiende vernedering vcor de Italiaan- sche technici en bouwkundigen. De ver- eeniging heeft een en ander in een motie uitgedrukt, die aan de regeering, de lei- ders van de fascistische partij, enz. zal worden meegedeeld. VOOR DE AMERIKAANSCHE KIEZERS OM VAN TE SMULLEN. Alfred E. Shith, de candidaat der demo- craten voor het .presidentschap van de Vereenigde Staten, heeft naar aanleiding van een door reverend dr. John Roach I Straton in de Calvary Kerk te New York uit den kansel op hem gerichten aanval. j den predikant verzocht deze in zijn tegen- 1 woordigheid te herhalen en hem de ge- legenheid te stellen daarop te antwoor- den. Hij grondde dit verzoek op het ge- bod ,.Gij zult geen valsche getuigenis ge ven". De predikant heeft deze uitdaginq aanvaard en zelfs aangeboden de discus- sie in St. Patricks Cathedraal te doen houden of zoo mogelijk, in Madison Squa re Garden. Smith gaf er evenwel de voor- keur aan, dat hij zich zou verdedigen op dezelfde plaats, waar hij aangevailen en beschuldigd was. Het debat zal deze week plaats hebben. Dr.. Straton heeft niet min- der beweerd, dam dat Al Smith wetens of onwetens de beste vriend van reaction- j naire krachten, ondeugd en misdaad en onredelijkheid in Amerika was, daar aan I toe voegend, dat hij de doodsvijand van den zedelijken vooruitgang en waarachti- ge politieke wijsheid was. Smith eischte, dat deze woorden op den kansel in zijn tegenwoordigheid herhaald worden en hij op dezen aanval en op alle hem gestelde vragen van stevige verkiezingsrepliek zou dienen. Imtusschen heeft rechter William Har mon Black van het hooggerechtshof te New York het voor den candidaat-presi- dent Smith opgenomen dien hij de meest loyalen en oprechten man in de politiek noemt. William Soderstroom, de vroegere se- cretaris van reverend Straton heeft even eens diens houding scherp becritiseerd en verklaard. dat Straton in geen geval de opinie van de meerderheid der Baptisten vertolkt, waarbij hij opmerkte dat de ge- loovige kerkelijken met tegenzin de her- haalde politieke aanvallem vanaf den kan sel op den democratischen candidaat aan- hoorden. Het is niet de eerste maal dat deze predikant een politieken tegenstan- der van den kansel af aanvalt. Toen hii nog in Norfolk stond, heeft hij den rech ter Shackleford en de gemeentelijke auto- riteiten aangevailen en beweerd, dat zij voordeel trekken uit een verwerpelijke soort instellingen, doch toen hij deswege voor den rechter werd gedaagd trok hij zijn beweringen itl, zeggende, dat hij zulks van iemand op straat had vernomen. SOWJET-RUSLAND EN HET PACT- Elken dag komen er berichten, dat de tot aansluiting bij het Pact uitgenoodigde staten er hun instemming mee betuigd heb ben en bereid zijn, onverwijld de volgens hun wetten voorgeschreven maatregelen te nemen, om de zaak haar beslag te geven. Het belangrijkste is, schrijft de N. R. Crt.. het bericht uit Moskou, dat de Sowjet- regeering zich tot toetredina bereid ver- klaard heeft. Natuurlijk wordt dit met de noodige vijven en zessen gezegd. Zoo maakt Moskou achteraf den oorspronkelij- ken onderteekenaars er een verwijt van, 1 dat het niet uitgenoodigd is, om aan de onderhandelingen die eraan vooraf zijn ge- gaan, deel te nemen. Men weet dat hier formeele bezwaren tegen bestonden. omdat Kellogg moeilijk een staat dien Amerika niet officieel erkend heeft, in die onder handelingen kon betrekken. Op den dag van de onderteekening is echter reeds de uitnoodiging aan Sowjet-Rusland in han- den van Eitwinof, den assistent-commis- saris van buitenlandsche zaken, gesteld en dit is reeds als een verbetering bij vroeger beschouwd, daar de Pact-mogendheden hadden kunnen volstaan met een kennis- geving dat het staten gelijk Sowjet-Rus land. die niet geteekend hadden, vrij stond er zich bij aan te sluiten. Het andere be- zwaar dat het Pact geen bepaling over vol- ledige ontwapening bevat, is ietwat ge~ zocht. Het spreekt van zelf, dat de op- neming van zulk een bepaling het heele tractaat getorpedeerd zou hebben, omdat al gebleken is, dat de Sowjet-regeering met haar voorstel tot algeheele ontwape ning alleen staat en het heele vraagstuk nog' hangende is. Het komt er nu op aan te zien, wat er. na de onderteekening van het Pact tot regeling van dit vraagstuk te bereiken valt, en de nota, welke Jhr. Lou don thans tot de groote mogendheden heeft gericht, om op grond van de totstandko- ming van het Pact de wenschelijkheid in het licht te stellen, om de voorbereidende ontwapeningscommissie weer bijeen te roe- pen. baant daartoe den weg. zei ze. ..Ben je ooit in huis geweest. be halve om te eten?" Hij schudde ontkennend het hoofd. ,,Er is een deur bij den achteringang, waardoor je in een gang komt. Loop die door. Zij buiqt links af en komt dan in de groote hall uit. Onder de trap is een kast, waar we jassen en hoeden en golfclubs bewaren. De deur is op slot en ik heb je net den sleutel gegeven. Vlak achter de deur op den grond staan twee tasschen. Die moet je hier brengen." ,,En de kast weer op slot doen? vroeg hij. „Neen, dat is niet noodig, als de tas schen er eenmaal uit zijn." ,,En als ik iemand tegenkom, juf frouw?" „Je moet zorgen, dat dat niet gebeurt, Rawlins." Hij knikte, dat hij haar volkomen be- greep. Gebeurt het toch, bedenk dan een of andere uitvlucht. maar vertel in geen ge val aan iemand, dat ik je gestuurd heb. In geen geval, begrepen? Ze sprak kalm, maar nadrukkelijk. En zeg aan niemand, dat ik hier in de garage ben," vervolgde ze. „En haast je. Heb je alles begrepen?" 1 Volkomen." hi" ..Dan zal ik hier op je wachten. Ik reken on je, Rawlins. Hij liep snel de garage uit, in gepeins verzonken, om zijn opdracht zoo stipt mo- qelijk ten uitvoer te brengen. Alles ging makkelijk. Hij kwam niemand tegen en hi] vond de tasschen precies op de aanqe- duide plaats. Hilda stond vlak naast de auto, toen hii weer verscheen. ,,Zet ze er in," beval ze. „lemand ge- zien „Geen sterveling.' ..Moeder niet of Marian Rawlins schudde het hoofd. ,,Gelukkig. Ik Ze zweeg en scheen voor het eerst eeni ge aarzeling te verraden. Hij sloeg haar gade, terwijl ze verlegen met den voet 1 over den betonnen vloer streek. „Rawlins, het lijkt me beter, als ik je van het een en ander op de hoogte breng, voordat we verder gaan. Jij moet die auto rijden, zie je." .Vertel me, wat u goed vindt, ant- woordde hij, zoo onverschillig mogelijk. ,,Je hebt me iets verteld over je duis- tere hoofdstuk," zei Hilda, hem aankij- kend. ..Verbaast het je. als ik zeg. dat ik er ook een heb? ,,Geenszins, juffrouw. Ze lachte, maar het klonk niet vroo- lijk, veeleer zenuwachtig. Het klonk als een verontschuldiging en uitdaqing te qe- I lijk. „Ik ga trouwen." Hij booq slechts het hoofd ten teeken, dat hij haar gehoord had. ,,Het is niet niet echt een duister hoofdstuk, zooals zooals Toen ze verlegen zweeg, voltooide hij haar zin: „Als het mijne." ,,Ik bedoel", vervolgde ze snel, ,,dat het alleen duister is, omdat mijn familie er niets van af weet. Overigens is het in het geheel niet duister." Natuurlijk." ,,Het is ongelukkig, Rawlins, als je op zoo een manier moet trouwen. Het is na tuurlijk veel eenvoudiger en verstandiger, maar het is ongelukkig, als je familie ten onrechte bevooroordeeld is." Hij wachtte tot ze verder zou gaan. .Rawlins, heeft mijn zuster je ooit ge- sproken over mijnheer Wheeler? vroeg ze plotseling. (Wordt vervolgd.) 24) —»ga WI liWl'lil'iaWWMBMKMWMM—WW—s—i

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1928 | | pagina 1