ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENT1EBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. ??o 8262 Woensdag 22 Augustus 1928 68® J argang. A801 <i1£NITSPRIJS: BINNENLAND. f 8TTH.1BT0B De innemende Landlooper BUITENLAND. pir3 mSnTe^fr PperPpo',/- %KncLm»dvSor het blitenland alleen bii voorjbetalinc,. Dit blad verschijnt iederen Maandaq-, Woensdag- en Vrijdaqavond. HINDERWET. HINDERWET. PRINS HENDRIK TE ANTWERPEN. Ptins Hendrik is Zondaq te Antwerpen qeweest om de aankomst der zeiljachten. die aan den driedaaqschen internationalen zeilwedstrijd tusschen Antwerpen en Bath hebben deelqenomen, bij te wonen. De Prins was aan boord van een Belqisch jacht en heeft aanqezeten aan een noen- maal van de deelnemers. LEGEROEFENINGEN IN LIMBURG. In September a.s. zullen in Limburq qroote militaire oefeninqen worden qe- houden, waaraan wordt deelqenomen door verschillende onderdeelen van het veld- leqer. Allereerst zal de lichte briqade om der leidinq van haar commandant, gene raal-majoor Van Menz. afzonderlijk oefe nen van 13 tot en met 18 September. Deze oefeninqen zullen aanvanqen in de oia" qevinq van Roermond en eindiqen nabij Valkenburq. Op laatstqenoemden datum wordt ook de 3e divisie in Zuid-Limburq qeconcentreerd, waarna van 18 tot en met 21 September aldaar oefeninqen onder leidinq van den commandant van het vuld- leqer den luitenant-qeneraal Muller wor den qehouden voor de lichte briqade en 3e divisie tesamen. De voorbereidinq voor deze oefeninqen verkeert reeds in verqe- vorderd stadium, o.m. worden in de be- trokken qemeenten reeds voorbereidinqen qetroffen voor inkwartierinq van men' schen en paarden. DE „SCHUTTEVAER". Door bemiddelinq van onze Reqeerinq heeft de heer Schuttevaer. wiens boot in Plymouth verleden week zou worden verkocht, veertien daqen uitstel qekreqen. om te poqen, de middelen te vinden tot vrijmakinq van zijn in beslaq qenomen vaartuiq. rp Hij heeft het voornemen, den lrans- atlantischen Oceaan over te steken. noq maar niet opqeqeven. Hij vond een aiel!" we bemanninq. Door verkoop van aibeel- dinqen van boot en bemanninq tracht de heer S. thans de qelden te vinden, die zij.r. boot moqen vrijmaken en de qeleqenheid scheppen voor de Oceaanreis. De paten- ten, waarop de stabiliteit der boot berust. heeft de heer S., zoo wordt medeqedeeld thans tot qemeen goed qemaakt. ONDERTEEKENING VERDRAG. Op 17 dezer heeft op het ministerie van buitenlandsche zaken de onderteekeninq plaats gchad van sen aanvullincjsprotocol bij de op 24 Juli 1922 tusschen Nederland en Duitschland tot stand qekomen voor- loopiqe overeenkomst betreffende het luchtverkeer tusschen beide landen. (St.ct. 1922, no. 143.) DE VLUCHTEN VAN Mr. VAN LEAR BLACK. De qroote vlucht, welke de heer Van Lear Black in het voorjaar zou onderne- men, naar Kaapstad en Tokio is, gelijk bekend te Khartoem onderbroken, nadat zich een gebrek aan de machine had voor- gedaan, dat blijkbaar ter plaatse niet her- steld kon worden. Eenige maanden zijn sindsdien verloo- pen en het toestel is weer volledig her- steld. De heer Van Lear Black is voornemens den tocht alsnog te ondernemen, echter niet eerder dan in het aanstaande najaar. Hij vertrekt binnenkort voor eenige weken naar Amerika om daar zijn zakelijke be- langen te regelen. Het plan bestaat de vlucht in twee ge- deelten te volbrengen; eerst naar Tokio, daarna naar Kaapstad. Op 1 October a.s. zou de start dan plaats hebben van den eersten tocht. Maandag hield de heer Plesman een conferentie met den heer Van Lear Black in Londen, om den definitieven datum vast te stellen. VOLKENBONDS-DELEGATIE. De Nederlandsche delegate naar de door E. J. RATH. 19) Vervolg. Later beqon hij plichtsqetrouw te le- aen; maar hij was liever beziq met de auto's, want dan kon hij zijn gedachten den vrijen loop laten, Hij had ontdekt, dat hH zeer lanq kon denken over de familie Kilbourne, zichzelf en zijn nieuwe positie op Kilbourne Heights. Rawlins was niet gewoon vee. over zichzelf na te denken, maar nu waren er toch een paar kwesties, die hij onder de oogen moest zien. Hij wist noq niet, hoe dit alles zou afloopen, er was ook met de minste haast bij. Maar het laq niet in den menschelijken aard en zeker niet in den zijnen zijn heil te zoeken in boeken, als er zooveel persoonlijker en belanq rijker dinqen beslaq leqden op zijn qeest. Teen hij er zich op betrapte, dat hi) gaapte, liep hij naar de qroote deuren, die wijd open stonden en beqon te sluiten. Mevrouw Kilbourne had blijkbaar gelijk de familie qinq vroeq naar bed. Hij zag slechts twee verl'ichte ramen in het huis, beide op de bovenverdieping. Bu ten verbraken alleen krekels en kik- vorschen de rust met hun qeheimzinmqen, afqebroken zanq, die de diepe stilte noq intenser scheen te maken. Een paar mi- nuten lanq stond hij in de open deur te luisteren. in den lichtcirkel verscheen plotselinq een qedaante, die zoo qeruischloos over het qias kwam aanloopen, dat Rawlins niets gehoord had. De heer Kilbourne liep De Nederlandsche delegatie paar de neqende Volkenbondsvergadering welke op 3 Sept. a.s. te Geneve zal aanyanoen. zal zijn samengesteld als volgt: Jhr. Mr. F. Beelaerts van Blokland, Minister van Buitenlandsche Zaken; Jhr. Dr. J. Loudon, buitenqewoon qezant en gevolmachtigd minister te Parijs; Prof. Jhr. Mr. W.J. M. van Eysinga, hoogleeraar aan de Kijks- universiteit te Leiden; Mr. J. P. Graaf van Limburg Stirum, buitengewoon gezant en gevblmachtigd minister te Berlijn, verte- qenwoordigers. Mr. J. Limburg, lid van den Raad van State; E. Heldring, voorzitter van de K. v. K en Fabrieken voor Amsterdam; Prof. Mr. Dr. J. P. A. Francois, chef van de af- deeiing Volkenbondszaken van het Depar- tement van Buitenlandsche Zaken, plaats- vervangende vertegenwoordigers, met dien verstaiide, dat tijdens de aanwezigheid van jhr. Beelaerts van Blokland te Geneve, ook graaf Van Limburg Stirum als plaats- vervangend vertegenwoordiger zal worden beschouwd; de beer W. G. van Wettum, regee- rings-adviseur in internationale opium- zaken, technisch deskundige; mevr. C. A. Kluyver, commies aan de afdeelinq Vol kenbondszaken van het Departement van Buitenlandsche Zaken en Mr. G. Baron de rakelings langs hem de garage in en wenkte, dat hij de deur moest shiiten. Rawlins qehoorzaamde en qeen woord werd qesproken, voordat al het licht van juiten af onzichtbaar was. Toen beqon de heer Kilbourne zich smalend uit te la- ten over de literatuur. Hij bladerde even in „Help u zelf de jeroemde verzamelinq levensbeschrijvin- gen door Samuel Smiles, waarna hij het qrommend weer op de bank gooide. ..Het eeniqe interessante van dat boek zei hij, „is, dat het een vinqerafdruk be- vat van iederen landlooper, dien we ge- had hebben. Dat zal' je wel zien. Ze wa ren nooit gewoon hun handen te was- schen, voor ze hun geestelijk welzijn be- gonnen te verzorgen. Help u zell. De iaatste werd er door geinspireerd om er met het zilver van door te gaan! Rawlins stond te luisteren en wachtte af, waarvoor de heer Kilbourne eigenlijK gekomen was. ,,Waarom dank ja, dat lk hiar ban. vroeg deze plotsedng. ,,Ik denk dat we een eindje qaan rijden, mijnheer." De heer Kilbourne toonde met de min ste verwondering over dit antwoord, Hij knikte als had hij het verwacht. ,,Hoe weet je dat? Ik hoorde u een afspraak maken met een heer bij het station. ..Voor vanavond? Ja. Ik dacht wel, dat ie het gehoord hadt. Goed dan. We zullen mijn auto nemen en let er op den knalpot te sluiten, voor we wegrijden.' Rawlins trok zijn ,'ivreijas aan, zette zijn pet op en liep snel naar den open waqen. De motor sloeg zoo qeruischloos aan- aat de heer Kilbourne onwillekeurig goedkeu- rend knikte. ..Geen lichten noq beval hi). „cn draai het licht in^de garage uit, voordat je de deur opent." Vos van Steenwijk, gerantschapssecretaris le kl. tijdelijk werkzaam gesteld aan voor- noemde afdeeling, secretarissen. EEN KLOEK INITIATIEF. Behoeft op de beteekenis van het lucht verkeer voor Europa en Amerika niet meer te worden qewezen. ook voor het Oosten is de behoefte aan qoede luchtverbindin- gen duidelijk gebleken. Dagelijks kan men lezen, hoe het"luchtverkeer in Australie, in de Straits e.d. toeneemt; van Engelsche zijde is reeds ontworpen een lijn Singa poreBatavia eenerzijds en Singapore Belawan anderzijds. Een en ander heeft in nog grootere mate het besef bijaebracht. hoe qewenscht het is, dat Nederland, dat zoo 'groote beteekenis als koloniale mo- gendheid heeft, het luchtverkeer in Indie zelf in handen houdt. Wij moeten inder- daad zorqen de eersten te zijn om ons eigen koloniaal gebiecl te bevliegen; uit internationaal oogpunt is het van groot be- lang, dat de vreemdelmgen die boven ons terrein komen vliegen, van onze zijde reeds een dienst aanwezig vinden. Bovendien zouden later voor n Nederlandsche maat- schappij de condities veel onaunstiger zijn, omdat de buitenlanders inmiddels reeds de vaste klanten zouden hebben gekregen en over vaste kantoren, vast personeel e.d. zouden beschikken. Waar dus van alle zijden de vreemdelm gen komen opdringen en deze dreigen .over ons en zonder ons te gaan vliegen, verdient het groote toejuiching. dat een aantal maatschappijen. bij Indie betrokken. zich uit eigen beweqing in 1927 tot een combinatie "hebben gevormd teneinde dit nationaal belanq in eigen handen te hou- den. Deze combinatie stelde zich ten doel, n kapitaal van niet minder dan 5 millioen bijeen te brengen en dit ter beschikking van de luchtvaart in Indie te stellen. Zij eischt over dit kapit&cil Q[60n rente, docn verlangt alleen als waarborg, dat het knpi- taal op zichzelf onaangetast zal blijven, dat de Reqeering, zelf zOo nauw bij deze raak betrokken, zoovt *1 subsidie zal eleven dat het kapitaal intaci zal blijven. Want dit Iaatste is in de eerste plaats in net be- lang van de zaak zelf; men waagt er qeen 5 millioen aan slechts om een proef te ne men. doch het moet een blijvend bednjl 'En zoo is dan eenige weken aeleden de acte van oprichting van de Nederland- sch-Indische Luchtvaart-Maatschappij. Als oprichters traden op een aantal maat schappijen. bij Indie betrokken, en zij te- zamen hebben aanstonds het bedrag van 5 millioen bijeengebracht en het dus niet bij woorden en voornemens gelaten. Dat onze ondernemers zich waarlijk niet op een eng standpunt plaatsen, blijkt wel uit het feit, dat zelfs transportondernemingen, die bij het luchtvaartverkeer zelf practisch qeen belanq hebben, in het kapitaal hebben deelgenomen. In den Raad van Bestuur hebben zittinq de heeren Dr. C. T- K. van Aalst, voorzitter: E. S. Enthoven, Mr. D. A. Delprat, Mr. J. H. van Hasselt en J. Jacobson: als directeuren treden op de hee ren Ir. H J. Ansinqh en A. Plesman, ter- wijl alsnoq eeniqe plaatsen zullen worden bezet dool- heeren. aan te wijzen door de K. L. M. T Moqe dit initiatief, voor Indie van zoo groot belanq en ook voor Nederland zelf van beteekenis, met succes bekroond wor den! DE HUID VAN DEN BEER. Het tin is een belanqrijk exportproduct van Ned.-Indie, vooral ook hierom, wijl de Regeering zelve de grootste tinproducent is, zoodat de tinprijs op het resultaat van s lands dienst een grooten invloed oefent. Deze invloed blijkt uit het Statistisch Jaaroverzicht 1925: over 1925 bedroea, bij een opbrengst van f 187.89 per picol. de winst f 133.67 per picol of totaal f 43.306.000. Deze winst was in het slechte jaar 1921 slechts f 3.109.917, toen de opbrengst per picol niet hooger was dan f 112.75. Na 1921 echter verbeterde de tinprijs aanzienlijk en werden vooral in 1926 en 1927 hooge bedragen bereikt. Daardoor werd de Regeering overmoedig. Van vele zijden werden bezwaren verno- men tegen het feit, dat de landsuitgaven weer een stijgende richting hadden inge- slagen, en om het nu te doen voorkomen, alsof zij dekkina had voor de op de be- proofing gcbracnte uitgaven. raamde de Regeering over t loopende jaar 1928 den tinprijs op f 170 per picol, terwijl zij tevoren de raming voorzichtiglijk op f 130 per picol had gesteld. De Regeering kwam in die overmoedige stemming tot deze verhoogde raming, niettegenstaande de Iaatste tien jaren hadden kunnen leeren hoe sterk de tinprijzen fluctueeren, en te- enover de bedenkingen in den Volksraad uleef zij hardnekkig volhouden, dat de ra ming van f 170 per picol een solide raming was' en alleszins verantwoord. Eilacie! Sedert het laatst van 1927 be- gon de tinprijs geleidelijk te dalen, welke daling nog niet tot staan is gekomen. en waarop de Regeerinq geen invloed kan oefenen waar de Indische tinproductie nauwelijks 23 van de wereldproductie bedraagt. En gezien de sterk stijgende productie in de Federated Malay States ziet het er niet naar uit, dat de hooge tin prijzen van 1926 en '27 spoedig zullen teruqkeeren. Zoo zijn dus^ de hoog ge- raarnde tinwinsten in rook vervlog^n. Maar de uitgaven, welke deze winsten moesten dekken worden wel gedaan en dat is nog veel erger dan wanneer men de huid van den beer verkoopt voordat men dezen geschoten heeft. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN, EEN INCIDENT IN DE KURZAAL TE OOSTENDE. Hij ging vooiin zitten en de heele qarage werd plotseling stikdonker. Een oogen- blik later opende Rawlins de deuren weer en zocht op den tast den weg naar de auto, afgaan op het zachte dreunen van den motor. Toen ze naar buiten reden, gar de heer Kilbourne noq een aanwijzinq. ,,We moeten het huis vermijden zei hij!',,Weet je den anderen opritdie om den siertuin loopt?'^ ,,]awel, mijnheer." „Neem dien en wees voorzichtiq, dat je niet op den claxon I'eunt." In qroote stilte en zonder hulp van de lichten om den weq te verkennen, reed Rawlins voorzichtiq en behoedzaam naar het hek, dat de qrens aanqaf van Kilbour ne Heights. Eerst toen ze dat bereikt had den, tastte de heer Kilbourne naar het knopje van het electrische licht en een oogenblik later verspreidde zich een zee van licht over den weg. ,,Nu kan je recht doorrijden, tot dat ik je waarschuw. Rijd niet te hard. Ze heb ben 's nachts motorpatrouilles en ik wensch niet bekeurd te worden. Rawlins knikte slechts. Hij beqon te be- grijpen, hoe men met Henry Kilbourne moest omqaan. „Niemand behalve jij en ik,- vervolgde deze onverschil'.'ig, „weet iets van dezen rit af, Rawlins. „Zeker niet, mijnheer.' „En niemand zal er ooit iets van te we- ten komen." Neen, mijnheer, natuurlijk met. t Als iemand er ooit achter zou komen de heer Kilbourne zweeg lanq genoeg om zijn woorden indrukwekkend te ma- ken ..dan zal je een zwaren dobber hebJbawe], mijnheer ik denk u ook." !,Wat? Wat bedoel je? De passaqier keek den chauffeur scherp aan. Daarna Naar Fransch-taliqe ochtendbladen melden, deed zich Zondaqavond tijdens het concert in de Kurzaal te Oostende een geweldig incident voor. toen bij het bin- nentreden van prinses Stephanie van Bel- gie, het orkest de Brabanconne inzette en verscheidene personen bleven zitten. Ge- durende tien minuten werd, als protest teqen deze houdinq, door het publiek ge- floten en qejouwd. De politie moest er bij tepas qebracht en toen er een betrekkelijke stilte inqetreden was, deelde de secretaris- generaal van de Kurzaal mede, dat de j brabanconne nogmaals zou worden qe- speeld; tevens sprak hij de hoop uit, dat het incident zich niet meer zou herhalen. De Brabanconne werd qespeeld en alle I'achte hij schamper en kniicte bevestiqend. ..Je snapt de situatie handiq. Rawlins j zei hij. ..Jammer, dat je niet een beetje j flinker bent. Misschien ben je dat ook wel; maar in ieder qeval kan je het een hee' eind in de wereld schoppen met beschei- denheid. Ik zeH zwijg als het graf. Volg mijn voorbeeld." „Ik zal mijn best doen, mijnheer. De heer Kilbourne zat een tijdje stil op zijn sigaar te kauwen en hield den blik strak qevestiqd op den weq. Na eenigen tijd sprak hij peinzend ,,Alle qroote mannen hebben hun zwak- ke' ooqenblikken. Niemand. al is hij noq zoo een reus onder zijn medemenschen, blijft voortdurend in de rol' waarin de we reld hem ziet. In deze ooqenblikken, dat ze zich onttrekken aan bet ooq van de wereld. zijn qroOte mannen dikwijls als kleine kinderen. Julius Caesar had zijn uren van onschuldig vermaak. Napoleon Bonaparte sloot af en toe de deur in het aangezicht der menschheid om zich te ge- dragen als een gewoon sterveling. Geor- qe Washington verloochende af en toe de rol van ..Vader des Volks" en werd de ruwe kolonist. Abraham Lincoln ver- veel ik je, Rawlins? ..Neen, mijnheer." Goed! Let op de vo.'gende bocht naar links. Alle qroote mannen verlaten at en toe hun verheven standpunt, Rawlins en meestal in het holle van den nacht. ..Jawel, mijnheer." ..In het holle van den nacht, a.s hun ge- zin slaapt." Natuurlijk, mijnheer. ..Zoodat zelfs het qezin van een groot man niet altijid behoeft te ontdekken dat hij zoo menschelijk is, als de geschiedenis later aan het licht brengt.' zei de heer Kilbourne met een zucht. Rawlins knikte en qinq links af. ,,Wat de geschiedenis ooit over mij zal TA8!-«rrEN bij verkoudheden en rheumatiek Weiger namaok en let er op dat op eike table! het woord "Bayer" staal. Prijs 75 d*. aanweziqen verhieyen zich van hun zit— plaatsen. Naar de Etoile Belqe en de Nation Beige verzekeren, bevonden de socialis- tische oud-minister Camille Huysmans en zijn dochter zich onder de personen, die bij de eerste uitvoerinq der Brabanconne waren blijven zitten. Bij de tweede uit- voering zou Huysmans, althans volgcns dc Nation Belqe. het Belgische volkslied heb ben medeqezonqen. De correspondent van de N. R Crt. te Brussel meldt De bladen komen teruq op het incident in de Kurzaal te Oostende, waar de socia- listische Vlaamsche oud-minister Camille Huysmans bij de uitvoerinq van de Bra banconne samen met eeniqe andere Per~ sonen zou zijn blijven zitten. Het socialis- tische hoofdorqaan, Le Peuple. qeeft van het incident een lezinq. welke ook door de katholieke Libre Belqique wordt ge- qeven, volgens welke Huysmans met zijn qezin en vrienden reeds voor den aanvanq van het concert door fascistische jonge- lieden werden omrinqd, die er blijkbaar op uit waren een relletje te verwekken. Toen het orkest bij het binnentreden van prin ses Stephanie van Belgie, die thans echter door haar huwelijk de Honqaarsche natio- naliteit heeft verkreqen, de Brabanconne inzette, was Huysmans beziq met de tekst van bet programma aan zijn dochter te verklaren. Een stem achter hem riepSta op, men speelt de Brabanconne, wat Huysmans dan ook, ev nals iedeiyen. blijkt te hebben qedaan. Maar nauwelijks was de uitvoerinq van de Brabanconne qeeindigd, of er werd geroepen: Er zijn hier twee moffen, die niet opstaan voor de Brabanconne", wat aanleidinq qaf tot een tumult, dat oorverdoovend moet zijn qe weest. Na een tweede Brabanconne werd het weer rustiger in de zaal, waar zich ook minister-president Jaspar en minister Baels bevonden, doch na afloop van het cert, toen Huysmans zich met zijn kinde ren en vrienden qereed maakte om heen te qaan, ontstond nieuw kabaal. Er werd ceschreeuwd: Naar Berlijn, ter dood, naar Mor-kou, naar Stockholm, leve het fascis- me, enz. Sommige menschen qooiden met bollen papier, eindjes sigaren en, naar de Libre Belgique weet te melden, later ook met stoelen. De burgemeester en de politie moesten tusschen beide komen om Hu mans en de zijnen te beschermen, maar konden niet beletten, dat een dame c- zijn qezin verqezelde, een klap kreeq in het gelaat 'en zijn dochter Sarah evene met den poot van een stoel qeslaqen aan het been verwond werd. Andere be- tooqers noq spuwden in de richtinq van i den oud-minister en zijn familie. Toen vermelden, Rawlins, kan me wein g s«_iie len. Als ze aan het licht brenqt, dat ik me soms wel twee keer per week te buiten aing aan een onschuldig spe letje poker, dan zal ik me niet in mijn qraf omdraa en. De wereld zal het beqrijpen, maar als mijn vrouw de geschiedenis zou voor zijn en zou ontdekken Hij maakte een veelzeggend gebaar met beide handen. ,,Je beqrijpt me zeker wel. Rawlins; ,,Volkomen, mijnheer." „Je hebt zelf zeker ook qeheimen? Jawel, mijnheer. Dat za.' ik niet ont- kennen." „Dat hoeft ook niet. Mijn qezin ver- denkt je ervan. qeheimen te hebben. Wat mij betreft, kan je ze voor je houden;> le qeheimen qaan mij niet aan. Maar plechtig stak hij den rechter wijsvmqer op ,,dit zaakje met een vijf-dollar-limiet in het eerstvolqende huis rechts. qaat mij alleen aan. Begrepen?" ..Zeker mijnheer. „En zal je het niet vergeten. Rawlins/ „Neen, mijnheer." ..Goed! Hier slaan we rechtsal en .aat ik de auto staan. Ga maar zitten slapen, als je zin hebt. Ik zal je wel opsncrren. als ik je noodjq heb. Rawl ns volgde dezen raad zoo ietter- lijk op, dat men hem eeniqe uren later ster viq bij den arm moest heen en weer schud- den voordat men hem kon wekken. De heer Kilbourne zat al in de auto en had het licht aanqedraaid. ,,Het is bijna drie uur zei hij, ,,en onze bedden zijn bijna tien mijl hier van- daan. De heeren van de controle vertrek- ken om een uur. Wees vluq en voorzich tiq. Ik zal wel indommelen." (Wordt vervolqd.) COURANT Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN, maken bekend, dat het verzoek van de firraa E. A. IJsebaert te Ter Neuzen, orn op het pereeel kadas- traal bekend gemeente Ter Neuzen, Sectie L, No. 2118 een inrichting voor het bereiden van Vleesch- waren met electro-motoren van 3, 4, 7* en J P. K. te mogen oprichten en in werking brengen door hen voorwaa rdehj k is ingewilligd. Ter Neuzen, den 21 Aug. 1928. Burgemeester en Wethouders voornoemd. J. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN maken bekend, dat het verzoek van de N. V. RCHEEPSBOUWMAATSCHAPPIJ TER NEUZEN"te Ter Neuzen on. op het pereeel kadastraal bekend gemeente Ter Neuzen, sectie K. no. haar Scheepsbouwwerf te mogen uitbreiden door hen is ingewilligd. Ter Neuzen, den 21 Aug. 1928. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIILLE, Secretaris. »mn i wl- ni—m I Linm run

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1928 | | pagina 1