ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. flo 8239 Vrij dag 29 Juni 1928 68e Jaargang Tweede Blad. Sam en zijn schat A 8 QftNEJflENTSPRMS BEKEND MAKING. BINyENLAND. FBOILLITON, BUITENLAND, Binnen Ter Neuzen f 1,40 per 3 maanden Buiten Ter Neuzen fr. per post f 1,80 per 3 maanden Bij vooruitbetaling fr. per post f 6,60 Voor Belgie en Amerika f 2,25, overiqe landen 2,60 per 3 maanden fr. per post Abonnementen voor het buitenland aileen bij vooruitbet.dinq. Dit blad verschijnt iederen Maandaq-, Woensdag- en Vrijdaqavond. )aar HINDERWET. HINDERWET. DE KONINGIN OP REIS. Een telegram van het Norsk Telegram- bureau meldt, dat Donderdag Koningin Wilhelmina en prinses Juliana met gevolg Tromso passeerden op weg naar de Noordkaap. liit het Engelsch door P G. WODEHOUSE. 65) Vervolg. HOOFDSTUK XXVII. Moedig gedrag van den heer Braddock. foen Willoughby Braddock een minuut of tiien te voren van Kay was weggegaan en op het grintpad in den voortuin van San Rafael kwam, was hij in een stem- miing, die maar zelden over iemand komt, tenzij na zijn tiende glas panje. Zoo be- wogen was zijn ziei, dat hij regelrecht naar een ziekenhuis had kunnen stappen met de mededeeiing, dat hij ijlkoortsen had, zonder dat iemand verder zou ge- vraagd hebben. Want de wereld was voor Willoughby plotseling buitengewoon interessant ge- worden. Na vijf en twintig jaren, waarin absoluut niets gebeurd was, waarin niets het effen oppervlak van zijn leven ge- stoord had, waren er plotseling wonder- lijke dimgen gebeurd. Als hij bedacht, dat hij van aangezicht tot aangezicht gestaan had met een mis- dadiger, met hem gebabbeld had en hem inderdaad in een inbraak had gestoord en daarna Lord Tilbury, voorzitter van het bestuur van zijn club, met geweld tot een EERSTE KAMER. Wegenfonds. Verschenen is de memorie van ant- woord op het voorlcopig verslag betref- fende de begrooting van het Wegenfonds 1928. Het is aldus dit verslag niet noo- dig te besparen op de wegenaanleg om den bouw van bruggen over groote rivie- ren, van viaducten voor spoorwegen en om afschaffing van tollen en dergelijke te kunnen bevorderen. Hiertoe zijn naast de gelden, noodig voor de verbetering on- zer wegen, voldoende gelden beschik'baar. Uit eigen aanschouwing kan de Minister verklaren, dat van toenemend vernietigen van natuurschoon bij onze wegenverbe- tering, hem niet is gebleken. Integendeel wordt zorgvuldig onder deskundige voor- lichting er voor gewaakt, dat onnoodige schade aan beplantingen wordt voorko- men. De berichten betreffende het verband tusschen kankergevaar en bituminieuze wegdekken zijn den Minister bekend, dock een onderzoek te dier zake ligt wel- licht meer op den weg van den Minister van Arbeid, Handel en Nijverheid en hij Wil zich gaarne, na overleg met clien ambt- genoot, nader in overweging nemen, of tot instellen van het hierbedoelde onder zoek ware over te gaan. Het ligt voorhands niet in de bedoeling om het gebruik van alle wegen, waarlangs goede rijwielpaden liggen, voor wielrij- ders te verbieden. In overweging is de vraag of een dergelijk ver'bod voor weg- gedeelten of bepaalde wegen aanbeveling kan verdienen. Met betrekking tot de verbinding van Rotterdam met het Zuiden, kan de Minis ter mededeelen, dat dit vraagstuk reeds geruimen tijd in onderzoek is. Dit onder zoek is evenwel nog niet zoo ver gevor- derd, dat omtrent eenig resultaat thans reeds inlichting zou kunnen worden ver- strekt. De werkzaamheden van het bruggen- bureau zijn reeds aangevangen. en zullen zich voorhands bepalen tot het maken van voorontwerpen. Het bureau heeft ervoor te zorgen, dat de relatie met buitenland- sche fabrieken binnen zoodanige grenzen blijft, dat van die relatie geen bevoorrech- te positie van de buitenlandsche fabrieken tegenover de Nederlandsche industrie het gevolg kan zijn. Wat betreft de klacht over het wegen- plan van Limburg heeft de Minister zich reeds bereid verklaard te onderzoeken of een andere dan de thans aangelegde maat- staf kan worden gevonden, die ook aan Limburg bevrediging kan schenken. Deze zaak kan echter pas aan de orde komen bij de herziening van het Rijkswegenplan, welke zeker niet voor 1929 haar beslag zal hebben gekregen. De gedachte verbeteringen van den rijksrweg UtrechtDoornGrebbe betref- fen in het bijzonder verbetering van het trace en veribreeding en verbetering van de verharding, alsmede den aanleg van rijwielpaden. Aan de in de gemeente Zeist uit te voeren verbetering is herhaaldelijk aandacht besteed in verband met de daar- tegen aangevoerde bezwaren. Hoewel uiteraard aan die bezwaren zooveel moge- lijik zal worden tegemoet gekomen, kan niet worden ingezien, dat daarvoor de ontworpen werken in belangrijke mate zouden moeten worden gewijzigd. Wan- neer daartoe aanleiding bestaat, zal bij de sans-culotte hervormd had gevonden. dan wilde het hem toeschijnen, dat nu eigen- lijk het leven pas begon. Maar Kay had toch iets gezegd, dat deze dag tot een heel bijzonderen voor hem stempelde. Zoo heel terloops had ze gezegd, dat juffrouw Lippett van plan was, om zoo gauw Claire met Sam Tod- hunter getrouwd was, bij het jonge paar te gaan inwonen. En dat was voor hem aisof de dikke Cortez met zijn duim naar een glinsterend wateroppervlak had ge- wezen en zoo eventjes had opgemerkt ,,0 ja, daar is de Stille Zuidzee En dit, nog meer dan de andere gebeur- tenissen van dien middag, had den heer Braddock dat vreemde, luchtige, onwe- zenlijke gevoel doen krijgen, waarmede hij nu op het grint stond. Jarenlanq had hij gevoeld, dat aileen een wonder hem van juffrouw Lippett's kleverige zorg zou kunnen bevrijden en nu was het wonder geschied. Hij nam zijn hoed af, liet den koelen nachtwind zijn brandend voorhoofd afkoe- len. Het speet hem, dat hij de invitatie om bij tante Julia te komen dineeren had aangenomen. Tante Julia was nog zoo kwaad niet, maar een diner te haren huize was nu nooit zoo heel opwindend ep daarvan was geen melodrama te ver- wachten en naar melodrama snakte de vergiftigde ziel van den heer Braddock, naar niets dan naar melodrama. Het hin- derde hem, dat hij gedwongen was om dezen voorstedelijken maalstroom van op- windende gebeurtenissen te verlaten en naar Londen terug te keeren, dat hem een saai en tarn plaatsje toescheen. Maar hij had zijn woord gegeven en het woord van Braddock was heilig. Bo- verbetering van onze groote rijkswegen met intensief doorgaand verkeer zeker het denkbeeld in overweging worden geno men om geen gelijkvloersche kruisingen met hoofdspoorwegen toe te passen. Een enkel ontwerp is reeds in dien geest op- gemaakt en in beginsel aanvaard. Voor elk geval zal afzonderlijk moeten worden overwogen of de hoogere kosten, aan een dergelij'ke oplossing verbonden, ook be- hoorlijk verantwoord zijn. AMMONIAKFABRIEK IN LIMBURG. In de memorie van antwoord aan de Eerste Kamer over het wetsontwerp tot verhooging van de begrooting van uitga- ven van de Staatsmijnen in Limburg voor 1928 en aanwijzing van de middelen tot dekking van die uitgaven, merkt de minis ter van Waterstaat op, dat ook hij van oordeel is, dat van het nieuwe bedrijf, de ammoniakfabriek, gunstige uitkomsten mogen worden verwacht. Het ligt in de bedoeling van de directie der Staatsmijnen vat; de exploitatie der fabriek een afzonderlijke winst- en verlies- rekening in haar jaarverslag op te nemen, zoodat de bedrijfsref. Jtaten afgescheiden van de uitkomsten van de eigenlijke mijn- exploitatie kunnen worden beoordeeld. Bij den afzet van de productie zal met de belangen van den Nederlandschen land- bouw rekening worden gehouden. De te bouwem fabriek is berekend op een productie van 20.000 ton gebonden stikstof, doch de in dc toekomst beschik- bare hoeveelheid cokesovengas is vol doende om deze productie zeer belang- rijk op te voeren. Daarvoor zal dan even wel een uitbreiding va.i de installatie noo dig zijn. GEEN INENTING WEGENS GEMOEDSBEZWAREN Bij het afdeel'ingsonderzoek der Eerste Kamer in zake het wetsontwerp houdende voorzieningen tegen besmettelijke ziekten, verklaarden vele leden uiterst sceptisch te genover dit voorstel te staan. De wijze, waarop het in de Tweede Kamer behan- deld was door den voorzitter dier Ka mer zelfs als ,,ietwat overhaast' gekwali- ficeerd Jkon hen geenszins bevredigen. Eenige leden betuigden hun instemming met het door de Tweede Kamer aangeno men amendement-Bijleveld, om vrijstelling van inenting te verleenen bij gewetensbe- zwaren van godsdienstigen aard. Anderen echter betreurden juist de aanneming van dit amendement. Sommige hunner ver klaarden, dat het ontwerp door de boven- vermelde toevoeging voor hen onaanne- melijk was geworden. Anderen echter wensohten vooralsnog een afwachtende houding aan te nemen. Enkele leden, hoewel van meening, dat gemoedsbezwaren moesten worden geeer- biedigd, gaven als hun oordeel te kennen, dat zoodanige bezwaren niet van invloed mochten zijn, wanneer daardoor de ge- zondheidstoestand van het Nederlandsche volk in gevaar kon worden gebracht. Nog merkten enkele leden op, dat het bevreemdende verloop der behandeling in de Tweede Kamer h.i. voornamelijk was te wijten aan de wankelmoedigheid van den minister van Arbeid, die verscheidene malen van houding was veranderd en klaarblijkelijk geen vaste lijn volgde. Zij zouden bet op prijs stellen, indien de mi nister zijn in deze gevoerd beleid nader zou willen toelichten. vendien, als hij te laat was, zou tante Julia onaangenaam worden. Onwillig be- woog hij zich in de richting van zijn auto'tje en bijna had hij het bereikt, toen hij opnieuw de houding van een stand- beeld aannam. Want juist toen hij het hek van San Rafael zou opendoen, zag hij door het hek van Mon Repos heimelijk een gestalte sluipen. In zijn tegenwoordigen achterdochti- gen geestestoestand was er maar weinig toe noodig om Willoughiby Braddocks argwaan op te wekken en deze man was buitengewoon verdacht. Hij aarzelde en kroop dan weer verder. En toen het licht van een lantaarn een oogenblik op zijn gelaat viel, bemerkte de heer Braddock. dat zijn trekken van angst verwrongen waren, blijkbaar iemand, die op het punt staat iets wanhopigs te doen. En die ander was inderdaad bang. Hij liep heel omzichtig, als een niet al te moe- dige ontdekkingsreiziger, die een oerwoud doorkruist, waarin hij de aanwezigheid van onaangename dieren vermoedt. Ge- troffen door de zoete gedachte aan den buit, vroeg Chimp Twist zich toch ang- stig af, of Snert zich niet opeens van uit het duister op hem zou storten. Hij ging den hoek van het huis om, en Willoughby Braddock, die er niets meer om gaf, of hij laat zou zijn bij tante Julia en bij deze dame dus in een slecht blaadje zou komen te staan, gleed geruischloos achter hem aan en zag hem net door het keukenraam gluren. Een oogenblik later scheen hij gerustgesteld te zijn, hij deea de achterdeur open en was binnenshuis. Willoughby Braddock aarzelde niet langer. Het denkbeeld, dat hij aileen in een klein huis was met een waarschijnlijk'tot DE TOESTAND AAN DE HAVEN TE ANTWERPEN. Nu de staking der havenarbeiders te Antwerpen algemeen blijft, begint het ook onder de Antwerpsche bedienden gelei- delijk te gisten. Door de bed.'endenvereeni- ging Unitas, welk een groot aantal leden telt, is nu een circulaire verspreid, waarbij de bedienden der bij de staking betrok- ken firma's aangespoord worden geen werk aan de haven te verrichten. Waar dit wel mocht gebeuren wordt met uitsluiting uit de vereeniging gedreigd. Gevreesd wordt, dat de communistische propaganda welke de staking der haven arbeiders tot gevolg had, ook op de be dienden vat zal krijgen. Inmiddels heeft de Federation Mariti me aan den Transportarbeidersbond waarvan de Havenarbeidersbond een af- deeling is een nieuwen brief gericht waarin verzekerd wordt. dat, in geval van werkhervatting, de Federation Maritime bereid zal worden gevonden om de kwes- tie van de herziening der loonen te be- spreken. DE BELGISCHE ZEELOODSEN. Door de hoofdafdeeling der Kamer werd aan den minister van zeewezen een vraag gesteld betreffende de organisatie van den dienst der Belgische zeeloodsen. waarop de minister thans het volgende heeft geantwoord De zeeloodsen der havens van de (Bel gische) kust zijn alien te Nieuwpoort, Oostende en Zeebrugge gevestigd vroe- ger verbleven al de zeeloodsen van de Scheldemonden te Vlissingen, sedert eeni- gen tijd zijn er 7 te Antwerpen en 14 te Oostende. maar voor deze laatste stad wordt een getal van 36 loodsen binnen- kort reeds voorzien. De mogelijkheid der overbrenging van het Belgische loodswe- zen naar Zeebrugge is overwogen gewor den het zal echter noodig zijn steeds een kern te Vlissingen te behouden, terwijl Oostende ook meer voordeelen biedt als thuishaven. NIEUWE INCIDENTEN TE LEUVEN. De correspondent der N. R. Crt. te Brussel meldt De kwestie van het op een der gevels van de Leuvensche Universiteitbiblio- theek te plaatsen opschrift: Furore tentonico diruta, Dono americano restitu- ta, welke in een allerscherpst geschil tus schen Withney Warren, architect van het nieuwe gebouw en mgr. Ladeuze, rector der Unirversiteit is ontaard, heeft Woens dag aanleiding gegeven tot betreurens- waardige gewelddaden. Dinsdagavond had Withney Warren, in een groot restaurant der stad, een feestmaal aangeiboden aan al zijn mede- werkers aannemers, kunstenaars, teeke- naars en arbeiders, die hem bij den bouw van de Universiteitsbibliotheek behulp- zaam waren geweest. Van deze gelegen heid maakten Waalsche en Brusselsoh- franskiljonsche studenten gebruik om, door af en toe een delegatie te laten bin- nentreden,, die, na aan Withney Warren hulde te hebben gebracht, chauvinistische kreten slaakten, aan deze bijeenkomst een karakter te geven dat ongetwijfeld door zeer vele medeaanzittenden niet was ver wacht. Withney Warren zelf liet zich, de tanden gewapend misdadiger, had geen verschnikkingen meer voor hem. Hij sloop geruischloos achter den kerel aan en na zijn schoenen te hebben uitge- trokken, bekJom hij de keukentrap. Een geluid boven bewees hem, dat hij op het goede spoor was. Champ Twist zelf vond, dat hij goed opschoot. De handelingen, die hij nog moest verrichten, waren weinig omvat- tend en heel eenvoudig. Nu hij maar een- maal zeker was, dat zijn aartsvijand Snert niet in de buurt was, voelde hij geen angst meer. Nadat hij zich an het bezit gesteld had van een breekijzer, dat hij in de keukentafel verborqen had, liep hij haastig de trappen op. Het licht in de ves tibule en in de zitkamer brandde maar daar hij geen geluid hoorde, nam hij aan dat Sam en Snert beiden uit waren. Dit bleek inderdaad het geval en hij ging weer geheel gerustgesteld verder. Hij had maar vijf minuten van ongestoorden arbeid noodig, want de aanwijzingen in den brief van den heer Fingalls waren zeer nauwkeurig en als hij maar een- maal de deur van de bovenachterkamer opengebroken had, zou er niet de minste moeiiijkheid bestaan om den begraven schat op te delven. Het was aileen maar een kwestie van een plank oplichten. ge- lij.k de heer Fingalls had geconstateerd. Chimp Twist zong niet, terwijl hij de trappen beklom, maar hij was er wel voor in de stemming. Een schecp krakend geluid drong tot Wiilloughby Braddock door, toen hij op het eerste trapportaal even bleef staan. Het klonk als het openbreken van een deur. En dat was het ook. Chimp zou, als aan het einde van den maaltijd tot onvoor- z'ichtige uitlatingen verleiden en zeide on der meer, doelend op het tusschen hem en mgr. Ladeuze gerezen conflict,,Het is niet op Belgische werkkrachten dat men een beroep moet doen om een andere ba lustrade (zonder opschrift corr.te plaat sen dan die welke door den Grooten Kardinaal, mgr. Mercier, werd goedge- keurd een dergelijk werk late men door Boches verrichten Woensdagochtend dan, toen de arbei ders met de plaatsing van de steenen ba lustrade zonder opschrift, een begin zou den maken, verzamelden zich een drie- honderd franskiljonsche en Waalsche stu denten, waarbij zich ook een groepje Leu vensche fascisten (alien anti-Vlamingen had aangesloten, op het. Volksplein. voor de bibliotheek, overrompelden er de po litic, braken door de houten afsluiting en vernielden vervolgens, met steenen, de balustrade zonder opschrift van mgr. La deuze. De politic riep de hulp der gendarme rie in en weldra was het plein schoonge- veegd. Er werd evenwel niemand ge- arresteerd. Het parket is ter plaatse gekomen en heeft een streng onderzoek ingesteld. Gevreesd wordt voor erge botsingen tusschen Vlaamsche en Waalsch-frans- kiljonsche studenten. De Vlamingen en een deel der Walen houden het ditmaal met den rector en steunen zijne verzoe- ningsgezinde houding ten opzichte van Duitschland en de Duitschers. DE EERSTE HONGAARSCHE VROUWELIJKE ADVOCAAT. Naar de Pester Lloyd bericht, heeft dr. Margit Ungar verleden Zaterdag het laat ste gedeelte van het examen afgelegd, dat door de Hongaarsche wet van doctoren in de rechten nog extra verlanad wordt, wanneer zij als advocaat willen fungeeren. De promotie van. dr. Ungar, die de eerste vrouw is, die tot den Hongaarschen advo- vatenstand wordt toegelaten, geschiedde ,,summa cum laude DE ZEPPELIN-EXPEDITIE NAAR DE NOORDPOOL. Fridtjof Nansen heeft verklaard dat hij de Zeppelin-expeditie, die het volgend jaar naar de Noordpool zal vertrekken, zelf zal leiden en dat dr. Eckener het luchtschip zal besturen. Van de 10 mil- lioen mark, die voor de kosten der ex peditie noodig zijn, zijn reeds 9 millioen toegezegd, De expeditie zal van het voor jaar tot den herfst duren. DE ZELFCRITIEK. Nadat sinds weken de sowjetpers het bewijs geleverd had, dat de leuzemeer zelfcritiekverstaan was, komt in de Prawda Kroepskaja de weduwe van Le nin, een waarschuwende stem laten hoo- ren. Op zichzelf, schrijft zei, is er tegen een openhartige kritiek op in het sowjet- apparaat en in de partij bevonden mis- standen natuurlijk niets in te brengen. Het onophoudelijk vermaan tot niets ver- goeiJijkende zelfkritiek begint echter eigenaardige gevolgen te krijgen. In vele gevallen nl. hebben niet aileen individuee- ie partijgenooten, maar ook de redacties van communistische bladen vruchtdragen- de kritiek verward met kleinzielige en lichtvaardige verdachtmaking. Het maakt de omstandigheden gunstiger waren, er de voorkeur aan hebben gegeven om met minder lawaai het boudoir van Snert te betreden, maar in deze onderneming was iedere minuut kostbaar en hij had geen tijd om sloten met een looper te bewer- ken. Op den drempel gekomen. gebruikte hij zijn laars als stormram. De deuren van voorstedelijke villa's zijn niet gebouwd om geweld te weer- staan. Als ze maar op een paar duim na sluiten en niet uit de hengels vallen, als de kat er langs strijkt. dat zijn de archi tect en de aannemer allebei verrukt en vinden het een knap stuk werk. En Chimp, ofschoon hij kort_van stuk was. had een respectabelen voet. Het slot week en de deur sprong open. Hij ging naar binnen en stak het gas op. Toen overzag hij snel de omgeving. Halverwege de tweede trap stond Willoughby Braddock te luisteren. Zijn gezicht was rood en vast'beraden. Het kon hem niets meer schelen, al sprong tante Julia uit haar vel. Diner, of geen diner, deze zaak moest ten einde gebracht. Chimp verloor geen tijd. JDe splint", had zijn vriend, nu wijlen de heer Edward Finglass geschreven, ,..s in de bovenachterkamer. Je hebt maar de derde plank van het raam af op te lich ten en je hand er in te steken, Chimpie, en je bent er." En daarna kwam een hoop onzin, over eerlijk met Glibber Molloy deelen. Die ouwe Vinkie was op zijn sterflbed een beetje sentimenteel ge worden, vond Chimp. (Wordt vervclgd.) ER NEUZENSCHE COURANT Burgemeester eu Wethouders van TER NEUZEN brengen ter openbare tennis, dat ter Gemeente- Secretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van de N.V. NATIONA.AL HOUTBEDRUF te Am sterdam. om vergunning tot het oprichten en in werking brengen van een fabriek voor houtbewerking op het perceel kadastraal bekend in Sectie M No. 283. Op Dinsdag 10 Juli a.s. des namiddags drie uur zal in het Gemeentehuis gelegenheid bestaan om bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek in te brengen en deze mondeling en schriltelijk toe te lichten. Zoowel de verzoeker, als zij die bezwaren hebben, knnnen gedurende drie dagen, voor het bovenge- melde tij tstip, ter Secretarie der gemeente kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht van B'elanghebbenden wordt er op gevestigd. dat volgens de bestaande jurisprudentie niet tot beroep gerechtigd zijn, zij die niet overeen- komstig art 7 der Hinderwet op den bovenhepaalden dag voor het gemeentebestnur zijn verschenen ten einde hunne bezwaren mondeling toe te lichten Ter Neuzen, den 26 Juni 1928. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris. Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN brengen ter openbare kennis, dat ter Gemeente- Secretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van ADRIAAN LOOF te Ter Neuzen, om vergunning tot het plaatsen en in weiking brengen van een vleesehmolen in zijn bestaanden slagerswinkel, in het perceel kadastraal hekend in Seetie L No. 1564. Op Dinsdag 10 Juli a.s., des namiddags drie uur, zal in het gemeentehuis gelegenheid bestaan om bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek in te brengen en deze mondeling en schriftelijk toe te lichter,. Zoowel de verzoeker, als zij, die bezwaren hebben, kunnen gedurende drie dagenvoor het bovenge- melde tijdstip, ter secretarie der gemeente kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat volgens de bestaande jurisprudentie niet tot beroep gerechtigd zijn, zij, die niet overeen- komstig art. 7 der Hinderwet op den bovenbepaalden dag c or het gemeentebesUuir zijn verschenen, ten einde hunne bezwaren mondeling toe te lichten. Ter Neuzen, den 26 Juni 1928. Burgemeester en Wethouders"voornoemd J. HUIZINGA, Burgemeester, B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris. De Burgemeester van TER NEUZEN, maakt be kend, dat vanaf 1 Juli a.s. op de Gemeente-Secretarie voor het publiek ter inzage zijn nedergelegd af- schriften van de Kiezerslijsten voor de Afdeelingen Groot- en die voor het Kleinbedrijf der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Zeeuwsch-Vlaanderen. Eventueele verzoe ken om veran dering of verbetering der Kiezerslijsten moeten voor 15 Juli as. worden toegezonden aan de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Zeeuwsch Vlaanderen te Ter Neuzen. Ter Neuzen, 28 Juni 1928. De Burgemeester voernoemd, J. HUIZINGA.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1928 | | pagina 5