ALGEMEEN NiEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Maandag 14 Mei 1928 Jaargang DIE4STPLICHT. 3am en zijn schat 8220 A39K4IMNTSPRIJS: F S UIL LI TOW. smaakt aJs room De Burgemeester en Wethouders van Ter Neuzen BiNNtNLAND, Ondarzoek van verhfgangers. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. Verhindering. Ingeval ziekte of gebreken de deelneming aan het onderzoek mochten verhinderen, dient daarvan zoodra moj/ei^'A-tergcmeente- secretarie te worden overgelegd een ge- neeskundige verklaring, welke op onge- zegeld papier kan worden gesteld. De handteekening van den geneeskundige behoort gelegaliseerd te zijn door den Bur- gemeester van de gemeente, waar de genees kundige woont. De verlofganger, die wegens ziekte of om een andere reden in de onmogelijkheid verkeert om bij het in JUNI te houden onderzoek te verschijnen dan wel wegens woonplaatsverandering niet voor dat onder zoek is opgeroepen, wordt door den Indee- lingsdistrictscommandant erplicht het on derzoek in NOVEMBER of DECEMBER te ondergaan. Verschijning op anderen tijd of op andere plaats. Aan den verlofganger kan op zijn verzoek door den Indeelingsdistrictscommandant worden vergund het onderzoek op eenanderen dag, op een andere plaats binnen het district of in een ander district te ondergaan. Het verzoekschrift, waarin de reden duidelijk moet worden omschreven, moet tijdig en GEFRANKEERD worden toegezonden. Maakt een verlofganger, aan wien een dergelijke vergunning is verleend, daarvan niet nauw- keurig gebruik, dan wordt de vergunning geacht te zijn vervallen. Wenscht de verlofganger uitstel van het onderzoek tot November of December, dan kan hij ook daartoe het verzoek doen aan den Indeelingsdistrictscommandant. .Jij Binnen Ter Neuzen f 1,40 per 3 maanden Buiten Ter Neuzen fr. per post f 1,80 per 3 maandenBij vooruitbetalmg fr. per post f 6,60 per jaar Voor het buitenland f 2,70 per 3 maanden franco per post Abonnementen voor het buitenland alleen bij voorrn betaimq. Dit blad verschijnt iederen Maandaq-, Woensdaq- en Vrijdagavond. ana Be Burgemeester v*n TER NEUZEN maakt be- ko*W, dat het jaarlij kscli onderzoek Tan terlofgangers, bec'.estld in an. 41, derde lid. I) mstpliC'.twet, Toor deze gerneente zal worden gehouden to Ter Neuwn, in tie Toormalige school A op het Schoolplein, op DINS PAG 12 JUNI 1923, des voortniddags 9,3U out* voor de liehting 1916 eu om 11,30 uur voor de I Sitting 1919. Wie bij het onderzoek moeten verschijnen. Aan het onderzoek moeten deelnemen de tot de landnacht behoorende groot-verhjfgangers ingelijfd voor een der lichtingen 1916 en 1919. Ay, die voor een dezer lichtingen zijn ingelijfd, n»a» tengevolge van uitstel of om een andere radon tegelyk met een latere liehting de eerste oafening 'hebben volbracht, moeten zich ook aan het onderzoek onderwerpen, voor zoover zij althans niet behooren tot hen, die daarvan zijn vrijgesteld. Aan het onderzoek moeten ook deelnemen de dienst pliehtigen van de genoemde lichtingen, die een vr^jwillige verbintenis hebben aangegaan als verzorger bij den rijkspostduivcndienst als hoefsmid bij de infanterie t. alssmid-bankwerker bij de voormaligeoefenings- howrwitser-compag n ie. d. in verband met erkende gewetensbezwaren, Wic niet bij het onderzoek behoeven te verschijnen. Aan het onderzoek nemen niet deel /.ij a. die hun eerste oefening nog niet hebben vol bracht b. die in 1928. voor den voor het onderzoek be- paalden dag, in werkelijken dienst zijn geweest uit anderen hoofde dan bij wijze van straf; t. die bestemd zijn om in 1928 voor herhalings- •efeningen in werkelijken dienst te komen d. die elders wonen dan in Nederland e. die zich buitenslands bevinden ter uitoefeuing van de zeevoart (hieronder niet begrepen de zee- vinscherij) f. die de binnen vaart uitoefenen op andere landen en zich deswege in een dier landen ophouden g. die ingevolge de geldende bepalingen geheel zijn vrijgesteld van opkomst in werkelijken dienst in geval van oorlog, oorlogsgevaar of andere buitenge- wone omstandigheden. h. als vrijwilliger behooren tot een der landstorm- kerpsen Motordienst, Vaartuigendienst of Spoorweg- dienst i. na hun ontsiag als reserve-omcier in de hoe- danigheid van gewoon dienstpliclitige tot het leger zijn blijven behooren. Wijze van verschijning. De verjofganger moet bij dit onderzoek ver schijnen in uniform gekleed en bovendien voorzien van de overige tot zijn uitrusting behoorende goederen, voor zoover deze hem zijn uitgereikt of door hem zelf zijn aangeschaft. De verlofganger moet zoo naogelijk op eigen schoenen bij het onderzoek ver schijnen. Onderworpenheid aan bevelen. De verlofganger staat niet alleen gedurende den tijd, dien het onderzoek duurt, maar ook zoelang hij ter gelegenheid van het onderzoek in uniform gekleed is, onder de bevelen van de autoriteit, die het onderzoek houdt, zoodat. indien hy ongeregeldheden pleegt of zich aan een strafbaar feit schuldig maakt, hetzij bij het gaan naar de plaats, voor het onderzoek bestemd, hetzij gedurende het onderzoek of bij het naar huis terugkeeren, hij te dier zake kan worden gestraft volgens het Wet- hoek van Militair Strafrecht en de Wet op de Krygstucht. Nalatigheid. Een streng of een licht arrest van ten hoogste zes dagen kan worden opgelegd aan den verlofganger, die zonder geldige reden niet bij het onderzoek ver schijnt of, daarbij verschenen zijnde, zonder geldige reden niet aan zijn hierboven omschreven verplich- tingen voldoet. Onverminderd de genoemde straf kan de verlol- ganger, die zich schuldig maakt aan een der bedoelde feiten, of wiens goederen bij het onderzoek blijken niet in den veieischten staat te vorkeeren, worden verplicht om op een nader te be- palen tijd en plaats te verschijnen of opnieuw te verschijnen tot het ondergaan van een onder- z e k. Uit het Enqelsch door P. G. WODEHOUSE. 46) Vervolg. Chimp roerde nadenkend in zijn koffie. Hij overlegde in stilte, wat er in korten tijd toch veel in een menschenleven verande- ren kan. Zonder de wonderlijke toenade- ring van Lord Tilbury, zou hij hier nu niet zoo opgewekt zitten. Want het was dui- delijk, dat het humeur van de beide aan- ieelhouders beneden peil was. ,,Je hebt groot gelijk, Dolly,' zeide hij nederig, groot gelijk. Ik ben niet meer zoo helder als ik placht te zijn." Deze ruiterlijke verklaring had de spreekwoordelij'ke olie op de golven moe ten gooien, maar integendeel het bleek olie in het vuur te zijn. „En hoe kom je dan aan je vijf-en-zes- tig procent 1" ,Daar kom ik niet aan," zeide Chimp. ,,Daar kom ik niet aan, Dolly." De be- scheidenheid van dezen man was werke- ttjk roerend. ,,Dat is nu heelemaai voor- bij. We doen nou half om half, dat doen we." Woorden werken niet altijd overtui- gend, maar cijfers wel. Dol'y liet een kreet hooren, die maakte, dat de vrouw in git met haar chocolaJe morst.e en de heer Molloy kreeg koude rillingen. De verlofganger, die, opgeroepen voor laatstbe- doeld ONDERZOEK, daarbij zonder geldige reden niet verschijnt, of, daarbij in ander opzicbt zijn ver- piichtingen niet nakomt, kan in werkelijken dienst worden geeroepen voor den tijd van ten hoogste twee maanden. Ter Neuzen, 14 Mei 1928. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. doen te weten, dat door den raad dier gemeen te in zijne vergadering van 2 Februari (ge- wijizigd in die van 26 April) jl. is vastgesteld de volgende verordening VERORDENING op den Keuringsdienst van vee en vleesch in verband met de Vleeschkeuringswet, Staatsblad 1919, no. 524. Artikel 3. Het laatste gedeelte van het eerste lid, de woorden „tusschen de uren door Burgemeester en Wethouders vast te stellen" te vervangen door de woorden „minstens 24 uren voor het tijdstip der slachting tusschen de uren 9 tot 12 uur des voormiddags". Artikel 4. De woorden „op de plaats, waar het vee zich ter keuring bevindt" te vervangen door de woorden „in de bij de slachtplaats of slachterij behoorende stal of stallen, met inachtneming van het bepaalde in artikel 3 van het Koninkl. ,,Nu kunnen we praten' zeide Dolly. ,,Nou", zeide de heer Molloy, .kunnen we praten." „Nou dan," zeide Chimp. ,,Laten we dan de heele zaak nog eens nagaan, dan kunnen we zien, wat we zullen doen. „Ik zou naar dat huis kunnen gaan en nog eens met dien vent kunnen kietsen meende de heer Molloy.. „Dat heeft geen zin," zeide Chimo, wat onrustig. Het kwam heelemaai niet met zijn plgnnen overeen, dat zijn oude vriend in de buurt zou kunnen zwerven, terwijl hij zijn plichten vervulde op Mon Repos. ,,Dat weet ik nog zoo net niet," zeide de heer Molloy nadenkend. „Ik stond al op de keien, eer ik nog goed voor den draad had kunnen komen. Als ik nog eens probeerde..." ,,Daar zit niks in," zeide Chimp. ..Die kerel heeft je toch zelf verteld, dat hij een bepaalde reden had om daar te blijven wonen." „Hij zal toch niks van ons zaakje af- weten vroeg Dolly verschrikt. „Neen, neen", zeide Chimp. ,,Geen kwestie van. Daar is een vrouw naastaan, waar hij gek op is". ,.Hoe weet je dat?" Chimp slikte eens. Hij voelde zich aan den rand van den afgrond. „Ik heb er een beetje rondgescharreld en toen zag ik ze". zeide hij. ,,Wat voerde je daar uit vroeg Dol ly wantrouwend. ,,Ik keek maar eens, Dolly, ik keek maar eens", ,,Zoo", De stilte, die nu volgde, was zoo pijn- Besluit van 6 Juni 1921, Staatsblad 754, let ter I". De komma achter het vervallen woord „be- vinidt", te vervangen door een punt en de nieuwe zin te laten aanvangen met de woorden „De plaa,ts wordt". Artike4 8. In de eerste zinsnede aehter „Zondageii" in te voegc-n de woorden jan daarmeo genjkge- j dagen". Het t1- cede lid te lczen als voigt: „Op andere dagi"; geschiedt de keuring voor en na het siaehten van 9 uur des voor- m i ags tot 5 uur des iiamiddagw". Artikel 12. In de eerste en bv\ ede regel de woorden „noo spoed.g mogeljjk, a A nans binnen 24 uren na de inlevering van de" te laten vervallen en te ve, .angen door de woorden „plaats voor het p aangegeven op de". In de derde regel te doen vervallen het woord „plaats". Aldus vastgesteld door een, Raad der gemeen te TVi' Neuzen in zij no openbare vergadering uit ander dan strafrechtelijk oogpunt te bezien. Ervaringen van de Haagsche hrandiweer. De brandmeester-inspecteur C. Otten heeft, volgens de N. R. Crt., een en ander verteld over de ervaringen der Haagsche brandweer in de Drentsche venen. V an vele kleinere verveners werd, zoo zeide hij, niet de medewerking ondervon- den, welke men had mogen verwachten. Hierbij dient in het oog te worden gehou- den, dat de marktwaarde van de turf op het oogenblik gering is, en de bedragen, l waarvoor de turf tegen brand is verzekerd, die waarde thans wel met 40 overtref- fen. De dagwerken turf stapelden zich den laatsten tijd sterk op, de afneming j was gering. In die omstandigheden ont- staat dan bij sommigen, zoo niet velen, een mentaliteit, welke zich uit in bewoordingen ----- als: „De rooie schipper neemt het zaakje van 2 Februari 1928 en £ewijzigd in die van weJ mee". Wie die „rooie schipper" is, 26 Apr.i 1928. zaj oningewijde thans wel begrij- (get.) J. HUIZINGA, Voorzitter. pen. (get-) B- I- ZONNJ',V1JLDE, Secretans. Zoo gebeurde het dan ook, dat ver- zijiide deze verordening door de Gedeputeerde veners wel, zoolang de brandweer hen Staten vam Zeeiand bij besluit van 4 Mei 1928, onder controle had, meehielpen de bran- No. 195, 3c- Afd. goedgekcurd. den te bestrijden, om zoodra zij zich onbe- ^f^T,.flk0"rd„lg,og)QgeScnied' waar ^et spied gevoelden, in tegenovergestelden zin te werken en „den rooden schipper' behooit, den 14den Mei 1928. Burgemeester en Wethouders voornoamd, J. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEV1JLLE, Secretaris. H.M. DE KONINGIN NAAR ZW EDEN EN NOORWEGEN. Naar het Corr. Bur?;au mededeelt, is H. M. de Koningin voo nemens op 16 juni a.s. voor haar gebruikelijke vacantiereis naar Zweden en Noorwegen te gaan. H. M. stelt zich voor, 1 Augustus d.a.v. op Soestdijk terug te kc.nen. Evenals in vorige jaren, zal de i.oningin een strikt incognito bewaren. NA DE VLEKllxANDEN. Op de volgende vragen van het Twee- de Kamerlid den heer Schaper: 1. Hebben de Ministers kennis geno- men van de ernstige vermoedens, dat de branden in de Drentsche venen, waardoor vele goederen en een menschenleven zijn verloren gegaan, opzettelijk zijn gesticbt, en op gezette tijden worden gesticbt, door personen, die zich daarmede onmiddellijk geldelijk voordeel trachten te bezorgen 2. Is de Minister van Jhstitie bereid, een ernstig onderzoek te gelasten naar de gegrondheid dezer vermoedens en zoo noodig tot vervolging der schuldigen over te gaan 3. Willen de Ministers in onderling overleg overwegen, of maatregelen, zoo- wel van socialen als van juridischen aard, kunnen worden getroffen om de drijfvee- ren tot zulke handelingen zooveel mogelijk weg te nemen of te verzwakken hebben de heeren Donner, Slotemaker de Bruine en Kan, Ministers van justitie, van Arbeid, Handel en Nijverheid en van Binnenlandsche Zaken en Landbouw, het volgende geantwoord: 1. Deze vraag wordt bevestigend be- antwoord. 2. De eerstondergeteekende had be- reids naar aanleiding van een verzoek van den derden ondergeteekende een onder zoek gelast. 3. De ondergeteekenden stellen zich voor, de resultaten van dat onderzoek ook lijk voor een sensitief mensch, dat Chimp haastig zijn koffie uitdronk en opstond. „Ga je al zeide de heer Molloy on- vriendelijk. ,,Ik heb een afspraak." „Wanneer zien we elkaar weer ,,Dat hoeft niet voor over een dag of drie." ,,Waarom niet „Nou, je hebt toch tijd noodig om te deriken. Ik zal je wel opbellen. ,,Ben je morgen op je kantoor ,,Neen, morgen niet." ,,Overmorgen 1" ,,Misschien overmorgen ook niet. Ik heb wat buiten te doen." ,,Waar." ,,0, overal." „Wat heb je te doen?" Chimp verloor zijn zelfbeheersching. ,,Zeg, wat mankeert jou wilde hij weten. ,,Wat heb jij je neus te steken in andermans zaken Kan ik dan niets meer voor mij zelf houden?" ,,0, jawel", zeide de heer Molloy. ,Ja- wel." Jawel", zeide mevrouw Molloy. .Ja wel." ,.Nu bonjour", zeide Chimp. ..Bonjour", zeide mijnheer Molloy. Chimp ging de lunchroom uit. Het was geen v/aardige terugtocht en dat werd hij zich bij iedere Stap meer bewust. Hij was zich ook bewust van de doorborende bhk- ken zijner medevennooten in zijn rug. Maar wat deed het er eigenlijk toe, rede- neerde Chimp, al koesterden die idiote Glibber en zijn vrouw argwaan? Weten deden ze in elk geval niets. Hij had per slot maar een paar dagen noodig en dan een handje te helpen. Een woord van hulde komt volgens den heer Otten toe aan de firma Scholte, die niet slechts een krachtig aandeel in het blusschingswerk heeft gehad, maar die ook de brandweermannen ruimschoots heeft voorzien van al wat voor den in- wendigen mensch noodig is en daarbij voor versnaperingen zorgde. In het geheel heeft de Haagsche brand weer in het veen ongeveer 6.000.000 liters water verspoten. Met betrekking tot de schade bericht men aan de N. R. Crt., dat vefbrand zijn 27 huizen, te betreuren valt 1 doode, (die, zboals gemeld verdronk bij de vlucht voor den brand), 20 personen werden gewond, terwijl de schade doo<- verbra"d'ng van turf op 1 millioen gulden te schatten is. MAJESTEITSSCHENNIS DOOR EEN GEMEENTERAADSLID. In de Donderdagavond gehouden ver gadering van den gemeenteraad van Fin- sterwolde heeft burgemeester Roelofs proces-verbaal laten opmaken tegen het communistische raadslid Carolus, die de Koningin een harlekijn noemde. CORRUPTIE. B. en W. van De Bilt hebben den jie- meente-architect wegens ernstig vermoe- den van .corruptieve handelingen van de waameming zijner betrekking ontheven, voorloopig met behoud van salaris. De zaak is in handen van de justitie gesteld voor verder onderzoek. HERSTEL DER COALITIE? Naar ,,Het Vad." verneemt, is door het Centrum, de Roomsch Katholieke Staacs- partij in Duitschland, een brief gericht aan de Roomsch-Katholieke Staatspartij in Nederland, waarin aan het bestuur dier partij nadere inlichtingen worden ge- vraagd met betrekking tot de samenwer- king tusschen de Katholieke en de Protes- tantsch Christelijke partijen in ons land. Zooals men weet, staat de Katholieke partij in Duitschland voor soortgelijke kwesties als haar geloofsgenooten hier te lande met betrekking tot politieke samen- werking met andere partijen. konden ze zoo achterdochtig zijn, als ze wilden. Toch had hij spijt, dat hij zijn mond voorbij gepraat had. De deur was nog niet goed achter hem dicht, toen Dol'ly haar verdenkingen on der woorden bracht. Glibber „Ja, schat." „Die kerel, wil ons beduvelen. „Je zegt het." -v t ,,Waarom zou die ineens zoo happ half om half willen doen En toen ie zich verpraatte, dat hij in de buurt daar ge- scharreld had, wist ik genoeg. Hij w.il den buit zelf afhalen en ons in den steek la- i ten." ,,Wat een gemeene kerel," zeide de heer Molloy in deugdzame verontwaar- diging. „We moeten aan den slag, Glibber, of we worden verlakt. Als ik bedenk, dat die ellendige Chimp ons zoo'n poets bakken zal, komt alles in mij in opstand. Zou je vannacht maar niet eens inklimmen Als je er eenmaal bent, vindt je het zaakje gauw genoeg. Je hoeft niet meer te zoe- ken, zooals laatst. ,,Maar dotje," zeide de heer Molloy openhartig. „Je weet. dat ik nou niet zoo dol op inbreken ben. Dat is mijn vak niet en ik vind het niet prettig. Het is altijd zoo donker en eenzaam daarginds om drie uur's morgens. En als ik er eenmaal was, zou ik net een gevoel hebben, alsof de ouwe Vink achter me sloop en me in mijn nek blies." „Wees nou eens flink, liefje „Ik ben flink, schat. Maar overgevoe- lig." 1 ,,Ja, dan...", zeide Dolly, brak opeens De voorzitter van de R. K. Staetsp»*wj Jhr. Ruys de Beerenbrouck heeft de ■strdc- king van dezen brief besoroken met leiders der anti-rev. partij en der Christ.- Historische Unie, de heeren Heemske*k en Schokking. CORRUPTIE TE ONSTWEDDE# Omtrent de vermoedelijke corruptie bit de gemeentebedrijven te Onst-wedde wordt gemeld, dat thans het raadslid C. L. is gearresteerd en naar Winschoie* overgebracht. Het onderzoek len ge- meentehuize vanwege de Justitie is afge- loopen. Omtrent de resultaten is niew uitgelekt. Het rapport van een i-ndertf* door den Raad aangewezen commissie va« onderzoek is door de Justitie in beslag ge- nomen. Ook uit dit rapoort valt niets de - finitiefs te melden. Nader wordt gemeld, dat mede de a*»- nemer G. v. D. te Stadskanaal is gear resteerd. Ook de gemeente-architect L. werd aangehouden. PROEFZENDING VAN GENeVI OVER KOOTWIJK. ,,Het Volk" verneemt uit Geneve: De Nederlandsche administrate v«« Post, Telefraaf en Telefoon heeft welW- lend aan het volkenbondssecretariaat haar telefoonposten te Kootwijk voor telefow sche verbinding met Indie ter beschikki** gesteld voor een proefneming van radio- fonische uitzending naar buiten-Europee sche landen. De administrates va» Duitschland en Zwitserland hebben op aanvraag van de Nederlandsche admini strate er in toegestemd voor deze proef neming een telefoonkabel tusschen Geneve en Kootwijk ter beschikking te stellen. Men zal zich herinneren dat reeds ver- scheidene malen redevoeringen van de al- gemeene Volkensbondsvergadering per radio van Geneve uitgezonden werden. dank zij de medewerking van de Zwitser- sche administrate van de P. I i en dank zij den administrates van den radio- fonische postcn o.a. te Londen. Deze uitzellBiiibtn zijn .o. nu a>e middel van middelmatig sterke goiflengten uitgezonden en de ontvangst van deze uit- zendingen (hier in Holland behoorlijk ver- staanbaar, hoewel met veel geruisch in den hoofdtelefoon, Red.) was tot Europa beperkt gebleven. De nieuwe proefneming zal door middel van zwakke golven voor- namelijk bestemd voor buiten-Europee- sche landen geschieden. De proefnemin- gen, welke in verschillende talen zal ge houden worden, zullen Woensdag 16 Mei a.s. tusschen drie en vier uur Green- wichtijd beginnen. Het station maakt zich merkbaar door de letters P.C.L.L. De golflengte bedraagt 18.4 M. met een sterk- te van 25 K.W. De informatieafdeeling van het Volkenbondssecretariaat zal gaarne rapporten van alle stations, die deze uitzending hooren, ontvangen met bijzonderheden omtrent de condities. waaronder de ontvangst plaats had. On. bovengenoemde uitzending te controlee- ren is ingenieur Vormer van het Neder landsche radio-laboratorium te 's Graven- hage naai Geneve overgekomen. Deze proefneming is een mooie erken- ning van de resultaten, welke de Neder landsche administratie met haar uitzen- dingen bereikt heeft. DE CNTSLAGEN GEM. SECRETARIS VAN HALSTEREN. God. Staten van Noord-Brabant hebben uitspraak gedaan inzake het hooger be- af en verdiepte zich in haar eigen ge- dachten. De heer Molloy sloeg haar aandachtig en vol verwachting gade. Hij had grooten eerbied voor de vindingrijkheid van deze vrouw en het scheen hem toe, te oordeelen naar een glans in haar oogen, dat ze op iets broedde. „Ik heb het." ,Ja, mijnheer „Ze heeft haar wedergade niet, sche- nen de glinsterende oogen van den heer Molloy te zeggen. „Fluister het me in, schatje vroeg hij geroerd. Dolly boog zich dichter naar hem toe en fluisterde. De vrouw in git, in een limo- naderoes. zat ver genoeg weg. maar een bedienend meisje was vlak in de buurt. „Luister. We moeten wachten, tot die Shotter uit is." t-.il- ..Maar hij heeft een knecht. Dat heb je mij zelf verteld." ,,Dat heeft hij oak, maar hoor nou. We wachten. tot Shotter uit is en..." ,,Maar hoe weten we, wanneer hij uit is. ,,Dat vragen we natuurlijk aan de deur. Luister nu, Glibber, en val me in vredes- naam niet telkens in de rede. We gaan naar het huis. En jij gaat naar de achter- deur." ..Waarom ,,Ik sla je dadelijk een oog dicht" kreet Dolly in wanhoop. ,,Goed, liefje Het spijt me. Ik wou je niet onderbreken. Ga maar door. Jij hebt het woord." (Wordt vervolgd.)

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1928 | | pagina 1