r DoorziUen PUROL SUN LIGMTSchoonmaak Pakket BUITENLAND. Het spijt oris, dat wegens het enorm groot aantal aanvragen de aOevering der Sunlight Schoonmaak1 Pakketten eenige vertraging heeft ondervonden. Thans zijn deze echter alle afgeleverd en bij Uwen winkelier in voorraad. Al is liw schoonmaak misschien reeds afgeioopen, van het voordeel dat het pakket U biedt, kunt U toch nog proflteeren. Verzuim dus niet om het af te halen. INGEZONDEN 3ELINGEN. bij Wielrijden en lonnelrand verzacht en geneest door GENERAAL FENG's OPMARSCH. Feng Ju~sjia$g, de Protestantsche gene- raal in China die in den burgeroorlog, evenals andere militaire bevelhebbers, een paar malen de macht gehad en weer ver- loren heeft, heeft Tsinanfoe, de hoofdslad van de provincie Sjantoeng, zonder slag oLstoot genomen en men vraagt zich af, schrijft de N. R. Crt., wat hiervan de ge- volgen zullen zijn. Hij is altijd een on- zekere factor in het wisselvallig spel dei Chineesche politiek geweest, een echt op portunist, die nu eens de eene, dan weer de andere partij heeft gekozen, blijkbaar zonder andere overwegingen dan die hem door zijn eigen voordeel werden inge- geven. Feng had al eenigen tijd den spoorweg van Hankou naar Peking tot het punt waartoe hij was opgerukt, in handen, en beheerscht nu ook de tweede belangrijke spoorlijnen van Shanghai naar Peking tot Tsinanfoe toe. Langs beide spoorwegen kan hij thans naar hun punt van samen komst, Peking, oplrekken. Soen Tsjoean- fang en Tsjang Tsoeng-tsjang, de twee bevelhebbers der Noordelijken die tegen- over hem stonden, hebben jammerlijk ge- faald en hun meester Tsjang Tso-lin te Peking zal in zorg verkqeren, want de verslagen troepen zullen er bij hun verde- ren terugtocht eer bedacht op zijn het land af te stroopen dan tegenstand te bie- den, waartoe zij voordien reeds niet ge- neigd of in staat zijn geweest. De eigen troepen van Tsjang Tso-lin uit Mant- sjoerije zijn totdusver niet te bewegen ge weest op Chineeschen bodem te vechten. Men moet dus rekening houden met de mogelijkheid, dat er in Tsjang's heer- schappij te Peking na eenigen tijd een einde zal komen. Vroeger is Tsjang reeds tweemaal op het toppunt van macht geweest en ook tweemaal in schijnbaar beslissenden tegenspoed. Ditmaal zou hij dus voor de derde maal in de neer komen. Zoo gaat het nu eenmaal in China. Tel kens stijgt er een machthebber als een vuurpijl knetterend en stralend omhoog, om dan weer opeens te dalen en uit te dooven. Toch is het nog maar een mo gelijkheid van nieuwen tegenspoed die Tsjang bedreigt, want nu Feng met zijn verovering van Tsinanfoe Tsjiang Kai- sjek, den aanvoerder van het Zuidelijke nationalistische leger, voor is geweest, is er kans, dat de wedijver tusschen de twee generaals tot oneenigheid leidt. Feng, zoo meent men, zal als prijs voor zijn steun van Tsjiang Kai-Sjek's kr"'o-sver- richtingen ongetwijfeld eischen, dat hij te Peking in zijn vroegere macht hersteld wordt en de verdere loop van de gebeur- tenissen hangt dan af van de vraag, of zij zich met elkaar zullen verstaan. Lukt dit niet, dan kan Tsjang Tso-lin voorloopig op een front, dat inmiddels korter gewor- den is kalm afwachten, of de twep vech- tende honden hem zijn been laten en welke rol de Japanners die troepenversterkingen naar Sjantoeng sturen, in de zich thans ontwikkelende gebeurtenissen zullen spe- len. Aan voorspellen kan niemand zich wagen. Bovendien kan zelfs een geslaagd offensief tegen Peking achteraf altijd nog de beteekenis van een episode in den langdurigen op en neer golvenden burger oorlog hebben, dat Tsjang Tso-lin alleen tot een tijdelijken terugtocht naar Moek- den zou dwingen. DE BEMANN1NG VAN HET VLIEGTUIG ..BREMEN". De bemanning van het vliegtuig Bre men" is ten slotte toch met een ander vliegtuig van Greenly-eiland vertrokken. Wegens den slechter wordenden toestand van het ijs kon men aldaar met de ..Bre men" niet starten. Met het 3motorig Fok- kervliegtuig zijn zij eerst te New-York ge- daald om daar benzine in te nemen en dan onmiddellijk door te vliegen naar Was hington, voor het bijwonen der begrafe- nis van den overleden vliegenier Bennett. De weersomstandigheden waren echter oorzaak dat ze niet verder konden vliegen en te New-York weer moesten dalen. De 3 mannen zijn toen hoewel niet onopge- mcrkt in den trein gesmokkeld en naar Washington vertrokken, terwijl ze van daar ook weer per trein zijn teruggekeerd naar New-York, waar nu de feestelijkej ontvangst zou gevierd worden. DE FRANSCHE SOLDATEN IN DE WOLKEN. Mine. Jacquet, de eerste vrouw die als kok bjj het Fransche leger wordt te werk gesteld heeft haar arbeid in de Tourelles kazernes te Parijs ter hand genomen. Het zich aldaar bevindend bataljon is eenparig voor keukenbeheer door een vrouw. Ik ben altijd dol geweest op onze sol- daten, zei mme. Jacquet„Vier hunner helpen mg in de keuken, maar ik stel het menu op en kook de rantsoenen Dejou- gens maken de groente klaar, letten op de orens en spoelen de vaat, maar kooken doe ik zelf. Toen men den manschappen vroeg wat zij daehten van de nieuwigheid der vrouwe- lgke koks in het leger, was het bescheid, zonder uitzondering*Sinds zg hier is hebben wij als heeren geleefd. En ten slotte is 't toch heel natuurlgk het is haar gewone bezigheid Mme. Jacquet is een struische dame van 45 jaar. Gevraagd wat zjj in een even tueeien nieuwen oorlog zou doen, zei ze nfNatuurlgk met de jongens meetrekken ik ben niet bang voor granaatvuur K0PPEN3NELLERIJ EN KANN1BA- LISME IN PaPOEI. Twee scheepsbouwers, de gebroeders Day, zgn na zes maanden in Papoea het gebied van Zuidoostelgk Guinea dat onder het Australische gemeentebest behoort, vertoefd te hebben, te Sydney teruggekeerd met het bericht dat in het district Delto moorden op groote schaal, koppensnellerij en kanni- balisme gaande zijn. Sedert KerstuFs, zoo verzekeren zg, zgn er 500 inboorlingen omgebracht. De kop- pensnellers worden aangevoerd door inland- sche politie agenten in uniform Zoodra in een do p de regeeringsambtenaar weg is, worden er hevige gevechten gdeverd. Bij een aanva! sneefiea 89 inboorlingen, voor zoover bekend werd, maar waarschgn lijk, zoo zeggen de broeders Day, waren het er m^er, omdat de wi'den dikwgls het hoofd van hun slachtoffer afhouwen en het daarna opeten. EEN ONTROllWE KOERIER. Naar de socialistische ,/Soir" weet te melden, zond de Communistische Centrale te Moskou dezer dagen 20.000 dollars over Berlijn naar Parijs. De sovjet-gezant te Berlijn weigerde evenwel de som met een diplomatiek koerier naar Parijs te zenden. De Fransche communistische party, die van deze weigeriug kennls kreeg, zond daarop een //betrouwbaar persoon", die zich met de overbrenging zou belasten. Deze koerier heeft evenwel het in hem gestelde vertrouwen beschaamd; hij is spoorloos verdwenen. STILLEGGING DER DUITSCBE RIJNSCHEEPVAART? Het conflict in de Rgascheepvaart is naar uit Berljjn gemeld wordt, zeer ver- scherpt. De werkgevers hebben h^t per- soneel medegedeeld, dat diegenen, die niet met de loonsverlaging van 13 pet. accoord gaan, per 1 Mei ontslagen zullen worden. [Jit personeelkringen wordt medegedeeld, dat het voorstel niet wordt aanvaard. Ten gevolge hiervan zou het personeel heden de vaartuigen verlaten. De tenuitvoerleggmg van dit besluit be- teekent stillegging van de Duitsche Rgn- scheepvaart. TER NEUZEN, 30 April 1928. VREEMDELINGENVERKEER. De vereeniging voor vreemdelingenverkeer r/Ter N euzen Vooruit" mag van geluk spreken Zaterdag, toen zg de aangekondigde gasten uit Moerbeke te ontvangen had was het bgzonder mooi weer en dat is voor uit- voering van een programma als was voor- genomen althans voor het grootste deel daarvan een eerste vereischte, als het meevalt is zulks reeds een half succes, maar bovendien stemt mooi weer tot op- gewektheid en vroolgkheid, en laat een bezochte stad zich ook bg mooi weer steeds van zgn mooiste zijde bekgken, terwgl deze in het omgekeerde geval een triesten aan- blik bieden, Precies op tijd, 14,3 uur passeerde de extia-tram van de Zeeuwsch-Vlaamsche de brug over het kanaal en arriveerde aan het perron, waar de besturen en leden van de gymnastiekvereeniging #De Sportvrien- den'" en de „Kon. Harmonie" uit Moerbeke werden ontvangen door het bestuur van V. Y. V-. Met de Harmonie aan het* hoofd werd een stoet geformeerd en trok m»n door een deel der stad en o.m. ook langs de Schelde- kade om de gasten een kijkje to geven op de breeds Schelde, die de meesten slechts bij name kenden, en voor hen veel aan- trekkelijks heeft. De stoet, waarin de dames en heeren gymnasten, in hunne keurige uniformen een kranig figuur maakten, trok de alge- meene aandaehten haar voorttrekken bracht een aangename drukte teweeg. Nadat men zich in het »Hotel de Com merce" wat gerestaureerd had, was het tjjd voor de gytnnasliekuitvoering ophetsport- terrsin der fl. B S., en marcheerde der- waarts op de muziek, uitgevoerd door de Kon. Barmonie. Er was druk bezoek op het terrein. Het aantal betalende bezoekers benaderde de duizend, terwij! ook buiten de hekken een talrijke menigte trachte er ook wat van te zien De verschillende oefeningen, zoowel die der dames als die der heeren gaven blijk dat men met goed geoefende liefhebbers te doen had. Alles slaagde uitnemendo Yoor opluistering van dit prog amma werd voor afwi3seling ook een voetbalmatch gespeeld tusschen een elf ..al geformeerd door de 'voetbalclub „Terneuz9n" en uit de leerlingen der H. B. S., terwgl de heer L. Schalk op verzoek bereid bevonden werd als scheidsrechter te leiden. Er werd met animo gekamt,/Terneuzen" bleek in het veld de meerdere, doch de vlugheid van de H. B. S.ers kwam hun voor de verdediging dermate te stade, dat het voor de rust niet tot doelpunten kwam. De match werd beeindigd met 2—0 in het voordeel van //Terneuzen". Des avonds werd de aangekondigde uit- voering gegeven in het /Luxor Tneater", waarbij de zaal goed bezet was. Door de Harmonie werden verdiens'elijk enkele muziekstukken gespeeld, terwgl de gymnastiekvereeniging een rjjk programma keurig uitvoerde. Opnieuw bleek hun ge- oefendheid en hun kunnen, zoowel bg de brugoefeningen als bg de evenwichtsoefe- ningen op stoelen, bg de stokoefeningen als bij de rekoefeningen. En de dames- afdeeling deed in zuiverheid en behendigheid bij hare oefeningen niet onder voor die der heeren. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. N.V. DE LEVER'S ZEEP MAATSCHAPP1J VLAARDINGEN Interessant was ook de wijze waarop de gyuinasten in nunne oefeningen ook het comisch element wisten te brengen, hetgeen zicb vooral uitte bg de oefeningen aan den rekstok en op de schuiftafel, Een verrassing brachten de boksoefeningen door een afdeeling jonge gymnasten. Mooi waren ook d-* gevormde pyramiden en de plastische standen. De heer Emiel van Acker vermaakte de aanwezigen metgo^de voordracbt van eenige comische liederen. De opvoering van het ballet „ln het land van duizend en een nacht" verplaatste inderdaad - in het sprookjesland, door de schitterende costumeering, terwgl ook de uitvoering wel voldeed. Indien we de uitvoering van het pro gramma nagaan, achten wij h t begrgpelijk, dat deze gymnastiekclub daarmede op ver schillende andere plaatsen veel succes heeft De namiddag en avond van Zaterdag zal bg velen die haar meemaakten lang in de herinnering blijven voortleven, om de door- gebrachte aangename uren, en h-t is be- grijpelijk dat de voorzitter van V. V. V de heer Call -nfels, das avonds met voldoeniDg kon wij -;eD op het in alle opzichten wel- geslaagde feest, waarbij hij alien dankte die er aan hebben meegewerkt, ook de ingezetenen voor de betoonde belangstelling. doch waarbij hij in het bgzonder de gasten uit Moerbeke dankte voor het genot dat zij door hun werk aan de ingezetenen van Ter Neuzen hebben gebracht, betgeen hij hoopt dat in de toekomst nog wel eens zal worden herhaald. Met het spelen van het Nederlandsch en het Belgisch Yolkslied door de Harmonie, welke staande werden aangehoord, werd dit mooie feest besloten en keerden de gasten per extra tram huiswaarts, hunnerzijds voldaan over de hier genoten ontvangst. WATERSTAATSWERK. Door den Rijkswaterstaat is aan den heer P. M. Oostdijk te Ter Neuzen, gegund het uitvoeren van bestortingen op de verdedi- gingswerken langs en in de Westerschelde, op den vooroever bij Ter Neuzen, behoorende tot de Werken vau het kanaal van Ter Neuzen n.l 607 S. T. voor 2000 en het plaatsen of verplaatsen van gzeren en het trekken van houten en ijzeren meer- palen langs den westelgken oever van het kanaal van Ter Neuzen en van den Midden- kanaalarm, met bgkomende werken, ten behoeve van de verbetering van den Rijks weg Ter Neuzen Belgische grens voor 2850. BENOEMING. Tot tgdelijk onderwgzer aan de Chr. school (Jozinastraat) alhier, is benoemd de heer F. Yersloot alhier. DE JAARDAG VAN PRINSES JULIANA werd hier heden herdacht door het uit- steken der vlag van openbare en verschil lende particuliere gebouwen. Indien regen dit niet belet zal het muziekgezelschap ,,De vereenigde werklieden" hedenavond een marsch maken door de stad. AMBACHTSSCHOOL TE TER NEUZEN. Het bezoek aanfle j.l. Vrijdag geopen^de tentoonstelling van werkstukken en teeke- ningen was den eersten dag niet druk, doch Zaterdag trok zij de belangstelling van velen. Er heerschte voortdurend een aangename drukte en het tentoongestelde werd met welgevallen bezichtigd. O.m. kwamen op bezoek directeur en leeraren van de zusterinstellingen te Hulst en te Goes. Des namiddags werden in een speciaal daarvoor belegde bijeenkomst, waar be- halve bestuur, directeur en leeraren en de leerlingen ook zeer vele ouders of familie- leden van leerlingen tegenwoordig waren, na een toespraak van den voorzitter, den heer J. Huizinga, die daarin wees op de beteekenis van het onderwijs en het voor- recht, dat zij genieten die dit kunnen vol- gen, omdat zij met de verworven kennis, beter toegerust het maatschappelijk leven kunnen intreden, aan een aantal leerlingen der 3e klasse het diploma uitgereikt en overigens de bevorderingen der leerlingen bekend gemaakt, overeenkomstig de hier- onder volgende lijst. Doo.r den heer A. Berwald, wiens zoon met toezegging van diploma de school reeds had verlaten, als leerling-machinist op de groote vaart, en door den leerling H. C. Goossens te Sas van Gent, werd namens de mede-leerlingen een woord van dank gericht aan bestuur, directeur en leeraren, voor het genoten onderwijs en de aan de leerlingen gewijde zorgen. De lijst van uitgereikte diploma's en der bevorderingen is als volgt: Timmerlieden: le naar 2e klasse: P. Tolle- naar en J. A. de Smidt te Hoek; G. Taelman, te Philippine; Kr. Hamelink, F. W. van der Hooft en Fr. de Feijter te Zaamslag; Kr. Dees, Jac. Dieleman, A. de Feijter Wz., J. Vermeu- ien en D. W. F. Kaijser te Ter Neuzen. Voorwaardelijk: R. J. Asselman te Sas van Gent. Niet bevorderd 3 leerlingen. 2e naar 3e klasse: J .C. de Smidt; Abr. Haak, C. A. van de Velde en A. J. Roose te Axel; C. P. J. de Witte te Zuiddorpe; G. van Wijck en G. Meeusen te Hoek; J. M. Peters en P. J. Rijmberg te Ter Neuzen. Niet bevorderd: .1 leerling. Diploma's: F. P. van Hulle te Philippine; M. A. Koekikoek, M. C. Gans, C. P. van de Velde en A. J. de Feijter te Axel; J. Wisse te Zaamslag; J. Meertens te Hoek; P. D. Kaijser, A. M. Dieleman en P. M. Oostdijk te Ter Neuzen. Auto-monteur: le naar 2e klasse: Joh. A. S. L. Hemelsoet te Westdorpe. 2e naar 3e klasse: G. E. Heijnsdijk te Axel; D. de Zeeuw te Sas van Gent en F. Gerreman tc- Ter Neuzen. Diploma's: Jac. Klaassen te Hoek; J. W. Knijff en C. G. Wissel te Zaamslag; Abr. Kolijn te Ter Neuzen. Electricien: le naar 2e klasse: D. C. Kaijser te Zaamslag; L. Vercouteren te Axel; C. W. J. de Regt en K. C. Dees te Ter Neuzen. Niet bevorderd: 1 leerling. 2e naar 3e klasse: K. Posthuma en A. H. Donze Jz. te Ter Neuzen. Diploma: A. Lensen te Ter Neuzen. Smeden-bankwerkers: le naar 2e klasse: Jos. Maes te Sas van Gent; Joh. Segers, Jos. van Hulle en G. E. van den Hemel te Philip pine; W. A. de Feijter te Zaamslag; K. J. Gans te Axel; P. van Wijck te Ter Neuzen. Voorwaardelijk: M. A. van der Have te Ter Neuzen. Niet bevorderd: 1 leerling. 2e naar 3e klasse: Jac. Bakker te Zaamslag; G. J. Buijse te Hoek; J. van Keulen te Ter Neuzen. Niet bevorderd: 1 leerling. Diploma: Alph. P. Segers te Zuiddorpe; N. van Biezen te Zaamslag; G. Tacq, Ed. Tacq en F. A. Rinn te Axel; K. C. Goossens en Ch. R. de Roo te Sas van Gent; Anth. Berwald, te Hoek; R. Meijer en J. van der Est te Te: Neuzen. Afgewezen: 2 leerlingen. Schdders: le naar 2e klasse: B, A. Kolijn te Zaamslag; H. Everaerdt te Philippine; P. D. R emens en J. R. J. "Nobels te Ter Neuzen. 2c naar 3e klasse: C. P. Moens te Hoek; Iz. C. Provoost te Axel; P. M. Heijboer te Zaam slag. Diploma: J. van den Broeke te Axel; K. P. de Jonge en L. F. Kaijser te Ter Neuzen. Voor den volgende cursus.zijn inge- scheveri 35 nieuwe leerlingen, in de vol gende vakken: 5 voor timmeren, 7 voor auto-monteur, 6 voor electricien, 14 voor smeden en bankwerken en 1 voor schilde- ren. AANGIFTE INKOMSTEN- EN VERMOGENSBELASTING Bij den uitgever D. H. Littooij alhier is verschenen ..Practische Handleiding voor belastingplichtigen", door J. D. Hamstra Pik, inspecteur der Dir. belastingen te Ter Neuzen. Het is wel bekend, dat zich voor het in- vullen van aangiftenbiljetten voor de ver- mogens- en die der bedrijfsbelasting bij velen moeiJijkheden voordoen en zeker zal dit er niet minder op worden in verband met de belangrijke wijzigingen die in de laatste maanden met betrekking tot die wetten tot stand zijn gekomen, Deskun- dige en betrouwbare voorlichting is daar- bij van het hoogste belang. Zij die zich ten deze zoo volledig mogelijk op de hooq- te willen stellen hebben daartoe de ge- legenheid door zich bovengenoemde hand leiding aan te schaffen. lEr wordt ook in behandeld de aangifte voor de personeele belasting, en meer an dere. Uitvoerig wordt gehandeld over het recht van reclame en beroep. Voor ieder die op dit terrein voorlichting zoekt, is de handleiding onmisbaar. VEERTIG JAREN DI EN ST. Naar wij vernemen wordt het morgen 1 Mei, 40 jaar, dat de heer A. Olijslager bij de gemeente Axel in dienst trad, nl. als gemeenteveldwachter, welke functie hij 30 jaar bekleedde, waarna hij werd be noemd tot gemeentebode, in welke betrek king hij nu 10 jaar werkzaam is. Om de wijze waarop hij in deze ambten werkzaam was verwierf hij de achting zoowel van zijne chefs (5 burgemeesters) als die van het publiek. Vermoedelijk zal deze dag dan ook wel niet onopgemerkt voor den jubilaris voorbijgaan. DE „ADRIANA". In het laatst der vorige week zijn de po- gingen tot lichten van het nabij Ter Neu zen op groote diepte gezonken motor- scheepje ,,Adriana" door Van der Tak's Bergingsmaatsehappij hervat. Men is met ander materiaal ter plaatse gekomen, o.m. met een sterker duikertoestel en, naar we vernemen, is het thans gelukt staaldraden onder het wrak te brengen, waarna een poging tot lichten zal worden beqonnen. Het de vorige week uitgesproken vermoe- den, dat het wrak vol zand zou gespoeld zijn is bij het duikeronderzoek niet beves- tigd. HERBENOEMING BURGEMEESTER. Bij Kon. besluit is opnieuw benoemd met ingang van 1 Mei tot burgemeester der gemeente Hoofdplaat de heer B. J. M. Thomaes. 25-JARIGE BEST A AN VAN DE DE RUYTER3CH00L, Prins Hendrik zal vergezeld van zijn adjudant, luitenant ter zee Termijtelen a.s. Woensdag deelnemen aan een tocht met een mailboot van de Stoomvaartmaatschappij Zeeland ter viering van het 25 jarige be- staau vaa de De Ruyferschool, de zeevaart- school te Vlissii.gen. EEN ON DERSCHEIDING. Aan den commissaris der Koningin in Zeeland, jhr. mr. J W. Quarles van Ufford, is by de opening van de Fioralien te Gent, waar hg namens de Koningin den Belgischen Koning kwam begroeten, door Koning Albert het groot kruis van de orde Leopold Ii aangeboden. BESMETTELiJKE ZIEKTEN. Het aar.tal gevallen van besmettelijke ziekten over de week van 15 tot en met 21 April bedroeg in de provincie Zeeland Buiktyphus Borsselen 1. Rcodvonk: Goes 5. DiphtheritisHontenisse 1, Middelburg 1. In genoemde week zgn bg het Staats- toezicht op de Volksgezondheid twee ge vallen van meningitis aangegeven voor- gekomen bij kinderen, die kort te voren ingeent waren met koepokstof. In hoeverre eenlg verband tusschen de inentingen het ontstaan der ziekteverschgnselen kan worden aangenomen, wordt nader onderzocht. LOKET VOOR YERKOOP VAN POSTWAARDEN AAN VERZAMELAAKS Het ligt in de bedoeliDg van de post- admicistratie, bg wijze van proef ten gerieve van de postzegelverzamelaars thans ook te Vlissingen een speciaal loket voor den verkoop van Nederlandsche en koloniale postwaarden aan verzamelaars opente stellen. Het aantal plaatsen, waar op de daartoe vastgestelde tijden een dergelgk loket wordt opengesteld, stijgt daarmede tot 11, nl Am sterdam, Rotterdam, 's Gravenhage, Ctrecht, Arnhem, Z^olle, Groningen, Leeuwarden, Vlissingen, Hengelo en Ter Neuzen. De loketten te Vlissingen zullen zijn opengesteld den derden Zaterdag van elke maand, voor het eerst op 19 Mei, resp. van 15 30 tot 17 uur. Zooals we reeds meldden dat te Ter Neuzen op den eersten Zaterdag van elke maand van 1315 uur, te beginnen met 5 Mei. Aan dit loket zullen, behalve de post waarden van de tegenwoordige uitgifte, worden verkrggbaar gesteld a de Nederlandsche postwaarden van vroegere uitgiften (zoolang de voorraad strekt) b. de Nederlandsche frankeerzegels met roltanding c. de koloniale postwaarden (postzegels inbegrepen). Verzamelaars let op uw zaak. Doos 30-60. Tube 80 ct. Bij Apoth. en Drogisten Sch3-51

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1928 | | pagina 2