ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Ho, 8212 Woensdag 25 April 1928, 68® Jaargang H.H. Kantoorhouders 8am en zijn schat ABONNEMENTSPRIJS: 8 N N H L A N D, FK0ILLKT OR. BUITENLAND. Binnen Ter Neuzen f 1,40 per 3 maanden Buiten Ter Neuzen fr. per post f 1,80 per 3 maanden Bij vooruitbetalinq fr. per post f 6,60 per jaar Voor het buitenland f 2,70 per 3 maanden franco per post Abonnementen voor het buitenland alleen bij voorub betaling. Dit blad verschijnt iederen Maandaq-. Woensdaq- en Vrijdaqavond. enz. worden beleefd verzocht de volGedige adreslijst van de Ter Neuzensche Courant voor 1 IWlei a.s. in te zenden aan DE ADMINISTRATE, HINDERWET. VERKLARING VAN FHR BEELAERTS VAN BLOKLAND IN DE EERSTE KAMER. 1* de Maandaqavond qehouden verqa- demnq der Eerste Kamer heeft Minister BeeJaerts van Blokland bij de behandelinq van de beqrootinq van Buitenlandsche Zaken de volqen.de verklarinq afqeleqd. Met betrekkinq tot onze verhoudinq tot Belgie zijn door den heer Anema woorden aeaproken, welke ik ten voile en zonder eeaig voorbehotrd zou willen orjderschrij- ven. Zoowel met betrekkinq tot het be lang, dat beide landen hebben bij een spoedige afwikkelinq van de aanhangiqe vraagstukken als met betrekkinq tot het initiatief inzake het hervatten van de on- derhandelingen ben ik het met dien ge- ach-ten spreker geheel eens. Er behoeft van deze zijde niet noqmaals de nadruk te worden qeleqd op het feit, dat Belgie, buiten hetgeen in de vigeeren- de tractaten is vastqeleqd, tegen Neder- laitd geen rechten kan doen gelden. Het ligt voor de hand, dat de verwer pinq van het tractaat van 1925, wegens de c**erwegende bezwaren welke hier te lande tegen sommige elementen van de oatworpen regeling bestonden, aan Belgie niet het xecht zou geven een houding aan te aemen, als had het van Nederland iets te vorderen. Maar evenmin moet Neder land, na die verwerpinq, zelfgenoegzaam afwachten of Belgie, welks wenschen ons iMimers bekend zijn, ons misschien een voorstel zou willen doen, waarin met onze bezwaren rekening wordt qehouden. Slechts vergaande kortzichtigheid kan het groot politiek en economisch belang uit net oog doen verliezen, hierin gelegen, dat beide landen in underling overieg de door de verwerpinq aanhangig gebleven kwes- Uit het Engelsch door P. G. WODEHOUSE. 384 Vervolg. „,Heelemaal niet, dank u", zeide ze. ,,Is hij van u?" ,,Zij", verbeterde Snert. ,Ja juffrouw". Een alleraardigste hond!" „Ja juffrouw", zeide Snert, maar halt gemeend. „Ik hoop, dat ze mijn katje niet aan het sehrikken zal maken. Het is hier erqens in den tuin. Ik hoor het mauwen." Amy hoorde ook het mauwen, en omdat ze nog hoopte, dat ze het samen eens zou- den worden, liep ze meteen op den boom toe en trachtte naar den top te springen. Deze onderneming mislukte min of meer, maar ze sprong toch hoog genoeg om de hat nog verder naar boven te doen klim- men. „Och", riep Kay, den toestand over- aiende. Snert overzag den toestand eveneens e* daar hij een man van de daad en van veinig woorden was, sprong hij over de heining en gaf Amy een schop tusschen de ribben. Amy, ten zeerste gekwetst in haar vrouwelijke waardiqheid, sprong weer terug in haar eigen tuin, waar ze een beklagenswaardige houdinq aannam met haar poo-ten op de schuttinq. Deze be handelinq was ndeuw voor haar. want in het Blauwe Anker was ze de algemeene lievelinq geweest; en het scheen haar toe, dat ze onder hardhandige lieden gekomen INGEZONDEN MEDEBEELINGEN. A JLjS* bij verl en rhi bij verkoudheden en rheumatiek ties tot een voor beide bevrediqende op- lossinq brengen. Het is zoowel het belanq van elk der beide landen, als een algemeen Europeesch belang, dat de aanvang der besprekingen over die oplossinq niet langer worde ver- traagd dan voor het vaststellen van der- gelijke grondslagen onvermijdelijk is. Zooals ik reeds in de M. van A. heb uiteengezet is het voor mij een teleurstel- linq, dat het nader onderzoek noodzake- lijk om die grondslagen te vinden nog niet is ten einde gebracht. Behalve het am'bte- lijk onderzoek is natuurlijk ook nog over- leg buiten den engeren ambtelijken krinq noodig. Maar uit dezen onverwachten langen duur mag niet worden afqeleid en dit is het eenige. punt, waaxop ik het met Prof. Anema niet eens ben dat er weiraig hoop zou bestaan, dat een nieuw tractaat voor de verkiezingen van 1929 zijn weg naar het staatsblad zou vinden. Integendeel, ik vlei mij nog steeds, dat dit met goeden wil van alle zijden, mogelijk zal bliiken en zou mij niet verantwoord achten, indien ik daartoe niet alle krachten inspande. Een goede, vlotte verhouding met onze Zuiderburen met wie wij zoo menig be lang gemeen hebben en in zoo menig op- zicht kunnen samenwerken, acht ik van zeer groot belang voor ons land, en het is niet zonder bekommernis dat ik zie, hoe lichtvaardig somwijlen, zoowel in ons land als aan de overzijde der grens, door on- verantwoordelijke personen ding en wor den gezegd en geschreven, weJke slechts in staat zijn, de atmosfeer te bederven, en dientengevolge de komende onderhande- lingen te bemoeilijken. Te licht schijnt men geneigd te ver- geten, dat onderhandelingen tusschen twee staten en de voorbereiding daarvan een teer werk zijn, dat een rustiqe atmos feer vereischt. Met betrekking tot die voorbereiding dient men overigens te bedenken, dat zij noodwendig, wat publiciteit aangaat, een geheel ander karakter draagt dan de voor bereiding van een regeling op het gebied der binnenlandsche wetgeving, waarbij opembare discussie somtijds van veel nut kan zijn. De regeering heeft in dezen waarlijk een moeilijke taak, en zij heeft geen enkele reden gegeven, waarom haar niet ook buiten deze Kamex het vertrouwen zou worden geschonken waaraan het haar in de Kamer niet ontbreekt en dat zij bij het volbxengen van die taak ruimschoots be hoeft EERSTE KAMER. Vergadering van Dinsdag, Bij de voortzetting van de behandelinq van de begrooting van binnenlandsche zaken en landbouw dringt de heer Polalc was. Ze drukte haar zeer begrijpelijke ge- griefdheid uit, door haar kop achterover te gooien en een langen, klagenden kreet te uiten, als een mdsthoorn op den oceaan. En toen ze dit hoorde, klom het katje, dat juist een daling overwoog, nog hoo- ger. „Wat zullen we doen?" zeide Kay. „Hou je bek", brulde.Snert, „Ik bedoel u niet, dame", haastte hij zich er bij te voegen met een galanten glimlach. „Ik had het .tegen den hond". Hij nam een kluit aarde en gooide die naar Amy. De ze fronste nadenkend het voorhoofd toen het werptuig lanqs haar suisde, maar be- woog zich niet. Amy's houding was nu die van een toeschouwer, die op de eer ste rij is terechtgekomen en niet van plan is zich te laten wegdringen. „De heele ge- schiedenis is", zeide Snert, ,,dat die kat daar als de dood is voor die hond daar en nou niet naar beneden durft komen." En nadat hij aldus den sluier had opge- licht van wat anders misschien voor eeu- wiq een mysterie zou zijn gebleven, plukte hij een grassprietje af en bekauwde dit nadenkend. „Zoudt u", vroeg Kay met een lieven glimlach, ..misschien naar boven wdlen klimmen om de poes er uit te halen. Snert staarde haar in stomme verba- k zing aan. Haar glimlach, die zelden of nooit zijn uitwerking miste, liet hem koud. Zoo iets idioots had hij in zijn heele le- ven nog niet gehoord. ,,Ik", zeide hij verbijsterd. ,,Bedoelt u mijn?" „Ja." ,,Mot ik dien boom in om die snert-kat er uit te halen?" Ja." „Dame", zeide Snert. „Denkt u dat ik een acrobaat of zooiets ben? Kay beet zich op de lip. Toen keek ze (s. d.) aan op een verbod tot verdelging van musschen door kinderen en opschor- ting van het uitloven van premies voor het dooden van zeeho.aden, totdat hun schadelijkheid is bewezen. Spreker waar- schuwt tegen ontginning van te veel woeste gronden, waardoor natuurschoon vernield wordt. Hij dringt aan op den aankoop van bosschen en de instelling van nationale parken. De heer Westerdijk (v. d.) vestigt de aandacht op de overproductie van den landbouw in Europa. w.ardoor de prijzen verlaagd en de koopkracht van de land- bouiwende beVolking verrninderd is. In- tensiveering van den grond kan de pro- ductiekosten verminderen. De heer Diepenhorst a.-r.pleit voor een onderhandelingstaiiief, wijzende op de voordeelen, die andere landen daar- mede bereiken, en voor de uitbreiding van land'bouwonderwijs, vooral met in stelling van lagere landbouwscholen op prot.-christelijken grondslag. In dit ver- band dringt hij aan op wettelijke regeling van het landbouw-onderwijs. De heer Hermans (s. d.) vraagt nadere inlichtingen omtrent de houding van den burgemeester van Culemborg ter zake van de actie, daar gevoerd in verband met de bekende moordzaak. FEEST VAN HET CONCERTGEBOUW. Efe herdenking van het 40jarig bestaan van het Concertgebouw heeft zijn hoogte- punt gehad op het matinee van Zondag- mitddag, waar onder Mengelberg's leiding de negende symphonic van Beethoven werd uitgevoerd, met medewerking van het Toonkunstkoor en de solisten: Mia Peltenburg, Meta Reidel, ]ac. Urlus en Thorn Denijs. Onder het niet eindigend applaus, dat vergezefd ging van een enorme bloemen- hulde, kwam de eerste dirigend Willem Kes op het podium om Mengelberg te omarmen. Na afloop receptie m de koffiekamer waarbij de voorzitter, Jhr. Mr. Roell de beide dirigenten huldagde en voorts aan de oudste orkestleden den eersten afslag van een gedenkpenning toe zei. Minister Waszink huldigde het orkest en deelde de benoeming tot ridder in de Oranje Nassau Orde mee van de orkest leden Hellmann, M. Loevenssohn en Meerlo en tot officier in de O.-N. van Pierre Monteux. Wethouder Ketel^ar bood aan Louis Zimmerman de zilveren medaille van Am sterdam aan. Daarna volgde nog een lange rij spre- kers. CHAMBERLAIN OVER ZIJN BEZOEK AAN NEDERLAND. In den loop van een onderhoud met een redacteur van Belga heeft Sir Austen Chamberalin hoog opgegeven van de be- koorlijkheden van Nederland. Hij noemde ons landschap zoo schilderachtig en bij- zonder, dat men het, indien men er in een diepen slaap zou zijn heengevoerd, bij zijn orxtwaken onmiddellijk zou herkennen en dadelijk zou weten, waar men zich be yond. In het bijzonder sprak. Chamberlain zijn bewondering uit voor onze zoo karak- teristieke steden en voor de schitterende tulpen-, hyacinthen- en narcissenvelden. over de heining en zag Sam aankomen, ..Scheelt er wat aan?" zeide Sam. Kay beJkeek hem met gemengde gevoe- lens. Ze had er een onrustig voorgevoel van, dat het verkeerd was om tegenover dezen jongen man verplichtingen te heb ben, want hij was nu eenmaal van het soort dat de heele hand neemt, als hun de vinger wordt toegereikt. Maar aan den anderen kant bleek uit het klagelijk mau wen van het katje ten dnidelijkste, dat het in een toestand was geraakt, waaruit al leen behendige hulp het redden kon. Zij keek Sam aarzelend aan. ,,Uw hond heeft mijn kat den boom in gejaagd", zeide zet Sam gevoelde zich plotseling wonderlijk ontroerd. Gisteren nog had hij de proeven gecorrigeerd van een schets voor Het Huisgezin ..Celia's Luchtman" door Louise G. Boffin, en hij had minachtend zijn neus opgetrokken voor wat hem al te groote sentimentali- teit toescheen, Celia had gekibbeld met haar geliefde, een jeugdig vliegofficier en zij waretn weer verzoend, omdat hij haar kainarie redde. In een dwaas oogenblik waarin zijn critische zin zeker beneveld was, had Sam het nogal eens gezocht ge geven gevonden; maar nu maakte hij in stilte zijn excuses aan juffrouw Boffin, want hij zag in, dat ze door het leven zelf geinspireerd was. ,,Wilt u haar er graag uit hebben?" ,,Dolgraag." „Laat het maar aan mij over' zeide Sam. „Laat het maar heelemaal aan mij over laat het heele geval maar gewoon aan mij over." ,,Heel vriendelijk van u." Heelemaal niet," zeide Sam teederlij-k. ,,Er is niets wat ik niet voor u zou wdlen doer. Niets. Ik zeide net bij mijzelf..." „Ik zou het niet doen," zeide Snert zwaarwichtig. ,Je breekt je nek er maar FILM MOOI NEDERLAND". Naar de Msb. verneemt heeft de Orion filmfabriek te Den Haag opdracht ont- vangen van een Amerikaansche combina- tie, om een film te vervaardigen van ..Mooi Nederland". Bereids is met de opname begonnen. KORINTHE. Naar de Engelsche draadlooze meldt, zou de verwoesting te Korinthe van dien aard zijn, dat er van de 3000 huizen niet meer dan een vijftigtal zou zijn blijven staan en dan nog beschadigd. Van Kala- maki, aan den Noordkant van de Egei'sche toegang tot het Kanaal van Korinthe zou vrijwel geen steen op elkaar gebleven zijn en de badplaats Lutrakian heeft ook zwaar geleden. Naast de ongeveer 20 dooden moeten er een honderdtal gewonden zijn. Uit de uitgebreide hulpmaatregelen, die de Engelsche vlootvoogd op Maltha getrof- fen heeft, zou men opmaken, dat deze be- richten niet overdreven zijn. Engelsche zeelieden, wier schepen in de haven van Korinthe lagen hebben dadelijk hulppatroeljes gevormd en zijn de overheid van veel nut geweest. AARDBEVING IN GRIEKENLAND. Behoudens enkele nieuwe gebouwen, die intusschen ook ernstig beschadigd zijn, ligt volgens de berichten heel Korinthe in puin, tengevolge van de aardbeving. De bevolking heeft den ganschen nacht in de openlucht doorgebracht. De electrische centrale is vernield en de stad ligt in het duister. Er moeten 20 dooden zijn. Ook te Lutrakian is groote schade aan- gericht. Voorts zijn er 50 huizen ver- woest te Kalamaki en een aantal huizen beschadigd te Isthmia. Er zijn Zondag in Griekenland meet dan 20 krachtige aardschokken qevoeld in de Peloponesus. waarvan het epicentrum in het oude Korinthe moet hebben ge- legpn. Zij hebben groote schade aange- richt, doch er zijn geen menschen bij ge- deerd. Te Athene zijn vier schokken gevoeld. Hier veroorzaakte de aarbeving een pa- niek, doch er is geen enkel ongeval ge- meld. DE AARDBEVING IN BULGARHE. De aardbevingen in Bulgaxije houden nog steeds aan. Vrijdagnacht, Zaterdag, Zaterdagnacht, telkens werden nog zwak- ke schokken waarqenomen in het qeteis- terde gebied, die van onderaardsch gerom- mel vergezeld werden. Te Sofia voelde men slechts een lichten weerslag van de schokken. De heele bevolking uit de streek van Philippopel, Tsjirpan en Boris- sowgrad, die van de steden Tatar-Ba- zardsjik, Haskovo en Harmanli inbegre- pen kampeert in de openlucht. Helaas valt er sinds twee dagen een hevige regen. terwijl de temperatuur aanzienlijk gedaald is. Dit belet echter niet, dat ook zij, wier huizen of stad zijn gespaard, zooals dat bijvoorbeeld met de bewoners van Sofia het geval is, er voor het meerendeel de voorkeur aan geven in tenten en andere kampementen in de open lucht te blijven overnachten. mee. We motten maar onder den boom gaan staan roepen." Sam fronste zijn wenkbrauwen. ,,Het schijnt mij toe, Snert". zeide hij eendgszins gestreng, „dat jij meent, dat je roeping in dit leven is om te roepen. Als je maar de helft van je tijd, dien je nu aan roepen verdoet, aan je werk be- steedde, zou Mon Repos er beter en pret- tiger uitzien. Hij heesch zich op aan de takken en klom snel naar boven. En zoo vlug ging hij te werk, dat toen Kay een oogenblik later hem wat toeriep, hij haar niet meer kon verstaan. Hij klauterde weer naar beneden. Wat zeide u?" vroeg hij. ,,Ik zei alleen maar: ,,Pas op", zeide Kay. „0," zeide Sam. Hij began weer te klimmen. Snert volg de hem met niets goeds voorspellende blikken. ,,Een neeffie van mij brak twee rib ben met zoo'n stom grapje' zeide hij som ber. „Een blonde vent, George Turner heette ie. Hij most boomen snoeien op een buiten. Twee ribben kapot en een hoop burl en." Hij was gegriefd, dat Kay geen aan dacht schonk aan dit verhaal, dat toch dramatisch genoeg was. „Twee ribben", zeide hij met luider stem. ,,Schrammen, builen en kneuzinqen. Iepen zijn gevaarlijke dingen. }e denkt, dat een tak sterk is, je leunt er op en knap zeit ie. En hij klimt nou in een iep." „0, wees toch stil," zeide Kay zenuw- achtig. Zij volgde Sams bewegingen even qespannen, als Celia haar vlieqer had ga- degeslagen. Het leek al heel gevaarlijk, wat hij uitvoerde. ,,We mosten eigenlijk een ladder en een Te Golem Konare ten Noorden vaa Philippopel, heeft een schok. die wat heviqer aankwam een tiental huizen tot instorting gebracht en de kerk, de school en het agentschap van de landbouwbank beschadigd. Voor het eerst zijn ditmaal ook Panaoiuriste (in de bergen tusschen Philippopel en Sofia), Ladjane en Kirds- jali door de aardbeving getroffen, die zich dus ietwat in de richting van Sofia schijnt te verplaatsen. De bevolking onfcvluchtte dadelijk de bebouwde kommen en zocht, ondanks den stroomenden regen het open veld od. Er schijnt hier echter geen ern- stige schade te zijn aangericht en van de bewoners werd niemand gedeerd. Volgens een voorloopige lijst van de verwoeste en onbewoonbaar geworden gebouwen te Philippopel, zijn dit er onge veer 8000. Alle kerkelijke en wereldlijke schoolgebouwen zijn ingestort en de scfio- len zullen waarschijnlijk voor maanden qe- sloten moeten worden. Koning Boris blijft zijn tochten door de verwoeste streek voortzetten. Zaterdag nacht heeft hij te Philippopel geloqeerd te midden der geteisterden. Het Bulgaar- sche Roode Kruis heeft een nationale in- schrijving geopend en ook uit het buiten land komen al giften voor de rampspoe- dige bevolking. De Paus heeft mgr. Ron- cali een som van 100.000 lewa laten over- handigen, het Amerikaansche Roode Kruis zond 5000 dollar. DE EERSTE VLIEGTOCHT OVER DE POOLSTREEK VAN WEST NAAR OOST. Kapitein George Wilkins, de Australi- sche vlieqer, is er in geslaaqd over het PooJgebied van Alaska (Noord-Amerika naar Spitsbergen te vliegen. In ruim 21 vlieguren legde hij een afstand af van 2000 mijl. Wilkins werd vergezeld door het be- stuur der Eielsen. Volgens een uit Spits bergen ontvanqen radio-bericht waren de vliegers daar vijf dagen geleden in een volkomen on'bewoonde streek qeland. Eerst na een marsch van vijf dagen trof- fen ze de eerste Noorsche kolonisten aan. D"e vliegers stegen in de tweede week van April te Point Barrow (Alaska) op. Eerst Zaterdag werd het eerste bene! ti van hen ontvangen. Wilkins is generaal Nobile voor ge weest met dit jaar het eerst over c!e Noord- pool te vliegen. De vlucht van den Austra lia r is in tegenover gestelde richting vol- ibracht als die van Amundser en Nobile met de „Norge", toen zij van Spitsbergen via de Pool naar Alaska vloqen. Wilkins vloog van West naar Oost. De jongste vlucht verschilde ook van die van com mandant Byrd, die op Spitsbergen opsteeg en naar de eilanden terunkeerde, na boven ,de Pool te hebben gecirkeld. Wilkins was, evenals Nobile, er op uit om onbekende landstreken in het Pookie- -bicd te ontdekken. De thans volbrachte vlucht is de derde' poging door Wilkins ondernomen om de Pool te bereiken. In 1926 maakte hij ver- schillende vluchten, op een waarvan hij geidurende 13 dagen verdwenen was. Een hulp-expeditie vond hem met zijn vlieq- machine in het ijs vastgevroren. In 1927 startten Wilkins en zijn bestuui der opnieuw voor een vlucht over het Noordpoolgebied. Den volgenden morgen deken en een stok klaar hebben. Dan mosten we de deken uitspreiden, en op de ladder klimmen en met den stok naar de kat prikken, zooals je ook wel bij een brand doet," zeide Snert, een wonderlijke voorstelling van de practische bekwaam- heid van de brandweer gevend. ,Mooi zoo!' riep Kay, Sam had nu de bovenste takken bereikt en aaingezien het katje zich niet verder terugtrekken kon, was het nu binnen het bereik van zijn hand gekomen. Na hem een oogenblik wantrouwend te hebben aanqezien en een formeel protest te heb ben aangeteekend door een geluid te ma ken als een leegloopende syphon spudt- water, liet het zich vangen en in de jas van zijn redder stoppen. ,,Prachtig," riep Kay. ,,Wat?" brulde Sam naar beneden. ,Ik zei, prachtig," schreeuwde Kay. ,,De dame zei prachtig,' loeide Snert, met een geluid, dat sterk geworden was door het aankondigen van diners te mid den van orkanen. Hij keerde zich weer naar Kay met 'n somber hoofdschudden en de houding van iemand, die zich wel w'ii goed houden, maar oordeelt. dat er geen enkele reden voor blijmoedigheid is. ,,Nou komt het gevaarlijke pas, juffrouw," zeide hij. „Ik bedoel het naar beneden komen. Ik wil nou niet zeggen, dat het naar boven klimmen zonder gevaar is in die beroerde iepen, maar als je er uit klimt, dan gebeu- ren de ellendigste ongelukken. Mijn neef viel naar beneden, toen hij er uitklom, en hij had twee kapotte ribben en allerlei kneuzingen. George Turner heette ie, een blonde kerel en hij brak twee ribben en hij moest genaaid worden." „0," riep Kay. „0!" zeide, Snert. (Wordt vervolgd.) ilMII/ilH 'I IIIT il l 'mi UZENSCHE CO U RANI Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN maken bekend, dat de verzoeken van 1. PIETER ERAANJE te Ter Neuzen tot plaatsirig ei in werking brengen van eeii electro-motor van 5 P.K. in zijn bestaande timmermanswerkplaats in het perceel kadastraal bekend gemeente Ter Neuzen Seetie L no. 776 2. ALPHONSUS HOORNAERT te Ter Neuzen tot epjriebting en in working brengen van een machine- fifbriek met smederij op het perceel kadastraal bekend geeeeente Ter Neuzen, Sectie C no. 5026; ||3. LEONARDUS BREErOEL en CONSTANT TWPHON REIJN1LDIS VERMAST, beiden ter Ter Nwzen, tot plaatsing en in werking brengen van electro-motor van 5j P.K. in hun bestaande tiwermanswerkplaats in het perceel kadastraal IMfcend gemeeiite Ter Neuzen Sectie C no. 5049, d#*r hen zijn ingetvilligd. Ter Neuzen, den 23 April 1926. Burgemeester en Wethouders voornoemd, .1. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVULEE, Secretaris. Aspi IP Weiger namaak en lei er op dat op elke tablet het woord "Bayer" staal. Prijs 75 d*. rnrnmMmmmBmmBnmsaiUBMtHmMMmMammmmmmsmam mmunaof f

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1928 | | pagina 1