algemeen nieuws- en advertentieblad voor zeeuwsch-vlaanderen. Mo. 8093. Maandag 18 Juli 1927. 67e Jaargang. Dt mislukts dubbelganger 1' *BQNN£<4ENTSPRIJS; BINNENLAND. FEUILLETON, BUITENLAND. ^swastmatms Voor binnen Ter Neuzen 1,40 per 3 maanden Voor buiten Ter Neuzen fr. per post f 1,80 per 3 maanden Bij vooruitbetaling fr. per post f6,60 per jaar Voor 't buitenland f 2,70 per 3 maanden franco per post Abonnementen voor 't buitenland alleen bij vooruitbetaling. Dit blad verschllnt iederen Maandag*, Woensdag- en Vrijdagavond. KON BEZOEK AAN HET MIJNGEBIED. Het koninklijk gezin is Vrijdag ait bet Loo geatrireerd in het Limburgsche mjjn- gebied en arriveerde aan het speciaal daar- voor gebiuwde peron aan de staatsmijn ffMaurits". Het Eon. Gezelschap werd aldaar bt groet door d»n Commissiris der Koningin iD de provincie Limburg, jhr. Van Hovel tot Westerflier. Bij de begroeting waren o. a. aanwezig de 3 directeuren van de Staats mijn en de burgemees'er der gemeente G-leen. Door een dichte h^ag van juichende me schen wandelde htt Kon. g»zin bierna naar h-t hoof igebouw der Staat-mijn Mau- rits, terwijl de muziekko'psen van de Staatsmijnen „Wilhelmina" en /,Emma" Vaderlandsche Eederen speelden De beambten-zangvereen. van de Slaats- mijnen zong toen het Kon. gezin bg het hoofdgebouw was gearriveerd het Domine Salvam, Fac Reginam Nostram. Voor het hojfdgebouw werd het Kon. gezelschap begroet door den president- directeur der staatsmijn Mr. Dr. Frowein. Het gezels hap ging hierop het mijngebouw binnen, alwaar dr. Groothofl een uiteen- zetting gaf an de oudergrondsche werken eener mijn. Het Kon. gezin is hierna in gez-Ischap van 20 persomn, het gevolg, de directeuren der Staatsmijnen en enkele vooraanstaaDde figuren uit de o-dergrond- sche werken van het staatsbedrijf in de mijn atgedaa'.d. Aldaar werd een bezoek gebracht aan de 548 M. verdiepiDg. Na dit ondergrondsch bezoek begaf het gezel schap zich naar de vier speciaal in verband met dit Kon bezoek gebouwde 1 adkamers Te ongeveer 1 nur is het Kon. gezin weder naar den Kon trein ttruggekeerd, die opstoomde naar Heerlen, waar ook een bezoek werd gebracht. Het was geheel in teesttooi en de bevolkirg bereidde de Kon. familie een g. estdriftvolle ontvangsh RESULTAAT! De Koningin heeft volledige gratie ver leend aan den cafehouder S. te Venlo, die tot negen maanden gevangenisstraf was reroordi eld w gens het doodschieten van een lastigen b-zoeker in zijn cafe. Deze S. is de man, die tgdens het bezoek van de Koningin aan Venlo in de dagen van den watersncod in het water sprong en naar H.M. toekwam om gratie te smeeken. DE VL1EGTOCHT VAN INDIE. Naar gemeld wordt, is de Fokker VII door een zandstorm overvallen en moest in plaats van rechtstreeksch van Bender-Abbas naar Bagdad te vliegen nabij de Perzische kust dalen. De nacht had men doorgebracht in een woestgndorp. Zaterdagmorgen half 6 kwam men te Basra aan en was voor- nemens dien dag de reis naar Bagdad voort te zetten. In verband met die vertraging wordt het vliegtuig Donderdag te Amsterdam ver- wacht, tenzij men op Basra Aleppo nog een stopplaats zou weten in te halen en in dat geval Woensdag zou arriveeren. VEREENVOUDIG1NG VAN HET AMBACHTSONDERWIJS Vrijdagmiddag heeft onder leiding van den minister van or.derwijs in de Ridder- uit het Engelsch door NORMAN VENNER. 63) Vervcdg.) Vader", de stem van zijn nieuwen bekende maakte een einde aan zijn ver- drietige gedachten, ,,ik br.eng iemand mee. Moeite genoeg gekost. En dat ter- wijl hij met met ieen verzwikten enkel of zoo iets dergelijks opgepikt heeft, me ver- bonden heeft als een gediplomeerde ver- pleegster en me netjes thuds gebracht heeft. Dat is drie keer .heeft". Had ik hem mi zoo weg mogen laten gaan?" Aangenaam u te omtmoeten, mijn heer ..Laytree", vulde Jeremy aan. .Jeremy Laytree". ,,Dank u. Ja, net iets voor Dibbie om t gewichtigste te vergeten, als hij iemand voorstelt. Zeker weer met de vlinders aan den gang geweest, he? Vandaag of morgen breek je je nek...... Hoe zei u dat u beetle? Laytree? Jaren geleden, in Cambridge, een Laytree gekend". Emmanuel, mijnheer?" a verdorie. En jij? Ook Emma- nue a mijnheer. Dan heeft u waarschijn- lijk toen, mijn vader gekend". „Wel, wel, dat is toevallig! En hoe §aat 't hem? Hoe heette hij ook al weer... ulgierdat is 't hem. Bulger! Na tuurlijkof ik me dien herinner! Heb- zaal in Den Haag. een bijeenkomst plaats gehad met besturen en directeuren van ambachtsscholen en vertegenwoordigers van orgar,isaties van werkgevers en werknemers. Aanwezig waren, behalve de inspecteur- generaal van het nijverheidsonderwgs en de beide impecteurs ran de ambachtsscholen, 135 personen. De minister deelde in zgn openingsrede mee, deze bjjeenkomst te hebben samen- ge.oepen te zijner voorlichting. De ver anderde tgdsomstand:gheden maken het noodzakelijk te overwegen, of een vereen- voudiging van het ambachlsonderwgs niet zou kunnen ten gotde komtn aan hetdoel, dat aan dezen tak van onderwijs is gesteld. Punten van bespi eking waren een vereen voudiging van het teekenondtrwijs aan de ambachtsscholen en de al of niet weDSche- ljjkheid van verkorting van den cursusduur van drie tot twee jaar. Een aantal sprekers voeiden het woord. Met groote belangstefling zgn Zaterdag- ochtend, oDder leiding van den minister van onderwijs, in de Ridderzaal te 's-Gra- venhage de besp ekingen over de vereen- voudiging vnn h> t ambachtsonderwijshervat. De aanwezigen gaven er blijk van het op hoogen prijs te stellen in de gelegenheid gesteld te worden hun meening kenbaar te maken over dit onderwerp. Een 14-tal sprekers uit alle deelen des lands voerde achtereenvolgens het woord. Daama hield de inspecteur generaal van het nijverheids onderwgs een beschouwing, welke met groote aandacht werd gevolgd. De minister dankte de aanwezigen voor hun tegenwoordigheid en verzocht hun het vraagstuk der vereenvoudiging nog eens ernstig te overwegen en verkJaarde zich gaarne bereid alsnog van nadere adviezen kennis te zullen nemen. DE STORMRAMP. Het Nationaal Steuncomite Storm- ramp 1927 laat zijn tweede verantwoor- ding voorafgaan door de volgende mede- deeling. Aan het Nederlandsche Volk. Wederom gevoelt het Nationaal Steun comite ,,Stormramp 1927", ofschoon dank- baar voor hetgeen reeds gedaan is, zich gedrongen 'n beroep te doen op den steun en de medewerking van zijn landgenoo- ten. Er is zooveel noodig »en de giften ko- men nog niet in voldoende mate binnen! Het werk der herstellingen vordert reeds. In de proviincien Gelderland en Overijsel is men bezig met het wederop- bouwen van hetgeen beschadigd of ver- woest is, waarbij steeds van deskundige voorlichting 'geinmk gemaakt wordt. Het Comite is edhter in zijn werk be- moeilijkt doordat het niet over de gelden beschikken kan, die noodig zijn om die hulp te verleenen welke billijk geac'ht wordt en dan ook noodzakelijk is. Tot nog toe is (tot en met 11 Juli j.l.) alles bij elkaar genomen, hetzij recht- streeks, hetzij door bemiddeling van ge- meentebesturen, vereenigiingen of bonden. die zich met het inzamelen van bijdragen belast ihebben, bij den penningmeester rudm f 408.000 gestort. Hun, die nog niet hun bijdragen heb ben ingezonden en hun die gelden, be- stemd voor het herstel der schade veroor- zaakt door de natuurramp van 1 Juni 1927 en wat daarmede samenbannt, onder hun ben den boel dikwijls genoeg samen op- geschept. Hoe gaat 't hem?" ..Hij is doodal jaren!" zei Jeremy. ,,Ja, jammer genoeg". ,,He...lhe... ja, dat is deksels jammer. Kan nog niet oud geweest zijn. Zelf zie je eruit als even in de dertig. Dikkie, help eris. Wat drinken, heen een sigaar en een gemakkelijke stoel. Wel van me...! Daar komt niets van in. Wat dacht je! De zoon van ouwen Bulger zou den mijne met een zieken enkel thuisbrengen en we zouen niet eens behoorlijk dank je mogen zeggen! Ik denk er niet aan". ,,Hij logeert in de Drie Blaasbalgien, vader", kondigde de vlinderjager aan. ,,Dat is knap", zei de oude man. ,,Maar daarom behoeft hij er niet te blijven. Denk er om, Dikkie, dat zijn boeltje mor- genochtend vroeg gelhaald moet worden. Neen, geen tegenspraak. Ik zeg, dat je hier komt logeeren en daarmee ioopt het af. Je vaderverdorie kerel, ik zou er wat voor over hebben om hem daar op- eens in dien stoel te zien zitten en nu ik 't gielukje heb om de hand op zijn zoon te leggen, zou ik dien zoo maar, alsof hij me wildvreemd was, moeten laten gaan?" „U is wel vriendelijk, meneer", gaf Jeremy ten amtwoord. ,,En ik apprecieer het ook, werkelijk. Beteekent meer vocr me dan u misschien wel denkt. Daarom juist ben ik bang om misbruik van uw goedheid te maken". ,,Waar heb je 't over?" ,,Hierover, meneer: u heeft me te logee ren gevraagd, omdat u mijn vader gekend heeft. Maar juist daarom is 't noodig, dat u van mij ook 't een en ander weet. Ik ben naar Cowfont gekomen, omdat 't berusting hebben, wordt dringend ver zocht, die zoo spoedig mogelijk te storter, bij de Asisociatie Cassa te Amsterdanr gironummer 8665) op naam van den enningmeester van het Comite, den heer J. M. van Ogtrop. VERDUBRELING GEMEENTELASTEN. Als gevolg der bekende malversatien te Bergen op Zoom zal het tekort op de gemeenterekendng over 1926 zoo groto zijn, dat de factor voor de gemeente-iinkomstenbelasting 1927—'28 van Yi op 3% verhoogd moet worden. DE CHINEESCHE NATIONALISTEN EN NEDERLAND. Naar Reuter uit Shanghai meldt, heeft de commissie uit d'e nationalistische re- geering, die zich bezig houdt met de her- ziening van verdragen met het buitenland besloten, het consulaire verdrag tusschen Nederland en China gesloten in 1911, buiten kracht te verklaren. De Minister van Buitenlandsche Zaken der Chinee- sclhe regeering zal onverwijld onderhan- delingen met de Nederlandsche regeering over deze aangelegenheid openen. VOOR DE TELEFOON TEN PLATTELANDE. Onder dagteekenimg van 21 Mei 1927 hebben het Kon. Ned. Landbouw Co mite en de Chr. Boeren- en Tuinders- bond in Nederland en de R. K. Neder landsche Boeren- en Tuindersbond een sdhrijven betreffende verlaging aanslui- tingskosten telefoon tot den Minister van Waterstaat geridht, luidende als volgt: ,,Door het lid der Tweede Kamer der Staten Generaal den heer Weitkamp, is op 29 April 1920 een motiie voorgesteld, luidende: ,,De Kamer, van oordeel, dat het isolement van het platteland zooveel mogelijk behoort te worden opgeheven, verzoekt den Minister de kosten van aan- leg en erploitatie dertelefoon voor alle bij eenzelfde kantoor aangeslotenen op gelijk bedrag te bepalen Deze motie is door de Tweede Kamer der Staten Generaal aangenomen. De uit- voening ec'hter schijnt tot op den huidi- gen dag achterwege te zijn gebleven, zoo- dat de ongunstige toestanden, welke den heer Weitkamp tot het voorstellen zijner motie hebben bewogen, zijn blijven be- staan. Inzonderheid worden de kosten bij aanleg over een afstand boven den dui- zend meter bezwaarlijk geac'ht, zoodat de telefoonaanleg daardoor ten zeerste wordt belemmerd. Het wordt verder niet juist geacht, dat voor telefoneeren over een afstand boven 15 K.M. dadelijk het tanief van f0,50 moet worden be- taald. Gaarne zou men zien, dat er tus schen het minimiumtariief van 20 cent (voor een straal kleiner dan 15 K.M.) en het voile tarief, nog een tarief van bijv. f 0,35 werd ingelascht voor een zone van 15—30 K.M."' De Minister van Waterstaat heeft hier op als volgt geantwoord: 1. Naar aanleddiing van nevenaange- haald schrijven heb ik de eer u mede te deelen, dat bij Koninklijik besluit van den 20sten December 1921 (Staatsblad no. 1365), het afstandsgeld voor aansluiting van perceelen gelegen buiten het mini mum tariefsgebied van 3 per 100 M. tot f 2 is verlaagd. Door deze tariefsverlaging is voor een belangrijk d'eel tegemoet gekomen aan op het oogen'blik een absolute noodzake- lijkheid voor me is, om heel eenvoudig te leven, om mijn uitgaven tot een minimum te bieperken en zoo vlug mogelijk een plan de campagne voor de toekomst te maken. Maar tot dan ben ik een ,,niemand", een nul in 't cijfer. Ik bezit zooiets van twin- tig pond. Als dat op isNatuurlijk vind ik wel wat, ik moet iets vinden, maar zoolang 't nog niet zoo ver is, ben ik een ,,werklooze" zonder middelen van be- staan. Ik hoop, dat u me mijn openhar- tigheid niet kwalijk neemt. 't Is mijn doel niet om u met mijn moeilijkheden lastig te vallen. Maar uw gastvrijheid zoo maar aannemen, onder valsche voorwendsels, dat ging todh ook niet". ,,Veel te veel scrupules. Maar beste kerel. wat een lastige ballast. Gooi over boord! Maar eerlijk is het wel. Alle respect hoor, alle respect. Maar hoor nu eens hier. Ik heb een zoon, Laytree. Daar staat hij, 't Is een ferme kerel en in zijn vlinders brengt hij het nog eens ver. Daar heb ik niets op aan te merken. Behalve, dat het zoo nu en dan gevaarlijik is. Als je van een wallet je valt. Maar ter zake. Ik heb nooit meer dan een gehad. En er is hier plaats voor een heel regiment. Waarom zou jij dan niet nommer twee zijn! Sa- pristie kerel Kijk niet zoo! Als ik voor een zoon van Bulger niet eens iets dergelijks zou mogen doen, wat mag een man van mijn leeftijd dan wel, vraag ik je!" ,,Maar ik moet aan 't werk, mijnheer!" zei Jeremyt Gaat toch niet aan, dat ik hier maar doodleuk mijn bivak opsla en maar voor onbepaalden tijd op uw zak de wenschen van de door het lid der Tweede Kamer Weitkamp op 29 April 1920 en 22 Februari 1922 voorgestelde m o ties van orde. 2. Mijn toenmalige ambtsvoorganger meenide op de gronden, medegedeeld op biz. 9 van de Memorie van Antwoord op het voorloopig verslag omtrent de be- grooting van de Posterijen, de Telegra- fie en Telefonie voor het dienstjaar 1924 niet verder te mogen gaan, en dus niet te kunnen bevorderen, dat voor de te- lefoonaansluitingen ten plattelande op langen afstand geen hooger abonnement zou gelden dan voor de aansluitingen op kortere afstand verSchuldigd is. 3. In hoeverre voor het telefoonver- keer over afstanden als bedoeld in het slot van uw schrijven een lageren prijs van f 0,50 per gesprek gesteld zal kunnen worden, zal een punt van overweging uitmaken bij de eerstvolgende herziening van het Rijkstelefoonreglement. EEN WANBEGRIP. Met het oog op de groote sommen, welke de bestrijding van't communistische euvel in Indie vordert, zullen de plannen voor de belastingverlaging in 1927, die reeds in vergevorderden staat van voor- bereiding waren, niet kunnen doorgaan. Ongetwijfeld zal de loyale burgerij, de goedwillende Indische gemeenschap, dit offer gewillig dragen en niet door nrotes- ten of uitingen van ontevredenheid de Regeering trachten af te brengen van maatregelen tot afdoende gezagsbeveilii- gdng. Echter mag de gemeenschap dan ook eischen, dat de maatregelen ter waarborning van rust en orde en veilig- heid ook tot de voile honderd procent zullen worden benut. Intusscben d-ient gewaarschuwd tegen het wanbegrip, dat men door de commu nistische woelingen zou zijn gedwongen; tot uitbreiding va'n ket leger over te gaan. Een derndiike voorstellin^ van zaken zou maar al te zeer door bepaalde kringen kunnen worden misbruikt. Er wordt niets uitgebreid. W^el heeft men in een tijds- verloop van luttele jaren lOtallen millioe- nen op de legeruitgaven bezuinigd, het geen tegen het advies van de legerleiding en op last van de Regeering geschiedde: Nog onverantwoortlelijker dan de leger- bezuiniigingen op zichzelf zijn de methoden van bezuiniging. Uitgaande van de gedachte dat een militair met 30 dienstjaren meer kost dan een met 4 of 5, liet men de af- vloeiing van boven af verloopen en stuurde men naar huis oud-gedienden met veel tropische ervaring en groote ken nis van de inlandsche strijdmethoden, mannen, die soldaat waren in hart en nie- ren. Men heeft op deze wijze het leger fei'telijik van zijn kern ontdaan; de ver- zwakte weermacht werd zoodanig afge- takeld, dat belhoorlijik militair optreden niet meer was gewaarborgd. Het spreekt vanzelf, dat de leger- restauratie een werk zal zijn van langen duur. Jarenlang heeft men afgebroken en eerst nu begint men op te bouwen, hetgeen natuurlijk heel wat meer tijd en arbeid vordert. Men moet ej dan ook niet aan denkem, hoe de ondernemingen die de communisten tot dusverre nog ongemoeid hebben gelaten, doch waarop zijhet voortschrijdende perfectioneering van hun systeem stellig niet zullen nalaten hun verwoestende kracht te richten zich tegenover onverhoopte toekomstige communistische aanvallen te weer zouden moeten stellen! blijif teren! Neen, begriio me nu niet ver- keerd. Dat ik kennis met u gemaakt heb, dat u tegen me gesproken hebt, op de manier van zooeven, dat beschouw ik als een geluk. 't Ergste van alles heb ik ge- vonden, dat ik zoo alleen stond, dat ik niemand had voor wien ik werkelijk noo dig was. Daarom zou ik het heel prettig vinden, als ik u, ter wille van mijn vader, als een vriend zou mogen beschouwen. Dat zou al heel wat beteekenen. Onder anderen, dat ik toch nog een anker heb, terwijl ik dacht, dat het_al jaren geleden over boord gegooid was". „.Dat is heel mooi gezegd. Maar waar om zou ik geen baantje Voor je mogen opscharrelen?" vroeg de oude heer. ,,Er is hier hoopen en hoopen te doen. Weet je iets van landgoed-beheeren af?' „Ik ben jaren in Afrika geweest, bij het onitginningswerk", was het antwoord. ,,Dan weet ik zoo ongeveer alles af van het boerenbedrijf en ik kan met menschen omgaan'\ ..Prachtigzeide de oude heer. ,,Sinds Dikkie hier zijn occupatie ervan gemaakt heeft om achter vlinders aan te hollen niet dat ik daar iets op tegen heb hii voelt ervoor, dus dan moet hij het maar doen is 't goed aan 't verwaarloozen. De heggen zijn goed voor brandhout en elken keer als je een hek doorgaat wordt je naar van geknars en 't gepiep. Hoog noodig, dat er eens wat aan gedaan wordt. Rijdt je ook?" „Ja met een paard onder me ben ik pas gelukkig", zei Jeremy. „Maar heusch, meneer, ik mag toch niet van..." „Nonsens. Geen tegenwerpingen, asje- blieft. Kan ik absoluut niet tegen. Van- DE RUBENSFEESTEN TE ANTWERPEN. Het gemeentebestuur van Antwerpen heeft in een speciale zitting het program- ma der Rubensfeesten definitief vastge- steld. Het omvat o.m. vijf tentoonstel- lingen gewijd aan Rubens en zijn tijd. Door deze tentoonstellingen zal men zich een beeld kunnen vormen niet alleen van 'het zoo omvangrijk oeuvre van den meester. maar ook van zijn tijdperk en het intellectueele leven in de eerste helft der 17de eeuw. De tentoonstelling met betrekking tot dit laatste gedeelte komt tot stand onder de bevoegde leiding van den conservator van het Museum Plantin-Moretus, Dr. Maurits Sabbe, en zal in dit museum wor den ingericht, dat daartoe de aangewezen plaats is. Immers, het huis der familie Plantin-Moretus, dat de stad vijftig jaar geleden heeft aangekocht om er een mu seum van te maken, was in Rubens tijd een brandpunt van beschaving en geeste- lijk leven. De schalder en zijn familie- leden behoorden tot de vrienden van het huis, en al wie naam had in de wereld van kunst en wetenschap, was er welkom. Vandaar dat ook een groot gedeelte, zoo- wat negen tiende der werken van al deze vooraanstaande menschen op de persen van Plantin gedrukt werden. De tentoonstelling wordt hoofdzake- lijk ingericht om te doen inzien, dat Ant werpen toen reeds een centrum was van ontwiikkeling en beschaving; dat Rubens niet alleen stond in zijn tijd met de toen malige schilderschool, maar omringd was door een rijke wereld van geleerden, die op het spoor van Justus Lipsius alle we- tenschappen beoefenden en onder wie er velen waren van eersten rang en inter national beteekenis o.m. Rubens' broer, advokaat Philip Rubens, Rubens zoon Albert, Rubens' schoonvader Jan Brant, en hun vrienden Kaspar Gevaertius, Jan Woverius, Albert Mirraeus. Opmerkelijk is, dat vooral Jezuieten het intellectueel leven in handen hadden. De tentoonstelling omvat alles wat van dien tijd spreekt en in 't museum bewaard bleef, o.m. een aantal boeken van al deze geleerden, vele met frontispicen door Ru bens geteekend, een groot gedeelte hand- schriften en autografen, gescbilderde en gegraveerde portretten, en tal van andere documenten. Zij zal 30 dezer worden geopend, en blijft toegankelijk tot einde September. Den dag der opening wordt de vijftig- jarige verjaardag der inhuldiging van het museum gevierd, die een punt was op het programma der toenmalige Rubensfees ten. In herinnering aan deze gebeurtenis wordt er's namiddags, na de opening, een kunstconcert gegeven op het binnenplein, door het a capella-koor Ste. Cecilia. DE GEVOLGEN VAN HET NOOD- WEER IN ENGELAND. Ten gevolge van den storm e:n de over- stroomingen waren Dinsdagavomd te Middleton in Lancashire ongeveer dui- zend menschen dakloos. Veertig katoen- fabrieken in het district Oldham, kunnen ten gevolge van de overstroomingen, waardoor de machines in het water staan, niet werken. Te Waterhead is een fa- briek ingestort, doordien de fundamenten door het water zijn ondermijnd. Het Lagerhuislid Winqins, die bij vier nacht slaap je bij moeder Hart, maar mor gen vroeg komt Dikkie je in d.e dogear halen. Dan zullen we eens ernstig samen spreken. En als ik je nu een raad mag geven, stap dan op. Mrs. Hart houdt ervan, dat haar menschen vroeg binnen zijn. Morgen komt er weer een dag". ,,Dan ga ik nu maar meteen, mijnheer zei Jeremy. Prettig, dat ik kennis met u gemaakt heb. Niet om het aanbod. Mis schien, dat u er morgen anders over denkt. Maar om 't feit, dat ik 'n plaats ontdekt heb waar ik welkom ben. Dat is een nieuwe en een buitengewoon prettige gewaarwording ,,Maar heb je dan heelemaal geen vrienden? Verduiveld, een flinke, jonge kerel als jij ,,Ik ben pas een maand of wat uit Afrika terug, mijnheer. Ik heb me nog niet kunnen inleven. Vergeleken bij vooir den oorlog staat alles zoo ongeveer op zijn kop". ,,Hij heeft niets anders gezegd dan: ,,en de echo herhaalt wat", en bom daar ging ik, met een vaartje den wal.af tot voor zijn voeten", zei Dibdin. „Die stomme vlinders ook! Maar 't is een goed voorteeken. Hij heeft jou ge- holpen. Nu helpen we hem weer op onze beurt. Die vader van jou nee, nu niet, help me morgen herinneren, dat ik je de gesohiedenis van Bulger en den brar.d- weerman vertel. Je valt om als je het hoort. Maar nu moeten we aan Mrs. Hart denken, vooruit er mee". De bewuste enkel was door de rust en het waterverband zooveel beter, dat Mea- thers junior hinkend zijn gast tot de deur uitgeleide kon doen. (Wordt vervolgd.) Wfc. NEUZENSCHE COURANT il lli i MMMil l i

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1927 | | pagina 1