buitenTand. (go flen^te 1930 M. S here. iugen-Flaven). In vefbind kiermede za' op d e.> datum bet trjds in dat het Pers mreau Vaz Dins sinds 1922 2 raaai per dag gaf, rerval'en DE AFBOUW LER „ST AT EN DAM." Van wel-inge'ichte zijde wijst meu het Rrtterd Nieuwsblad op bet feir., dat d or het scheppen van de mogelijkheid door het Nederlan ische „kapitaal" om de Statendam op de werf-der firma Wilton optebouwen, niet minder dan c'rca 1200 arbeiders alleen al tot April 1929 werk zullen kunnen vind-n bij dien afoouw. Aileen a in arbeidsloon de werkloozen zoo :aag mogelijk ge- taxeerd op 20 per workman gemiddeld geeft dit al een betrag van ruim 2J/2 millioen gulden, waarbij dan nog komt het enorme bedrag, dat zal zijn gemoeid met het in- richten van het geweldige schip. "NA DE VE&WERPING VAN HET NEDERLANDSCH-BELGISCHE VERDRAG. De Etoile Beige be rich t, dat de Neder- landsche gezant te Brussel, die op verzoek van de Nederlandsche regeering een week in Den Haag heeft vertoefd, in Brussel is teruggekeerd. Men zou hebben nagegaan hoe de Nederlandsche regeering tot nieu- we directe onderhandelingen met Belgie zou kunnen komen. Het schijnt zeker, dat de Nederland sche gezant eerstdaags een onderhcud met minister Vandervelde zal hebben over een hervatting van de onderhandelingen. DE UITGEMOORDE TREIN. De Chicago Tribune" meldt, dat ver- scheidene regimenten bondstroepen deel- namen aan de achtervolging van de ban- dietenbenide of revolutionnairen, die bij La Barrca een reizigerstrein uitmoordden. De leiders van het onmenschelijk be- drijif, waarvan vele vrouwen en kinderen het slachtoffer werden, zijn volgens ge- noemd blad 2 beruchte rebellen, die het land reeds vroeger hebben geterroriseerd. Generaal Alvarez, chef van den staf, beschuldigt in een te Mexico gepubliceer- de verklaring het Mexicaansche episco- paat van aanstichting van het misdrijf. De aartsbisschop van Mexico en het Mexi caansche episcopaat hebben daarop een verklaring gepubliceerd om te protestee- ren tegen de beschuidiging van de regee ring, dat de schuld voor den treinoverval bij Guadalajara aan de Mexicaansche bis- schoppen is te wijten. In deze verklaring wordt voorts ge zegd, dat, zoo sommige katholieken de wapenen opvatten tegen de regeering van Calles, zij dit op eigen verantwoor- ding doen. In een officieel berioht van de Mexi caansche regeering wordt meegedeeld, dat in de buurt van Don Diego, een stad in de provincie Guanajuato, 13 leden van de beride, die den aanslag op den trein heb ben gepleegd, gedood en 3 gearresteerd zijn. Ook in dit bericht wordt de overval als een daad van katholieke extremisten voorgesteld. De regeeringstroepen zetten de achter volging van de oproerlingen, die door een vroegeren generaal Gallegos Desci wor- 1 den aangevoeid, voort. In het geheele land wordt een scherpe censuur uitgeoefend. DE VERMISTE POOLVLIEGER WILKINS TERECHT. Kapitein George Wilkin's, de Pool-on- derzoeker, van wie men 3 weken Jang zon - der bericht was geweest en die men ver- loren waande, is naar de Chicago Tri bune' meldt met zijn mede-vlieger Carl Eielson, veilig teruggekeerd op een punt 280 K.M. ten Zuid-Oosten van.Point Barrow. Het laatste nieuws van Wilkens was, dat zijn vliegtuig vernield is. Beide vliegers verlieten Point Barrow, het Noordelijkste punt van Alaska, op 29 Maart voor een 900 K.M.-kruistocht over de Poolzee om naar land te zoeken in de streek, die ook door de „Norge", onder leid'ing van kapitein Amundsen, was over gevlogen. Kort na hun vertre*k stak een zwar sneeuwstorm op en een draadloos berich: van de koene avonturiers deelde mede dat zij motorpech hadden. Het vliegtuig was ingericht zoowel voor daling op de zee als op het land. De streek waar zij zich thans bevinden is een woestenij. GROEPEERING OP DEN BALKAN. Het nieuwe antagonisme van Italie tegen Zuid-Slavie heeft bij dit laatste, sehrijft de N. R. Grt, begrijpelijke neiging gewekt, om te zien naar steun van anderen, die het als tegenwicht te stade zou kunnen ko men. De kleine Entente is nog niet tot zulk een vast aaneengesloten blok saamge- groeid, d'at Zuid-Slavie er vast op kan vertrouwen bij een conflict met Italie over Albanie. Tsjecho-Slowakije, Zuid-Slavie en Roemenie hebben er zich spoedig na de onderteekening van de vredestractaten toe aaneengesloten ,toen verschillende ele- meruten van het oude regime in de Donau- landen pogingen tot herstel der Habs- burgsche monarchic ondernamen. Het voornaamste doel van het daaruit later totstandgekomen defensieve bondgenoot- schap is een gemeensohappelijk verweer tegen een onuitgelokten aanval van Hon- garije op een van hen. In 1921 mislukten twee pogingen van Hongaren tot herstel der Habsburgers op de militaire maatrege- len die de drie staten ertegen namen. Te- genover Italie is de positie anders. Dit heeft pas Roemenie tot grooten dank te- genover zich verpli-cht door de lhng uitge- stelde erkenning van de wettigheid van de inlijving van Bessarabie door Roemenie. Een opmerkelijk verschijnsel is de po- ging die van Belgrade uit gedaan wordt om toenadering tot Turkiie te zoeken. Drie Zuid-slavische generaals zijn naar Toch meenen wij te mogen aannemen, dat Bestuur en personeel der school het op zeer hoogen prijs zouden stellen, wan- neer zij vooral onder de bezoekers werk- gevers en werknemers van hier en elders mogen ontmoeten. Daar deze gelegenheid op Zaterdag- middag wordt geboden mag toch ver- ondersteJd worden, dat menigeen hiervan gebruik zal ma'ken. HET WIT-GELE KRUIS. Met de Staatscourant van 23 April zijn verzonden afdrukken van de statuten be- treffende ,,Het Wit-Gele Kruis", R. K. Vereeniging voor Volksgezond'heid en Ziekenverpleging, geyestigd te Ter Neu- zen. BESMETTELIJKE ZIEKTEN. Het aantal gevallen van besmettelijke ziekte over de week van 10 tot en met 16 April in de provincie Zeeland bedroeg: Roodvonk: Aagtekerke 2. Burgh 1. Diphtheritis: Bruinisse 1. INGEZONDEN MEDEDEELING. De Sigaret die voldoet en naar de volgende doet verlangen^(a^fides J volgende gelegenheid uitgesteld ,,\Vaarom?" ,,'t Was niet het geschikte oogenblik. Er zijn van die momenten waarop je een- voudigweg niet kan z eg gen, wat je wilt. En voor zoo lets! Moet je heelemaal af- wachten tot je zeker weet: nu of nooit. Hoe 't ook zij, ik heb 't niet kunnen doen. Trein was te laat, en daardoor miste ik de aansluiting. Heb jij missehien een boek over ,,vormen" en zoo. Ik zou graag 't een en ander over hoe je je verloving afmaakt willen weten' ,,Ben je daarvoor hier binnen gekomen? Om me dat te vragen?" ,,Nee. Eerlijk gezegd was ik je aan 't zoeken ,,0Nu glimladhte ze weer. maar haar oogen bleven ernstig, alsof ze aan andere ding en dacht. ,,Wantzie je, ik moet je ergens over spreken". ..Over iets gefwichtiigs?" ,,'k Weet niet of het gewiohtig is. Om met de deur in huis te vallenken ji; een meneer Shane?" Angora vertrokken om gesprekken te voe- ren over een Turksch-Zuidslavische en tente, en naar verluidt, zou deze nieuwe band kans hebben, bekrachitigd te worden door een militaire overeenkomst. Vrees voor Italiaansche expansie-politiek ver- eenigt reeds Turkije en Zuid-Slavie. An gora wantrouwt die politick ten aanzien van Klein-Azie, Belgrado ten aanzien van Albanie. Het gevolg moet weer zijn, dat BuDarije zich naar Italie toewendt. De Buloaren staan met het nieuwe Turkije niet op goe- den voet en zullen de Turksch-Zuid-sla- vische vriendschap met leede oogen zien. Zoo kan het tractaat van Tirana licht den stoot geven tot een nieuwe groepeering van Balkan-staten. Een belangwekkende vraag blijft, wat Griekenland ten slotte zal doen. Grie-ken en Bulgaren zijn oude tegenstanders en Griekenland, dat altijd aspiraties in Zuid- Albanie heeft gehad, kan er moeilijk vrede mee hebben, dat Italie in Albanie de hege- monie kriigt. Over Korfoe is het eenige jaren geleden met Italie ook in ernstig conflict geweest. Enigeland heeft aan den anderen kant veel invloed te Athene, dien het in belang van Italie kan gebruiken en reeds vroeger zijn er aanwijzingen ge weest, dat Rome veribetering in zijn be- trekkingen met Griekenland nastreeft. In dit opzicht is de toestand daarom nog niet duidelijk. TER NEUZEN, 27 April 1927. AMBACHTSSCHOOL. Gaarne verwijzen we naar de in dit nummer voorkomende advertentie betref- fende openbare les en bezichtiging van werkstukken, teekeningen enz. op Zater- dag 30 dezer in de Ambachtsschool al- hier. Ongetwijfeld zullen ouders en familie- leden van de leerlingen in de eerste plaats deze gelegenheid aangrijpen om meerdere kennis met inrichting en onder- wijs te maken en tevens om getuige te zijn van de eveneens aangekondigde uit- reikirug van diploma's en bevordering naar hoogere klassen. „Ja" gaf ze ten antwoord, terwijl ze hem open-eerlijik aankeekEen vriend van Arthur, de man die will, dat ik met hem trouw". ,,Dat weet ik". ,,Van wie weet je dat?" ,,Van Lady Dorothy". ,,Van Dorothy?" Ja „Hoe kwam die erover te spreken?" ,,0, heel gewoon,. Ik was juist van plan, om erover te beginnen, over het afmaken van de verloving bedoel ik, en ik voelde mealleriberoerdst, dat kan ik je zeg- gen, toen zij ineens, zonder eenigen over- gang, bom-tsching-bom over Shane be- gon, zei dat hij elk oogenblik hier ver- wacht kon worden en dat hij je wel ten huwelijk zou vragen. Eerst stond ik als een idoot te kijken, maar toen dacht ik. wat doe ik hier en toen heb ik m ge- smeend. Ze zal wel woedend zijn, maar daar kan ik niets aan doen. Ik moest jou i hebben. En jij was niet te vinden. Waar I heb je gezeten?" I ,,0, iik wou je liever niet ontmoeten. ik DE ASBeLASTING IN ZEELAND. In de jongste vergadering van het hoofd- bestuur der Maatschappij tot bevordering van landbousv en veeteelt in Zeeland is uitvoerig gediscussieerd over art. 78 bis van het reglement op de wegen en voet- paden, luidende//Het is verboden met eenig voertuig zoodanige vrachten over de kunstwegen te vervceren, dat de belasting van eenige as, uitgedrukt in kilogrammen, meer bedraagt dan voor 1 Jacuari 1934 140 maal, na 1 Januari 1934 120 maal de totale breedte der wielbanden van de aan de as beve-tigde wielen, uitgedrukt in centimeters Bij bet meten der wielbaud- breedte worden onderdeeLn van een c.M. niet in aanmerking g^nomen." Een comite, gevormd uit in het z.g. vierde district wonende bestuursleden van verschillende landbouwve. eenigingen, het ft onder voorzitterschap van den heer Jos de Clereq, landbouwer te Retr?nchemen»-, in een vergadering van Ged. Staten ge- wezen op de vele moeilijkheden, welke thans bij het bietenvervoer van de ge- noemde verbodsbepal ng worden ondervon- den. Daarbij werd er de aandacht op gevestigd, dat in de praktjjk moeilgk is uit te maken. waar de grens der toegelaten asbelasting is. Uit vrees voor bekeuring zou, volgens dit comite, 1/3 of 1/4 minder geladen worden, waardoor vaker gereden moet worden en een opstopping op de laadplaats ontstaat. Het comite wees op de wenschelijkheid van verlengir.g van den overgangstermjjn, voor de volledige invoe- ring der voorschr ften to-gestaan, of van een mildere toepassmg der strafoepalir.gan dienaangaa :de. Gedep. Staten hadden aan het het hoofd- bestuur der Z. L. M. in deze aangelegenheid om advies gevraagd. Na beraadslaging nam bet hoofibestuur het volgende voor- stel aan 3 Aan gedep. S'aten zal verzocht worden ontheffmg van art. 78bis mogelgk te maken. Deze ontheffing ware dan te verleenen voor een bepaalden tijd en vo r een bepaalde hem me wat achteraf gehouden", gaf Olivia ontwijkend ten antwoord. ,,Dit komen van Shane nu weer. Begrijp je wel goed, hoe moeilijk mijn positie is?" „0, ja, ik heb nog al ondervinding op dat punt. Mijn leven gaat tegenwoordig ook niet bepaald op rozen". ,.Dat is zoo", zei Olivia, terwijl ze door een handige manoeuvre met de bowl met rozen wat diichter bij hem wist te komen ,,Ik zou t ook wel eender verteld hebben... Maar, zie je, ik dacht niet dat hij zoo gauw terug zou komen en ten slotte waren we niet verloofd entoen ging het je eigenlijk ook niets aan, vin je wel?" ,,Wat bedoel je met dien klemtoon op toen?" ,,Dat is toch wel duidelijk zou ik zeg gen", gaf Olivia met neergeslagen oogen ten antwoord". Toen is nu niet. Of vin- jij van wel?" ,,Je bedoeltdie quaestie van gister- morgenin het bosch?" ,,Ja", zei het meiisje, terwijl ze zich om- draaide en het raam uitkeek. ,,Als dat werkelijk iets voor je beteekend heeft... streek, wauneer de wenschelijkheid daar- van b'ijkt. Voorts zal verzocht worden de ware breed'e der velgen als maatstaf bij de btrekening van bet toelaatbaar laadgew cht in te voeren. In de derde plaats zal de werschelijkheid van e n mii d r gecompliceerde regeling, b.v. door het aangeven van de toelaatbare laadgewichten bij een bepaalde velg-breedte, betoogd worden E nielijk zal aan GuTp. Staten worden bericht, dat het hoofdbestuur zijn oordeel over de wer,sche!ijkheid van verlenging van den 0 7e'gangstermijn wenscht op te schorten tot b.v. 1931, daar pas dan kan worden nagegaan, of en in hoeverre het dan aanwezige wagen-materiaal met smalle velg n, gemaakt voor de in werkir g tredicg van bet arnkel, verlenging van den over- gangsmaatregel wenschelijk maakt. DE ONHOUDBARE TOESTAND IN HET MOSSELBEDRIJF. In een te Goes gehouden vergadering, waar burgemeesters en afgevaardigden uit verschillende mosselplaatsen aanwezig waren wrrd een motie aangenomen, waarin gezien den ODhoudbaren toestand voor alien die bij het mosselbedrijf betrokken zijn, de wenschelijkheid werd uitgesproken, dut alle betrokkenen om hun bestaan loon end te maken, zich aansluiten bij hun plaa'seljjke vereenigingdat iedere plaat;elijke ver eeniging zich aansluite bij den Bond van Zeeuwsche Mosselkweekers, onder een hoofd bestuur dat voor iedere afdeeling een plaatseljjk eontrolcur ben.emd wordt; dat al'een mosselkweeke s lid kunnen worden of zijn. Op 12 Mei zal wederom te Goes een vergadering worden gehouden waar de Com missaris der Koningin tegenwoordig zal zijn en waar men boopt defiuitief de coope- ratieve verkoopvereeniging op te richten. EXAV1EN HOEFBESLAG. Gister slaagde te Utrecht aan de vee- artsenijscbool, voor k-t examen boefbes'ag, de heer J. Leenhouts van Hoek. EEN FLESCH AANGESPOELD. Op 23 April is aan het strand te VVest- kapelle aangespoe'd een flesch, waarin zich een briefje bevond dd 27 Maart 1927, ge- steld in de Engelsche taal, waarin werd medd^edeUd dat 4 personen van een schip, naam onleesbaar, op weg van Baltimore naar E igeland, zich in i.ooi hevonden op de kust in een klein bootje. Op het briefje stonden de namen Joseph Grace, Long, John Smith en Atlas. Door den burgemeester van Westkapelle is bedoeld briefje opge- vonden aan den Britschen vice-consul te Middelburg. AXEL. De ui'tslag der gehouden loting door het Centraal Stembureau tot nummering der inigeleverde candidaat-lijsten voor de a.s. gemeenteraadsverkiezing is als volgt: 1. Anti-Rev. Partij. 2. Vrijheiidsbond. 3. R. K. Partij. 4. S. D. A. P. 5. Chr.-Hist. Partij. 6. Staatk. Geref. Partij. Aan de Avondvakteekenschool te Axel behaalden het diploma voor het geregeld bijwonen van den drie-jarigen cursus C. de Wit van Zuiddorpe en j. de Zeeuw Az. van Axel. In n algemeene vergadering van 't muziekgezelschap Concordia" alhier is met algemeene stemmen besloten het 40- jarig bestaan idier vereeniging op 15 Augustus a.s. te vieren door een festival voor muziek- en zanggezelschappen. De verkoap van Emmaploempjes bracht f 200,54 op. - In de j.l. Zaterdag gehouden ver gadering der afdeeling Axel van de Z. L. M. sprak de voorzitter eenige woor- den van waardeering van den afgetreden secretaris, den heer j. de Putter. In d'iens plaats werd tot bestuurslid benoemd de heer J. K. de Putter, 'die thans reeds het secretariaat waarnam. Uit de re'kening van den penning- meester bleek, dat de ontvangsten voor de tentoonstelJing hebben bedragen f 11.332,86 en de uitgaven 11.359,99, tekort alzoo f 27,13. Aangezien nog eenige materialen in eigendom zijn ge- bleven, die dit tekort wel zullen dekken, had het bestuur besloten dit tekort voor eigen rekening te nemen, hoewel de ten- toonstelling was georganiseerd in samen- wer'king met den Chr. Boeren- en Tuin- dersbond. Door den heer Kr. de Kraker werd gevraagd of de nieuwe wegenbelasting ik bedoeljadat kan ik niet zeg- genik meen, idan gaat het je nu wel aan, ofdan zal het je binnen afzien- baren tijd aangaanZe keerde zich langzaam om en keek hem aan. Een oogenblik kostte het hem moeite om niet zijn arme-n om haar heen te slaan en haar tegen zich aan te drukken. Maar hij hield zich goed. Van de gelegenheid gebruik maken las-» niet in zijn lijn. ,,Ik kan 't natuurlijk wel een poosje tegenhouden ging Olivia wat nerveus door, ,,maar dat is ook het eenige. Als ik ronduit „nee" zeg en jij maakt een paar dagen ervoor of erna je verloving met Dorothy af, krijg je natuurlijk overal ver- baasde gezichten". ,,'t Gaat niemand aan, alleen ons". Dat is mooi gezegd. Maar. Jeremy, jij bevindt je in een nogal eigenaardige positie". ,,Daar ben ik gloeiend van overtuigd". ..Maar of je wel beseft hoe eigenaardig. dat weet iik nog niet. En kijk, nu zeg jij wel: t gaat alleen ons aanen daarin heb je gelijk. Maar we moeten zorgen, ook aan deze streek zal ten goede komen. De ter vergadering aanwezige algemeene secretaris, de heer Siebenga, antwoord- de, dat die zaak de voile aanidacht heeft van het hoofdbestuur, doch alles noo in wording is. Door den heer Siebenga werd een le- zing gehouden over het rechtskundig bureau der Z. L. M., waarvan alleen landbouwers als lid worden aangenomen. Het heeft ten doel praktijken van bedrie- gelij'ke leveranciers te fnuiken en voorko- ming van processen tussc'hen landlbou- wers omderling dbor eventueele geschil- len te trachten op te lossen door arbitra ge. Op die wijze schept dit een groot voordeel, door vermijding van dikwijls dure proceskosten. HOEK. Bij de door het Centraalstembureau ge houden loting voor het rangnummer bij de aanistaande stemming voor den gemeente- raad, werden de ingekomen lijsten als volgt geplaaitst: 1. Vrijheidsbond werkmanspartij 2. Vrijheidsbond (burgerpartij) 3. Christ.-Historischen. 4. Anti-Revolutionairen. 5. Staatk. Geref. Partij. BOSCHKAPELLE. Door de bemoeii'ngen der Z. Eerw. heeren Pastoors van Boschkapelle en Stoppeldijk zal er in den loop van dit jaar voor beide parochies een afdeeling wor den opgericht van het Wit-Gele Kruis (ziekenverpleging). Z. D. H. de Bisschop van Breda heeft hieraan Zijne hooge goedkeuring gehecht. Aangezien de maandelijksche bijdrage voor de minstgegoeden ten bedrage van 10 cent per maand voor niemand een be- letsel is om lid te worden, zal het dit even- min zijn voor middenstand en beter gesi- tueerden, die dian iets meer moeten bi|- dragen. Ieder in eigen kring heeft wel ondler- vonden, wat ziekenverplegen om handen heeft wij behoeiven daarover niet uit te weiden. t Is derhalve voor de getroffenen een uitkomst en troost eene gediploimeerde liefdezuster aan de sponde te hebben, die met liefde en kennis de moeilijke taak der huisgenooten op zich neemt. Wij betwijfelen dan ook geenszins, dat alle huisgezinnen der beide parochies het initiatief der beide Z.Eerw. heeren op prijs weten te stellen. De au'tobusondernemers, dlie des Maandans van hier naar Hulst rijefen. hebben hun tarieven voor dit traject met 50 verhoogd. Bij iden rit naar St. Ni- colaas des Donderdags zal dit ook wel het geval zijn. Die verhooging is zeker een gevolg van de spoedig in werking treden- de Wegenbelasting. Paardenfokktrij. In de Telegraaf van 8 April j.l. en in Het Paard van den 14en dezer vond ik 'n artikel over de rede door het Eerste Ka- merlid, vice-voorzitter Stamiboek en Limburger, Haffmans in de Eerste Kamer gehouiden, welke waard is aan criitieik te worden onderworpen. Waar de heer Haffmans begint met te zeggen, dat hij met volkomen instemming van de leden van het Stamboek zijn rede uitspreekt, zou ik wel willen vragen: Wanneer heeft hij die leden om die instemming gevraagd en hoe bewijst hij zulks? Door zich te beroe- pen op het H. B., wiens spreekbuis hi) was? Onze instemming heeft hij zeer ze ker niet en er zijn in Zeeuwsch-Vlaande- ren zeker zeer wednig leden van het Stam boek, uie zijne gesproken woorden zullen oniderschrijven. Wij ontzeggen hem dan ook het recht aldus in algemeenen zin te spreken. Uit zijne rede blijkt verder duidelijk denzelfden geest, waarvoor wij fokkers ons zoo gaarne bewaard zagen n.l. de lust naar de machtspositie van het Hoofdbe stuur. De heer Haffmans wil de stamboekcom- missie ook als rijkscommissie laten funoee- ren, netjes uitgedrukt beteekent dit dus het aan den dijk zetten van de rijkscom missie en wij behoeven niet meer in herin- nering te brengen, dat wij dit als een ramp zouden beschouwen. Wij staan nog steeds op het standpunt, dat het optreden van de rijkscommissie als correctie op de stam- boekcommissie het eenigste middel is om ons wettelijk recht bij de keuringen verze- kerd te weten. In dit verband moeten wij tot onzen spijt opmerken, idat onze rechts- zekexheid er toch al niet op is vooruitge- gaan door de benoeming van een lid der stamboekcommissie in die rijkscommissie. Moet zoo'n lid als rijjcslid zijn uitspraa'k als stamboekjurylid in beroep beoordee- len. WJe durft zulke consequenties aan onze regeering adviseeren? Waar gaan wij heen? Wie draagt straks de schuld bij een mogelijke agitatie tenen een per- soon inplaats van tegen een stelsel? dat 't ons ook alleen blijft aangaan. Je moet 't zoo beschouwen: jij kent een ge- heim, waar Philip en ik alleen van af- weten". ..Philip is een geklopte en toegeslagen stokvisch", haalde Jeremy triomfantelijk aan, op autoriteit van Hertog van Fray. Olivia begon te lachen. ,,Hij kan weleens raaik zijn. Maar ter zakej je begrijpt wel, dat je onze familie- geheimen niet mag verraden?" ,,Genade, nu ben ik al tot familie-geheim gepromoveerd! Enfin, vooruit maar. Kan ernog wel bij. Hierbij beloof ik, dat ik 't zal bewaren. Liever laat ilk me villen, liever laat ik me naar den brandstapel slepen, dan dat ik t zou verraden. ..Prachtig!" plaagde ze hem lachend. Hij had zoo iets echt-jotngensachtig-leuks als hij zich om de een of andere reden hulpeloos voelde. ,,En dan is er nog iets. lets met be- trekking op Shane. Beter dat je het maar vooruit weet. Je zou er de gekste toe- standen mee kunnen krijgen". (Wordt vervolgd.)

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1927 | | pagina 2