gemenbde" berichten. Veiligheid en Volksgezondheid. LANDBOUWBERICHTEN. Kindles-Sigaretten zijn ge- fabriceerd voor fijnproevcrs. PREDIKBEURTKN. Zondag 24 April 1927. Rubriek van den Arbeid. TOB NOOIT HOEKJE. De voorzitter bracht den dirccteur dank en hoopte, dat by en alien nog jaren voor Kinderzorg mogen blijven werken. Hierna br-cht de heer Flink uit Goes rapport uit over de reken ng, die ook reeds door den accountant was goedgekeurd, en welke rekening aanwijst een eindcijf-r van 81.388 67'/j met een goed siot ran 1580,32 tegen f 273.57V9 over 1925. De heer Flink adviseerde tot goedkeuring van de rekening maar merkt op, dat er alleen do r ext a inkomsten een goed slot is, daar vele gemeenten in de verste rerte niet huu contributie voldeden. De psnningmeester, de heer ds. J. de Vries, lichtte hierna verschillenie poden der rekening en ook der begrooting voor 1927 nader toe, deze laatste wijst een eindeijfer aan van f 58975. Spreker kon er o.a. op wijzen, dat ais niet zoo ?eel in natura werd geschonken de begrooting nog wel met f2000 mcest worden verhoogd. Ook spreker wekt mT klem op tot betere contributieafdracht en het houden van meer collecten. Voor 88 gemeenten f 1229 is te weinig. Tot commissie tot nazien der rekening 1927 werden benoemd de gemeenten Goes Koudekerke en Wolphaartsiijk. Hierna kwam aan de orde het voorstel tot den aanbouw van een slaapzaal voor de jongste kinderen aan het meisjespaviljoen, en werd opgewekt dit plan te steunen, ook ftoancieel. Het voorstel werd na toelichting zonder hoofdelijke stemming aangenomen. Eveneens een voorstel om het aaDtal bestuursleden te xermeerdeVen met twee dienstdoende diakenen. Aan het slot van de ochtendvergadering sprak ds M. van Empel, scriba van den kerkeraad te Middelburg, namens de kerke- raden in Zeeland, woorden van groote hulde aan voorzitter en alle andere werkers voor wat zy doen voor Kinderzorg en schetste, hoe het optimisme van ds. De Ligt op ieder een weldadigen invloed moet hebben. De voorzitter dankte ds. Van Empel voor zyn woorden, wekte op de tentoonstelling van huisvlijt in het jongenspaviijoen te bezoeken en de collects voor het bouwfonds niet te vergeten. Alvorens met de middagvergadering werd aangevangen, brachten eenige der oudere meisjes, onder leiding van mej. Willems, die daarbij op het orgel accompagneerde, een tweetal liederen op zeer verdiensteljjke wijze ten gehoo'e en hadden daarvoor den dank van den voorzitter in ontvangst te nemen. Deze deelde daarop mede, dat de uitslag van de stemming voor leden van het be- stuur was, dat herkozen zjjn Ds. G. ran Dis te Zaamslag met 34, Ds. J. de Vries te Wilhelminadorp met 35, 0. C. Mantz te Middelburg met 34 stemmen, terwijl in de vacature ontstaan door het bedaoken van den heer J. de Brujjne te Goes gekozen werd de heer J. A. Flink aldaar met 29 stemmen. Deze hearen treden alle in 1931 weer af. In de vacature ontstaan door het vertrek van Ds. H. W. de Puy uit Cadzand, aftre dend in 1929, werd gekozen Ds. A. Vry landt a'daar, met 32 stemmen. Tot nituwe bestuursleden diakentn wer den g kozan de heeren J. van der Meulen te Viissiogen met 27 en J. Moerland te Krabberdijke met 29 stemmen. Beide laatst- genoemden waren niet aaowezig, de ove rige heeren namen hun benoeming aan. In de middagvergadering werd door den heer D. Noordam, directeur van ,/Valken- heide", ejn rede gehouden over het onder- werp „Wjj en de kinderen, die God ons gegeven heeft". SAS VAN GENT. Wat kwam hij doen? Rrrrrt... rrrrt... klinkt het Donderdag zoowat tegen een uur of elf hoog in de lucht boven 't Sas. 'tis het uur, waarop de huismoeder druk bezig is voor den madtijd te zorgen, en derhal/e niet veel oor heeft voor andere geluiden dan het geknetter van de vlam in den haard, het gepruttel van het nat in den pot en het gesis van't een of ander dierlijk gerecht in de braadpan. Maar bij dat aanhoudend, door den wind voortgejaagd rrrtboven haar hoofd kan zjj, door vrouwelijke nieuwsgierigheid ge- dreven, tooh niet nalaten, even naar buiten te loopen en met een paar knippende oogen den vogel na te staren, die de heele om- geving met zijn brommend geraas vervult. Alhoewel niets ongewoons meer gaat van een plotseling verschijnende vliegmachine toch steeds een buitengewonen pTikkel uit. Zij kwam uit noordelijke richting, cirkelde eenige malen boven bet sportterrein in groote kringen, alsof zij het terrein eens wilde verkennen en nam dan weer met een diep basgebrul haar richting langs het kanaal noordwaarts. Vreemde manieren toch, om zoo maar even te komen rondtoeren, schjjnbaar zonder doel. En dat in een tijd, dat de benzine 16 cent per Liter kost. prjjzen daarvoor gevraagd, zouden daarvoor een onoverkomelyk beletsel zijn. Van de zwaarste exemplaren waren, volgens mededeeling van den koopmanenkele ruinen bestemd voor Antwerpen, waar dit slag zeer gezocht is door de z. g. naties of sleepersdiensten, want alhoewel de tractor in dat bedrijf reeds geruimen tijd zijn intrede gedaan heeft, blijkt men tcch het paard als trekkracht nog niet uitgeschakeld te hebben. BIERVL1ET. De gemeenteraad heeft tesloten met de llyksverzekeringsbank een leening aan te gaan van f 177.000 tegen een rente van ten hoogste 45/8 °/0, aflosbaar in ongeveer zestig jaar, zulks ten behoeve van deelneming in het kapitaal en het reservefonds van de N. V. „Zeeuwsch Vlaamsche Waterleiding- maatschappy". R ijksver zeker in gsba nkdoor de Eerste Kamer wias verworpen, het tweede ont- werp Lelly tot wet was veriheven, werd het mogelijik glemaakt om naast de Rijksverze- keiingsbank ter uitvoerinq van de onqe- vallenwet eigen risicodragers in het leven te roepen. Zoo kwam 26 Maart 1902 de Centrale Werkgevers Risicobank tot stand met aanvankelijk 65 werkgevers met 35.000 werklieden en een jaarloon van 16 millioen gulden, dat edhter op 1 Febriuari 1903, de datum van de volledige in wer- kiingtreding van de ongevallenwet 1901, het dubbele bedroeg. Het doel van deze instelling was de onkosten, welke voor de werkgevers voortvloeiden uit de Ongevallenwet, ge- zamenlijk volgens het omslagstelsel te dra- gen. Deze vereenigiing hendaeht 26 Maart j.l. haar 25jarig bestaan en daarbij bleek. dat zij' thans ongeveer 14.500 werkgevers omvat met een jaarloon van 740 millioen gulden. INGEZONDEN MEDEDEELING. Ter Neuzen. Sluiski Hoek. Zaamslag. Axel. Sas van Gent. Philippine. Ned. Herv. Kerk. 9i u. en 2 u., Ds. A. Timmerman. 9i u., en 2 u., dhr. L. Dek. 9 u. en 2 u Ds. E. Roams. 9 u. en 2 u., Ds. G. van Dis. 9$ u., en 2 u Ds. G. P. A. Ruijsch van Dugteren. 9J u., Ds il. Akersloot van Houten Roos. 2 u., Ds. H. Akersloot van Houten Roos. Gereformeerde Kerk. Hoek. 9 u. en 2 u., Ds. J. B. Vanhaelen. Chr. Gereformeerde Kerk. Zaamslag. 9 u. en 2 u., Ds. Tolsma. Gereformeerde Gemeente. (Vlooswjjkstraat). Ter Neuzen. 9 u., 2 u., en 5J Ds. Neerbos. Oud-Gereformeerde Gemeente. (Vlooswfjkstraat.) Ter Neuzen. 9 u., 2 u. en 5J u., leeskerk. Gereformeerde Gemeente. (Weststraat.) Axel. 9 u. en 2 u., leeskerk. Lokaal „Eben-Haezer". (Kerkhoflaan.) Ter Neuzen. 5J u., Evangelisatie. Uitvoer van paarden. Als naar gewoonte werden ook gisteren weer een aantal paarden en veulens naar Belgie uitgevoerd. Ditmaal bestond het kwantum uit 12 paarden en 3 veulens, alle ruinen van beste kwaliteit. Dit het feit, dat enkel ruinpaarden worden uitgevoerd, moet geconcludeerd worden, dat de Belgische landbouw thans het tekort- schietend werkmateriaal voor den akker- bouw aankoopt. Merriepaarden trouwens die nog geschikt zyn voor de fokkerij worden enkel bij hoogste uitzondering van de hand gedaan en al wave dit het geval, de aanzienlyke R. K. Kerkdienaten te Ter Neuzen. Cniig j i it H. H. Diensten om 7,8^ en 10uur Namiddags om half drie Lof. STIERENKEURING EN KEUR1NG VAN VRODWEL1JK FOKVEE. De keuring van stieren en vrouwelijk fokvee zal te Ter Neuzen plaats hebben Dinsdag 3 Mei, 's morgens 8,30 uur. RECHTSZAKEN. Arrondissements-Rechtbank, Middelburg De rechtbank (heeft in hare zitting van 22 April de volgende vonnissen uitge- sproken: C. B., oud 27 j., zonider 'beroep te Clinge is wegens mishandeling veroordeeld tot 10 boete of 10 dagen hechtenis. L. J. L. L. d. B., oud 32 j., werkman te Hulst, is wegens beleediging van een ambtenaar veroordeeld tot f 15 boete of 15 dagen hechtenis. A. B., oud 27 j., veekoopman te Wach- tebeke B.ibeklaagd van overtreding Veewet (verboden vervoer van vee) is met vernietigiing van het vonnis van den Kantonrec'hter, vrijgesproken. A. B. voornoemd, baklaagd van als- voren, vrijgesproken. Het zelfdoen bij de Ongevallenverzekering. Toen in 1901, nadat het ontwerp Onge vallenwet van Minister Lely, waanbij de organisat'ie geheel was opgedragen aan de Behalve, dat zij in den loop van haar bestaan ongeveer 37 millioen gulden be- spaard heeft op de premie, die anders aan de Rijksverzekeringisbank bad moeten worden betaald, heeft zij steeds op den voorgrond gesteld, dat ongevallen zooveel mogelijik zouden moeten worden voorko- men, en is er van haar dan ook een sterke ac'tie idaartoe uitgegaan. Veel invloed heeft de Risicobanik ook uitgeoefend op de andere ongevaHenwetgevingen als de land- en tuinbouwongevaJlenverzekering en de zeeongevaJlenverzekierinig, die door het voorbeeld van de Risicobank, reeds voordat d'aartoe wettelijke verplichtingen bestonden, de ongevallenverzekering bij de aangesloten werkoevers had geregeld. Het streven van de Risicobank kan dan ook onmogelijik enkel naar de financieele resultaten beoordedd worden. Veel meer is de groote kraoht steeds gewees't het zelfdoen. dat juist door de werkgevers, die wars zijn van overheidsbamoeiing, werd gewaarideerd. Waar uit de bierboven genoemde cij- fers blijkt, wielk een plaats de Risicobank in de sociale verzakering, inneemt, mee- nen wij niet te mogen naiaten in deze Ru briek van den Arbeid bij gelegenheid van haar ziilveren feest eenige woorden daar- aan te wijden. Wij hebben dit vooral ook gedaan, omdat zich in den loop der jaren om de Risicobank heen een groot aantal andere vereemigingen hebben georoe- peerd, die op soortgelijke wijze een be- paalde talk van sociale verzekering behar- tigen en die samen werken in de Vereeni ging Centraal Beheer. Juist met het oog op de toekomstige ziekteverzekering, die ook nog steeds op het programme staat om wettelijk gere geld te worden. waaromtrent Minister Slotemaker de Bruine reeds een vooront- werp van wet heeft ingediend, was het te meer van belang op deze instelling de aandacht te vestigen. Het -edenkboek, dat ter gelegenheid van haar 25jarig bestaan is uitgegeven en de rede, door den president-direoteur, Dr. F. E. Posthuma, op de feestvergadering gehouden, getui.gen van dem geest, zooals wij die hienboven hebben beschreven. DRAMA TE RA. ^MSDONKVEER. Naar het ..Dagblad van N.-Brabant" meldt, wer-d Zaterdagavond de politie te Raamsdonkveer gewaarsdbuwd, dat in de Kloosterstraat een man was doodgeslagen. Bij een woning lag een man op zijn rug, badende in zijn bloed. De man was zeer ernstig gewond aan het hoofd en bleek reeds overleden te zijn. Het drama heeft zich, naar het blad mededeelt, als volgt afgespeeld. De ver- slagene had Zaterdagavond verschilleinde cafe's bezocht en wias erg vecihtlustig. Met een zoet lijntje is hij omstreeks tien uur naar huis gebracht. Thuis gekomen, stel- de hij zich woest aan en sloeg hij den boel kort en klein. Daarna is hij naar de wo ning van een andere familie gegaan in de Kloosterstraat, waar hij met geweld bin- nen wilde. Met een ijzeren gebintibalk van een schip sloeg hij tegen de deur en het venster, zoodat deze indeukten. De bewoner begaf zich met een schop gewa- pend naar buiten en heeft den woesteling daarmede een slag op zijn hoofd toege- braclht, zooidat hij ibewusteloos neerviel. De vader van den bewoner, die bii zijn ge'huwden zoon inwoont, kwam nog met een riek toeloopen en heeft den indringer vreeselijk toegetakeld. De daders hebben zich bij de politie aangemeld en zijn na verhoor in verzeker- de bewaring gesteld. Zij staan beiden goed bekend. De verslagene is ongehuwd en 30 jaar oud. Hij stond, wanneer hij onder invloed van ster.ken drank verlkeerde. als zeer las- tig en ongunstio bekend. MISDRIJF Te Scheemda is jl. Vrijdageen 20-jarige gehuwde vrouw overleden. Dinsdag zou de begrafenis plaats hebben, doch deze is uitgesteld, het lijk is in beslag genomen en eergisteren heeft de justitie te Win- schoten srctie op het lijk laten verrichten, omdat aan misdaad wordt gedacht. EEN WILDE JACHT. Drie mannen met een auto tracbten Woecsdagmorgen vroeg in te breken in de garage van een hotel te Knockholt in Kent, doch werden door den hotelhouder verrast, waarop zij snel in de richting van Londen wegreden. De hotelhouder wilde eerst met zijn jachtgeweer de banden van hun auto stuk schieten, doch toen by het wapen niet vlug genoeg kon bereikeD, haalde hjj met een bediende zyn auto te voorschijn en reed de bandieten in snelle vaart na De politie werd gewaarschuwd en stelde cordons over den weg op, maar de vluchtelingen stoordeD zich daaraan niet doch reden in voile vaart door de cordons heen, de agenten omver rijdende. Het mccht niet gelukken de auto te achterhalen. EEN EIGENAARD1G GEVAL VAN B1GAMIE. De heer James Walker uit Barrow-in- 1 urness had eenige jaren geleden zijn vrouw verlattn en was met een ander meisje ge- trouwd. De verlaten vrouw trouwde ten tweede male met James Walker uit Belfast, een neef van haar eersten James. De beide Walkers en de vrouw hebben nu terecht gestaan wegens bigamie. De rec hter achlte J. W. uit Barrouw den voornaamsten schul- dige en veroordeelde hem tot 12 maandeu dwangarbeid. De beide overigen werden veroordeeld tot 6 maanden, doch op borg- tocht in vrijheid gesteld. EEN ..WOLKENKRABBER" IN BRAND. Gedurende een vijftal uren heeft op een hoogte van 200 meter de toren van het nieuwe Netherian|dis hotel te New-York van de 23e tot de 38e verdieping, in brand gestaan, een schouwspel als in de geschie- deniis van de stad nog niet werd meege- maalkt. Om en binnen den toren van het nieuwe hotel, een gebouw, dat 2 millioen pond zal Fasten, waren houten stellages gebouwd met liften voor d'en aanvoer van ma tenia- len en deze zijn door on/bekende oorzaak in brand geraakt. In een oogenblik' tijds vlamde de toren als een fakkel. Een felle wind joeg de vlammen op en deed de von- ken ver weg vliegen. De brandende stei- gerpalen vielen in de omrimgend'e straten en op de idaken van de naburige million- nairs-paleizen. Het was de bnandweer niet mogelijik den vuurhaand te bereiken; zij moest zich bepalen, tot het uitdooven van de brandende brolkstuiklken, die op de da- ken van de hui'zen in den omtrek terecht kwamen. Het was omstreeks den tijid, dat de voorstellingen in de theaters aanvangen. maar t publiek liet die in den steek, om een schcuwspel als dit .niet te missen. In een oogenblik tijids bad een menscihen- menigte van naar schatting een half mil lioen zich in den omtrek van het Centraal Park veirzameld. Filmoperateurs en niieuwsgierigen, die er t geld voor over hadden, hadden voor fabelachtiae priizen vertrekken geihuurld in (het Plaza-hotel tegenover het terrein van dan brand. Meer dan duizend politie-agenten waren noodig om de menigte op eenigen afstand te houden. Vlammend als een reusachtige toorts, was de toren tot vex op Long Island te werkt. Tegen het behoud van dezen ar- beidstijd hebben zich ruim 60.000 arbei- ders van de 78.000 uitgesproken. EEN WERVELSTORM. Volgens te Springfield ontvangen tele- grammen heeft een wervelstorm in midden Illinois (Ver. Staten) groote verwoestin- gen aangericht. 25 menschen zijn gedood en 150 gewond. De volstrekte ontredde- ring van het verkeer maa'kt de berichten uit de geteisterde streken poover en on- volledig. EEN STAD DOOR ROOVERS INGENOMEN. Naar de New York Herald uit Rio de Janeiro verneemt, heeft de Braziliaansche regeering een militaire expeditiie uitgezon- den tegen een bende van 200 bandieten, die zidh mccsfccr moeten hebben Qemaskt van de stad Nlon.tenegro (Rio Grande). De roovers moeten de overlheid gevangen gezet hebben en hun eigen bewind hebben ingesteld. Men vreest. dat enikele over- heidspersonen terecht zijin gesteld. ONVERKOCHT GOED. Onverkochte goederen geven onkosten. Een bekenld Duitsc'h oeconocm noemt het boven aangelhaalde feit een van de wreikendste dingen in het koopmanschap, want zoo gaat hij verder de winke- liers, die dit niet inEien, maken van hun winkels pakhuizen. Hoe langer de goede ren nu in het pakh.uis liggen hoe meer toe- zicht, enz. zij vereischen en des te grooter kosten eraan moet worden besteed. Bo - vendien heeft er een groot renteverlies plaats, omdat de onverkochte goederen het geld, dat zij hebben gekost, steeds vastzetten. Wat deze staathuishoudlkun- dige in den breede beoogt en becijifert aangaande koopmansigoederen, kunnen wij precies zoo zeggen van de geestelijke goederen der menschen. ,,Een order in het onderboekje is beter dan tien in het versehiet zegt een practisdh verkooper e'n 'Q3t moest ook hij denken, die zijn <je^s- telijke vermogens, zijn capaciteiten heeft te verkoopen. Er zijn heel wat personen, die een be- paalde hoeveelheid geestelijk -oed aan den man kunnen brengen, maar dit liever opizamelen, omdat zij meenen het niet tegen een bepaalden prijs te mogen ver koopen. Zij verdienen niets met ,'dit gees telijk goed en wachten maar af, in plaats van het oroductief te maken. Zij zien niet in, dat dit goed ook in waarde achteruit gaat; dat op het oogeinlbliik, dat zij droo- men het te kunnen omzetten in klinkenden munt, wel eens waardeloos zou kunnen zijn. Daarom dient niet slechts de koop- man, maar iedereen te waken tegen: „on- verkocht goed Want alle menschen zijn kooplieden, iedereen heeft, in welken vorm dan ook, goederen aan te bieden. waarvoor hetzelfde geldt, als voor de koopmansgaederen. Wij mogen nooit het verschil vergeten tusschen ..b'ezit en geld" Geld yermeerdert, bezit gaat in waarde achteruit Geld verdubfoelt zich in twintig jaar tijd. Bezit is dan geheel verdwenen of verteerd. Geld groeit, bezit vermindert. Handel idaarom steeds vlug met Uw be zit Zet het zoo gauw mogelijk om Dr. JOS DE COCK. zien. Na een paar uur viel een geweldig brcnk steigerwerk, terwijl de vonken eraf spat- ten, naar beneden en kwam met ontzet- tenjd gekraak gp de uitstekende eerste tien verdiepingen terecht: een prachtig, maar tegelijk angsbig schouwspel. Dat bombardement ging zoo tot half twaalf zonder ophouden door, toen de steigers eindelijk opgebrand waren. Eerst toen koniden de brandweerlieden met hun slangen tot de 37e verdieping naar boven klimmen. De hoofdcommanidant van de brand- weer noemde het absoluut ezelachtig om eer ibranidvrij 40 tot 50 verdiepingen hoog gebouw neer te zetten met -steiaers van hout inolaats van staal. Aan het bouwwerk zelf werd nagenoeg geen sohade aangeridht. KUISCH GRANADA. De dames van Granada in Spanje heb ben een comite gevormd om den strijd aan te binden tegen de korte rokken en het decollete. Zij verplichten zich in een communique aan de bladen, sledhts rokken tot den grond te dragen, en dat zoowel bij haai wandeltenue als iin avondtoiletten. Boven- dien moeten de japonnen gesloten zijn tot de kin en mogen zij niet mouwloos zijn. De uiterste concessie vormen halve mou- wen, die echter lange handsohoenen obli- gatoir maken. LANGE WERKDAGEN. Op het rijksdepartement van arbeid te Berlijn zijn de onderhandelingen begonnen over den arbeidstijd in het bruinkoolge- bied van midden-Duitsclhland. Er wordt aldaar nog gemiddeld 12 uur per dag ge- Voor de lezers van ons blad geeft onze psycholcigische medewerker Dr. Jos «Ie Cock, van Merlenstraat 120, 's Graven hage, gratis zielkundige adviezen o.m over de wijze, waarop zij hun geest kun nen verfrisschen en hun wilskracht en energie kunnen versterken. De v rag en zullen in dit blad geregeld warden behandeld. Moc'hten d'e be'ant- woordingen te uitvoerig worden dan di rect schriftelijk aan de aanvragers. H. S. te T. Ongerust belhoeft U ziclh niet te maken over Uw zoon, want wij vermoeden, dat wat LI verstrooidheid noemt, bij hem juist het tegenovergesteIde n.l. zeer intensieve concentratie is. Wij maken dit op uit het- geen U ons over zijn leeraren op het gym nasium vertelt. Dat hij zich weinig van de dingen thuis aantrekt en veel met zijn eigen gedachten bezig is lijikt ons daarom heel natuurlijk en die verstrooide ant- woorden mogen lastig zij.n in den familie- kring, U ibehoeft er geen afwiikinoen in te zien. Wij verscihillen in dit geval van onze collega s, die meenen. dat een jongmensoh van zijn leeftijd meer belangstellinq in zijn omgevino moet toonen. meer moet gevoe- len voor sport enz. De naturen der jom- gens zijn gelukkig niet alle gelijk en dat Uw zoon daarvoor weiniig gevoelt zal hem niet schaden. Een ding echter moeten wij opmerken: U dient ervoor te zorgen, dat hij ondanks zijn ernstige natuur en ondanks zijn stu- die-zin daoelijks frissdhe lucht en bewe- ging buiten neemt. Niets is verderfelijker dan jongelui, die hard willen werken, ook vrij te laten thuis zitten en toe te laten, dat zij geen licihaamSbeweging nemen. Aanvankelijk zullen zij zich verzetten, zeg gen, dat zij het niet noodig hebben, maar ten slotte moet hun de beweging in de vrije natuur een even groote be'hoefte worden als het eten, driniken, slr-'n en studeeren. Aan oinderstaande personen is persoon- lijk antwoord gezonden, aangezien de be- antwoording te uitvoerig was voor plaat- sing in dit blald: J. K. te T.; P. P. te T.; H. L. te T.; J. S. te T.; J. v. M. te T.; H. v. O. te T. ,twt»ewc"w®s»!»e Maak steeds ruim gebruik van venti- latiemiddelen. Onzuivere lucht is even schadelijk ails onzuiver eten en drinkien. Zet in ieder geval in de schafttijden de ram en open. GEZONDHEIDSRAAD.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1927 | | pagina 6