'1 SPORT, GEMENfiDE BERICHTEN. h ebb en gefaatd. De firma zaJ het wraik ter plaabse slcopen en de ladling bergen. De Belgische regeering betaalt d^arvoor frs 1.600 000, 23(Xp«y ton lading, De ovenblijrselen van net schip komen aan de firma, die ze als cud ijzet zal verkoopen. TWEE MILLIOEN MEER KIEZERESSEN DAN KIEZERS. Indien Baldwin's voorstel tot het verlee- nen van stemrecht aan vrouwen van 21 jaren de goedkeuning van het parlement verkrijgt, en de vrouwen wat het kiesreaht betreft op gelijke lijn gesteld worden met de mannen, dan zullen er naar de bereke- ning der Engelsche bladen 2 millioen i kiezeressen dan kiezers zijit in Gr B ni 11 a Op dit oogenblik is het aantal kiezers \2]/2 millioen, het aantal kiezeressen 9x/2 millioen. Door Balwim's plan komen er 5 millioen kiezeressen bij. MIJNGASONTPLOFFING. In den nacht van Vtijdag op 'Zaterdag nacht heeft in een mijn bij Bergen in He- negouwen een mijngasonitp)offing Naats gehad. Het aantal slachtoffers bedraagt mihstens 25 a 30. Reeds zijn 21 verminkte lijken aan de oppervlakte gebracht. Onder de dooden bevinden zich n Italiaan en twee Marok- kanen. Wauters, de minister van nijver- heid enlhandel, en versdheidene Waalsche Kamerieden, bevoniden zidh Zaterdag den heel en dag ter plaatse. Men veronder- stelt, dat nog versdheidene andere arbei- derjs zich in de ingestorte gaanderijen be vinden. Onder de vele gewonden blijken er .versdheidene in levenisgevaar te ver- kearen. Deze vreeselijke ramp heeft in de bekken van het centrum van de Borinage groote verslagenheid gewekt. Zondagoohtend is de ikoninnin per auto uit Brussel naar de plaats van de ramp vertrokken, waar zij am 11.30 aankwam en door den directeur van de mijn wefd ontvangen. Nadat de reddinnsnloegen aan die koninigiin waren voorgesteld en zij deze geluk had gewenscht met hun moedig optreden, begaf zij zich naar de woningen van de gezinnen der slachtoffers, waar zij troost en hulp braciht. De hooge bezoek- ster werd door de bevoliking geestdriftig toegejuicht. Vervolgens begaf zij zich per auto naar het ziekenbuis te La Louviere. waar zij de gewonden bezocht, om van daar naar de hoofdstad terug te keeren. Het Belgische Roode Kruis heeft als eerste huLp een bedrag van twintigduizend francs ter beschikking gesteld van de ge zinnen der slachtoffers. Uit de verslagen in de Belgische bladen, blijkt, dat men in het begin nog hoop heeft gehad adle opgesloten mijnwerkers te red den. Maar onder het opruiimingswerk be- merkte men de noodzakelijkheid om hier en daar stutten aan te brengien, wilde men grootere rampen voorkomen. Men werkte wat men kon, uren achtereen, maar de redders waren niet bij machte om de ooge- slotenen tijdig te ^verlossem^ Het klopoen hield na eenige uren op en toen men hen tenslotte bereikten, waren velen reeds gestikt. De meeste slachtoffers zijn of ^estikt of door de neervallertde gewelven gedood. Sommigen, die in de verwarring de lift niet meer terugvoraden en getracht hebben langs de ladders naar boven te komen, zijn van deze ladders in de d'iepte qestort. Een -eredde vertelt in ,,Het Laatste Nieuws" het volgende: Wij waren, zooals gewoonlijk; in de mijn gedaald, om de kameraden beneden te vervangen. Het was ongeveer 10 uur. Op 355 meter diepte stapten wij uit de lift en gingen in de galerij. De afneloste makkersikwamen ons tegemoet. En dan... plots... iets als een vreeselijke ruikwind. Was het een ontpldffing? Ilk weet het niet. Het was zoo geweldig, dat ik den indruk had niets meer te kunnen hooren. Ik werd met geweld tegedfde wAhden van de galerij geslingerd. Ilk zag mhkkers te gronde liggen -en voelde een stifckend stof in de oogen, de ooren, den neus dringen. Ik voelde steen, kolen, aarde op mij neer- komen. Ik hoorde kreten. Er waren mak kers, die ihuilden, die schreiden, -die reu- telden. Anderen die stil bleven liggen, doodEn dit alles gebeurde in een helledonkerte, als in een graf. Toen wist ik niets meer. Hoe ik boven geraakt ben, weet ik niet TER NEUZEN, 20 April 1927. GEM EE N T ER A AD S V ERKIEZIN G Bij de in de zitting van het hoofdstem- bureau voor de venkiezinq van leden van den gemeenteraad alihieir gehouden loting voor de plaatsing der lijsten op het stem- biljet, was het resultaat als volgt: 1. R.-K. Volkspartij; 2. Anti-revolutio- nairen; 3. Christelij'k-Historischen; 4. Roomsch-Katbolieken5. S. D. A. P.; 6. Staatk. Geref.; 7. Vrijlheidsbond. DE BAZAR VOOR HET ORGELFONDS. Deze enlkele malen in dit blad aange- kondigde bazar werd jl. Maandagnamid- dag in veler tegenwoordigheid in een der lokalen van de Herv. sc'hooldoorDs. Tim- merman geopend met eene toespraak waarin hij het ontstaan, de ontwikkelinig en de tot standkoming der bazar memo- reerde en ook danklbaar herdaciht de over- groote medewerking die niet alleen door de gemeentenaren, maar ook uit andere plaatsen, zelfs uit zeer verre streken was verleend. Het liep terstond na de opening druk, hetgeen daaromtrent reeds was meege- deeld heeft blijkbaar veler belangstelling gaanide geimaakt. Met belangstelling werd hetgeen ingezonden werd bezichtigd en veel vonid ook terstond kooplustigen. Ge- zelliig vertoefde men in de lokalen waar amusementisinriohtinigen ter beschikking waren en genoten van de verrassingen van het sdhilderijenkabdnet H De loten van de ingerichte loterij, waar- mede vele mooie prijzen zijn te winnen. vond'en ruim aftrek. VECHTPARTIJ. In een cafe aan de Nieuwstraat ont- stonid op 2en Puaschdag des avonds ruzie tusscihen Ter Neuzenselhe jonigens en en- keien van Zaamslag. Nadat in dat cafe enkele klappen waren uitgedeeid, werd de vechtpartij op stnaat voortigezet en werd een hunner bloedend aan het hoofd ver- wond. De dader wend gearresteerd en Dins- dagmorgen na verhoor op vrije voeten gesteld. J-+ Na het sluiten der cafe's op 2en Paaschdag ontstond op de Axelsche brug ruzie tusschen een lOtal personen, die ""h^bedig door de politie buns weeps wer- den gezonden. TOONEELVOORSTELLING. De gisteravond in het Concert- en Bios- coopgebouw gegeven uitvoering door de tooneelvereeniging ,,Vooruitgang is ons streven" was druk bezocht en dit mag beschouwd worden als een blijk, dat deze vereeniging, een der oudsten in onze ge- meente, nog voor velen in eene behoefte voorziet. Voor de vereeniging zal dit ze- ker een aansporing Izijm, om op den reeds lang bewandeiden weg te blijven betre- den, te meer, waar zij tlhans door de in- nidhtdng waarover zij tihans kan beschik- ken onder zooveel gunstiger omstandig- heden dan vroeger haar werk voor het voetlicht kan brengen en hare getrouwen en verdere bezoekers ontvangen. ,,Gebroken lev ens", spel van het land in 3 bedrijiven werd met aandacht ge- volgd, en werd over het algemeen goed INGEZONDEN MEDEDEE1ING. rides kwam, werd gerookt en overwon TE VEEL AAN BACCHUS GEOFFERD. Te ongeveer 11 x/2 uur op 2en Paasch- avond werd de Dr. Buijzestraat allhier in rep en roer gebradht door een daar wo- nend dronken persoon. Na politieassis- tentie Werd hij door zijn zoons in zijn wo- ning gebracht en keerde de rust daar spoedig weer. VElTJN<i De tegenheden roormiddagaangekondigde veiling van ODroerende goederen eigendom van den heer Corn. Zegers, door Notaris Dumolepn, in het „Hotel des Pays-Bas", had geen voortgang. Op het tijdstip der veiling werd meegedeeld, dat de goederen inmiddels uit do hand zpn verkocht. Naar we vernemen is de hofstede „De Moffenschans" met bouwlanden gekocht door den heer Aarn. de Brajjne alhier, de gronden in den Van Lijndenpolder door den heer P. B. Mel te Boschkapelle en die onder de gemeente Philippine door den heer J. Perdaen, aldiar. EEN FLINKE BUURTSCHAP. Zondagnamiddag werd door eenige kin- deren in de buurtschap Boerengat onder de gemeente Heek bemerkt dat een vreemde man, vergezeld van een vrouw, op het erf achter een der woningen een rijwiel weg- nam en er aan de hand mee wegging. De familie die het huisje bewoonde was bjj een andere familie op visite. De kinderen meenden de betrokken familie het gebeurde te moeten meedeelen, waarop dit als een loopend vuurtje door de buurtschap de ronde deed. De Gattenaars bedachten zich echter niet lang Een paar menschen gingen raar Ter Neuzen de marechaussee waarschuwen, doch een aantal anderen besloten ondertustchen zelf te trachten den dief te vacgen en togen er per fiets op uit, den polder in. Het resultaat daarvan was, dat, toen de commaniant der brigade-marechaussee met een brigadier voor de achtervolging van den rijwielliefhebber het Paradijs genaderd was, de Gattenaars hen reeds met den dader en zijn buit tegemoet kwamen. De man, die vergezeld was van zgn echtgenoote, werd nu overgebracht naar de marechausscekazerne, waar dien nacht ook aan zgn vrouw logies werd vergund, terwjjl zjj ook van eten werden voorzien. Bij het onderzoek bleek aan deze zaak een zeer tragische kant te zitten. De" arrestant. een zekere De W., atkomstig uit Brussel, deelde mede, door tegenslag in zjjn zaken als aannemer, geheel aan lager wal te zjjn geraakt en feitelgk zwervende te zijn geworden, trachtende door leuren in het onderhoud van zich en zijn vrouw te voorzien. Het paar had eenige dagen in een volks- logement alhier vertoefd. De laatste dagen had hij echter niets kunnen verdienen en was ten einde raad. Het wegnemen van het rijwiel lijkt meer op een daad om onderdak te komen dan om werkeljjk te stelen, aangezien de mar niet eens kon fietsen en dus wel begrjjpen kon dat bij het, met het rijwiel aan de hand niet ver zou sturen. Gisteren is hij raar Middel- burg overgebracht, ter beschikking van den officier van justitie. vertolfct. Het krachtig applaus na ihet eind van ieder bedrijf bewees, dat de hoorders ten voile genoten. ,,De gevolgen van een rukwdnd' blij- spel in 1 bedrijf, werd vendlienstelijk uit- gevoerd. Het gaf aanleiding tot veel vroo- lijkheid. Vooral de ontknooping, de hoog- moed gestraft en de deugd beloond, had aller instemmimg en was aanleiding voor idaverenden bijval. Een geanimeerd bal was het slot van den avond. PUli i IE,. De Inispecteur van Politie te Ter Neu zen maakt bekend, dat, als gevonden, zijn aanigegeven de navolgende voorwerpen, waaromtrent dnliohtingen zijn te bekomen aan de daaradhter geplaatste adressen: Een bontkraag, A. J. Faas, rijwielhan- del, Dijkstraat 88, Ter Neuzen. Een kimdereape, J. de Haas, Vlooswijk- straat 15, Ter Neuzen. Een rijwielbelasfcingmerk, P. Oppeneer, Kerkhoflaan 25, Ter Neuzen. Een handdoek, A. van Hecke, Nieuwe- diepstraat 84, Ter Neuzen. Een oorring, M. Loof, Dijkstraat 36, Ter Neuzen. Een manspe-t, Jac. Regeldng, Dr. Buijze straat 5, Ter Neuzen. Een damesknipmes, L. v. d. Lubbe, 2e Kortestraat 10, Ter Neuzen. R1JKSWATERSTAATSWERK. Woensdag 11 Mei a.s. zal aan het ge- bouw van het Provinoiaal bestuur te Mid- delburg, onder nadere goedkeurin.g van den Minister van Waterstaat worden aan'besteed het maken van twee qelei- dingswerken in het kanaal van Ter Neu zen aan de Zuidzijde van de Middensluis te Sas van Gent. AANBESTEDING ONDERHOUDSWERKEN. Bij de Zateridag door het bestuur van de calamiteuze polders Serlippens, Othe- ne, Kleine Huissens en Eendragt gehou den aanbesteding van het uitvoeren van onderhoudswer'ken voor den dienst 1927/ 28 is ingeschreven als volgt: Gebr. Eve- raert te Hontenisse f6700, J. van't Hoff te Hoek 6580, J. Jansen te Middelburg f 6580, Jos. de Maagd te Honitenisse en D. J. Hermans te Ossenisse f 6498, P. Andriessen te Hontenisse f 6470, J, P. de Vos te Ter Neuzen 6437, Anth. de Bruijn te Ter Neuzen f 6411 en C. Klaas- sen te Zaamslag f 6399. AANBES TEDINGEN. Door den architect L. de Bruijne alhier, werd op 14 April, in het cafe „De Graan- beurs" ibij den heer Dieleman te Axel, aan- besteed het bouwen van een woonhuis aan de Kanaalkade te Axel. Ingeschreven werd als volgt: le perceel (metselwerk) J. Wiieles te Axel f 1353, Laureijns te Hulst f 1295, J. P. Lensen te Axel f 1242, Jac. Lensen te Axel 1177, E. Verstraeten te Hulst f 1140, Jac. Houg te Axel f 1096. 2e perceel timmer- en ijzerwerk). Buijsse te Hrdst f 1460, E. Verstraeten te Hulst f 1247, A. P. Butler te Axel 1115. 3e perceel (lood- en zmlkwerk) P. Deij te Axel 98, Gebr, Van Rijn te Axel f 89. 4e perceel (glas- en verfwerk). W. A. de Jonige te Axel f 163; H. J. Harte te Axel f 162, M. W. Visscher te Axel f 158, H. J. H. Zeeven te Axel 132. Voor de massa werd ingeschreven als volgt: J. Wieles te Axel f 2753; E. Verstrae ten te Hulst f 2722. Voor perceel 2, 3 en 4. A. J. de Wilde te Hulst f 1678; M. Doe- selaar te Axel f 1370. Zaterdag werd' door den architect L. de Bruijne te Ter Neuzen, in het cafe ,,De Koophandel-" te Sas van Gent aanbesteed het bouwen van een woonhuis aan de Westdam te Sas van Gent, voor den heer A. Kegels aldaar. Ingeschreven werd als volgt: le perceel (metselwerk). Gebr. Claeijssens te Sas van Gent 1700. 2e perceel (timmer- en ijzerwerk). J .Asselman te Sas van Gent f 1325, P. Burggrave (aannemer) te Hengstdijk f 1160. 3e perceel. F. J. Dhaeze te Sas van Gent f 86. 4e perceel. A. de Pauw te Sas van Gent .f216,50, R. Acke te Sas van Gent 210, R. Crucke te Westdorpe f 199. NATIONALE TENTOONSTELLING VAN HOENDERS EN KONIJNEN. Op de eerste nationale tentoonstelling van hoenders en konijnen te Oost- en West-Souburg b eh a aid en de heeren S. Lourens 1 tweeden, E. van Rijn 1 eersten, 2 tweede, A. van Rijn 1 eersten nrij.s, al ien wonende te Axel. BESMETTELIJKE ZIEKTEN. Het aantal gevallen van besmettelijke ziekten over de week van 3 tot en met 9 April in de provincie Zeeland bedroeg: Roodvonlk: Wemelidinpe 5, diptheritis; Goes 1, Ter Neuzen 1. ZAAMSLAG. Gisteren werd aTier door den Notaris Van der Veen te Ter Neuzen ten verzoeke van den heer J. Hamelink en mede-erfge namen verkocht een Wo:nhuis s'aande op den Pouckepoldeiscben dijk, grcot 2 aren. Kooper werd de heer Hamelink voornoemd voor f700. BOSCHKAPELLE. Op de candidatenlijisten voor den ge meenteraad door Uw correspondent de vorige week in uw blad vermeld, staat lijst II: dissidentenlijst. Deze benaming der partij heeft hier ingeslagen, miisschien tengevolge der definitie ,,dissidentcan- didaat". Kwaad bloed heeft het niet ge- zet. 't zou me trouwens spijten maar t was t woordje dissident, waarover men t niet eens kon worden. Ik heb de zaak, daarom, ten genoege der op die lijst ver- melde candidaten in dezer voege opgelost, U te verzoeken in uw eerstvolgend num- mer die lijst te willen aanduiiden als: Vrije R. K. Candidatenlijst". De stemming is bepaald op 10 Mei a.s. KOEWACHT. Op Woensdag 4 Mei zal hier van wege de Provinciale Commissie ter bevordering van Rij'kswege van de Veefokkerij in Zee- land een keuring plaats helbben van stie- ren en vrouwelij'k fokvee. Ieder veehou- De keurinigscommissie ihoopt door bespre- king en demonstratie van het aangevoerde vee de belangistelling voor veeveribetering en veekennis te verbeteren. Goede stieren en beste melkkoeien worden bekroond met medailles of geldprijzen. Aan alien, die stieren of koeien hebben opgegeven voor inschrijving in 't Nederlandsdi vee- stamboek wondt verzocht deze dieren op de keuring voor te brengen. Zij worden dan tegelijikertijd gekeurd voor het stam- boek. Bij niet verschijnen worden deze dieren eerst a.s. herfst gekeurd. Maandag namiddag had Oip de boven- zaal van de Zusterschool de 23ste alge- meene vergad'er.ing plaats van de Coope- rafcieve Boerenleenlbank alhier. Rekening en balans werden na onderzoek van een commissie met algemeene stemmen goed- gekeurd. Als lid van het bestuur werd her- kozen de heer H. Bonte en tot lid van den raad van toezicht, de heer H. de Waele. In plaats van den heer E. v. d. Vijver, voorimalig directeur van de ban'k, die we- gens vertrek naar elders eervol ontslag was verleend, werd tot bestuurslid geko- zen de heer Edm. v. d. Vijver. De iheer Vorstenbosch, commies bij de Rijksbelastingen, is overgeplaatst naar Stampersgat (N.-Br.) VOETBAL. Nederlandsche Voetbalbond. Wedstrijduitslagen van 18 April. Kampioensschap van Nederland. VelocitasHeracles 02 Feijenoord Heracles N. A. C. Ajax Velocitas Maandag 2e Paaschdag speelde Ter- neuzen I alhier een vriendschappelijke wedstrijd tegen een elftal van St. Igna tius van Antwerpen en won met 43 van de Belgische gasten. LOOP DER BEVOLKING VAN TER NEUZEN. In de afgeloopen week hebben zich in deze gemeente gervestigd: W. J. Helleputte, zonder beroep, Dekker- straat 33, van Gent. C. Klaassen, veldarbeider, 0 51, van Zaam slag. B. S. A. Tazeilaar, zonder, Pierssenspolder- straat 55, van Vlissinigen. E. van Hamme, diensttoode, P 102, van As- senede. A. van de Velde, landbouwersknedht, P 102, van Assenede. Vertrokken K. C. Hamelink, werkman, Sehoollaan 19, naar Haarlem. R. J. van Kerkhoven, dienistbcde, Nieuw straat 56, naar Hontenisse. F. J. Oostdijk, electricien, P 14a, naar N^- megan. A. Bakker, zonder, P 80, naar Hoek. J. A. Verlinde, schilder, Nieuwstraat 40, naar Windsur, Ontario. RECHTSZAKEN. OVERTREDING WARENWET. Door den kan,tonrechter te Middelburg werd uitspraak gediaan in de zaalk tegen J. E. D., distiillateur aldaar, vertdaclht van overtreding der Warenwet, n.l. het afle- veren van een flesch jenever met een al- coholpercentage van 40 welke als zoo- danig ondeugidelijk van samenstelling was, zij'nde het alcoholpercentage 35.3, altiharts minder dan 40 Verscthiillenide getuigen, waaronder eenige ddstillateurs, em als deskundige idle Inspecteur der Di~ recte Belastingen werden in deze zaak gehoord. Mr. A. H. Kuijpers uit Middelburg trad in deze als verdediger op. Verdacihte werd veroordeeld tot f 500 sulbs. 2 maanjden hecihtenis. JEUGDIG AVONTURIER. yrijidiagavorud vonid en de marechaus- see's op het stationsemplacement te Roo- sendaal in een goederenwagen een elfjari- gen jongen uit Rotterdam, die op avontuur wou naar Antwerpen. Donlderdagavond was hij in de wagen gekropen. Hij was verkleumd van ikou en flauw van den :hon~ ger. Een marechaussee heeft den knaap naar het ouderlijk huis teruggebracht. AAN BLOEDVERGIFTIGING OVERLEDEN. In de gemeente Valkenburg (Z.-H.) kreeg de courantenbezorger A. v. d. L. de vorige week een wiondje aan de linker- hand, waarop hij aanvanlkelijlk gieen adht sloeg. Toen even/wel een vinger en daar- na de hand eni de arm opzwol, werd een geneesheer geraadpleegid, die bloedvergif- tigdng constateerde en opnemdng in het Academisch Ziekenhuis te Leiden noodig ooddeelde. Daar verergerde de toestand zoodanig, dat Zonldagavond reeds de arm moest worden geamiputeerd, terwij'l thans de man reeds is overleden: IN BRAND GERAAKT. De 19jarige dochter van schipper S. van het Rijnscihdp „Doe recht" uit Rotter dam, dat aan de overzijde van het IJ nabij het badhuis te Amsterdam gemeerd lag, was bezig thee te zetten: Toen zij daarmede doende was, bemerk- te zij, dat het petroleumstel, waaroip zij water kookte uitging. Zij wilde toen het stel, terwijl dit nog half ibrandde, bijvullen. Daarbij raakte het toestel in branjd en vat- te ook haar kleeren vlam. Haar vader snelde haar te hulp en trachtte de vlammen te dooven door zijn idochter tegen zich aan te drukiken. Zijn vrouw wist toen beiden in eenige tp \xmkik/>l<>n pn z.oodoende hpt vum te dooven. De vader en dochter wehden naar het binnengasthuis overgebracht Het meisje is later aan de bekomen ver- wondingen overleden. De toestand van den vader is redelijik wel. VERDRONKEN. De 7janige S. G. de Regt, een dochtertje van den schipper van het te Amsterdam ligigende Rijnscihip ..Myosotus" ge- raakte bij het spelen over boord. Twintig minuteu later werd het kindje door een schipper opgehaald. Personeel van de rivierpoliitae wendde pogingen aan de le- vensgeesten weer op te wekken. Het mocht echter niet baten. HEVIGE VECHTPARTIJ EN IN DEN HAM. Maandag hebben in Den Ham hevige vechtpartijen plaats gehad, Een boeren- knecht, da 20jarige fl. Mannessen, werd gedood. Een ander, een fabrieksarbeider, werd zwaar gewond. Ongeveer 15 personen liepen minder ernstige verwondingen op. De vechtersbazen verkeerden onder invloed van sterkeu drank. Het was bij een vechtpartij op den weg naar Vroomshoop, dat U. plotseling met een mes werd gestokeD. De dader, zekere H. H werd later gearresteerd en zal naar de gevangecis te Zwolle worden overge bracht. Bij de Groenejagersbrug te Den Ham werd zekere E. met een mes in den schouder gestoken, ter boogte van den bals, waarbij de slagader werd getroffen. Hoewel het geval zich zeer zorgwekkend liet aanzien, is de toestand van den getrotfene thans minder ernstig. De dader van ditmisdrjjf is onbekend. DE MOEITE WAARD. Bij de verpacbticg van staanplaatsen op de kermis te Tilburg werd ingeschreven voor een gezamenlijk bedrag van 28.500. JONGE MAN GEDOOD. Maandagavond te ca. 10 uur vonden eenige wielrijders op den weg van Roosen- daal naar Wouw den 28-jarigen zoon van den landbouwer J. Vos van Vinkenbroek te Roozendaal dood naast zijn fiets op den weg liggen. Even later passeerde uit de richting Bergen-op Zoom een au'o, die aan de voorzjjde errstig beschadigd was, terwjjl eveneens de bestuurder, een man uit Stam persgat, aan het gelaat gewond was. De marechaussees hielden de auto aan en na eenige ondervraging bekende de bestuurder op de reis naar Bergen-op Zoom daar ter plaatste een aanrjjdiDg te hebben gehad, doch te zijn doorgereden. De bestuurder is aangehouden. Het lijk is naar Wouw vervoerd ter gerechteljjke schouwing. Het onderzoek heeft uifgewezer, dat de aanrjj- ding bet gevolg is geweest van het verkeerd uitwijken van den autobestuurder. -» rv wUPM n m r«ATar\nn mr wo/-. noiUoo\ 1-o.cfolrvnc 1 nt7j(*n,rlpn o o doelp. C3 v.—t. 3 3 2 1 2 11 3 2 1 4 112 4-13 5 3 4 3 1 5-1 4-2 5-4 5-8 1-5 1.66 1.50 1.33 0,75 0.20

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1927 | | pagina 2