De President der Vereenigde Staten ging naar De Groote Parade. SPORT. GEMENGDE BERiCHTEN. LANDBOUWBERICHTEM. WESTDORPE. Dinsdag vierbe het echtpaar Ch. Selis- Beule hunne 50jarige echtvereeniging. Ann belanigstelling heeft het de ju'bilaris- sen nict outbroken, Als blijk van inistemming wapperde van vele huizen de vlag en hadden buren voor de wauling van de feestvierenden 'n, eere- poort opaericht met toepasselijke spreuk. Ook het muziekgezelschap ,,Eikels war den boamen" vergat het echtpaar niet en bracht hen een serenade, hetgeen vele »ieuwsgierigen derwaarts tnok. Nadat de muziek het Volkslied ten ge- hoore had gebracht en den voorzitter de jubilee renden had toegesprok&n, speelde de muziek ,,Lang zullen ze leven", hetgeen door de talrijke aanwezigen met een drie- maal Hiep, hiep, hoera! werd begroet. Lang nog bleef het muziekgezelschap in die buurt vertoeven, zoodat het er zeer gezellig was. KOEWACHT. Dinsdag werd hier een openbare verga- dering van den gemeenteraad gehouden, waarop alle tegenwoordig waren behalve de beer E. L. Plasschaert. De secretaris' gaf voorlezing van het versilag over Volkshuisvesting, dat opoe- zonden zal worden naar Ged. Staten. Uit dat verslag bleek, dat de woningen, in deze gemeenite zich in het algemeen in goeden staat bevinden. Verschillende nieuwe huizen zijn gebouwd, andere ver- bouwd. Slechts eene wondng is op advies van de Gezondheidscommissie te Hulst onbewoonbaar verklaard. Dit verslag wordt zonder discussie goedgekeurd. Daarna wordt verslag uiitgebracht over den toestand van het armwezen, ook dit wordt onveranderd goedlgekeurd. Voorgelezen wordt een schrijven van Ged. Staten, waarin zij berichiten, dat de goedkeuring van het raadsbesluit van 16 Febr. 1.1. voor het veranderen van de jaar- marikt verdaagd is, wijl het oordeel der andere gemeenten nog niet is binnenge- komen. Wordt voor kenmisgeving aangenomen. Mede is ingekomen een schrijven van de politievereeniging voor Hondendres- suur met danikbetuiging voor verleende subsidie. Eveneens voor kennisgeving aangenomen. Aan Hubert van Remoortere wordt gedeeltelijke ontheffing van schoolgeld verleend. Ged. Staten wiilen alvorens een beslis- sing te nemen omtrent de wijziging van het tarief voor het leveren van electrici- fceit voor kracht, de financieele gevolgen van deze tariefwijziging weten ingevai geien meerdere stroomafneming daarvan het gevolg zijn. Aan den directeur-boekhouder van het electriciteitsbedrijf zullen de noodige ge- gevens gevraagd worden. Aan Fl. de Schepper wordt op zijn ver- zoek van gemeentewege een voorschot verleend om naar Canada te kunnen gaan. Omtrent de aanvragen van een jaarlijk- sche subsidie voor den autodienst Ter NeuzenHulst wordt besloten nog geen bealissirug te nemen. In overleg zal ge- treden worden met de gemeentebesturen van Hulst, St. Jansteen en Zuiddorpe om een betere verhouding te krijgen tusschen deze subsidie en die van bovengenoemde gemeenten. Vastgesteld wordt het kohier der hon- den belasting. Aan de heeren J. Vael te St. Jansteen en Fr. Bruggeman te Hulst wordt op hun verzoek eervol ontslag verleend als keur- roeesters, onder dankbetuiging voor de be- wezen diensten. In hunne plaats worden benoemd de heeren Gust. Suij alhier en A. van Waes te Moerbeke. De heer Baert vraagt of de datum al vastgesteld is voor de a.s. stemming voor de leden van den gemeenteraad. De voor zitter antwoordt, dat binnen eenigedagen dsen dlag door Burg, en Weth. zal worden bepaald. De heer P. v. d.*Berghe vraagt •f men zou overgaan tot het koopen van een lijkwagen, zooals dit in verschillende gemeenten reeds geschied is. De heer Aug. de Blieck zou er meer voor zijn een accoord te sluiten met den houder van aoo'n lijkwagen in een naburige gemeente b.v. Axel. De voorzitter zal nadere in- lichtingen inwinnen. Niemandt meer het woord verlangende. wordlt de vergadering gesloten. Het monid- en klauwzeer, dait ver- leden jaar in deze gemeente zoo lang ge- heerscht heeft en zooveel schade aan den veestapel heeft berokkend, is thans geluk- kig geheel verdwenen. In de laatste twee Maanden heeft men van geen gevallen *»eer vernomen, ofschoon er nog runderen «jn, die lijden aan de gevolgen dezer ge- vreesdie en zoo hoogst besmettelijke ziekte. t Is te hopen, dat dit jaar onize gemeente van die plaag moge bevrijd blijven. De heer E. L. Plasschaert, sands »eer dan 30 jaar lid van den gemeente- *aad en gedurende vele jaren wethouder, is voornemens zich bij de a.s. gemeente- raadsverkiezinig niet meer beschikbaar te stellen. NIEUW NAMEN. Dezer daigen ontdekte een inwoonster ail hier, dat een viental zwart geschil derde frafkruisen voor haar woning stonden, hie bleken afgerukt van de graven liggen- ae achter de I?. K. pastorie aldaar. Boven- dien ontdekte men, dat eemige in lood ge- vatte gebrandschilderde ruiten der kerk waren vernield. ABSDALE. Als houder van het telegraaf- en tele- foonstation alhier is aangeweizen de heei P. van Dam alhier. HANSWEERT. Het motorschip Leven is strijd kapt. K. Wieland, heeft op de reis van Ter Neuzen naar Rotterdam een defect aan de machine gekregen en is Maandag naar Rotterdam gesleept. VLISSINGEN. Zooals onlangs giemeld, kan een voor- stel van de regeering bij de Staten-Gene- raal worden tegemoet gezien betreffende vergrooting vain de slurizen alhier, teneinde de Kon. Mij. De Schelde in de gelegen- heid te stellen, schepen te bouwen van grooter afmetingien dan tot nu toe. Tevens zal de regeering tegelijkertijd de Kon. Mij. De Schelde in de gelegenheid stellen, door onteigening van gronden te beschikken over de terrednen, die zij in de toekomst voor de uitbreiding van haar bedrijf noo- dig zal hebben. Volgens de daarbij ge- geven toelichting, zullen die nieuwe ter- reinen o.m. bestemd worden voor een nieuwe machiinefabriek, nieuwe hellingen met werkplaatsen en opslagplaatsen met toeleidenide sporen en wegen. De uitbrei ding zal naar mate van behoefte geleide- lijk plaats heWben. Ook een verbreeding van het zgn. verbindingskanaal is ontwor- pe-n. Bij de ontworpen uitbreiding zijn ook enkele verkeerswegen betrokken, maar daarvoor behoeven geen voorzieningen ten dienste van het verkeer te worden getroffen, aangezien alle op deze wegen uitkomende perceelen, hetzij thans reeds dieel uitmaken van de werf, hetzij vallen in de voor de uitbreiding benoodigide per ceelen. Voorloopig zullen die perceelen door de bewoners van de maatschappij kunnen worden gehuurd, en tijdig zal wor den gewaarschuwd, als tot outrunning moet worden overgegaan. Wielernieuws. In den 3 uur wedstrijd in het Winter- velodroom te Parijs Zondagavond gehou- den heeft onze plaatsgenoot Bram Ran- schaert zich schifcterend gehouden. In het algemeene klassement heeft hij zich als vierde weten te plaatsen tegen 1. WambstLaquehay met 50 p.; 2. Rie- lensThollembeek met 20 p.; 3. Aerts Duviivier met 19 p.; 4. Ranschaert—van Aken met 10 p.; terwijl 8 koppels, waar- onder het koppel SpencerVan Kempen als nummer 7 op 1 ronde achter den Sas- schen voltigeur een plaats hebben kunnen machtig worden, Bram heeft zijn Brusselsclhen belager Piet van Kempen, die met zooveel, ver- achting van onis Brammetje sprak leelijk op z'n falie geslagen. II ne l'a pas vole In de eerste reeks sprints was Bram ook No. 1Hard gaat ie RECHTSZAKEN. „NIKKELOLIE". Donderdagmorgen werd voor het Kan- tonigerecht te Breda de strafzaak behan- dield tegen P. v. d. H„ koopman wonende te Utrecht, die op de markt te Breda, z.g. ,,nikkelolie ten verkoop voorhanden had, welke zich bevond in fleschjes. De olie werd ondenzocht, waanbij bleek, dat zij giftige bestanddeelen bevatte. Daar de koopman niet had gezorgd, dat ideze gif- tinheid op de fleschjes was aangegeven, hetgeen een overtrading der keuringsver- ordening vormde, werd de koopman door den kantonrechter bij verstek tot f 30 boete of 30 dagen hechtenis veroordeeld. De eisch luidde 40 of 40 dagen. MISHANDELING VAN ZIJN STIEFKIND. De 27jarige klerk H. P. te s Hertogen- bosc'h is wegens mishandeling van zijn stiefkind dat zijn vrouw voortdurend aan haar eersten man herinnerdeover- eenkomstig den eisch door het gerechts- hof aldaar veroordeeld tot 1 jaar en 6 maanden gevangenisstraf, terwijl de straf van de rechtbank 8 maanden had geluid. DE VEE-UITVOER NAAR BELGIe. Gelijk bekend, stelde de Belgische re geering steeds den eisch bij invoer van vee uit Nederland, dat de runderen ge durende tenminste drie weken niet op een markt waren geweest, maar op de boer- derij vertoefd hadden, alwaar mond- en klauwzieer niet voorkwam. Voor den handel was deze bepaling bepaald een belemmering en de controle van overheidswege buitengewoon moei- lijk. Thans is d'eze eisch vervallen. Het persoonlijik contact van den Minis ter van Binnenlandsche Zaken en Land- bouw, Mr. Kan, later in diens opdracht voortgezet door den directeur van den veeartsenijkundigen dienst, Dr. Berger, met minister Baels te Brussel, handelende over den vee-invoer, schijnt niet vreemd aan de besliissing van de Belgische re geering. Minister Baels heeft met de hier bedoel- de faciliteit blijk gegeven, aan billijke eischen ten aanzien van den Nederland- schen vee-export te willen voldoen. In ibelanghebbende kringen wordt naar aanleiding hiervan de hoop gekoesterd, dat bij nadere besnrekingen ook andere aangelegenhed'en, den uitvoer van vee be- treffend, tot een bevredigende oplossing komen. RIJKE KINDERZEGEN. Bij H. Westibroek te Krimpen a. d. IJsel waren drie dochters, alien getrouwd met een sc'bipper, inoeikomen om de geboorte van een kleine af te wachten. Zondag j.l. werd de eerste kleine geboren, Woens- idagmorgen de tweede en den volgenden dag de derde, dus in 4 dagen tijds drie nieuwe wereldburgers in 1 gezin. WEER EEN SMOKKELAUTO MET DUBBELEN BOD EM. Zekere W. K., 'een koopman uit Lom- j mel (Belgie) werd aan de Bergeijksche i Bariiere met zijn vrachtauto door de kom- 1 miezen aangehouden. Bij visitatie bleek de wagen een dubbelen bodem te bevat- j ten, waarin ruim 3000 stokken speelkaar- i ten verborgen bleken te zijn. De goederen zijn in beslag genomen. INGEBROKEN. Zondagavond tusschen 7 en 8 uur is voor de derde maal in een week tijd te Rijswijk (Z.-H.) ingebroken, thans ten huize van de weduwe v. V., aan den Klei- weg. Gestolea zijn er een partijtje tafel- zilver en eenige sieraden, tot een waarde van ongeveer f 200. Een portefeuille met j geld' en een groot gedeelte van het tafel- i zilver lieten de inibrekers onaangeroerd i liggen. Zij zijn binnengekomen door over een helming te klimmen en een ruitje in te drukken. AFGEBRAND. Te Glanerbrug (giem. Lonneker) is Zondagochtend omstreeks 4 uur een land- bouwerswoning, toebehoorende aan de wed. G. J. B. ter Hofte en bewoond door haar zoon, geheel afgebrand. De bewo ners hadden nauwelijks tijd, het branden- de perceel te verlaten. Er is weinig gered j kunnen worden. Een koe is in de vlam- men omgekomen. Huis en inboedel waren verzekerd. KOLENDAM P VERGIFTIGIN G. In den nacht van Zaterdag op Zondag zijn de heer H., diicms echtgenoote en nog twee personen, die in een perceel aan het j Slijkeinde in Den Haag onwel geworden waren tengevolge van kolendampvergifti- ging, naar het ziekenhuis aan het Slijk- einde overgebracht. Hun toestand is re- delijk wel. EEN RARE KLANT. Zekere V., welke Donderdag in staat van dronkenschap door de gemeente- politie te Breda werd gearresteerd, daar hij nog eenige dagen hechtenis te goed had, scheurde z'n kleeren totaal aan flax- den, terwijl hij eenige oogenblikken zon- j der toezicht, ten politiebureele vertoefde. Ten einde hem naar het Huis van Bewa- j ring te kunnen overbrengen, heeft men hem noodgedwongen van een andere plunije moeten voorzien. M-OTORFIETSRIJDER GEDOOD. Zonidagmididag is op het kruispunt van de wegen ApeldoornDeventer en Apel- i doomZutphen de ongeveer 20jarige j motorfietsrijder Egbert Bos, uit Apel doorn, door een auto, idle achter een auto- j bus vandaan kwarn, aangereden en on- middellijk gedooid. De auto werd zwaar beschadigd. AUTO TEGEN EEN BOOM GEREDEN. Zaterdagmiddag circa halfvijf is een auto, op weg naar Nijmegen, even voor het dorp Lent op den Arnhemschen straat- weg tegen een boom gereden, naar men zegt, door het uitwijken voor spelende kinderen. De vier inzittenden werden uit den wagen geslingerd. De heer Gerritsen uit Elten was op slag dood'. De drie ande- ren kwamen met een paar schaafwonden vrij. Het lijk is naar Elten overgebracht, Van de auto bleef niet veel over. HET UITHOUDNGSVERMOGEN VAN EEN KIP. Een merkwaardig geval heeft zich te Eersel afgespeeld. Mej. Bierens, aldaar vermiste al sedert een drietal weken een kip. Zij dacht er reeds lang niet meer aan en verkeerde in de meening, dat een dief of wel een of ander roofdier de hen had gekaapt. Men kan zich dus de verbazing van genoemde juffrouw indenken, toen zij haar kip terugvond achter een houten schutting, waar zij blijfcbaar was vastge- raakt, en waar zij aldus drie weken ach- tereen zonder eten of drinken heeft door- gebracht. De taaie kip loopt thans weei even vroolijk in het hok tusschen haar zusters rond; zij onderscheidt zich nog al- leen door een meer dan gewone eetlust. En tenslotte is haar dit niet kwalij'k te nemen. WAPENS IN BESLAG GENOMEN OP EEN SCHIP. Dezer dagen is te Amsterdam aange- komen het stoomscbip „Madoera" van de Stoomvaartmaatschappij Nederland. Toen de lossing was afgeloopen werd, zooals gebruikelijk is, het vrachtvaartuig een goede beurt gegeven. Bij het onderhan- den nemen van de machineruimte vond een der artbeiders, die met het reinigen waren belast, twee pakken, verborgen in een hoekje van de machinekamer. Hij maakte ze open en kwam tot de ontdek- king, dat het eene pak tien revolvers be vatte en het andere patronen. De chef werd er bij giexoepen en ten slotte kwam de politie eraan te pas. Bij het nakijken bleek, dat de vuurwapens imitatie-Brow- mimgs waren, afkomstig van een Belgische fabriek. Ook de patronen, 13.500 in getal, waren daarvan afkomstig. Een en ander bleek ingeladen te zijn in Amtwerpen, welke haven de ,,Madoera" op de uitreis naar Indie had aangedaan. Als zeker kan worden aangenomen, aldus „de Courant", dat de revolvers en de pa tronen, die in het verborgen hoekje wer den aangetroffen, oorspronkelijk bestemd waren voor de Indische communisten, die in die dagen zulk een roerigheid toonden. Dat de wapens niet het land binnenge- smokkeld konden worden vindt zijn oor- zaak in het feat, dat bij aamkomst van alle schepen een strenge controle werd' uitge- oefend. De smokkelaars hebben in elk ge val geen kans gezien, de wapens en de patronen van boord te krijgen. Op de thuisreis zijn deze dus weer meegegaan. Zeer vermoedelijk is een en ander door Chineesch stokerspersoneel te Antwerpen op de vorige reis gekocht. Wie de last- gevers en wie de daders zijn gieweest, hieromtrent tast de politie in het duister. Het onderzoek wordt ten zeerste belem- merd door het feit, dat een. groot gedeelte van, het stokerspersoneel al weer met an dere schepen is vertrokken. Het vermoeden, dat het Chineezen zijn geweest die be partij hebben ingeslagen, berust op drie aanwijzingen: ten eerste werd een, patroon, die tot de collectie be- hoort en idle in een kist verpakt was, in het Ohineezenverblijf aan boord der ,,Ma- doera" gevonden; ten tweede stonden op de kist Chimeesche karakters en in de derde plaats was het verborgen hoekje in het stookruim vlak bij het verblijf der stokers. Eenige Chineezen, die gehoord zijn, verklaren van niets te weten. BRAND. Zondagmiddag is tengevolge van kort- sluiting brand ontstaan in de boerenhof- stede ..Besoekibewoond door den heer A. Schaap, staande in den Zuidwester- meerpolder onder de gemeente Beverwijk. De straffe wind wakkerd!e het vuur aan, en in een oogwemk stonid de behuizing in vlammen. Weldra werden ook de schu- ren en bijgebouwen aangetast. Hier vond het vuur gretig voedsel in den voorraad karwijzaad en graan. Met groote moeite konden de paarden in veiligheid worden gebracht. Een locomobiel en een tractor kon men niet meer tijdig naar buiten bren-# gen; deze zijn verbrand. Aangezien in den polder geen water- leiding ligt, had de Beverwijiksche brand- weer slechts de beschikking over een handpomp, waarmee zij tegen «fe vuurzec niets kon uitrichten. Woonhuis en schu- ren hramdden dan ook tot den grond toe af. Den geheelen nacht heeft de brandweei moeten nablusschen. Alles was verzekerd. VERDUISTERING VAN GEMEENTEGELDEN. De gemeente-secretaris van Hummelo en Keppel wordt verdacht van verduiste ring van gemeentegelden. Zaterdag is hij door de politie gearresteerd en gevan'ke- lijk naar Doetinchem overgebracht. Naar vernomen wordt heeft verdachte reeds be- kenldl zich aan gemeentegelden te hebben vergrepen. Het vermiste bedrag wordt in totaal graamd op circa f 1200. De aangehoudene is ook penningmees- ter van de Vereeniging voor Vreemdelin- genver'keer en had als zoodanig een kas van 125 gulden onder zich, die eveneens verbruikt zijn. De arrestatie, die als een loopend vuur- tje rondging, bracht het geheele dorpje in opschudding. Naar verluidt is van par- ticuliere zijde aangeboden het tekort te dekken, zoodat de gemeente waarschijn- lijk geen schade zal lijden. Naar de N. R. Crt. verneemt is de Za terdag gearresteerde gemeente-secretaris van Hummelo en Keppel na een langdurig verhoor door den rechter-commissaris uit de vooxloopige hechtenis ontslagen. In den loop van den dag van gister zijn alle ontbrekende gelden in de gemeentekas teruggestort. De gemeente leidt dus geen schade. WONINGEN INGESTORT. Vrijdagavond zijn te Deventer twee on bewoonibaar verklaarde arbeiderswonin- gen ingestort, tengevolge van de uitvoe- ring van bouwwerk in de nabijheid. In een der woningen bevond1 zich nog een gezin van man, vrouw en 5 kinderen, die nog juist konden ontkomen. De politie ver- voerde het gezin naar het politiebureau, waar het van het allemoodigste werd voorzien. Zaterdag kon men het eeh an dere woning geven. EEN ARMENPRIKKER? Vrijdagmorgen stond in de Van Beye- renstraat te s Gravenhage een meisje A. T. matjes te kloppen, toen haar een wiel- rijder passeerde, die plotseling een zak- mesje trok en het meisje in den arm stak, waarna hij zich weer snel verwijderde. Dit is reeds het tweede geval in de afge loopen week. Onlangs is in de Gortstraat een dame door een wielrijder op dezelfde wijze verwond. Vermoedt wordt, dat de dader in beide gevallen dezelfde persoon is. INBRAAK BIJ EEN VELDWACHTER. Vrijdagnacht zijn brutale inbraken ge- pleegd in Deil en Rumpt. In laatstgenoemd dorpje zou bij den veldlwachter een vrij aanzienlijik bedrag uit de linnenkast zijn genomen, zoomede een beurs met inhoud uit een pantalon van den veldwachter. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. Iedere moeder d'ient Foster's Zalf voorradig te houden, want kinderen lijden vaak aan jeu- kende huidroos, uitslag, schavingen of puistjes. Foster's Zalf is zeer hedlzaam voor dergelijke kwalen, en wordt ook aambevolen tegen ring worm, insectenbeten, psoriasis en eczeem. Foster's Zalf is alom verkrijgbaar'a 1,75 per doos, f 1,per tube. 8 VAN EEN REIZIGER, DIE EEN DOEKSPELD VOND. Twee reizigers, die met een auto van Amsterdam te Heerenveen aankwamen, hadden op den weg bij Amersfoort een gouden dtoekspeld gevonden en deze bij zich gestoken. Zij bekeken die speld hier, ze zag er niet erg waardevol uit, totdat men er hen op attent maakte, dat op de speld steentjes zaten. Een der reizigers besloot daarom de speld door een deskundige te laten onder- zoeken en ging er mee naar een goudsmid. Deze oordeelde, dat de speld een waar de van minstens duizend gulden had. De marechau'ssee, die van het neval hoorde, stelde 'n onderzoek in, hield den man, die de speld in zijn bezit had, aan, en geleidde hem voor den officier van justi- tie, die den betrokkene echter op vrije voeten stelde. Naar gemeld wordt is de speld in han- den der politie nebleven. De vinder zal vervolgd kunnen worden wegens het niet aangeven van zijn vondst. EEN RECHTSGELEERDE PUZZLE. Wanneer een bond door een auto wordt overreden en daarbij zoo vreeselijk jankt, dat een dienstmeisje er een appelflauwte van krijgt, en tegen een glazenwasscher aan valt, waardoor ,deze met zijn ladder idle deur van een huis openstoot en de be- woner d'oor den idaardoor ontstanen tocht een griepaanval krijgt, zoodat ijlings een jongen naar den apotheker moet worden gezonden, en de jongen laat het drankje vallen wie moet dan het medicijnflesch- je en het drankje betalen? A. C. LENSEN'S STOOMVAART MAATSCHAPPIJ—TER NEUZEN. s.s. HELENA in lossing te Oran. s.s. MAGDALENA van Cardiff naar Rosaria was 15 dezer 475 mijl N. van Madeira, s.s. TERNEUZEN vertrok 15 dezer van Algiers naar Bilbao. ZEE V A ARTM AAT SCHAPPI) „SCHELDESTROOM". Directie: T. L. L. NOLSON. s.s. SCHELDEDAM 650 ton, in lading te Boness. s.s. SCHELDEBOP 750 ton, in lossing te Ipswich, s.s. SCHELDESTROOM 1500 ton. vertrekt heden van Llane'lly naar Antwerpen. s.s. SCHELDEDIJK 7500 ton, van Londen naar Antwerpen om te dokken. s.s. SCHELDESTAD 8000 ton, in la ding te Soerahaia voor Bombay of Karachi. s.s. SCHELDEPAS 8500 ton, Ter Neuzen-Colombo wordt morgen te Suez verwacht. SCHEEPVAARTBEWEGING. Voor Sas van Gent: 14 Maart. Eng. s.s. OTTERBURN, 802, pyriet, San Juan. Voor Gent: 14 Maart. Eng. s.s. YEWH1LL, 250, ledig, Londen. Eng. s.s. DON, 429, stukgoed, Goole. Eng. s.s. SK1PTON CASTLE, 2430, gemengd, Havre. Eng. s.s. ALFRISTON, 389, ledig, Southampton. Eng. s.s. CAMM, 122, aardappelen, Boston. Eng. s.s. TR1NOA, 972, stukgoed, Manchester. Belg. s.s. OOSTCAPPELLE, 645, ledig, Londen. Eng. s.s. NETTA, 572, pekkolen, Manchester. Eng. s.s. DONA ISABEL, 290, ledig, Rouaan. 15 Maart: Zweedsch s.s. MANSURIA, 846. ledig, Ootenborg. Noorsch s.s. KAREN, 426, kunstmest, Odda. Eng. s.s. DOTTEREL. 861, st.g., Manchester. Duitsch s.s. OCEANA, 716, hout, Riga. Eng. s.s. AYSOARTH, 1124, ledig, Zeebrugge. Eng. ss. AVOCET, 688, stukg., Liverpool. Duitsch s.s. THEODOR, 686, gasolie, Danzig. Van Gent: 14 Maart. Belg. s.s. NIEUW- CAPELLE, 971, ijzer, Londen. Eng. s.s. YEWH1LL, 250, fosfaat, Antwerpen. Eng. s.s. TURQVOISE, 235, fosfaat, Carvanon. Eng. s.s. DRAGOON, 258, fosfaat, Cork. Eng. s.s. HARTFORD, 156, fosfaat Londen. Noorsch s.s. SONJA, 880, ijzer, Newport. Duitsch s.s. EDUARD, 574, fosfaat, Esbjerg. 15 Maart. Eng. s.s. DENES1DE, 130, fosfaat, pas Eng. s.s. KALUA, 412, steen, Londen. Eng. s.s. DON, 429, stukgoed, Goole. Eng. s.s. COASTER, 100, fosfaat, Lowestoft. Eng. ss. CONTINENTAL FREIGHTER, 214, ledig, Rotterdam. Eng. s.s. 1NSTERBURG, 491, fosfaat, Memel. wIsselkoersen! Amsterdam, 16 Maart, 2 uur. Bieden Laten. Londen 12,ll1/2 12,lS1/^ Berlijn 59,25 59,35 Parijs 9,75 9,80 Brussel 34,70 S4,771/i Weenen (per 100 seh.) 35,10 35,15 Vreemd Bankpapler. Duitsch 59,25 59,35 Fransch 9,75 9.80 Belgisch 34,70 34,77'/2 Oostenrgksch (per lOOsch.)35,10 35,15 i

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1927 | | pagina 3