- YNSKE MUNHARDT-s CONCERT- EN BIQSC00PGEB0UW De Koninklijke Nederlandsche Schouwburg hi— Vrijdag 4 Maart a.s. GEMENGDE BERICHTEN. duur niet h,et miqste of geriugst uitge- werkt, zoodat hit begrjjpdjjk zou zjjn, iniien Eugeland einde ijk bet geduld verioor. Een verscherping «au bet aiti-Eugelsche ges'ook bjj de Kantonneescln regeering ware te varwaclrien, indien het g-rucht uit Rige juist bljjkt. dat Araluf bestemd is voor Sovjet Russiseh gezauc bij Kantoa, waar Jacob Borodin zich Teads als randsuian in Eogelscke oogen zoo onwelgevallig heeit gemaakt. Aralof staat bekeud als een van onvervaardste Sjwjetruss sche diplomaten. Hij heeft zich berucht gemaakt d »or de onderdrukking vandareg Bering van Bochara, het laten terechtstellen van den eerste miaister eu de instelling van een Sowjet- bewind in dat land, waard >or Moskon een gemakkeljjken toegang tot Afgaaistan kreeg. Lb 1923 toen Aralof Sowjet-gezaut in Letland was, brak er te Reval, in Esthland, een comaiunistische opstand los, waarin men zjjn hind meende te herkennen. In de Oostzee-republieken bescbouwt men hem in elk geval als een van de geduchtste diplomaten van M >skou. Het kan zijn dat Moskou er niet tevreden over is dat Borodin niet heeft kunnen belettea dat O'Mailley het ten leste met Tsjen toch eens is geworden, maar het geracht van Aralof's benoeming dient eerst nader be- vestigd te worden. HELDHAFTIGE VISSCHERSVROUWEN. Vijf-en-twintig visschersvrouwen uit het dorpje Newbiqgan aan de kust van Northumberland hebben Maandag een medaille en een geschenk ontvangen wegens hun heldhaftig gedrag bij het te water laten van een reddingboot in De cember. Hun mannen waren op zee ter visohvangst en toen een boot noodseinen gaf waren er slechts twee oude schiippers aan den wai, die met een reddingboot wis- ten om te gaan. De rest van de beman- ning werd gevormd door jonge mijnwer- kers, die van hun werk uit de nacihtploeg terugkeerden en zich onmiddellijk als vrij- willigers aanboden. Maar daarmee had men de reddingboot nog niet in zee en na ettelijke mislukte pogingen boden zich 25 vrouwen van visschers aan om de boot in zee te trekken, terwijl de mannen aan de riemen konden blijven zitten. Ook deze poging mislukte aanvankelijk en de boot werd tot tweemaal toe op het strand teruggeworpen. Toen gingen de vrouwen nog dieper het ijskoude water in en de voorsten moesten tot de borst door de golven waden, maar nu kwam de boot dan ook over de zandbanken en in open water. De scihepelingen van de visschers- pink, die in nood verkeerden, zijn later alien behouden aan den wal gebracht. TER NEUZEN, 23 Februari 1927. WATERSTAATSWERK. Op Woensdag 23 Maart a.s. zal aan het gebouw van het provinciaal bestuur te Middeliburg, van wege den Minister van Waterstaat worden aanbesteed: 1. het uitvoeren van bestortingen op de verdediginigswerken langs en in de Wester-Schelde, op den voor-oever bij Ter Neuzen, behoorende tot de werken van het kanaal van Ter Neuzen (raming 1575 scheep9ton). 2. het ond'eiihouden van het teer- en carbolineerwerk van kunstwerken, aan- Iagplaatsen en verdere inrichtingen, be hoorende tot het kanaal van Ter Neuzen en de Rijkswaterleidingenbewesten en beoosten het kanaal, en het uitvoeren van daarmede in verbafld staande werkzaam- heden, van af 1 April tot en met 31 De cember 1927, in 2 perceelen en in massa. Raming perceel I f 925 en perceel II f 2775, massa f 3700. 3. het opruimen van de bestaande en het maken van een nieuwe beschoeiing aan de Zuidzijde van de stadshaven te Veere, behoorende tot de zee- en haven- werken in de provincie Zeeland. Raming f5000. GEWEST ZEELAND VAN ..PATRIMONIUM". Zaterdagmiddag hield het Gewest Zee- land van „Patrimonium in bet Militair Tehuis te Midldelburg een vergadering onder voorzittersohap van den heer W. A. den Hollander. Na behandeliing der ingekomen stuk- ken werd verslag uitgebracht van de ver schillende werkzaamheden, krachtens besluit der vorige vergadering gedaan om ,,Patrimonium' in Zeeland, tot meerderen bloei te brengen. Uit dit verslag bleek, dat op Walcheren op verschillende plaat- sen vasten voet is verkregen, en verscfhil- lende sprekers zijn opgetreden. O.a. sprak Ds. Kruyswijk uit Vlissingen op Melis- kehke en Grijpskerke; Ds. Heij van Kou- dekerke te Biggekerke; Ds. Wurth van Souburg te Gapinge; Ds. Van Dijk van Serooskerke te Vrouwepolder. terwijl nog op meerdere plaatsen binnenkort spreek- beurten zullen vervuld worden. Ook werd overal de actie voor het jubi- leumfonds ter hand genomen. Te Zierikzee is het Gewest met enkele personen in onderhandeling om zoo te trachten op Schouwen vasten voet te krijgen. Zuid-Beveland wordt vanuit Goes be- werkt en Zeeuwsch-Vlaanideren door de afd'eeling Axel onder leiding van den beer Huizinga, burgemeester van Ter Neuzen. Ook in de reeds bestaande afdeelingen werden propaganida-vergaderingen ge- houden, waar verschillende sprekers op- traden en is het resultaat voor het jubi- laum ford's niet onbevredigend. HOEK. E>oor de Staatkundig Gereformeerde partij zijin voor de a.s. stemming voor den geaneenteraad alhier candidaat gestela de heeren: No. 1 I- A. Meertens (aftr). No. 2 J. Tollenaar Gz.; No. 3 Fr. de Bree. Door Burg, en Weth. dezer gemeen- te is de stemming voor den gemeenteraad bepaald op Donderdag 19 Mei aanstaan- de. Toen Dinsdagmiddag albier een wagen de openbare school j>asseerde, had een der aldaar spelende kinderen het on- geluk te vallen, juist bij het voertuig. Ver- moedelijk, tengevolge van een trap van een der paarden, bekwam de jongen een lichte hoofdwonde. Bij de tegenover de school wonende anderwijzeressen binngji- gebracht, kon de inmiddels ter plaatse versdhenen geneesheer. geen ernstige ge- volgen bespeuren, zoodat dit ongeval be- trekkelijk goed is afgeloopen. SAS VAN GENT. Alles electrisch. Het Belg.iscbe Ministerie van Bruggen en Wegen schijnt maatregelen te beramen alle afsiuitingen bij brugovergangen elec trisch te maken, teneinde op deze wijze een aanzienlijke besparing van bedienend personeel te kunnen doorvoeren. Bij iederen brugovergang zou op die wijze een bezuindging verkregen worden van twee bedieningsmanschappen, terwijl bovendien een aanzienlijke tijdsbesparing verkregen zou worden voor het wachten- de publiek. Langs het kanaal GentTer Neuzen schijnt' de proef het eerst in toepassing te worden gebracht. Het ware te hopen, dat de groote brug over het kanaal te Sas van Gent ook on der dien maatregel zou vallen, want, voor- al in den laatsten tijd, met zijn geweldig druk verier wondt het geduld van de wachtenden op een harde proef gesteld. Het is ons niet recht duidelijk, dat deze brug met haar druk verkeer niet met min- stens evenveel recht aanspraak mag ma ken op electrische beweegkracht dan die bij Ter Neuzen. Of de telling van passeerende perso nen, voertuigen en dieren, eenigen tijd ge- leden mogelijk met dezen maatregel in verband staat, durven we niet verzeke- ren, maar behoort geenszins tot de onmo- gelijkheden. Intusschen zou het volstrekt geen kwaad kunnen als de betrokken gemeentebestu- ren van Sas van Gent en Westdorpe, welke beide gemeenten het meest belang hebben bij eene snellere communicatie, niet ophielden maar steeds op het zelfde aambeeld te hameren. Moge het voorloopig ook al niet baten, schaden kan het toch ook zeker niet. En bovendien heeft de ervaring steeds geleerd, dat de aanhouder wint. De gestadige drop holt den hardsten steen uit. De kunst van reclame maken. De Amerikanen zijn ons op het gebied van reclame-ma'ken verre vooruit. Niet alleen thans maar meer dan honderd jaren geleden zelfs verstonden zij die kunst al beter dan wij Old-World-menschen. Een fijn staaltje daarvan kregen we eeni gen tijd geleden in een Amerikaansch blad onder de oogen. Als interessante merk- waardigheid kunnen we niet nalaten aan den lezer te vertellen. De Amerikaansche schrijver Washing ton Irving, de aan velen niet onbekende schrijver van het Sketchbook, bad zijn werk: A History of New-York onder den pseudoniem van Didric Knickerbocker (spotnaam voor den Hollander) klaar en wild'e zich zelven, zoowel als zijn uitgever op eenmaal rijk maken. De nuchtere Ame- rikaan, handelsman in merg en been, is echter niet erg gevoelig voor history. Washington Inving wist dit ook wel, maar hij was ..goochem genoeg om zijn landgenooten die onverschilligbeid voor een oogenblik te doen afleggen. Daarom lie-t hij* in de Evening Post onder de ru- briek Ongelukken het volgende berichtje opnemen. Een klein, oudaohtig uitziend heer. Knickerbocker genaamd, gekleed in ouden zwarten rok' en driekantig hoedje, heeft zijn logement verlaten zonder meer iets van zich ;te laten hooren. Men is met reden bevreesd, dat hij niet wel bij het hoofd is en zijn familie, door zijn plotse- linge verdwijning zeer verontrust, zal iedere inlichting' omtrent den vermiste dankbaar aanvaarden aan het Columbia Hotel, Mulberrystreet, of aan het bureau van dit blad. P.S. Andere bladen zullen een daad van mensoh 1 ievendheid verridhten, dit be- richt kosteloos over te nemen". Veertien dagen later volgde een tweede bericht: Aan den Uitgever van de Evening Post". Mijnheer! Daar ik in uw blad van 20 October 1.1. gelezen heb, dat een oudacih- tig uitziend* heer genaamd .Knicker bocker", vermist wordt, is het mij zeer aangenaam u te kunnen meedeelen, dat een op de gegeven beschrijving goed ge- lijkend persoon, vier of vijf weken geleden gezien is d&ox de rerzigers van de Albany- diligence, 's morgens vroeg op den weg naar Kingsbridge. Hij droeg in de hand een pakje met een roodbonten zakdoek omwonden, scheen in Noordelijke richting te reizen en zag er zeer afgemat uit. Weer viertien dagen volgde een be richt, door Seth Handaside, eigenaar van het Columiba Hotel onderteekend. „Mijnheer. Gij hadt de goedheid eeni gen tijd geleden navraag te doen naar den heer Didric Knickerbocker, die op zoo'n raadselachtiige wijze uit mijn hotel ver- dween. Tot "heden heb ik niets naders van hem vernomen, doch wel op zijn kamer gevonden een zeer merkwaardig geschrift van zijn eigen hand. Wees zoo goed door middel van uw blad hem te laten weten, dat, wanneer hij nog in leven is, en zijn rekening niet betaalt, ik over dit geschrift zal beschikken, om daarmede mijn reke ning voldaan te krijgen. Zooveel opzien baarde het verdwijnen van den heer Knickerbocker, dat zelfs het stadsbestuur er zich mee bemoeide en na- sporingen instelde. Tevercr fs natuurlijk. Eindelijk las men den 6 December het volgende: 6ij Inkstead Bradford is verschenen: ,,A History of New-York' Verhaal van de stichting der stad New-York, enz. „Het handschrift werd gevonden op de kamer van den heer Didric Knickerbocker, den ouden heer, wiens plotselinge ver dwijning omlangs in de bladen werd be richt. Het wordt uitgegeven, om uit de opbrengst de door hem onbetaalde hotel- rekening te voldoen". Door den hotelhouder werd in de voor- rede vermeld. hoe de schrijver altoos op zijn kamer onder paperassen bedolven zat en op de vraag wat hij toch daarin zocht, tot aintwoordt gaf: ,,de onsterfelijkheid". Bijna nooit kwam hij op straat, alleeg bij verkiezingen. Hij had slechts een vriend. een bibliothecaris; ontelbare malen werd hij tot het betalen van zijn rekening aan- gemaand, totdat hij op een goeden morgen spoorloos verdween. Irving had ziah niet vergist. Binnen enkele weken na de verschijniing waren duizenden exemplaren verkocht. OOSTBURG. In de 1.1. Zondag te Oostburg gehouden vergadering van afgevaardigden der kies- vereenigingen in den kieSkring Sluis wer den candidaat gesteld de heeren: le A. A. E. Hendrikse te IJzendij'ke. 2e Th. Over- maat, Aardenburg, 3e A. M. de Milliano te Waterlandkerkje, 4e A. Aernaudts te Sluis. Daar de heer Overmaat nadien heeft te kennen gegeven, dat hij wegens ge- pleegde. onregelmatighed'en bij de stem ming op 6 Februari j.b (welke onregel- matigheden gepleegd zijn wordt niet ver meld) niet op de Jjjst wenscht geplaatst te worden is zijn naam daarvan afge- voerd. MIDDELBURG. Door de Soclete Academique d'Histoi- re Internationale te Parijs, is benoemci tot eerelid Mr. P. Dieleman, alhier. RECHTSZAKEN. Door I. V., straatmaker te Groede. is hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis van den Kantonrechter te Oost burg, waarbij hij ter zake van in de ge- meente Breskens op den openbaren weg anderen hinderen is veroordeeld tot f 25 boete of 25 dagen hechtenis. tegenwoordig zouden zijn. Door inmiddels gewaarschuwde omwonenden werden de oude lieden op streek gebracht. De marechaussee uit Den Bosch, onder leiding van haar commandant, kwam on middellijk ter plaatse. Er werden foto's genomen van het veelal vernielde huisraad en voet- en vingerafdrukken opgenomen. De oude vrouw kon epn vaag signale- ment van de indringers geven. Naar de spraak te oordeelen waren d.; indringers niet uit deze streek afkomstig. Een boeren- knecht had des avonds drie mannen ontmoet, die op een kwarrier afstand van de boeren- hofstede zich verdekt hadden opgesteld. Het door hem opgegeven signalement komt overeen met dat, watde vrouw heeft verstrekt. De politie heefc een vage aanwjjzing, welke wellicht tot de opsporing van de drie daders zal kunnen leiden. In het geheel hebben de indringers een bedrag van 100 weten te bemachtigen. DE BRANDKAST MEEGENOMEN. Maandagnacht is ingebroken in het manufacturenmagazijo van defirmaVroom en Dreesmann aan de Westzjjde te Zaandam. De brandkast is met een bedrag van f 2000 medegenomen. Vast is komen te staan, dat de inbrekers zich aan de achterzpde toegang hebben verschaft. VERDUlSTERiNG VAN 24.000. Bij de politie te Sneek werd door een dokter uit Zeeland aangifte gedaan van verduistering van 24.000, onder mede- deehng, dat de verdachte op het punt stond naar het buitenland uit te wjjken. Door spoadig ingrppen kon dat echter worden voorkomen. Hij werd n.l. op verzoek van den commissaris van politie tefjSaeek aan- gehouden te Amsterdam. Er volgde nu een zeer ingewikkeld onderzoek, dat tot resultaat had, dat van het verduisterde bedrag ruim 21,000 kon worden in be- slag genomen. (Leenw. Ct.) komt van GENT MET HET BER0EMDE T00NEELSPEL IN 3 BEDRIJVEN VAN J. FABRICIUS OVERVAL MET ROOF. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag is een brutale overval gepleegd in een al le°nstaande boerenhofstede op het gehncht Middelrode, behoorende onder de gemeente Berlikum (N.-B.). Aan de z g. Zandstraat woont de 56jarige landbouwer J. Arts met zijn 64jarige vrouw. In den bewusten nacht hoorde de vrouw tegen 3 uur eenig geraas aan de deurgrendel. Zp keek uit de bedstede en zag; een ge- maskerd man op baar afkomen, die onmid- delljjk gevolgd werd door twee andere in- dividuen, die bet gelaat hadden zwart ge maakt. Zp gaf een gil, waardoor haar man wakber werd De eerste twee mannen wierpen zich op de eohtelieden, rukten de kussens onder nun hoofden vandaan en drukten hen deze op het gelaat. Om te voorkomen, dat zij geluid zouden geven, plaatsten de bandieten hun knieen op de aangezicb'en der nud^lieden. Onder het roepeu vanje ge'd, je geld, waar is je geld sloegen en stompten zjj de oude menschen. Middelerwijl had de derde bandiet met een zaklantaarn de kamer afgezocht. De beide andere indringers haalden de oude lieden uit hun bed en onder de bedreiging we schieten je kapot, er zit hier voor duizenden galdens, brachten zij de vrouw ertoe de plaats aan te wijz9n, waar geld geborgen was. Deze plaats was echter al door den derden bandiet bezocht. Toen de vrouw dit merkte riep zij Ge hebt het al, ik behoef bet u niet meer te geven. De bandieten, met de kleine buit niet tevredeD, ontstaken in woede en onder de grofste bedreigingen wierpen zjj het bedde- goed uit de bedstede cp riengrond. Daar- op wierpen zij de echtlieden op de matras en slingerden het beddegoed over ben heen. Zij Terlieten daarop de woning. Eerst des margens om acht uur werd de toestand der beide oudjes ontdekt door- dat een buurmeisje hen wilde webben in verband met een begrafenis, waarbij zij STOOMTRAM BIJTIJDS GESTOI'T. Omtrent het ongeluk met den machinist K. uit Doet'nehem, die door zijn hoofd te ver uit het raampje te steken, daarmee tegen een boom gebonsd en bewusteloos ineengezonken was, vernemen wjj nader het volgende De tram reed na het ongeluk onbeheerd verder. De stationschef van Gendringen die in de tram meereed, bemerkte dat deze met te groote snelheid een bocbt doorging. Hij begaf zich naar de machine waar hij den bewusteloozen machinist vond. Het gelukte hem de tram nog juist voor de sluisdeur tot stilstand te brengen. De machinist, die naar het ziekenhuis te Arn- hem was vervoerd, i9 intusschen overieden. Vcor enkele weken had hem een soortgelijk ongeluk getroffen. GEHEIME DISTILLEERDER1J. Zaterdagmiddag hebben ambtenaren van de invoerrechten en accjjnzen een geheime distilleerderij ontdekt in een perceel in de Jacob Marisstraat in Den Haag. De 30- jarige H. W. en de 25-jarige J. A. G. W. zijn door de politie gearresteerd. Eenige toestellen werden in beslag genomen. BEROOVING TE LEEUWAKDEN. De gemeentepolitie te Leeu warden houdt een finale opruiming onder het rooversgilde. De vorige week zijn twee vrouwen en drie mannen veroordeeld. Thans heeft zij weer een echtpaar ter beschikking van de justitie gesteld in verband met een berooving van een buitenman order den rook van de stad. De vrouw wordt verdacht van diefstal, de man van heling. Ook is klaarlie'd gebracht in een be rooving met geweldpleging van een buiten man. Van deze daad wordt de chauffeur verdacht, die wegens berooving werd ver oordeeld tot twee jaar onder aftrek der voorloipige hechtenis. UIT EEN TREIN GEVALLEN. ZondagmoTgen is bij Holten een 9jarig knaapje, behoorende tot een Pcolsche land- varbuuersfamilie, al spelende tegen het portier van epn treincoupe geval'en, waar- INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. door het portier openvloog en het kind uit den trein viel. Het kwam met het hoofd op de spoorbaan terecht en was bijra on middellijk dood. Het Ijjkje is naar Deventer vervoerd en is daar op de Joodsche be- graafplaats ter aarde besield. Het kind behoorde tot een gezin van moeder en vier kinderen, op weg naar Amerika, waarheen de vader reeds vroeger was vertrokken. ONTSLAG IN DE GLAS1NDUSTR1E. De /,Limb Koer." meldt, dat aan 100 arbeiders, werkzaam in de glasblazerjj der Kristalunie te Maastricht ontslag is aan- gezegd met ingang van 28 Februari. Dit ontslag is ook aangezegt aan ar beiders in de aanverwante werkplaatsen als brandkamer, sljjperp, magazjjn en de werkp'aats der releveurs daar worden 38 arbeiders met ontslag getroffen. De directie heeft moeten besluiten tot dooving van een oven, terwijl nog niet vaststaat. dat dit de laatste inkrimping van het bedrijf is. DURE MOSSELSCHELPEN. Onlangs vervoegde zich bij een juffrouw op den Honingerdijk te Rotterdam een vrouw, die flink van den tongriem gesneden was en iets zeer kostbaars te koop aanbood. Wat het was, wilde zij niet vertellen, van hooge waarde was haar koop waar echter ongetwijfeld, immers, als men het op het lichaam dropg, zou het de ziekten en ziekte- kiemen verdrijven. De juffrouw wilde het amulet, het voor- werp, dat zulke merkwaardige eigenschappen bezat, wel eens zien en waarlijk, het zag er geheimzinnig en fraai uit; het wasgoud- glanzeld en ,brois. En omdat je nu een maal nooit kbnt weten, of het diagen van zoo een interessxnt voorwerp „de kwaje sappen" niet op de vlucht zou jagen, de verkoopster er levenswijs en vertronwbaar nitzag en het ding zoo aanlokkelijk glinderde werd de Koop gesloten, voor een tientje. Een andere juffrouw, eveneens op den Honingerdijk woonachtig, kreeg eveneens bazoek van een amuletten verkoopsters. Ook deze betoonde belangstelling en vond het de moeite waard, draagster te worden van zulk een aanlokkelijk, wax vreemd voorwerp. En het koste baar slechts het luttel bedrag van 2 gulden. Beide dames torsten haar amuletten met ijver en toewijding, doch helaas, de kwaaltjes bleven baar even weinig of even erg kwel- lenhet moesten welhaast prullen zijn die zjj gekocht hadden. De kosteljjke glans van de wonderdingen ging bovendien in het gebruik teloor en het bleek, dat vergalde mosselenschelpen voor het goede geld ware* ingeruild. Beide dames luchtten haar verontwaardi- ging over een zoo laag bedrog bij de politie. Deze zoekt nu naar het mosselenvrouwtje, dat zoo listig profijt trok van vrouwe'ijke bjjgeloovigheid. EEN SNELLE LOSSING. In de Rotterdamsche haven is Zaterdag een record geslagen op het gebied van snelle lossing. De N. Y. Frans Bwarttouw's Havenbedrijf is er in geslaagd, de Noorsche ertsboot .Stiklestad" in 14^ uur te losse*. Het lossen van zulk een vaartnig in 18 uur geldt voor zeer snel. Het s s. /yStiklestad" kwam Vrjjdagmiddag drie uur te Hoek van Holland aan, geladen met 10.500 ton Narvik-erts Te 5.45 ««r werd met de lossing een aanvang gemaakt. Zaterdagmorgen 8 uur was het vaartnig geheel leeg. Een dergelijke recordtjjd is in de Rot terdamsche haven nog nimmer bereikt. LEVENSGEVAARLIJKE KETELMOZIEK. De gemeenteraad van het Bretonsche' kustplaatsje Camaret heeft, nadat bij het recente huwelijk van een weduwe uit het dorp de gebruikeljjke ketelmuziek ten ge- hoore was gebracht, een energiek besluit genomen. De raad verbiedt voortaan dit oude plaatseljjk gebruik en wel met dere merkwaardige motiveericg, dat het geraas, door de manifestanten gemaakt, op stormachtige avonden den opvarenden der reddingboot beletten kan, de trompetsig- nalen van den reddingpost te hooren EEN JEUD1G MOORDENAAR. Te Conneaut in Ohio is, zoo meldt een draadloos N. T. A. bericht, een 16jarige knaap aangehouden wegens moord op uen 27jarige getrouwde vrouw, die niet van zjjn avances gediend was, en haar 5jarig zoon'je. De man en vader, een spoorweg- arbeider, vond de beide slachtoffers bp zijn thuiskomst. De radio was ingetchakeld, hetgeen volgens het bericht de verdenkiug op den 16jarigen knaap vestigde. De jongen werd door de politie aargehonden terwijl hij met een vriend een autoritje door de stad maakte, Eerst ontkende hq, maar toen men hem een knoi,p liet ziea, door de vrouw bjj haar worstelen met hem van zpn jas getrokken, viel hp door de mand. XT" ic :i'. T-j werken zonder kramp of pijn Doos GOcent. Bij Apoth.en Droqisten

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1927 | | pagina 2