AL8EMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANPEREN. STRAWDVONDERIJ. No. 798?. Woensdag 10 November 1926. e Jaargang. HINDEKWET. Een vervolging in Thibet. ABONNEMENTSPRIJS een eikenhouten R0EIB00T FETTILLETON. BU I TENLANDr #jPU Voor binnen Ter Neuzen /1,40 per 3 maanden Voor buiten Ter Neuzen fr. per post f 1,80 per 3 maanden Bij vooruitbetaling fr. per post f6,60 per jaai Voor 't buitenland f 2,70 per 3 maanden franco per post Abonnementen voor 't buitenland alleen bij vooruitbetahng. Dit bind verschllnt lederen Maandajl-, Woensdag- en Vrildagavond. De BURGEMEESTER STRANDVON- DER van TER NEUZEN maakt bekend, dat in die gemeente is aangebracht en opge- borgen Vermeende gereehsigden worden opge- roepen zich, tot te: ugkrijging van hun eigendom. te vervoegen bij den Burgemees'er- Straudvonder voornoemd. Ter Neuzen, 10 November 1926. De Burgemeester Strandyonder voornoemd, J. HD1ZINGA. Burgemeester en Wethouders der gemeente ZAAMSLAG wachten voor of op Maandag 22 November a.s des voornrddags ten 10 lire, in A. Prijsopgaaf met monster voor de leverautie van minimum 1. 35000 K.G. Grenailles 2. 81000 K.G. Macadam 1-3 met opgave plaats ran leverit g. B. Het vervoer en uilspreiden van bovengemelde en wel op de volgende plaatsen 10000 K.G. voor het gehucht Poonhaven. 10000 K.G. voor het gehucht Othene. 10000 K.G. voor het gehucht Zaamslag-Veer. 10000 K.G. voor het gehucht Reuzenhoek. 6000 K.G. voor het gehucht de Val. 6000 K.G. voor het gehucht de Inlage. 4000 K.G. voor het gehucht Griethe. 20000 K.G. in de Polderstraat. 30000 K.G. in de Neuzenschestraat. Restant op het Dorp. De leverantie moet plaats bebben voor Naar het Engelsch van OTTWELL BINNS. 52) (Vervolg.) ,,ik kan niet Hij raaidlde de woorden meer dan hij ze hooride; in apstandig protest tegen de ontmadht riep hij: ,Je moet kind, je moat! Bij dat eene, Reftkozendie woord drong zij zich ietis vaster tegen hem aam; hij keek haar in de oogen en plotseling, in een op- wdling van hairtstodht, boog hij zich naar haar toe en kiuiste haar op haar wangen, haar oogen, lhaar lippenHij voelde haar lippen bewiegen, alsof ze zijn liefkoo- zing wilde beantwoorden. Dat bracht hem tot besef van den toestamd, waarin zij. zich bevonid. Met zijn mo ad vlak aan haar oor riep hij: „We moeteu volhouden versta je me, iiefste, we moeten an- ders krijgit de kou ons te pakken." Ze bewoog zticih onrustig in zijn armen. Resoluut keende hij zich om en deed een poging, om met zijn arm om haar heen tegen den ijzig-kouiden wind in vcort te gaan. Maar bij den eersten stap struikel- de ze even probeerde ze zich nog, wanlkelenld op te houden, maar toen zonk ze bewusteloos tegen hem aan. Hij riep haar bij den naam, hij schuidde haar heen en weer, hief haar Ihoofd op en bedekte het bleeke gezichtje met kussen j het gaf alles ndets, voor het oogenblik 1 December En htt vervoer nor 1 Jan. a.s. Het gewicht wo;dt bepaald naar over te leggen weegbrieven. Zaamslag, dm 8sten November 1926, Burgemeester en Wethouders voornoemd, JOH. DE FE1JTER, Burgemeesttr. J. STOLK Lzn., Secretaris. 8UINEIILAII P. DE STAATSBEGROOTING. In de Memorie van Antwoord wordt naar aanleudiimg van de critiek op de hou- ding van den Minister van Arbeid, Han del en Nijverlheid opgemerkt, dat, waar die Minister op 18 Mei j.l. zijn bezwaren ontwikikelde tegen een regeling van de veiibindendverkiaring van collectieve ar- Beiidsoveireenkcmisten, als dit Zou betee- kenen de kronen bimden en dat nog wel op een deel van het terrain, en waar hij zicir verklaarde voor het vooropstellen van de civiiei-rechtelijike regeling eii het openen van de mogelijikbeid van het terugtreden der overheid ten bate van het collectieve contract, genoemde Minister niiet handel- de in stxijid met de regeerdngsverklaring van 11 Maart j.l. De Minister van Arbeid heeft naast de vele amdere zaken, die zijn bemoeiing vertgen, zijn aandacht vooral gewijd aan de invoering der Arbeidswet voor winkels en v erpleginigisdnxddh ting en Ook cp het gebied van de volkshuis- vesuing heeft de Minister hetzelfde stand- punt ingenomen als zijn beide ambtsvoor- gangers. Zooals reeds vroeger werd medege- deeid ligt het niet in de bedoeling, de ziekt ewet-Talma ongewijzigd tot invoe ring te brengen. De voor te stellen wijzi- gingen zullen in het bijzonder beoogen meer plaats in te ruimen aan hetgeen uit het maatisclbappelijik leven is opgekomen. Een kosteloos ouiderdomspensioen kan van de regeering niet verwacht worden. De vraag of op d'e versoberingsmaat- regeien op onidexwijsgeoieid zal worden teruggekomen kan de regeering op dit oogenblik niet b'evestigend beantwoorden. Die maatregelen hebben tot dusver nog de uitwerking gehad, de stijging der onder- wijkbegrooting iets langzamer te doen gaan dan dit anders het geval zou zijn geweest. Gedeel'telijik teriuigkeer op die maatrege len zal Sleehts mogeiijik zijn imdien het mag gelulkken, de kosten van dezen ta.k van staatsdienist lanigs andexen weg te beper- •ken. Tot versilapping van den aandiang tot bezUiiniging bestaat nog allenminst aan- leiding, te minder daar in de eerstvodgen- de jaren de uitgaven, behalve wegens het normaal accres nog met e'en bedrag van ten minste 21 miliioen zullen^ stijgen. De wederinvoering van den zeven- jarigen leerplicht eischt een zoo hoog be- draig, dat ook thans de regeering mede- weriking aan vervroeging van den door de wet van 30 Juli 1924 gestelden termijn niet kan toez'eggen, De regeering blijft op de vroeoer aan- gegeven gronden van meening, dat er voorshands rust moet heerschen inzake he t Be z o ldigi ngsb eslu it Het streven der commissie voor werk- verruiming om bij leverantie aan en aan- was ze buiiten beriaik van zijn stem, zijn liefkoozingen. Overmand door wanhoop bleef hij zoo, met het meisje in zijn armen, staan. Maar opeens kreeg hij een stoot in den rug. Het was zijn yak, die, gedreven door zijn instinct tot zelfbehoud, zonder gelei- der blindeilings was gaan voortloopen. Met Janet in z'n armen, week hij voor het dier uit, maar op het oogenblik dat de yak hem voor'bij ging, tilde hij zijn kost- bare vraclht met een uiterste kraclhts- inspanning hoog op en legde haar, met een zwaai, schuin over het breede pak- zadel. De yak schrok op, met een eigen- aartdig knorrend geluid, alsof hij tegen deze verdubbeling van zijn last wilde oro- testeeren, bleef hij stil staan. Maar een paar seconden later zette hij zich weer langzaam in beweging, een gewoonte- reactie op de gebruikelijke aanmoedigende woorden van Sherrington, die naast het zadel was blijven staan om het hoofd en de sdhouders van Janet te ondersteunen. Na een miinuut of drie werd het pad nog steiler telkenis moesten ze zich door sneeuw-ophoopingen heenworstelen en daairlbij werd het al donkerder maar omdanks alles bleef de yak voortgaan, ge dreven door zijn behoefte naar de bevei- ligende nabijheid van zijn lotgenooten. Een of tweemaal leek het Sherrington toe, dat hij, boven het loeien van den storm uit, remand hoorde roepenhij verwierp de gedachte echter als ongerijmd, als een product van zijn vertbeelding. Maair op eens was het of de yak een sdhok kreeg, meteen verdubbelde het dier zijn pogiingen om omdanks de vele hindemissen, sneller vooiruit te komem. Bang, dat het dier het van hem zou winmen. spande de man zijn laats'te krachten in, hij gleed een paar i aal uit, hij struikelde en toen opeens be- bestetding door openbare liehamen zooveel mogelijk rekening te houden met de be- langen der Nederlamdsche industrie zal ook in het vervolg door de regeering wor den gesteund. Algemeene regelen kunnen op dit punt bezwaarlijik worden vast- gesteld. NIEUWE FOTO'S VAN DE KONINKLIJKE FAMILIE. Binnen een tiental agen zullen twee nieuiw-e foto's van H. M. de Komingin met Z. K. H. den Prins der Nederlanden in den handel verschijnen. De opname geeft de Komingin en den Prins weer ten voeten uit, Hare Majesteit in galakleeding met diadeem en Z. K. H. in de uniform van luitenamt-generaal van het Indische leger. De foto's zijn ten Paleize Het Loo op- geniomen door den heer A. C. Stok'huij- zen, fotograaf te Apeldoorn en zullen in bromide-uitvoering in den handel worden gebracht door de firma Weenenk en Snel te 's-Gravenhage. DE HEFFING VAN RIJKS- INKOMSTENBELASTING VAN SCHIPPERS. Op vrao'en van het lid van de Tweede Kamer, den heer Braaf, betreffende het niiet aanslaan in de Rijksinkomstenbelas- tinig van sahippers, die geen domicilie hebben gekozen, heeft de Minister van Finamcien geantwoord: Het is den ondergeteekende niet be kend, dat er vooral onder schippers, die geen domicilie gekozen hebben, velen zijn, die een groot imkomen genieten en niet in de Rijksimkomstenlbelasting worden aan- geslagen. Hij acht zulks ook niet waar- sclhijnlijk, in verband met de bij het Ko- ninklijk besluit van 24 Mei 1922 (St.bl. no. 380) kradhtens art. 104 der Wet op de Inkoimstenb'elasting 1914 vastgestelde be- palingen ter verzekering van de inkom- stenbelasting van binnensclhippers en van tot de bemanniiing van een, binnenvaartuig behoorenlde personen, die binnen het Rijk hun bedrijf of beroep uitoefenen zonder er een vaste woonplaats te hebben. Mochten echter gavalilen bekend zijn, dat schippers, alls in de eerste vraag zijn bed'oeld, ten omreohte niet in de Rijks- inikomstenbelasting zijn aangeslagen, dan zal ondergeteekende daaro'mtrent gaarne naidere inlichtingen ontvangen, opdat als- nog tot het opleggen van aanslagen kan worden overgegaan. Voor zooveel noodig zij opgemerkt, dat de niet binnen het rijk wonende schip pers, die in internationaal verkeer varen, alsimeide het op hun schepen werkzaam zijnde personeel, voor zoover dat niet bin nen het rijk woont, ingevolge art. 3 der Wet op de I n komstenbelasting 1914 te dlier zake van de Rijiksicivomistenbelasting zijn vrijgesteld. In verband met het bovenstaande kan de tweede vraag (of de Minister deze on- billijikheiden tegenover andere belasting- betalers uit den weg kan ruimen) onbe- antwoord blijven. ALGEMEENE VERK1EZING IN GRIEKENLAND. Sedert 1920 hadden de Grieiksche roya- iisten niiet deelgenomen aan pariementaire verikiezingen, thans schrijft de N. R. vonid hij zich op vlak terrein meteen gang zijn yak, die zijn lotgenooten bii el- kaar in de sneeuw zag staan, er op een sukkelidrafje vandoor. Nauwelijks stomden zij bij de groep, of Sherrington kreeg een fermen klap op zijn schouder. Hij keerde zich om en zag de groote gestalte van Nima-tashi vlak naast zioh. ,De vrouw, broader.waar De rest van den zfiii ging door den fel- len wind verloren. De paar woorden wa xen echter duidelijk genoeg: Sherrington wees op den yak, 'een antwoord, dat een bulderenldfen juidhkreet ten gevolqe had. Op dat oogenblik zagen ze door de sneeuw'jac'ht heen een tweede gedaante op hen afstrompelen, die met een dramatisch gebaar schreeuwde: ,,Mijn nichtje Miss Craydoa Oimge- komen ,,Neen," scbreeuwide Sherrington terug. „Hiier op dien yak." Een paar seconden lang bleef de gro- teske fig-uur die Husky Craydon was, hem door het gedwarrel van witte vlokken strak staan aankijlken, dan keerde hij zich met een uitroep, die op een verwensching leek, om en stapte weg. Verbluft keek Sherrington hem na. Een verwensching na dat draimatiscihe wan- hoopsgebaar, en de manie.r, waarop de man weggeloapen wasAls er geen sneeuw gelegen had zou je gezegd heb ben sloffend en met een ronden rug, of hij over iets het land had Maar komaan. dat werd te bespottelijik. met een korten lach om zijn fantasieen keerde hij zich naar Nima-tasihi. Nog hijgend van de groote inspanning schreeuwde hij hem toe: ,,Kampeeren. onmiddellijik. Hot meisje.. ..Niet noodig, broeder De goden zijn ons dezen keer bij uitzondering goed ge- Crt. hebben zij deze politiek van ont- houding laten varen en dit gaf aan de ge- houden algemeene verkiezino voor de Boele een bijzondere beteekemis. De voor- loopige uitkomisten wijzen uit, dat zij in de minderheid gebleven zijn en de repuibli- keinen of Veniziellisten omgeveer 60 net. van de 286 Kamerzetels ibemaChtigd heb ben. Komdylis had voor de verkiezing verklaard, dat hij het gezag zou overd'ra- gen aan de partij, die met een duidelijke meerderheid uit de stem'bus kwam. Als hij deze belofte Ihoudt zal er dus een einde komen aan zijn interregnum, da-t op de terzijdesteflling van generaal Pangalos ge- volgd is, en het pariementaire stelsel her- steld worden. Pangalos was er, volgens zijn zeggen, op uit de republikeinen en monarchasten met elkaar te verzoenen. Hij deed dit door te verbieden, dat de kwestie van het regime aan de orde gesteld werd. Zijn autoeratische niethoden verzoenden met- tendaad de twee partijen in zoover tijde- lij'k met elkaar, dat zij zicih ver'eenigden in den striijd tegen Pangalos dictatuur. Na zijn val spleet het front van de gemeeinsclhappelijike vijanden van Pen- galos weer in de twee elkaar vijan- dige kampen en daarom is de ver- kiezingsstrijid heel biitter geweest. De monarchist en stelden het weliswaar voor, of het hun niet te doen was om een onver- wijld herstel van het koningschap (gene raal Metaxas, de leider van een nieuwe partij die tot de groep der anti-Venizelds- tische kor ingisgezinden behoort, had zich verbonden nog twee jaar idaarmee te wac'hten, imdien de monarohisten de ver kiezing wonnen)maar de konincjsgezimde pers toonfde in haar kriaohitig'e propaiganda hoe hoog haar verwachtingen gespannen waren. Zij nam de portretten van wijlen koning Konstantijn op en in de straten van Athene werden die voor het eerst sedert jaren in het openbaar te koop aan- geboden. Bij de verkiezing speelden de stemmen der Grieksclhe vluchtelimgen een groote rol. Het zijn de mensohen die van hun Turksche hnardsteden weg zijn gevoerd en sedert lang op de hun. van regeerings- wege beloofde vergoeding wachten. Om hun stemmen te krijgen, hadden de repu- bliikeims'che partijen erop aangedrongen de u'ilbetaling van de vergoeddngen aan ben te bespoedigen. Zij fcregen de regee ring ertoe, bedragen, in contanten aan ben uit te keeren, die in vele gevallen 25 pet. van de som beliepen, waar zij aan- spraak op maakten. Imdien op deze ma- nier de republikeinen een meerderbeid van bien percent boven de helft van de Kamermamdaten ihebben gekregen, kan men er nauwelijks gerust op zijn, dat de repulblikeiinsche regeeringsvorm thans in Griekenllamd ,,gestabiliseerd" is. Aan den amderen kant weet men. uit ervaring, dat ge'en pariementaire regeering zich op den id-.iur te Athene kan handbaven, imdien zij de meerderheid van leger en vloot niet op haar hand heeft. Vandaar, dat er in den tcestand voor en na onzekere facto- ren zijn gebleven. De Veniziefliistische partij, die de verkie zing gewonnen heeft, bestaat uit drie hoofdgroepen. De eerste ervan zijn de progressieve liberalen onder leiding van Kaphamidaris, bij wien zich de meeste oude vclgelirjgen van Venizelos hebben aamge- slioten. Dan zijn er nog de conservabieve zind blister maar... Sherrington luisterde aandac-htig. Eerst hoorde hij niets dan het loeien van den storm en het sterke wind-suiizen langs zijn oonen, maar toen, na missc'hiien een tel of tien ademloos afwachten, de wind even draaide, hoorde hij, door het loeien en gieren been, een eigenaarddgen klank, on- melodieuze muzaek en een snel, rhvthmasch dof bonzen, het geluid van een Thibetaan- sahe klooster-gong - het volgende oogen blik hoorde hij weer niets dan den wind, die over de vlakte kwam aanbulderen. Bi) de verontrustemde gedachte, dat hij zich misschien vergist had iemarji, due in spanning staat te luisteren meent dikwijls dingen te hooren, die in werkelijikheiid niet bestaan keerde hij zich met een vra- geniden blik naar den T'hibetaan. ,,Ja," schreeuwde deze als antwoord op dien blik: „...Een klooster... daar!..." Dit met een gebaar recht tegen dien wind in. ,,Maar of het geiten of bokken zijn, dat weet ik niiet. Doet er ook niets toe we hebben de keuzedaarheen of sterven im den storm. De weg gaat van hier uit naar links. Laten we gaan." Sherrington dacbt er niet aan, te pro- testeeren. Ben storm als deze kon dagen durem en het gevaar, dat ze in dat geval liepen, on die open vlakte, zonder beschut- ting, zonder vuur, was groot, grooter dan dat, wat hun van den kant van vijamdig- gezamde lama's dreiigde. En dan bestomd nog de mogelijfcheid, dat de Thibetaan- sche pr.iesters hum goed-gezind zouden zijn hoe dikwijls gebeurde het niet, dat ze door hun volkomen isolatie alle vijan- digheid vergaten om de reizigers, die hun nieuws van de groote wereld brachten, met open armen te ontvamqen. Met die gedachte staple hij achter den Thibetaan aan naar de yaks; toen ze vlabbij waren, republikeinen onder Michalakopoelos, minder sterk in aantal, en de demoexati- sche unie van Papamastasioe. Deze laat- ste is voornamelijk ontstaan uit den linker vleugel van de oude Venize'listisc'he partij en heeft gedongen naar de gunst van ar- beiders en landbouwers. De progressieve liberalen van Kaphamdartis en de oonser- vatieve rapubli'keinen van Michalakopoe los waren met een eensgezimd front ter stembus opgetrokken. Het belangrijkste vraagstuk is voor het oogenblik, of de overdracht van het be- wind aan de Vemizelisten thans haar be- slag zal krijgen op de wijze, die minister- president Komdylis voor de verkiezing had aamgeikondigd. De achteraan gekomen uitslagen van de verkiezing in Grieken'land hebben de gieestdrift der republikeinen eenigszins ge- temperd. Zij rekenen er thans op 160 van de 286 zetels te zullen bezetten. Aange- zien de volstrekte meerderheid in de Boele dus 144 is, zouden zij maar 16 stem- men daarboven komen, aangenomen bo- vendien, dat hen geen nieuwe tegenval- lers wachten. Kondylis heeft thans toegzeigd, dat hij, nadat de definiitieve uitslag bekend Zed zijn geworden, het bewind aan Kaphandaris, den leider der progressieve liberalen (niet van de democratische unie zooals hij in een telegram genoemd is, want diit is Pa- panastasioe) zal overdxagen. Voorloopig houdt hij nog zijn kanonnen opgiesteld op de hoogte van Philopappos, die Athene uit Ihet Zu'iden bestrijkt „voor de hamdhavimg van de orde, bij de verkiezing en tot de nieuwe regeering gevormd is". Hoewel hij voor zich nadruk legt op den triomf van den xepublikeinschen staatsvorm, moet een nuchter beoordee- laar toch uit den afloop van deze verkie zing de slotsom trekken, dat de konimgs- gezinden in Heillas opnieuw zeez sterk zijn. DE KOLEN-UITVOER. De Belgische regeering heeft verschil- lende maatregelen met betrekking tot den uitvoer van Belgische kolen getroffen. Voortaan zal het sleehts aan schepen van geregeide lijnen, die Belgische havens aandoen, geoorloiofd zijn te bunkeren. Op 5 van de Belgische kolenproductie wordt ten behoeve van de bevolking be- slag gelegid, aangezien de voorraden uit- geput zijn. MEXICO. President Calles heeft aan het con- gres een wetsontweirp voorgelegid, vol gens hetwelk de parochies van buitenlan- ders buitenlanjd'sche priesters mogen heb ben, mits dezen zich verbinden aan Mexi- canen een oipl'eiding in godsdienstzaken te geven, omdat de aidus onderrichten hen an zes jaar tijd kunnen vervangen. TER NEUZEN, 10 November 1926. GEREF. GEMEENTE. Bedan.kt voor het beroep naar Moer- capelle door Dis. B. van Neerbos te Ter Neuzen. RIJKS DIPLOMA HOEFSMID. Donderdag slaagden te Utrecht voor het Rijks diploma hoefsmid de heeren J. A. van Cnuijningen te Axel en P. H. van Cruijningen te Sluiskil, zag hij door het gordijn van fijne witte strepen het gedfwarrel was weer in jacihtsneeuw overgegaan een groote gedaante giebogen over den yak, die het bew-ustelooze meisje als last droeg. Bij hun nadering riohtte de gedaante zich op; het was Craydon die zich blijkbaar op de hoogte van Janet's toestand gesteld had. Hij maakte voor de beide mannen plaats; maar toen Sherrington, zonder een woord te spreken, het meisje van den yak aftilde en in zijn armen nam, achtte hij het noo dig tusschen beide te komen. ,,Wat ga je doen schreeuwde hij op vijamdligen toon. ,,Haar naar het klooster dragen,"' schreeuwde Sherrington terug. ,,Verduivedd, je durft toch wat, zeg," baristte hij driftig uit met een hooge schreeuwstem om zich verstaanbaar te maken. Meteen plantte hij zich wijdbeens voor Sherrington, alsof hij hem het ten uitvoer brengen van zijn plan wilde be- letten. Bij het zien van die tactiek, en dat op zulk een oogenblik, kwam het bij Sher rington tot een uitbarsting. ,,In elk geval heb ik t niet aangedurfd om haar als een bond in de sneeuw te laten liggen," schreeuwde hij den man. in een opvlam- miing van drift en haat, toe. ,,Ga uit den I weg, ellendeling die je bent." In plaats van op z ij n beurt driftig te worden, week Craydon bij die woorden aclhteruit, alsof iemanid hem onverwacht een slag gegeven had. En op hetzelfde oogenblik hoorden ze de basstem van Nima boven den storm uit. ..Vooruit, broeder anders verande- ren we in ijskegels." (Wordt vervolod 1 ^ygBsetfsmemssKSSBX. xxtttw. 3 (polder-boot m de!) lang 6,35 Mr-ter, reed 1,86 Mete*, bruin geteerd, de bovenboeien en twee dogten bruin g verfd, voorzien van 4 roeigaten, welke boot is opgevischt in de Oost> r-Schelde. Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN brengen ter openbare kennis, dat ter gemeente- secretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van IZA.AK BUTLER,smid, Tholensstraat 41 te T«r Neuzen, om VERGTJNN1NG tot het plaatsen en in werking brengen van e n electro-motor van 2 P.K. in zijne smederij in het perceel kadastraal bekend in sectie L No. 1015. Op Maandag 22 Nov. a. s., des namiddags te 3 uur, zal in het gemeentehuis gelegenheid bestaan om bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek in te brengen en deze mondefing en schriftelijk toe te lichter. Zoowel de verzoeker, als zij, die bezwaren hebben, kunnen gedurende drie dagenvoor het bovenge- melde tijdstip, ter secretarie der gemeente kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat volgens de bestaande jurisprudentie niet tot beroep gerechtigd zijn, zij.die niet overeen- komstig art. 7 der Hinderwet op den bovenbepaalden dag voor het gemeentebestuur zijn versehenen, ten einde hunne bezwaren m on deling toete lichten. Ter Neuzen, den 8 November 1926. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Secretaris, De Burgemeester, B. I. ZONNEVIILLE. J. HUIZING*. "TfFl'iiff'lf**BttiirirD ilii-'HiPr.'iitiraiiiiN."*!- I'fni'n iit ii urfiifTi^ir—r

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1926 | | pagina 1