AL6EMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN ur w No. 7885. Maandag 8 Maart 1926. 6e Jaargang. Bekendmaking. Schraie fluid scS-jnMa"dit de ;esde dr A80NNEKENTSPRIJS: RAADSVERGADERING. BIWNENLAHD. PUfiOi- DIENSTPLICHT. Oproeping ter inlyving. 1ST I B T f gill. BTOBL ill f. Voor bmnen Ter Neuzen f 1,40 per 3 maanden Voor buiten Ter Neuzen fr. per post 11,80 per 3 maanden Bij vooruitbetaling fr. per post f'6,60 per ju Voor 't buitenland f 2,70 per 3 maanden franco per post Abonnementen voor t buitenland alleen bij vooruitbetaling. Dit bind verschijnt lederen Mecinda£>, Woen«da<- en Vrijdatfavond. Burgemeester en Wethouders van HOEK maken bekend, dat op Dinsdag 9 Maart a s. gevaceineerd kan worden, wegens gebrek aan koepokstof. Uitslel tot nadere aankondiging. Burgemeester en Wethouders van Hoek, A. WOLFERT, Burgemeester. J. DREGMANS, Secretaris. Uit het Amerikaansch door E. J. RATH. 7) (Vervolg.) Hij sprong weer in denwagen, nadat hij den emmer had opgeborgen, gaf een trap op een pedaal en debrailleerde, Het Fordje trilde, kwam in beweging en stopte weer. Hij scharrelde nog wat met de pe- dalen, zette den motor op de eerste ver- snelling, maar deze bleef doorrazen zon- der dat er eenige beweging kwam in de auto. ..We slippen," merkte het Wrak op, toen hij over den raad keek en het achter- wiel zag ronddraaien in het water. Hij stapte weer uit en ploeterde eenigen tijd rond in het water. Het kwam nergens hooger dan zijn knieen. Het kwam Sally voor, dat hij met kinderlijk genoegen rond- plaste, ze had grooten lust om te schreeuwen. Daarna wou ze weer lachen; hij deed alles zoo plechtig en kalm. ,,Koud water is uitstekend voor mijn zenuwen, zei het Wrak, even opkijkend. Zij wierp een blik op den heme], daarna op haar horloge en een angstige uitdruk- kina kwam in haar oogen. ,,Weet je, dat het over een half uur <k>nker is?" vroeg ze. Hij keek ook eens naar de lucht en knikte. ,,En dat de trein allang weg is en dat wie heelemaal niet in de buurt zijn van HET NIEUWE MINISTERIE. De in ons vorig nummer nog als voor- loopig aangekondigde lijst van Ministers is thans definitief geworden. De Staats- courant bevatte Zaterdag het Koninklijk besluit van 4 dezer, waarbij op hun ver- zoek eervol ontslag wordt verleend aan de Ministers van het vorig kabinet, met uitzondering van den heer Van Karne- beek, terwijl voorts warden benoemd de heeren genoemd in de lijst in ons vorig nummer. In hunne beschouwingen nemen de ver schillende politieke bladen vrijwel een af- wachtende houding aan. Het is van zeer gemengde samenstelling en als gevolg daarvan is ook qio-eilijk een oordeel over het karakter van dit extra-parlementaire kabinet uit te spreken. Tot de Christelijk-Historische richting behooren de heeren De Geer en Slotema- ker de Bruijne; tot de anti-revolutionaire partij de heeren Donner en Van de Vegte: tot de vrijzinnige richting de heeren Kan, Van Royen en Koningsberger; Roomsch- Katholiek is de heer Waszink, terwijl de heer Van Karnebeek als partijloos staat aangeschreven. Jdeden zouden de nieuwe Ministers door de Koningin worden beeedigd. Omtrent de nieuwe Ministers worden de volgende bijzonderheden medegedeeld: Buitenlandsche Zaken. Jhr. Mr. Dr. H. A. van Karnebeek werd 21 Augustus 1874 geboren. Hij stu- deerde te Utrecht, waar hij in 1900 pro- moveerde tot doctor in de rechts- ^en staatswetenschappen op een proefschrift, getiteld: De Costa-Rica-Parket-Arbitrage. Den 1 Augustus 1911 werd hij be noemd tot burgemeester van s Graven- hage. Voordat Jhr. Van Karnebeek het bur- gemeesterschap van de Residentie aan- vaardde, was hij o.a. ambtenaar aan het deparitement van Kolonien, waar hij in korten tijd opklom tot chef der afdeeiing Justitie, Onderwijs en Eeredienst en Nij- verheid. Sinds 9 September 1918 is Jhr. Van Karnebeek Minister van Buitenlandsche Zaken in de achtereenvolgende ministe- ries-Ruys de Beerenbrouck en Coiijn. Justitie. Mr. Dr. J. Donner (anti-revolutionair) werd 3 Februari 1891 geboren. Achter- eenvolgens was hij commies-redacteur ter gemeente-secretarie van Deventer, hoofd- ambtenaar ter gemeente-secretarie te Rot terdam; directeur van het Centraal Bureau van Voorbereiding in Ambtenaarszaken. Daarna werd hij Raad-adviseur aan het Departement van Justitie. Hij is een zeer bekwaam man. Laatstelijk fungeerde hij als plaatsvervangend voorzitter van de centrale commissie voor georganiseerd overleg voor personeel in Rijksdienst. De heer Donner is ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw. Binnenlandsche Zaken en Landbouw. Mr. J. B. Kan was, voordat hij tot se cretaris-generaal in algemeenen dienst werd benoemd, reeds secretaris-generaal van het departement van Binnenlandsche Zaken, later ook van Landbouw. De heer Kan, die bij geen partij is aan- gesloten, is den 18en Mei 1873 geboren. Hij bezocht het Erasmiaansch Gymna sium te Rotterdam, waar zijn vader rector was. Daarna ving hij zijn studien aan te den spoorweg of van iets anders? ,,Ik ben het niet met je eens, dat we niet in de buurt van den spoorweg zijn," zei hij. „We zijn geweldig opgeschoten. Maar ik geef toe, dat we er nog niet hee lemaal zijn." ,,Maar wat ga je nu doen?" schreeuw- de ze bijna. Voorzichtig peilde hij het water met zijn eene been. „De bodem' is stevig genoeg' zei hij, ,,maar de steenen zijn zoo glibberig. Daar- om slippen we aldoor, en zooals we nu staan, kan ik de kettingen niet vastmaken. Hij wil ni# voor of achteruit. Het is wel goed. dat'nij een beetje afkoelt. Hij scheen heel tevreden te zijn, wat Sally niet kon begrijpen en wat haar ra- zend maakte. ..Bedoelt u; dat we hier nooit uit zullen komen, meneer Williams?" Het Wrak was dadelijk in zijn wiek geschoten. ,,Dat heb ik heelemaal niet gezegd antwoordde hij. ,,Geen woord. Natuur- lijk komen we er uit. Waarvoor heb ik anders een takel bij me Dit vindt je toch zeker nog niet erg We zijn er wel erger aan toe geweest. Tot drie keer toe. Eens heb ik hem uit een echte rivier geheschen. Dit is maar een goot." ,,Waar we nooit uitkomen voor het donker", zei ze op een toon van diepe minachting. ..Misschien niet," gaf hij toe. ..En als het donker is, kunnen we niet meer rijden." ,,Niet Wacht .maar eens tot ik die lichten op steek. Dan lijkt hij wel een Leiden en promoveerde in 1896 cum laude op een proefschrift getiteld: De comptabi- liteit in het Staatsbestuur. In 1918 zag de heer Kan zich het ge- wichtig ambt van secretaris-generaal van het departement van Binnenlandsche Za- toevertrouwd en het is in wijden icen kring bekend op hoe kundigc wijze hij in die functie is werkzaam geweest. Mr. Kan was o.a. lid en secretaris der Staatscommissie vooi 'de gemeente-finan- cien, in welke hoedanigheid hij met Mr. Treub een motie indiende over afstand van rijksbelastingen aan de qemeenten. Voorts was hij secretaris der Grondwets- commissie-Heemskerk. Tot op heden is Mr. Kan voorzitter van de centrale com missie voor georganiseerd overleg voor personeel in Rijksdienst. Onderwijs, Kunsten en Wefenschappen. Mr. M. A. M. Waszink (R.-K.is 44 jaar. Hij promoveerde 4 Juli 1912 als doc tor in de rechtswetenschappen aan de Universiteit te Amsterdam. Voor zijn be- noeming tot burgemeester van Heerlen. welke functie hij nu sedert 1913, dus 13 jaar bekleedt, was hij hoofdeommies ter seeretarie te Maastricht. Hij is kanton- rechter-plaatsvervanger in het kanton Heerlen en plaatsvervangend voorzitter van den Raad van Beroep te Roermond. Oorlog en Marine a. i. Prof. L. A. van Royen is geboren 9 October 1865. Op twintigjarigen leeftijd werd hij benoemd text tweede-luitenant bij het le regiment vesting-artillerie en drie jaren later (in 1883) volgde zijn bevor- dering tot eerste-kutenant. Hetzelfde jaar trad hij op als leeraar aan de Kon. Mili- taire Academie, een functie welke hij tot 1891 vervulde. Na vervolgens wederom eenigen tijd bij de vesting-artillerie te hebben gediend, werd hij in 1893 werk zaam gesteld bij de pyrotechnische werk- plaatsen en in 1895 geplaatst bij de con- structie-werkplaatsen, terwijl hij in 1900 bevorderd werd tot kapitein. Sedert 1906 is Prof. Van Rov^n hoog- leeraar aan de Technische Hoogeschool te Delft, 'aan welke Longer onderwijs-in- richting hij verbonden is aan de afdee- ling werktuigkunde en scheepsbouwkun- de voor het geven van onderricht' in de mechanische technologie. Prof. Van Royen, die de liberale begin- selen is toegedaan, is op het oogenblik lid der nieuwe bezuinigings-commissie (voortzetting der commissie-Rink onder Ieiding van luitenant-generaal Pop). Financien. Jhr. Mr. D. J. de Geer werd 14 Decem ber 1870 te Groningen geboren. Hij be zocht het Erasmiaansch Gymnasium te Rotterdam en het Gymnasium te Arnhem, waarna hij te Utrecht aan de Hooge school in de rechten studeerde. Jhr. De Geer was van 28 Juli 1921 tot 1 Augustus 1923 Minister van Financien in d'e ministeries-Ruys de Beerenbrouck en Coiijn. Waterstaat. Mr. H. van der Vegte behoort tot de anti-revolutionaire partij. De heer Van der Vegte is sedert jaren advocaat en procureur te Zwolle. Sedert 1901 maakt hij deel uit van Prov. Staten van Over- ijssel en sedert 1907 heeft hij zitting in het college van Ged. Staten van dat ge- west. Hij is oud-lid van den gemeente raad en oud-wethouder van Zwolle. Arbeid, Handel en Nijverheid. Prof. Dr. J. R. Slotemaker de Bruine (C.-H.) is 6 Mei 1869 geboren. Na het gymnasium te Haarlem te hebben be zocht, promoveerde hij in 1897 aan de Universiteit te Utrecht in de theologie. Hij was predikant in de Ned. Herv. kexk en lid van de Prov. Staten van Utrecht, terwijl hij te Utrecht hoogleeraar' is in de theologie vanwege de Ned. Herv. kerk. Sinds *28 Juli 1922 is hij lid van de Eerste Kamer. Prof. Slotemaker de Bruine heeft gedu- rende zijn politieke loopbaan met groote welsprekendheid de Christelijk-Histori sche beginselen zoowel in als buiten het parlement, verdedigd. Hij gpvoelde zich in het bijzonder tot de studie van het so- ciale vraagstuk aangetrokken en nam een werkzaam aandeel aan de drankbestrij- ding. Eenigen tijd was hij hoofd-redac- teur van het dagblad ,,De Nederlander In de Chr.-Hist. Unie is hij een leidende persoonlijkheid. Hij is ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw en van de Oranje Nassau-orde. Kolonien. Dr. J. C. Koningsberger, oud-voorzitter van den Volksraad in Ned.-Indie, is vele INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. toon. In dit verband zij.er aan herinnerd, dat 1894 het jaar is waarin de S. D. A. P. eenigermate als een tenenwicht tegen dit 1 anarchisme werd opgericht. In Middel burg. begon Dr. Slotemaker de Bruine in 1901^ met de oprichtinq van den Christe- lijken Nationalen Werkmansbond en in 1904 toen hij te Nijmegen predikant was geworden ontstond zijn relatie met de Christelijke vakbeweging, die toen pas in opkomst was. Jarenlang "was Prof. Slo- L temaker geregeld medewerker van „De Voorzorg het orgaan van den Werk- mansbond. Nadat hij in 1907 als predi- jaren werkzaam geweest in verschillende kant naar Utrecht was gekomen, begon gouvernementsbetrekkingen iq Indie. 1 jn het jaar daarop de periode, waarin hij, De heer Koningsberger, die de liberale nog niet tot hoogleeraar benoemd, als beginselen is toegedaan, werd in 1898 werkzaam gesteld in Indie bij de afdeeling Landbouw en klom in 1904 tot afdeelings- chef op. In 1908 zag hij zich belast met de super- intendantie van het onderwijs aan de Landbouwschool, terwijl hem het volgen de jaar de waarneming werd opgedragen van de functie van directeur van den Landbouw. DE TWEEDE KAMER BIJEENGEROEPEN. De Tweede Kamer is bijeengeroepen tegen Donderdag 11 Maart te 1 uur. 'Aan de orde is behandeling van de ver- j zoeken tot het houden van drie interpel- j laties, een van den heer Lovink en twee j van den heer L. L. H. de Visser, voorts regeling van werkzaamheden. De voorzitter is voornemens om, nadat j in deze verqadering door de Regeering mededeelingen zullen^ zijn gedaan in ver- band met het eindigen der kabinetscrisis, s voor te stellen, eventueele besprekingen naar aanleiding van die mededeelingen j den volgenden dag te houden. EEN ONDERHOUD MET PROF. DR. J. R. SLOTEMAKER DE BRUINE. De Utrechtsche correspondent van het Hbl. meldt: Wij hadden Vrijidagmiddag een onder- houd met den nieuwbenoemden Minister van Arbeid, Handel en Nijverheid, in welk - esprek natuurlijk het sociale vraag stuk ter sprake kwam. Wij vroegen toen Prof. Slotemaker, wanneer hij zich het eerst tot sociale studien gevoelde aange trokken, en vernamen, dat de toestanden in zijn eerste gemeente, in Haulerwijk, waar hij als jong predikant in 1894 zijn loopbaan begon, hem in deze richting heb ben oedreven. Haulerwijk lag in het al- lerarmste gedeelte van Friesland, en het anarchisme voerde er destijds den boven- 1NGEZONDEN MEDEDEELINGEN. Indien de huid van nanaen, gelaat of lippen, schraal, ruw of gesprongen is, gebruik dari de terstond ver- zachtende en spoedig genezende locomotief." „Ben je dan van plan gewoon door te rijden als het donker is?" vroeg ze onge- loovig. Zeker. Je hebt die lichten nog niet gezien." „Dan zal je alleen moeten rijden, Hen ry Williams. Ik wou graag terug naar huis. Ik ben niet van plan het onmoge- lijke te wagen. Als we paarden hadden, zou het nog iets anders zijn. Maar ze zweeg even om hem onheilspellend aan te zien ,,ik ben niet gek ,,U bedoelt dus?" vroeg het Wrak. ,,Ik bedoel natuurlijk, dat we hier van- avond niet meer vandaan gaan." ,,Nou dan blijven we zeker hier." Sally stond op en keek rond. Het ri- viertje was niet meer dan tien meter breed, overal ondiep en bruisend en beide oevers waren geheel begroeid met fris- sche jonge struiken. Het was een vredige idyllische plaats om te pic-nicken of te kampeeren, maar theoretisch zat Sally in den trein, en om nu in een karretje te zit- ten midden in een oase maakte haar ra- zend, al was die oase nog zoo lieflijk. Ze had natuurlijk naar den sheriff moeten luisteren; Bob wist het altijd beter. Als hij niet zoo'n gebiedenden toon had aan- geslagen, zou ze ook wel hebben toege- geven; maar nu had hij tegenkanting uit- gelokt en haar als het ware gedwongen tot dit avontuur. Ze klom tot achter op de auto, greep de rokken bij elkaar, sprong en kwam op den kant terecht tusschen de struiken. ,.Er ligt een pak sandwiches achterin. Haal dat te voorschijn", beval ze, ,,en Doos 30 ct. geef me ook mijn mantel aan; dan kan ik er op zitten. Haal mijn tasch ook even. En dan zou ik je aanraden uit dat water te komen. Het voelt nu misschien wel lekker aan, maar na het donker wordt het koud en dan heb je rheumatiek voor dat je het weet. En als je rheumatiek krijgt, zou je met recht kunnen klagen." Het Wrak volgde al haar bevelen op. Ze maakte het pak met sandwiches open en haalde de helft er uit. „De andere helft hebben we noodig voor het ontbijt," zei ze. ..Haal je emmer weer te voorschijn en schep wat water. Ik verga van den dorst. We zullen de flesch met koffie bewaren voor morgen." Ze ginqen in een katoenboschje zitten eten en drinken. Toen het donker was waadde hij naar de auto en draaide de lichten op. Maar deze schenen de ver- keerde richting uit, zoodat de avontu- riers er maar heel betrekkelijk van pro- fiteerden. Hij dacht, dat het beter zou zijn, als ze overstaken naar den anderen oever, maar Sally zei. dat ze geen stap meer wou doen. ,,Geloof je heusch, dat je dat ding ooit weer op het droge krijgt?" vroeg .ze. ,,Niet, dat het er veel op aan komt. Ik ben van plan morgen te loopen. Het Wrak begon rond te slenteren tus schen de katoenboomen. Hij scheen e?n woordenwisseling te willen vermiiden. Toen hij terugkeerde, had Sally zich op- gerold onder een boom en zich gereed ge- maakt voor den nacht. ,,Haal ook je jas.e.n zoek een plaats." ried ze hem. „We zullen vroeg moeten beginnen." privaat-dbcent colleges gaf over sociale problemen. Deze colleges werden door studenten van alle faculteiten gevolgd. In 1908 werden zij in een boek van 367 blad- zijden ais ..Christelijk-sociale Studien" vasfcgelegd. Thans„ 15 iar'en, v. schqphjk in 2es,'d®elen, waarvar. er ree_. twee v zihi mtqekomen. Prof. Slotemake de Bruine oorloopig te Ut DETOER^td£:iJN^> De hear iH. Coiijn zal na zijn jafi als Minister weer het hoofdredact'eur- schap van ,,De Standaardr op zich nemen en weer optreden als voorzitter van het centraal comite van a.-r. kiesvereenigin- gen. Bovendien is hem een Kamerzetel aan- geboden; de heer Van den Heuvel is be- ■reid, zijn plaats aan hem af te staan. In- tusschen heeft de heer Coiijn hieromtrent noo geen beslissing genomen, aangezien hij voornemens is, eerst een reis te onder- nemen om de economische verhoudingen in verschillende landen van Europa te bestudeeren. G.-G. FOCK WENSCHT NIET LANGER TE BLIJVEN. In verband met het feit, dat een der eerste drie punten, waarover het nieuwe kabinet moet decideeren zal zijn de keuze van een nieuwen Landvoogd, verneemt ,,Aneta" dat het vaststaat, dat Mr. Fock onder ~een conditie bereid is, eventueel nog als gouverneur-generaal aan te blij ven na 7 September. TALRIJKE GRIEPGEVALLEN IN DE MIJNSTREEK. In de mijnstreek breidt het aantal griep- gevallen zich onrustbarend uit. Vooral in Kerkrade, Chevremont en Eygelshoven doen zich zeer veel gevallen voor. Ver schillende scholen zijn gedeeltelijk ont- volkt, terwijl men overweegt deze voor eenige dagen te sluiten, om verdere be smetting te voorkomen. Op de mijn Laura en de Domdnialemijn is circa 8 van het aantal arbeiders aan- getast. De ziekte is ditmaal niet kwaad- aardig; na enkele dagen hersteit de pa tient. Doodelijke gevallen deden zich nog niet voor. ..Wil je niet liever in de auto slapen vroeg hij. ..Waarom ,,Dat is veiliger. Als er iets gebeurt Ze lachte; hij was zoo belachelijk bang en had zulke gekke ideeen over het Wes tern ..Wat verwacht je In.dianen vroeg ze. ,,Neen hoor Ik blijf rustig, waar ik ben. Bovendien heb ik een geweer; maak je dus niet bezorgd ,,Ga je gang," antwoordde hij en een oogenblik later hoorde ze hem door het water plassen. ..Ga jij in die auto slapen 'riep ze. ,,Als je je zoo moet oprollen, doe je zeker geen oog dicht." ..Ik ga niet slapen," antwoordde hij ongeduldig. ,,Ik slaap nooit. Ik lijd aan slapeloosheid. Ik ga hier alleen maar zit ten, dat is alles. Als je wat noodig hebt, dan schreenw je maar." .,Goed, ik zai schreeuwen," beloofde ze lachend. Een paar minuten later, toen ze net dommelde, merkte ze, dat de lichten uit- gedraaid werden. Daarna was het heel donker onder de boomen en heel stil. Al leen het riviertje murmelde vredig. Haar laatste gedachte was, dat ze hoopte, dat er iets zou gebeuren om hem goed aan het schrikken te maken; ze zou wel eens willen zien. wat hij in zoo een geval zou doen. Misschien zou een prairiewolf blaf- fen. Maar als een wolf dien nacht zijn kop ophief en vlak bij hem huilde, hoorde Sally het toch niet Ze sliep als een marmot. (Wordt vervolgd.) ■'malumin munimmm iinrriiTrrr,im~f'iii)iTfnr*""*'*^*M™^""**^i',"'"':v"' COURANT -s^j&hhbbh De Burgemeester van TER NJEUZEN t»e- kftnd, dat eene Openbare Vergadering van den Gemeenteraad is belegd tegen Donderdag 11 Maart 1920, des namiddags twee uur. Ter Neuzen, den 8 Maart 1926. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. d. De Burgemeester van TER NEUZEN brengt ter tennis van JAN OPPENEER, loteling, der lichting van 1926 dezer gemeer.te, dat hij bij de Landmacht «oet worden ingelijld op DONDERDAG 18 MAART 1926, voomiddags 11,30 uur, te Middelburg (Kazerne Korte Noordstraat). Genoemde loteling is verplicht op genoemden dag en uur op de aangewezen plaats-aanwezig te zijn, hij als vrijwiliiger behoort tot de landmaebt, de zeemacht of de overzeesche weermacht, uitge- zondeid den vrijwilligen landstorm fc. bem uitstel van eerste oefening of vrijstelhng van den dienstplicht is verleend c. hg vrijstelling van den dienstplicht heeft ge- vraagd op grond van het bekleeden van een geestelijk of een godsdienstig-menschlievend ambt of opleiding tot zoodanig ambt en op zijn aanvraag nog niet is beslist; hij tijdelijk ongeschikt is verklaard en noggeen nadere uitspraak omtrent hem wordt gedaan; krachtens bevel van den rechter van regeerings- wege in zijn opvoeding is voorzien hij blijkt verblijf te houden in een gezin, waar een der wettelijkaangewezen besmettelijkeziekten beerseht of waar een dezer ziekten heeft ge- beerscht en het gevaar van besmetting nog niet is geweken hij blijkt verblijf te houden inf een gemeente of een plaats, waar een besmetteljke ziekte in zoo belangrijke mate heerseht, dat het naar het oordeel van den Minister wenschelijk is zijn opkomst in werkelijken dienst uit te stellen bij hem een ziekelijke afwijking bestaat, die zijn opkomst in werkelijken dienst volgens door of vanwege den Minister te nemen beslissing voorsbands ongewenscht maakt. In de gevallen, omschreven onder ah, wordt de dienstplichtige ingelijfd buiten zijn tegenwoordigheid. Doet zich een geval voor als bedoeld onder f of h, dan behoort daarvan tijdig kennis te worden gegeven ter seeretarie der gemeente. De opgeroepen loteling geniet desgewenscht een daggeld van f 0,25, zoo hij zich vier of meer uren voor het tijdstip der inlijving op reis moet begeven en de reis op de voorgeschreven wijze geschiedt. Dit daggeld kan hij in ontvangst nemen ter ge meente-seeretarie, alwaar tevens zoo noodig inlich- tingen worden verstrekt omtrent het vervoer naar de plaats van inlijving. Met hechtenis van ten hoogste EEN M AND of geldboete van ten hoogste DRIEHONDERD GULDEN wordt gestraft hij, die ter inlijving moet opkomen en niet verschijnt op tijd en plaats, voor zijn inlijving bepaald, tenzij blijkt, dat voor zijn niet-verscbijning een geldige reden bestond. Met gevangenisstraf van ten hoogste T!EN MAAN- DEN of een geldboete van ten hoogste DRIEDUIZEND GULDEN wordt gestraft hij, die opzettelijk bedoeld feit pleegt. Ter Neuzen, 4 Maart 1926. h. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. @<JODIHO A.J Polah Sao* i kg e n

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1926 | | pagina 1