ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSGH-VLAANDEREN. No. 7862. Woen sdag 13 Januari 1926. 66e Jaargang. Bjnm® Hat huis van den zonderling, ^jBTulYENllNDr AiaSEii "wl ylfci Saia®s US Biaa ABONK »£NTSPRIJS SUILLKTOH. SBK IS MHim«naMamra«GSE«3&£aaaMa»SaKMi8anvsMa&iEa 33 Vervolgd.) Heidy moest al haar kracht bij elkaar zoeken, om haar schrik over de Iaatste mededeeling te verberqen. Intusschen had mevrouw Torwesten haar nadenkend aangestaard. Plotseling zei ze geheel onverwachts: Goed. Ja. Ik wil. Ik heb nog wel nooit een leeriing gehad, maar omdat u aoo graag wilt, kan ik het u niet weigeren, Heidy bedankte haar hartstochtelijk. Een ste'en was haar van 't hart geval- len. Dit had haar de eenige geschikte weg aeschenen om Adisane te naderen en met feaar in verbinding te blijven. Nu werd er aan de deur geklopt en de eiide vrouw verscheen om haar meesteres een briefje te overhandigen. Adisane brak feet open las en kon een glimlach van fcriomf niet onderdrukken. Men schrijft mij, dat ik verhuizen kan naar de villa van mijn man, zei ze vjoofijk. Ik ga er morgen heen. En ik mag in Baden gaan wonen? Neen. Want dan moest u steeds een mir te voet loopen om bij mij te komen, en dtat zou te lastig zijn, zelfs voor een en- rifcousiaste bewonderaarster als u. Maar u zei toch, dat ik anders ner- f«ES wezen kan? Ik vergat, dat er tegenover mijn villa HET ZILVEREN HUWELIJKS- FEEST DER KONINGIN. De Koningin en de Prins hebben met aroofe waardeering kennis genomen an de plannen, welke zoowel hier te lande als in de overzeesche gewesten ontstaan zijn om de Koningin en den Prins blijken van aanhankelijkheid te geven ter gele- cenheid der herdenking van hun zilveren h'mvelijksfeest, hetzij in den vorm eener bloemenhulde, dan wel in een vorm van meer blijvenden aard. De Koningin en de Prins stellen er prijs op, te verklaren, dat het hun groote voidoening zou schenken, indien de be- dragen. die men hiervoor beschikbaar fed willen stellen. voor zoover dit thans nog mogelijk mocht zijn, in stede daar- van werden bestemd tot leniging van den grooten nood in de door den watersnood geteisterde streken. DE OPVOEDING VAN PRINSES JULIANA. Naar wij vernemen hebben de Konin- jn en de Prins aan Prof. Jhr. Dr. W. J. van Eysinga ^hoocjlceraar aan de R. Ueiversiteit te Leiden, verzocht voor Prinses Juliana cursussen te houden in feet Nederlandsch Staatsrecht en in het Volkenrecht. Prof. Van Eysinga heeft zich hiertoe bereid verklaard en zal met deze cursus sen in de maand Februari aanvangen. (H.bld.) HET BELGISCH LOODSWEZEN. De Minister van Spoorwegen en Marine, de heer Anseele, heeft in ver- ban>d met het Belgische loodswezen de volgende maatregelen getroffen: Sedert 1924 hebben de stoomloods- booten Antwerpen als aanleghaven. Dit was een proefneming, die niet de ver- hoopte resultaten heeft gegeven. De Minister heeft thans. besloten, dat de stoomloodsbooten voortaan Ostende als vaste aanleghaven zullen hebben. De verplaatsing zal zoo spoedig mogelijk g»schieden. De Belgische zeeloodsen, die te Vlis- singen wonen, hebben er reeds maanden lang over geklaagd, dat de kaders van den loodsdienst onvolledig waren. Op 140 eenheden ontbreken er niet minder dan 35. Een nieuw besluit van Anseele luidt, dat de kaders volledig moeten aan- gevuld worden. Tenslotte werd nog besloten, dat de Belgische loodsen te Vlissingen hun salaris kunnen omzetten tegen vijf francs per gulden, in plaats van tegen vier francs, zooals tot nu toe het geval was. CONCURRENTIE OP EN VOOR DE SCHELDE. Ambtbnaren van den Nederlandschen en den Belgiscben Loodsdienst zullen naar uit Brussel aan de Tel. wordt gemeld. eerstdaags een bijeenkomst hebben, om in de kwestie der loodstarieven op de Schelde een regeling te treffen, die een einde moet maken aan de bestaande rui- neerende concurrentie tusschen de loods- diensten van beide landen. De directeur- generaal der Belgische Marine, A. Pier- rard, die aan dit vraagstuk reeds enkele jaren geleden een belangwekkende studie wijdde, was zoo vriendelijk ons Maandag de kwestie nog eens uiteen te zetten. Het sfcdsel der Nederlandsche en Belgische loodsdiensten, zoo zeide hij, zooals dit door de bestaande verdragen is geregeld. berust op een concurrentie, welke sinds den wapenstilstand voor beide landen ru'i- Van ERICH EKENSTEIN. Voor binnen Ter Neuzen /1,40 per 3 maanden Voor buiten Ter Neuzen fr. per post J 1,80 per 3 maanden Bij vooruitbetaling fr. per post ;f6,60 per jaar Voor Ned. Indie en Amerika /2,70 per 3 maanden Voor 't overig buitenland f 3,35 per 3 maanden Abonnementen voor't buitenland alleen bij vooruitbetaling. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. sleffert groote dioos ©5 cis. neerend is geworden. Het staat immers den scheepskapiteins vrij, een Nederland schen of een Belgischen loods te nemen, waardoor geruimen tijd tusschen beide diensten een vurige wedijver bestond. Bracht Nederland een nieuwe loodsboot in de vaart, onmiddellijk deed Belgie het- zelfde en omgekeerd. De maatstaf was dan ook niet meer het belang der scheepvaart op de Schelde, maar de handelingen van den concurrent. Deze concurrentie, waarbij de schatkist van beide landen geen baat had, integen- deel, kon niet gezond meer heeten. In 1924 kwamen de Hollandsche en Belgi sche loodsdiensten overeen, dat zij vrij waren, de eerste om een volledigen dienst in te richten in het Oostgat en Deurloo, de tweede in de Wielingen en Deurloo, terwijl Nederland slechts een loodsboot .zou bemannen in de Wielingen en Belgie slechts een in het Oostgat. Deze regeling werd op 1 Juni 1924 van kracht en ver- minderde de doodende concurrentie, zon- der de verdragen geweld aan te doen. In afwachting, dat het Nederlandsch- Belgisch verdrag van April wordt gerati- ficeerd, blijft een tweede oorzaak van concurrentie bestaan, aldus onze zeasman. welke zich tegen beide diensten keert. Na den wapenstilstand bleef Belgie de voor- oorlogsche loodstarieven toepassen, die het trouwens zijn opgeJ.egd door het ver drag van 16 Juli 1863. In het verdrag be- treffende de vrije vaart op de Schelde door 21 sfaten onderteekend. is inderdaad bepaald, dat Belgie zijn loodstarieven nooit verhoogen mag. Kon het derhave na den wapenstilstand met al deze staten niet onderhandelen om deze tarieven te verhoogen, zooals toen reeds noodig ware geweest thans staat het voor het geval, dat het door de waar- devermindering van den franc van jaar tot jaar grootere tekorten voor zijn loods dienst boekt, in 1923 bijna 16 millioen francs. Volgens de tarieven van 1863 mag Nederland in guldens afrekenen, maar de Nederlandsche loodsdienst zal zich daar- voor wel wachten. Het gevolg is. dat beide diensten hetzelfde lot der tekorten deelen: hoe beter zij concurreeren, des te slechter gaat het de schatkist. De bedoeling der a.s. ontmoetingen van Nederlandsche en Belgische ambtenaren de kwestie werd reeds vroeger aan- hangiq qepiaakt is hoofdzakelijk. een stelsel te zoeken, dat bij voorbaat in over- eenstemming is met de clausule, van het Nederlandsch-Belgisch verdrag van April j.l., waarbij gezegd wordt. dat de loods tarieven voor Antwerpen die voor Rotter dam niet mogen overtreffen. Een toepas sen zonder meer der loodstarieven. zoo vernaifeen wij. op basis hunner qoudwaar- de. zou tot gevolg hebben, dat de tarie ven voor Rotterdam overtroffen werden en tevens, dat de tarieven feitelijk zouden zijn verhoogd in strijd met het verdrag van 1863. Er ral derbalve worden pezocht naar een stelsel, waarbij in de toeoasgidp der zuivere goudwaarde wijziginaen worden aebracht en wel in dien zin. dat in oeoie- re'n francs zoowat 4'A maal het bedrao der tarieven wordt betaald. Een even- tueel accoord dienaangaande zou Antwer pen op dezelfde basis plaatsen als Rotter dam, Eerstgenoemde haven zou in zijn vooroorlogschen toestand worden ge- plaatst en de voorrechten verliezen, waar- voor de loodsdiensten van beide landen diep in de schatkist putten. WATERSNOOD EN RIJW1EL- BELASTING. In aansluiting aan hetgeen wij schreven over de activiteit an den fiscalen St. Bu- reaucratius te Nijmegen tegenover de mi- litairen, daarheen gezonden in verband met den watersnood, meldt men ons thans, dat de in beslag genomen rijwielen zijn teruggegeven. Daarmede is ten minste de mogeh'jkheid voor deze helpers in den nood, om hun werk voort te zetten, geschapen. De vervolging, zoo is den delinquenten toegezegd, zou doorgaan. Dat zal men moeten afwachten. Vermoedelijk zal men in Den Haag wel inzien, dat dat niet aangaat, en de vervolging staken. Ons zou het althans zeer verbazen. als het departement van den heer Colijn der- gelijke ambtenarigheid door zou laten. (Hbld.) HET AANKOOPEN VAN VEE TEGEN TE LAGE PRIJZEN. In verband me; het feit, dat er per- 3onen van den noodtoestand waarin de boeren zich bevinden, gebruik maken, om hun vee afhandig te maken tegen buiten- sporig lage prijzen, heeft het bestuur van den Nederlandschen bond van veehan- delaren zich in verbinding gesteld met de Regeering, na een vergadering over deze aangelegenheid te Zwolle. In een telegram richtte voopmelde bond zich tot den "Minister van Binnen- landsche Zaken en Landbouw. Hierin wordt gezegd, dat het dagelijksch be stuur met groot leedwezen heeft kennis genomen van de moeilijkheden tenge- volge van den watersnood en dat het. indien overhe'idsbemoeiing te eeniger tijd noodzakelijk mocht worden om het uit de overstroomde streken geredde vee te verkoopen daarvoor zijn bemiddeling aanbiedt. opdat de getroffenen een zoo hoog mogelijke w'&arce voor hun eigen- dom terug ontvangen, wat voor deze or- ganisatie bereikbaar is door het hiervoor aanwijzen van vakkundige vertrouwens- mannen en door een praktische verdee- ling van het te verkoopen vee over het land. DE TOESTAND. De regeeringscrisis in Duitschland is nu overrijp voor haar oplossing, schrijft de N. R. Crt. President Hindenburg heeft aan de politieke leiders, die ijveren voor de totstandkoming van de groote coalitie (van rechts naar links: Duitsche volks- partij, centrum, democraten, sociaal-de- mocraten) een ultimatum gesteld. Heeft hij uiterlijk hedenavond geen mede- deeling gekregen, dat de tegensporrelende uitersten van de groote coalitie, volks- partij en sociaal-democraten, in vrede willen samenwerken, dan zal hij door de aanwijzing van een nieuwen kabinets- formateur toonen, dat hij ,,ook anders kan," zooals het in den Duitschen volks- mond heet, wat v/il zeggen, dat de kansen voor het tot stand komen van de groote coalitie dan voorloopig verkeken zullen j zijn. Er is, nadat de democraat Koch zijn mandaat tot vorming van een nieuwe re geering had moeten neerleqgen. geen nieuwe formateur benoemd, maar Fehren- bach (centrum) en Koch zijn inmiddels Heidy merkte heel goed, hoe nieuws- gierig mevrouw Torwesten haar aanzag. en antwoordde daarom heel onschuldig: Neen. Ik ken van Baden alleen het Helenendal. Waar ligt uw villa en hoe heet die? Mevrouw Torwesten beschreef de Jig ging van Solitudo. Toen eindigde ze: Ik hoop, dat u in ,,de drie linden" een kamer zult vinden. Omdat het lot ons nu eenmaal bij elkaar gebracht heeft, zou ik graag willen, dat we bij elkaar bleven en vriendinnen werden. Wat denkt u daarvan? Weer merkte Heidy duidelijk het loe- rende, wantrouwende in haar blik en toon. Ik zal mijn best doen, u nader te komen, als u dat niet als onbescheidenheid alwijst, mevrouw, zei ze dubbelzinnig en 'stond op. Maar nu moet ik werkelijk heen- gaan. HOOFDSTUK XI. Nu, 't is zeker mislukt? vroeg me vrouw Siebert, verlicht, toen ze Heidy binnenliet en deze moe op een stoel n-eer- viel. Ik dacht dadelijk wel, dat ze daar niet op zou ingaan. GeJukkig. Neen, mama. Het is gelukt. La belle Adisape zal me lessen geven en ik zal mijn best doen, haar te doen gelooven, dat mijn leven er van afhangt, droomdanseres te wordendat ik haargreuzenloos bewonder. Ze rilde. Een uitdrukking van afschuw gleed over haar gezicht. Wat heb ik gelogen. O, ik kon het haast niet volhouden. Mevrouw Siebert ging bij haar staan en streelde haar liefkoozend over het haar. Mijn arrne. trotsche beveling. Dat wist ik. En juist daarom wilde ik niet, dat je dat avontuurlijke plan uitvoerde. 't Is zoo vreeselijk voor een meisje --an jou op- voeding. Nu heb je het zelf gevoeld en ik hoop, dat je de rest opgeeft. 't Zou op den duur toch onmogelijk zijn je afschuw voor die vrouw te verbergen. Afschuw. Heidv lachte bitter. Juist het tegendeel. Ik moet immers trachten haar vriendin te worden, want zoo kan ik slechts in haar nabijheid blijven. Morgen gaat ze naar Georgs villa. Watheeft men haar dat toege- staan? - Het schijnt zoo. Ze heeft het den rechter zelf gevraagd. On/gelooflijk. Maar hoe wil je dan Ik huur een kamer in „de drie lin den". Als juffrouw Remschmid. We heb ben het al afgesproken. Jij alleen daar buiten?. Zonder be- scherming in de nabijheid van die gevaar- lijke vrouw? Dat sta ik niet toe, Heidy. Heidy sloeg haar arm om de oude vrouw. U zult het wel toestaan, mamaatje, want u weet, dat het moet, het is immers voor Georg, denkt u daar miet aan? zei ze innig. Ik zou desnoods meid bij haar ge worden zijn, als het niet anders ging. En angst behoeft u niet te hebben, ik zal mijn oogen wel open houden. als onotficieele kabinetsformeerders doen- de geWeest. De Iaatste dagen iiebben zij al hun overredingskracht bij de sociaal- democraten gebruikt, en het verzet bij de Berlijnsche kern van de partij is tegelijk voortdurend verzwakt door besluiten van sociaal-democratische organisaties buiten Berlijn ten gunste van deelneming aan een regeeringscoalitie. Dus vechten de „Ber- lijners vermoedelijk in hun Iaatste schans en is er een goede kans, dat de sociaal- democratische partij uit den Rijksdag, die in dit lichaam de sterkste groep is, besluit, de haar geboden gelegenheid aan te grijpen. Op het Iaatste oogenblik wordt van rechts een in het oog loopende poging gedaan, om onder de groote coalitie een mijn te leggen. Dr. Hugenberg, de leider van hen Duitsch-nationale pers-concern, waartoe ook de Lokal-Anzeiger behoort, komt op voor een fusie van de Duitsch- nationalen en de volkspartij. Volgens hem, zijn het zusters. die alleen van elkaar vervreemd zijn door het drij- ven van Stresemann met ziin ,,vervul- lings' - en Locarno-politiek. Daar echter de Duitsche Volkspartij voor de Locarno- wet heeft gestemd en de Duitsch-natio- nalen het tractaat tot het eind toe bestre- den hebben, is juist in dit opzicht een kar- dinaal verschil tusschen de twee zusters aan den dag gekomen, dat zich, indien de volkspartij consequent wil blijven, ook in de toekomst in de buitenlandsche staat- kunde zou moeten voortzetten. Als de sociaal-democraten hun besef voor de politieke werkelijkheid en de eischen van het oogenblik niet verloren hebben, zullen zij de verraderlijke mijn optdekken en begriinen, dat een weigering van hen tot deelneming aan de regeering de nu nog gescheiden zusters tot elkaar zal brengen en daama het gevaar dreigt, dat de Duitsche politiek, tegen hun zin en hun belanq, naar rechts gewrongen wordt. De diepe verscLillen van meening die tusschen de groote mogendheden bestaan over het ontwapenings-vraagstuk, begin- nen zich, volgens een Reuter-bericht uit Londen, reeds te accentueexen, bij de eerste toebereidselen om het aan te vat- ten. Reeds de voorbereiding van de voor- bereiding van de conference qeeft moei lijkheden. Immers, het Reuter-bericht gewaagt van diepgaand verschil ,,over den om- vang van de werkzaamheden van de voorbereidende commissie voc- de ontwa- pening." De Vereenigde Staten wenschen de ontwapening ter zee af te scheiden van de ontwapening te land, en Frankrijk, Italie en Japan (tegelijk mogendheden met een land- en zeemacht) zijn daar begrijpelijkerwijs tegen. Van Engeland's houding wordt niets gezegd, maar ver moedelijk zal het Amerika niet afvallen, omdat het gelijk dit voornamelijk zeemo- gendheid is. Wij vestigen slechts terloops de aan- dacht op de eerste moeilijkheid, tot nader zal blijken, welke beteekenis men aan het verschil mag toekennen. VALSCHE BANKBILJETTEN ALLERWEGE. Het schijnt wel of de wereld plotseling overstroomd is met valsche bankbiljetten. Behalve de Hongaars. en Portugees. ver- valschingen, waar ons land zijdelinqs bij betrokken is, heeft men het geval van de valsche 1000 dinarbiljetten in Servie en voorts maakte Reuter gewag van "t ont- dekken van een drukkerij van valsche Spaansche bankbiljetten te Valencia en van het aanhouden te Berlijn van vier mannen, verdacht van de vervaardiginq Maar kind, is dat dan alles noodig? Mijnheer Hempel heeft je immers voor- gesteld, haar door een detective te laten bespionneeren? Daar zouden we niets mee bereiken, eerder zou alles bedorven zijn. Denkt u, dat la belle Adisane ook niet op zal pas- sen? Hoe zou een man haar daar buiten kunnen bespieden, zonder dat zij het merkt? Overdag zou hij waken, maar 's nachts rustig slapen. Wat hebben die menschen tot nu toe ^evonden? Niets. Niet eens het geringste spoor hebben ze, waar Georg heengebracht is. Zelfs mijn heer Hempel, de beroemde, weet nog niets. Alleen Adisane weet het. Daar ben ik vaster dan ooit van overtuigd. En ook, dat tegenover de list van die vrouw van een andere vrouw moet staan. Ze stond op. Neen. Laat me gaan, mama, ik wil. Morgen heel vroeg ga ik heen, zoodat ikv met m'n kamer daar klaar ben als de dan- seres komt. De paar uren, die me nog over zijn. zijn voor u. Mijn leerlinqen vinden het goed. Ik heb gezegd, dat ik. me over- j spanner, voelde en naar famiiie in Graz ging. Misschien voor een paar dagen, misschien voor weken. Mevrouw Siebert zuchtte diep en kon zich niet kalmeeren, tot Heidy lachend riep. Denk toch eens, mama, als ik in plaats van leerares vrouwelijke detective was geworden. Dan zouden dergelijke dingen toch heel gewoon zijn. In Encre- land en Amerika zijn genoeq vrouwen, die dat zijn. Een ding heb je echter vergeten, zei TNGEZONDEN MEDEDEELINGEN. 5040-35-30 ct per Vz pond van valsche bankbiljetten van 5 pond sterling. Sinds 1924 zouden 50 van zulke biljetten in omloop zijn gebracht. Daarbij komen dan nog de vele gelegenheids- vervalschingen op kleine schaal, zooals van de dollarbiljetten, waarop aan de 1 meer nullen zijn toegevoeqd dan er oorspronkelijk achter stonden en de ver- valschingen langs fotografischen weg, die ook telkens hier en daar weer op- duiken. VERBODEN VLAAMSCHE LECTUUR. In de Katholieke colleges te Thielt, Kortrijk en Brugge is, aan de leerlinqen voor de Nieuwjaarsvacantie, voorlezing gedaan van een brief, uitgaanide van de bisschoppelijke overheid, waarbij het op straf van doodzonde, aan deze leerlinqen verboden wordt, voortaan nog de Vlaamsch-nationalistische maand- of weekbladen De West-Vlaming, De Blauwvoet, Vlaanderen, De Vlaamsche Vlagge, en het dagblad De Schelde te lezen. i HET BLOEDBAD IN MEXICO. De overlevenden van den treinoverval in Mexico, die, van al hun geld beroofd, te Guadalajara zijn aangekomen, vertellen afgrijselijke bijzonderheden over het voor- gevallene. Meer dan vijftig Mexicaansche passa- giers werden eenvoudig afgeslacht, de tooneelen, die zich afspeelden, gaan alle beschrijving te boven. De vloeren der rijtuigen dreven van het bloed, terwijl de gevangen gehouden passagiers om ge- nade smeekten. Vele passagiers, die zich zelfs niet tegen hun berooving hebben ver- zet, werden zonder mededoogen in koelen bloede vermoord. Hartverscheurende j doodskreten werden gehoord van de ge- I wonden, die zich in den brandenden trein bevonden. In wilde vaart zijn de bandie- ten eindelijk met de locomotief naar het station van Yerecuaro gereden, waar zij, na een plundertocht door de stad, de vlucht hebben genomen naar de bergen en verdwenen. Een conducteur van den trein slaagde er eindelijk in, na den ge- heelen nacht te hebben geloopen, een on- afgesneden telegraafdraad te vinden, en den telegram met verzoek om hulp te ver- zenden. Hierojf is ijlings een hulptrein met troepen naar het terrein van den ramp gereden. Na door het Ministerie van Oorloq wordt bekend gemaakt, hebben regee- ringstroepen de treinbandieten achter- haald, en een aantal hunner in een ge- vecht gedood. Acht werden gevangen- genomen, en onmiddellijk gefusileerd De geheele buit werd in besiaggenomen. iHet overschot der bandieten is verstrooid. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. Door <de Koode worden uw 1 landen ruw en gesprongen, ueziCht en Lippen pqniijk schraal. PUKOL Q(wtCv f" go!!eest sPcedi&- Boozen 30,60 90 ct. luben 80 Ct. By Apotli. en Diogisten mevrouw Siebert een uur late.'- midden in het inpakken van Heidy's zaken. Dat wij toen in „de drie linden geweest zijn en de menschen jou wel weer herkennen zullen. Heidy glimlachte. Hoe kunt u denken. dat ik zooiets gewichtigs vergeten zou. Ik heb dadelijk een oriel aan dr. Herilinger geschreVen en hem alies verteld. Hij kent' de menschen uit dat hotel, doordat hij vaak als gast bij Georcj was en zal dus wel voox een kamer zorgen. Mijn naam is toen immers niet genoemd. Heidy had het juist vermoed. Des avonds, toen ze bij hun avondbrood zaten, kwam dr. Herrlinger, Hij was dien namiddag zelf naar ,,de drie linden" gegaan. en had alles in orde ge maakt, terwijl hij juffrouw Remschmid voor een bekende uitgaf die voor het too- neel studeerde. De oude dame, die on- langs bij haar geweest was, was haar vroegere leerares. Tegelijkertijd meldde hij de Laglers en Titus de komst van mevrouw Torwesten, terwijl hij hun aanraadde, voorzichtig te zijn, omdat haar komst waarschijnli'ik met Torwesten's verdwijnen samemhing. Na- tuurlijk mocht daarover niet gesproken worden, men moest beleefd, maar terug- houdend zijn; daarmee zou men mijnheer Torwesten, van wien alien zooveel hid den, een grooten dienst bewijzen. A's iemand naar juffrouw Remschmid vroeg, moesten ze zeggen, dat ze haar niet kenden en nooit tevoren hadden gezien. Zal dat voldoende zijn? vroeg Heidy. (Wordt ven olgd.) rwana.Jtmm. i«SSS Sfc J^BBT/3 aiBMSaBBi aMCTBBH &1®8B IS^Bk S&$ JR9 -Avisaa ^jjkxaatsumtumnuBBsmiiaaiesLisBsmaaBiasamt^esibias^M ^^jammmtsBwxxaKEBBimimmamaiaaam een cafe moet zijn, dat ,,de drie linden" heet. Kent u dat? i t

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1926 | | pagina 1