3® Chr. Winterlezing - Ter Neuzen. W. DROPKamerlid te Ginniken. Almanakken Scheurkalenders Dr. Stariep AliM Ziet Etalage. Ziet Etalage. I. FONTEIJN, Lederwerken. Firma P. J. 7AET DE SANDE. Prof. Dr. TH. L. HAITJEMA, Sociaal-Democratische Arbeiders Partij van 6 tot 16 Januari. Laatste Berichten. Noordstraat 22, Ter Neuzen. Kieedingmagazijn. OPENBARE VERGADERIMGEN Alle goederen worden tot de laagst mogelijke prijzen opgeruimd. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. IkMk CORNELIA DEES, Op Donderdag 7 Januari, om half 7, hoopt in de Nederl. Herv. Kerk op te treden van Groningen. ON,DERWERP: jjHet Kruis van Christus en de menschen van dezen tijd." Deze zeldzame gelegenheid late niemand voorbijgaan GEWEST ZEELAND. Firma P. J. VAN DE SANOE, Ter Neuzen, VOORHANDEN voor 1926. mr prijs 1,—-to Firma P. J VAN DE SANDE, K een groote watervlakte is, waar twee -sjgens met een boot aan het pagaaien >aren, en op het heik waarvan het op- sthrift ,,Verboden toegang" als een <onie te lezen stond. Te Ter Neuzen gaf de bruinachtige iieur van het kanaalwater aan, dat dit »n zeerste vermengd wordt met suatie- /ater uit de polders. Dat door de sluis van het kanaal wat water kon wegloopen, toen wij er passeerden, gaf voldoening, maar het helpt zoo weinig voor het vele water dat de honderden HA vruchtbaar land hier overspoeld heeft. Om daarvan verlost te worden zijn noodig een dagen lang durende Oostenwind en het ophou- den van de iederen dag weer terugko- mende regenbuien, die maar steeds nieu- wen aanvoer brengen. Tljdens de tocht bereikte de heer Dronkers een aaribod van het Hoofdbe- stuur van het Roode Kruis om ontwate- r:ngswerktuigen te zenden. Deze kunnen hier echter niet het beoogde doel nader bit, brengen en werd het goed bedoelde aaribod dan ook onder dankbetuiging van de hand gewezen. Van Ter Neuzen werd over Hoede- kenskerke en Goes de teruqreis naar Middelbifrg gemaakt. Ook toen konden •wij in Zuicl-Beveland nog heel wat over toil ig water aanschouwen en hier en daar zanen wij. dat de aardebaan van den in aanleg zijnden lokaalspoorweg aan beide zijden door heele groote plasseri wordt begrensd en kwam bij ons de vrees op, dat dit aan deze nieuwe verhoogingen kwaad zou kunnen doen. Moge die vrees blijken ongegrond te zijn geweesf. Dankbaar voor de ons zoo welwillend qeboden gelegenheid te trachten onzen Iezers een derikbeeld te geven van wat in de meest bedreigde streek onzer provin ce te aanschouwen is, zetten wij ons neer om dit relaas daarvan te geven. Toenemende nood in „Maas en Waal". De toestand in het land van ,,Maas en Waal" is gedurende den nacht van Maandag op Dinsdag nog ernstiger ge worden. Steeds stroomt het Maaswater met kracht door het gat in den dijk bij Neder-Asselt en door den spoordijk tus- schen Wychen en Ravenstein het land binnen- De stand van de Maas is op het oogenblik nog belangrijk hooger. dan van he water in het overstroomde gebied. zoodat de was daar nog eenigen tijd zal aanhouden. Deze" bedroeg in den afge- jc open nacht over het geheele qebied van Maas en Waal ongeveer 10 c.M. De toe- si and in alle overstroomde doroen is dan ook verergerd en volgens de berichten, Dinsdagmorgen uit dit gebied ontvangen. neemt de nood toe. Misdadig doorsteken van een dijk. WIJK. Maandagnacht is de dijk door- gestoken, met het gevolg, dat het water r met groote woestheid wegloopt en het dorpje Veen onder water dreigt te zetten. De politie heeft een streng onderzoek rgesteld, doch tot heden tevergeefs. Moeiboot tusschen Elten en Emmerik omgeslagen. Maandagavond ging de knecht van het Kurhaushotel te Elten met drie passagiers per roeiboot over het verdronken land van Elten naar Emmerik. Daar de boot vvaarschijnlijk op een heg stootte sloeg het vaartuig om en geraakten de inzitten- den te water. Vier personen verdronken. Be,halve de hotelknecht, die als roeier fungeerde, bevonden zich in de boot een pater Jezuiet uit het klooster te's Heeren- berg en twee anderen vermoedelijk Hollanders, wier namen nog niet bekend zijn. Sommige menschen moesten zwemmen- Ook de dorpen Hernen, Leur en Berg- haren in het land van Maas en Waal. ir n Maandag geheel ondergeloopen. De bewoners vluchtten eerst naar de zolders. 1 >en het water steeds hooger steeg de was bedroeg tot Maandagmiddag sinds Zondagavond ongeveer een meter moesten de meeste huizen worden verlaten. Velen hebben de wijk genomen naar hooger gedeelten in het land. Hier verblijven menschen en vee thans in de open lucht. De meesten konden er met bootjes heengebracht worden, doch an deren moesten door het water waden. Er waren er zelfs, die zwemmende een vei- jge plaats konden bereiken. Maandag is de hoofdweq tusschen Hernen en Bergharen doorgebroken, zoodat ook het verderop gelegen land in de richting van Horssen en Afferden diep onder water komt te staan. Uit Roosendaal. Uit Roosendaal schreef men Maandag- Tjiddag: De toestand is stationair gebleven. Na •het hoogwateralarm van Zaterdagmiddag heerschte er bij verschillende inwoners groote ongerustheid en begon men in den omtrek van de ondergeloopen straten de keldergaten en deuropeningen af te dam- men of te dichten. Het alarm vond zijn oorsprong in het feit, dat de Sasmeester van het Bovensas een getij wilde laten verloopen zonder te tappen, opdat daardoor eerst de polders zouden leegloopen. Zulks verwekte te Roosendaal een al- gemeene opwinding, wijl men hierdoop weer hoog in het water zou komen te zitten. Vanwege autoriteiten werden aan- stonds stappen oradernomen om zulks te voorkomen. Na onderhandelingen met het Heemraadschap werd er toch getapt- Men bezweek vooral voor den aandrang, die vanwege de spoorwegautoriteiten werd uitgeoefend, omdat de spoordijk i RoosendaalEsschen nabij Roosendaal groot gevaar liep. Op dit oogenblik is het j water noch gezakt noch gestegen. De dienst van openbare werken heeft in de ondergeloopen straten een dag en nacht veerdienst ingesteld. Nader wordt vernomen: Er blijft doorloopend gevaar bestaan voor de veiligheid van de lijn naar Bel- gie. Het tappen aan het Bovensas stuit op bezwaren der landbouwers in de pol ders. De dijkgraaf alsmede enkele spoor wegautoriteiten bezochten de bewuste lijn, die men onophoudelijk moet ver- sterken. Men kwam inzake het spuien van 't water tot geen resultaat. In laatste in- stantie wil men den Minister van Water- staat laten beslissen, of het belang van Roosendaal en het internationaal verkeer in deze boven de belangen der polder- bewoners gaan. Te Roosendaal staan nog ongeveer 450 huizen in het water. Een gratie-verzoek- Nadat de Koningin en de Prins den nacht van Zaterdag op Zondag in den koninklijken trein hadden doorgebracht, werd reeds vroeg Zondagmorgen per vlet een tocht door de ondergeloopen straten van de stad begonnen. Nagenoeg niemand wist iets van het koninklijk bezoek af. In eenvoudige roeibootjes, bemand met mari- niers, werd van de Roermondsche Poort af de tocht begonnen. Meer dan een meter diep stonden de huizen in het water. Nadat een gedeelte van de Vleesch- straat en de Groote Beekstraat afgelegd was, meldt de ,,Crt.", waarbij de boot van de Koningin een spiegelruit van een sla- gerswinkel brak, meerde de schuit aan een klein steigertje, dat in de Spoorstraat ge- bouwd v/as. H. M. onderhield zich hier bij het uitstappen even met den comman dant van de te Venlo te hulp gekomen imariniers, den eersten luitenant ter zee Ravelli. Zij dankte de roeiers voor het werk, dat zij in Venlo gedaan hadden. Toen deed zich plotseling een eigenaardig incident voor. Een herbergier, zekere Schreurs, in hooger beroep tot acht maan- den gevangenisstraf veroordeeld wegens doodslag op een berucht individu. die zijn spiegelruiten en meubilair had stukgesla- gen, was op een vlotje de boot van H. M. gevolgd en plotseling in het water sprin- gend en met uitgespreide armen in het water voor de Koningin staande, verzocht hij met luide stem, een verzoek te mogen doen. Verwonderd en glimlachend maak- te de Koningin een toestemmend gebaar, waarop de heer Schreurs ongeveer het volgende zeide: ..Majesteit, U ziet, ik volg U door het water, daar U de eenige zijt, die mij uit den noodtoestand, waarin ik verkeer, kan redden- Ik heb een vrouw en vier kinderen en heb ze met eere zoover gebracht. Ik ben thans veroordeeld. Ik smeek U om gratie. Geef mij gelegenheid. voor mijn vrouw en kinderen het brood te blijven verdienen." De Koningin, vermoedelijk eigenlijk niet goed bearijpend, wat de man wilde, zeide, dat zij hem niet zou vergeten, en met den burgemeester over zijn zaak zou spreken. Een onaangenaam avowtuur. De burgemeester van Elsloo heeft naar de ,,Crt.' meldt, een onaangenaam avon- ituur meegemaakt. Op een inspectietocht met een boot, waarin nog zaten de veld- wachter en een opperwachtmeester der marechaussee, geraakte men in een draai- kolk van de Maas. Gelukkig stak vlak bij een eilandje boven water uit, ter grootte van een tafel. Door uit de boot te stappen en door het water te waden, wist men dit eilandje te bereiken en hier de boot van koers te doen veranderen. Doch juist zou men weer instappen, toen het bootje los- schoot en in minder dan geen tijd door den Snellen stroom was weggedreven. Waar men zich midden in een uitgestrekte watervlakte bevond, was het drietal ge~ noodzaakt, op dit kleine eilandje te blijven dat weldra onder begon te loopen. Na drie uren lang in een uiterst kritdeken toe stand te hebben verkeerd, kwam tenslotte een boot opdagen en werden de drie schipbreukelingen meer dood dan levend gered. BIJ HAPS EEN TREIN GEDERAILLEERD. De dijkdoorbraak bij Cuyk, Oeffelt en Beugen heeft het Maaswater met groote kracht onder het spoorwegviaduct bij het kruispunt Beugen gevoerd, ten gevolge waarvan, zooals gemeld, Maandagnacht de pijlers onder dit viaduct gedeeltelijk bezweken. De eene helft van het spoor wegviaduct kwam naar beneden. De an- dere helft bleef echter hangen. Ook het beneden-station Beugen werd over- stroomd en moest in den afgeloopen nacht in der haast door de bewoners ontruimd worden, daar de fundeering begon los te laten en gevaar voor ineenstorting dreig- de. Het station is dan ook gesloten en het spoorwegpersoneel naar Boxmeer .gediri- geerd. Het station Beugen was echter Maandagmiddag nog niet ingestort. Bij Habs is Zondagavond om kwart over acht een personentrein met twee goe- derenwagens, toen deze een viaduct pas- seerde, gederailleerd. Alleen de locomo- tie bleef op den dijk hangen. De vloed had de spoorwegbrug onder- mijnd, waardoor het viaduct was wegge- zakt. Een derde klasse passagierswagen met zes personen er in kwam 20 meter verder terecht in den vloed, na van den dijk te zijn geloopen. Wonder boven wonder kwamen de in- zittende personen er betrekkeliik goed af. Enkelen bewamen hoofdwonden; anderen bloedende wonden aan de handen ten ge volge van het inslaan van de ruiten om naar buiten te komen. Een hulptrein uit Boxtel arriveerde te middernacht te Mill. Tegen twee uur 's nachts konden de per sonen naar Boxtel worden overgebracht. Men is thans bezig den gederailleerden trein op de rails terug te brengen- IN BELGIe. Sedert oudejaarsdag, meldt men uit Brussel, d.d. 2 Jan., hebben de overstroo- mingen over het heele land millioenen schade aangericht. Vooral de steden en dorpen aan de oevers van de Maas heb ben te lijden gehad. Op oudejaarsdag steeg de vloed te Luik 20 centimeter per uur, met het gevolg, dat het water na korten tijd over de kaden sloeg en enkele straten overstroomde, doch op mieuwjaarsochtend brak de vloed on- stuimig door en gudste het water tot in verre wijken, waar de inwoners zich veilig achtten. Op enkele eilanden na staat thans de gansche stad onder water. In som mige straten bereikt het water 1.50 tot 2 M., dus ongeveer een halve meter meer dan in 1880, toen ook de overstroomingen een ramp zijn geworden. De gas- en electriciteitsfabrieken staan onder water, zoodat de stad in het donker zit. De be- volking, die naar de hoogste verdiepingen is gevlucht, wordt door middel van schui- ten en booten van het hooqstnoodige voorzien, doch het aantal vaartuigen is veel te klein. Uit Brussel en ook uit het bezette Duitsche gebied zijn genietroepen naar Luik gezonden. Zij werken thans met de plaatselijke autoriteiten mee om de in nood verkeerende bevolking te helpen- Minister Wauters is ter plaatse aanwe- zig, Minister De Liedekerke is eveneens naar de zwaar geteisterde stad vertrokken terwijl zich ook koning Albert naar Luik en omliggende plaatsen heeft begeven. Want de omstreken van Luik staan eveneens onder water. Vooral Tilleur, Ougrel en Seraing zijn zwaar getroffen. Op sommige plaatsen ziet men nog alleen hier en daar een dak en enkele boomtak- ken boven den vloed. Men spreekt van menschen, die zijn verdronken, terwijl zij hulp zochten of hulp boden en anderen, die van den schrik zijn bezweken, doch officieel is daarvan nog niets bekend. Ook het stadje Hoei staat geheel onder water. Dit geldt ook voor de om de stad liggende streek. Te Namen is de Maas eveneens buiten haar oevers getreden en staat drie kwart van de stad onder water. Op vele plaatsen in de richting Givet strekken zich reusach- tige plassen water uit. Elke verbinding ook per telegraaf of telefoon met Dinant en met de naburige dorpen is afgebr-oken. Tusschen Narnen en Charleroi is het treinverkeer eveneens stopgezet. Te Na men bevindt zich generaal Kestens, Minis ter van landsverdediiging. Uit Antwerpen zijn genietroepen aangekomen, terwijl er ook uit Duitschlard worden verwacht. Hier laat zich evenzeer als te Luik het ge- brek aan vaartuigen jammerlijk gelden. Aan drinkwater en aan licht is ook ge- brek, terwijl de militaire bakkerijen in den nood van de bevolking voorzien- Tusschen Luik en Charleroi maken de internationale treinen een omweg over Gembloux en Landen. Te Charleroi is de Sambre buiten haar oevers getreden. Zij heeft een groot ge deelte van de benedenstad overstroomd. Het water staat 1 tot lj/2 M. hoog. Het verkeer langs den buurtspoorweg is stop gezet. De meeste fabrieken en hoogovens te Marchienne en Marcinelle staan onder water. Zoowel hier als in het Luiksche liggen de meeste fabrieken stil. Te Bergen en in het omliggende land is de Haine buiten haar bed getreden. Te Bergen hebben de bewoners van een hon- derdtal huizen de vlucht moeten nemen. Verder op naar Vlaanderen toe heeft de Dender het land overstroomd. In het Vlaamsche land is de toestand op verre na niet zoo angstwekkend als in Wallonie. Hier en daar hebben overstroomingen plaats gehad, doch alleen het buurtverkeer is er stopgezet. Het meest heeft de streek rondom Dendermonde te lijden. Bezuiden Brussel heeft de Senne de streek overstroomd- Een gedeelte van het stadje Halle staat onder water. Ten ge volge van het onder water komen der electriciteitsfabriek is een deel van Brus sel zonder licht, terwijl de stad wat gas betreft, op haar reserves teert. Als de overstrooming voortduurt, zat Brussel Zondag zonder gas. Te Brussel zelf zijn in de voorsteden Vorst en Sint Joost en kele huizen onder water geloopen. Het straatverkeer met enkele dorpen rond Brussel is onderbroken. Het drinkwater heeft een leemachtige kleur. Van over- heidswege werd verzocht het water te koken. Vrijdagavond verwachtte men, dat de vloed eenigszins zou zakken en hier en daar is dit inderdaad gebeurd, doch den heelen nacht en haast den heelen dag door heeft het weer geregend en de hoop op verbetering van den toestand is weer ver- vlogen. (Buiten verantwoordelijkheid der Eedaetie.) Mid'delburg, 4 Januari 1926. Mijnheer de Eedacteur, In het raadsverslag van de gemeente Axel, cpgenomen in Uw blad van 28 December 1925, komt een mededeeling voor van den h'eer Die- leman, die wij niet or.opgemerkt voorbij mogen laten gaan. Het betreft de geteekende en door ons ge- vraagxle garantie. Wij kunnen reeds nu ver- zekeren, dat voor meer dan f 2700,gegaran- deerd is geworden. Hoe de heer Dieleman aan de wetenschap komt, dat door ons f 17000,garantie ge- vraagd zou worden, is ons niet recht duidelijk, daar wij zelf het bedfag in verband met de nog plaats vindende acquisitie, niet hebben vastge- steld. Verder noernt de heer Dieleman bij het be- drag niet de streek, die onder de garantie van f 17000,zou vallen. Voor Sassing, Spui en Magrette zal de garantie minder dan de helft van dit bedrag worden. Na kennisneming van het bovenstaande zul- len de mededeelingen van den heer Dieleman wel op de juiste waarde getaxeerd worden. DE DIRECTEUR DER P. Z. E. M. Mijnheer de Redacteur, Mag ik s.v.p. een plaatsje in uw veel gelezen blad, bij voorbaat mijn dank. In uw blad van Maandag 28 December 1925, komt een ingezonden stuk voor, onderteekend door den Directeur der P. Z. E. M. (niet dat ik een bewonderaar ben van courantengeschrijf, maar! als de waanheid zulk geweld wordt aan- gedaan zoude zwijgen niet op zijn plaats zijn). Daar staat onder meer, dat ik aan de P. Z. E. M. zoude medegedeeld hebben, dat, ik die woorden niet in de notulen van die vergadering wenscht opgenomen te zien. Nu wil ik dit aan 't oordeel van de Iezers van uw geeerd blad overlaten, in hoever boven staande waarheid bevat; ik zal daarvoor hier letterlijk het antwoord, dat ik aan de P. Z. E. M. heb gezonden weergeven ter vergelijking. M. M. In antwoord op uw schrijven d.d. 14 Decem ber j.l. onder no. 9/8/93 G/V.R. tot onderge- teekende gerieht, verwijst ondergeteekende uwe Mij. naar de notulen van de raadsverga- derinig van 16 October 1925. (Ieder lezer zal wel merken dat dit nogal wat verschilt.) Wat betreft, het van A tot Z gepraat, wil ik mededeelen, dat door mij meerdere malen in de raadsvergaderingen op specificatie is aan- gedrongen en, naar mij de wethouders, mede deelen ook in hun college, is daarop aangedron- gen. Nu is een van tweeen waar, of, het is niet opgezonden, of het is niet bij de P. Z. E. M. ontvangen, (dit wil ik hier in 't midden laten). Kloven in de handen, eczeem, dauwworm en alle jeukende huidkwalen worden spoedig be- dwongen door Foster's Zalf. Inderdaad een probaat geneesmiddel. Per tube 1.4 Vv at betreft, dat ik als lid der begrootings- commissie voor het electriciteitsbedrijf slecht op de hoogte ben van de stichtingskosten transf0rmatorengebouwdan komt dat hieruit voort, dat door de P. Z. E. M. zelf de kosten zijn geraamd op f 4500, echter onder dien ver- stande, dat dit een gemeenschappelijk transfor- matorengebouw zoude worden, (wat het inder daad ook is) voor de gemeente Boschkapelle en Stoppeldijk, deze zoude dan voor ieder de helft in de huur ad f 4500 betalen ad 10 dat dit nu voor de gemeente een slondige hon- derd gulden meer bedraagt als door de P. Z. E. M. zelf was geraamd, is wellicht de P. Z. E. M. ontschoten. Dat ze na het uitbrengen van het rapport, met een hoogere rekening zijn gekomen en, zoodoende het rapport niet in overeenstem- ming was met de overgelegde rekening van de P. Z. E. M., lag niet aan de commissie, want deze had op dat oogenblik geen andere ge- gevens als de 4500 van de kosten gebouw en, dat deze som ad 10 gedeeld door twee nooit meer bedroegen dan. f 225 en niet f 28,06 per maand. Ieder belangstellende lezer zal nu wel kunnen beseffen, w? a ram er over specificatie is gesproken. Ik heb dat schrijven van de P. Z. E. M. in de raadsvergadering .van 22 De cember j.l. besproken en mijne meening daar- omtrent gezegd. Ik zal dan op verder geschrijf van de P. Z. E. M. niet meer ingaan, jnaar. onverdroten voortgaan om, indien zich afwijkingen van wege de P. Z. E. M. of van wien. dan ook, voondoen, daartegen op te komen met al de kracht die in mij is. U, Mijnheer de Redacteur, nogmaals dank gebracht voor de mij verleende plaatsruimte. Uw dw. dn., ANT. DE BARKER, lid van de Gemeenteraad van Boschkauelle. OEFFELT. Dinsdagavond is een vlet, waarop een korporaal en 5 mariniers ge- zeten waren, bij een tocht voor de voedsel- voorziening, op een weidepaal gestooten en omgeslagen, De korporaal redde 4 manschappen doch werd daarna zelf door den stroom gegrepen en over 50 meter langs het pr kkeldraad gesleurd, waardoor hij vreeselijke wonden bekwam. De korporaal en een m irinier verdronken. Het water zakt hard en hedenavond zal de s'raatweg dro^g komen. Bij informatie bij den burgemeester van Oefelt deelde' deze aan ons bureau mede, dat hem van een ongeluk met het omslaan van een boot, waarbij een ko poraa! en een marinier zouden zijn omgekomen, niets bekend is. 'imsterdam, 6 Jacuari 2 our. Louden B rljjn Parijs Brussel Weenen (per 100 sch.) Bieden. iaten. 12,06a/4 1.2,06i/2 59,16 59.19 9,57 9,58 11,27 11,29 35,- 35,20 SCHEEPVAARTBEWEGING. Voor Ter Neuzen: 5 Jan. Oostenr. s.s. VOS- VADO PUTNIK, 16587 M3., kunstmest, An- tafangasta; Duitsch zeilsch. Obotrita, 4185 M3., kunstmest, Pachacamac. Voor Gent: 4 Jan.: Eng. s.s. Oaktoun, 1234 M3., kolen, Dysart; Lett. s,s. TURAIDA, 4543 M3., gem., Riga; Eng. s.s. FAIR HEAD, 3031 M3., gem., Ayr; Nederl. s.s. FRIDUIS, 1195 M3„ pekkolen, Shoreham; Fransch s.s. CAPT. COMMELIN, 5768 M3., pyriet, Nantes; Noorsch s.s. GUDRID, 3759 M3., pyriet, ThamshavnEng. s.s. CLAPHAM, 2160 M3., ledig. Llanelly Spiaansch s.s. ORDUNTE MENDI, 11185 M3., fosfaat, Tunis. 5 Jan. Eng. s.s. CHARLWOOD, 3417 M3.. ledig, Zeebrugge; Belg. s.s. NEPTUNE, 717 M3., ledi, Ostende. Van Ter Neuzen: 5 Jan. Eng. s.s. ORLOCK HE4.D. 4422 M3., restant, Antwerpen. Van Gent: 5 Jan. Eng. s.s. CRICHTOUN. 3184 M3., stukg., Leith; Lettisch s.s. KUL- DIGA, 5595 M3., ledig, Rotterdam; Eng. s.s. BINBROOK, 2047 M3., ledig, Goole; Eng. s.s. Illinois, 16687 M3., gem., Havre; Eng. s.s. STANLEY FORCE, 1658 M3.. kunstmest, Cork; Ital. s.s. CHIABRERA, 11500 M3., iizer, New Port: Eng. s.s. LUIMNACK, 3041 iM3., stukg., Waterfort; Eng. s.s. EMILIE DUN- FORT, 2720 MS., ijzer, Garstone. A. C. LENSEN'S STOOMVAART MAATSCHAPPIJ—TER NEUZEN. s.s. HELENA in lossing te Rosario. s.s. MAGDALENA in lossing te Se- villa. s.s. TERNEUZEN in lossing teCivita Vechia. Heden ontvingen wij bericht van het overlijden onzer innig ge- liefde Pleegtante, Mejuffrouw Wed. van'den heer Dirk Dekker Sr., in den ouderdom van ruim 80 jaren. A. M. KNOTTNERUS- Buijze. A. M. KNOTTNERUS. Heerenveen, 3 Januari 1926. De Heer en Mevrouw F. J. L. M. VAN WAESBERGHE betuigen hunnep har- telijken dank voor de bewijzen van belangstelling op 1 Januari j.l. ontvangen en bieden wederkeerig hunne beste heil- wenschen aan. Hulst, Januari 1926. De Heer en Mevrouw LOUIS VAN WAESBERGHE zeggen hartelijk dank voor de ontvangen gelukwenschen bij de wisseling des jaars en wenschen alien wederkeerig een gelukkig Nieuwjaar toe. Hulst, Januari 1926. to 7oomclon Zaterdag 9 Janisurl, n.m. uur, bij den IG {.ddaildSdlj heer LENSEN, caK „De Vlasbloem". to QJnicirii Zondag to Januari, v.m. half elf, in HS wiUIOMI het GEMEENTELIJK VERGADERLOKAAL teSluiskil. to Qac lion Qant Zondag to Januuri, n.m. half vijf, l«3 ¥<3H bij den heer P. DIERICKX, zaal Flora. SPREKER: Onderwerp Christendom en Soclaiisme. HET BESTUUR. en BOEKHANDEL. Balans-Qpruiming

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1926 | | pagina 3