SPORT. 6EMEN6DE BERICHTEN, Laatste Berichten. BURGERLIJKEN STAND. Handelsbsrichtiii. Buiten komende toeyen zij nog een oogenblik om, in zich zelf gekeerd, de rekening nog eens na te gaan. Dan, na accoordbevinding de portefeuille zorgvuldig opbergend of het bedrag volgens een tevoren opgemaakt plan verdeelend, bestijgen zij weer de fiets en pedal; eren in groepjes van twee, drie, druk redeneerend in de richting van hun home. Elk uur brengt nieuwe gezichten. maar t-l'histoire se repete, al naar gelang de wijzers van de klok een vroeger of later uur aanwijzen. Maar ditmaal is 'teen niet alledaagsch gezieht, dat plotseling voor het kantoor van den wisselaar van de fiets glrjdt. Voor het oog de gestalte van een zestien- jarigen kuaap, maar naar schatting, te oordeelen naar het uiterlijk der wezens- trekken, eenige jaren ouder. Zijn gezieht, zijn handen zijn verbrand van het zonnevuur, naar zijn kieeren te oordeelen heeft hij de wisselingen des weders aan den lijve ondervonden. Maar kwiek in zijn bewegingen enbeslist in zijn optreden. Toch is hij niet gehaast omnaarbinnen te komen. Hij werpt eerst een verkennenden blik naar binnen en vergewist zich, dat de laatste buitenkomende ook door geen anderen meer c-evolgd wordt. N u acht hij het oogenblik gunstig en met lenigen stap beent hij naar binnen tot voor de bank, waarop zoo pas papier van allerlei kleur van eigenaar verwisselde. Madame", en onder het spreken tast hjj al in den borstzak van zijn verweerd buisje, ykrijg ik astublief hiervoor Belgische frangen". En hij begint te tellen, zonder zooals anderen naar den koersteinformeeren: „Eene, tweee, driee, tot achte toe en daarna nog even in den zak van het „ondervest tastend. haalt hij nog eenige zilveren munt- stukken voor den dag en legt ze naast het bedrag, dat hij zoo pas op den „toog" gedeponeerd heeft. En Madame telt nog eens iver Zesentachtig vyftig vorscht zij op interpelleerenden toon. „Juust, Madame". Even een blik werpend in de baremetaf'el en dan klinkt het nit den mond van Madame: „zevenbonderd ien en tsestig twintig" en rits, rits, rits schuifelen de papiertjes over elkander tot het zuivere bedrag, aangevuld door de noodige pasmunt voor hem ligt. 'k Hen et al gezien Madame, 't ies juust gepast, oppert ons kereltje op vasten toon en temet worden de papiertjes in het smerige portefeu:lletje gestopt en het overige op- geborgen. C23 Ziede Madamekeda hen 'k nou deuze weeke verdiend met zichte, informeert ons ventje. 'k Hen de heule weeke elken dag veertien ure gewerk met de zichte en nu gao 'k naor huus. 'k Zou wel willen hen, da'k zoo'ne weeke of vier. vijf zoo kon deurgaon. AliaMadameke, tot volgende weeke zulle En rap als hjj gekomen is, bestijgt hij zijn stalen klepper om in den donker, zelfs zonder licht zijn home te bereiken, waar kg vast niet onwelkom zal ontvangen worden_ PHILIPPINE. In de Donderdag gehouden vergadering van stembevoegde ingelanden van de St. Pieterspolder is tot dijkgraaf gekozen de heer Cijr. Barbe, wethouder te Philippine. SINT JANSTEEN. Woensdagavond is in het Liefdehuis te Hulst, alwaar hij sedert enkele weken ter verpieging was opgenomen, overleden de Z. Eerw. heer W. F. Schets, tot voor 14 dagen pastoor onzer parochie. De overledene werd in 1863 tot priester gewijd en tot pastoor alhier benoemd in 1883, zoodat hij ruim 62 jaar priester was en ruim 42 jaar de pastorale bediening te St. Jansteen uitoefende. Hij was ridder in de Orde van Oranje-Nassau. In verband met de ter aardebestelling die volgens wensch van den overledene te St. Jansteen zou plaats hebben, werd het stoffelijk overschot Vrijdagavond naar hier overgebracht. In de dorpsstraat hing ten teeken van rouw van huis tot huis de vlaa halfstok, terwijl langs den weg naar de kerk breede rijen belang- steilenden waren opgesteld. Bij het begin van het dorp werd de rouwstoet ingehaald door den Z. Eerw. pastoor Preijers, met assistentie van de Weleerw. heeren kapelaans en den Eerw. heer E. Cammaert, benevens de zangers van het Koor en werd, onder het zingen van liturgische gezangen de overledene naar de kerk gevoerd. waar aan de paro- chianen gelegenheid werd gegeven aan hun oud-pastoor, die zooveel voor de pa rochie deed, nog een laatsten groet te brengen. In tegenwoordigheid van tal van ge- loovigen werden vervolgens nog eenige kerkelijke plechtigheden verricht. KOEWACHT. Vrijdag werd op het gemeentehuis al hier door Burg, en Weth. aanbesteed het bouwen van een veldwachterswoning. Voor het metselwerk hadden ingeschre- ven E. de Bruijne voort 1726,60: D. Man- nens voor f 1325 en E. van Mossevelde voor f 1195. Voor het binnenwerk door A. P. Geerards voor f 1290 en Ph. Baert voor f 1210. Voor smids- en loodgieters- werk M. van Nieulande voor f 250 en R. Baes voor f 227. Het werk is aan de laagste inschrijvets gegund. ZUIDDORPE. Op Zondag 2 Augustus 1925 ward door de duivenmaatschappij »Elk zjjn recht", gevestigd bij A. Hommel, een prijsvlucht gegeven "uit Moescron waaraan 70 duiven deelnamen. Ze werden gelost om 11.15 uar v.m Aankomst le duif was 12.21.42 ure n.m en had gevlogen met een snelheid van 1079.8 meter per minuut. Aankomst laatste duif was 12.31.38 ure n.m. en had gevlogen met een snelheid van 938.0 meter per minuut. Prijswiuners waren 1, 25, Al'e Thiron en 2, 3, 15, A. E. v Nieulande te Zuiddorpe 4, 22, 24, J. Thui, 5, Fr de Blok en 6, 8, Fl. de Bot te St Jansteen; 7, Jos. Gijsel te Zuddorpe 9, S. de Roeck te Westdorpe; 10, 16,12, C. Verdurmen, 11, Jos. v. Goethem, 13, Joh. de Kindt en 14, AF* Poppe te St. Jansteen; 17, 31, Alfr. de Coninck te Zuiddorpe; 18, 21, B. Zagers en 23, 33, Alph. v. Goethem te St. Jansteen 26, Abr. Hommel en 27, Fr. Baeteu te Zuiddorpe; 28, Aug. Verschelden te St. Jansteen29, Aug. de Moor te Zuiddorpe: 30, 32, Ach. Goossens te Koewacht34, Ph. v. Damme, 35, P. Bela- rt en overduif, A. E. v. Nieu lande te Zuiddorpe. BRESKENS. De bemanning van den hotter van den heer L. de Pagter, alhier wilde zich vrij- dagmorgen vroeg ter vischvangst bege- ven, toen bleekdat de hotter niet aanwezig was, terwijl men hem den von- -n avond als gewoon in de Visschers- iaven gemeerd had. Men ging direct den schipper, welke nog niet aanwezig was, waarschuwen; deze wist natuurlijk ner- gens van." Toen men tenslotte de an- ciere visschers wisten ook nergens van den Oosthavendam der Visschershaven atliep, zag men in de verte, ongeveer bij Slijkplaat den hotter met voile zeilen tegen den dijk vastzitten. Wat bleek nu? Een Oostenrijksche monteur, welke te Slijk plaat met zijn vrouw vertoefde en daar in een hok woonde, had met dezen mo- torbotter zee willen kiezen naar Enge- land. Hij was zeer bevaren en was alleen met zijn vrouw den hotter in alle stilte, voor de andere visschers op de haven kwamen, de haven uitgezeild en trachtte toen den motor aan te zetten. Dit is hem evenwel niet gelukt, en toen hij, door den stroom tot aan Slijkplaat gedreven, zag, dat zijn pogingen om Enaeland met dit schip te bereiken, zouden falen, heeft hij den botter den wal ingestuurd. Hij maakte met zijn vrouw van een luik als loopplank gebruik, om den wal te be reiken, met medenemen van het brood en boter der bemanning. Gelukkig heeft de botter geen schade bekomen. Het blijkt, dat de man reeds dagen lang met het plan heeft rondgeloopen, want aan enkele schippers had hij geinformeerd, wat nu wel de beste route naar Engeland zou zijn, terwijl hij voorzien was van water- kaarten, en ook verf aan boord had, inge- val hij op zee, bij het lezen van de num- mers van het schip. herkend en gesigna- leerd zou worden. Met de Prov. boot worden hier da- gelijks vele koeien naar Vlissingen ver- voerd. Zaterdagmorgen werd een dier beesten kwaad, doordat men hem een ring aangelegd had. Het gevolg was, dat het dier uit de macht zijner geleiders ont- vluchtte, en enkele straten doorholde, doch tenslotte op het Havenfort over de omheining in een weide sprong, waar hij kalmeerde. Alhoewel er eenige hachelijke oogenblikken waren. zijn er gelukkig geen ongelukken gebeurd. Zaterdagmiddag is tusschen Oost- burg en Waterlandkerkje een droevig on- geluk gebeurd. Een 10- en een 14-jarige jongen waren in een waterleiding aan het zwemmen, toen een der jongens, de 14jarige De H. uit Schoondijke, uit een schuitje in het water sprong en in de diep- te verdween. Het lOjarig jongentje sprong hem achterna, doch zonk eveneens. De vader van het laatste jongentje was in de nabijheid werkzaam en hoorde het geroep der kinderen, waarna hij filings naar de plaats des onheils toeliep. Het mocht hem gelukken zijn lOjarig zoontje te grijpen en op het droge te brengen. Daarna be- aaf hij zich weer te water naar de Hjarige De H. Toen hij deze qegrepen had, moest hij zelf ook door inmiddels toegeschotenen uit de leiding worden getrokken. Na be- proevina van kunstmatige ademhaling bleek, dat het lOjarig zoontje nog leefde, doch bij de Hjarige De H. waren de le- vensgeesten reeds geweken,. Dit ongeval is des te tragischer, daar de Hjarige De H. met zijn baas (een schilder) was mede- gegaan. maar, omdat het Zaterdagmiddag was, niet moest werken, en toen maar ging zwemmen. VOETBAL. Seriewedstrfiden te Zaamslag. Zaterdag speelde voor de seriewedstrijden te Zaamslag Z. E. C. van Ter Neuzen tegen Zaamslag welke Zaamslag won met 5—1. Met de rust was de stand 1—1. a. Axel 11 2 11-35-3 1,50 Terneuzen II 2 1 1 3 5-3 1,50 Zaamslag 3 11 13 8-6 1, Z. E. C. 3-1 21 4-10 0,33 Terneuzen I speelde gisteren een vriend- schappelijke wedstrijd tegen Etoil. Sport, van Gent. De uitslag was een 53 zege voor Terneuzen bij de rust was de stand 32 voor de gasten. LOOP DER BEVOLKING VAN TER NEUZEN. In de afgeloopen week hebben zich in deze gemeente gevestigd G. van den Neste, marechaussee, Nieuw- straat 37-39. van Zevenbergen. D. J. Beerens-Machielsen, zonder, Kerk hoflaan 23, van Schoondijke. C. de Feijter-De Jonge. zonder, Axelsche straat 26, van Oudelande. Jac. Pgpelink, landbouwersknecht, P 94, van Hoek. B. C. Seegers, zonder, wijk Q, van West dorpe. A. B de Coninck, onderwijzer, Van Steenbergenlaan 57, van Oostburg. Th. B. Dhanis, werkman, wijk Q, van Sas van Gent. D. Posthuma, hulploods, Grenulaan 3, van Harlingen. M. R. Bogaert, dienstbode, Rosegracht 7, van Hontenisse. A. F. de Bruijn, roefselaar, Steenkamp- laan 10, van Hulst. M. Klaassen, zonder, Noordstraat 54 van Leiden. Vertrokken J. v. Gemert. marechaussee, Nieuwstraat 37-39, naar Zevenoergen. L. L. W. E. Aspelslagh. loods, Grenulaan 3, naar Vlissingen. A. C. Rombaut, zonder, Nieuwstraat 40, naar Koewacht. S. Hollestelle, zonder, de Feijterstraat 1, ambtshalve, naar Halle. H. G. Kamerik, varensgezel, Kazerne- straat 31, ambtshalve, naar Amerika. M. J. W. Paltzer, stuwadoor, Stations- weg, ambtshalve nsar Gent (B). Jac. Dieleman, werkman, Baandijk 25, ambt-halve naar Amerika. P. Westerhof, leeraar R. H. B. S., Van Steenbergenlaan 17, naar Rotterdam. J. P. Scheele, landbouwer. P 34, naar Us. J. E. Federman, werkman, 0 193r, naar Axel. J. J. H. Smolenaers, fabrieksarbeider, wijk Q, naar Axel. P. Hamelink, kraanmachinist, Steenkamp- laan 13, naar Sas van Gent. °j H. M. Heijnes, hulp in de huishouding, B. Geillstraat 16, naar Southampton. R 0. A. Weijnen, sergeant politietroepen, Mart. Eijkestraat 14, naar Oirsbeek. DOOR DEN TREIN GEDOOD. Met den trein, die 3.21 uit Deventer naar Zwolle vertrekt, is, naar de Zw. Ct. meidt, een Lreurig ongeiuk gebeurd. Even voorbij Olst werd een jongen door den trein gegrepen, met het noodlottige ge volg, dat hij, hoewel de trein onmiddeliijk stopte, op slag werd gedood, en geheel vermorzeld onder de wagens vandaan ge- haaid werd. De trein ondervond door dit ongeval ongeveer 20 minuten vertraging. EEN VERKEERD SCHOT. Maandagavond zou, op verzoek van den landbouwer Olthof bij Zenderen, ge meente Borne, diens oude hond door den sub-prior van het Carmelieten-kiooster te Zenderen, pater Justinuss Meulenheld, worden doodgeschoten. Na het eerste schot was de hond nog niet dood, waarom de pater vermoedelijk het dier daarna een slag met de kolf van zijn geweer heeft gegeven. Hierdoor ging een schot af, dat den pater in het boven- been trof. Tengevoige van het hevige bloedverlies is de pater na korten tijd bezweken. MEER DAN ERGERLIJK. Dat de vereeniging voor dierenbescher- ming nog een taak heeft, bleek een dezer dagen bij een landbouwer te Teraard toen deze een door hem geleid paard, dat niet geheel naar zijn pijpen wilde dansen de hoeken van zijn bek open sneed om het op die manier beter in toom te kunnen houden, of liever: om het beter te kunnen martelen. Om een gelijke baloorigheid werd voor eenige weken hetzelfde paard gestraft door het zoo stijf mogelijk met den kop tegen den muur te binden, waar het den geheelen dag zonder voedsel aan zijn lot werd overgelaten. KIND IN EEN PUT GESTIKT. In de Vierde Vogelstraat te Amsterdam heeft een treurig ongeval plaats gehad. Eenige kinderen speelden in de nabijheid van een rioolputje, waarvan het deksel was afgehaald. Plotseling viel een kindje van twee jaar in het -smalle putje. Een jongentje van vijf jaar zag dat en waar- schuwde de moeder. Deze trok het wicht er uit. Het was bewusteloos, doch of- schoon pogingen werden aangewend om de levensgeesten op te wekken, mocht zulks niet baten. De dood is aan verstik- king ten gevolge van de rioolgassen te wijten. ZEDENMISDRIJVEN. Op last van den commissaris van politie is te Eindhoven de gehuwde fabrieksar beider v. P. gearresteerd wegens het ple- gen van zedenmisdrijven met zijn eigen kinderen. Een der kinderen, een minder- jarig meisje, was daarom de ouderlijke woning ontvlucht en had van een en an- der aangifte gedaan bij de politie. NOODLOTTIG ONGEVAL. Hedennamiddag ongeveer 4 uur reed de kantoorknecht van den Rjjks-Waterstaat, de heer J. D. Jansen, vermoedelijk door het in het ongerede komen van zijn stuur, met zijn rijwiel ter hoogte van de rolbrug in den middenkanaalarm. Een paar per- sonen die daar in de nabijheid waren, sprongen direct te water en hebben door duiken getracht hem te redden. Eerst na 12 minuten konden zij hem boven halen. Getracht werd om door kunst matige ademhaling het leven weer op te wekken doch het mocht helaas niet meer baten. De ongelukkige is 58 jaar oud. NOODWEER BOVEN NOORD-BRABANT. In den afgeloopen nacht brak er boven Noord-Brabant een ontzettend onweder los gepaard gaande met hevigen hagelslag. Omstreeks ;10 uur gisterenavond kwam uit de richting BeTgen op Zoom een onweder opzetten dat zich boven Roosendaal ontlastte Na een ijzingwekkende stilte, brak eensklaps de donder met ontzettende slagen los. De lucht was een vaurzee, de regen welke in stroomen neerv;el werd gevolgd door een hagelbui welke nog nimmer werd aan- schouwd. Er waren hagelsteenen bij grooter dan een kippenei. Het noodweer zou nog erger worden. Terwijl de hagels'eenen met ontzettende kracht neerkwamen ging de orkaan welke er woedde eensklaps over in een wervel- storm, die met de hagelsteenen allcs ver- nielde wat vernield kon worden. Honderdduizenden vensterruiten werden vernield. De stationsoverkapping werd over de geheele lengte vernield en in gruzele menten geslagen. Honderden broeikassen met hun inhoud werden door den storm opgenomen en overal heengeslingerd. Meer dan negen nonderd straatlantaarns werden vernield. Ook in Wouw en Oud Gastel heeft het noodweer ontzettend veel schade aangericht. In Wouw zijn het vooral het Raadhuis en ret Klooster die belangrijke schade hebben gekregen. In beide plaatsen zijn ook al de vensterzijden aan de windzijde vernield. Aan alle fabrieken en vele werkplaatsen is kolossale schade toegebracht, niet alleen in Roosendaal maar ook in de omliggende plaatsen. Voor zoover tot hiertoe bekend, zijn er geen persoonlijke ongelukken gebeurd. De materieele schade hoewel nog niet te over- zien wordt alleen voor Roosendaal op meer dan honderdduizend gulden geschat. (Nadruk ve/boden). TER NEUZEN. VERKOOPINGEN, AANBESTEDINGEM, UITVOERINGEN. ENS. 12 Augustus. Vergadering van ingelanden van den polder Oud-Westenrijk te Ter Neuzen. 13 Aug. Avondfeest in de Buiten-Societeit te Ter Neuzen, door het Muziekgezel- schap ,,De Vereenigde Werklieden" en de Zangvereeniging ,,Geduld Over- wint". 14 Augustus. Openbare verkooping bij toeslag van een Hofstede te Sluis. Notaris Van Mazijk. Openbare verkooping van een Woon- huis met toebehooren en Schuur te Zaamslag. Notaris Van der Moer. 15 Augustus. Festival te Ter Neuzen. 17 Augustus. Openbare verkooping van drie Woonhuizen, vruchten te velde, enz. te Koewacht. Notaris Dregmans. 18 Augustus. Aanbesteding van Lijnschilfers en Lijnkoeken te Oosterland. Vereeniging D. E. S. 19 Augustus. Vergadering Eerste Nederlandsche Cooperatieve Beetwortelsuikerfabriek Sas van Gent te Kloosterzande. 21 Augustus. Vergadering van aandeelhouders der N. V. IJzerhandel v./h. Gebr. Tazelaar te Ter Neuzen. 26 Augustus2 Septemebr. Tentoonstellina voor Handel en Nij- verheid te Ter bJeuzen. 3 September. Openbare verkooping van een netten inboedel te Ter Neuzen. Notaris Cal- lenfels. Rotterdam, 10 Aug. 1925. YEEMARKT. Aangevoe d werden 377 yette runderen 239 yette- en graskalveren, 172 schapen en lammeren en 840 yarkens. De noteering was als volgt: Koeien le kw. /1,175 tot /1,20; 2e kw. /1,125 tot /1,05; 3ekw. /0,95 tot /0.85. Ossen le kw. 1,15 tot 1,20 2e kw; 1,05 tot 1,3e kw. 0.90 tot /0.80; Kaberen le kw. /1,65 tot/1,85; 2ekw. 1.45 tot 1,25 3e kw. /1,10 tot 0,95Schapen le kw. 0,90 tot 0,95; 2e kw. 0,80 tot /0,70;3ekw 0,60 lot 0,50 Lammeren 1,05 tot 1,15 2e kw. tot Varkens le kw. 0,90 tot /0,95; 2e kw. 0,91 tot 0,888e kw. /0,84 tot 6,80 licht soort 0,74 tot 0,78. Yan ret yee en yette kaberen handel in alle kwaliteiten matig, met afwjjkende prjj- zen en redeljjken aanvoer schapen en lam meren handel en inyoer matigin yarkens was de handel redelijk, met prjjzen oyer het algemeen lager dan de yorige week en nog eenigszins terutfgaande. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. BINNEN LAN DSC HE GRANEN. Tarwe. nieuwe oogst, veer ruim aacge- boden, waarvan kwaliteit zeer uiteenloo- pend. Nadat begin rnarkt enkele van de beste partgtjes van 14,75 tot 15,25 waren uitgezocht, tegen die prijzen, moest verder worden afgfgeven voor 18,25 tot 13,75, Rogge 12,50 ut f 13,-. Gerst, chevalier, f 13,75 tot 14, Erwten, kleire groene, van kwaliteit zeer uiteenloopend, 14.— tot 18,Alies nieuw gewas. F1JNE ZADEN. Koolzaad 24,50 tot f 26,Karwj;- zaad - tot Kanariezaad 25,tot 27,Zonnebloempitten- zaad 17,50 tot f 18,50; Buitenlandsche Boekweit 14, VLAS. Aangevoerd Hollandsch Geel5700 KG./1,30 tot f 1 75. Blauw 300 KG., 1,65 tot Groningsch 2000 K.G. 1,35 tot f 1,65. Wit Groningsch 300 K.G. f 1.25. AARDAPPELEN. Wesilandsche zand 10 tot 12 cent. West- landsche poters 4 tot 5 cent. We3tlandscha klei 5 tot 8 cent per K G. Geldersche schoolmeesters /3,20 lot /3,60 Blauwpitten f 3,tot f 3,60. Eigenhei- mers 2,25 tot 2,40. Brielsche eigen- heimers f 3,— tot 3,50. Blauwe eigen- heimers 2,75 tot 3,25 per H.L. •AJUIN. Aanvoer middelmatig. Hollandsche 3 50 tot 3 70 per fcaal van 50 K.G. inclusief baal. E1EREN. Zeeuwsche en Overmaaseche dooreeu 7,25 tot 8,50. Hulst, 10 Aug. 1925 EIERVEIL1NG V. P. N. Aangevoerd 13500 stuks prijs 7,50 per 100 stuks. Amsterdam, 10 Augustus 2 uur. Londen 12,073/t 12,08t/4 Berlijn 59,24 Parjj's 11.60 ll,63i/2 Brussel 11.20 ll,23t/2 Weenen (per 100 sch.) 35,25 Yreemd Bankpapler. Duitsch 59,24 Fransch 11,60 Belgisch 11,20 ll,23i/2 Oostenrjjksch (per 100 sch.) 35,25 SCHEEPVAARTBEWEGING. 6 Aug. Deensch s.s. Sophie. 2675 M3., hout, van Haparanda voor Gent. Zweedsch s.s. Citos, 6010 M3., hout, van Kotka voor Gent. Zweedsch s.s. Glysboda, 691 M3., ledig, van Antwerpen voor Gent. Letl. s.s. Turaida, 4553 M3., gemengd, van Riga voor Gent. I tal. s.s. Apollo, 5290 M3., pyriet, van Fallonica voor Gent. Fransch s.s. Macon, 3013 M3., pijp- aarde, van Forient voor Gent. Eng. s.s. Crichtoun, 3184 M3., stukg. van Leith voor Gent. Eng. s.s. Ouse, 2841 M3., stukgoed. van Goole voor Gent. Eng. s.s. Falcon. 1910 M3., stukgoed, van Londen voor Gent. Eng. New Minster, 2736 M3., gemengd, van New-Castle voor Gent. Zweedsch s.s. Hafsten. 3573 M3., ledig, van Gent naar Kemi. Belg. s.s. Raymond, 598 M3., ledig, van Gent naar Ostende. Fransch s.s. Astree, 3025 M3., kolen, van Gent naar Bordeaux. FfSflSch s.s. Caennaise, 5725 M3., ko len, van Gent naar Dieppe. -* 7 Aug. i" Belg. sis. Rosa, 3121 M3., kolen, van Burnt Island voor Gent. Deensch s.s. Dorrit, 2388 M3., ledig, van Rouaan voor Gent. Eng. s.s. Afon Deffi. 2148 M3., ledig, van Londen voor Gent. Fransch s.s. Germinal, 5529 M3., ledig, van Havre voor Gent. Fransch. s.s. Armenier, 2587 M3., ledig, van Lorient voor Gent. Deensch s.s. Inger, 3438 M3., ledig, van Londen voor Sas van Gent. Eng. s.s. Dona Isabel, 2219 M3., kolen, van Honess voor Gent. Fransch s.s. Orleans, 7693 M3., ledig, van Rouaan voor Gent. Amerik. s.s. Fr. M. Kellogg, 20169 M3., van Hamburg voor Selzaete. Eng. s.s. Tringa, 5461 M3., stukgoed. van Gent naar Belfast. Zweedsch s.s. Glysboda. 691 M3., fos- faat, van Gent naar Westervick. A. C. LENSEN'S STOOMVAART- MAATSCHAPPIJ—TER NEUZEN. s.s. HELENA van Miramichi naar Li merick vertrok 6 dezer van Syd- ney. s.s. MAGDALENA vertrok 5 dezer van Rosario naar St. Vincent voor orders. s.s. TERNEUZEN in lossing te Ant werpen. a 3 doelp. - J! S O >- 3 V. t. -3 Huwelijks-aangiften. 7 Aug. Jakob Wisse, oud 21 j., jm., en Pieternella Dekker, oud 25 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 5 Aug. Jozias Anthonij liarte, oud 25 j,, jm en Elisabeth Dooms, oud 22 j., jd. 6 Aug. Albertns Sophias Jacobus Tazelaar, oud 29 j., jm. en Amelia Aiida van Aerde, oud 30 j., jd. Cornelis de Smidt, oud 21 j jm.enJanneke Adriana van de Velde, oud 19 j., jd. Pieter Hame link, oud 28 j., jm. eu Adriana Janna Scheele, oud 24 j jd. Gerard Nicolaas Wieland, oud 32 j., jm. en Cornelia Janna de Smit, oud 27 j., jd. Geboorten. 2 Aug. Jan Thomas, z. van Francois van Es en van Pieternella Teuntje Bruggeman. Willem Pieter, z. van Willem Johannes van Leuven en van Pietertje Grimvis. Cornelis, i. van Cornelis an der Have en van Jacomina Verschelling. 5 Aug. Ivonna Melanie, d. van Leonardus Antonius Huhertus de Vos en van Julma Veneranda van Aerde. Daniel, z. van Maria Cornelia Hamelink. 6 Aug. Maria Catharina, d. van Pieter Adriaan Haak en van Anna Maria Eekhout. Daniel, z. van Francois Cornelis Kaan en van Elisabeth Bareman. 8 Aug. Pieter, z. van Levinus Michielsen en van Pieternella Magda- lena Geelhoed. Foster's Maagpillen regelen de lever eii wekken de maag op. Zij genezen verstopping slechte spijsvertering, maagpijn en ga'zucht. Houdt uw gestel in orde uw geest helder en uw lichaam flink door nu en dan een dosia Foster's Maagpillen te gebruiken. Prijs per flacon van vijftig versuikerde pillen /0.65; :n apotheken en drogistzaken. Te Ter Neuzen b? de Firma A. van OverbeekeUeunis. 9 ViaMlkotPiciii Bicden. Laten.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1925 | | pagina 3