ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. LotingyoorflenDionstpliciit No 7787. Maandag 20 Juli 19*25 65' Jaargtmg. DE INDRINGER r: RAADSVERGADERING. FEtTILLETOK. BiNNEKLANS. BUITEN LAND. nn^ifriaPyTPnOflC. Voor binnen Ter Neuzen f 1,40 per 3 maa'nden Voor buiten Ter Neuzen fr. per post f 1,80 per 3 maanden Bij vopruitbetaling fr per post £6,60 perjaar ABO^IriEmfc.NTSPriiJS: Voor Ned. Indie en Amerika /2,70 per 3 maanden Voor 't overig buitenland /3,35 per 3 maanden Abonnemer.ten voor't buitenland allden bij vooruitbetahng. De Burgemees'er ran 1 ER NEUZEN maakt bekend, d-vf de toting voor de linhting von 1926 Wie aan de toting daelnamen. De ingeechrevenen, die aan de loting moeten deetnemea, wovden uitgenoo »igd om tijdig op de aangegeven plaats aanwezig te zijn. Wijzs van loting. Bezwaren tegen da toting. Bezwaren, niet ingericht of niet in geleverd op de hier aangegeven wijze, kunnen geen gevolg hebben. Uit het Engelsch van .Harold Bindloss. o 49) (Vervolg). Verder werd er geen woord over de quaestie gerept; maar toen zijn gasten weggereden waren, ging Witham lang- zaam, met strak gezicht, naar zijn werk terug. Het was niet de eerste keer, dat hij een oogenblik als dit op Silverdale door- gemaakt had; hij beet zich op de lippen bij t weer doorleven van de vernedering ervan. A1 zijn excuses, zoo overtuigend wanneer hij alleen was, werden volko- men waardeloos, leken zelfs op moedwil- lig zelfbedrog, wanneer hij hetgeen hij ge- daan had en nog deed, door de oogen van beide vrouwen beschouwde. Het begon al donker te worden, toen hij na een dag van hard werken, naar zijn boerderij terugkeerde. Onder de kleine luifel bleef hij even staan, om den donke- ren rechthoek omgeploegd land nog eens voor 't laatst te inspecteeren. Hij voelde het als een zekerheid, dat zijn onderne- ming slagen zou en gedurende de maan den die er nog verloopen moesten. zou 't bestieren van de boerderij door t vol- maakte van de hulpmiddelen, die hem ten dienste stonden. een ongekend genot voor hem zijn, maar tegelijk wist hij, dat hij op het hoootepunt van zijn succes van zijn liefsten wensch afstand zou moeten doen en telkens wanneer hii Maud Barrington weer ontmoet had. vroeg hij zich met crooten twijfel af of hii dan nog de kracht daartog^ou hebben! JULIANA ALS KAMPEERST-ER Aan de halte Asselt arriveerde Vrijdag- middag 3.44 dertig jonge dames, onder wie Prinses Juliana als deelneemster aan het Meisjeskamp 0. C. E. B. O. Zij veisden derde klasse te Asselt stond een autobus van de gemeente gereed om twintig naar de harakken bij het Aardhuis te vervoeren de auderen volgden per rijwiel. De weg van het Aardhuis naar den Amersfoortschen straatweg is gedurende het kampenement voor het verkeer gesloten. DE KABINETSCR1S1S. De Stand, besluit een driestar aldus uZijn wij wel ingelicht, dan ligt het in het voornemen van den heer Colijn eerst een werkprogram voor het nieuwe kabinet aan het oordeel der 3 rechtsche fracties te onderwerpen. Om. als hierop overeen- stemming verkregen wordt, eerst daarna personen /uit te noodigen tot het bezetten der ministerieele posten". NEDERLANDSCB LANDBOUW COMITE. Het Kouinklijk Nederlandsch Landbouw- Comite heeft zich tot de Koningin gewend met een adres, waarin het verblaart van meening te zijn, dat bij de toekomstige indeeling van de departementen van alge- meen bestuur het gewenscht zou zijn, dat de landbouw niet meer zal worden ortder- gebracht hij een departement van admini stratieven aard, zooals thans tothetnadeel van den landbouw het geval is docb dat het daarentegen ten zeerste gewenscht zou zijn, wederom een ministerie van landbouw in te stellen, tezamen met de andere takken van volksweivaart, als nijverheid en handel, zooals voor 1922 het geval was en waarbij een afzonderlijke en zelfstandige directie aan den landbouw staat. AFVL0EI1NG OPGESCHORT. Men meldt, dat de aangezegde afvloeiing van de in 1865 geboren hoogere ambtenaren bij de posterijen en de telegrafie voorloopig niet zal worden uitgevoerd. DE R. K. STAATSPARTIJ. Naar de U. Ort. bericht zou mr. baron van Wijnbergen niet in aanmerking wenschen te komen voor een herbenoem ng als voorzitter van den Algem Bond van R.-K. Rijkskieskringorganisaties. DE BEZUIN1G1NGSC0MMI3SIE. Het i/Hbl" verneemt omtrent de reor- ganisatie van de bezuinigingscommissie dat voor het lidmaatschap zijn uitgenoodigd verschilleude handelsmenschen, vertegen woordigers van groote handelshuizen. De nieuwe commissie zal een gansch andere opdracht hebben Was de commissie onder voorzitterschap van mr. P. Rink gebonden aan een onderzoek naar de inrichting en de werkwijze der departementen, onder generaal Pop zal zij hebben te adciseeren over de mogelijkheid van versobering van den geheelen staatsdienst. Toen hij naar binnen ging, kwam de man, die voor zijn daglooners kookte, hem tegemoet. ,,D'r zit binnen iemand op u te wach- ten zeide hij. ,Hij wou me niet zeggen wat hij hier kwam doen, heeft zich mid den voor de tafel neergeplant en is, zon- der een woord te zeggen, aan uw sigaren begonnen. Moest ook wat te drinken heb ben en lachte me gewoon uit. toen ik met de cider aankwam." 't Was bijna volkomen donker in de kamer, toen Witham de deur opendeed. Op den drempel bleef hij staan en tuurde naar zijn bezoeker, die er blijkbaar niet aan dacht op te staan. maar hem van zijn plaats aan de tafel rustig zat aan te kijken lets in ziin houding kwam Witham bekend voor. maar zijn gezicht kon hij het eerste oogenblik niet onderscheiden. Snel deed hij de deur achter zich dicht en kwam een paar schreden de kamer in. Toen opeens bleef hij weer staan; zoo. zonder een woord te spreken, keken ze elkaar een poosje aan. Witham's stem, heel rustiq en effen. was het eerste geluid. dat de stil- te verbrak. ..Wat beteekent je k.omst hier?" vroea hij- Een eiqenaardige vraag in mijn eigen huis," antwoordde de ander. licht- spottend. .Je schijnt niet bepaald hlii met miin wederopstandina te ziin." Witham ging zitten en stak een si- qaar on. ..Daar qaat het op het ooqen- blik niet om. Tk heb je gevraaqd. wat je hier komt doen." ..Niet veel op het oogenblik!" ant woordde Courthorne sarcastisch. ..Niet? dan wat contanten halen om behoorliiker te kunnen 1even. dan ik tot dusver ge- daan heb." ,,'t Is je niet voorsroedig qeaaan? rnef een onderzoekenden blik. bekeek Witham POSTCHEQUE- EJN GIRODIENST. Gedurende de maand Juni werden ge- opend 1262 nieuwe rekeningen, zoodat het aantal steeg tot 109,552. In 365.619 stortingen werd ontvangen 63.615.957, terwijl werden uitbetaald 101.061 cheques tot een bedrag van f 36 349.067. - Bijschrij vingen waren er 862 987 tot een bedrag van 316.916 7 1 en afschrij vingen 549.330 tot een bedrag van 291.229.773. Van deze bedragen werden in giro af- en bijgeschreven f 253.774 232. Het gezamenlijk tegoed, dat eind Mei /322 967.452 bedroeg, was eind Juni ge- stegen tot f 348 631.933. DE BELG1SCHE JEUGD EN ONSL AND. Men schrijft aan de Telegraaf De heer W. Kloeke, oud-hoofd eener school te Haarlem heeft daartoe in de gelegenlieid gesteld door de VereenigiDg „Nederland in den Vreemde" een groot aantal onderwiisinricbtingen in Belgie bezoc t en daar, dank zij de medewerking van Hollandsche en Beigische autoriteiten, gesproken over ons land ons volk en onze taal. De vele waardeerende brieven door den heer Kloeke ontvangen, zijn het bewijs, dat hij er in geslaagd is belangstelling en waardeering voor ons land en volk bij de jonge Belgen te wekken. Hij mocht bovendien de voldoening smaken, den officieelen dank t>' oogsten van den Neder- landschen Minister van 0., K. en W. EEN INCIDENT MET DEN KON IN K- LIJKEN TRE1N TE BENTHEIM. De Twentsche Courant meldt Toen voor enkele weken ons Kouinklijk Huis Bentheim passe°rde op weg Daar Mecklenburg, eischte de Duitsche Grenscom mi-saris aldaar, ondersteund door een paar Schupo's, toegang tot de Koninklijke rijtui- gen, teneinde v^n de ledeu van het Vorste- lijk Huis de passen te onderzoeken. De chef van de Nej.er) Passencontrole, de le luitenant Tielens, weigerde den Grenscommissaris den toegang. De Grens- commissaris eischte nadrukkelijk den toe- gang. omdat hij dienaangaande geen bij zondere instructies ontvangen had. Nog na drukkelijker en gemotiveerd echter weigerde de heer Tielens, hetgeen tot eenige inci- denteele uitingen aanleiding gaf. De heer Tielens gaf te kennen, dat de Grenscom- missaris de Koninklijke rijtuigen kon doen afhaken, maar loegang zou onder geen voorwaarden gegeven worden. Tenslotte zwichtte de Grenscommissaris voor het kraclitig verzet en kon de Kon. trein ongehinderd doorgaan Naar wij vernemen kan een en ander alleen een verplaatsing van den betrokken Grens commissaris tengevolge moeten hebben PREDIKANTSOPLEIDING. Het 2e Kamerlid ds G H. Kersten, die het pleit voert voor een eigen Theo- logische school voor de predikanten der Geref. gemeenten, heeft voor dit doel een belangrijk bedrag ingezameld, dat de Syno- de aanvaard heeft, daarmede voor de idee van eigen opleiding svmpathie uitsprekend. zijn bezoeker van t hoofd tot de voeten. ,,Neen, niet bepaald antwoordde Courthorne met nog iets meer sarcasme. ,,De quaestie is deze... ais Lance Cour thorne was ik wel in staat, om behoorlijk in mijn onderhoud te voorzien, maar een nieuw jachtterrein en dan nog onder een anderen naam... dat is in mijn geval fa- taal, gewoonweg fataal!" ,,Wel," antwoordde Witham strak, ,,ais de zaak zoo staat, geloof ik, dat ik beter doe weg te gaan dan hier te blijven, overgeleverd aan de genade van jou. Wat mijn gevoel aangaat, vecht ik liever, geef ik me liever aan de marechaussee's over, dan dat ik ja. neen en dank-je tegen een man van jouw soort zou moeten zeggen." Courthorne schudde het hoofd. ..Gaat niet ik heb de zaak te goed in elkaar gezet ze zouden geen oogenblik aar- zelen om je te veroordeelen: Maar daar gaat het niet om en wat t andere be- treft onredelijk zui je me niet vinden. Hier op Silverdale blijven ik zou 't niet willen; de boerderij verkoopen is op't oogenblik onmogelijk. dat weet je zelf waarschijnlijk 't beste en 'm verhuren... waar zou ik een pachter vinden, die meer verstand van het bedrijf en meer hart voor de zaak had dan jij? Daarom zou het van een politiek standpunt bui- tengewoon onverstandig zijn. om je te veel te aderlaten. Maar een duizend dol lar moet ik hebben. Die komen me toe." Witham gaf niet dadelijk antwoord. Hij vocht tegen het gevoel van intensen haat en watitrouwen dat het plotselinge weerzien van zijn dubbelganger in hem wakker gemaakt had: eindelijk won net verlangen om het resultaat van ziin zaaieu te zien. het van alle andere gevoelens. ..Tk zal je ze geven. op een conditie... dat ie wegoaat en weqbliift tot de oonst binnen is. Daarna zal ik ie vraqer S ndsdien vioeien de g ften trager> en ds. Kersten ontbreekt nog e^n bedrag van f'5000. Hp deelt nu echter mede, dat hem, g^zien de lezwaren die zijn po- gen in eigen kring ontmoet, den moed ontbreekt, deze zaak nog langer te be- pleiten. (Ned.) DE TOESTAND. De maatregelen ter ontruiming van het j Ruhrgebied door de Fransche en Belgi- j sche troepen zijn in vollen gang. Binnen - enkele dagen reeds zullen de geallieerde troepen het Westfaalsch gedeelte van het industriegebied hebben verlaten. En de ontruiming van het geheele gebied zou op 31 Juli voftooid zijn. L,oo zou dan nog schrijft het Hbl. voor afloop van den te Londen vastgestelden termijn deze ontrui ming zijn geschied. En aan het Duitsche volk zal een bewijs zijn geleverd van de juistheid van de indertijd door Marx en Stresemann gevoerde politiek, die de tot standkoming van de overeenkomst van Londen mogelijk maakte. Natuurlijk is dit een tegenvaller voor de uiterst rechtsche elementen in Duitsch- land, die steeds den twijfel aan de op- rechtheid van de geallieerde toezeggingen lcvendig hebben trachten te houden en die ook nu nog bezig zijn om het wantrouwen gaande te houden. Vandaar dan ook, dat er nu vooral na- druk op wordt gelegd. dat omtrent de drie z.g. ..sanktiesteden," Dusseldorf. Duis- burg en Ruhrort, die, zooals men zich wel- licht zal herinneren, lang voordat het eigenlijke Ruhrgebied op last van den heer Poincare werd bezet, Fransch-Belgische garnizoenen kregen. nog geen beslissing is genomen en over de ontruiming van deze steden nog onderhandelingen wor den gevoerd. In' officieele Duitsche kringen echter schijnt men er niet aan te twijfelen. dat ook in deze quaestie een bevrediqende rege- ling verkregen zal worden. Blijkens een artikel immers in de officieuze ..Deutsche diplomatisch-politike Korrespondenz- stelt men zich te Berlijn op het standpunt dat te Londen ook omtrent de ontruiming van deze drie, nog onder Briand, bezette steden een beslissing is gevallen. In het memorandum, dat de Duitsche deleaatie op 26 Aug. 1924 aan de Fransche en Bel- gische minister-presidenten heeft over- handigd, wordt geconstateerd, dat deze ministers namens hun regeeringen de verklaring hebben afgelegd, dat zij zic van hun kant niet er tegen zouden ver- zetten, dat de in het voorjaar van 1921 bezette steden aan den rechter-Rijnoever tegelijk met het Ruhrgebied zullen worden ontruimd. Daar de Britsche minister- president, MacDonald, op 19 Aug. aan den Duitschen Rijkskanselier verklaarde. dat naar de meening der Britsche regee- ring de redenen, die indertijd de bezetting van die steden schenen te rechtvaardigen, vervallen zijn en een ontruiming dus ge wenscht is, zou er geen enkele aanleiding meer zijn om de bezetting te handhaven. De andere geallieerden Italie en Japan immers zijn bij deze bezetting niet be trokken noch belanghebbend, en onder de geallieerden zouden dus geen besprekin- gen, althans geen langdurige. meer noodig zijn. Een spoedige, en voor Duitschland te komen en moeten we verder zien. Ais je in dien tusschentijd hier durft komen of de menschen een denkbeeid van den waren stand van zaken durft geven, lossen we ons meeningsverschil op een meer afdoende manier op of ik geef me bij de politie aan.' Courthorne 'knikte spottend. ..Dat is flink gesproken," zeide hij. t Prettige met jou is, dat je altijd precies weet waar je aan toe bent. En ben je nu absoluut niet benieuwd naar de manier waarop ik en aan de Beredene, en aan de rivier ont- snapt ben?" ,.Neen, absoluut niet." antwoordde Witham kort. ..Zakelijk hebben we met elkaar te spreken, daar is niets aan te doen, maar verder wensch ik niets met je te maken te hebben." Courthorne begon te lachen. Je maakt iemand het doen,' alsof hij je niet begrijpt, niet makkelijk, maar de beleedigde spelen, terwijl ik je ondertusschen allergenadigst voor me laat werken. zou eveneens onzin zijn. Maar ondanks je vriendelijkheid zou ik toch wel graag willen weten. of je met mijn geachte familieleden nogal kunt op- schieten. Ze hebben me verteld. dat een van hen ten opzichte van je. al n weinig nader komt. en voor het geval dat Miss Barrington zoo onverstandiq geweest is. geef ik, anders zou het zoo'n teleurstel- ling voor je worden." Witham stond op en ging met zijn rug tegen de deur staan. ..Je hebt mijn voor waarden gehoord. maar als je het waagt om dien naam in verband met mii nogeens te noemenTzul je tot de ontdekkinq komen dat ik er meer voor voel om alles wat ik je schuldig ben op een eenigszins andere manier af te betalen." Courthorne bleef hem brutaal-kalm aankijken, maar voordat hij kon antwoor- gunstige beslissing is dus waarschijnlijk wel te yerwachten. En blijft dan alleen de quaestie van de ontruiming van oe Keulsche zone, die in verband is gebracht met het bewapenings- vraagstukwaaromtrent in den laat- sten tijd een volkomen stilzwijgen blijft bewaard. In Duitschland echter mag men zich verheugen, dat de nieuwe politiek althans al een eerste en wezenlijk resultaat heeft opgeleverd: de bevrijding van het Ruhr gebied. BELGIe. De vergoeding voor de Kamerleden. De socialistische groep in het parlement heeft besprekingen gehouden, o.m. over de parlementaire vergoeding. Zij vond de huidige vergoeding van 12.000 francs te laag en zal een voorstel indienen om 3000 frs. duurtetoeslag te geven. HET SCHELDE-REGIME. In de Belgische Kamer heeft de afge- vaardigde voor Antwerpen, Franck, het woord gevoerd over het regime van de Schelde. Hij zeide te wiiien spreken over de organisatie van de diensten van de Scnelde en verklaarde o.a. het volgende; Ongeveer een jaar geleden heeft er een ernsnge- verzanding plaats genad van de Scheldedoorgangen bij Bath. Het is dui- delijk gebleken, dat de organisatie van de Schelde-diensten niet was wat zij behoor- de te zijn. Dit groote nationaal belang ressorteert voor een deel onder het mini sterie van Publieke Werken, terwijl soms nog het ministerie van Buitenlandsche Zaken tusschenbeide moet komen. Wanneer een beslissing van drie depar tementen afhangt, bestaat er groote kans, dat zij op zich laat wachten. Als het er om gaat de Schelde af te bakenen be- hoort dit tot de bevoegdheid van het departement van Marine, •maar als door peilingen moet worden vastgestelo, waar de bakens uitgezet moeten worden, is dit de taak van Openbare W^erken. En dit is maar een voorbeeld. De dienst van het loodswezen is weer een andere dan die welke belast is met het onderhoud der door*aarten. Dergelijke tegenstellingen kunnen niet langer voortduren, zij kunnen slechts leiden tot twijfel, uitstel en wrij- ving. Er is nog een bezwaar tegen de tegen- woordige organisatie: dat is, dat een dienst als die van de Schelde, en meer in het bij- zonder, alles wat betrekking heeft op den hydrografischen dienst, specialisten ver- eischt." In Belgie hebben we die specialis ten bijna niet.' Ons ontbreken hydrogra- fen. Ons corps ingenieurs van Openbare Werken is eerste' klasse, maar de inge nieurs van den Scheldedienst blijven maar tijdelijk in dien dienst. In plaats van er eenige jaren te verblijven, moesten zij er voorgoed blijven, en hun carriere maken, en er zich in specialiseeren. De qevolqtrekking is dus. dat het nood- zakelijk is den Sche'ldedienst te reorgani- seeren, Het is een nationaal belang, en het is ook een financieel belang. De ver zanding van de doorgangen bij Bath heeft den Staat de kleinigheid van 18 millioen francs gekost. Door het vorige kabinet was een com missie benoemd. Zij heeft echter geen eindrapport uitgebracht. Ik dring er daar om bij de nieuwe ministers op aan. dat zij het werk van de reoroanisatie van de den, werd de deur van den buitgnkant af opengedaan door den ,,huip in de iiuis- houding". „Brigadier Stimson en en marechaussee om u te spreken kondigde hij aan. Witham keek Courthorne aan; als ant woord haalde deze nochalant zijn schou- ders op. „Dat genoegen heb je niet aan mij te danken. Waarschijnlijk toevallig, maar Stimson kent me, beter daarom als ze ons niet samen zien. Wat zou je van vijftienhonderd dollar zeggen? „Neen", beslisft Witham. ..Blijf dan maar, als je dat wilt." Courthorne schudde langzaam net hoofd. „Neen, dank je. Maar ik maak je m'n compliment, je doet t kranig! Nog juist bijtijds slipte hij door de ach- terdeur weg; het volgende oogenblik kwam de rijzige fiquur van den grijzen brigadier binnen. Toen hij Witham zag bleef hij plotseling staan en keek hem aan. Dit is weer voor 't eerst, dat ik u na mijn overpiaatsing hierheen ontmoet, mr. Courthorne. zeide hij. Merkwaardig. zooveel u me aan den man doet denkeiu met wien ik. ginds te maken gehad heb." Witham beqon te lachen. „Dat's met bepaald een complimentje, brigadier. Wel". zeide de man. ,,er is verschil, als ik goed kijk. Maar laat me een? even nadenken. hoeveel keer heb ik u ontmoet een of tweemaal in Alberta, is t niet- Schijnbaar stond hij ernstia na te den- ken. maar Witham was op zijn hoede. ..Wel wat meer keeren, geloof ik maar u heeft me nooit iets positiefs fen laste kunnen leggen. En nu. heel in gemoede. dit brioadier; de tijden ziin veranderd. en uw chefs zijn met ons. Silverda>scheko- lonisten goede maatjes we beqr-men^ (Wordt vervolqd.) TER NEUZENSCHE CO U RANT. De Burgemeester der gemeente TER NEUZEN H.haht bekend, dat eene Openbare Vevgadering van den Gemeenterand is belegd tegen Woetisdag den 22 Juli a.S., des namiddags 3 uur. er NenzeL, den 17 uli 1925. De Burgemeester voornoeiud, .1. HUIZINGA voor deze gemeente zal plaats hebben te iER NFUZEN in het gemeentehuis op DIN-iDAG. den 11 AUGUSTUS 1925, des namiddags te TWEE UUR. Aan de loting liemen deel alle voor de licliting ingesclireven personen, met uitzondering van lien, omtrent wie voor den dag van aanvang der loting blijkt, dat zij o bij onherroepelijk gevvorden uitspraak voorgoed ongeschikt verklaard of uitgesloten zijn b. zijn oVcrleden; c. hebben opgehouden Nederlander te wezen en ook geen ingezetene te zijn d. als niet Nederlander hebben opgehouden inge zetene je zijn e als ingezetene. niet-Nederlander, behooren tot een Staat, waar de Nederlanders niet aan verplichten kriigsdienst zijn onderworpen of waar ten aanzien van den dienstplieht het beginsel van wederkeerig- heid is aangenoinen; terecht in een andere gemeente zijn mge- schreven. De loting geschiedt ten overstaan van den Lotings- cominissaris. De ingesehrevenen worden in de volg- orde van het alpbabetisub register opgeroepen, om zeif een nummer te trekken. Blijkt niet, dat de opgeroepen ingesclirevene aanwezig is. of isdezc buiten staat of onwillig een nuininer te trekken, dan wordt de wettige vertegenwoordiger opgeroepen. Blijkt ciatjde ingesehrevene of de wettige vertegenwoor- diger aanwezig is ot zijn zij, voor zoover aanwezig, buiten staat of onwillig een numrper te trekken, of acht de lotingscommi saris bet niet aannemelijk, dat de verscbijnende persoon de opgeroepene is, uan ge schiedt het trekken door den burgemeester. het lid van den gemeenteraad of den ambtenaar der gemeente, bij de loting tegeinvoordig. Het lotingsbiljet wordt alsdan bewaard ter secretarie van de gemeente, voor welke geloot werd. Aldaar kan de loteling bet biljet binnen brie maanden na de trekking afhalen of doen afhalen. Door belanghebbende iotelingen of door hun wettigen vertegenwoordiger kunnen tegen de wijze, waarop de loting is geschied, bezwaren worden iuge- bracht. Het bezwaarschrift kan op ongezegeld papier worden gesteld, het moet, met redenen omkieed zijn en binnen lien dxgente rekenen van den dag, waarop de loting is afgeloopen, tegen bewijs van ontvangst worden ingeleverd bij den Burgemeester. Deze zendt het ter beslissing aan den commissaris der Koningin. Van de uitspraak van den Commissaris der Koningin zal een afschrift ter gemeenteseeretai ie gedurende tien dagen ter inzage worden gelegd, waarvan epenbnre kennisgeving zal geschieden. Het ter image leggen van dat afschrift zal tevens bij persoonlijke kennisgeving worden bekend gemaakt aan hen, die de bezwaren inbrachten. Ter Neuzen, 20 Juli 1925. De Burgemeester voornoeind J. HUIZINGA. III 1.11II I I IF 7 O

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1925 | | pagina 1