J Thermometers. Biergistpillen CONCERT en BAL op Zondag 5 Juli. advertentiEn A«j PREDIKBEURTEN. 8EHENIDE 8EBICHTEN. op Zaterdag 4 Juli. - Begin 5 uur, INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. I net gratis BESSENSAUS een Heer/yh DessertJ AXEL. De vice-president van den Raad van State, voorzitter der afd. voor de geschil- len van bestuur, roept in de St. Crt. van i ]uli op de onbekende belanghebbenden i. z. van het beroep, ingesteld door 't gemeente- bestuur van Axel tegen het besluit van Ged. Staten van Zeeland van 27 Maart 1925 waarbii goedkeuring is onthouden aan de door dat gemeentebestuur met de *N. V. Prov. Zeeuwsche Electriciteits Maatschappij aesloten overeenkpmst voor levering van electrischen stroom. Ned. Herv. Kerk. Zaterdag 4 Juli 1925. Zmdaq 5 Juli 1925. RECHTSZAKEN. DIEFSTAL COR EEN MARECHAUSSEE. Gisteren heeft voor het Hoog Militair Gerechtshof te Den Haag terecht gestaan de 24jarige J. S., marechaussee te paard 2e klasse van de le divis'e van de Eon. Marechaussee, thans te 's Hertogenbosch, door den Krijgsraad te 's Hertogenbosch vrijgesproken van den hem ten laste ge- legden diefstal van een bankbiljet van 100, gepleegd op 11 Maart j.l. te Ylissingen ten nadeele van een collega. Beklaagde is op genoemden datum te Vlissingen ge- weest ter gelegenheid van de nitreiking van een medaille aan een opperwachtmeester. Hij zou toen uit een kast in een der kamers der marechaussee-kazerne een bank biljet van 100 hebben weggenomen. Bekl. ontkende Uit het getuigenverhoor bleek, dat bekl. na bet uitreiken der medaille met een wachtmeester is weggegaan. Bekl. is toen een kiosk binnengegaan om S'garen te koopen. De wachtmeester bleef op bekl. staan wachten, maar zag dat bekl. uit de kiosk g> komen, lit cafe van het Hot 1 Zeeland binnenging. Hij heeft toen niet langer gewacbt, maar is doorgeloopen. Bekl. ontkende dat hij in het cafe is geweest. De wachtmeester daarentegen hield vol zich daaromtrent niet te kunnen vergissen. Dit is om ongeveer kwart over zes des namiddags geweest. De eigenaar van het cafe, de heerSmits, de. lie mede, dat den lien Maart trsschen kwart over zes en halfzeven een mare- chanss'e in zijn zaak is geweest. Deze heeft eenige vertering gemaakt en bij het betalen een bankbiljet van 100 gewisseld, Cetuige herkende in den bekl. pertinent den marechaussee, die in zijn zaak is ge weest. De advocsat fiscaal. mr. el Camps achtte de viijspraak, waar er veie overtuigende verwijzingen zijn voor bekl.'s schuld, ten onrechte gewezen. De houding van den ekldie hardnekkig ontkent. zelfs d efeiten, welke onomstootelijk vaststaan, geeft even- e s veel te den ken. Spr. eischte 8 maanden gevangenisstraf tegen den bekl. met ontslag nit den mili tairen dienst. DOOR EEN AUTOBUS DOOUGEREDEN Dinsdagavotid liep een 6-jarig knaapje, wonende inde Pupillf nstraar, op den N .euwen Binnenweg piotseling acbter een stilstasndeu postwagen vandaan. Op dat oogenblikna- derde van den anderen kant een groote autobus van den dinst Rotterdam Vlaar- dingen. De chauffeur van deze bus trachtte nog door rem men een aanrijding te voor- komen, doch dit bleek onmogelijk, hoewel de bus met matige vaart reed. Het ventje geraakte onder de bus en kreeg een der wielen o-er bet lichaam, tengevolge waar- van de dood otimiddellijk intrad. GEEN MOORD DOOR BACILLEN. De jury te Chicago heeft William D. Shephard vrijgesproken van den ten laste gelegden moord op den schatrijken wees William N. Mc. Clintock. Shephard was ervan beschuldigd, den jongen, die zijn stiefzoon was, typhusbacillen te hebben toegedier.d teneinde zijn dood te veroor- zaken en daardoor het beheer te krijgen over zijn vermogen, Shephard moet zich nog verantwoorden inzake den moord op de 17jarige Emma Mc. Clintock. GESTOORDE KERMISVREUGD. Hij weigerde te betalen. In het circus op het Oranjeplein te Kerkrade vond 1.1. Maandagavond een ,,vermakelijk" incident plaats, zoo vertelt de Z. L. Midden tijdens de opvoeringen komt de marktmeester, in gezelschap van den inspecteur van politie, met de noodige dienaren van Hermandad de arena bin- nen. De leider van het circus deelde het publiek mede, dat het circus moest ont- ruimd worden en hield een onaangename rede tegen den controleur der plaatselijke belastingen, die volgens hem daaraan al- leen debet was. De marktmeester kwam daartegen of^en gaf te kennen, dat den circus-eigenaar al- Ieen de schuld trof, omdat deze van het verschuldigde standgeld nog geen cent betaald had. Het blad heeft zich ter bevoegder plaatse om inlichtingen gewend en geeft de toedracht als volgt: Nadat het circus aanvankelijk eigener beweging op verboden plaats was opge- bouwd, en met geweld verwijderd moest worden, toonde de circus-eigenaar zich niet bereid, het verschuldigde standgeld, bedragende f 225 voor de geheele kermis, te betalen. Dit was nota bene het door hem zelf aangeboden bedrag. Volgens gemeente-verordening moet dit plaatsgeld betaald zijn voor aanvang der vermake- lijkheden. Door den marktmeester is her- haaldelijk geprobeerd, om Zondags het verschuldigde of althans een gedeelte daarvan betaald te krijgen, doch telkens tevergeefs. Dan had de circushouder deze, dan die uitvluchten. Toen goede woorden niet helpen, zijn geweldmaat- regelen toegepast! Daarom zou, op last van den burge- meester, bij niet betaling het circus geslo- ten worden. Nadat de circus-eigenaar heel wat spektakel gemaakt had, heeft hij eindelijk het bedrag van f 225 in de arena voldaan. TEGEN ELKANDER GEBOTST. Op de Van Heutzlaan te Baarn zijn Maandagnacht de motorrijders J. Ruyer uit Soest en A. van Keulen uit Baarn uit tegenovergestelde richting komende tegen elkander gebotst. Beiden kregen een hersenschudding en werden bewuste- loos opgenomen. Eerstgenoemde is naar het ziekenhuis te Baarn, laatstgenoemde naar de ouderlijke woning overgebracht. UIT EEN AUTO GESPRONGEN. Het zoontje van mej. de wed. v. D. te futfaas reed met den luxe auto van den heer v. H. uit Utrecht mee van Jutfaas naar het Huis de Geer. Of het jongentje bang geworden is, dat de chauffeur hem mee door zou nemen naar Amsterdam, of dat het kind over iets angstig werd, aan het Huis de Geer gekomen, rukte het on- verwachts het portier van den auto open en sprong er pardoes uit, met het gevolg, dat het met zijn hoofd tegen een langs den weg staanden boom aankwam. Hevlg bloedend en ernstig aan het hoofd gewond werd het kind opgenomen. WOLVENPLAAG IN RUSLAND. De wolvenplaag heeft in de sovjet- republiek aldus het juist verschenen Heft II van Kosmos in het afgeloo- pen jaar een ongehoord aantal offers ge- eischt. Gedurende dit eene jaar werden ongeveer, 52.000 paarden, 50.000 koeien en kalveren en 25.000 stuks ander vee door wolven gedood. De geldwaarde van deze verloren dieren wordt op 4 millioen roebel becijferd. Ook talrijke kostbare pelsdieren zijn den wolven ten offer ge- vallen. De commissaris van den landbouw heeft een crediet van 100,000 roebel aan- cegen de wolven te kunnen voeren. De plaag is dermate toegenomen, dai de wol ven zich tot in enkele steden hebben ge- waagd en zelfs menschen hebben aange- valien. ZES EN DERTIG MAAL PER UUR VOEDSEL. Hoe druk vogels t hebben met de ver- zorging van hun jongen blijkt uit de waar- nemingen van eenige Engelsche natuur- kenners. Professor Rennie zag een win- terkoninkje 36 maal per uur voedsei aan haar broedsel brengen en dat 16 uur lang dus 576 maal per dag. Het roodstaartje brengt 23 maal per uur voedsei aan het nest. De heer Weir zag meesjes s mor- gens 3.30 uur beginnen met de voeding van de jongen en daarmee voortgaan, tot haif negen s avonds. in die 17 uur brach- ten ze 476 maal rupsen naar het nest. Soms werden er twee of drie tegelijk in den bek meegevoerd. Om de paar secon- den brengen zwaluwen geregeld vliegen naar hun jongen. Een paar gevlekte vliegenvangers, die door den heer Mac Gillavray werden be- spied, brachten het eerste ontbijt om s morgens 3.35 naar het nest en het laat- ste avondeten om 8.50. Gedurende den dag werd 537 maal voedsei naar de jon gen gebracht. Onder een nest van huismusschen wer den 1400 meikejr-vleugels gevonden. een bewijs dat ook de musch wel degelijk mee- telt onder de insectenverdelgers. De heer Weir stond op een nacht in Juni om kwart over eenen op om een lijs- ternest waar te nemen. Hij verborg zich onder dennetakken op korten afstand van het nest. Het ontbijt begon om 2.30 uur. Er was voor 4 uur reeds veertien maal ge- voederd. Te 6.30 was dit aantal voede- ringen met 22 vermeerderd, om 7 uur met 24; voornamelijk waren het slakken, die werden aangebracht. Om 9.30 's avonds vonden de ouders, dat het nu welletjes was, en ging de familie slapen. Er was 206 maal voedsei verstrekt. VERLOREN PARELSNOER NA 13 MAANDEN TERECHT. Eenige dagen geleden meldde zich op het bureau van politie in de Venodmewijk van Parijs een heer aan, die den commis saris een parelsnoer overhandigde, met een geschatte waarde van 800.0*00 francs. Zijn naam en adres weigerde hij achter te laten. Ook wanneer een belooning zou worden gegeven, wenschte hij niets van de zaak te hooren. De commissaris kende den aanbrenger echter als een onberispelijk koopman en ging de zaak verder onderzoeken. Daarbij kwam aan het licht, dat het parelsnoer aan een Amerikaansche dame behoorde, die dit reeds in Mei 1924 verloor. Zij moest nog denzelfden dag naar Amerika vertrekken en vroeg daarom den hotel- houder van het verlies aangifte te doen. De dame was er zeker van, dat het snoer niet gestolen was. Gebleken is, dat het snoer door een jong meisje werd gevonden. In plaats van zich terstond bij de politie aan te melden, besloot zij een paar dagen te wachten, of de eigenares zich per advertentie zou aanmelden. Maar daar er niemand kwam, zou zij het snoer maar behouden. Na dertien maanden echter begon haar geweten toch te spreken, zoodat zij aan een vriend de vondst opbiechte. Deze ad- viseerde haar, net snoer onmiddellijk aan de politie te overhandigen en deed dit ten slotte, op dringend verzoek van het ang- stige meisje zelf. De Amerikaansche is van de ontdek- king van het verloren gewaande reeds op de hoogte gesteld. Een interessante bij- zonderheid is, dat het snoer, thans circa 800,000 francs waard, voor den oorlog voor slechts een vierde van dien prijs werd gekocht. HONDENDRESSUUR IN DIENST VAN HET KWAAD. In Parijs werden in den laatsten tijd elegante dames op geheimzinnige wijze beroofd van met juweelen bezette ringen, die zij om de enkels plegen te dragen. Kort geleden werd als de dief een fox- terrier betrapt, die erop gedresseerd was, even snel als ongemerkt met de tanden deze enkelbanden los te maken en ermede weg te loopen. De diefstallen werden vol- voerd in het gedrang der restaurants en in de luxe-zaken van de Rue de la Paix. Deze nieuw-modische gebruikmaking van dieren bij diefstallen is slechts een kleine episode in het gebruik van honden. dat gestadig toeneemt. Het is bekend. dat men aan de Zwitsersch-Italiaansche grens honden tot smokkeldiensten africht, en deze honden-dressuur in dienst der mis- daad is over geheel Europa verspreid. Een Fransch politie-deskundige, die daar- over schrijft in Parijsche bladen, beweert dat het grootste aantal van zulke afge- richte dieren in Berlijn te vinden is. Hon den worden gedresseerd als wachters en spionnen voor inbrekers en vele der be- ruchtste individuen hebben met zulke vier- voetige diefjesmaats gewerkt. De honden liggen uren lang beweging- loos aan den inoang, terwijl hun meesters hun werk ten uitvoer brengen. Zij geven door een systeem van geluiden kennis van de nadering van vreemden, zelfs kunnen ze onderscheid maken tusschen geworie burgers en politiemannen. Een drietal herhaald kort blaffen kondigt een agent aan. De honden klimmen op ladders naar de bovenverdiepingen, worden met den kostbaren buit beladen en vinden dan heelemaal zelfstandig hun weg naar de woning der dieven. Andere honden wor den op overval afgericht. Zij rennen in donkere straten met een vaart tegen voet- gangers aan om hen te doen vallen, waar- op de baas hen hulpvaardig op de been helpt en onder het afkloppen den geval- lene beurs, horloge en portefeuille ont- neemt. Het moeilijkste bij deze dressuur is. zegt de bovenbedoelde vakman, om de honden er op af te richten, zich moedig in een handgemeen te wagen, waarbij ge- schoten wordt. Doen ze dat. dan zijn ze ontzaglijk gevaarlijke vijanden voor po litie, tegen wie ze afgericht zijn. NAAR HET GOUDLAND. Op het commissariaat van politie te Eindhoven vervoegde zich dezer dagen een zestienjarig jongmensch uit Kopen- hagen, J. P. Blok genaamd. Deze Deen. yerliet 16 Juni de Deensche hoofdstad om per fiets de groote reis naar het goudland zooals hem daar Eindhoven werd voor- gespiegeld, te aanvaarden. Hij reisde heel Duitschland door en trachtte te Bremen tevergeefs werk te krijgen, als kantoorbe- diende. Vandaar zakte hij af in een flinke en taaie spurt (120 K. M. per dag) om via Arnhem, Nijmegen, s Hertogenbosch Eindhoven te bereiken, waar hij zich bij de N.V. Philips fabrieken aandiende, om als kantoorbediende in dienst te kunnen komen. Ook dat mislukte, zoodat hij zijn groote reis vergeefs heeft gemaakt. Hij had geen roode duit meer op zak, en begaf zich ten einde raad naar de politie, waar de commissaris zoo vriendelijk was zijn inwendigen mensch wat te versterken. Hij bekwam tevens reisgelegenheid naar Rot terdam om zich daar te vervoegen bij den Deenschen consul, die zich stellig het lot van zijn landgenoot zal aantrekken. Het bleek een jongeling te zijn van welgestelde ouders te Kopenhagen. ONTVOERING VAN MEISJES. Een Nederlandsch meisje is hoogst- waarschijnlijk het slachtoffer geworden van eenige laagstaande individuen. Twee zuster, onderwijzeressen uit Alk- maar, hadden in den zomer van het vorige jaar tijdens haar verblijf in Zwitserland kennis gemaakt met een Fransch echt- paar. Dit echtpaar, uit Parijs afkomstig, deed zich zoo sympathiek voor, dat het einde der vacantie nog geen einde der pas gesloten vriendschap beteekende. Er werd tusschen Alkmaar en Parijs druk gecor- respondeerd, bij welke correspondentie werd aangedrongen op een bezoek aan Parijs. De dag werd vastgesteld. doch een der dochters werd plotseling ziek, zoodat zij niet aan de uitnoodiging gevolg kon geven. De vader zou de andere doch- ter vergezellen. Te Parijs aangekomen, werden vader en dochter aan het station allerhartelijkst verwelkomd. De vader ging in een hotel logeeren, de dochter bij haar Parijsche kennissen. Den volgenden morgen vervoegde de vader zich aan het opgegeven adres. waar de familie echter niet bekend bleek. Aan gifte volgde bij de politie. die nu reeds veertien dagen bezig is het ..gastvrije" echtpaar te zoeken. Naar verder wordt medegedeeld -s on dezelfde manier. ongeveer een half jaar geleden. een meisje uit Leeuwarden in handen van misschien wel dezelfde indivi duen gevallen. Ook dat meisje had met een vriendelijk" echtpaar in Zwitserland kennis gemaakt. EEN RUITER IN ANGST. In verband met de komst ran den nieu- wen burgemeester te Voortbuizen, die met een eerewacht zou worden ingehaald, was een jeugdig landbouwer aldaar bezig zich te oefenen in de edele rjjkunst. Eensklaps liet de ruiter echter de teugels los, die aan eehderstijgbeugeisrastgeraakten, tengevolge waarvan het paard maar steeds roDddraaide. Teneinde raad trok de beangste cavalerist zijn mes, om het vastgeraakte leidsel door te snjjden, wat hem inderdaad gelukte, doch tevens bracht hij zjjn ros een zoo ernstig snede in de zjjde toe, dat een veearts de wonde hechten moest, SYMPATHIEK OPTREDEN VAN EEN BOA CONSTRICTOR Te Weenen heeft zich dezer dagen een boa constric'or als corpus delicti in de rechtszaal ontrold. En medegewerkt tot een vrjjspraak. £ien dierenvriend had al lang geleden dezen boa tot zjjn huisgenoot uitverkoren. Bjj zonnig weer mocht het slangebeest zelfs wel eens mee uit wandelen Als voor- zichtig staatsburger had de eigenaar voor d n aankoop van den boa dij de politie ge- vraagd of je zoo'n di r wel houden mocht. En daar de politie geen benul had van des boa's gewronten, informeerde zij eens in den dierentuin te Schonbrunn hoe het daarmee zat. De directeur van dien dieren tuin gaf omtrent den boa de beste infor matics een onechuldig, vriendelijk en zelfs sympathiek dier, Waarop de politie haar toeslemming veileendp, en het eendrachtig huishouden van man en slang (een Eva sehgnt ontbroken te hebben) zich vestigde. A lies g'ng goed, tot de buren de lucht van het geval kregen, doodsbenauwd werden en den eigenaar van de slarg aanklaagdea wegens „het in gevaar brengen der open- bare veiligheid." De rechtbank verzocht hem, zjjo huisgenoot ter terechtzittiDg mee te brengen. De beklaagde begon bij het proces met de verklaring, dat hij onmiddellijk toe- stemming der politie had gevraagd voor de aanschaffing van den boa. Dsarop haalde hij h-t dier uit zijn aetentasch en legde het op de groene tafel. Eerst bleef de boa stom-verbaasd stil liggen. Toen begon hi; zeer doeloewust en volstrekt niet vriende lijk, zij het ook niet dreigend, lar.gzaaoi in de lichting van het 0. M. te marcheeren, dat hij uiterst verwonderd aankeek. Bljjk- baar wist het brave dier precies, aan wien het dit uitstapje te dacken had. De boa bepaalde zich echter tot dit ge- laar en gedroeg zich overigens zoo netjes en beleefd, dat ook de rechtbank van meening was, dat hier geen sprake kon zjjn van ,/gevaar voor de openbare veilig heid. Zjj speak dan ook den eigenaar vrij, die het dier weer in ?ijn tasch stopte en mee naar huis nam. DE GEVAREN VAN SHAMPOOING. Een kapper te Liverpool, die een ?ijner vrouwelijke klanten met drooge shampoo het haar waschte, beging de onvoorzichtig- heid dit in de buurt van een gasvlam te doen. Het gevolg was, dat door de hitte het lichtontvlambare poeder in brand vloog. en het meisje zware verwond ngen kreeg aan hoofd en beenen. Zes maanden werd zij in een hospitaal verpleegd toen zy er uit kwam, was zij verlamd, haar gezicht was misvormd en haar haar had zij verloren De rechter veroordeelde den kapper tot een schadevergoeding van 532 p. stomdat zij niet meer zou kunnen dansen, zwemmen en allerlei soorten van sport doen, terwijl ook haar kansen op een huwelijk zeer ge- daald waren. Zelfs in 1925 kunnen wij dit niet ontkennen", zeide de rechter. N1ET-SCBEURENDE TERRAZO VLOEREN. Terrazzo vloeren worden in den~*Tegel direct op de dragende vloerconstructie aan gebracht. De terrazzo-vloer verbindt zich dus daarmede volkomen en moet daardoor ook alle vormveranderingeu meemaken, die de diagende vloerconstructie in veel ge- alien ondergaitt. In het bijzondev geldt hier de zetting van het metseiwerk en de volumeverandering van den ondervloer. De ondervloer is van andere samenstelling dan de bovenvloer, de volameverandering dus verschillend en hetoptreden van scheuren dientengevolge onvermijdelijk. Hierdoor ontstaan de meeste scheuren in de terrr.zzo- vloeren. Er zijn reeds veel middelen beproefd om dit euvel te voorkomen. De meeste zijn echter zonder gevolg gebleven. Zoo heeft men b. v. ook tusschen de terrazzolaag en den vasten betonvloer zaagsel aangebracht en in de teriazzolaag strooken metaal om zoodoende het terrazzo van den betonvloer te scheiden en daardoor scheuren te voor komen. Dit middel is echter niet voldoende ge bleken, want bij het opbrengen van het terrazzobeton sijpelde het cementwater door het zaagsel, zoodat toch weer een verbiuding met den vasten vloer tot stand kwam E°n methode om deze vloeren zoo te maken dat ze niet scheuren is de volgende Op den betonvloer wordt een laag as- faltpapier gelegd. De terrazzovloer wordt verder door metalen strooken, die doorgaan tot op het asfaltpapier, verdeeld, zoodat men vloervakken krijgt die geheel onat- hankeljjk zijn van elkaar en niet door be- wegingen van den vasten betonvloer worden bei'nvloed, aangezien zij daarmede op geen enkele wijze zijn verbonden. WiaaelkoepRtH, Amsterdam, 3 Juli 2 uur. Louden 12,14 12,14 i/a Berljjn 59,42 59 47 Parjjs 11.68 11,76 Brussel 11,67i/2 11,69 Weenen (per 109 sch.) 35,12 35,16 Vreemi Bankpapler. Duitsch 59,48 Fransch 11,65 11,77V2 Belgisch ll,62i/2 11 70 Oostenrjjkscb (per lOOsch.) 35,15 A. C. LENSEN'S STOOMVAART- MAATSCHAPPIJ—TER NEUZEN. s.s. HELENA in lossing te St. Vincent, s.s. MAGDALENA in lossing te Bue- nos-Ayres. s.s. TERNEUZEN van Swansea naar Livorno passeerde 2 dezer Gibral tar. I Heden overleed tot onze diepe droefheid onze geiiefde Echt- genoote, Moeder. Behuwd-enGroot- moeder, JACOBA SUZANNA MEIJER. in den ouderdom van ruim 70 jaar. Namens de Familie, J. SCHIEMAN. Zaamslag, 2 Juli 1925. Reuzenhoek. Door dezen betuigen wij onzen hartelijken dank voor de zeer vele blijken van belangstelling ondervonden bij onze 50jarige echtver- eeniging. JAN VAN DRONGELEN en Echtgenoote. Axel (Sassing), Juli '25. De ondergeteekende be- tuigt zijnen hartelijken dank voor de zeer vele blijken van belang stelling op zijn 75sten geboortedag ondervondenaan de Zangvereeniging Polyhymnia voor de hem gebrachte hulde. E. E. E. LAMMENS, 3 Jul! 1925. Sluiskil. Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank, ook namens wederzijdsche familie, voor de vele be- wijzen van deelneming, ondervonden bij het overlijden van onze geiiefde Echt genoote, Moeder, .Behuwd- en Groot- moeder M A A T J E CORNELIA 6 UN ST. Uit alter naam, P. M. C. VAN SPRANG. Ter Neuzen, Juli 1925. Antirev. Kiesvereen. Nederiand en Oranje te Ter Neuzen. Vergadering der Antirev. Kiesvereen. met de leden der Propa- gandaclub en Antirev. belangstellenden op Dlnsdag 7 Juii a.s.,des avonds hetlS 8 in de Chr. Bewaar- school te Ter Neuzen. HET BESTUUR. buiten-sociEteit ter neuzen. Firma P J, VAX Of) SANQE m BAAL L. Ksrkstraat 52, VERPLICHT PROGRAMMA 50 CENT. Muziek van het bekende Orgel van W. \ERLINDE, Cafe „De Sehelde C9&BS Ter Neuzen. s avonds 10 u.. Ds. A. TimmermaD. Korte dienst bij de ingebruikneming van het electriseh lictlt. Ned. Herv. Kerk. Ter Neuzen '.'t u Ds. A. Titnmerraan en 2 u., Ds. A. Timmerrnan, Bediening van den H. Doop en Voorbereiding van het H. Avondmaai. Sluiski!. 9$ 11 en 2 a dhr. L. Dek. Hoek. 9£ u. en 2i u.. Ds. E. Raams Zaamslag. 9$ u. en 2J u.. Ds. G. van Dis. Axel. 9j u. en 2 u.. Ds G. P. A Ruijseh van Dugteren. Sasvan Gent. 91 u., Ds. H. Akersloot van Houten Roos. Philippine. 2 u., Ds. H. Akersloot van Houten Roos Gerefortneerde Kerk Hoek. 10 u. en 3 u., J. B. Vanhaelen. Chr. Gerefortneerde Kerk. Zaamslag. 9f u. en 2 u., Ds. J. Tolsma. Gerefortneerde Gemeente. (Vlooawijkstraat) Ter Neuzen. 10 u., 3 u. en 6f a., Ds. Neerbos. Ond-Gerefonneerde Gemeente. (Vlooswijkgtraat). Ter Neuzen 10 n 3 u.. en u., dhr. Coteeuw van Goeree. Gereforraeerde Gemeente. (Weetstraat) Axel u. en 2t u., leeskeik. Lokaai ..Eben-Haezer". (Kerkhoflaan.) Ter Neuzen u., Evangelisntie R. K. Kerkdiensten te Ter Neuieit. Zondag zijn de H. Diensten orn 7 *1 en lOuur Namiddags om half drie Lof. Bieden. uaten AANBEVELEND.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1925 | | pagina 2