ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Aanbesteding. DE INDRINGER. /Z£^ No 7756. Woensdag 6 Mei 1925 65e Jaargais.fi, DRANKWET. Het uitdiepen der haven aan den Eleinen Huis- senspolder. 8IWHENLANP. FKPUL ETON. BUITENLAN D. ABONNEMENTSPRIJS: ?SS STwS -°rVote"tl!vrerig''bSLnVand73°35 p»83 ma^d^35—^''Abortn^eJten'voo^t buflenjand'aMeen^'vooru^ti^taling. Burgemeester en Wethouders van ZAAMSLAG, zullen op Maandag 18 Mei 1925, des voormiddags 9V2 ure ten Raadhuize dier Gemeente, trachten aan te besteden: Gezegelde inschrij vingsbiljfetten kunnen tot op het uur der aanbesteding franco ter secretarie worden bezorgd. Nadere inlichtingen zijn te bekomen bij den Havenmeester 1. WiSSE. Zaamslag, den 29 April 1925. Burgemeester en Wethouders voornoemd, JOH. DE FE1JTER, Burgemeester. J. STOLK Lzn., Secretaris. TWEEDE KAMER. Vergadering van Dinsdag. Bij de conclusie van de commissie voor tie staatsuitgaven om de liquidatie van het steuncomite naar de regeering over te bren gen, betoogt de heer Nolens (r.-k.) de wen- schelijkheid van afwikkeling door het steun- coimite. De heeren Van Gijn (v.-b.) en Vliegen (s.-d.) verdedigen de conclusie. De conclusie wordt aangenomen met 57 tegen 25 stemmen. De motie-Schaper om de Ministers van Financien en Buitenlandsche Zaken uit te noodigen bij de besprekingen over het sub- sidie voor de Olympische Spelen aanwezig te zijn, wordt verworpen met 59 tegen 25 stemmen. Be heer Scheurer (a.-r.) laaskt bij de ver- dere behandeling van het ontwenp het wed- strijdwezen, dat de zedelijkheid in gevaar brengt en de lichaamsvergoding bevorderi, terwijl hij wijst op het heidensch karakter der spelen. Spreker verwacht geen bevordering van het pacifisme van de spelen. Hij acht sub- sidieering in strijd met de bezuiniging en vraagt of het Stadion den geheelen Zondag gesloten zal zijn. Spreker zal tegenstemmen. De heer Van Vuuren (r.-k.) kritiseert den financieelen opzet, waarbij geheel op finan ciering door de overheid gerekend wordt. Het ontwerp wordt verdedigd door de heeren Staalman, Bomans, Schaper en Marchant, en nog ibestreden door de heeren Braat en Van Ravesteijn. Heden zou de Minister De Visser aan het w<->»rd ikomen. MONUMENT VOOR BELG1SCHE GEiNTERNEERDEN TE HEERLEN. In tegenwoordigheid van eenige Belgische »r> Nederlandsche autoriteiten, is Zondag te Uit het Engelsch van Harold Bindloss. o Heerlen een monument onthuld op het graf van de veertien tijdens den oorlog te Heer len overleden Belgische gei'nterneerden. Het eerst voerde het woord de voonzitter van de Souvenir Beige, de heer Ch. Mousselt, uit Brussel, die het monument, dat opgericht is j uit bijdragen van de Belgische regeering, de vereeniging Souvenir Beige en de directie van de mijn Oranje Nassau, onthulde en overdroeg aan het gemeentebestuur van Heerlen en een krans aan den voet van het gedenktee'ken legde. Onder het spelen van de Brabangonne, werd vervolgens langs het graf gedefileerd, en gaf een vuurpeleton- eereschoten. Mr. M. A. M. Waszink, burgemeester van Heerlen, legde een krans op het graf uit naam van het gemeentebestuur; de garni- zoenscommandant van Maastricht, luite— nant-kolonel Ochsendorp, sprak namens de officieren en onderofficieren van Maastricht; de heer Arettes, lid van-het hoofdbestuur van den bond van oudstrijders te Brussel, sprak namens dezen bond; verder spraken nog de heer Delorteh, directeur der Oranje Nassaumijn; de heer Baszaryck, voorzitter der Poolsche mijnwer'kersvereeniging; lui- tenant De Jong, namens de mede-geinter- neerden van de overledenen, en een afge vaardigde van de vereeniging van Fransche oud-militairen te Luik. Verscheidene kran- sen wenden nog aan den voet van het monu ment neergelegd. Een muziek- en een zang- vereeniging lieten koraalmuziek en verschil- lende liederen hooren. De heer Hanot, voorzitter van de plaatse- lijke afdeeling der Souvenir Beige, bedankte voor de' bewezen eer. DE VRIJHEIDSBOND. In de te Scheveningen gehouden vergade ring van den Vrijheids'bond zijn na uitvoe- rige gedachteniwisseling de stembuseischen vastgesteld als volgt: met machtiging aan het Hoofdbestuur in de volgende wijziging te brengen: 1. Internationale ontwapening door ver sterking van den Volkenbond. 2. Verdediging der geestelijke vrijheid. 3. Verlaging van belastingen. Vereen- voudiging van den Staatsdienst. 4. Verhooging van de welvaart van Nederland en de overzeesche gebieden en versterking van den onderlingen band. 5. Vrijhandel. 6. Vermindering van overheidsbemoeiing. Versterking van het partkulier initiatief. Afbouw en vereenvoudiging van de sociale voorzieningen voor de economisohe zwak- keren, waaronder premievrij staatspensioen. 7. Verheffing van de openbare school. 8. Versterking van den band tusschen kiezer en afgevaardigde. 9. Vrijheid van arbeid, oak voor de vrouw. 10. Verhooging der productiviteit van onzen nationalen bodem. Verbetering van onze verkeerswegen. Meer waardeering voor den landlbouwenden stand. Bij de behandeling van den eisch sub 6 werd op voorstel van den voorzitter, Mr. H. C. Dresselhuys, besloten, een commissie te vormen, welke aan het Hoofdbestuur advies zal hebben uit te brengen over de vraag, op welke wijze in den tegenwoordigen tijd het denkbeeld van een algemeen, premievrij staatspensioen zou kunnen worden verwe zenlijkt. De Kamercandidaten. Na korte gedachtenwisseling over het advies van den Partijraad werd besloten tot de vorming van de volgende kieskringcom- binatie en,het stellen van de daaronder ver- melde candidaten voor de verkiezing van leden van de Tweede Kamer: I. DordrechtMiddeliburg—Leiden Tilburg: 1. Mr. H. C. Dresselhuys; 2. Joh. 18) (Vervolg.) Westerman; 3. Dr. S. E. B. Bierema; 4. Prof. Dr. B. D. Eerdmans; 5 E. M. Teen- stra; 6. C. G. Roos; 7. J. N. Pattist; 8. J. H. van Strafen van Nes; 9. A. van der Weijde; 10. J. J. Kerbert. II. Leeuwarden—Groningen—Helder— Assen III. ArnhemNijmegenDen Bosch- Maastricht. IV. HaarlemUtrecht. V. Zwolle. J. j VI. Amsterdam. VII. 's Gravenhage. VIII. Rotterdam. Voorts is besloten in alle kieskringen een lijst in te dienen van de heeren Staalman en Ter Hall, luidende: 1. Abr. Staalman; 2. Henri Ter Hall (resp. 1. Henri Ter Hall; 2. Abr. Staalman)i3. L. de Groot; 4. J. Korff; 5. F. F. Dreckmeier; 6. L. J. H. de Leyer. In Rotterdam wordt deze lijst ingediend zonder de namen De Groot en Dreckmeier. In Haarlem, Leiden, Den Haag, Dordrecht, Rotterdam en Middeliburg wordt de heer Ter Hall no. 1; in de overige kieskringen de heer Staalman. EEN GEVAL VAN SCHORSING BIJ HET LGODSWEZEN. Op vragen van het Tweede Kamerlid Duys, betreffende een geval van schorsing bijhet loodswezen, heeft de Minister van Marine geantwoord: in de maand December 1924 heeft onder- geteekende een stoker van het personeel der betonning en verlichting, op grond van eeif ter zake ontvangen amibtelijk rapport, ge- straft met schorsing gedurende 7 dagen, met stilstand van wedde, wagens het, na het ontvangen van orders, uiten van de woor- den: „Zijn wij beesten of menschen." Aangezien de aan bedoelden stoker ge- dane mededeeling het karakter droeg van een order, is de motiveering in overeenstem- ming met de werkelijike toedracht der feiten. Aangezien de gestrafte o.m. schriftelijk heeft verklaard, dat bedoejde, in verband met de plaats, waar, en het tijdstip, waar- op zij werd geuit, verregaand ongepast te achten uitdrukking te hebben gebezigd, be- stond er voor ondergeteekende geen aanlei- ding te treden in verzoeken tot het instellen van een commissie van ondtrzoek of benrtep (i. c. bedoeld als commissie van advies). DE NIEUWE WATERVEIEGTUIGEN. Maandagmiddag zijn de vier voor de Nederlandsche marine bestemde watervlieg- tuigen vertrolkken van Hamble, het Engel- sche watervliegkamp bij Southampton, on der bevel van luitenant ter zee lste klasse De Bruijne. Een van deze vliegtuigen ge- raakte bij het Sovereign-lichtschip in den mist en keerde terug. Twee vliegtuigen be- stemd voor den kruiser Java, kwamen na 3 uur vliegen in de binnenhaven van Vlissin- gen neer. Het overige, evenals het terugge- keerde bestemd voor de Sumatra, vloog door naar het vliegkamp De Mok bij Den Helder, met.een voorloopig oponthoud te Veere. De vliegtuigen hebben bij voile vaart een snelheid van 180 K. M. De bemanning be- staat uit vlieger, waarnemer en telegrafist. De machines hebben twee groote drijvers en een achterdrijver, de vleugels kunnen wor den ingeiklampt. De beide te Vlissingen aaogekomen vlieg tuigen zijn Dinsdagmorgen aan boord van de Java gebracht, opdat aan boord daarvan de opstanden van de machines in orde kun nen worden gebracht. Later vertrekken zij waarschijnlijk ook naar De Mok. Het naar Engeland teruggekeerde viieg- tuig zou bij goed weer gisteren naar ons land vliegen. DE INTERN. ARBEIDSCONFERENTIE. Bij Kon. besluit zijn benoemd tot leden der Nederlandsche delegatie naar de 7de Het meisje gaf niet dadelijk antwoord; nadenkend keek ze de kamer rond. Het ver- trek was niet groot en feitelijk spaarzaam gemeutoileerd, ondanks de zware gordijnen voor ramen en deuren en, op een paar plaat- sen, kleurrijk tegen de sombere betimmering van donker cederhout, een schilderij. De vloer was mooi, glanzend gewreven maho- niehout en hier en daar een huid, door jon- gere leden van de kolonie uit de Rockies meegebracht. Verder bestond het meubilair uit twee gemakkelijke stoelen, een eenvou- di'ge mahoniehouten tafel en in contrast daarmee een sierlijk antiek hoek-kabinetje, met een rij boeken in teer-lila en bruine ban- den en twee zifveren kandelaars. De groote schemerlamp was van hetzelfde metaal; on danks de schaarschte en betrekkeiijken een- voud van het meubilair maakte het vertrek met zijn fijnen, kruidigen geur den indruk van smaalk en weelde, in toom gehouden door beperkte geldmiddelen. Colonel Bar- rirvgton was een weduwnaar, die voor de stichiting van Silverdale heel rijk geweest was; maar het in vervulling gaan van zijn droom had z'ware eischen aan zijn finan- cieele draagkracht gesteld. Ondanks zijn veranderde omstandigheid was zuinigheid, zelfs nu nog, iets dat hij zoo min mogelijk betrachtte. ,,Ja," antwoordde het meisje, „ik heb het er heerlijk gehad 't was daar een groot verschil met het leven hier." De manier, waarop Miss Barrington knikte, drukte begrijpen en medegevoel uit. „Vertel me er eens wat van, kind", zeide ze. „ln je brieven heb je je er ibijna niet over uitgelaten." Het meisje staarde droomerig in het lang- zaam doovende haardvuur, alsof ze in den rossen gloed de beelden wilde oproepen. ,,Over 't soort leven behoef ik niet veel te zeggen... dat kent u nog wel van vroeger. Wei, in 't begin was ik erdoor verblind 't was of ik m'n gezond verstand kwijt was. Toen heb ik me wel wat te veel laten gaan." De oudere vrouw begun zachtjes te lachen. „Zoo'n toestand en jij... dat kan ik me eigenlijk niet goed voorstellen." Verwijtend schudde het meisje 't hoofd. ,,Dat is niet prettig, wat u daar zegt maar misschien heeft u wel gelijk ten- minste Toinette beweerde hetzelfde," zeide j ze. „Ze heeft me in m'n gezicht gezegd, dat ik dankbaar mocht zijn voor mijn hersenen, J sinds me elk gevoel ontbrak. Maar laat ik i nu eerst doorvertellenin't begin liet ik j mezelf gaan, het was er dan ook heerlijk... j de opera, zooveel keer per week bai, de overdekte ijsibaan met 't donkere, glinste- rende ijs cinder de vele lichten en de muziek! En dan de toboggans, 't naar beneden schie- ten langs di§ gladde helling en de bijeen- komsten van de skiclub op den berg, i 's nachts bij toortslicht. Ja, ik ben heerlijk, Inter. Anbeidsconferentie, die op 19 Mei te Geneve bijeenkomt, als afgevaardigde der Regeering Dr. W. H. Nolens, Minister van Staat, voorzitter der afvaardiging; C. J. Ph. Zaalberg, directeur-generaal van den Ar- beid, als Technisch adviseur der regeerings- afgevaardigden, mej. W. Sternberg, referen- daris bij het departement van Arbeid, Han del en Nijverheid; als afgevaardigde van de anbeiders P. Serrarens, bestuurslid van het R. K. werklieden venbond. Als technische raadslieden van den arbeiders-afgevaardig- de E. Kupers, secretaris van het Neder- landsch Venbond van de Vakvereenigingen, en J. Dek'ker, voorzitter van het Alg. Nederl. Vakverbond. In. de delegatie zullen geen vertegen- woordigers van werkgevers zitting hebben. Wagens oneenigheid tusschen de regeering en de werkgevers over het aantal technische adviseurs, heeft de regeering moeten afzien van de benoeming van een werkgeversver- tegenwoordiging in de delegatie en zal dientengevolge de afgevaardigde der arbei- ders ter conferentie niet aan de stemming deelnemen. GEWETENSGELD. Ten behoeve van's Rijks schatkist is o.m. ontvangen, bij den inspecteur der directe belastingen te Amsterdam, onder letter K„ 28.172.52 wegens te weinig betaalde in- komsten.be lasting. ARBEIDERS UIT DRENTE NAAR ELDERS. „Het Volik" meldt: Nu de Minister van Binnenlandsche Zaken in de Eerste Kamer bij de behandeling van de werkloosheid (interpellatie-Stenhuijs) heeft medegedeeld dat er plannen bestaan voor het verplaatsen op ruime schaal van arbeiders uit Drente naar elders, meenen wij geen reden te ver- zwijgen, wat ons omtrent deze plannen be- kend is. I Zijn wij juist ingelicht, dan bestaat het i voornemen te Enschede een lOOOtal arbei- derswoningen te bouwen, en daarin Drent- sche arbeiders met groote gezinnen onder i te brengen. Het ligt in de bedoefing, de kinderen uit deze gezinneq in de textiel- nijverheid te werk te stellen, en voor de mannen werkgelegenheid te zoeken bij de uitvoering van de kanalisatie-plannen in Overijssel. TER VERLAGING DER POSTTAR1EVEN. Naar Vaz Dias verneemt, is er een comite gevormd tot het voeren van een actie bij de regeering ter verkrijging van verlaging der posttarieven. Dit comite werd gevormd uit de Nederl. Mij voor Nijverheid en Handel, en andere bij den Nijverheidsraad aange- sloten vereenigingen en uit de pers. Deze commissie ibesloot oim. gegevens te verza- melen, waaruit met cijfers is te bewijzen hoe handel en industrie gedrukt worden door het hooge posttarief. Voor het verkrijgen van deze gegevens roept de commissie de medewerking in van den handel, en heeft zij een vragenlijst rondgezondent INGEZONDEN MEDEDEEL1NGEN. echt jong geweest, tenminste zoolang de betoovering duurde." „Een maand, langer was 't niet," zeide de ander. „En toen?" „Toen ging," het meisje langzaam voort, „toen begon alles wat doelloes te worden en daarlbij was er toen nog iets anders, dat het voor me bedierf. Toinette was er woe- dend om, en ik weet' dat haar moeder u erover geschreven heeft, maar heusch, tan- tetje, mijn schuld was 't niet. Hoe kon ik weten, dat zoo'n man 'om mij zou gaan geven?" De manier waarop ze dit onderwerp ter sprake ibracht, kalm, zonder eenige ver- legenheid, alsof het de gewoonste zaak ter wereld was, was kenmerkend voor haar ge- voelens en tegelijkertijd was het t bewijs, dat er tusschen beide vrouwen grooter ver- trouwelijkheid heerschte, dan dikwijls tus schen moeder en dochter het geval is. Bij die eenigszins nai'eve vraag keek de oudere vrouw het meisje ernstig aan. Je bent knap, Maud, en je hebt 't cachet van vele Courthornes. Maar je kon niet van hem houden daar was niets aan te doen. Vertel me eens wat van hem." Het meisje sloeg haar armen om haar knieen en keek haar tante eerlijk aan. ,,Ik zou wel van hem hebben kunnen houden, maar dat zou dan ook alles geweest zijn," gaf ze ten antwoord. ,,'t Was een knappe man, groot en Mink, en zijn optreden volko- men de man de wereld alles wat hij deed, deed hij precies zooals het moest; maar iets, dat werkelijk de moeite waard was, had hij zijn heele leven lang niet gedaan en zou hij zijn heele leven lang ook niet doen niet 17 VAN DE 18 BARKERS. De keuringsdienst van waren te Zutphen heeft een onderzoek ingesteld naar de deug- delijkheid van het water door de bakkers te Lochem gebruikt. Het resultaat was, dat bij 17 van de 18 bakkers het water ondeugdelijk voor de broodbereiding bleek. DE TOESTAND. De Emgelschen verstaan, schrijft de N. R. Crt., als geen ander volk ter wereld, de kunst om oude veeten te begraven en de volken, die zij eerst in een strijd op leven en dood helbben overwonnen, aan zich te bin- den. Deze politiek zit" hun, misschien omdat zij een oud en groot koloniseerend volk zijn dat tallooze malen na bloedigen strijd het voordeel van een volledige verzoening heeft leeren waardeeren, eenigszins in het bloed. Een diplomaat uit het Oosten van Europa gaf oniangs, toen de houding van Engeland tegenover Duitschland ter sprake kwam te verstaan, dat de traditie bij den Engelsch- man in dit opzicht zoo sterk is, dat hij bij- kans onbewust en werktuigetijk zoo handelt. Na den Napoleontischen tijd zien wij.de En gel sche politiek het verslagen Frankrijk de hand boven het hoofd houden tegenover de strengheid der bondigenooten. In 1870/71 is het weer de invloed van Engeland, die de Pruisen tot matigiog vermaant bij de be- schieting van Parijs, zoodat Bismarck, we- tende, dat de betrekkingen tusschen Konin- gin Victoria en haar dochter, de gemalin van kroonprins Frederik, hieribij een rol spelen, uitpakt over de ,,Unterrockspolitik". Na den grooten oorlog is het weer d'Abernon, die als Engelsch gezant te Berlijn, den eenigs zins verbaasden Duitschen regeeringskrin- gen beduidt, dat de wraakkreet „Gott strafe England" het eene Engelsche oor in en het andere uit is gegaan, mits Duitschland Helgoland stipt ontmantelt en de andere bepalinigen van het tractaat van Versailles die voor Engeland van belang zijn, nauw- gezet nakomt. Naast de buitenlandsche po litiek is die tegenover de Dominions de tweede pijler van de Engelsche staatkunde in de wereld. Van dwang van Engeland tegenover de Dominions kan nauwelijks ooit meer sprake zijn. Om de eenheid in het Britsche rijk te bewaren is het noodig, dat het besef voor de natuurlijke banden tusschen het moeder- land en de groote overzeesche gebieden levendig blijft en aangewakkerd wordt. Daartoe helpen de groote reizen van den prins van Wales, den prins-ambassadeur, mee. De hulp die de Dominions uit vrije verkiezing aan Engeland in de oorlogscrisis verleenden, is oorzaak van hun zelfstandig- heid geworden. Zij hebben hun eigen gede- legeerden naar de vredesconferentie te Parijs gezonden, die het tractaat van Ver sailles zelfstandig onderteekenden. Zij zijn afzonderlijk lid van den Volkenbond ge worden, wat voor Engeland het voordeel meeforengt van een overwicht van Britsche stemmen in die organisatie tegenover andere groote mogendheden. De prins van Wales bezoekt thans Xuid- Afrika, op een na het jongste Dominion, aangezien daarna nog Ierland, na fellen strijd, vrede met Engeland gesloten en den Dominion-status aanvaard heeft. Maar de eerste wanklank onder de Afrikaanders, die eenmaal de zaak der Boeren-republieken als de hunne voelden, moet nog vernomen wor den. Het verzoeningswerk, dat Campbetl- Bannermon na den vrede van Vereeniging inleidde, om goed te maken, wat Joseph Chamberlain misdreven had. heeft vrucht I gedragen. Joseph Chamberlain s oudste zoon, Joseph Austen Cbamiberlain, is mei de minste behoefte eraan, waarschijnlijk. Een man van dat soort zou me heel gauw vervelen en dan zou je natuurlijk niet be- paald geduldige pogingen van mijn kant krijgen, om hem wakker te schudden." Welke soort man zou jou dan lijken?" De oogen van 't meisje begonnen ondeu- gend te schitteren, maar't feit, dat ze op de vraag een serieus antwoord gaf was wel 't bewijs van groote sympathie tusschen haar en haar tante. „Laat ik beginnen met te zeggen, dat ik niet bepaald verlangend ernaar ben, dat een van hen me zou lijken," zeide ze. ,,Maar nu de vraag eenmaal gedaan ishij zou in de eerste plaats een man moeten zijn; iemand, die zich zou weten te handhaven, in wetk milieu hij ook geplaatst werd. En in de tweede plaats natuurlijk zou ik dan ook graag zien, dat't een heer was, ofschoon ik dat eigenlijk een onmogelijk woord vind en de combinatie waarschijnlijk zeldzaam is, want een goed verstand en goede afkomst gaan niet noodzakelijkerwijs samen en een man, die opgevoed wordt door den strijd om 't bestaan doet gewoonlijk veel meer wijs- heid op dan een jongmensch voor wien alles betaald wordt in Oxford of in't leger. Maar daartegenover staat weer, dat mannen van dat stempel zooveel onpleizierigs aanleeren. Feitelijk ben ik maar een man, die mijn ideaal naibij zou komen en die is ,,buiten mededinging," door leeftijd en bloedver- wantschapik denk wel eens, tante, wij lijken zooveel op elkaar, heeft u vroeger een tweede, zoo, gekend?" Het mooie, oude gezicht boven haar met zijn zachten geduldigen glimlach kreeg bij 't hooren van die vraag iets heel verdrietigs. „Ja, mijn broer is een goed mensch er zijn weinige mannen, die met hem kunnen wedijveren, ofschoon hij niet knap is," zeide ze; toen iets zachter: ,,De ander is jarea geledenin Indiegestorven." „En u heeft hem nog niet vergeten? Dan is hij 't wel waard geweest en ik, die me zoo dikwijls afgevraagd heb, of loyauteit en vorm geen verdachte eigenschappen uit den goeden ouden tijd waren," antwoordde het meisje, terwiji ze haar mooie ferme hand deelnemend op die van haar tante legde; toen. ging ze voort: „Maar laten we nu praiktisch zijn. Toen hij me vanmiddag kwam halen, kreeg ik den indruk, dat ,,'t hoofd" van de nederzetting iets had, dat hem hinderdehij is nu eenmaal niet handlg in 't verbergen van zijn gevoelens." Miss Barrington zuchtte. „Geen wonder, dat hij bezorgd keek. Elken dag daalt de prijs van tarwe meer, en onze schuren zitten er vol mee. En dan 't feit, dat Lance Cour- thorne zijn gedeelte van de erfenis opge- eischt heeft en zich hier schijnt te willen vestigen." „Het eerste is 't minst erge," zeide 't meisje met een korten lach, ,,toen i'k den laatsten keer in Engeland geweest ben, was ik nog heel klein., maar ik herinner me nog goed, dat Lance een jongen was met een schattig gezicht, maar met een niet bepaald schattig humeur. Maar oom heeft toch ge- tracht hem af te koopen? Vertelt u me er alles van ook wat u van hem te weten gekomen bent ik weet, dat er geinfor- meerd is." (Wordt vervolgd.) Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN brengen ter openbare kennis, ingevolge artikel 12, eerste lid der Urankwet, d&t bij ben is ingekomen een verzoek om vergunnmg voor den verkoop van sterken drank in het klein vonr gebruik ter plaatse van verkoop van ADK1AAN JACOBUS 1)E JONGE, van beroep bierbotlelaar, wonende te Ter Neuzen, voor de benedenlokaliteit van het pereeel Markt no 4. Binnen twee weken nadat deze bekendmaking is gesehied kan ieder tegen het verleenen van deze vergunning sehriftelijk bezwaren bij Burgemeester en Wethouders indienen. Ter Neuzen, den 4 Mei 1925. Burgemeester en Wethouders voornoemd, .1. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIJLLE. Secretaris.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1925 | | pagina 1