Ho ogwatergetijteTerNeuzen. SPORT, BUR6ERLIJKEN STAND. Handelsberichten. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. Mijnhardt's Laxeer-tabletten regelen zonder Kramp of Pijn uw Stoelgang. Doos 60 ct. Bij Apoth. en Drogisten. BRE3KENS. Vrijdagavond vergaderde de Raad der gemeente Bveskens in een voltallige zitting. Door de vereeniging van burgemeesters et secretarissen in W Z. Vlaanderen is em adres gericht aan Ged. Staten om den Zondagsdienst op de Wester Schelde niet nog meer in te krimpen. Besloten werd aan dit adres adhaesie te betuigen. ji iMuziektent. Op een daartoe ingekomen verzoek werd toestemming verleend om op de Markt een tent te plaatsen. B. en W. zullen plaats enz. aanwijzen. Besloten werd om voor de in September a. s te houden Tentoonstelling voor Ooft- en Tuinbouw te Breskens e n subsidie te verleenen van f 1000,De Raad wees er uitdrukkeljjk op, dat dit een vast bedrag is, zoodat. indien er later blijkt, dat er een tekort is, de gemeente niet zal bij- springen. SBHB Besloten werd bij de Bank van Neder landsche gemeenten een rekening courant te openen, en daartoe goedkeuring te vra- gen aan Gedeputeerde Staten. Tot vuilnisman werd benoemd C. van Zeele op een jaftrwedde van 500. Aan den lantaarnopsteker W. Vermeulen werd, op diens verzoek, met ingang van 15 September e. k. eervol ontslag als zoo- daBig verleend. onder dankbetuiging. Waterleiding. Het Zeeuwsch-Vlaamsche Waterleiding Comite verzoc'nt den Raad een commissie te'oenoemen, om de Waterleiding- questie nog eens ernstig te bestudeeren en op haar kosten een bezoek aan Tholen te brengen, teneinde aldaar te constateeren, hoe daar de Waterleiding werkt. De heer Du Burck was hiertegen. Het is^ thans de tweede maal, dat een verzoek tot aansluiting inkomt en beide malen is het tot geen beslissing gekomen. Het is thans genoeg. De waterleiding brengt voor velen weer kosten mede en bezuinigen is tegenwoordig de leus. Hij stelde voor het verzoek voor kennisgeving aan te nemen. Verworpen met 6 stemmen. Daar het instdlen der Commissie en het bezoek aan Tholen op kosten voor het ■Comite, voor de gemeente geen kosten met zich brengt, en men dan goed kan nagaan de voor- en nadeelen van aansluiting, werd besloten een Commissie in te stellen. De heer Du Burck was hiertegen. 3&ES Evenwel voelde men in het algemeen niet veel voor verplichte" aansluiting. Tot leden der Commissie werden benoemd de heerer I. van Melle, J. H. de Vlieger en de raadsleden I. Cappon en J. van Luijk. RECHTSZAKEN. Atrondissements-Rechthank te Middelburg. Zitting van 1 Mei. De volgende zaken werden bebandeld J. A., oud 24 j., leurder te Oostburg, thans gedetineerd te Middelburg, werd be- klaagd dat hij op 23 Februiri 1925 te Oostburg met het oogmerk van weder- rechtelijke toeeigening heeft weggenomen, een geldsbedrag van f 24,76 toebehoorende aaa S. C. de Fouw en A. Hejjboer. Esch 3 maanden gevang. met aftrek preventieve hechtenis. P. E v. Ooud 33 j., werkman te Moerbeke (Bwerd beklaagd dat hij op 20 Maart 1920 te Axel t^ zamen en in vereeniging met anderen heeft medegedaan aan een diefstal van vlas in de sehuur van W. Koster. Eisch 9 maanden gevangemsstraf met aftrek preventieve hechtenis. Verwezen naar de terechtzitting met bevel tot gevangenhouding C. 1. L. d. C., kleermaker te Haren (B.), gedetineerd te Middelburg, ter zake van landlooperij te Axel. BR1EDEE IN ONS LAND TERUG. f Zoo onopvallend mogelijk is de voort- vluchtige bankier Briedee Woensdng caar Nederland overgebracht en naar Amsterdam getransporteerd. Hij was te Hoek van Holland aangebracht door twee mannen van New Scotland Yard, met het stoom- schip Archangel van de Great Wastern. Genoemde heeren waren dien dag de ga9ten der Nederlandsche regeering, en brachten, begeleid door een ambtenaar van het paspoortenbureau als gids, een bezoek aan de reeidentie. VOETBAL. Wedstrijduitslagen van Zondag 3 Mei 1925. Holland—Belgie 5—0 Nederlandsche Voetbalbond. Kampioenschap van Nederland. Frisia—Sparta 01 Afdeeling IV. Promotiewedstrijd 2e Klasse. Roermond—Alliance V.V.V.Middelburg 3e klasse A. Walcheren—Stavast 1—1 1 1 0-2 AW. IV. 3e kl. A. Bergsche Boys 18 13 2 3 28 46-15 1.55 Zeelandia 18 12 3 3 27 40-13 1.50 Terneuzen 18 10 3 5 23 43-31 1.27 H. B. S. N. A. C. Sparta Go Ahead Frisia M. E. V. O. 18 10 8 20 33-24 1.11 Stavast 18 8 3 7 19 27-30 1.05 Walcheren 17 8 2 7 18 24-30 1.05 B. O. Z. 18 7 1 10 15 28-40 0.83 Vlissingen 11 18 £5 1 12 11 31-47 0.61 Goes 18 3 4 11 10 21-35 0.55 Middelburg il 17 3 1 13 7 23-51 0.4j VOETBALWEDSTRIJD g HOLLANO-BELGfE. 5-0. Nadat eerst de Belgische journalisten een 21-ovei winning op bun Nederlandsche collega's hadden behaald, had gisterenmid- dag de lang verwachte wedstrijd Holland Belgie in het stadion te Amsterdam plaats. De belangstelling was zoo groot, dat het stad'on wel 5 maal had kunnen worden geruld met voetballiefhebbers. Nu werden op de officieele tribune o.a opgemerkt de ministers van Buitenlandsche Zaken en van Marine. Het mnziekkorps van de Am-terdamsche brand weer hield er de vroolijkheid bij de wachtenden in Om 2 31 betraden de Belgen het veld, gevolgd door de Hollan ders, verwelkomd door de muziek met het Wien Neerlandsch Bloed. Zooals bekend, werd in het Nederlandsche elftal v. d. Broek vervangen door Baer van Slangen- burg. Om 2.33 laat de scheidsrechter voor den toss opgooien, Denis raadt mis en Swarten- broekx kiest wind mede, deze staat van doel tot doel. Onder luid gejuich brengt Buiten- weg te 2.39 den bal aan het rollen. De Hollanders oudernemen dadelijk een aanval, maar de bal raakt bij den doeilijn ujt en verhuist daarop naar de Hollandsche helft, doch de Belgische voorhoede richt niets uit. Als er een minuut is gespeeld, krijgt Buitenweg den bal van Kuchlin en weet met een fraai schot te doelpunten. De stand is nu 1 0. Daarop volgt direct een aanval der Belgen, doch Denis i3 op zijn post. Te 2 42 volgt weer een fraaie aanval der Hollanders, Buitenweg geeft den bal over aan Gielens, die voorzet. Het leder wordt fraai door De Bie weggewerkt. Een Belgische aanval onder leiding van Laernoes strandt op bui- tenspel Te kwart voor drie vallen de Hollanders opnieuw goed aan, doch Swar- tenbroekx is op zijn post. Te 2.46 gaan de Hollanders weer tot een aanval over, Gielens geeft een fraaien voorzet, De Bie loopt uit en Buitenweg maakt weer een doelpunt, zoodat de stand is 2 0. Dadelijk daarop komt weer een Belgische aanval. De Hollanders krijgen een hcek- schop tegen zich, doch deze loopt op niets uit. Het spel gaat nu eenige oogenblikken op en neer. Een gevaarlijke aanval der Belgen wordt om 2.49 door Denis fraai ge- broken, en hij doet het zelfde met een spoedig daarop volgende tweeden Belgischen aanval. Er wordt van beide zijden met geweldige geestdrift gespeeld. De Hollan ders spelen vol vuur, aangemoedigd door hun schitterend spel en ook de Belgen spelen vurig Te 2,51 gaan de Belgen weer tot een aanval over, en Thijs doet dicht bij het Holla' dsche doel een fraai schot, dat ecbter door v. d Meulen, die schitterend uitvalt, onschadelijk woidtgemaakt. Daarop volgt een worsteling voor het Hollandsche doel, die eindigt met een schot van Pels- maeker, dat huizenhoog overgaat. Thans gaat het spel weer van doel tot doel. De Belgen zijn eenige oogenblikken in den aanval, doch Denis en Tetzner staan als rotsen. Eenmaal moet v. d. Meulen optreden bij een schot van Thijs, en blijkt hij buitengewoon betrouwbaar te zijn. De Belgen blijven voor het Holla-.dsche doel. Laernoe lost een schot, dat hoog over den doellat heengaat. Te 2 57 probeeren de Hollanders weer een offensief, maar Swarten- broekx blijkt subliem Hij komt naar voren en maakt den aanval onschadelijk. Een minuut later krijgt G elens het leder te pakken. Hij lost een schot dat vlak achter het Belgische doel terecht komt. Spoedig daarna weten de Hollanders weer tot den aanval orer te gaan. De Natris brengt den bal op, maar weer is bet Swartenbroekx, die hem in den weg treedt. De Bie is weer ver uitgeloopen en is ook bij den bal. Baer van Slangenburg ver- overt het leder en schiet naast het leege doel. Daarna volgt weer een ren van De Natris, die weer door Swartenbroekx in den weg getreden wordt. Te 3,01 komt een fraaie aanval van de Belgen, maar Laernoe schiet naast. Te 3,02 gaan de Hollanders weer naar voren De Natris, die den bal toegespeeld krijgt, is echter iets te laat, zoodat het leder door Swarten broekx geretourneerd wordt. Daarop volgen kort na elkaar eenige Belgische aanvallen Een fraai boogschot van Bastin wordt door v. d. Meulen fraai gehouden en Tetzner geeft den bal schitterend door naar de middenlinie, die den aanval goed voedt. 3.05 volgt een Hollandsche aanval Baer van Slangenburg geeft den bal aan De Natris Deze zendt het leder weer terug naar Baer van Slangenburg, die een zekere kans mist, door vlak voor het doel naast te schieten. Thans gaat het spel weer snel op en neer en te 3.08 trekt een keurig opbrengen van Gielens de aandacht Hij geeft het leder aan Kuchlin, die op zijn beurt doorzendt naar De Natris, deze geeft den bal aan Baer van Slangenburg, die weer uaast schiet. Te 3 10 gaan de Belgen weer naar voren, doch Thijs zoekt het doel weer veel te hoog. Een dadelijk daarop ondernomen tweede Belgische aanval strandt op buiten- spel. Te 3.12 doen de Hollanders weer een aanval, De Natris schiet vlak in de handen van De Bie. Dan wordt een hands" genomen voor de Hollanders, op 20 meter van het Belgische doel schiet Van Daalen echter hoog over. Het spel gaat thans weer eenige minuten op en neer. De Belg Fierens geeft den bal fraai over aan R. Braine, maar Denis levert keurig werk en weet ook den volgenden Belgischen aanval te onderbreken. Om 3.17 ontstaat een langdurige worsteling voor het Hollandsche doel, waarbij Denis en Tetzner ieder op hun beurt de gewenscbte oplossing brengen. Even later doet De Natris weer een fraaien aanval maar Baar van Slangenburg mist echter zijn voorzet, Gielens vangt het leder op en geeft het aan Kuchlin, die het doel een meter te ver zoekt. Onderwijl weert het publiek zich geducht, luide klinkende uitroepen van goedkeuring bij een mooien aanval of een schitterende verdediging en de uitroepen van afkeuring bij een minder fraaie wijze van spelen. Te 3.40 krijgen de Hollanders voor het Belgische doel een free kick toegewezen, De Natris neemt deze vrije schop, dcch De Bie weet het leder weg te werken. Een tweetal nu volgende Belgische aanvallen loopen op niets uit, door het fraaie spel van Denis Om 3.22 volgt nog een Hol landsche aanval en een fraai schot van Buitenweg gaat rakelings over de lat. Dan gaat de rust in met een stand 2 0. Om 3,41 wordt het spel hervat. Dadelijk volgt een aanval der Hollanders. Baer van Slangenburg schiet den bal vlak naast de doelpaal. Vervolgens wordt eenige oogen blikken op het midden van het veld gespeeld en te 3,47 volgt een fraaie aanval der Belgen, R. Braine schiet rakeLngs over, waarbij v. d. Meulen den bal nog juisttot hoekschop weet te verwerken. Dadelijk daarna volgt weer een Hollandsche aanval. Nu is het Kuchlin, die over schiet Ver volgens gaat De Natris er op zijn eentje met den bal vandoor. Pelsmaecker onder- breekt echter zijn ren. De Hollanders zijn thans iets in de meerderheid. .Beide partijen blijven met prettig enthousiasme spelen en het spel gaat vlug van helft tot helft. Het publiek moedigt weer de spelenden aan. Te 3.50 volgt een vrije schop voor het doel d-r Hollanders. Zij wordt ge nomen door Bastin, die over het doel schiet. Te 3.52 weer een Hollandsche aanval. Denis had den bal fraai aangegeven, die Buitenweg opving en het leder naar Baer van Slangenburg toespeeld, d e onhoudbaar inzet, zoodat de stand te 3.54 3—0 is. Anderhalf minuut later volgt alweer een aanval der Hollanders, Baer van Slangen burg krijgt den bal van Buitenweg en schiet weder in de Bie's heiligdom, zoodat de stand toen 4 0 was Dadelijk daarna weer een aanval der Hollanders. Ditmaal heeft De Natris den bal, hij rent langs de lijn, passeert de ver dediging en besluit met een schot, dat naast het doel gaat. De spelers geven zich ge- heel en worden aangevuurd door Denis en vooral ook door het publiek. Nu komen de Belgen eenige malen opzetten, zij onder nemen enkele aanvallen, en dringen door tot vlak voor het doel der Hollanders. Eenmaal krijgt Laernoe een kans, doch Tetzner treedt op het laatste moment in het doel van v. d Meulen reddend op. Te 4,03 keert Kuchlin, die geblesseerd was, na een paar minuten in het veld terug, tijdens zijn afwezigheidspeeltde Hollandsche ploeg met 10 man, en in die kleine periode zijn de Belgen iets in de meerderheid Hun voorhoede levert goed samenspel, terwijl de middenlinie der Hollanders iets verzwakt. Een onverwacht fraai schot van Grymonprez wordt keurig door v. d Meulen gehouden. De aanvallen van beide zijden worden eenige malen a'htereen onderbroken door luitenspel en bet tempo is iets minder snel. Te 4 10 krijgen de Belgen uit een aanval der Hollanders een hoekschop tegen zich, doch de Natris schiet onzuiver en het loopt op niets uit. Te 4.11 gaan de Belgen weer naar voren, Grymonprez zet de tanden op elkaar en lost een geweldig schot, dat naast gaat. Het spel gaat weer op en neer. Om 4.15 volgt een Hollandsche aanval, Gielens zet schit terend voor, doch De Bie onderschept door uit te loopen dezen voorzet. Toch blijft het leder op de helft der Belgen en Baer van Slangenburg lost een ver en hard schot, dat De Bie al knielend in de maagholte opvangt. Om 4.16 geeft De Natris den bal aan Buitenweg, die hem keurig in het hoekje van het doel der Belgen plaatst. De stand is nu 5 0. Er rest de spelers nog 10 minuten. De Hollanders zijn goed op dreef, ook de Belgen houden vol. Te 4,21 zitten de Belgen weer op het doel der Hollanders. Bastin zet voor, maar Laernoe mist den bal. Daarna gaat Buitenweg er alleen met den bal van door en passeert de middenlinie en achter- hoede, doch op 20 M. voor het doel schiet hij naast. Dan komt het einde. De scheidsrechter leidde bevredigend. (Nadruk vevboden). TER NEUZEN. VERKOOPINGEN, AANBESTEDINGEN, UITVOERINGEN, ENZ- 5 Mei. Openbare Verkooping van Bouwland te Zuiddorpe. Notaris Dregmans. Openlbare Verkooping van een land- bouwinspan te Aardenburg. Notaris H. van Mazijk. Aanbesteding van de levering van Chili- salpeter te Sluiskil. Vereeniging Land- bouwbelang. 6 Mei. Voorloopig bericht van den verkoop van een Landbouwinspan te Hontenisse. Notaris Dumoleyn. Openbare Verkooping van een Land bouwinspan te Hontenisse. Notaris Du- moleijn. Openbare Verkooping van een Land bouwinspan te Hontenisse. Notaris Du- moleijn. 7 Mei. Openbare verkooping van een Land bouwinspan te Zuiddorpe. Notaris Du moleyn. Openbare Verkooping van een Land bouwinspan te Hoek. Notaris Van der Moer. Openlbare Verkooping van Bouw- en Weiland te Axel. Notaris Dregmans. Aanbesteding van het bouwen van een Woon- en Winkelhuis te Westdorpe. Ar chitect L. de Bruijne. 8 Mei. Openbare Verkooping van een Woon- huis, Bouw- en Weiland te Ter Neuzen. Notaris Van der Moer. Verkooping van oude Keien te Ter Neuzen. Prov. Waterstaat te Ter Neuzen. Openbare Verkooping bij instel van een Hofstede en een Woonhuis te Zuidzande. Notaris A. Mijs. Openbare Verkooping van een Woon- en Winkelhuis te Sas van Gent. Notaris Dregmans. 9 Mei. Aanbesteding van het bouwen van een woonhuis te Ter Neuzen. Architect P. A. Gatle. Aanbesteding van het bouwen van een stal tot twee Woonhuizen te Sluiskil. door den heer J. Deij C.Lzn. Aanbesteding van de levering van Chili te Axel. Comite tot aankoop van Mest- stoffen. 11 Mei. Voorloopige bekendmaking van den verkoop van een Boereninspan te Bier- vliet. Firma J. Th. Hendrikse. 12 Mei. Voorloopig bericht van den verkoop van een Lan.dibouwersinspan te Axel. Notaris Dregmans. Openlbare Verkooping van een Land bouwinspan te Zaamslag. Notaris Dreg mans. Openbare Verkooping van een Land bouwinspan te Axel. Notaris Dregmans. Openbare Verkooping bij toeslag van vruchtbare Hofsteden te Heeze. Notaris- sen Hoffmann en Berger. Vergadering van stembevoegde Inge- landen van den Van Wuijckhuisepolder te Hoek. Vergadering van stembevoegde Inge- landen van den Koudepolder te Hoek. Aanbesteding van het bouwen van een Woonhuis te Ter Neuzen. Architect L. de Bruijne. 13 Mei. Vergadering van stembevoegde inge- landen van het Waterschap Zuid Kats, St. Anna en Sparks te Ter Neuzen. 14 Mei. Openbare Verkooping van een Boeren inspan te Biervliet. Notaris A. A. M. Corthals. Vergadering van stembevoegde inge- landen van den Mosselpolder te Philip pine. 15 Mei. Voorloopige bekendmaking van den verkoop van een Boereninspan te Groede. Firma J. Th. Hendrikse. Openbare Verkooping bij toewijzing van een Hofstede en een Woonhuis te Zuidzande. Notaris A. Mijs. 16 Mei. Aanbesteding van het herstel, het on- derhoud en de vernieuwing van polder- werken te Zaamslag (Margarethapolder). Het Bestuur van de polders Ser Lippens, Nieuw-Othene, Margaretha-, Kleine Huissens en Eendrachtpolders. 18 Mei. Voorloopige bekendmaking van den verkoop van Beestiaal en Landbouwhalm te Biervliet. Deurwaarder A. Brevet. Firma J. Th. Hendrikse. Openbare verkooping van een Heeren- huis, een steenen bijgebouw en bouwter- rein te Hulst. Notaris Mr. A. H. Lijds- man. Aanbesteding van het uitdiepen der haven aan den Kleinen Huissenspolder. Gemeentebestuur van Zaamslag. 19 Mei. Vergadering van stembevoegde inge- landen van den Canisvlietpolder te West dorpe. 20 Mei. Voorloopig bericht van den verkoop van Beestiaal en Landbouwhalm te IJzen- dijke. Firma J. Th. Hendrikse. Voorloopig Bericht van den verkoop van een Landbouwinspan te Westdorpe. Notaris Dumoleijn. Openbare verkooping van een Land bouwinspan te Westdorpe. Notaris Du moleyn. 25 Mei. Prijsopgaaf gevraagd voor de levering van Macadam te Biervliet. Het Bestuur van den Oranjepolder Biervliet. 3 Juni. Fokveedag te Ter Neuzen (Driewegen). 4 Juni. Voorloopig bericht van den verkoop van Beestiaal en Landbouwgereedschap- pen te Biervliet. Firma J. Th. Hendrikse. 11 Juni. Veefokdag te Philippine. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. Rotterdam, 4 Mei 1925. VEEMARKT. Aangevoerd werden 532 vette runderen 295 vette- en graskalveren, 89 schapen en lammeren en 918 varktns. De noteering was als volgt: Koeien le few. /l,20tot/l,221/ji 2ekw. /1,10 tot 1,3e kw./0,95 tot/0,85; Ossen le kw. /l,17'/s tot /1,20; 2ekw. 1,05 tot 0,95 3e kw. 0,90 tot /0,80; Kalveren le kw./1,70 tot/1,90; 2e kw. 1,50 tot 1,25 3e kw. 1,10 tot 0,90Schapen le kw. 1,tot 1,10; 2e kw. 0,90 tot /0,80;3ekw. 0,70 tot Lammeren 1,10 tot 1,20; 2e kw. tot Varkens le kw. 0,74 tot 0,75; 2e kw. 0,72 tot 0,70 3e kw. 0,68 tot 0,64 licht soort 0,72 tot 0,78. Runderen met redelijken aanvoer doch matigen handel in eerste kwaliteiten. Tweede en derde soort onverkoopbaar. Varkens met goeden handel wegens korten aanvoer; prjjzen iets hooger dan vorige week. B1NNENL AN DSCHE GRANEN Tarwe, met ruim aanbod, prjjshoudend, 12, tot 14,kwaliteit van voor den regen 16,50 tot 19,Rogge 13,75 tot 14,25. Gerst Chevallier 14,75 tot 15,50. Haver, 12,— tot 13, Erwten kleine groene, 12,25 tot/14,25. Schokkers,/16,tot 22, Bruine boonen, afwjjkende bijna niet te plaatsen, betgeen verkocht is ging van 10,tot 17, zaai daarboven. FiJNE ZADEN. Ljjnzaadvoer /21,tot j 22,Zaai- lijnzaad tot Bruin Mosterdzaad 68,tot 70,Geel Mosterdzaad 30,tot 33,Blauw- maanzaad 41,tot 44,Koolzaad tot Karwjjzaad 28,— tot 30,Kanariezaad 21,tot 23,Zonnebloempittenzaad 17,50 tot 19,Buitenl. Boekweit 12,65. VLAS. Aangevoerd: Blauw 12700 K.G., 1,40 tot 2,Zeeuwsch wit 9700 K.G. /f,20 tot 1,30 Hollandsch Geel 17300 K.G., 1,35 tot 1,80 Groningsch 4000 K.G., 1,35 tot 1,80. Dauwroot 1700 K.G. 1,15 tot 1,30. AARDAPPELEN. Zeeuwsche Bonte 5,20 tot 6, Zeeuwsche Blauwe 5.20 tot 6, Poter» 1,25 tot /2,25; Zeeuwsche Eigen- heimers 4,— tot 4,75 Blauwe Eigen- heimers 4,tot 4,50Brielsche Eigenheimers 4,75 tot 5,25 Bravo's 5,tot 5,70 Red Star 3,50 tot 4,30, alles per mud. Wintermalta's 18 tot 20 cent; Malta Spring 26 tot 29 cent. E1EREN. Zeeuwsche en Overmaassche dooreen 5,50 tot 6,50. AJU1N. Aanvoer goed Egyptische 5,50 tot 6,per 50 K.G. inclusief baal. Hulsr, 4 Mei 1925, E1ERVE1L1NG V. P. N. Aangevoerd 34600 stuks prijs 5,70 per 100 stuks. POLITIE. Op het bureau van politie alhier is als gevonden gedeponeerd een jongensjasje. Rechthebbende vervoege zich aldaar. Wiuelkocpien. Amsterdam, 4 Mei 2 uur. Londen Berlijn, per biljoen Parjjs Brussel Weenen (10.000) 12,06i/2 0,60 13,- 12,60 0,40 Vreemd Bankpapier. Duitsch, per biljoen Fransch 13, Belgiscb 12,60 Oostenrjjksch (10.000) 12,08 0,65 13,03 12,63 0,45 0,65 13,03 12,63 0,45 A. C. LENSEN'S STOOMVAART- MAATSCHAPPIJTER NEUZEN. s.s. HELENA vertrok 2 dezer van Gefle naar Rotterdam, s.s. MAGDALENA in lading te Mobile voor Buenos-Ayres. s.s. TERNEUZEN van Sunderland naar Livorno passeerde 2 dezer Quessant. D A G E N. Voorm. Nam Dinsdag 5 Mei 11.44 Woensdag 6 a 0.06 12.26 Donderdag 7 0.45 1.04 Vrjjdag 8 n 1.22 1.41 Zaterdag 9 1 58 2.17 Zondag 10 n 2.37 2.56 Maandag 11 3.18 i 3.39 doelp. 5 II v. t. 5 4 1 9 15-6 1.80 6 4 1 1 9 15-6 1.50 6 3 1 2 7 10-10 1.16 6 2 - 4 4 15-15 0.66 7- 1 6 1 5-22 0.08 Huwelijks-aangiften. 1 Mei. Jan Govert de Bree, oud 25 ,jjm. en Maria Griguttus, oud 23 j., jd. Daniel Kallewaard, oud 25 j., jm. en Ebrina Zegers, oud 23 j., jd. 2 Mei. Rene Marie Joseph Valentin Zegers, oud 36 j., jm. en Judit Bakker, oud23j.,jd. Huwelijks-voltrekkingen. 29 April. Willem Wage- naar, oud 23 j., jm. en Sara Levina Verbrugge, oud 22 j., jd. Cornelis van der Hooft, oud 25 j jm. en Helena Lidia Maria van Dijke, oud24 j.,jd. 30 April. Paulus van Tatenhove, oud 29j., jm. en Janna Cornelia van Tatenhove, oud 23 j., jd. Geboorten. 18 April. Adriana Cornelia, d. van Jozias Bareman en van Janneke Pieternella Pijpelink. 28 April. Cornelia Pieternella Anna en Willem Gerrit Pieter, d. en z. van Reinier Harms en van Maaike Kuine Dooms. Overlijden. 24 April. Cornelia de Jonge, oud 72 j., echtg. van Passchier van Wijck. 28 April. Maria Cornelia van Wijck, oud 74 j., d. van Daniel en van Sara Rinkers. Jacob Izaak Leenhouts, oud 60 j., echtg. van Martina de Kraker. Adriana Buijze, oud 56 j., echtg. van Jacobus Bedet. 1 Mei. Seraphina Maria Kesbeke, oud 25 j., d. van Charles Ludovieus en van Anna Catharina van Duijse (overt.) Het zekerste en eenvoudigste geneesmiddel tegen galzucht, slechte spijsvertering en ver- stopping vindt gij in Foster's Maagpillen. Zij zijn het zacht werkende laxeermiddel, waaraan iedereen nu en dan behoefte heeft. Zij staan de natuur bij, en het gebruik er van wo'dt geen gewoonte. Prijs per flacon van vij/tig vcrsuikerde pillen 0.65; in apotheken en Jro- gistzaken. Te Ter Neuzen bij de Firma A. van OverbeekeLeunis. 10 Bieden. uateu V H U

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1925 | | pagina 3